moja metamorfoza :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-10, 13:36   #1
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85

moja metamorfoza :)


Witam
chciałabym zrobić mała metamorfozę. nie potrzebuje dużo uwagi, bo już sporo zrobiłam sama od kilku lat próbuje się sama malować i muszę powiedzieć, że całkiem nieźle mi to wychodzi wiem jakie kolory do mnie pasują, jak malować oko, czy modelować twarz oczywiście dzięki m.in wizażowi. a teraz przejdźmy do rzeczy.
w tym roku mam studniówkę. chcę być jedyna i niepowtarzalna (niby jak kazda ):P więc pomyślałam sobie, że wszystkie dziewczyny będą chodziły na solarium w poszukiwaniu pięknej(?) brązowej opalenizny. Tak, każda wygląda dobrze opalona- no właśnie, każda. Nie chce być opalona JAK KAŻDA. I mam problem, ponieważ od roku używam najwspanialszego pudru pod słońcem mó- Vichy dermablend, najciemniejszy odcień. wprawdzie muszę kolorować sobie też szyję, żeby uzyskać dobry kolorystycznie efekt (jestem zwykle blada), on maskuje mi wszystkie nieedoskonałości, przebarwienia i przede wszystkim cienie pod oczami- jest moim KWC. Jednak mam duży problem - jaśniejsze pudry z tej serii nie kryją już tak dobrze i wydaję mi się, że wyglądam w nich gorzej. Może zmienić całą kolorystykę twarzy? ufarbować włosy? malowanie codzienne szyi pudrem jest trochę męczące. więc pozostaje mi tylko solarium? co myślicie?
na dobrą sprawę chodzi też o kolorystykę - dobrze mi, kiedy jestem "opalona" na twarzy i wszystko dopełnia całości- ciemne włosy, oczy, NIBY ciemna karnacja. ogolnie rzecz biorac sama nie wiem czego chce

odpowiedziałam więc na pytania:
1. opalanie
opalam się w miarę szybko, określiłabym-średnio, najpierw na różowo. odcien opalenizny mam ciepły-złotawo-brązowy. Opalenizna jednak bardzo szybko mi schodzi :/
2. kolor oczu-brązowe, występują plamki, oprawa oczy jest zdecydowanie zdecydowana czarna.
3. piegi- na nosku i gornych policzkach, maja cieply odcien (mam tez kilka pieprzykow, ale to chyba nie jest istotne )
4. mojej cery nie potrafie okreslic. maluje sie najciemniejszym odcieniem podkladu, rpzez to wydaje sie ze jestem brazowa. jednak po zmyciu makijazu jestem wrecz szaro-blada. moze to sie tylko wydaje, bo kontrast jest taki duzy? mam bardzo duze since w kaciku oka. jakby tak sie blizesz przyjzec moze mozna by uznac moj kolor cery za oliwkowy. zwykle sie nie rumienie-jesli juz to moze na jasny roz
5. naturalny kolor wlosow to ciemny braz. mam farbowane na ciemniejszy, w tym momencie praktycznie czarne, niestety nie pamietam jakie mialam refleksy
6. kolor ust przewaznie baaaardzo jasny, rozowy. jak jest cieplo, goraco, lub slonce przygrzeje mi buzie sa czerwone.
7. zle mi w bezach. absolutnie bardzo zle :P nie lubie chodzic w brazach, chociaz uzywam brazowego cienia do powiek ( jesli jedno z drugim ma w ogole cos wspolnego)
lubie siebie w zolci, rozu, czerwieni, bieli, zieleni, szarosciach i czerni (jednak sa ta kolory, kiedy jestem wymalowana- w przeciwnym wypadku polowe kolorow bym wyeliminowala :/ )

wklejam fotke, niestety robiona komorka, nie mam aparatu.
chcialabym dostac porade co do fryzury - mam zrobiona grzywke faraonke, w ktorej niestety nie wygladam dobrze ( podkresla mi asymetryczny nos- ktorego nie widac na zdjeciu). od 7 miesiecy zapuszczam wlosy, w piatek ide na prostwoanie chemiczne, bo w tym roku mam mature i nie mam czasu na prostowanie wlosow

zapuszczam tez brwi- to tez czesc mojej metamorfozy ze wzgledu na moja asymetryczna twarz ( na zdjeciu ejstem wymalowana i nieco retuszuje asymetrycznosc) trudno jest mi wyregulowac brwi :/ sama nie wiem jak maja one wygladac. ponoc kazdemu trzeba je dopasowac do twarzy, a ja po prostu nie wiem gdzie skubac.

przepraszam, ze się tak rozpisalam - jesli bedzie trzeba wiecej fotek- zrobie, jednak wolalabym z makijazem bo bez jestem potworkiem

PS. zdjecie wyszlo jak mocno zretuszowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10-09-07_1249.jpg (47,7 KB, 179 załadowań)
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 13:49   #2
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: moja metamorfoza :)

1. Brwi reguluje kosmetyczka, i kosztuje to ok 5 zł. Samemu nie warto się w to bawić, bo może wyjść koszmarnie
2. Malujesz codziennie twarz i szyję pudrem? Ojej, chyba mniej pracochłonne byłoby używanie samoopalacza raz na jakiś czas. Czy całe ciało też masz w naturalnym kolorze Twojej trarzyczki? Jesli tak, to lepiej nie smarować się pudrem, bo w porównaniu np z bladymi ramionami może to wyglądać... niecodziennie Więc jeśli marzy Ci się ciemna karnacja, to albo samoopalacz (na KWC znajdziesz najlepsze) albo solarium. Jeśli będziesz chodzić tam z umiarem, to niekoniecznie musisz wyglądać jak "solara" (tudzież skwarek). Jeśli opalenizna szybko schodzi- używaj kosmetyków przedłużających opaleniznę (także znajdziesz takie na KWC).
3. Masz bardzo ładne włosy, nie zmieniałabym koloru. Ciemne oczy i ciemna ich oprawa- też bardzo ładna. O makijażu nie będę się wypowiadać bo się nie znam, na pewno ktoś Ci dobrze doradzi
4. Brunetkom pasują czerwienie i niebieskości- wg mnie Sama mam ciemne włosy i nie znoszę siebie w beżach, a jak założę coś brązowego to po prostu się cała "zlewam" Pozostawmy to blondynkom (I powiem Ci, że własnie w niebieskiej lub czerwonej sukni widzę Cię na studniówce- byłoby pięknie!)
5. Prostowanie chemiczne może Ci zniszczyć włosy- odradzam Sama miałam na to ochote, ale jak usłyszałam jak mój fryzjer krytykował ten zabieg- wolę już prostować te włosy moje

To tyle ode mnie, mam nadzieję że coś pomogę, choć zbytnio się nie znam Pozdrawiam
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 14:00   #3
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
Dot.: moja metamorfoza :)

dziekuje CI twarz i szyja nie chca mi sie opalac- po lecie jestem cala brazowa oprocz szyi i twarzy. gdy wymaluje szyje i twarz pudrem kolor odbiega troche od ramion, ale calosc nie wyglada zle. samoopalacz -nigdy wiecej, smugi, potem gsy sie zmywa wyglada koszmarnie. solarium - tak, wlasnie boje sie, ze bede wygladac nienaturalnie. balsamy przedluzajace opalenizne? hm tego jeszcze nie mialam:P mam balsam po opalaniu, ktory niewiele pomaga, mamy w moim malym miescie bardzo chlorowana wode, ktora ze skory robi make :/ chociaz ja regularnie natluszczam, smaruje balsamami skora wraz z opalenizna o 2-3 tygodniach schodzi czerwony kolor sukienki? owszem, ale boje sie, ze bede zbyt wulgarna nie wiem czemu czerwony kojarzy mi sie z wulgarnoscia niebieska sukienka napewno odpada, myslalam o czerni, sama nie wiem jaka jeszcze kupie pewnie zlota na prostowanie chemiczne sie zdecydowalam mimo zniszczenia wlosow. ta kwestia jest nie do przegadania :P jak sobie cos ubzduram to musze to zrobic. dziekuje CI misiak87
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 15:30   #4
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: moja metamorfoza :)

Myślę że sporo dziewczyn może wpaść na ten sam pomysł z zakupieniem złotej...'oryginalnej'. Pomyśl może o jakiejś łączonej, komplecie, albo czymś w stylu Empire, by naprawdę się wyróżniać
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 07:17   #5
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: moja metamorfoza :)

UP dziewczynki, pomóżcie dobrać fajną fryzurę i makijaż dla Skarbeczka!

Czy myślałaś o tym, żeby idąc do solarium smarować TYLKO szyję i twarz przyspieszaczem opalania (do kupienia w solariach)? Może w ten sposób opalenizna będzie regularna- ja tak robiłam przed studniówką, bo żeby opalić mój dekolt też trzeba stosować różne triki, bo sam skubaniec się nie chce zabrązowić

Może do mycia twarzy stosuj jakąś inną wodę? Wiem, brzmi komicznie, ale nie ma co twarzyczki męczyć chlorem :/

Czerwień nie zawsze oznacza wulgarność, byłam na pewnym weselu w czerwonej, delikatnej i prostej sukni i czułam się naprawdę świetnie. Na dole miała czarne wykończenie, więc wyglądała jak hiszpańska I jeszcze róża we włosach... Eh

Była podobna do tej, tylko nie miała tych udziwnień (wygląda jakby się pozaciągała gdzieś), tylko jak wspomniałam czarne wykończenie. I buty też miałam czarne

KLIK
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 13:26   #6
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
Dot.: moja metamorfoza :)

taka dlugasna? mam chude nogi i nie chce ich zakrywac. jak wczesniej mowilam chce byc JEDYNA i nie chce zgodnie z "niby tradycją" miec dluga suknie. tak jak powiedziala alorah: styl empire-to jest to. wiadomo, ze bede miec na myslii sukienke, a nigdzie w sklepach takiej nie znajde :/

zrobie tak : tzn posmaruje tlyko twarz/szyje/dekold i... rece. ktore o dziwo tez sie zle opalaja :|
brzmi komicznie hehe i jest troche komiczne, mam myc woda mineralna buzie? to by chyba wyszedl litr na jedno mycie hehe

dziekuje
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 16:20   #7
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: moja metamorfoza :)

Widziałam gdzieś takie fajne olejki do kąpieli zmiękczające wodę, ale nie wiem czy są dostępne Sukienek empire szukaj w internecie, np o taka:

http://allegro.pl/item241229860_empi...kienka_36.html Ta ma coś w sobie, dość interesująca albo:

http://allegro.pl/item239102564_vila...y_cudna_s.html A do tego biała torebeczka na pasku retro i białe czółenka I diademik ;p

No, zawsze coś znajdziesz, a jak nie to możesz spróbować u krawcowej. Ja bym widziała taką sukieneczkę - z małymi bufiastymi rękawkami, odcięta pod biustem brązową dość dużą kokardą, a od odcięcia w dół cała plisowana. W kolorze kremowym To tylko moja wizja ale możesz to wziąć pod uwagę. że szycie u krawcowej wcale tak dużo nie wynosi a możesz zrobić co zaplanujesz.
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-11, 16:56   #8
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: moja metamorfoza :)

A ja raczej myślałam o czymś do odchlorowywania wody kranowej, a nie o myciu się w mineralce
Pierwsza zaproponowana przez Alorah sukienka cudna!!!

PS. Gratuluję nóg które aż chce się pokazywać!
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 17:37   #9
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: moja metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez Misiak87 Pokaż wiadomość
A ja raczej myślałam o czymś do odchlorowywania wody kranowej, a nie o myciu się w mineralce
Pierwsza zaproponowana przez Alorah sukienka cudna!!!

PS. Gratuluję nóg które aż chce się pokazywać!
Prawda? Mi też się strasznie podoba Niestety teraz już nie mam gdzie takiej wdziać, a szkoda... I pięknie eksponuje nogi
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 17:49   #10
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
Dot.: moja metamorfoza :)

heh, a taka sukienka pasuje to malego biustu i szerokich bioder? ogolnie u gory jestem chuda za to biodra mam dosc spore :| zreszta same zobaczcie.
jak dla mnie te sukeinki sa za proste myslalam o czyms odcinanym zaraz pod biustem. chociaz mysle ze fason pierwszej sukienki dobrze by na mnie lezal. ale koronka? :P przepraszam, ale mnie trudno zadowolic heeh. :x

PS. zdjecie robione w czasie okresu, jestem troche spuchneita, a te biodra( hm bardziej boczki) to sama czekolada, ktora pozeram ile wlezie
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 17:51   #11
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
Dot.: moja metamorfoza :)

przepraszam za podwojny, ale zapomnialam wkleic fotki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg screenshot1189529198.jpg (6,8 KB, 61 załadowań)
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 09:27   #12
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: moja metamorfoza :)

tak przeczytalam to, co napisalas o tym podkladzie i przypomniala mi sie jedna, podstawowa rada...zbyt ciermny podklad postarza..i chociaz moze Ci sie wydawac ze jestes zbyt blada taki masz kolor skory wiec oscyluj wokol naturalnych odcieni. A na przyciemnienie karnacji moze jakies balsamy lekko brazujace, duzo Kubusia. Ja, gdybym miala smarowac szyje podkladem, dostalabym szału zbyt niecierpliwa jestem
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.