Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Druga czesc wątku nosić będzie nazwę:
Były bąki, kupy i marudzenia, od dziś myślimy co dzieciom dać do jedzenia. 1 2,78%
Marchew, jabłko i ziemniaczek, niech nam rośnie zdrowo każdy dzieciaczek. 0 0%
Nasze pociechy poznają nowe smaczki i w miseczkach znajdują marchew, dynię i ziemniaczki. 1 2,78%
Daj mi tę noc, tę jedną noc! Przespaną noc- tę jedną noc! 3 8,33%
Mama biega już od rana, chociaz mocno niewyspana! 0 0%
Skazy, krostki i wysypki- od tygodni męczą wszystkich! 0 0%
Ach to wszystko trudne strasznie- niech to dziecko wreszcie zaśnie! 1 2,78%
Gdzieś promocja na pampersy? Wątek nasz wie o tym pierwszy! 3 8,33%
Uff jak gorąco! Puff jak gorąco! Słuchają maluchy nieustająco 0 0%
Lokomotywa i kaczka dziwaczka to repertuar dla każdego dzieciaczka 0 0%
Na pierwszy ząbek czekamy i dietę malucha rozkminiamy. 1 2,78%
W głos się śmieją dzieci nasze, zaraz będą wciinać kaszę! 9 25,00%
Mama pokaż cały świat, bo ja nie chce lezeć tak! 11 30,56%
Zieleń, złoto, jajecznica- w kupie cała okolica! 1 2,78%
Już marchewka się szykuje, mama dziecku ją gotuje! 2 5,56%
ostre tutaj są rozmowy, wątek mamy odlotowy! 1 2,78%
Rozszerzania diety czas - oby kolki poszły w las! 1 2,78%
Marchew, jabłko dobra rzecz - oby kolki poszły precz 1 2,78%
mamusie listopad-grudzień. 0 0%
Głosujący: 36. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-19, 15:32   #4951
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Miłek zasnął, a mnie się nic nie chce.
Niech mnie ktoś kopnie w

W ogóle to- Dziewoje: polećcie jakiś doby tusz do rzęs? Mam aktualnie Bourjois - fajny, ale szybko się zaczyna kruszyć.
Ja lubię Maybeline Colosal a najbardziej Oriflame wonder lash(silikonowa szczoteczka).
Dobry jest tez zwyklak Wibo żółty z Rossmana.

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Hej, hej Nie nadrabiam nic, bo przez to nadrabianie tyle czasu się nie odzywałam. Co wchodziłam, poczytałam, chciałam odpisać, to coś mnie odrywało. Dlatego koniec, nie nadrabiam nic, ale za to postaram się być na bieżąco.
Tak dawno mnie tu nie było, że nawet nie wiem, co to powinnam Wam napisać
Byliśmy wczoraj na szczepieniu i u doktora, do którego chciałam się dostać odkąd mały się urodził. Bardzo dokładnie przebadał Filipa, dał skierowanie do rehabilitantki, bo ma lekkie napięcie, ale powiedział, że to nawet nie na typowe ćwiczenia tylko po to, żeby pokazała nam jak się z nim bawić, nosić itp. żeby to zniwelować. Po raz kolejny mąż przekonał się, że nie jestem jakąś wariatką. Od jakiegoś czasu widziałam, że Fifiol ma zaciśnięte piąstki jak leży na brzuszku, że nie lubi na nim leżeć, że główkę nadal woli kłaść na jedną stronę i jeszcze parę innych symptomów. Niestety dwie lekarki, które wcześniej badały małego w ogóle nie zwracały na to uwagi, utwierdzając tym samym mojego męża w tym, że jestem wariatką Na szczęście udało mi się umówić w końcu do kogoś kompetentnego Kazał mi spowrotem jeść wszystko (trzymałam dietę rzekomo na skazę białkową) i tak między wierszami mówił co myśli o takich lekarzach, co się bawią w alergologów i stawiają diagnozę po jednej wysypce. Pominę fakt, że to jego współpracownica dała takie zalecenia, bo już mi trochę nerwy przeszły. Tym sposobem powoli wracam do normalnego jedzenia. Wczoraj jajko, dzisiaj serek i obserwujemy.
Oczywiście muszę kończyć, bo się wierci moja marudka już
Mam nadzieje, że uda mi się do Was wrócić i będzie jak za dawnych, dobrych czasów

Ja też dzisiaj piłam kawkę z mleczkiem-pierwszą od jakiś 2 tygodni

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Nemosek tylko przyjedzie z zakupami i wraca do pracy, nie ma tak dobrze



Naśmiałam się z tego purka
Lubię bardzo Este lauder, ale ostatnio kupiłam z manhattanu taki zielony bardzo fajny.
Eh ta pracaNo jak mus to mus.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 15:42   #4952
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Jednak tylko sobie pomarudził Filip i dalej poszedł spać, to i nawet trochę pocytować mi się udało

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
jaki mężczyzna

To i ja si pochwalę moją myszką
Słodka i bardzo podobną opaskę kupiłam dla córeczki mojej przyjaciółki. Chyba od tego samego producenta

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Ja wogóle go nie rozkminiłam, zainstalowałam i odinstalowałam praktycznie od razu ;p



Słodziaczek

A lekarka zaczęła się nabijać z wagi mojego syna, powiedziała że jak sumo będzie i zaczeła demonstrować po gabinecie jak sumo chodzi, myślałam że ją w łeb palnę normalnie . Durna baba Ja przepraszam bardzo mój syn już ma ok 68 cm to może ma 5 kg ważyć ? jest mi bardzo przykro i jestem bardzo zła.
Nosz jakaś bezczelna.

Cytat:
Napisane przez rusalka12 Pokaż wiadomość
Mao ale slodziak
Olenka - bardzo profesjonalne podejscie tej twojej pediatry :-/ Ja wlasnie przez niepowazne podejscie do pacjenta( jedna powiedziala mi jak bylam w pierwszej ciazy, ze nie bedzie o ciazy ze mna rozmawiac, bo pewnie sama wiem wiecej z internetu (!!!), druga, jak juz mialam Zuzie, zaczelam wprowadzac posilki i martwilam sie o kupki powiedziala lekcewazaco - wy wszyscy macie problem z tymi kupkami. Poza tym zawsze czekalam godzine na wizyte, ktora trwala trzy minuty, wiekszosc moich pytan byla ignorowana a placilam 60 e (!!!) ) kasowanie za byle bzdure, aroganckie zachowanie recepcjonisty (kurcze koles zachowywal sie jakby byl Bogiem jakims a my nikim) zmianilam przychodnie.
Chodze teraz do lokalnej przychodni, gdzie podejscie do pacjenta jest zupelnie inne, wszyscy sa mili, nie musze placic za byle papier, jaki potrzebuje od lekarza (w polskiejprzychodni tak bylo), zawsze rzetelnie odpowiedza na moje pytania - bez kpienia i wywracania oczu...
Ci nie lepsi. Oni to się mają chyba za bogów jakiś, a człowieka za śmiecia.

Cytat:
Napisane przez rusalka12 Pokaż wiadomość
mao mnie tez. Ale karmiac piersia ponoc nie mozna. Ponoc nie powinno sie tez intensywnie cwiczyc bo moze to zle wplynac na laktacje :-/
I tego się trzymajmy. Musze mieć przecież jakąś wymówkę

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Macie mojego Leonka cioteczki
Superowy

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
a wiecie ze ja nigdy nie dostalam tego lewka z FP niektore chya nawet dwa razy dostaly buuuu

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Tak ja dostałam dwa

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Ja się zarejestrowałam w klubie maluszka hipp. I chyba tż też zarejestruję to dostaniemy drugi kupon na tą paczkę
O Ty cwaniarko To i ja porejestruje nas wieczorem. Całą rodzinę zarejestruje

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość

Proszę oto Tymek na życzenie i taką robię podkówkę jak kogoś nie poznaję.
Podkówka jest debeściak Ale wiecie co? Ja myślałam, że tylko moje dziecko tak robi
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 15:51   #4953
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

O kurcze mialam stary wizaz a teraz uaktualnilam i nie wiem co i jak:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 15:53   #4954
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

ehjakos mi ciezko Was teraz nadrobić :P

Mao- dynie kupuje w słoiczku- dynia z ziemniakami. Ja podaje już ok 0,5 słoiczka i mały wtedy dopiero po ok 2h je mleko. no róznie..


Z hippadostaje sie sok jabłkowy i marchew z ziemniakami
Olenka- nie przejmuj sie lekarzem ;/
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 15:54   #4955
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
O kurcze mialam stary wizaz a teraz uaktualnilam i nie wiem co i jak:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A w jaki sposób uaktualniłaś?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 15:56   #4956
Miss Triss
Zadomowienie
 
Avatar Miss Triss
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 050
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Hejo.
Wróciłyśmy że spacerku, zjedliśmy szybki obiadek a teraz ja pije kawkę a tatuś zajmuje się córka i nawet dal mi 2 godz wychodnego dzisiaj. Normalnie nie wiem co zrobię z takim ogromem czasu.
Troszkę ponadrabiam.

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Proszę o uatualnienie wagi RYBKO
11 TYDZIEN 5585

Brawo. Pięknie rośnie Tymus.
Cytat:
Napisane przez rusalka12 Pokaż wiadomość
Mao ja kupilam malej kilka dodatkowych zawieszek z biedronkami i motylkami co tak fajnie dzwonia, krowke, ktora muczy i wygrywa piosenke jak malej uda sie dotknac guzik. To zawiesilam wlasnie na lozeczku i Oli od godziny nie ma haha
Te zawieszki przymocowalas do szczebelkow czy do ramy łóżeczka? Że też ja o tym wcześniej nie pomyślałam.
Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Moje dziecko wędruje po całej macie
To musi być niezły widok.
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
My mamy pożyczoną Tiny love ale marzy mi sie taka wypasiona na maksa.Ale teraz to się już nie opłaca kupowac na parę miesięcy.
Ja też najpierw chciałam wybajerzona matę z pianinkiem i innymi bajerami za duże pieniądze, ale dostaliśmy w prezencir taka zwykłą i bardzo mi się podoba. Chociaż Mała i tak długo na niej nie wysiedzi, może później bardziej jej przypadnir do gustu.
Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Zaraz mi się mózg żałuję d wydawania głupich dzwiekow
Staraj się mamuśka. Ja też tak robię. Jeszcze muszę się nauczyć gwizdać bo Zosia się wtedy bardzo uspokaja i słucha.
Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Widzę że wątek ruszył z kopyta

My wczoraj byliśmy na szczepieniu, Leon niestety odchorował bo miał wieczorem temperaturę i zbijaliśmy paracetamolem w czopku. Taki bidny był - cały rozpalony i popłakiwał
Ale dziś wygląda na to że wszystko ok.
Przy okazji tak mnie wnerwiła nasza pediatra, że będę zmieniała przychodnię


Aha, Rybka jakbyś mogła nas wpisać : Leonek , 15 tyg. 7,5 kg. kp/mm
A jakie szczepienia mieliście? Dobrze, że już dzisiaj Leos czuje się lepiej, ale jeszcze go obserwuj bo wieczorem może mieć jeszce podwyższona temperature.
Piękna ma wagę Leos, brawo.
Powiedz czym Cie wnerwila pediatra, oczywiście jeśli chcesz.
__________________
Dziecko to uwidoczniona miłość.
- Novalis -

Miss Triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 16:08   #4957
patrysia333
Zadomowienie
 
Avatar patrysia333
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Ale dziś dzień szybko mija. Byłyśmy na szczepieniach, mała dzielnie zniosła tylko chwilę zapłakała. W 13 tygodniu Zuzia waży 6400, szczerze mówiąc myślałam że więcej bo fałdka na fałdce i 3 podbródki Potem wpadli do nas dziadkowie z prezentem z okazji 3 miesięcznicy wczorajszej, posiedzieli chwile, teraz Zuzia śpi a ja zamiast robić obiad to Was czytam

Cytat:
Napisane przez Miss Triss Pokaż wiadomość
za rozszerzanie diety i dobrze, że brzuszek wszystko ładnie przyjmuje. Chciałanym zobaczyć tą jego reakcję na jabłuszko.

Nie stresuj się tym, że się nie przewraca. Prędzej czy później zacznie. Ja się martwiłam, że Zosi do 2miesiąca nie podnosiła główki w ogóle, tylko szurała nosem po kocu, a tu któregoś dnia jak zadarła głowę do góry to aż się zdziwiłam. Widocznie to nie był jej czas i nie ma co dziecka zmuszać.

Współczuję! Ale powiem to jak mój tata "bierz i noś".

za 8tyg. Ładniutka Natalcia! Pucusia.

Pączek na porodówce i jeszcze w wannie!? Normalnie luksusy!

Przecież na czole nie jest napisane, że to chłopięca czapka więc się tym nie przejmuj. Mi tam się bardzo podoba ta sówka i jeszcze za taką cenę to już w ogóle super.

Ale się wybyczycie! Nie ma to jak długie, leniwe poranki całą rodiną. Szkoda, że my takie mamy tylko w niedziele, a i tak nie zawsze.

To tak jak u nas. Powiedz Nemosku będziesz coś z tym robić czy czekasz dalej cierpliwie?

To nieźle Mała przybiera na mamusiowym mleczku! Oby dalej tak ładnie rosła!

Po co ma spać w dzień skoro noc jest od tego. Jakby teraz spała to już byłoby Ci za dobrze.
Pewnie te zwierzaczki bardzo jej się podobają.


My się zbieramy i idziemy na spacer, przynajmniej wtedy Zosia śpi i nie płacze. Trzeci już dzień jest ryk!!!!!!!! Tracę nerwy i cierpliwość!!!!!!!!
Ja nie rodziłam na typowej porodówce tylko w domu narodzin, może dlatego ten pączek w wannie przeszedł.

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Nemosku zmienię przychodnię całkiem ,i skarga niestety nic nie da bo ta kobieta jest współwłaścicielem tej przychodni także

Chcę dodać zdjęcie i się nie da nie wiem o co chodzi, czy
to wina wizażu czy mojego kompa.
Brak słów na zachowanie tej baby, bo lekarzem jej nazwać nie można. I jeszcze pozostaje bezkarna
Leon przystojniacha, i dwa smoczki w zasięgu ręki żeby wybór był

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Witam się Dziś mamy dzień z tych marudnych ale narazie tragedii nie ma bywało gorzej
W nocy przeżyłam przerażenie! Natalia obudziła się z takim płaczem, jakby ktoś jej naprawde zrobił krzywdę!trzęsła się się popłakiwała aż się zanosiła, to było straszne;( Bałam się że coś się dzieje na szczęście po chwili się uspokoiła dałam cyca i poszła dalej spać, ale oczywiście dla mnie to była noc czuwania, wpatrywałam się w moją małą Myszkę.
Mój mąż mnie uspokajał mówił :"Przecież sama mówiłaś że jest ten skok" później wydało mi się to śmieszne w jego ustach.


Czapa cudna a i modeleczka piękna!

No oby w końcu ta cukrzyca odpuściła już Tobie..

Reczniki na kaloryfery, nam pomógł nawilżacz powietrza bo też mieliśmy ten problem. Noo i w końcu pochwała dla kuriera!

cudna!


Nad ranem przysnęłam z malutką jeszcze i śniła mi sie Natalia jak wychodziły jej zęby i zaczęła odliczać do 10

Biedny Leonek dobrze że mu przeszło.A co pediatra nabroiła?

Jakie ma długie rzęsy przystojniak jak nic!!

Ojj tego Tymusia to bym zjadła normalnie

Patrysia przypomniałaś mi że pomiędzy partymi byłam już tak głodna że położna przyniosła mi grzeska bez czekolady. Śmieszne to było jak TŻ mnie karmił a ja na stojąco próbowałam przeć
Hehe no jak tak na głodniaka rodzic Ja pączka po każdym kęsie oddawałam TŻ bo w takcie skurczu podpierałam sie rękami i bym go do wody wsadzila.

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Ja lubię Maybeline Colosal a najbardziej Oriflame wonder lash(silikonowa szczoteczka).
Dobry jest tez zwyklak Wibo żółty z Rossmana.



Ja też dzisiaj piłam kawkę z mleczkiem-pierwszą od jakiś 2 tygodni


Eh ta pracaNo jak mus to mus.
Potwierdzam, zwyklak żółty z Wibo jest lepszy niż niektóre kilkakrotnie droższe tusze.
patrysia333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 16:10   #4958
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
ehjakos mi ciezko Was teraz nadrobić :P

Mao- dynie kupuje w słoiczku- dynia z ziemniakami. Ja podaje już ok 0,5 słoiczka i mały wtedy dopiero po ok 2h je mleko. no róznie..


Z hippadostaje sie sok jabłkowy i marchew z ziemniakami
Olenka- nie przejmuj sie lekarzem ;/
No bo wróciłaś do nas i wątek ruszył jak trza w końcu

Cytat:
Napisane przez Miss Triss Pokaż wiadomość
Hejo.
Wróciłyśmy że spacerku, zjedliśmy szybki obiadek a teraz ja pije kawkę a tatuś zajmuje się córka i nawet dal mi 2 godz wychodnego dzisiaj. Normalnie nie wiem co zrobię z takim ogromem czasu.
Troszkę ponadrabiam.


Brawo. Pięknie rośnie Tymus.

Te zawieszki przymocowalas do szczebelkow czy do ramy łóżeczka? Że też ja o tym wcześniej nie pomyślałam.

To musi być niezły widok.

Ja też najpierw chciałam wybajerzona matę z pianinkiem i innymi bajerami za duże pieniądze, ale dostaliśmy w prezencir taka zwykłą i bardzo mi się podoba. Chociaż Mała i tak długo na niej nie wysiedzi, może później bardziej jej przypadnir do gustu.

Staraj się mamuśka. Ja też tak robię. Jeszcze muszę się nauczyć gwizdać bo Zosia się wtedy bardzo uspokaja i słucha.

A jakie szczepienia mieliście? Dobrze, że już dzisiaj Leos czuje się lepiej, ale jeszcze go obserwuj bo wieczorem może mieć jeszce podwyższona temperature.
Piękna ma wagę Leos, brawo.
Powiedz czym Cie wnerwila pediatra, oczywiście jeśli chcesz.
Miss kilka postów dalej napisałam o co chodzi, zreszta już pewnie przeczytałaś zanim zdążyłam odpisać
A szczepiliśmy standard z kalendarza szczepień 6 w 1 oraz pneumokoki.
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 16:18   #4959
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Najadłam się tak bardzo, że aż mnie brzuch boli

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Hej, hej Nie nadrabiam nic, bo przez to nadrabianie tyle czasu się nie odzywałam. Co wchodziłam, poczytałam, chciałam odpisać, to coś mnie odrywało. Dlatego koniec, nie nadrabiam nic, ale za to postaram się być na bieżąco.
Tak dawno mnie tu nie było, że nawet nie wiem, co to powinnam Wam napisać
Byliśmy wczoraj na szczepieniu i u doktora, do którego chciałam się dostać odkąd mały się urodził. Bardzo dokładnie przebadał Filipa, dał skierowanie do rehabilitantki, bo ma lekkie napięcie, ale powiedział, że to nawet nie na typowe ćwiczenia tylko po to, żeby pokazała nam jak się z nim bawić, nosić itp. żeby to zniwelować. Po raz kolejny mąż przekonał się, że nie jestem jakąś wariatką. Od jakiegoś czasu widziałam, że Fifiol ma zaciśnięte piąstki jak leży na brzuszku, że nie lubi na nim leżeć, że główkę nadal woli kłaść na jedną stronę i jeszcze parę innych symptomów. Niestety dwie lekarki, które wcześniej badały małego w ogóle nie zwracały na to uwagi, utwierdzając tym samym mojego męża w tym, że jestem wariatką Na szczęście udało mi się umówić w końcu do kogoś kompetentnego Kazał mi spowrotem jeść wszystko (trzymałam dietę rzekomo na skazę białkową) i tak między wierszami mówił co myśli o takich lekarzach, co się bawią w alergologów i stawiają diagnozę po jednej wysypce. Pominę fakt, że to jego współpracownica dała takie zalecenia, bo już mi trochę nerwy przeszły. Tym sposobem powoli wracam do normalnego jedzenia. Wczoraj jajko, dzisiaj serek i obserwujemy.
Oczywiście muszę kończyć, bo się wierci moja marudka już
Mam nadzieje, że uda mi się do Was wrócić i będzie jak za dawnych, dobrych czasów
Super może faktycznie nie było potrzeby aby się katować dietą.dla dzielnego pacjenta
Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Jednak tylko sobie pomarudził Filip i dalej poszedł spać, to i nawet trochę pocytować mi się udało


Słodka i bardzo podobną opaskę kupiłam dla córeczki mojej przyjaciółki. Chyba od tego samego producenta


Nosz jakaś bezczelna.


Ci nie lepsi. Oni to się mają chyba za bogów jakiś, a człowieka za śmiecia.


I tego się trzymajmy. Musze mieć przecież jakąś wymówkę


Superowy


Tak ja dostałam dwa


O Ty cwaniarko To i ja porejestruje nas wieczorem. Całą rodzinę zarejestruje


Podkówka jest debeściak Ale wiecie co? Ja myślałam, że tylko moje dziecko tak robi
heehhe ja tak samo, i jeszcze mówiłam do męża po kim ona tak ma
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 16:22   #4960
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez patrysia333 Pokaż wiadomość
Ale dziś dzień szybko mija. Byłyśmy na szczepieniach, mała dzielnie zniosła tylko chwilę zapłakała. W 13 tygodniu Zuzia waży 6400, szczerze mówiąc myślałam że więcej bo fałdka na fałdce i 3 podbródki Potem wpadli do nas dziadkowie z prezentem z okazji 3 miesięcznicy wczorajszej, posiedzieli chwile, teraz Zuzia śpi a ja zamiast robić obiad to Was czytam



Ja nie rodziłam na typowej porodówce tylko w domu narodzin, może dlatego ten pączek w wannie przeszedł.



Brak słów na zachowanie tej baby, bo lekarzem jej nazwać nie można. I jeszcze pozostaje bezkarna
Leon przystojniacha, i dwa smoczki w zasięgu ręki żeby wybór był



Hehe no jak tak na głodniaka rodzic Ja pączka po każdym kęsie oddawałam TŻ bo w takcie skurczu podpierałam sie rękami i bym go do wody wsadzila.


Potwierdzam, zwyklak żółty z Wibo jest lepszy niż niektóre kilkakrotnie droższe tusze.
Normalnie aż mi się humor poprawił jak to przeczytałam
Ja podczas porodu nic nie zjadłam , ale przed wyjazdem na porodówkę zaliczyłam jeszcze naleśnik z serem i polewą truskowkową w ulubionej naleśnikarni . Pamiętam że miałam skurcze przy stoliku i do tż tylko powtarzałam że to na pewno nie to a jednak
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 16:22   #4961
Miss Triss
Zadomowienie
 
Avatar Miss Triss
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 050
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Niech Was gęś kopnie mamuśki! Ja nie mam czasu tyle czytać! W nocy już staram się nie czytać bo się bardzo rozbudzam i póżniej zasnąć nie mogę, majgam się w tym łózku z boku na bok aż Miki znowu wstaje na jedzenie…

W ogóle to wczoraj mu się coś poprzestawiało, koło 18 miał drzemkę, wstał o 19, nakarmiłam i usnął od razu snem kamiennym. Obudził się o 23 dopiero, także bez kąpania bez niczego. Rzadko tak u nas jest, że nie kąpiemy, raptem ze 3-4 razy chyba do tej pory. No ale nie będę dziecka tarmosić jak w krainie snów jest. Póżniej były pobudki o 3 i 5 na karmienie, a o 6.30 znowu syrena i wylądował u nas w łózku, pośmiał się i poszedł spać. Coś często się budzi ten mój smyk…

Mlody ma drzemkę, ale pewnie zaraz wstanie. Nie chciał mi zasnąć dzisiaj w łóżeczku i skończyło się na bujaniu na podusi – 2 minuty i chłopak w raju. Dzisiaj jedziemy na rehabilitacje, znowu się biedny umęczy.

CorkaCzarownic jak ja Ci zazdroszczę tej plaży…

Rusałka najlepszego dla Oli za 3 miesiące! Olcia wygląda przebombowo w tej czapie!

Kyte ja zjem pączka, a co mi tam gorsze rzeczy jadłam i wszyscy żyją :P

De to spróbuj teraz ze 2 tyg tylko pierś i zobaczysz co i jak. Oby nie był atopikiem jak Daniel. A dla Ciebie zdrówka, tupnij nóżką i pogoń to przeziębienie bo nie ma czasu na chorowanie!

Maomami ja to bym chciała, żeby Mikołaj w nocy wymagał ode mnie tylko obrócenia na boczek i spał dalej, hihih

Komorowska śliczna Natalka!

Patrysia pisząc o tym pączku w wannie przypomniałaś mi jak mi mąż na porodówce kanapki robił i zjadałam w expressowym tempie między skurczami, bo wedy co 1,5 min miałam. I tak zastygałam z kanapką w ręce i grymasem bólu sapiąc jak szalona :P

A dla wizażowych cioć poranny Mikulek po śniadanku
Mikołaj też w samym pajacu śpi. Zmykam bo się obudził i woła.
Coś często Ci się Mikus w nocy budzi, ale chyba już jestes do tego przyzwyczajona. Kanapki na porodówce i jedzenie między skurczami też jest super. Ja marzyłam o czymś do jedzenia, ale położne nie pozwalaly a same w swoim kąciku piły kawkę i zajadaly ciasteczka.
Mikołajek cudowny. Przystojniak z niego wyrośnie.
Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Ulka zasnela znów... Pewnie na 5 minut. A ze spaceru nici bo deszcz się rozpadal

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Ja się nie mogę doczekać jak będzie ciepło - będziemy śmigac na plażę w 4 Etna będzie biegać, Ulka udawać ze jest grzeczna.. Ja będę się boczyc a Tz ogarniać temat. Niebooo
Jak ja Ci zazdraszczam tej plaży. To musi być cudowne takie spacerkowanie. Fajnie przedstawilas te Wasze spacery.
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
KtosiulaPodusia wygląda jak uszka słonika.Jaki Miki ma rzęsy dlugie

Proszę oto Tymek na życzenie i taką robię podkówkę jak kogoś nie poznaję.
Jeeej. Drugi przystojniak. Moja też taka podkowke robi jak zaczyna wymuszać rączki. Gdy jej nie wezmę to zaczyna płakać.
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Tż pracuje od rana do wieczora?Kurcze współczuję że musisz sama być. Ale to tylko chwilowe prawda?
Mój mały też dzisiaj jeszcze nie spał,zaraz pakuje go na balkon.Może idź na spacer to mała pośpi dłużej.
Moj mąż z racji zawodu jaki wykonuje ma tzw. nienormowany czas pracy. Na codzien pracuje po 8 godz od 7 do 15. Jeszcze dochodzi godzina jazdy w jedna stronę. W tym tygodniu wyznaczyli mu takie zajęcia, że prawie nie będzie go w domu. Np. jutro wyjedzie do pracy o 5.30 rano a wróci ok. 18 w piątek. Nic tylko się cieszyć.
__________________
Dziecko to uwidoczniona miłość.
- Novalis -

Miss Triss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 16:25   #4962
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Anulka, Miss Tris, Beatko, Paulina, Ryba, CórkoCzarownic, Rusałko, Madzik

Agnieszko za piękne przybieranie Ani. Nasza Kruszynka

Ktosiula kombinezon jak najbardziej pasuje na chrzest

Patrysiu ja też zakładam body pod pajaca, szczerze mówiąc to przez myśl mi nie przeszło, żeby zakładać na gołe ciałko

Beatka, Miki za piękną wagę dziewczynek

Miss fajne skarby masz

Córko Etna świetna, zazdroszczę tej plaży

Kociak zdrówka

Rusałko fajna czapka, mina jeszcze lepsza

Komorowska Natalka jest słodka! A tak poza tym ma piękną datę urodzenia, jak moja córeczka chrzestna
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 16:30   #4963
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Leon jaki fajny

Mikołaj dzisiaj sobie zrobił dzień cycolenia. Zasnąć nie chciał, ululalam go w końcu to po 5 min ryk, teraz wisi na cycu i zadowolony. Trudno się mówi, polezymy tak sobie choćby cale popołudnie :P
Po 25 min zasnal i puścił, chciałam mu się wymknąć ale się nie udało.

O! Muszę się do hippa zarejestrować

Piszecie o tych podkowkach - to jest mega słodki widok. Też się śmieje jak mlodu tak zrobi wyrodne matki jestesmy
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 16:30   #4964
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

ale tu ruch
Ja właśnie usypiam małą i mam w planach ogarnąć się trochę, zrobić coś z paznokciami, może brwi też trochę odkrzacze
Mąż jest w domu to małą przejmie,a od jutra podobno ma pracować pod 7 do 17 :/

Sent from my XT320 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 16:34   #4965
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Miss mnie kazały polozne jeść.
Nocki często mamy takie jak są 2 pobudki to jestem w siódmym niebie
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 17:02   #4966
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Mam chwile wytchnienia, Liwka właśnie usneła, ciekawe o której bedziemy ja kąpac. Antybiotyk już podałam.
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 17:08   #4967
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Goscie poszli;p

dziewczyny, zrobilam malemukleik. tzn. mleko i wsypalam tam 3 lyz. dlaa sprawdzenia. powiedzcie mi- kleik tez ma zastepowac pelne danie?

Idę nadrabiać
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 17:14   #4968
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Poszła kupaaaaa na tz:d ja dzusiaj ładna i luzna;(
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 17:26   #4969
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Ogladnelam na kompie jaki fajowy
Tez musialam dzisiaj zmniejszac fotke wiec dlatego wpadlam na ten pomysl he he





He he skad ja to znam.Trzesaca sie broda jest mega.Ja tez nie mam litosci i wysmiewam sie z malego








No ba krolewicz na tronie musi siedziec obowiazkowo
Jaki macie model fotelika?








Czyzbys kupila te za 3 zeta? Tez bede testowac.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ale co za3pln?:P

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy, a powiedzcie mi co na zatwardzenia? zmiana mieszanki? więcej wody?...
woda, koper, rumianek. duzo wody,
Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Poszalały

Miłosz przez te zęby to taka maruda jest, że szok w kapciach!
Teraz leży w bujaku.. Przed chwilą puścił megaaaaaaaaadługiego pura [liczyłam i wyszło ok. 23 sekund], podsumowała soczystym "GIEEE" i się roześmiał. Tyle, jeśli chodzi o dobre wychowanie w moim domu

Dostałam przesyłke z hippa, z łyżeczką i tymi kuponami do ross. Co jest w tej paczce, którą za 1gr mogę odebrać?
A- WAŻNE ja nie dostałam pudełka w szpitalu żadnego. Zarejestrowałam sie na stronie hippa i mi przysłali- więc tak też można dostać.

Nemosek- Tymek jest boski
Oleńka- skargę bym do NFZ wysłała. A Leoś przystojniak
o paczce pisałam , co do bonów- jak dobrze popatrzeec to nawet z kuponami nie jest najtaniej:P np. w kaufie sa [chyba do dzisiaj] słoiczki za 2,10 jakos tak. No wiec ok 50gr na słoiczku ale tak to faktycznie z 60gr sie oszczedza
Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
a wiecie ze ja nigdy nie dostalam tego lewka z FP niektore chya nawet dwa razy dostaly buuuu

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
hehe no ja dostałam dwa
Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Miłek zasnął, a mnie się nic nie chce.
Niech mnie ktoś kopnie w

W ogóle to- Dziewoje: polećcie jakiś doby tusz do rzęs? Mam aktualnie Bourjois - fajny, ale szybko się zaczyna kruszyć.
Ja mam z Avonu taki pomarańczowy
Cytat:
Napisane przez patrysia333 Pokaż wiadomość
Ale dziś dzień szybko mija. Byłyśmy na szczepieniach, mała dzielnie zniosła tylko chwilę zapłakała. W 13 tygodniu Zuzia waży 6400, szczerze mówiąc myślałam że więcej bo fałdka na fałdce i 3 podbródki Potem wpadli do nas dziadkowie z prezentem z okazji 3 miesięcznicy wczorajszej, posiedzieli chwile, teraz Zuzia śpi a ja zamiast robić obiad to Was czytam



Ja nie rodziłam na typowej porodówce tylko w domu narodzin, może dlatego ten pączek w wannie przeszedł.



Brak słów na zachowanie tej baby, bo lekarzem jej nazwać nie można. I jeszcze pozostaje bezkarna
Leon przystojniacha, i dwa smoczki w zasięgu ręki żeby wybór był



Hehe no jak tak na głodniaka rodzic Ja pączka po każdym kęsie oddawałam TŻ bo w takcie skurczu podpierałam sie rękami i bym go do wody wsadzila.


Potwierdzam, zwyklak żółty z Wibo jest lepszy niż niektóre kilkakrotnie droższe tusze.
braaawo za wagę w nowym wątku uzupełnię



Oleńka- moj małyma 68cm i 7 kg wiec wiesz.. nie przejmuj się. A mały jest Śliczny

Chcialam Wam napisać jak mnie mąż wkurzył ale ostatnio za post o mężu dostałam bana wiec olewam.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Anoula- Mam wydanie w wersji PDF. Jak będę miała chwilkę to zrobie Print Screena czy jak to tam i wrzucę. Tylko o tych "zabawach" ?
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 17:28   #4970
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Ja juz jestem w tym Hippie zarejestrowana. Tam trzeba coś kliknąć jeszcze, żeby dostać próbki i tą paczkę? Bo nic takiego przy rejestracji nie dostałam, ale to było już dawno.
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 17:50   #4971
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Ja juz jestem w tym Hippie zarejestrowana. Tam trzeba coś kliknąć jeszcze, żeby dostać próbki i tą paczkę? Bo nic takiego przy rejestracji nie dostałam, ale to było już dawno.
to na 4 miesiace Mikołaja dostaniesz
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 17:56   #4972
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
to na 4 miesiace Mikołaja dostaniesz
Dokładnie.
Mąż mi powiedział [jak go rejestrowałam do Hippa z fikcyjnymi danymi dziecka], że jest przerażony tym, co potrafie zrobić dla próbek za 3 zl

A czy skądś jeszcze jakas paczkę mogę dostać? Bo się napaliłam
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 17:57   #4973
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Tytuł wybrany, ale powiedzcie mi czy nie lepiej byłoby :

Mamo
pokaż cały świat bo ja nie hcce leżeć tak
niż
Mama pokaz cały swiat bo ja nie chce lezec tak..?
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 17:57   #4974
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
ale co za3pln?:P


woda, koper, rumianek. duzo wody,

o paczce pisałam , co do bonów- jak dobrze popatrzeec to nawet z kuponami nie jest najtaniej:P np. w kaufie sa [chyba do dzisiaj] słoiczki za 2,10 jakos tak. No wiec ok 50gr na słoiczku ale tak to faktycznie z 60gr sie oszczedza

hehe no ja dostałam dwa

Ja mam z Avonu taki pomarańczowy

braaawo za wagę w nowym wątku uzupełnię



Oleńka- moj małyma 68cm i 7 kg wiec wiesz.. nie przejmuj się. A mały jest Śliczny

Chcialam Wam napisać jak mnie mąż wkurzył ale ostatnio za post o mężu dostałam bana wiec olewam.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Anoula- Mam wydanie w wersji PDF. Jak będę miała chwilkę to zrobie Print Screena czy jak to tam i wrzucę. Tylko o tych "zabawach" ?
Woda chyba pomaga bo Tz wcisnąl jej wczoraj 100ml, dzisiaj 120 i juz lepiej jest.

A ja dostałam dzisiaj hippa przesyłkę z łyżeczka i kuponamioo co tam ze Ulka niecale 3 msc ma

Od 1.03 mogę odebrać. A co tam jest?
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 17:59   #4975
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Mąż mi powiedział [jak go rejestrowałam do Hippa z fikcyjnymi danymi dziecka], że jest przerażony tym, co potrafie zrobić dla próbek za 3 zl

A czy skądś jeszcze jakas paczkę mogę dostać? Bo się napaliłam
nie wime gdzie sie logować ale ja dostałam z Nestle jeszcze i z pampersa

Córko- soczek z jabłka i hipp marchew z ziemniaczkami i książeczka
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:12   #4976
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Goście poszli.Ale cicho w domu.Aż dziwnie

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
A w jaki sposób uaktualniłaś?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ściagnęłam aktualizację.Jeszcze do końca nie obczaiłam ale można chyba fotki dodawać.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:27   #4977
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Goście poszli.Ale cicho w domu.Aż dziwnie

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------



Ściagnęłam aktualizację.Jeszcze do końca nie obczaiłam ale można chyba fotki dodawać.
ja już dodawałm zdjęcxiwe w aplikacji, ale nie widać zdjęc
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:30   #4978
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Przesyłam zdjecie Liwki

jutro idę na miasto, muszę zachaćyć o UP i wywołam zdjęcia w końcu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC0348.jpg (57,8 KB, 18 załadowań)
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:33   #4979
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Tytuł wybrany, ale powiedzcie mi czy nie lepiej byłoby :

Mamo
pokaż cały świat bo ja nie hcce leżeć tak
niż
Mama pokaz cały swiat bo ja nie chce lezec tak..?
mamo pokaż............

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Goscie poszli;p

dziewczyny, zrobilam malemukleik. tzn. mleko i wsypalam tam 3 lyz. dlaa sprawdzenia. powiedzcie mi- kleik tez ma zastepowac pelne danie?

Idę nadrabiać
masz czysty kleik czy kaszkę mleczno jakoś tam?
czysty kleik jest dodatkiem do mleka, a kaszka zastępuje jeden posiłek za mleko
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:34   #4980
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Kurcze wcieło mi cytaty.No nic jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Miss Triss Pokaż wiadomość
Hejo.
Wróciłyśmy że spacerku, zjedliśmy szybki obiadek a teraz ja pije kawkę a tatuś zajmuje się córka i nawet dal mi 2 godz wychodnego dzisiaj. Normalnie nie wiem co zrobię z takim ogromem czasu.
Troszkę ponadrabiam.


Brawo. Pięknie rośnie Tymus.

Te zawieszki przymocowalas do szczebelkow czy do ramy łóżeczka? Że też ja o tym wcześniej nie pomyślałam.

To musi być niezły widok.

Ja też najpierw chciałam wybajerzona matę z pianinkiem i innymi bajerami za duże pieniądze, ale dostaliśmy w prezencir taka zwykłą i bardzo mi się podoba. Chociaż Mała i tak długo na niej nie wysiedzi, może później bardziej jej przypadnir do gustu.

Staraj się mamuśka. Ja też tak robię. Jeszcze muszę się nauczyć gwizdać bo Zosia się wtedy bardzo uspokaja i słucha.

A jakie szczepienia mieliście? Dobrze, że już dzisiaj Leos czuje się lepiej, ale jeszcze go obserwuj bo wieczorem może mieć jeszce podwyższona temperature.
Piękna ma wagę Leos, brawo.
Powiedz czym Cie wnerwila pediatra, oczywiście jeśli chcesz.
Zosi sie humoer poprawił po spacerku?Fajnie że tz dał Ci wychodne
U nas ta waga juz lekko przeterminowana.Teraz pewnie z 6 kilo na liczniku

Cytat:
Napisane przez Miss Triss Pokaż wiadomość
Coś często Ci się Mikus w nocy budzi, ale chyba już jestes do tego przyzwyczajona. Kanapki na porodówce i jedzenie między skurczami też jest super. Ja marzyłam o czymś do jedzenia, ale położne nie pozwalaly a same w swoim kąciku piły kawkę i zajadaly ciasteczka.
Mikołajek cudowny. Przystojniak z niego wyrośnie.

Jak ja Ci zazdraszczam tej plaży. To musi być cudowne takie spacerkowanie. Fajnie przedstawilas te Wasze spacery.

Jeeej. Drugi przystojniak. Moja też taka podkowke robi jak zaczyna wymuszać rączki. Gdy jej nie wezmę to zaczyna płakać.

Moj mąż z racji zawodu jaki wykonuje ma tzw. nienormowany czas pracy. Na codzien pracuje po 8 godz od 7 do 15. Jeszcze dochodzi godzina jazdy w jedna stronę. W tym tygodniu wyznaczyli mu takie zajęcia, że prawie nie będzie go w domu. Np. jutro wyjedzie do pracy o 5.30 rano a wróci ok. 18 w piątek. Nic tylko się cieszyć.
Mój dzisiaj tez miał wrócić wcześniej i musiał godzine zostac dłużej.Tyle chociaż że na razie darują mu wyjazdy



Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Poszła kupaaaaa na tz:d ja dzusiaj ładna i luzna;(
Jest kupa jest impreza
Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Tytuł wybrany, ale powiedzcie mi czy nie lepiej byłoby :

Mamo
pokaż cały świat bo ja nie hcce leżeć tak
niż
Mama pokaz cały swiat bo ja nie chce lezec tak..?
Lepiej lepiej

Chodziło mi o chusteczki za 3 złote

BeatkaJaka malutka zatroskana.Też muszę zabrac sie za zdjęcia
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki

Edytowane przez nemosek
Czas edycji: 2014-02-19 o 18:38
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-19 21:24:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.