Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-06, 14:47   #91
lovela5
Raczkowanie
 
Avatar lovela5
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 190
Dot.: Depilacja brazylijska w KRAKOWIE ?

Ja wlasnie bylam w face & body i moge polecic. Pierwszy raz robilam depilacje bikini wiec strasznie bolalo. I pani polecila mi masc znieczulajaca EMLA z ktorej skorzystam nastepnym razem a mam zamiar wybrac sie moze za 2 tygodnie....

Polecam
lovela5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 22:41   #92
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Depilacja brazylijska w KRAKOWIE ?

Bez przesady - ja wiele razy robiłam bikini woskiem i jest zbyt krótkotrwały ból, żeby stosować Emlę... a pastą cukrową to w ogóle ponoć boli mniej
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 08:48   #93
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Depilacja brazylijska w KRAKOWIE ?

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Bez przesady - ja wiele razy robiłam bikini woskiem i jest zbyt krótkotrwały ból, żeby stosować Emlę... a pastą cukrową to w ogóle ponoć boli mniej
to wszystko zalezy kto jak czuje. Dla innych jest to mały bol, a inni musza miec znieczulenie. Mam klientki, ktore nawet na IPL sie smaruja emla.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 13:37   #94
biotechnolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Jeśli ktoś poszukuje salonu kosmetycznego w Krakowie, to zdecydowanie odradzam Studio Urody 11 na ul.Solskiego (byłam tam 3 razy). Zabiegi wykonywane są niedokładnie i w dużym pośpiechu. Zauważyłam zaniedbania w higienie. Dodatkowo wykorzystując system zakupów grupowych salon zawyża ceny - zabiegi są dostępne w dużo niższych cenach niż sugerują to ich oferty zakupów grupowych. Jeden z zabiegów zakończył się zerwaniem skóry i trudnogojącymi się ranami.
biotechnolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 07:50   #95
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Depilacja brazylijska w KRAKOWIE ?

Zapomniałam się pochwalić, że byłam jakiś czas temu na paście cukrowej w Face&body. Mogę polecić, fajny salon, a pani od depilacji w 100% profesjonalna
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 08:55   #96
izabela20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do izabela20
Dot.: Depilacja brazylijska w KRAKOWIE ?

Ja wykonuję taką depilację. Ale nie wiem czy mogę podać linka do salonu czy to byłaby reklama?
izabela20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 16:48   #97
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Cytat:
Napisane przez ankowy Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi wybrałam się do pani Kasi Milczyńskiej - i teraz z największą przyjemnością polecam ją sama! Modelowanie brwi, owszem, kosztuje 20zł, ale patrząc po ładnie dopasowanym kształcie moich brwi i zadowoleniu za twarzy - nie żałuję i pójdę tam nieraz! Dla chętnych: http://www.medyczne-fbi.pl/
Ja też jestem zainteresowana, zatem mam trochę śmiałą prośbę - byłoby dla Ciebie problemem, wrzucić zdjęcie brwi wyregulowanych przez wyżej wspomnianą Panią Kasię? Byłabym wdzięczna ogromnie i zapewne nie tylko ja. Jakie miałaś brwi? Musiałaś je najpierw zapuścić?
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 15:53   #98
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Do góry zagląda tu jeszcze ktoś?
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 21:54   #99
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

up tematu...

czy macie jakąś sprawdzoną stylistkę rzęs w krakowie? niekoniecznie pracującą w salonie (ponieważ ostatnio byłam u takiej i niestety muszę stwierdzić że papier nie zawsze potwierdza umiejetnosci ;/ )

prosze o info
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 19:53   #100
karolka852
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Question Dot.: Makijaż permanentny w Krakowie

Witam ja też chciałam sobie zrobić brwi na grupon znalazłam ofertę dermedika na Wybickiego 42 ale czytałam opinie na fachowcu i są w większości negatywne czy ktoś może coś na ten temat napisać. Pozdrawiam
karolka852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 15:38   #101
paulinamisk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Ja może najpierw napisze którego nie polecam - salonu Verona na Studenckiej. To już moja druga opinia o tym salonie bo chcialabym ostrzec wszystkie kobiety przynajmniej przed wykonywaniem mikrodermabrazji w tym salonie- co do reszty zabiegów się nie wypowiem. Pani Agnieszka wykonala mikrodermabrazje po której dotąd pozostały mi blizny w okolicy ust. Po zabiegu miałam straszny stan zapalny przez 3 tygodnie i wysyp jakiś drobnych krostek pod skórą. Kiedy poszłam ponownie zapytać do gabinetu o co chodzi pani Agnieszka poleciła mi maść, którą nie wolno stosować na skórę twarzy!!! Na szczęscie nie zastosowałam się do rad tylko poszłam do dermatologa. Pani doktor zlapała się za głowę po tym jak usłyszała, że to po mikrodermabrazji. Stwierdziła kontaktowe zapalenie skóry.Dodała, że przy mojej skórze nie wolno stosować takich zabiegów- jednakże pseudo-kosmetolog nie widział żadnych przeciwwskazań. Dotąd mam blizny i nieestetyczne zaciągnięcia wyglądam dużo gorzej niż przed zabiegiem (((
paulinamisk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 20:08   #102
Elonora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Ja od paru lat chodzę do salonu Odrodzenie na Pomorskiej. Mama moja też tam chodzi i tak jakoś wyszło Bardzo duże doświadczenie wiec zawsze doradzą jak najlepiej.
Elonora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 13:34   #103
Malakasiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

A ja do Laime na Rakowickiej chodze. Jak ktos chce to moge cos powiedziec o zabiegach ktore mialam u nich. (mialam kwas ferulowy, depilacje PTF i zabiegi na urzadzeniu sculptor) Jakies zainteresowane osoby?
Malakasiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 15:25   #104
Gugl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Duzo jest pewnie fajnych salonow, ale zeby wybrac najlepszy to pewnie trydno. Ja poki co bylam w Laime na Rakowickiej, bylo naprawde w porzadku, mialam konsultacje przed zabiegiem i potem piling kawitacyjny i na koncu masaz. Ale porowniania nie mam, bo to byla moja pierwsza wizyta
Gugl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 13:12   #105
Malakasiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Kwas ferulowy bardzo fajnie na przebarwienia dziala. Pani kosmetolog powiedziala ze jak wroce z wakacji to mam sie zglosic i tak oto zrobilam. Jestem po trzech zabiegach tego kwasu, w odstepach ok dwutygoniowych bylam. A co do efekto to buzia bardzo mi sie rozjasnila, szczegolnie z jednym przebarwieniem na policzku mialam problem i naprawde zniklo. W ogole mam wrazenie ze taka jasnma i jednolita teraz jest moja twarz. Nawet zaczelam uzywac lekkiego podkladu (ale tak bardziej jako ochrona przed sloneczkiem ) bo ogolnie moge juz wyjsc bez niego na ulice. Oczywiscie teraz zmadrzalam i nie zamierzam opalac twarzy, mam nadzieje ze wytrwam bo jestem od tego wrecz uzalezniona ehhhh
Malakasiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 15:57   #106
piranja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Dziewczyny przeglądam różne fora internetowe odnośnie gabinetów kosmetycznych w Krk i mam wrażenie ze jest jakaś szczególna promocja Laime.... az sie juz czytac tego nie chce...((
piranja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 10:08   #107
SkinnerBox
Raczkowanie
 
Avatar SkinnerBox
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 64
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Face&Body Institute. Chodzę tam co miesiąc na zabieg na twarz i nie byłam niezadowolona (może tylko, kiedy okazało się, że moja skóra nie lubi alg). Uwielbiam panią Kasię, ale cała obsługa jest bardzo kompetentna. Sprezentowałam niedawno mojej przyjaciółce masaż czekoladowy - była wniebowzięta.
SkinnerBox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 09:56   #108
sianek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez piranja Pokaż wiadomość
Dziewczyny przeglądam różne fora internetowe odnośnie gabinetów kosmetycznych w Krk i mam wrażenie ze jest jakaś szczególna promocja Laime.... az sie juz czytac tego nie chce...((
Hehe co za hipokryzja! Sama reklamuje swoj salon gdzie sie da, a pisze na innych. Co za ludzie!
sianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 11:41   #109
MyNameIs
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIs
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 438
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez SkinnerBox Pokaż wiadomość
Ja z czystym sumieniem mogę polecić Face&Body Institute. Chodzę tam co miesiąc na zabieg na twarz i nie byłam niezadowolona (może tylko, kiedy okazało się, że moja skóra nie lubi alg). Uwielbiam panią Kasię, ale cała obsługa jest bardzo kompetentna. Sprezentowałam niedawno mojej przyjaciółce masaż czekoladowy - była wniebowzięta.
Czytałam na jednym z blogów urodowych dziewczyny z Krakowa, że jest tam fajnie Była na brwiach i efekt jest naprawdę super. Nie jest zbyt tanio, no ale coś za coś.
MyNameIs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 09:49   #110
mariolka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Najlepszy salon kosmetyczny w Krakowie to według mnie STUDIO ZDROWEJ SYLWETKI na ul. Kapelanka. Doświadczone kosmetyczki, komfortowo rządzone wnętrza oraz innowacyjny sprzęt kosmetyczny tworzą niesamowity klimat miejsca w którym można sie zakochać!
Szeroki zakres usułg pozwala wykonać wiele zabiegów w jedym miejscu, coż za oszczędność czasu! Sama korzystałam z wielu zabiegów w Studio Zdrowej Sylwetki i nie zawiodłam sie ;-)
SERDECZNIE POLECAM ;-)
mariolka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:02   #111
Angela_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Red face Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Za to ja mogę polecić wszystkim Eminence Beauty Clinic. Sama trafiłam tam z polecenia - moja znajoma tam chodzi, była bardzo zadowolona, namawiała mnie na wizytę, więc poszłam, sprawdziłam i rzeczywiście miała rację WARTO! Pani kosmetolog udzieliła mi bezpłatnej konsultacji, specjalnie dla mnie ułożono specjalny pakiet z zabiegami i oczywiście fajnym rabatem. Jestem w trakcie serii zabiegów mikrodermabrazji z kwasami, już widzę efekty. Szczerze polecam
Angela_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 14:56   #112
fargo18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

ja moge polecic salon na kapelance, pracuje tam bardzo mila pani Ania ktora przeprowadzala u mnie zabieg depilacji laserowej z ktorego jestem bardzo zadowolona
fargo18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 13:48   #113
annamaj85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Ja bardzo polecam salon Divia na ulicy BRATKOWEJ. Od lat jestem stałą klientką nigdy nie miałam do nich zastrzeżeń. Bardzo kompetentne i z dużą wiedzą nie tylko kosmetyczną panie. Pani Marta uratowała palce mojej siostrze (dramatycznie wrastające paznokcie po serii zabiegów ściągania paznokci i obcinania kawałków). Ja niejednokrotnie przychodziłam z jakimś nagłym problemem na twarzy i zawsze udzielona była mi pomoc.
Cudowne zabiegi na ciało
Rewelacyjny endermomasaż- rewelacyjne są efekty- nie doznania, chyba, że ktoś lubi katusze
Bywa ciężko z terminami czasem, ale dziewczyny dwoją się i troją. Zostają po godzinach
Atmosfera myślę też jest bardzo istotna. Nie tworzą sztucznego dystansu. Nigdy, żadna z pań- nawet na początku mojej przygody z Divią nie potraktowała mnie nieprzyjemnie.
Bardzo atrakcyjne ceny, niejednokrotnie z rabatami 'na dobry dzień '.
Czysto i ślicznie. W Krakowie nie korzystałam z innego salonu kosmetycznego z braku potrzeby.
Serdecznie polecam.
Podpisuję się z nazwiska, żeby nie było za chwilę, że reklama. Widziałam wcześniejszą opinię z pierwszej strony na ich temat. Aż boli.
Fora internetowe przyjmą już niestety wszystko.
annamaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 17:51   #114
standi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Od paru lat chodzę na zabiegi kosmetyczne do gabinetu COSMEIN na ul. Bronowickiej. Pani Małgosia, która jest właścicielka jest perfekcjonalistką w każdym calu. Zabiegi wykonuje profesjonalnie i widać, że zna się na rzeczy. Zawsze służy dobrą radą. Polecam, bo warto skorzystać!

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Od paru lat chodzę na zabiegi kosmetyczne do gabinetu COSMEIN na ul. Bronowickiej. Pani Małgosia, która jest właścicielka jest perfekcjonalistką w każdym calu. Zabiegi wykonuje profesjonalnie i widać, że zna się na rzeczy. Zawsze służy dobrą radą. Polecam, bo warto skorzystać!
standi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 18:28   #115
standi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Ja polecam Panią Małgosie w COSMEIN na ul. Bronowickiej. Regulacje brwi robi perfekcyjnie. Na pewno będziecie zadowolone!!
standi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 12:15   #116
Zyzziaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

na stronie salonu madame katrina na ruczaju też mają świetne rzęsy jedwabne i z norki.
Jet też cennik na stronie można zobaczyć http://www.madamekatrina.pl
Zyzziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 14:07   #117
MyNameIs
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIs
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 438
Thumbs up Dot.: kosmetyczka godna polecenia w Krakowie

Cytat:
Napisane przez wiki29 Pokaż wiadomość
Rejon Krakowa w zasadzie nie ma znaczenia byle by, była dobra w tym co robi.
Bardzo polecam salon Pani Marty, Beyond Paradise. Trafiłam do niej jakiś rok temu, poleciły mi ją dwie koleżanki. Pani Marta - człowiek z duszą na ramieniu. Jest profesjonalistką. Dobrała mi odpowiednie do problemów z cerą zabiegi. Zabiegi są mega-tanie Jak na salon w Krakowie, i to jeszcze w samym centrum, nadal jestem w szoku. Pani Marcie po prostu zależy na dobru klienta. Rozmawiałam z nią na ten temat. Po prostu nie zdziera pieniędzy za wielkie NIC, tak jak się to powszechnie robi :/ (Nie wspominając o super cenach dla stałych klientek! ) Za zabiegi robione w serii też są zniżki. Dla studentów zniżki. Na Gruperze można wykupić czasami tanio jakiś zabieg. Pójść, sprawdzić. Ja szczerze - naprawdę polecam. Byłam w kilku salonach w Krakowie, na priv mogę napisać w jakich - z których nie jestem zadowolona...
Salon Beyond Paradise mieści się przy ulicy Szlak, w Angel City, wejście jest tuż obok Pure Fitness.
MyNameIs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 14:12   #118
MyNameIs
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIs
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 438
Smile Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Gorąco polecam salon Beyond Paradise na ul. Szlak, w Angel City. Chodzę tam od ponad roku. Pani Marta - pełna pasji profesjonalistka, była pierwszą kosmetyczką, która prawidłowo rozpoznała potrzeby mojej problematycznej cery. Dobrała odpowiednie zabiegi. No, byłam na początku w ciężkim szoku Tak niewiele trzeba, a takie efekty. Nie wspominając o mega niskich cenach, jak na Kraków i jeszcze centrum miasta?! Zniżki dla studentów, promocje na Gruperze... Tanie zabiegi w seriach i dla stałych klientek... + ogromna wiedza, doświadczenie, realna chęć pomocy kobietom, zaradzenie ich problemom Cieszę się, że znalazłam w Krakowie kogoś takiego!
MyNameIs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 14:25   #119
MyNameIs
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIs
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 438
Smile Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Jeśli chodzi o sam salon - od ponad roku chodzę do Pani Marty do Beyond Paradise na ul. Szlak. Nie będę kryć mojego mega zadowolenia Jest straaaasznie tanio, zniżka dla studentów Cieszę się, że tam trafiłam ( z polecenia dwóch koleżanek ). Pełen profesjonalizm, realna chęć pomocy naszym cerom, paznokciom - urodzie! Pani Marta to przewspaniała, kochana osoba. Polecam gorąco wszystkim!
MyNameIs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 16:28   #120
Monia___M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
GG do Monia___M
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Ja osobiście polecam Instytut Piękna "Riposo" na ul. Reymonta 44. Oferują szeroki wachlarz usług w przystępnych cenach. Osobiście korzystałam z oczyszczania, mikrodermabrazji i kwasu migdałowego. Moja koleżanka miała straszny problem z wrastającymi paznokciami i po wielu perypetiach dopiero dziewczyny z Riposo zrobiły jej porządny leczniczy pedicure. www.riposo.plto ich stronka
__________________



wydłużyć dobę !!
Monia___M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-28 16:22:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.