zna ktoś ćwiczonka na 4litery? .... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-07, 18:13   #1
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717

zna ktoś ćwiczonka na 4litery? ....


....chciałabym zmniejszyć wielkość swoich szanownych 4 liter. Bardzo prosze o jakieś efektywne ćwiczonka,takie żeby szybko było widać efekty.A i chciałam spytać,bo słyszałam że najlepsze efekty daje ćwiczenie z rana. No i gdzieś czytałam że z tyłeczka najłatwiej zrzucić zbędne kilogramy ale ja jestem w tym zupełnie zielona. Prosze o pomoc...
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-10, 14:59   #2
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Re: zna ktoś ćwiczonka na 4litery? ....

prosze moze ktos zna jakis szybki sposób...?
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-10, 15:09   #3
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: zna ktoś ćwiczonka na 4litery? ....

Gdy się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy
Sprecyzuj dokładnie co masz na myśli "ćwiczonka na 4 litery" czy chcesz zżucić tłuszczyk (tutaj aeroby na czczo min. 30 minut + dieta) czy chcesz wymodelować pośladki (odpowiednie cwiczenia siłowe). Najlepiej połączyć te wszystkie opcje i efekty napewno się pojawią
Poszukaj na forum; było mnóstwo postów na temat aerobów, diety (przeczytaj dietę Smoczka) i dużo linków z ćwiczeniami
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-12, 23:56   #4
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: zna ktoś ćwiczonka na 4litery? ....

Wewelinko jesteś w błędzie. Kobiecie NAJWOLNIEJ i NAJTRUDNIEJ idzie zrzucanie zbednych kilogramów z odcinka: biodra-pupa-uda. Tak nas stworzyła natura, że w tych miejscach odkłada się nam najszybciej, bo natura dba o to, aby nasze potencjalne potomstwo było dobrze wykarmione i aby przetrwać magazynujemy tam pokłady tłuszczu. Jak to kobiety A trudno jest walczyć z naturą.
Często widać na ulicy takie przypadki, tak jak mężczyzn z brzuchami (im dla odmiany "idzie" w brzuch).
Nie pocieszę Cię więc mówiąc, że zrzucanie zbędnych kg z ud i pup odbywa się na szarym końcu, bo jest niejako wbrew naturze.
Powodzenia i wytrwałości w ćwiczeniach
Małgorzata
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.