Nadmierna potliwość stóp - pomocy :( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-02, 11:14   #91
pompolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: dom;)
Wiadomości: 9
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

antidral powinien pomoc
pompolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 19:24   #92
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

Cytat:
Napisane przez chmurka80 Pokaż wiadomość
mi też zaczęły sie pocić stopy a nigdy nie miałam z tym problemu wrecz przeciwnie ale podejrzewam ze to od stresu zwiazanego z nową pracą .Dosłownie pływam w butach, jak przychodze do domu i je ściągam to mam pomarszczone palce takie same jak po długiej kąpieli w wannie.Gdy jestem w domu np.spbota ,niedziela to mam spokój ale gdy ide do pracy zaczyna sie koszmar
to ma podłoże psychiczne, kilka razy użyjesz etiaxilu i problem zniknie.
__________________
Jeśli schudnę 8 kg to przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę chipsów, orzeszków, czekolady!!!
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 22:48   #93
kateverci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Re: Pocenie się stóp

ja osobiscie uwazam etiaxil za porazke, to jest po prostu choroba zwiazana po czesci z jakim s stresem a po drugie z jest cos nie tak z gruczolami. Mi osobiscie etiaxil tylko podrazil skore i nic poza tym
kateverci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 22:50   #94
kateverci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

przeciez etiaxil nie skasuje problemow emocjonalnych
kateverci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 18:52   #95
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

polecam antidral, pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 17:40   #96
nieznany4500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

Witam, na początek chciałem ostrzec że tekst jest troche długi ale ci co mają problem z nadpotliwoscią dłoni muszą to przeczytac.
Otóz do nie dawna miałem problem z nadpotliwościa rąk i nóg nic nie pomagało o zasypkach nawet nie wspomne potem kupilem antidral ale rzadnego efektu potem etiaxil efekt mizerny
I znalałem krem uro ktory poradziła mi pewna osoba ja posmarowlem 5 razy ale juz z doświadczenia mowie ze wystarczy 4 razy z rzedu co dzien krem dziala juz po drugim zastosowaniu i mowie ze wystarczy posmarowac 4 razy i efekt będzie jakies 80% potem trzeba poczekac jeszcze dwa dni jak krem w zupelnosci zadziala i efekt bedzie 100% POWAZNIE potem mozna za tydzien raz posmarowac i starczy i smarowac od razu ręce kremem nawilzającym jeśli zauwazymy ze mamy juz takie suche biale to nawet po dwoch dniach trzeba przerwac kuracje a potem az przestanie dzialac ja narazie nie smaruje 2 tyg. Jak cos adamoli90@gmail.com
nieznany4500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 14:36   #97
ZuZa911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domku;)
Wiadomości: 158
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

Ja bym na takie rewelacje patrzyła z dystansem.
Najlepiej idź do apteki - pani magister Ci coś doradzi... Sporo się słyszy w telewizji o jakichś dezodorantach do stóp... ja bym bardziej w tą stronę poszła...
ZuZa911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 14:45   #98
basiawlg
Organizatorka
 
Avatar basiawlg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 809
GG do basiawlg
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

mój Tż używa antidralu i jest bardzo zadowolony
basiawlg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 12:44   #99
mysia30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 113
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

Ja mam problem z potliwością stóp od wielu lat. Dosłownie od razu po umyciu ich są mokre i wydzieląją nieprzyjemny, octowy zapach. Produkty Scholl pomagają na kilkanaście minut. Talki zupełnie nic nie dają. Myję nogi parę razy dziennie, boso chodzić nie mogę bo pantofle są mokre a w lecie koszmar. W rajstopach efekt jest taki, że szkoda mówić. Popadam w rozpacz Myślicie że Antidral pomoże?
mysia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 17:32   #100
superpaulincia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

Hej ja kupiłam dwa lata temu urządzenie do jonoforezy i muszę przyznać że to naprawdę działa, zabiegi należy wykonywać co 2 dni w sumie tak 10 razy i jest ok

Edytowane przez superpaulincia
Czas edycji: 2010-03-16 o 17:33
superpaulincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:02   #101
jp1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

Cytat:
Napisane przez superpaulincia Pokaż wiadomość
Hej ja kupiłam dwa lata temu urządzenie do jonoforezy i muszę przyznać że to naprawdę działa, zabiegi należy wykonywać co 2 dni w sumie tak 10 razy i jest ok
Z tego co się orientuję, jonoferezę stosuje się "podając" przez skórę przy pomocy urzadzenia jakiś środek leczniczy. Co Ty stosujesz do jonoferezy.

A'propos formaliny - stosowałem ją. Działa dobrze ale "kłopotliwa" w użyciu (smród, podrażnienia) oraz trudność w zdobyciu.
jp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 15:32   #102
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

Cześć wszystkim! Jakiś czas temu kupiłam pod pachy Ziaja bloker, działa naprawdę dobrze i uważam że to korzystniejszy zakup niż etiaxil. Etiaxilu używałam również i faktycznie nie mogłam spać po tym... Po ziaji tak nie mam, a działa identycznie. Jednak mam pewne wątpliwości czy mogę go użyć również do stóp?. Proszę o odpowiedź

Ps. 60ml kosztowało mnie 16 zł (allegro, ale myślę że w aptece też jest )
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:42   #103
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

mi na szczęście wróciły moje dawne baaaardzo suuuuuuche stopy i już nigdy nie będe na nie narzekać ,nigdy nie zapomne tego uczucia wilgotności w butach i mokrych skarpetek w kozakach uff
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 21:18   #104
Yaga92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

Dyciaa- generalnie na stopy nie polecam stosowac takich specyfików jak etaxil czy tym podobne-fakt pod pachami działa ale wiesz na każda część ciała dobre jest co innego
Z własnego doświadczenia mogę polecić środek o nazwie PEDIPUR firmy Prolab. W aptece dostaniesz go za jakieś 10zł a działa świetnie
Sama miałam problem z nadmierną potliwością stóp i ten środek uratował mnie przed krępującymi sytuacjami
nakładasz go na noc. jest to taki puder płynny, smarujesz nim stopy i zakładasz jakieś stare skarpetki. Skarpetki potrzebne są z dwóch powodów:
1.-puder jak wyschnie kruszy się i miałabyś go w łóżku
2.- ciepło aktywuje jego działanie

polecam go w 100%tach i w razie jakichkolwiek pytań-służę pomocą

Mam nadzieję, że pomogłam
Yaga92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 14:34   #105
bukaka456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

Na potliwość stóp dobry jest też spray Gehwola który można kupić choćby tutaj dlastop.pl/nieprzyjemny-zapach/75-pielegnacyjny-spray-do-stop-150-ml-4013474103456.html Ale jak życie pokazuje, niektóre leki działają kogoś a na ten sam problem u innego osobnika już słabiej.
bukaka456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 15:43   #106
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Potliwość stóp. Pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Pomocy! Strasznie pocą mi się stopy! Najbardziej dokucza mi ten problem, gdy założę klapki na bose stopy. Mam wręcz mokre stopy, a noga się ślizga i nie idzie normalnie chodzić Wszystkie buty mnie przez to obcierają, nawet skromne japonki! A np. w skarpetkach nie mam tego problemu.... Dziwne jest to, że ta potliwość nie wiąże się z brzydkim zapachem, a jedynie ze strasznie mokrymi i ZIMNYMI stopami. Są lodowate (i mokre) nawet w 30 stopniowym upale Dodam, że w pomieszczeniach (np. siedząc 8 godzin w biurze) też mam ten problem. Czytałam w archiwum o preparacie do stóp etiaxil, ale nie wiele o nim znalazłam, a w KW niestety ten do stóp nie został zgłoszony.
Pomóżcie bo ja już nie umiem wytrzymać, a nie chcę całe lato chodzić w skarpetkach i adidasach.

Trafiłam na ten stary wpis bo mam ten sam problem, etiaxil w moim przypadku odpada, bo uczulił mi stopy...były swędzące i obrzmiałe, więc poszedł w odstawkę, u mnie tez potliwość nie wiąże sie z brzydkim zapachem, po prostu pływam jak jestem boso i na nic buty ze skórki bo pływają ze mną....a jak założę skarpetki to jest ok, ale jak nosić skarpetki do sandał i klapek, czy znalazłaś coś co pomogło skutecznie? zastanawiam się nad myciem w zimnej wodzie i szarym mydle. Proszę poradźcie coś skutecznego oprócz etiaxilu i dezodorantów nawet tych schola, po 15 minutach stopy są ponownie mokre i zimne
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 16:19   #107
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 644
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

a czy to może być związane z alergią na np. wnętrze obuwia? bo mam zwykle z nadmierną potliwością stóp do czynienia w baletkach z tworzywa sztucznego?
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 20:50   #108
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

[1=dbff611010d7beb2d6d465d d69f947a5f4eb32a8;3426679 1]a czy to może być związane z alergią na np. wnętrze obuwia? bo mam zwykle z nadmierną potliwością stóp do czynienia w baletkach z tworzywa sztucznego?[/QUOTE]
Nie ma nic gorszego dla stóp niż buty ze sztucznego tworzywa... Stopy w takich butach nie oddychają. Już od jakiegoś czasu kupuję skórzane buty, by nie mieć problemu z przykrym zapachem. Co ciekawe, następną rzeczą źle wpływającą na moje stopy, a raczej na ich zapach są rajstopy, które też nie pozwalają stopie oddychać:/ Tutaj nawet skórzany but nie pomoże Czy ktoś ma podobny problem? Moim nie jest nadmierna potliwość, bo nie mam przesadnie mokrych stóp, ale ich zapach, który wydziela się tylko gdy noszę rajstopy lub sztuczne obuwwie... Co na to zaradzić?
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 18:53   #109
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

Ja też tak mam - stopy mi się nie pocą nadmiernie, ale wydzielają brzydki zapach...
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 15:01   #110
mandrouka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

Stosowałąm... a właściwie wypróbowałam wiele specyfików do stóp i dłoni niestety nie pomagają mi żadne kremy, talki, blokery, antidral.
Po kontacie z czymś takim natychmiast czuje jak kropelki potu wychodzą przez skórę, aż w końcu dosłownie kapią spływając razem z kosmetykiem!
Nie jest to raczej zwykła nadpotliwość tylko coś na tle psychicznym, bo nawet wtedy gdy zauważę ze moje dłonie są przez chwile suche to tylko gdy o tym pomyśle czuję jak robią się mokre trzymanie długopisu masakra! Notatki nieczytelne, kartki się zwijają. W upalne dni dlonie tak puchną i się pocą że ciężko zgiąć palce.
Nigdy nie noszę odkrytych butów bo można powykręcać nogi w śliskich butach a w klapkach robi się błotko, trochę lepiej ma się sprawa z pantoflami bo można założyć rajstopy i sie nie obcieram ale palce się marszczą od wilgoci. Dziwne ale najmniej mi się pocą w skarpetkach, można nawet powiedzieć że rzadko, ale skarpetki i adidasy już mi nosem wychodzą, i raczej nie są ładnie a chciałoby sie czasem ubrać lekko i elegancko. Same stopy nie pachną źle gorzej z butami które nie nadążą wysychać, a noszę tylko skórzane.
Czuję sie tak jakby cała woda odparowywała przez ręce i stopy bo reszta ciała rzadko się poci.
Byłam pod kontrolą endokrynologa ale wszystko jest w porządku.
Czy ktoś z was ma podobny problem?
Jak wyglądają zabiegi z jadem kiełbasianym czy silikonem, podobno są takie... i czy są skuteczne bo szkoda znów sie przekonać ze nie działaja mimo ze są drogie.
mandrouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 02:02   #111
MagdaM46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 95
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

mi się strasznie pocą stopy i stosuję od kilku lat moczenie stóp w wodzie z solą bromową, a do tego noszę buty tylko ze skóry i niestety unikam adidasów
MagdaM46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 14:33   #112
red95
Raczkowanie
 
Avatar red95
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 33
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

Antidral blokuje pocenia a jak wiecie pocenie pomaga wydalić toksyny z ogranizmu

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

słyszałam ze antybakteryjne skarpetki bambusowe sa super
red95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 20:40   #113
wiratelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

jeszcze lepsze są bambusowe saszetki do obuwia co daje się np. na noc mam takie w domu nazywają się ECO INSERT. Moim zdaniem nie maja sobie równych na rynku. Naprawdę polecam od serducha. Wprawdzie nie wpływaja na nadmierną potliwość stóp ale masz komfort w butach.
wiratelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 15:05   #114
agnieszkadd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: skuteczny dezodorant do stóp

No tak , zbliża się lato i problem z przykrym zapachem stóp.. Troche głupio nawet pogadać o tym problemie z koleżankami :p ja słyszałam, że dobry jest dezodorant do stóp firmy floslek, kupiłam go jakiś czas temu i póki co spełnia swoją rolę, zobaczymy jak to będzie w wakacje
agnieszkadd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 16:13   #115
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: dezodorant do stóp

Cytat:
Napisane przez Wioletta Pokaż wiadomość
czy znacie jakies godne polecenia deo do stopek?
Owszem, szczerze polecam Daktarin, kosztuje jakieś 30 zł. ale naprawdę dziala i leczniczo i profilaktycznie. Ma miły zapach.
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:05   #116
Ewka501
Przyczajenie
 
Avatar Ewka501
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Potliwość stóp. Pomocy !!!

Ja znalazłam dobry i tani sposób jest to po prostu zasypka, którą można kupić w aptece
tutaj macie o niej więcej na moim blogu http://cosmetics-rainbow.blogspot.co...wosc-stop.html
Ewka501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 01:24   #117
calver56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Nadmierna potliwość stóp - pomocy :(

Miałem taki problem przez kilka lat. Przetestowałem wiele kosmetyków tych z aptek i drogeri . Efekty mizerne. Podczas kolejnej wizyty u dermatologa trafiłem na sympatyczną panią doktor w średnim wieku / na oko ok 50/. Popatrzyła i powiedziała coś co mnie obraziło. Pan nie ma chorych spóp tylko głowę. Po co stosować jakieś tysiące placedo pod różnymi postaciami. Na rynku jest tylko jeden zarejestrowany lek na to schorzenie , ANTYPOT . Tanizna - góra 6 zł opakowanie. Trochę upierdliwe w użyciu , ale super skuteczne. Do kupienia wyłącznie w aptece. Od niedawna również bez recepty. Używałem przez jakieś trzy cztery miesiące i problem znikł. Teraz stosuję go już tylko dwa razy w roku wiosną i jesienią przez dwa tygodnie profilaktycznie , żeby tylko nie wróciło. Taka gwarancja za 12 zeta rocznie w porównaniu z poprzednim stresem i wydatkami na co chwile nowe buty bo smród wchodził w nie jak w masło to super luksus.
Niestety jest też mankament. To zasypka. Prosta w użyciu , ale czasami pozostawia mgiełkę osiadającą na butach przy ich nakładaniu. Trzeba więc zainwestować w ściereczkę i wytrzeć obuwie przed wyjściem. Póżniej jest spoko. I kiedy staje w sytuacji intymnej , wzywa mnie szef , jestem z kumplami ,a tm bardziej koleżankami , wsówam obiadek w stołówce nie myśle już tylko o smrodzie moich szkit , a koncentruje się na temacie dyskusji. A wszystko to zawdzięczam ANTYPOTOWI . Poprawiło to przede wszyskim moje samopoczucie . Spróbujcie być szczęśliwi za 6 zł chyba warto. Lek jest na naszym rynku od ponad dwudziestu lat więc samo to świadczy o jego skuteczności. POZDRAWIAM i życzę byście mieli te same efekty co ja .
calver56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 20:40   #118
Adr 88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Smile

Najlepsze deo jakie stosowałem to Podolight - przywiozłem z Hiszpanii. Kosztował ok 5 euro. Podobno jest już w Polsce.

Z Hiszpanii przywiozłem Podolight. Teraz stosuję go raz na 6 / 7 tygodni. I nie zamieniłbym go na żaden inny dezodorant.

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2014-10-25 o 00:08
Adr 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-14 21:40:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.