Lumpeksy Ciucholandy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Pokaż wyniki sondy: czy robisz zakupy w ciucholandach?
tak - uwielbiam, to wręcz nałóg 1 269 40,87%
tak ale rzadko 1 172 37,75%
nie bo nie 426 13,72%
to obrzydliwe nosic cos po kims 238 7,67%
Głosujący: 3105. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-07-17, 14:16   #121
Queen_Mary
Raczkowanie
 
Avatar Queen_Mary
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 259
Smile Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Muszę jednak przyznać, że piszecie o tych lumpeksach z takim żarem, że coś być w tym musi! Pięknie pozdrawiam pasjonatki!!!! )))))
Queen_Mary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-17, 15:09   #122
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

ciucholandy? super sprawa jesli wlasciciel ma dobry towar owszem ja sama nie lubie chodzi i grzebac... moja siostra ma szmatex tak zwany, ale nie trzeba grzebac wszystko aldnie na wieszaczkach przychodze ogladam razem z nia, mam swietne, oryginalne ciuszki w dodatku firmowe! george, nike, reebok, puma, old navy, warehouse i wiele wiele innych w mojej szafie to normalka ladne, czasem z metkami, nieuzywane rzeczy kolezanki mi zazdroszcza, same zaczely chodzic do mojej siostry, choc wczesniej wstydzily sie razem ze mna wejsc do ciucholandu.... ja jestem bardzo zadowolona nie musze lazic po sklepach szukajac idealnego rozmiaru, potem sie okazuje, ze pol miasta ma taki sam ciuszek : ]
widzac opinie niktorych pan, te ciucholandy, w ktorych sa boksy chyba wychodza z mody radze rpzejsc sie do takich, w ktorych sa wieszaki, mozna sobie spokojnie poogladac... a stare baby niech chodza do tych "wagowych" ciucholandow

pozdrawiam
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-17, 15:11   #123
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

aha, jszcze jedno... nie wiem jak inne lumpeksy, ale z tego co wiem, te ciuszki, ktore sa sprowadzane np z USa, czy z Anglii sa destylowane, wiec nie ma sie czym brzydzic
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-17, 16:16   #124
NicoOl
Przyczajenie
 
Avatar NicoOl
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: hałs=)
Wiadomości: 14
Wyślij wiadomość przez ICQ do NicoOl GG do NicoOl
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Nie mam absolutnie nic do lumpeksów,ale niestety w Krakowie nie ma jakiś takich fajnych "na poziomie" tylko małe pomieshczenia,nieprzyjemn y zapach i ciuchy walające sie po koszach...gdyby te ciuchy chociash jako takie były...np. jakieś wybrakowane lub używane ale firmówki,ale nic z tych rzeczy Dlatego jeżeli mam akurat mało kasy ,a kce cuś orginalnego zakupić to wole się po tanich sklepikach indyjskich powłóczyć Zawshe się znajdzie coś wyjątkowego ,a ceny ..aaach te ceny Wszędzie by mogły takie być:P No i zdarza się coś markowego czasami Ostatnio w takim sklepiQ nabyłam bluzeczke Vero Mody za 50 zł Dodam,że cena sklepowa to 130 zł Pozdrawiam
__________________
Punk Princess
NicoOl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-17, 16:26   #125
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Do SH nie chodzę, bo nic nigdy nie udaje mi się fajnego wyłowić (kiedyś, jak byłam na studiach chodziłam z koleżanką, która miała niesamowite oko do takich smaczków, ale też nic nie znalazłam).
Ale oddałam głos na "tak, ale rzadko", bo ostatnimi czasy znajoma przywozi z niemiec ciuchy i czasami od niej coś kupuję, z tym, ze nie gdziebię u niej, ale ona sama wyławia dla mnie (i dla innych znajomych) co fajniejsze rzeczy, w rozmiarze który mi odpowiada. Więc właściwie to nie jest takie typowe kupowanie w SH.
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 11:37   #126
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

A ja muszę mieć odpowiedni dzień na takie "szperanie" Jednego dnia nie mogę tak zajrzeć..bo od razu zbiera mnie na wymioty ale czasami jak mnie coś najdzie to potrafię przejść wszystkie ciucholandy które znam .Nie mam na tym punkcie świra..ale czasem udaje mi się znaleść coś bardzo oryginalnego i niedrogiego Ostatnio kupiłam świetną fioletową bluzeczkę za 10,50 a już znalazłam na nią kupców . Ale mam przyjaciółkę, która jest od tego uzależniona!!!!
Co kto lubi.
Pozdrawiam :P
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 11:47   #127
zlotarybka
Raczkowanie
 
Avatar zlotarybka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 36
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Mieszkam w małym mieście pod Warszawą i jest tu dużo ciucholandów. Większość ma kiepską ofertę, ale jest jeden taki, w którym mają świetne sukienki- w sportowym stylu, ale bardzo sexy. Stan też niezły. Czasem tam zaglądam
__________________
I'm still a super hot female!
zlotarybka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-19, 19:11   #128
Ferdyguma
Przyczajenie
 
Avatar Ferdyguma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1
Smile Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Kocham lumpeksy , bo można się w nich ubrać ciekawie i bardzo tanio, no i nikt nie będzie miał tego samego
Oczywiście w lumpeksach omijam szerokim łukiem bieliznę, czapki itp.
Wiele razy udało mi się znaleźć świetne rzeczy m.in. LOGG, H&m, Tally Weijl, Miss Sixty, Teddy's Bez problemu mogą za 4 złote kupić koszulkę, która w Terranovie kosztuje 40 zł, teraz jak chodzę po sklepach i widzę ceny to przeliczam je na rzeczy możliwe do kupienia w ciucholandzie
Dla mieszkanek z okolicy Katowic polecam lumpeks w Siemianowicach - Bytkowie koło Plusa, wg mnie jest świetny Z tego co wiem, to w Katowicach otworzono ekskluzywny ciucholand na ulicy 3 maja nr hmmm chyba 38, pokazywano go w Gazecie Wyborczej, panie sprowadzają tylko pojedyncze sztuki odzieży.
Co do lumpeksu na Korfantego to jakoś go nie lubię , nic nie mogę tam znaleźć, wszystko takie wielkie.

Pozdrawiam wszystkie szperaczki

dzis bylam za zakupach w tym ekskluzywnym second hand'zie
jestem zachwycona!!!!!!!!
kupilam super torebke za 21 zl-zielona, a'la lata 50te!!!!!!!!!
jakie tam ladne ciuchy!!1
a jaka atmosfera...muzyka z gramofonu, mila pani, stare meble, nawet woda mineralna dla klientow...
polecam!!!!!!!!1
i dziekuje, ze napisalas o tym sklepie!!!!!
superrrrrrrrr

pozdrawiam wszystkie milosniczki ubran z duszą!!!!!!!!
Ferdyguma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 19:17   #129
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez Ferdyguma
dzis bylam za zakupach w tym ekskluzywnym second hand'zie
jestem zachwycona!!!!!!!!
kupilam super torebke za 21 zl-zielona, a'la lata 50te!!!!!!!!!
jakie tam ladne ciuchy!!1
a jaka atmosfera...muzyka z gramofonu, mila pani, stare meble, nawet woda mineralna dla klientow...
polecam!!!!!!!!1
i dziekuje, ze napisalas o tym sklepie!!!!!
superrrrrrrrr

pozdrawiam wszystkie milosniczki ubran z duszą!!!!!!!!
ferdygumo, a gdzie on dokładnie jest, bo nie wiem czy nie pomiezsałam numeru ulicy, tzn. daj mi punkty orientacyjne
Szkoda, że mam taki obrzydliwy dojazd do Katowic przez brak wiaduktu, ale przy najbliższej okazji sobie to odbiję Please napisz o nim coś więcej
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-20, 18:26   #130
fanta16
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 6
Exclamation Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

dziewczyny ktore sa z lbn moze wiecie gdzie sa fajne lumpeksy????
fanta16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-21, 18:08   #131
ankagostyn
Raczkowanie
 
Avatar ankagostyn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: gostyń wlkp
Wiadomości: 67
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

moja mieścinka jest naprawdę niewielka. Co prawda jest tu 30 lumpeksów, a sklepów ze zwyczajnymi ciuchami mniej, ale... To sa prawdziwe szmateksy. Naprawde nie ma tam nic ekstra, jak dla mnie nawet nic porządnego. Teraz piszę artykuł właśnie o tym, jak wyglada sytuacja lumpeksów in my city, ale naczelny zażyczył sobie opinii socjologa na ten temat i nie wiem, skad mu to wezme. Sama moge stwierdzić, ze te lumpeksy w moim miescie swiadcza o duzym bezrobociu i biedzie
zazdroszcze tym wszystkim dziewczynom, ktore mieszkaja w duzych miastach i maja second-handy z prawdziwego zdarzenia. ja nigdy nie trafiłam na taki fajny sklepik i w sumie po tym, co widze u siebie w miescie, nie bardzo wierzylam, że takie rzeczy, o ktorych piszecie się zdarzają... a widze, że sie zdarzają..
ankagostyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-21, 19:31   #132
misiolinka20
Raczkowanie
 
Avatar misiolinka20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Boat City :o)
Wiadomości: 429
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

niektóre z Was piszą że są z małych miasteczek i nie ma tam fajnych lumpeksów. ja jestem z Łodzi która nie jest małym miastem a jeśli chodzi o lumpeksy to sytuacja moim zdaniem jest raczej opłakana. kiedyś trafiłam do paru no i klapa. nic godnego uwagi, ubrania workowate i takie jakieś dziwne i przede wszystkim to o czym mówiło wiele dziewczyn zapach który przyprawia o mdłości i zawrót głowy wierzę tym dziewczynom które chwalą sobie lumpeksy (przykładem jest Olkie) ale ja szczęścia nie miałam jeżeli jest tu jakaś wizażanka z Łodzi to niech napisze o swoich doświadczeniach
misiolinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-22, 13:34   #133
M@yk@20
Zadomowienie
 
Avatar M@yk@20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów; Höganäs- może później!!!
Wiadomości: 1 242
GG do M@yk@20
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Kiedyś kupiłam w second handzie kilka ciuszków- wydałam ponad 100 zł ale miałam całą reklamówkę oryginalnych fajnych ubrań- które mam do dzisiaj. Najlepsze second- handy to malutkie sklepiki. Najlepiej jest się zorientować czy jest w nich czysto- jak nie jest to wiadomo .
M@yk@20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-22, 13:44   #134
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez Joey
Może znasz jakieś warte odwiedzenia lumpeksy w poznaniu?
Moim zdaniem najlepszy lumpeks w Poznaniu jest na Garbarach w takim pasażu. jak jeszcze mieszkałamw Poznaniu obkupiłam się tam w masę świetnych rzeczy dobrych firm, ale trzeba iść tam w poniedziałek z rana bo wymieniają całkowicie towar raz w tygodniu. w poniedziałek jest najdrożej a potem z dnia na dzien coraz taniej.Oczywiście na wagę a ciuszki takie że mózg staje , kupiłam tam też kilka pasków i nawet świetną torebkę.
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-22, 13:48   #135
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez yoaska
a we wroclawiu do ktorych chodzicie
We wrocławiu na ruskiej jest taki sam lumpeks jaki opisałam powyżej poznański, ale też chciałabym się dowiedzieć o innych
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-22, 16:42   #136
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez ANKA20
ferdygumo, a gdzie on dokładnie jest, bo nie wiem czy nie pomiezsałam numeru ulicy, tzn. daj mi punkty orientacyjne
Szkoda, że mam taki obrzydliwy dojazd do Katowic przez brak wiaduktu, ale przy najbliższej okazji sobie to odbiję Please napisz o nim coś więcej

Ja jestem tam prawie co dzień, więc juz Ci wsyztsko wyjasniam Ten przybytek rozkoszy nazywa sie Vintage Cave i jest na ulicy 3Maja bardzo blisko dworca glownego ( po tej samej stronie ulicy). Wchodzi sie do bramy (tutaj chwila przerazenia), ale zaraz wychodzi sie na podworko- po prawej stronie jest pizzeria Pod Bocianem, po lewej komis z plytami winylowymi i kawaleczek za komisem jest Vintage. Przed brama jest taki zolty bodajze szyld no i zawsze stoi stojak z menu pizzeri, wiec nie powinnas tego ominac Wejscie do bramy znajduje sie gdzies naprzeciwko sklepu Reporter (jest zaraz za Vero Moda). Powodzenia i przygotuj sie na prawdziwy szok!
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-23, 01:25   #137
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez ahgatta
Moim zdaniem najlepszy lumpeks w Poznaniu jest na Garbarach w takim pasażu. jak jeszcze mieszkałamw Poznaniu obkupiłam się tam w masę świetnych rzeczy dobrych firm, ale trzeba iść tam w poniedziałek z rana bo wymieniają całkowicie towar raz w tygodniu. w poniedziałek jest najdrożej a potem z dnia na dzien coraz taniej.Oczywiście na wagę a ciuszki takie że mózg staje , kupiłam tam też kilka pasków i nawet świetną torebkę.
Ahgatto - wielki buziak dla Ciebie za tą informację Dziękuję ! W poniedziałek lecę na Garbary w poszukiwaniu tego pasażu
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-23, 08:04   #138
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez Ryfka
Ja jestem tam prawie co dzień, więc juz Ci wsyztsko wyjasniam Ten przybytek rozkoszy nazywa sie Vintage Cave i jest na ulicy 3Maja bardzo blisko dworca glownego ( po tej samej stronie ulicy). Wchodzi sie do bramy (tutaj chwila przerazenia), ale zaraz wychodzi sie na podworko- po prawej stronie jest pizzeria Pod Bocianem, po lewej komis z plytami winylowymi i kawaleczek za komisem jest Vintage. Przed brama jest taki zolty bodajze szyld no i zawsze stoi stojak z menu pizzeri, wiec nie powinnas tego ominac Wejscie do bramy znajduje sie gdzies naprzeciwko sklepu Reporter (jest zaraz za Vero Moda). Powodzenia i przygotuj sie na prawdziwy szok!
Dziękuję Ryfko za opis udało Ci się już coś ciekawego upolować? z opisu Ferdygumy wychodzi, że tam musi być naprawdę fajnie.

Ja ostatnio znowu w moim lumpeksie buszowałam i mam obcisłą koszulke, biało niebieską z napisem ITALIA, bardzo fajna
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-24, 23:23   #139
ekogroszek
Przyczajenie
 
Avatar ekogroszek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
GG do ekogroszek
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez misiolinka20
niektóre z Was piszą że są z małych miasteczek i nie ma tam fajnych lumpeksów. ja jestem z Łodzi która nie jest małym miastem a jeśli chodzi o lumpeksy to sytuacja moim zdaniem jest raczej opłakana. kiedyś trafiłam do paru no i klapa. nic godnego uwagi, ubrania workowate i takie jakieś dziwne i przede wszystkim to o czym mówiło wiele dziewczyn zapach który przyprawia o mdłości i zawrót głowy wierzę tym dziewczynom które chwalą sobie lumpeksy (przykładem jest Olkie) ale ja szczęścia nie miałam jeżeli jest tu jakaś wizażanka z Łodzi to niech napisze o swoich doświadczeniach
Też tak kiedyś uważałam. Kupowałam w Galerii i wydawałam na ciuchy fortunę. Teraz gdy moja kumpela powiedziała mi o pewnej sieci szmateksów często się tam wybieram. Jedna ich "siedziba" mieści się na Jaracza przy tzn. "Magdzie". Drugi jest niedaleko na wschodniej. Od razu obok niego jest inny lumpeks: Moda na 36,6. Tanie, markowe, w dobrym stanie ubranka w jednym jak i w drugich. Polecam gorąco i Pozdrawiam!)
ekogroszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-25, 21:50   #140
ekogroszek
Przyczajenie
 
Avatar ekogroszek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
GG do ekogroszek
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Co sądzicie o Jakimś klubie lub stowarzyszniu 'Lumpeksowych Szperaczy' bądź 'Szmateksowych maniaków'? XP
ekogroszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 15:00   #141
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Witam serdecznie!!!
Byłam dzisiaj w tym sklepie na 3maja 38 i muszę przyznać,że byłam w szoku. Ciuchy są rewelacyjne, co prawda kosztują trochę wiecej niż w zwykłym sh,ale jakość o wiele lepsza. Mówiac szczerze jak weszłam do tego sklepu, to myślałam,ze pomyliłam adres-sklepik malutki,zero tego okropnego zapachu używanych ciuchów, a ciuszki modne i nie zniszczone. Kupiłam śliczną brązową bluzkę z cekinami-jestem zachwycona
Dzięki dziewczyny za dokładne wyjaśnienie miejsca sklepu
Pozdrawiam
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 15:14   #142
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

kurka wodna i jak ja mam oszczędzać skoro najpierw napisałam o tym sklepie i sobie pomyślałam, że nie pójde bo niewypróbowany itd itp a teraz wy zachwalacie, a ja na lipiec swój limit wydatków wyczerpalam
na szczęście za pare dni zaczyna sie sierpień
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 15:26   #143
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

a w sklepie zaczynają się dostawy ha ha ha
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 20:42   #144
mOonia
Raczkowanie
 
Avatar mOonia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BytOm
Wiadomości: 40
Talking Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ja bardzo ale to bardzo lubię lumpeksy( lubie tej nazwy) wole nazwę`sklepy z uzywaną odzieża` ale mniejsza o to .. bardzo często kupuje tam ciuchy mieszkam w Bytomiu i najczęściej spedzam czas w sklepie ze Skandynawska odzieża, wspólnie z Siostra chodzimy nawet teraz w wakacje kilka razy w tygodniu .. lubie poshukać, czasem można znaleść duzo bardzo ciekaweych rzeczy i za bardzo małą opłatą
mOonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-27, 10:24   #145
DeeDee13
Rozeznanie
 
Avatar DeeDee13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Miasto smoków
Wiadomości: 508
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Uwielbiam szmateksy ubieram się w nich od niepamiętnych czasów. Wiele osób pyta gdzie kupuję takie ciuchy.

Szerokim łukiem omijam szmateksy firmy ROBAN sprzedają tam ciuchy z tzw. czyściwa, coś okropnego i jeszcze zgarniają za to kase. Nie polecam choć w Krak teraz jest ich ogromna ilość.

Przy wolnej chwili popstrykam zdjęcia moim zdobyczom.
Pozdrawiam wszystkie miłośniczki SH
DeeDee13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-28, 12:49   #146
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Question Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

sa jakies fajne lumpexy w krakowie??
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-28, 13:05   #147
DeeDee13
Rozeznanie
 
Avatar DeeDee13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Miasto smoków
Wiadomości: 508
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez yahaska
sa jakies fajne lumpexy w krakowie??
Jest ich cała masa
Polecam na Dębnikach (rynek),ul. Lea, na Wielopolu, na Karmelickiej, na Starowiślnej (salon rzeczy pięknych - tak się chyba nazywa), na ul. Batorego tyle przychodzi mi w tej chwili do głowy
Znaleźć tam można markowe ciuchy w idealnym stanie
Wizażanki, jeżeli znacie jeszcze inne fajne szmatexy w Krakowie to napiszcie
Pozdrawiam
__________________
Kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta mozliwość nie może być pewnością.
/Milan Kundera/
DeeDee13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-28, 13:29   #148
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

a w trójmiescie ? bo ja zwiedzam regularnie tylko jeden w Gdyni na chyloni:P
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-28, 23:03   #149
alamakota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Właśnie dziś na innej grupie, którą sobie czytam pojawił się adres, który może was zainteresować.
http://www.lumpeksy.pl
wyszukiwarka, pogrupowane po miastach nic tylko szukać.
alamakota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-28, 23:24   #150
mOonia
Raczkowanie
 
Avatar mOonia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BytOm
Wiadomości: 40
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ooo..milo dziex
mOonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.