Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-14, 07:44   #541
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może to głupie pytanie, ale często spotykam się z tym, jak mówicie "zapchało mnie"... No więc czym się objawia to zapchanie?
Zapycha, czyli po prostu po danym kosmetyku powstają piękne syfki na buzi No przynajmniej w moim rozumieniu
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jutro biorę próbkę, bo mnie moje dziury wnerwiają
Mnie też i to nie od dzisiaj, dlatego podwójnie jestem zaskoczona
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 08:01   #542
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

a ja mam pytanie używała któraś tego nowego serum z Lancome Visionnaire??
wczoraj powiedziałam Tz ze chce na walentynki a dzis przeczytałam recenzje na KWC że nic szczególnego
jestem delikatnie przed 30 stka,mam raczej suchą skóre nada sie?

Edytowane przez KuNu
Czas edycji: 2012-02-14 o 08:02
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 08:11   #543
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Oby Ci służył, ja go bardzo lubię (dodatkowo jest baaardzo wydajny, 50 ml mam od hmm... października?)

damonku Bandi z kwasem migdałowym

Pytanko mam - dziewczyny z Trójmiasta orientujecie się, w której Spehorze jest Givenchy?
W GB też jest. Napewno nie ma w CH Osowa.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 08:12   #544
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie używała któraś tego nowego serum z Lancome Visionnaire??
wczoraj powiedziałam Tz ze chce na walentynki a dzis przeczytałam recenzje na KWC że nic szczególnego
jestem delikatnie przed 30 stka,mam raczej suchą skóre nada sie?
Ja go zaczełam używać tydzień temu i oczywiście na jakies spektakularne efekty trzeba poczekać z 3 tygodnie, ale póki co to jestem zadowolona, ma super zapach, nie zapycha, dobrze sie rozprowadza, nawet dobrze nawilża (lepiej niż ANR), super współpracuje z innymi kosmetykami, takze kolorowymi.
Ale jesli masz suchą cerę to i tak będziesz musiała na niego nałozyć krem chyba.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 08:32   #545
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie używała któraś tego nowego serum z Lancome Visionnaire??
wczoraj powiedziałam Tz ze chce na walentynki a dzis przeczytałam recenzje na KWC że nic szczególnego
jestem delikatnie przed 30 stka,mam raczej suchą skóre nada sie?
Mnie akurat zapchało, ale mam mieszaną cerę. Z plusów, zauważyłam, że trochę zmniejszył mi pory. Co do nawilżania, to smarowałam tylko na noc, bez dodatkowego kremu i cera była w miarę nawilżona. Najrozsądniej by było wziąć próbkę i przetestować chociaż z tydzień

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32289612]Jakie piekne kolorki. W sam raz dla mnie .

Ze tez koncerny wypuszczaja takie cuda jako najjasniejsze w palecie .
------------------------------------------

btw: ktos marudzil na swoje skorki ostatnio. Ja na swoje skorki znalazlam sposob. Moze sie komus przyda.
Ostatnio mnie okresowo wysypalo (3 cudowne bulwy z czego jedna wciaz ze mna jest). Do tego wysuszylo mnie. Kremy nie pomagaly.
Zaczelam twarz myc plynem do higieny intymnej. Buzia jest miekka, nie jest wysuszona. Do tego zmywa dobrze makijaz (zmyl Gelee Powder, Ilusoire Chanela, liner MACa, kredke MUFE i Diorshowa).

btw2: a propos pani Iwonki (to moja najwieksza bulwa przedokresowa), ktora stworzona zostala z dwoch wulkanow odleglych od siebie o 1 mm . Tradycyjnie wysmarowalam pania Iwonke serum z macznicy Mastersa. Serum tradycyjnie nie pomoglo (probowalam atakowac jakas bulwe tym serum nie pierwszy raz). Co ciekawe pani Iwonka jak i pozostala dwojka towarzyszy zaczela znikac po kontakcie z kremem Sanoflore polecanym tutaj. Jedna bulwa zniknela calkiem, z drugiej pozostalo zaczerwienienie a pani Iwonka tez juz prawie calkowicie sie wchlonela (zaczerwienienie wciaz jest).[/QUOTE]

Ja marudziłam, te paskudztwa nie chcą wcale zniknąć! Ostatnio próbowałam piling z Sampara w duecie z super nawilżającym podobno kremem Guerlain do cery suchej i pomogło tylko odrobinę Jestem zdesperowana, chyba spróbuję wymieszać kawę z płynem do higieny intymnej i wymasować tym czoło
Dołączam się do pytania, co to za krem Sanoflore?
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 08:44   #546
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz.4

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Co tu tak cicho?
Kupiłam dziś bazę pod cienie Smasha, korzystając z walentynkowego kuponu.
Jest cicho i będzie cicho, bo akcja się toczy w TYM wątku
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 08:49   #547
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Mnie akurat zapchało, ale mam mieszaną cerę. Z plusów, zauważyłam, że trochę zmniejszył mi pory. Co do nawilżania, to smarowałam tylko na noc, bez dodatkowego kremu i cera była w miarę nawilżona. Najrozsądniej by było wziąć próbkę i przetestować chociaż z tydzień

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------



Ja marudziłam, te paskudztwa nie chcą wcale zniknąć! Ostatnio próbowałam piling z Sampara w duecie z super nawilżającym podobno kremem Guerlain do cery suchej i pomogło tylko odrobinę Jestem zdesperowana, chyba spróbuję wymieszać kawę z płynem do higieny intymnej i wymasować tym czoło
Dołączam się do pytania, co to za krem Sanoflore?
śmiało, kawa na pewno pomoże Nie wiem czego się bać. Siła nacisku zależy jedynie od osoby robiącej taki piling, więc krzywdy sobie nie zrobisz. Ja odkąd robię ten zabieg, nie mam żadnych skórek. A przy stosowaniu kwasów AHA/BHA ciągle się mi pokazywały. Każdy podkład je podkreślał. A teraz tego problemu nie mam.

Do kremów marek selektywnych nie mam zaufania. Natestowałam sie tego w poszukiwaniu ideału dla mojej 35-letniej skóry. W s. znalazłam jedynie Filorgę i REXALINE Hydra-Zoom. Jedynie te specyfiki pozytywnie wpłynęły na moją skórę. A reszta albo chwilowo, albo pic na wodę (w 95%). Magia wielkich marek i wysokich cen nie jest adekwatna do skuteczności. Pokornie wracam do pielęgnacji aptecznej/ Zostawiam jedynie Filorgę.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 09:33   #548
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ja używam tego kremu z Bandi od dobrego roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Skóra jest wygładzona, bez przebarwień i rzadko coś mi wyskakuje.
Polecam go serdecznie.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:46   #549
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
śmiało, kawa na pewno pomoże Nie wiem czego się bać. Siła nacisku zależy jedynie od osoby robiącej taki piling, więc krzywdy sobie nie zrobisz. Ja odkąd robię ten zabieg, nie mam żadnych skórek. A przy stosowaniu kwasów AHA/BHA ciągle się mi pokazywały. Każdy podkład je podkreślał. A teraz tego problemu nie mam.

Do kremów marek selektywnych nie mam zaufania. Natestowałam sie tego w poszukiwaniu ideału dla mojej 35-letniej skóry. W s. znalazłam jedynie Filorgę i REXALINE Hydra-Zoom. Jedynie te specyfiki pozytywnie wpłynęły na moją skórę. A reszta albo chwilowo, albo pic na wodę (w 95%). Magia wielkich marek i wysokich cen nie jest adekwatna do skuteczności. Pokornie wracam do pielęgnacji aptecznej/ Zostawiam jedynie Filorgę.
Ja mam podobnie, także 35 lat i trochę testów za sobą. Pielęgnacja wysokopółkowa typu Dior, Chanel, Guerlain itp nic ciekawego mi ze skorą nie zrobiła, poza zapychaniem. Moze jedynym wyjątkiem jest EL ANR, które jako jedyne dało takie sobie efekty oraz Shiseido pod oczy i balsam do ust Clarins Mysle ze reszta to magia wielkich marek i ładny, tak samo jak drogi gadżet cieszący oko na półce w łazience. Po każdej próbie z wysoko-półkową pielęgnacją wracam pokornie do Biodermy, Vichy, Avene itp. Myślę ze jak ktoś ma skłonności do zapychania to większość pielęgnacji drogeryjnej nie jest dla niego.
Myślę jednak że oprócz dermokosmetyków aptecznych, warte uwagi są również wszelakie kosmetyki naturalne. Sporo teraz tego i na pewno jest z czego wybierać. A krzywdy nie zrobią tak jak naładowane chemią kosmetyki drogeryjne


a tak offtopowo HAPPY VALENTINE'S DAY GIRLS )
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:49   #550
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na 200% Eclat Mattissime będzie mój! Przetrwał calutki dzień bez świecenia się na buzi i uwidacznia suchych skórek, na dodatek pięknie wyglada na licu - jestem w pozytywnym szoku!
A małż jak mnie zobaczył po pracy to powiedział tylko "wygladasz jak 2 miliony dolarów"

cieszę się, że Ci podpasował Masz rację co do tych porów, są mniej widoczne

Ja wczoraj wieczorkiem kupiłam już pełnowymiarowe opakowanie ze zniżką na szczęście Próbki się skończyły, już nie było czego dłubać
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:50   #551
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie, także 35 lat i trochę testów za sobą. Pielęgnacja wysokopółkowa typu Dior, Chanel, Guerlain itp nic ciekawego mi ze skorą nie zrobiła, poza zapychaniem. Moze jedynym wyjątkiem jest EL ANR, które jako jedyne dało takie sobie efekty oraz Shiseido pod oczy i balsam do ust Clarins Mysle ze reszta to magia wielkich marek i ładny, tak samo jak drogi gadżet cieszący oko na półce w łazience. Po każdej próbie z wysoko-półkową pielęgnacją wracam pokornie do Biodermy, Vichy, Avene itp. Myślę ze jak ktoś ma skłonności do zapychania to większość pielęgnacji drogeryjnej nie jest dla niego.
Myślę jednak że oprócz dermokosmetyków aptecznych, warte uwagi są również wszelakie kosmetyki naturalne. Sporo teraz tego i na pewno jest z czego wybierać. A krzywdy nie zrobią tak jak naładowane chemią kosmetyki drogeryjne


a tak offtopowo HAPPY VALENTINE'S DAY GIRLS )
O tym jeszcze zapomniałam Też polecam.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 09:52   #552
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
ja to chyba mam do Ciebie szczescie pewnie to Ciebie widzialam dzis w M z dzieckiem? po tym YSL skojarzylam... zaluj ze nie przyszlas 10 min wczesniej jak sie awanturowalam ze ch...owy wybor wszystkiego maja - dodam ze przyszlam po roz fratboy z thebalm mi oczywiscie od grudnia nei ma;/
kupilam sobie za to z MUF róz, troszke podoby i nadostawalam probek ze ho ho
wniosek taki ze trzeba sie czasami o swoje upomninac


to tak jak ja... hmm, musze jeszcze raz podejsc zatem do tego podkladu Givenchy.. Moze mialam zle nastawienie nic to, jeszcze raz potestuje
Eliz, też mam jeden róż MUF i całkiem fajny produkt z niego, bardzo trafiłam w kolor



Kusicie tym Givenchy, zwłaszcza Corii wspominając o macie i wygładzonych porach
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:56   #553
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Może głupie pytanie, ale czy ktoś widział ten podkład givenchy matissime w kolorze 02? Bo ja wszędzie widziałam tylko 01 a potem 03. W jednej S. mi zeznali, że po prostu nie mają testera, w drugiej, że w PL nie ma w ogóle 02, a w jeszcze innej, że nie wiedzą, dlaczego nie ma 02 (nikt się nad tym nie zastanawiał) więc juz zgłupiałam.
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:00   #554
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;32293633]Eliz, też mam jeden róż MUF i całkiem fajny produkt z niego, bardzo trafiłam w kolor



Kusicie tym Givenchy, zwłaszcza Corii wspominając o macie i wygładzonych porach [/QUOTE]

Kolorki maja fajne, ja sobie kupilam nr 20 z wiosennej kolekcji
Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
Może głupie pytanie, ale czy ktoś widział ten podkład givenchy matissime w kolorze 02? Bo ja wszędzie widziałam tylko 01 a potem 03. W jednej S. mi zeznali, że po prostu nie mają testera, w drugiej, że w PL nie ma w ogóle 02, a w jeszcze innej, że nie wiedzą, dlaczego nie ma 02 (nikt się nad tym nie zastanawiał) więc juz zgłupiałam.
dzisiaj sie dowiem, wlasnie ide do S po probki wszystkich 3-4 najjasniejszych odcieni i bede na nowo testowala
a co do 02 to dowiem sie na pewno bo moja psiapsiolka jest konsultantka Givenchy i bedzie wiedziala
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:07   #555
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
dzisiaj sie dowiem, wlasnie ide do S po probki wszystkich 3-4 najjasniejszych odcieni i bede na nowo testowala
a co do 02 to dowiem sie na pewno bo moja psiapsiolka jest konsultantka Givenchy i bedzie wiedziala
Byłabym wdzięczna za info
01 jest dla mnie za jasny troszkę, 02 nie ma, a 03 wychodzi u mnie za rózowy i wyglądam jak młoda świnka
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:20   #556
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
Byłabym wdzięczna za info
01 jest dla mnie za jasny troszkę, 02 nie ma, a 03 wychodzi u mnie za rózowy i wyglądam jak młoda świnka
oj tam oj tam - wazne, ze mloda
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:21   #557
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ok, przekonałaś mnie

Dziewczyny, może to głupie pytanie, ale często spotykam się z tym, jak mówicie "zapchało mnie"... No więc czym się objawia to zapchanie?
U mnie różnie.
To znaczy są niektóre kosmetyki, które wywołują reakcję następnego dnia - wyskoczy jakiś malutki pryszcz z ropą.
A są i takie które potrzebują dłużej na "zapychanie" (mniej więcej miesiąc) - wtedy mam zapchane pory no i kilka pryszczy więcej Dlatego w moim przypadku na przetestowanie kosmetyku potrzebuję mniej więcej miesiąca.
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:28   #558
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
oj tam oj tam - wazne, ze mloda
Masz rację, będę się tym pocieszać patrząc dziś w lusterko
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:31   #559
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie nie rozumiem polityki firmy z doborem kolorów i braku najjaśniejszych u nas. Tak samo jak nie rozumiem, czemu na naszym rynku nie ma chanelowego Perfection Lumiere w kolorze 20 chociaz za granicą jest! Bo 30 jest za ciemny, a z kolei 10 za jasny. Dobrac ostatnimi czasy z nowej kolorówki wysokopółkowej idealny kolor podkładu w perfumeriach graniczy z cudem.

Ostatnio przepytałam panią chanelankę na tą właśnie okoliczność, dlaczego Perfection lumiere nie ma jasnych odcieni, za to sporo tych ciemnych karmeli jak dla mulatek - zeznała mi, że to przez głupią politykę polskiego dystrybutora - podobno było to tak, że mieli wybrac na Polskę tylko 10 odcieni , no i któryś geniusz wymyślił, że skoro z innych podkładów chanel mają jasne odcienie, to w tej formule wezmą więcej ciemnych, żeby ciemniejsze klientki nie były pokrzywdzone - i tym sposobem będą mieli ogólnie większy wybór odcieni w swojej marce naprawdę genialnie, nie ma co

a tak poza tym Corii ja to mam jakąś słabość do Twoich opinii niestety. Znowu mnie na coś nakręciłaś idę oblukac koniecznie tego givencha w kolorach podkładów chyba jesteśmy podobne, to pewnie też by mi 4 pasowała?
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 10:36   #560
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Ostatnio przepytałam panią chanelankę na tą właśnie okoliczność, dlaczego Perfection lumiere nie ma jasnych odcieni, za to sporo tych ciemnych karmeli jak dla mulatek - zeznała mi, że to przez głupią politykę polskiego dystrybutora - podobno było to tak, że mieli wybrac na Polskę tylko 10 odcieni , no i któryś geniusz wymyślił, że skoro z innych podkładów chanel mają jasne odcienie, to w tej formule wezmą więcej ciemnych, żeby ciemniejsze klientki nie były pokrzywdzone - i tym sposobem będą mieli ogólnie większy wybór odcieni w swojej marce naprawdę genialnie, nie ma co

a tak poza tym Corii ja to mam jakąś słabość do Twoich opinii niestety. Znowu mnie na coś nakręciłaś idę oblukac koniecznie tego givencha w kolorach podkładów chyba jesteśmy podobne, to pewnie też by mi 4 pasowała?

71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:39   #561
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Kurcze, nie zauważyłam, że są dwa wątki
tak więc chwalę się, przy pomocy kuponu walentynkowego kupiłam lid primer Smaxha.
a krem z kwasem migdałowym mam z Pharmaceris
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:47   #562
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;32294620][/QUOTE]
no prawie tak samo padłam w tej sephorze jak to usłyszałam
pani mówiła, że jest nadzieja że może jednak coś z tym zrobią i domówią ten odcień , ale czy na pewno i kiedy to nie umiała już dokładniej określić
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:48   #563
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Corii, bo nam pasuja podobne kosmetyki to potestuj bazę benefita na pory, naprawdę fajny efekt
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:49   #564
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
cieszę się, że Ci podpasował Masz rację co do tych porów, są mniej widoczne

Ja wczoraj wieczorkiem kupiłam już pełnowymiarowe opakowanie ze zniżką na szczęście Próbki się skończyły, już nie było czego dłubać
Podpasował, jak mało co w ostatnim czasie, jestem ciągle pod wrażeniem, mąż miał mi kupić dzisiaj (chyba).
A póki co testuję Perfection Lumiere w kolorze 10 i w sumie odrobinę za jasny. Ale nie jakoś rażąco. Jednak wolę Matissime
Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Ostatnio przepytałam panią chanelankę na tą właśnie okoliczność, dlaczego Perfection lumiere nie ma jasnych odcieni, za to sporo tych ciemnych karmeli jak dla mulatek - zeznała mi, że to przez głupią politykę polskiego dystrybutora - podobno było to tak, że mieli wybrac na Polskę tylko 10 odcieni , no i któryś geniusz wymyślił, że skoro z innych podkładów chanel mają jasne odcienie, to w tej formule wezmą więcej ciemnych, żeby ciemniejsze klientki nie były pokrzywdzone - i tym sposobem będą mieli ogólnie większy wybór odcieni w swojej marce naprawdę genialnie, nie ma co

a tak poza tym Corii ja to mam jakąś słabość do Twoich opinii niestety. Znowu mnie na coś nakręciłaś idę oblukac koniecznie tego givencha w kolorach podkładów chyba jesteśmy podobne, to pewnie też by mi 4 pasowała?
Jaaa, taka polityka to nie powiem z czego wzięta, bo sie brzydko wyrazę Tak czy siak, geniuszy maja takich, ze kichać ich!

Myślę, ze spokojnie 4 będzie na Ciebie dobra. Ewentualnie 3, ale ona dosyć jasna jest. A czwóreczka to piękny bezyk.
Daj znać Lala jak potestujesz, bo bardzo jestem ciekawa Twojej opinii

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Corii, bo nam pasuja podobne kosmetyki to potestuj bazę benefita na pory, naprawdę fajny efekt
Pingwin, dziękuję za rekomendację, jak zas będę w S. to wezmę próbkę i potestuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:51   #565
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

i jeszcze słów kilka o pudrze MUFE HD, bo często się pojawiają głosy, ze to to samo co krzemionka z biochemii tylko droższe. Więc wypudrowałam połowę HD a połowę krzemionką i nie ma porównania, ani w matowieniu ani w wyglądzie.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:51   #566
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

o matko, to na przyszlosc niech koniecznie zamowia tez np kolor truffle z EL double wear

co to za pomysly w ogole
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:56   #567
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
i jeszcze słów kilka o pudrze MUFE HD, bo często się pojawiają głosy, ze to to samo co krzemionka z biochemii tylko droższe. Więc wypudrowałam połowę HD a połowę krzemionką i nie ma porównania, ani w matowieniu ani w wyglądzie.
MUFE lepszy?
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:57   #568
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
i jeszcze słów kilka o pudrze MUFE HD, bo często się pojawiają głosy, ze to to samo co krzemionka z biochemii tylko droższe. Więc wypudrowałam połowę HD a połowę krzemionką i nie ma porównania, ani w matowieniu ani w wyglądzie.
Ja tej krzemionki z Biochemii nie testowałam, ale MUFE HD i krzemionka z coastal scents to to samo. Porównywałam na sobie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:03   #569
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Wątki połączone wiem że nie moja strefa ale sama podczytuję i się zaczynałam gubić
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:04   #570
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczyny, napiszcie coś więcej o tym myciu cery (i demakijażu jak rozumiem) za pomocą żelu do higieny intymnej? Jak rozumiem w razie WU lepiej użyć tego niż mydła? Chodzi o ph czy jak? Ciemna masa jestem

Poradziłyście go na suche skórki, a ja mam ostatnio przesuszoną cerę i nie wiem czy zacząć się tym myć regularnie czy jak?

Pomocy
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.