poprostu mi cos poradzcie :( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-17, 20:24   #91
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Cytat:
Napisane przez monika192 Pokaż wiadomość
madralinsko studencinko owszem mam pojecie, mam skarbie wiesz pewnie jak by wasz facet albo facet ktory wam sie podoba sie o was nie staral itp itd to odrazu byscie milion watkow zakladaly pt. " o boze on mnie olewa" albo " nie oddzywa sie do mnie, czy powinnam wyjsc z inicjatywa" hahaha takze twarz....

pewnie, bo to byl twoj facet i konieczne musial o ciebie zabiegac, a juz na pewno dlatego ze ON sie TOBIE podoba
chlopak ma szczescie, ze sie wycofal.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 20:34   #92
monika192
Rozeznanie
 
Avatar monika192
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: obecnie Poznań :)
Wiadomości: 789
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość

pewnie, bo to byl twoj facet i konieczne musial o ciebie zabiegac, a juz na pewno dlatego ze ON sie TOBIE podoba
chlopak ma szczescie, ze sie wycofal.

napisalam tam ALBO facet ktory sie wam podoba ;].. jak sie cos zaczyna, to sie i konczy ;].. nikt go nie prosil zeby mi tak pisac. mogl odrazu powiedziec ,zebym spadala na drzewo ;]..
monika192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 20:37   #93
zamszowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Chyba jednak facet będzie musiał postarać się o sądowy zakaz, bo dziewcze zamierza go przekonać, że on chce o nią zabiegać, tylko o tym jeszcze nie wie.

Tak, autorko Ty lubisz jak facet o Ciebie zabiega, dlatego znalazłaś go w necie i napisałaś jako pierwsza do niego, później nazwałaś go kurduplem, a jak zablokował Cię na gg to zaczełaś mu słać smsy. Mimo Twoich zabiegów, o to żeby on zabiegał, nadal Ci nie odpisywał, więc zaczełaś go nękać w necie. Wybłagałaś odpowiedź pisząc mu "jak odpiszesz to dam ci spokój", a teraz zastanawiasz się co mu dalej napisać.

Edytowane przez zamszowiec
Czas edycji: 2010-03-17 o 20:39
zamszowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 20:37   #94
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

trudno ci zrozumiec, ze moze byl zainteresowany bo podobalas mu sie WIZUALNIE(dlatego tez patrzYl na Ciebie)? ale nie jestes na jego poziomie intelektualnym, emocjonalnym i odpuscil sobie, bo to strata czasu?
przestan sie juz osmieszac
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 20:41   #95
marcjannak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 405
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Cóż. widzę, że temat robi się nieco nieprzyjemny...
może skończycie już sobie dogryzać?
Autorko. Miałam kiedyś trochę podobnie, jak Ty masz teraz. Do pewnych rzeczy się dorasta.
Nie przejmuj się komentarzami tutaj. Nie przejmuj się, że inni uważają Cię za infantylną. Faktem jest, że wydajesz się taka być.
ale nikt Ci nie powie tutaj ani nigdzie indziej, jak "dojrzeć". To się dzieje samo.
To, że masz infantylne podejście, a raczej, według mnie, za bardzo starasz się nie pokazać, że na kimś Ci zależy, a wychodzi wręcz odwrotnie, to... trudno.
Jedyne, co mogę Ci poradzić, to -w tej sytuacji - nie odzywaj się więcej do tego faceta. Nigdy. Pod jakimkolwiek pozorem. Uwierz na słowo, nie szukaj odpowiedzi na swoje pytania, bo... przepraszam, ale jeszcze nie dojrzałaś do tego, żeby je zrozumieć. Człowiek uczy sie na własnych błędach. Jeden dojrzewa szybciej, inny wolniej. Nie ma sensu porównywać się do kogokolwiek, bo każdy jest inny.

A tak a propos - mówisz o tym, że to facet powinien się starać. Skoro tak sądzisz, to powiem tylko, że swoim zachowaniem zrobiłaś coś zupełnie odwrotnego. To ty się o niego starałaś, choć nieudolnie.
marcjannak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 20:42   #96
zimnaaga
Rozeznanie
 
Avatar zimnaaga
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 763
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Cytat:
Napisane przez monika192 Pokaż wiadomość
hehe slyszalam ze za obrazanie mozna dostac punkt karne
ale w dup.ie mam wasze zdanie. to ze mam swoje zasady i lubie jak to facet sie o mnie stara to zle?

ja wiem w czym wy problem widzicie. w tym ze zachowalam sie niby jak ksiezniczka, bo niechcialam oddzywac sie do niego peirwsza, tylko kazalam jemu to robic .. sory niewiem jak wyscie zostaly wychowane, ale ja wiem i tego bede sie trzymac ze to facet powinien sie starac a jezeli nie ma zadnych planow to niech za przeproszeniem z.du.pia i nie robi zadnych nadzieji. amen
Matko kochana! Lubisz jak sie facet o ciebie stara? Przecież to ty starasz sie o niego!!!!! Nie widzisz tego? Ty mu ciągle tyłek zawracasz, piszesz do niego, narzucasz sie! Nawet teraz, kiedy dał ci jasno do zrozumienia, żebyś sie odczepiła, ty go dalej nagabujesz
Dziecko obudź sie.
__________________
...
Na chwilę obecną posiadam 35 lat...
Jestem tym wstrząśnięta i zmieszana


"Jak mówię, że zrobię, to chyba mówię!"

Edytowane przez zimnaaga
Czas edycji: 2010-03-17 o 20:43
zimnaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 20:54   #97
monika192
Rozeznanie
 
Avatar monika192
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: obecnie Poznań :)
Wiadomości: 789
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

no wiec caly problem tkwi w tym ze zawsze to o mnie faceci sie starali, a tu bylo zupelnie na odwrot!! i ja to doskonale wiem. wiem ze pisalam do niego pierwsza, i mi chodzi tylko0 o JEDNA RZECZ i nic wiecej. o to dlaczego COS zaczal, skoro nie mial zadnego zamiaru wobec mnie!!!!!!!!!!! bozeeeeeeeeee.. a poza tym teraz mi zarzucacie ze mu sie narzucalam, a wczesniej mowilyscie ze to on przejmowal inicjatywe, a ja wszystko spieprzylam, i ze tylko nieudolnie probowalam z nim flirtowac, i udawalam niedostepna ksiezniczke hahahaha nie kapuje juz was... dla mnie sprawa jest jasna.. mial mnie w tylku od samego pcozatku, pytanie tylko po co zaczynal ten "flirt" haha.. przeciez jesli chlopak nie bylby zainteresowany dziewczyna, to by dal jej delikatnie do zrozumienia ze nic z tego i koniec. a on pewnie chcial podwyzszyc swoja samoocene, i dlatego mi narobil nadzieji . zalosne

Edytowane przez monika192
Czas edycji: 2010-03-17 o 20:57
monika192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 20:59   #98
zimnaaga
Rozeznanie
 
Avatar zimnaaga
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 763
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Cytat:
Napisane przez zamszowiec Pokaż wiadomość
Chyba jednak facet będzie musiał postarać się o sądowy zakaz, bo dziewcze zamierza go przekonać, że on chce o nią zabiegać, tylko o tym jeszcze nie wie.
__________________
...
Na chwilę obecną posiadam 35 lat...
Jestem tym wstrząśnięta i zmieszana


"Jak mówię, że zrobię, to chyba mówię!"

Edytowane przez zimnaaga
Czas edycji: 2010-03-17 o 21:02
zimnaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 21:05   #99
monika192
Rozeznanie
 
Avatar monika192
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: obecnie Poznań :)
Wiadomości: 789
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Cytat:
Napisane przez zamszowiec Pokaż wiadomość
Chyba jednak facet będzie musiał postarać się o sądowy zakaz, bo dziewcze zamierza go przekonać, że on chce o nią zabiegać, tylko o tym jeszcze nie wie.

nie bedzie mu potrzebny, bo nawet mu nieodpisalam. o jednego frajera tyle problemu robicie laski

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
trudno ci zrozumiec, ze moze byl zainteresowany bo podobalas mu sie WIZUALNIE(dlatego tez patrzYl na Ciebie)? ale nie jestes na jego poziomie intelektualnym, emocjonalnym i odpuscil sobie, bo to strata czasu?
przestan sie juz osmieszac

ja to wiem, ja to wszystko wiem. tyle ze jezdzicie po mnie jak bym ja byla czemus w tej sprawie winna.. pytanie tylko dlaczego? bo to on mi zlozyl obietnice, a potem zachowal sie jak dupek olewajac mnie? .. powtorze setny raz :JEZELI NIE MA SIE ZAMIAROW WOBEC DRUGIEJ OSOBY, TO NIE POWINNO JEJ SIE MĄCIC W GLOWIE itp itd etc .. koniec
monika192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 21:11   #100
zamszowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Dziecko drogie, z powodu TEGO JEDNEGO FRAJERA (jak to sama ładnie ujełaś), TO TY ZAŁOŻYŁAŚ TEN WĄTEK.
Od kilku dni analizujesz każde słówko i zastanawiasz sie dlaczego Cie olał. Skoro był aż takim frajerem to czemu się tak przejmujesz? Śmigaj na dyskoteke, tam pozanasz takich którzy będa o Ciebie zabiegać.

Edytowane przez zamszowiec
Czas edycji: 2010-03-17 o 21:13
zamszowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 21:40   #101
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Cytat:
Napisane przez monika192 Pokaż wiadomość
powtorze setny raz :JEZELI NIE MA SIE ZAMIAROW WOBEC DRUGIEJ OSOBY, TO NIE POWINNO JEJ SIE MĄCIC W GLOWIE itp itd etc .. koniec
jeszcze raz napisze... jak wiesz ocenia sie w pierwszej kolejnosci po wygladzie, stwierdzil, ze jestes interesujaca wiec paytrzyl. pisalas do niego, po wstepnych ogledzinach doszedl do wniosku, ze nie ma co tracic czasu i sobie odpuscil
ale ty roztrzasasz to jakby to byl twoj facet.
"obiecal" - nie dotrzyma slowa, a ty nadal do niego wypisujesz:| zniechecajac go jeszcze bardziej.
jak ktos wspomnial - zachowaj resztki godnosci i o d p u s c.



marcjannak moze ja i inne dziewczyny nie bylybysmy takie w stosunku do autorki gdyby raczyla ruszyc glowa i przemyslec to co jej napisalysmy
ty napisalas to samo, tylko delikatniej, bo jestes jeszcze cierpliwa
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 22:23   #102
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Cytat:
Napisane przez monika192 Pokaż wiadomość

nie jestem zadna disco girls ;].. to ze tak pisze, wynika nie z tego ze jestem taka dziewczyna, tylko raczej z nieumiejetnosci dobierania odpowiednich slow ;] .. co do mojego zachowania.. hmm? zachowuje sie normalnie do facetow. jestem, bardzo otwarta, wesola, a i tak zawsze sie cos spieprzy. moze jestem z tych, dla ktorych nie ma miejsca w milosci ?
Jak sama pisalas :"nigdy nie ukladalo mi sie z facetami. mnostwo przelotnych znajomosci,i flirtow. tylko raz bylam w zwiazku"z facetem, ktory Cie nawet nie krecil no sory
inne ... "chcialabym miec faceta, i troszke uzyc zycia."

"mam wrazenie, ze wszyscy pochwalaja jego zachowanie, jak bym to ja byla wszystkiemu winna."
W taki razie moze cos jednak w tym jest ?!

"oceniacie mnie po przeczytaniu dwoch urywkow rozmow na gg.."
To po co zakladalas temt na forum?

Moze ja jestem jakas dziwna ale to zachowanie nie jest normalne. Jak idziesz na impreze flirtujeszz z co drugim facetem to niby co oni maja sobie o Tobie pomyslec

Bawisz sie fcetami a oni bawia sie Toba - swoj zawsze trafia na swojego



Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
trudno ci zrozumiec, ze moze byl zainteresowany bo podobalas mu sie WIZUALNIE(dlatego tez patrzYl na Ciebie)? ale nie jestes na jego poziomie intelektualnym, emocjonalnym i odpuscil sobie, bo to strata czasu?
przestan sie juz osmieszac

tak, tak, tak.....

I nie pisz, ze on jest frajerem bo narobil Ci nadziei... zapewne chlopak chcial Cie ponac ale jak to zrobil to sobie odpuscil... to, ze ktos na kogos spojrzy nie jest deklaracja zwiazku ...
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy

Edytowane przez paulinka1128
Czas edycji: 2010-03-17 o 23:09
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 22:28   #103
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

po co? po co? po co? a co ty wczoraj sie urodzilas?
Monika niektorzy faceci tak maja niestetyalbo jest wyrachowany i lubi tak sobie pogrywac, albo jest niesmialy i nieudolnie probowal cie poderwac ale po prostu zorientowal sie ze "nie ta liga", moze kompleksy go jakos ograniczaja a moze po prostu jak juz ktos napisal spodobalas mu sie wizulanie ale potem cos mu nie podpasowalo w rozmowie i postanowil to zakonczyc (pomoglas mu w tym nie powiem), odpowiedzi jest mnostwo..ale najlepiej bedzie dla ciebie jak o tym "frajerze" zapomnisz i zaczniesz zyc swoim zyciem nie on pierwszy twoim zyciu i nie ostani, mnostwo takich spotkasz zapewniam cie (zajrzyj na watek o najgorszych numerach wykreconych przez facetow)i nie sensu tracic czasu na takie rozkladania wszytskiego na czynniki pierwsze nie doszukuj sie sensu gdzie go nie ma,
zobaczysz kiedys sie bedziesz smiala sama z siebie
i zakonczmy juz ten temat bo mnie szlag trafia
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 00:05   #104
monika192
Rozeznanie
 
Avatar monika192
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: obecnie Poznań :)
Wiadomości: 789
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Cytat:
Napisane przez rybkie Pokaż wiadomość
po co? po co? po co? a co ty wczoraj sie urodzilas?
Monika niektorzy faceci tak maja niestetyalbo jest wyrachowany i lubi tak sobie pogrywac, albo jest niesmialy i nieudolnie probowal cie poderwac ale po prostu zorientowal sie ze "nie ta liga", moze kompleksy go jakos ograniczaja a moze po prostu jak juz ktos napisal spodobalas mu sie wizulanie ale potem cos mu nie podpasowalo w rozmowie i postanowil to zakonczyc (pomoglas mu w tym nie powiem), odpowiedzi jest mnostwo..ale najlepiej bedzie dla ciebie jak o tym "frajerze" zapomnisz i zaczniesz zyc swoim zyciem nie on pierwszy twoim zyciu i nie ostani, mnostwo takich spotkasz zapewniam cie (zajrzyj na watek o najgorszych numerach wykreconych przez facetow)i nie sensu tracic czasu na takie rozkladania wszytskiego na czynniki pierwsze nie doszukuj sie sensu gdzie go nie ma,
zobaczysz kiedys sie bedziesz smiala sama z siebie
i zakonczmy juz ten temat bo mnie szlag trafia

to podkreslone pasuje mi tu najbardziej. pasuje jak ulał. on nie z tych niesmialych ( mowilam na pcozatku ze sie wstydzil podejsc, ale tylko ze wzgledu na roznice wzrostu), on raczej z tych ktorzy moga miec kazda dziewczyne... masz racje. pewnie spodobalam mu sie wizualnie, chcial pogadac to pogadal, moze myslal ze cos pokreci, troche pobajeruje, ale nie mial nic na mysli wiekszego. a ja kolejny raz dalam sie nabrac na slodkie slowka hehe ..innej opcji nie przyjmuje, bo ta wydaje mi sie najbardziej prawdopodobna.
od teraz nie reaguje na zadne spojrzenia, gesty ani nic. jak chca sobie TYLKO popatrzec na moj wyglad, to niech sobie patrza na inne.. jak mi sie ma jakis trafic, to sie trafi. i tyle w tym temacie. wiem bede sie smiala, juz sie smieje z siebie ze jestem taka naiwniara, i wierze kazdemu kolesiowi. dobrze ze ja nie z tych ktore, ida z kazdym do lozka, bo wtedy dopiero bylaby porazka

do : paulinka1128: lubie poznawac nowych ludzi,a ze jestem sama to moge to robic. a na dyskoteke nie ide z mysla ze poznam mojego przyszlego MEZA, ale z mysla ze sie wybawie. bo kocham to robic


ile wzbudzilam tu emocji wsrod wizazanek hah ;D

Edytowane przez monika192
Czas edycji: 2010-03-18 o 00:34
monika192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 00:10   #105
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

O rany... co za wątek.

Droga autorko.
Ja naprawdę nie wiem czego ty nie rozumiesz w tej sytuacji. Tu wszystko jest dość proste.

Facet cię zobaczył na dyskotece, uznał żeś niebrzydka, to się popatrzył. Ty go znalazłaś w necie, zaczepiłaś, uznał że jesteś zainteresowana, więc chciał poflirtować, zobaczyć czy coś z tego może wyjść.

Ale jak już zaczęłaś do niego pisać dość szybko doszedł do wniosku, że nie warto i nie jesteś dla niego interesująca, więc stał się obojętny. Trzeba było odpuścić zamiast się narzucać.
Ja tam mu się nie dziwię, że zwiał i w desperacji nawet Cię zablokował na gg żeby mieć spokój, bo zachowujesz się beznadziejnie. On ci nie robił żadnych wielkich nadziei, nic poważnego ci nie obiecał, zaczął znajomość i flirt ale zobaczył jaka jesteś i zmienił zdanie co do kontynuowania znajomości. Rozumiem, że trudno ci zaakceptować to, że jesteś dziecinna, kapryśna, roszczeniowa i na dodatek facet cię odrzucił bo uznał, że nie jesteś zbyt fajna - wolisz sobie wmawiać, że to on tu nawalił i chciał się dowartościować . Moim zdaniem NIE, nie chciał, chciał poznać dziewczynę, ale wystarczył pierwszy kontakt żeby obrócił się na pięcie i zwiał.

Zastanów się nad sobą, naprawdę, i nad tym czemu faceci cię nie traktują poważnie... Bo myślę, że przyczyna leży w tobie, a nie w "dziwnych" albo "beznadziejnych" facetach.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 06:12   #106
Mortha
Raczkowanie
 
Avatar Mortha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 111
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Cytat:
Napisane przez monika192 Pokaż wiadomość
perseusz napisal, ze moze moje oddzywki to jakas gwara, wiec zazartowalam. czesto zdarza mi sie mowic w gwarze slaskiej, moze dlatego ze moj byly jest czystym slazakiem.. takze "kaj", "fest" itd byly na porzadku dziennym ;p
Gdzie w tymze watku masz "kaj" czy "fest" (poza cytowanym wyzej postem)??

Po prostu masz straszny styl i nie znasz ortografii.
Cytat:
Napisane przez monika192 Pokaż wiadomość
ej sluchajcie. napisalam mu wiadomosc na fotce.pl. napisalam mu tak :
"ty to mnie chyba nigdy nie odblokujesz :P:P .. i zapewne na te wiadomosc tez nie odpsizesz...", odpisal mi tak: "juz mam nawet nowy nr gg a wiec papa" a ja mu na to " a moge wiedziec o co ci poszlo ;D tylko na to mi odpisz" a on mi " juz o nic"


EDIT: odpisalam mu tak " dobra moze przesadzilam z tym kurduplem, ale uwazasz ze to bylo fair jak najpierw mi pisales ze sie bedziesz oddzywal a potem totalny w****? odpisz mi na to i daje ci spokoj." a on odpisal "to co ty mi pisalas to szkoda gadac" ... niewiem co mam napisac mu


Cytat:
Napisane przez zimnaaga Pokaż wiadomość


Booooosssszzzzzz!!!!!!! Czasami mi tak strasznie wstyd za niektóre przedstawicielki mojej płci

Dokladnie. Co za masakra.

Cytat:
Napisane przez monika192 Pokaż wiadomość
nie bedzie mu potrzebny, bo nawet mu nieodpisalam. o jednego frajera tyle problemu robicie laski
On jest frajerem??
nie wydaje mi sie.
Cytat:
przeciez jesli chlopak nie bylby zainteresowany dziewczyna, to by dal jej delikatnie do zrozumienia ze nic z tego i koniec.
Jak widac Ty delikatnych aluzji nie rozumiesz, wiec musial walnac z grubej rury.
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
O rany... co za wątek.

Droga autorko.
Ja naprawdę nie wiem czego ty nie rozumiesz w tej sytuacji. Tu wszystko jest dość proste.

Facet cię zobaczył na dyskotece, uznał żeś niebrzydka, to się popatrzył. Ty go znalazłaś w necie, zaczepiłaś, uznał że jesteś zainteresowana, więc chciał poflirtować, zobaczyć czy coś z tego może wyjść.

Ale jak już zaczęłaś do niego pisać dość szybko doszedł do wniosku, że nie warto i nie jesteś dla niego interesująca, więc stał się obojętny. Trzeba było odpuścić zamiast się narzucać.
Ja tam mu się nie dziwię, że zwiał i w desperacji nawet Cię zablokował na gg żeby mieć spokój, bo zachowujesz się beznadziejnie. On ci nie robił żadnych wielkich nadziei, nic poważnego ci nie obiecał, zaczął znajomość i flirt ale zobaczył jaka jesteś i zmienił zdanie co do kontynuowania znajomości. Rozumiem, że trudno ci zaakceptować to, że jesteś dziecinna, kapryśna, roszczeniowa i na dodatek facet cię odrzucił bo uznał, że nie jesteś zbyt fajna - wolisz sobie wmawiać, że to on tu nawalił i chciał się dowartościować . Moim zdaniem NIE, nie chciał, chciał poznać dziewczynę, ale wystarczył pierwszy kontakt żeby obrócił się na pięcie i zwiał.

Zastanów się nad sobą, naprawdę, i nad tym czemu faceci cię nie traktują poważnie... Bo myślę, że przyczyna leży w tobie, a nie w "dziwnych" albo "beznadziejnych" facetach.
__________________
"Żyje się tylko raz. Ale jeżeli żyje się dobrze, ten raz wystarczy."






Wieś - to nie miejsce zamieszkania, to stan umysłu...

Mortha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 08:46   #107
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

"Infantylna, infantylna..." Mi to się ciśnie na usta inne słowo. I to z wielkiej litery.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 09:24   #108
monika192
Rozeznanie
 
Avatar monika192
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: obecnie Poznań :)
Wiadomości: 789
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Cytat:
Napisane przez Mortha Pokaż wiadomość
Gdzie w tymze watku masz "kaj" czy "fest" (poza cytowanym wyzej postem)??

Po prostu masz straszny styl i nie znasz ortografii.
"kaj" "fest" itp itd byly na porzadku dziennym, gdy bylam z moim bylym facetem. jak juz pisalam jest czystym slazakiem.. czyt. uwaznie..

dobra to okej przyjelam do wiadomosci, on jest super, i wogole bez winy, a cala wine biore na siebie behehe..

dziekuje za te wszystkie komplementy haha.. jeszcze nigdy w zyciu nie dostalam ich tylu naraz, jak tutaj ...

Edytowane przez monika192
Czas edycji: 2010-03-18 o 09:26
monika192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 09:42   #109
zamszowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Myślę, że czas zakończyć tą komedię. Dziewcze jakie jest, każdy widzi. I nie sądze, żeby jej to mineło z wiekiem. Dla autorki jedyną nadzieją jest to, że kiedyś znajdzie faceta na swoim poziomie rozwoju.

Dziewczyny na 4 stronach wątku próbowały Ci coś wyjaśnić, poradzić. Najpierw delikatnie, z czasem bardziej dosadnie, bo jak widać ciężko Ci zrozumień niektóre wydawałoby się proste rzeczy.Niestety jedynym efektem tych prób jest Twoja radocha z dużej ilości postów w wątku

Życzę słodkiego, miłego życia....
zamszowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 09:48   #110
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

1Monika zrozum ze moze sie komus odwidziec .. to ze na poczatku sie mu podobalas nie znaczy ze caly czas tak bedzie

2 bylas strasznie nachalna. przestan juz to ciagnac

3 jezeli 100 osob ci pisze ze nieodpowiednio sie zachowujesz,facet przed toba ucieka, to pojmij to wreszcie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 15:22   #111
Liama
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 224
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Cytat:
Napisane przez zamszowiec Pokaż wiadomość
Myślę, że czas zakończyć tą komedię. Dziewcze jakie jest, każdy widzi. I nie sądze, żeby jej to mineło z wiekiem. Dla autorki jedyną nadzieją jest to, że kiedyś znajdzie faceta na swoim poziomie rozwoju.
Tak tak czas zakończyć, więc ja już znikam, widocznie czas który tu poświęciłyśmy i nasze słowa nic nie dały i nie dadzą, więc zegnam Was serdecznie, ja zmykam z tego wątku...i tak nic on nie zmieni, ani nie wniesie...:rolleyes :
__________________
Młoda żonka bloguje
Jak być kobietą i nie zwariować?
http://gohaa.blogspot.com/
Zapraszam
Liama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 16:23   #112
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Jeśli 1 osoba mówi że jesteś koniem to powód do śmiechu, jeśli mówią tak 2 osoby to powód do zastanowienia, jeśli mówi tak 100 osób to pora kupić sobie owies i siodło.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 17:17   #113
Mortha
Raczkowanie
 
Avatar Mortha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 111
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
Jeśli 1 osoba mówi że jesteś koniem to powód do śmiechu, jeśli mówią tak 2 osoby to powód do zastanowienia, jeśli mówi tak 100 osób to pora kupić sobie owies i siodło.
__________________
"Żyje się tylko raz. Ale jeżeli żyje się dobrze, ten raz wystarczy."






Wieś - to nie miejsce zamieszkania, to stan umysłu...

Mortha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 17:09   #114
monika192
Rozeznanie
 
Avatar monika192
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: obecnie Poznań :)
Wiadomości: 789
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

do kennedy: ale ja to wszystko wiem. wiem ze sie narzucalam itd. tyle ze dziewczyny same sie w sobie pogubily. raz mowily, ze ten chlopak wcale nie byl mna zainteresowany, a potem ze byl, ale ze to ja wszystko spieprzylam zachowujac sie jak ksiezniczka na ziarnku grochu.. to albo tak, albo tak.. ;] z paroma osobami, ktore sie tu wypowiedzialy bym sie zgodzila. zgodzila z ich wypowiedziami, chocby z zamszowiec. napisala ze byc moze ten chlopak nie byl zainteresowany, a liczyl tylko na darmowe bzykanie, albo ze moze z wyrachowania zarzucil mi bajerke. i to by idealnie pasowalo.. i ja ciagle mialam takie zdanie, a jak sie pytalam czemu faceci tak bajeruja, a nie maja zadnych planow wobec dziewczyny, to prawie wszyscy zaczeli tu po mnie jezdzic ze to wszystko moja wina etc .. no sory, albo jedna wersja, albo druga..




do perseusz : koles, dobrze! wypowiedziales sie? to s.padaj ;] zdalam sobie sprawe z tego ze jestem DZIECINNA, INFANTYLNA itd. watek sie zakonczyl, wiec nie musisz znow podkreslac jaka to jestem GLUPIA ITP ITD .. zamiast siedziec na forum, i obrazac innych, i podkreslac jakimi sa durniami, to moze lepiej idz i cos napraw, ugotuj cos, a moze pomoz zonie? o ile takowa masz. napisalabym cos jeszcze, ale nie mam zamiaru miec zablokowanego konta na wizazu, takze daje ci spokoj kochany

Edytowane przez monika192
Czas edycji: 2010-03-20 o 18:34
monika192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 08:05   #115
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Cytat:
Napisane przez monika192 Pokaż wiadomość
do kennedy: ale ja to wszystko wiem. wiem ze sie narzucalam itd. tyle ze dziewczyny same sie w sobie pogubily. raz mowily, ze ten chlopak wcale nie byl mna zainteresowany, a potem ze byl, ale ze to ja wszystko spieprzylam zachowujac sie jak ksiezniczka na ziarnku grochu.. to albo tak, albo tak.. ;] z paroma osobami, ktore sie tu wypowiedzialy bym sie zgodzila. zgodzila z ich wypowiedziami, chocby z zamszowiec. napisala ze byc moze ten chlopak nie byl zainteresowany, a liczyl tylko na darmowe bzykanie, albo ze moze z wyrachowania zarzucil mi bajerke. i to by idealnie pasowalo.. i ja ciagle mialam takie zdanie, a jak sie pytalam czemu faceci tak bajeruja, a nie maja zadnych planow wobec dziewczyny, to prawie wszyscy zaczeli tu po mnie jezdzic ze to wszystko moja wina etc .. no sory, albo jedna wersja, albo druga..
Nie ważne z czym się zgodzisz bądź nie zgodzisz. Prawdy nie poznasz. Może miał plany, może nie, może jest kosmitą i chciał Cię porwać. Ludzie zaczęli po Tobie jeździć (ihaaaa! patataj! patataj!) bo nie rozumiesz tego co się do Ciebie pisze. Prowadzisz polemikę na temat którego zweryfikować się nie da. Szukasz rozwiązania problemu który sama stworzyłaś.


Cytat:
Napisane przez monika192 Pokaż wiadomość
do perseusz : koles, dobrze! wypowiedziales sie? to s.padaj ;] zdalam sobie sprawe z tego ze jestem DZIECINNA, INFANTYLNA itd. watek sie zakonczyl, wiec nie musisz znow podkreslac jaka to jestem GLUPIA ITP ITD .. zamiast siedziec na forum, i obrazac innych, i podkreslac jakimi sa durniami, to moze lepiej idz i cos napraw, ugotuj cos, a moze pomoz zonie? o ile takowa masz. napisalabym cos jeszcze, ale nie mam zamiaru miec zablokowanego konta na wizazu, takze daje ci spokoj kochany
Nie mów mi co mam robić.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 15:44   #116
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

monika, dawno, dawno temu zachowywałam się dokładnie tak jak Ty i miałam dokładnie takie same skutki. Byłam zbyt niecierpliwa, wyobrażałam sobie Bóg wie co, żądałam adoracji i superzaangażowania od samego początku. I też nie rozumiałam o co chodzi.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 17:15   #117
monika192
Rozeznanie
 
Avatar monika192
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: obecnie Poznań :)
Wiadomości: 789
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
monika, dawno, dawno temu zachowywałam się dokładnie tak jak Ty i miałam dokładnie takie same skutki. Byłam zbyt niecierpliwa, wyobrażałam sobie Bóg wie co, żądałam adoracji i superzaangażowania od samego początku. I też nie rozumiałam o co chodzi.
pewnie wiekszosc dziewczyn miala takie problemy z facetami, i z zachowaniem w stosunku do nich jak mam ja.. fakt, masz racje jestem niecierpliwa, i gdy zaurocze sie w kims i np krece z ta osoba to daje w to cala siebie. wyobrazam sobie ze byc moze bedzie z tego cos wiecej, a caly moj czas poswiecam mysleniu o tej osobie ;/ .. najgorsze jest to ze nie wiem jak sie zdystansowac do tego wszystkiego ( do tej zaistniales sytuacjii, i ogolnie do facetow).. wiem jaka zrobilam z siebie idiotke przed tym chlopakiem, a mimo to ciagnie mnie aby odpisac mu na ta ostatnia wiadomosc. ( jeszcze mu nie odpisalam )..

Edytowane przez monika192
Czas edycji: 2010-03-21 o 17:25
monika192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 19:17   #118
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Cytat:
Napisane przez monika192 Pokaż wiadomość
pewnie wiekszosc dziewczyn miala takie problemy z facetami, i z zachowaniem w stosunku do nich jak mam ja.. fakt, masz racje jestem niecierpliwa, i gdy zaurocze sie w kims i np krece z ta osoba to daje w to cala siebie. wyobrazam sobie ze byc moze bedzie z tego cos wiecej, a caly moj czas poswiecam mysleniu o tej osobie ;/ .. najgorsze jest to ze nie wiem jak sie zdystansowac do tego wszystkiego ( do tej zaistniales sytuacjii, i ogolnie do facetow).. wiem jaka zrobilam z siebie idiotke przed tym chlopakiem, a mimo to ciagnie mnie aby odpisac mu na ta ostatnia wiadomosc. ( jeszcze mu nie odpisalam )..
Monika poczytaj książkę "dlaczego faceci kochają zółzy" bardzo polecam. Wpisz w wyszukiwarkę "Argov Sherry - Dlaczego mężczyźni kochają zołzy.pdf " można ściągnąć ze strony "chomikuj"
Mi bardzo pomogła
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 19:45   #119
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Cytat:
Napisane przez monika192 Pokaż wiadomość
pewnie wiekszosc dziewczyn miala takie problemy z facetami, i z zachowaniem w stosunku do nich jak mam ja.. fakt, masz racje jestem niecierpliwa, i gdy zaurocze sie w kims i np krece z ta osoba to daje w to cala siebie. wyobrazam sobie ze byc moze bedzie z tego cos wiecej, a caly moj czas poswiecam mysleniu o tej osobie ;/ .. najgorsze jest to ze nie wiem jak sie zdystansowac do tego wszystkiego ( do tej zaistniales sytuacjii, i ogolnie do facetow).. wiem jaka zrobilam z siebie idiotke przed tym chlopakiem, a mimo to ciagnie mnie aby odpisac mu na ta ostatnia wiadomosc. ( jeszcze mu nie odpisalam )..
oj ja też nigdy nie umiałam odpuścić, zero godności, ale w pewnym sensie w ten sposób też poznałam męża, odezwałąm się do niego pierwsza. On nigdy by tego nie zrobił bo myślał że jestem w szczęśliwym związku.
Zresztą ja do tej pory nie rozumiem jak można tak łatwo odpuszczać.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 20:07   #120
monika192
Rozeznanie
 
Avatar monika192
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: obecnie Poznań :)
Wiadomości: 789
Dot.: poprostu mi cos poradzcie :(

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
Monika poczytaj książkę "dlaczego faceci kochają zółzy" bardzo polecam. Wpisz w wyszukiwarkę "Argov Sherry - Dlaczego mężczyźni kochają zołzy.pdf " można ściągnąć ze strony "chomikuj"
Mi bardzo pomogła
zaczelam ja czytac po rozstaniu z facetem .. jak przeczytalam te kilkadziesiat stron, zrozumialam cos, i stwierdzilam ze nie moge byc taka zaborcza, ze nie moge trzymac faceta w "zlotej klatce", no i ze jesli kiedykolwiek znow bede miec faceta, to napewno nie bede prosic by do mnie wrocil, tak jak to robilam ostatnio gdy zerwal ze mna chlopak .. jak widac niewiele mi ta ksiazka pomogla, bo gdy na horyzoncie pojawil sie nowy, to ja zamiast odpuscic jak widzialam, ze bajeruje mnie bezcelowo ( bo tak chyba moge to nazwac ) to i tak dalej do niego pisalam, i sie narzucalam ;/..


do musicman: no widzisz, czyli w twoim przypadku wartalo sie troche ponarzucac a kiedy mowilas sobie :stop, nie moge byc dalej taka nachalna? co ?

mowie wam dziewczyny, jak mnie ciagnie by napisac potym co wizazanki mi tu napisaly, stwierdzilam ze ODPUSZCZAM. ale dzis jakos znow mnie ciagnie by sie odezwac .. i niewiem co zrobic.. pewnie bedzie tu zaraz wysyp wiadomosci, ze znow zaczynam, ale no coz ;D



ps. napisalam .. odpisalam mu na wiadomosc z przed czterech dni. odpisalam mu ze okej ze moze glupio mu pisalam, ale ze on tez nie byl fair, i zeby mi powiedzial po co mi wogole zapodal bajerke.. hahaha no kompromitacja totalna

Edytowane przez monika192
Czas edycji: 2010-03-21 o 20:33
monika192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.