Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-25, 18:29   #1
Magda123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5

Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?


Witam. Mam do Pana pytanie mianowicie bylam w 4 tygodniu ciazy i nie chcialam urodzic tego dziecka. Kupilam xxxxxxx i zazylam go o kolo 19.00 dnia wczorajszego (piatek 24.03.) Po 2-3 godzinach mialam silne bole brzucha i wystapilo krwawienie. Na poczatku bylo go wiecej ale nie duzo. Uzylam 2 podpaski typu NORMAL i jedna na noc. Gdy wstalam nie bylo duzo krwi na podpasce lecz gdy poszlam do ubigacji wylecialy mi skrzepy z tak jak by fusami. Obecnie krwawienie jest male. Nie wiem kiedy mam sie udac do lekarza. Boje sie ze w pochwie zostaly pozostalosci tabletek. Nie wiem tez co mam powiedziec lekarzowi jak zapyta dlaczego nie przyszlam od razu. Czy lekarz jest w stanie stwierdzic kiedy doszlo do poronienia? I co mam lekarzowi powiedziec bo przeciez nie przyznam sie ze dokonalam aborcji. Bardzo prosze o odpowiedz. Z góry dziekuje i pozdrawiam

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-03-26 o 11:12 Powód: Usunięcie nazwy leku
Magda123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 18:47   #2
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

boshe... kolejna madra ... dziewczyno masz chyba nie pokolei w glowie zeby robic takie rzeczy.... mam nadziejie ze jednak poronilas bo to co zrobila to kosmos... ciekawe co by bylo gdyby nie udalo ci sie poronic a dziecko bylo by kaleke... a do lekarza idzie sie od razu a nie czeka na zaproszenie... jestem w szoku
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 18:59   #3
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Seks trzeba uprawiać z głową, a środki poronne nie traktować jak antykoncepcji! Mam nadzieję, że dziewczyna nauczy się odpowiedzialności
Jota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 19:41   #4
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Cytat:
Napisane przez Magda123
Kupilam xxxxxxx i zazylam ...
Nie wiem tez co mam powiedziec lekarzowi jak zapyta dlaczego nie przyszlam od razu. Czy lekarz jest w stanie stwierdzic kiedy doszlo do poronienia? I co mam lekarzowi powiedziec bo przeciez nie przyznam sie ze dokonalam aborcji.
Odnośnie postępowania - nie wypowiem się.
Nie rozumiem- to skąd miałaś tabletki? Czy nie lekarz ci je przepisał? A teraz się wstydzisz powiedzieć mu?

Idź do lekarza, koniecznie (zazwyczaj po poronienu dokonuje sie łyżeczkowania)

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-03-26 o 11:13
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 19:47   #5
Magda123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Nie czekam na krytyke tylko na pomoc.
Magda123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 19:48   #6
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

to zastanow sie chodz chwile rusz glowa!!!!! skoro poronilas to chyba trzeba isc do lekarza??? proste i logiczne..
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 19:59   #7
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Wybacz, ale krytyka sama ciśnie się na usta.
Idź do lekarza, przez internet nie da się pomóc. Nie ukrywaj prawdy, bo lekarz głupi napewno nie jest, widział i wie niejedno. Lepiej trochę się powstydzić, niż mieć kłopoty ze zdrowiem. Innej pomocy raczej tu nie uzyskasz, wszystkie Wizażanki wyślą Cię do lekarza.
Jota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 20:12   #8
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

W rej sprawie niestety się nie wypowiem,bo tak jak piszą dziewczyny,trzeba myśleć orzed a nie po
A lekarz przy badaniu sam zobaczy,że byłaś w ciąży .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 20:15   #9
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

powiedziałaś A powiedz B
zrobiłaś wszystko żeby poronić - zrób wszystko, żebyś była zdrowa
co sądzę o tym co zrobiłaś - powstrzymam się

ale skoro odważyłaś się na ten krok - bądźmy dorośli nadal i powiedzmy o tym lekarzowi

są dwa rodzaje zabawek:
albo grabki i pisakownica, albo sex i łóżko
[czytaj: dziecinada w każdym zakresie życia, lub odpowiedzialność i dorosłość niezależnie od sytuacji, czy miła nam, czy też nie]
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 21:04   #10
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Cytat:
Napisane przez Magda123
Nie czekam na krytyke tylko na pomoc.
Jedyna pomoc, jakiej możemy ci udzielić- to odesłanie do lekarza.

Jak juz napisałam- po poronieniu (przynajmniej samoistnym- nie wiem nic na temat wywoływanego) lekarz dokonuja zabiegu łyżeczkowania, aby dokładnie wszystko oczyscić- w przeciwnym razie może dojść do krwotoku.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 21:38   #11
Nicość
Raczkowanie
 
Avatar Nicość
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 340
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Na pewno juz tabletki sie rozpuscily
Idz jak najszybciej do lekarza,ale sie nie tlumacz i nie przyznawaj,jak bylo naprawde z poronieniem.To nie jego sprawa.Powiedz tylko,ze przydarzylo ci sie cos takiego bez wyjasnienia i dociekania przyczyn.
Musi cie jak najszybciej wyczyscic z resztek,bo zrobi ci sie z tego jakis świństwo.

Do łyżeczkowania zamow sobie ekstra końską dawkę znieczulenia,bo ból jest konkretny.


Cytat:
Napisane przez Magda123
Boje sie ze w pochwie zostaly pozostalosci tabletek. Nie wiem tez co mam powiedziec lekarzowi jak zapyta dlaczego nie przyszlam od razu. Czy lekarz jest w stanie stwierdzic kiedy doszlo do poronienia? I co mam lekarzowi powiedziec bo przeciez nie przyznam sie ze dokonalam aborcji. Bardzo prosze o odpowiedz. Z góry dziekuje i pozdrawiam
Nicość jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 22:28   #12
ann217
Raczkowanie
 
Avatar ann217
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Portsmouth
Wiadomości: 169
GG do ann217
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

co za watek!!!!!!!!!!! o rany!!!!!!!!! a swoja droga to studiuje farmacje i w zyciu bym nie wpadla zeby brac xxxxxxx zeby wywolac sztuczne poronienie. ale trudno - stalo sie. a teraz dziewczyno jak najszybciej do lekarza. przyznasz sie czy nie ze zrobilas to sama musi cie zbadac lekarz i zrobic lyzeczkowanie tak jak dziewczyny pisaly wczesniej.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-03-26 o 11:13
ann217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 15:41   #13
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

ło Matko ja bym to dziecko urodziła i wychopwała
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 17:03   #14
!studentka!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 28
o matko...XXI wiek, metod antykoncpecji od cholery (za przeproszeniem)a, Ty wpadlas. uznaje ze wpadlas bo inaczej dziecko bys chciala. jestem mloda i nie marzy mi sie narazie matkowanie, ale

urwal mi sie tekst....NIGDY W ZYCIU BYM CZEGOS TAKIEGO NIE ZROBILA!! nie chce byc wredna, msciwa itp. ale nie ma znaczenia co powiesz lekarzowi - najwieksza glupote i tak juz zrobilas. gorzej byc nie moze. i tak jak ktos napisal -zostawiajac swoj post tutaj narazilas sie na krytke, bo tego nie sposob skrytykowac. nigdy nie zrozumiem tego swiata i glupoty...

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-03-27 o 23:48
!studentka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 17:14   #15
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Witaj,

Co do komentarza na temat zaistniałej sytuacji, to nie wypowiem się. Nie mi to oceniać, z resztą dziewczyna nie po to pisała by zostać tu zbrukana, ale po to byśmy udzieliły jej rady. Jest tylko jedna rada - musisz pójść do lekarza, bo walczysz teraz o swoje zdrowie (może nawet o szansę na bardziej świadome macierzyństwo w przyszłości). Lekarz,a a szczególnie ginekolog, zapewniam Cię nie jedno już widział. Także jutro konieczna będzie wizyta u dobrego specjalisty.

Pozdrawiam. M.
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 22:08   #16
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Nie będę Cię krytykować, Twoja sprawa co robisz.Szukasz rady, wię powiem, co ja myślę. Przypuszczam czego uzyłaś , bo kiedyś się na to w necie natknełam- jeżeli lekarz nie wykryje w pochwie resztki tabletek, nie powinien chyba domyslić się przyczyn poronienia(?) Więc ja rozumuje tak, że może stwierdzić samoistne poronienie, tylko mówię, kwestią są pozostałości tabletek.
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 23:13   #17
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Po prostu brak slow...........
tyle jest sr. antykoncepcyjnych a Ty tak postepujesz.....
i teraz jeszcze napiszesz ze nie oczekujesz krytyki ale pomocy.......
a niby jak Ci mamy pomoc? to chyba logiczne ze nalezy sie zgloscic do lekarza! i co boisz sie co on powie? niech Ci powie duzo tak abys zrozumiala co zrobilas i abys nastepnym razem zastanowila sie 10 razy zanim pojdziesz do lozka!! bo pamietaj sex nie jest dla dzieci!!! jezeli potrafilas isc do lozka bo czulas sie taka "dorosla" to dlaczego nie czulas sie dorosla w momencie jak sie dowiedzialas ze jestes w ciazy? szkoda gadac....
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 02:14   #18
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Cytat:
Napisane przez Magda123
Witam. Mam do Pana pytanie mianowicie bylam w 4 tygodniu ciazy i nie chcialam urodzic tego dziecka.
Nie będę pisała o twoim postepowaniu, ponieważ brak słów .
Ale w twojej wypowiedzi zainteresowało mnie jedno określenie "tego dziecka". Magda to nie jest te, tamte itd dziecko, ale twoje dziecko, więc twoje stwierdzenie powinno wyglądać tak: "...i nie chciałam urodzić mojego dziecka". Mam nadzieję jak przeczytasz to parę razy to dojdzie do ciebie co zrobiłaś własnemu dziecku!!!
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 22:06   #19
Dorcia220
Raczkowanie
 
Avatar Dorcia220
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 144
GG do Dorcia220
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

a ja skryykuję.... choc nie chce, ale...jestem po poronieniu samoistnym, i wkórza mnie to co dziewczyny wyrabiają, jest tyle par które za to twoje dziecko które zabiłas, oddaly by wszytsko, w tym moja siostra, bo zabiłas je, ono od momentu poczęcia zyło w tobie, ze nie masz zadnej odpowiedzialności za swoje czyny, na szczęscie mam teraz córeczke i naprawd brakuje mi słów gdy słysze czy czytam takie słowa, skoro uprawiasz seks to bądz odpowiedzialna, do jasnej... nie tylko za siebie ale i za tę druga osobę. to tyle, az mi sie smutno zrobiło bo jestem wrażliwa na takie sprawy
__________________
"Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi. Gdy przyjdzie Twoja godzina sama wejdzie do twojego domu, życia, serca."
Dorcia220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 22:25   #20
karminek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 7
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Magda123!!!
Byłaaś u lekarza czy jeszcze nie?? Pędź jak najszybciej!!! Niezależnie od tego jak jest oceniane to, co zrobiłaś to czasu nie cofniesz, a zwlekając możesz wyrządzić swojemu organizmowi i swojemu potencjalnemu macierzyństwu niewyobrażalną krzywdę!
karminek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 23:49   #21
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Cytat:
Napisane przez !studentka!
o matko...XXI wiek, metod antykoncpecji od cholery (za przeproszeniem)a, Ty wpadlas. uznaje ze wpadlas bo inaczej dziecko bys chciala. jestem mloda i nie marzy mi sie narazie matkowanie, ale

urwal mi sie tekst....NIGDY W ZYCIU BYM CZEGOS TAKIEGO NIE ZROBILA!! nie chce byc wredna, msciwa itp. ale nie ma znaczenia co powiesz lekarzowi - najwieksza glupote i tak juz zrobilas. gorzej byc nie moze. i tak jak ktos napisal -zostawiajac swoj post tutaj narazilas sie na krytke, bo tego nie sposob skrytykowac. nigdy nie zrozumiem tego swiata i glupoty...
Studentko, na forum jest możliwość edycji posta kiedy wkradnie się jakiś błąd. Na dole postów jest taki przycisk Edycja
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 07:05   #22
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

dziewczyny nie panikujcie ,lepiej ze to zrobil teraz niz mialby wyrzucic gdzies dziecko,lub pozostawic je naz zawsze w domu dziecka bo wstydzialby sie pojsc i zrzec praw do niego.

zrobila co zrobila ,kazdy ma swoje cialo i robi co chce,niestety swiat nie jest sprawiedliwy i trzeba sie z tym pogodzic ,niektorzy nie zachodza ale chca inni zachodza chociaz nie chcą.

jestem jak najbardziej za antykoncepcja ,i wlasnym wyborem co do dysponowania swoim cialem.

zreszta kazdy zna moje zdanie nt aborcji wiec nie bede sie powtarzac.
nie potrzeba jest chyba jeszcze jedna dyskusja na ten temat,autorka sie nie odzywa wiec uznajmy to za kiepska prowokacje.
chociaz nawet jesli to rpawda to nie ma nic na swoja obrone bo i tak zostala zjedzona w butach.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 07:37   #23
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Nic dziwnego, że autorka się nie odzywa- prosiła o radę, awszystkie na nią naskakujecie, dacie spokój maralizatorstwu, bo nie taki był powód postu.Dziewczyna zrobiła, co zrobiła, ale to jej sprawa, jej ciało, jej przyszłość i jej decyzja.
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 08:03   #24
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Magda!Najlepiej jakbys szybko udała sie do lekarza,to konieczne,a sama pewnie sie domyslasz,ze jak lekarz"cie nie oczysci"mogą zrobić sie komplikacje-zakazenia itp.Ja bym polecała Ci lekarza prywatnego,przed którym nie bedziesz musiała sie wstydzic,czy zatajać prawdy(bo to dosć istostne państwowi jedynie Cię objada i będa drażyc temat-pozatym nie unikniesz prawdy-wystarczy,ze zajrza i...mozeszesz sie spodziewać konsekwencji).ewentualnie moesz sie poradzic jakiejsć połoznej-powiedziec,ze poroniłaś,i co ona by zalecała.W każdym razie wizyta u lekarza będzie konieczna!
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 08:04   #25
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Nic dziwnego, że autorka się nie odzywa- prosiła o radę, awszystkie na nią naskakujecie, dacie spokój maralizatorstwu, bo nie taki był powód postu.Dziewczyna zrobiła, co zrobiła, ale to jej sprawa, jej ciało, jej przyszłość i jej decyzja.
sovilo- nie zgadzam się z twoim stwierdzeniem
Autorka dostała radę (zresztą w tym przypadku mogła być tylko jedna)- aby poszła do lekarza.

My wirtualnie nie jesteśy w stanie stwierdzic, czy sobie nie zaszkodziła, czy jej macica się oczyściła do końca i czy nie dostanie np. krwotoku- musi zbadać ją lekarz.(No- chyba że odsyłanie do lekarza nazywasz "naskakiwaniem")
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 08:26   #26
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Cytat:
Napisane przez aniolek19
Magda!Najlepiej jakbys szybko udała sie do lekarza,to konieczne,a sama pewnie sie domyslasz,ze jak lekarz"cie nie oczysci"mogą zrobić sie komplikacje-zakazenia itp.Ja bym polecała Ci lekarza prywatnego,przed którym nie bedziesz musiała sie wstydzic,czy zatajać prawdy(bo to dosć istostne państwowi jedynie Cię objada i będa drażyc temat-pozatym nie unikniesz prawdy-wystarczy,ze zajrza i...mozeszesz sie spodziewać konsekwencji).ewentualnie moesz sie poradzic jakiejsć połoznej-powiedziec,ze poroniłaś,i co ona by zalecała.W każdym razie wizyta u lekarza będzie konieczna!
Z tego co wiem, lekarz prawdopodobnie nie dowie się, że poronienie nie było samoistne.
Poza tym lekarze w Polsce nie mają obowiązku zgłaszania takich przypadków, nawet, jeśli się dowiedzą.

Nie znaczy to, że popieram stosowanie takich metod. Jestem za aborcją, ale legalną. To, co zrobiła autorka wątku legalne nie jest.
Cóż, to nie jest wątek o poglądach na temat aborcji, więc więcej o tym nie napiszę.
Magda prosiła o radę, a nie o moralizowanie i pisanie że postąpiła źle i niemoralnie.

Tak czy inaczej, konieczna jest wizyta u lekarza i mam nadzieję, ze Magda już u niego była, nawet, jeśli się nie odzywa.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 09:14   #27
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

jak ja bym te dostała to chyba bym sie powiesiła. Nie znamy sytuacji Magdy wiec moze jej nie kamienujmy na dzien dobry? Mysle ze jeje tez nie było łatwo i na pewno nie bedzie teraz. MAdziu trzymaj sie kochana i dbaj o siebie teraz.
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 16:52   #28
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Cytat:
Napisane przez primavera
sovilo- nie zgadzam się z twoim stwierdzeniem
Autorka dostała radę (zresztą w tym przypadku mogła być tylko jedna)- aby poszła do lekarza.

My wirtualnie nie jesteśy w stanie stwierdzic, czy sobie nie zaszkodziła, czy jej macica się oczyściła do końca i czy nie dostanie np. krwotoku- musi zbadać ją lekarz.(No- chyba że odsyłanie do lekarza nazywasz "naskakiwaniem")
Masz rację, być może trochę mnie poniosło, ale naprawdę, nie wiemy nic o tej dziewczynie, a już samo poronienie jest przykrą sprawą, więc powinnyśmy ograniczyć się do wsparcia i dawania rad Oczywiście, że niektóre dziewczyny pomogły i oczywiste jest, że powinna skontaktować się z lekarzem, ale co zrobi, to już nie nasza sprawa
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 17:05   #29
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Zgodzę się,że poronienie jest przykrą sprawą,ale wtedy gdy jest naturalne.Niestety w tym przypadku było inaczej,dziewczyna wiedziała lub nie na co się decyduje i naraża.Mam tu na myśli konsekwencje zdrowotne a nie brak naszego poparcia.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 17:19   #30
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Panie Doktorze co powiedziec lekarzowi przy badaniu?

Nie popieram tego co zrobiła, ale uważam tylko, że nie nam to oceniać.
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.