Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-07, 18:45   #691
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

O to to, dokladnie....
Ilez ja sie pseudo-przyjaciol i pseudo-znajomych pozbylam przy rozwodzie... i uwierzcie ze dziekuje bogu za to bo przynajmniej teraz wiem kto jeat prawdziwie bliski a kto byl falszywka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-07, 19:34   #692
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dla odmiany ja wierzę w przyjaźń damsko-męską. Oczywiście istnieją jej odmiany w stylu jednostronnej fascynacji, geje też są świetnymi kandydatami na kumpli. Natomiast mam dowody na to, że można się zaprzyjaźnić totalnie bez podtekstów, mając związki, rodziny, ale też mając podobne fascynacje, zajęcia. U mnie jest to związane z pracą, w której dominują panowie. Nie wiem, może to też kwestia wieku i momentu, w którym się poznajemy - będąc już w związkach? Prawdziwa przyjaźń dla mnie nie ma płci ...
Dziś trochę zakupowo podziałałam - w Douglas w promocji miesiąca są zarówno kosmetyki do mycia twarzy Sensai (uwielbiam, wiem, że drogie, ale jestem od nich uzależniona) i Bobbi Brown Extra eye repair cream (najbardziej treściwy krem od oczy jaki miałam). Do tego dorzuciłam peeling kawowy. A w ramach minus 20% zakupiłam niewielką granatową torebkę (bo moja w tym ulubionym kolorze już jest mocno wysłużona).
Idę przygotować moją wieczorną sałatkę , którą popiję lampką wina. W przeciwieństwie do Kamy toleruję prawie wyłącznie wina wytrawne (wyjątkiem może być Moscato, na deser). Smakują mi dobre Merloty, Rioja to też moje klimaty, ciekawe wina Primitivo. Latem mogą być lżejsze, białe. Rieslingiem z Pfalz nie pogardzę
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-07, 19:47   #693
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie, nic się nie zmieniło
Dokładnie tak
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-07, 21:37   #694
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kamaaaa... ale zbeszczeciłaś to wino

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Dircik - tak, Merlot, Primitivo i szczególnie Rioja (tempranillo!), o jaką mam okrutną ochotę na lampkę... niestety w domu wyjątkowa posucha.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

I nie - dzisiaj nie przesadzałam kwiatów ani nie sprzątałam
Siedziałam sobie z maską na dłoniach
...nawet da się używać ipada

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Gosia, jaki kolor BB missha masz?

Czy wyjście go miały dziewczyny? Czy ten najjaśniejszy to tylko dla alabastrowym azjatek?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-07, 21:48   #695
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Jej...troche sie zajelam ogrodem i domem i tyyyyle bylo do czytania
Nie mam kolegi ani przyjaciela odmiennej plci. I nigdy nie szukalam. Wole przyjaznic sie z kobietami. Wlasnie zawsze obawialam sie podtekstow w takiej przyjazni. A potem wychodza problemy. A tych zawsze mialam jak na moj gust wystarczajaco.
Padlo wczesniej pytanie jak moja reka po zabiegu. Dobrze. Nic nie cierpnie. Jest tylko jeszcze slabsza i blizna jest jeszcze troche wrazliwa. Ale robie wszystko nią.
Co do odzywek do rzes to najlepsza odzywka jaka mialam byly krople do oczu ktore zawieraly bimatoprost. Czyli ta substancje ktora jest w kilku odzywkach kosmetycznych w minimalnej ilosci. Rzesy po tych kroplach mialam super. Ale to niestety efekt przemijajacy. I niestety z wiekiem rzesy marnieja
Moje kawalki hortensji ktore obcielam i potem obciete galazki potraktowalam ukorzeniaczem na razie wygladaja jakby jednak mialy zamiar rosnac. Posialam - choc za pozno troche aksamitki i bazylie. I dzis jeszcze zrobilam mydlo gospodarcze bo pasta ktora robie z niej ( do automatu) wlasnie sie skonczyla a resztki wziela kolezanka do prania dziecinnych ciuszkow.
W domu mam triche sajgon bo wlasnie stolarz robi mi szafe na wymiar do ganku. No i jest troche balaganu z tym. Z tego tez powodu nie jestesmy w letnim domku w Beskidach...
16 jedziemy na wycieczke na Bialorus. Jakbym wiedziala ile jest problemow z wiza do tego kraju to nigdy bym sie tam nie zapisala...
Zdjecie nie moze byc starsze niz pol roku...ciekawe jak to sprawdza. Dla rozrywki opowiem ze nie majax zdjecia nowego oderwalam zdjecie z indeksu ze studiow. Gdy je przynioslam pani oniemiala ze zdumienia.. po czym musialam biegusiem robic nowe zdjecie...oczywiscie jak to takie paszportoww wiec koszmarne

Sent from my GT-I9301I using Wizaz Forum mobile app
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-07, 21:50   #696
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary, wstawisz link jeszcze raz? Nie widać, a sałatka brzmi super

Najbardziej z azjatyckich zainteresowała mnie Whamisa. Organiczne, fermentowane kosmetyki. Jak ja lubię takie zielsko + laboratorium. Drogie - ale nie mogę powstrzymać się od wypróbowania.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 02:11   #697
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Kasztanka, którą serię Benton miałaś? Bardzo mnie ciekawią.
Wczoraj kupiłam kilka kosmetyków Whamisa, już nie mogę doczekać się na paczkę z Korei
Mialam te produkty:
http://beautynetkorea.com/product/be...isplay_group=2
http://beautynetkorea.com/product/be...isplay_group=1
http://beautynetkorea.com/product/be...isplay_group=1
I chyba ten ostatni lubilam najbardziej, ale ogolnie nawilzenie spoko, poza tym zadnych spektakularnych efektow nie bylo Produkty Zymogen lepiej sie sprawdzily, tez maja fermentowane skladniki.

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Witam się bardzo ciepło
w ten piękny wiosenny dzień

co do przyjaźni damsko-męskiej to jej nie ma
wierzcie mi
mój wieloletni przyjaciel odszedł w siną dal, ponieważ uznał, że to co między nami się działo to długa gra wstępna
i zorientowała się jego partnerka w tej grze, on wyznał mi prawdę i bach ! po przyjeźni
jest kilka kroków obok mnie, nie widujemy się, mnie cała sytuacja bardzo boli, jego wnerwiona partnerka mi również dostarcza różnych atrakcji
także jest miło

Kama jesteś super kobietą, zastanawiasz się nad sobą, nad swoim postępowaniem, dbasz o przyjaźń i to jest w cenie! zawsze i wszędzie
moja przyjaciółka została przeze mnie odstawiona. Nie dałam już rady być przy niej.
Moje życie bardzo zawirowało: ojciec w ciężkim stanie, kończenie relacji z małżonkiem, mój przyjaciel odszedł i ONA. Ona która nie zrobiła nic żeby mnie wesprzeć, spotykałyśmy się tylko po to, żeby ona mogła opowiedzieć mi o swojej miłości do psa, do dzieci które ma obok siebie (ja nie mam i było mi jeszcze bardziej ciężko), przekonywała mnie że jej związek (mąż alkoholik) jest dobre. Wszystko takie bardzo krzepiące dla mnie, w sytuacji którą miałam w owym czasie.
Pozbierałam się i powiedziałam, że muszę zrobić sobie przerwę od naszej przyjaźni. I co najciekawsze po tym moim wyznaniu zaatakowała mnie.
Wiem, że dobrze zrobiłam.
Obecnie nie trzymam z kobietami, które nie wspierają innych kobiet.

Odżywkę do rzęs mam taką :
https://orphica.pl/orphica-realash-odzywka-do-rzes.html
polecam, mam rzęsy megaaaaa

Szukam online fajnych biały tenisówek
a tak o białych ciuchach ...Kama nic nie masz białego? o jejuniu
a t-shirty ? białe, dobre gatunkowo to must have pory letniej

co tam jeszcze...
nie pamiętam. przeczytam Was raz jeszcze
Wspolczuje sytuacji z "przyjaciolka", dobrze, ze wyrzucilas ja ze swojego zycia.
A co do tenisowek, to moze biale Conversy?

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Witam, z kawą

A propos truskawek z owsianką... nie przepadam za owsianką ale truskawki lubię nawet bardzo
Zbieg okoliczności z tymi truskawkami ale dzisiaj na obiad miałam m.in. sałatkę z kurczakiem, serem pleśniowym, truskawkami i rukolą, mniam...
https://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/przepis-salatka-z...,mimiwiki.html
o boszeee... jak ja lubię sery pleśniowe... mogłabym jeść codziennie łyżkami... no może bardziej kulturalnie LaMary... nożami... wykwintnie to tylko na talerzu... no, w domu jestem i jem, to przyzwoicie się zachowuję ale nie aż znowu tak dwornie

Caffe, produkty Benton, Snail i inne koreańskie(?) widuję w Rossmannie. panie tam pracujące szczególnie nie zachęcały

Anyż, twoja przyjaźń jakaś destrukcyjna była... ja też czasami chcę w coś albo raczej w kogoś wierzyć i przyjmuję do serca z dobrodziejstwem inwentarza ale jak to w życiu... niestety...często taka wszelaka wymiana jest kojarzona z przyjaźnią. A to, jak się okazuje z czasem tylko korzyści i to dla jednej strony. Dobrze, że zakończyłaś znajomość, nie była tego warta.

W przyjaźń damsko-męską również nie wierzę. Zawsze kończy się na głębszym uczuciu jednej ze stron.
Albo na bzyknięciu... wspomniała coś o sexie Pocoty

Od czasu do czasu kupuję odżywki do rzęs, chociaż mam na szczęście długie i geste rzęsy. Jednak z wiekiem zauważyłam, że rzęsy mi się prostacko prostują
mam obecnie odżywkę embryolisse i bardzo lubię, kupiłam ją kolejny raz
https://www.aptekagemini.pl/embryoli...rwi-6-5ml.html

Sova, wróciłaś już z pracy

Soso, piękne zdjęcia, a Ty jesteś śliczna
I taka młodziutka... to sobie w kąciku wytrę łezkę albo dwie

Pojechałam dzisiaj na zakupy, w końcu weekend minus 20 %. Nic nie kupiłam. NIC.
Tłum wszędzie, skutecznie mnie zniechęcił.

Umówiłam się dzisiaj na 18. z nowymi koleżankami na kawę. No, nowe to one nie są bo znamy się tylko z widzenia czyli z pracy a lepiej poznałyśmy się na szkoleniu. Fajne są
Salatka Akurat zaraz bede jechac po zakupy, kupie truskawki

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Kama, podobno te woreczki od kasz po podgrzaniu wydzielają jakieś toksyny. Kasze trzeba kupować z dobrego źródła. Naprawdę smakują lepiej.

Na winach tez się specjalnie nie znam. W teorii jestem mądra. O tak 😜

I rzadko smakuje mi wytrawne wino. Półwytrawne bardzo lubię albo półsłodkie. Byle nie było już deserowe haha...

Ale mieszać z cedrem... a co to jest cedr?



Mój kawałek sera, który zostawiłam na jutro. Będzie powtórka z rozrywki czyli sałatka ale bez kurczaka.
Cambozola

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Kamaaaa... ale zbeszczeciłaś to wino

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Dircik - tak, Merlot, Primitivo i szczególnie Rioja (tempranillo!), o jaką mam okrutną ochotę na lampkę... niestety w domu wyjątkowa posucha.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

I nie - dzisiaj nie przesadzałam kwiatów ani nie sprzątałam
Siedziałam sobie z maską na dłoniach
...nawet da się używać ipada

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Gosia, jaki kolor BB missha masz?

Czy wyjście go miały dziewczyny? Czy ten najjaśniejszy to tylko dla alabastrowym azjatek?
Ja mialam najjasniejszy, u mnie byl ok, a np. najjasniejszy Holika Holika byl za jasny (pierwszy raz w zyciu mialam sytuacje, ze cos bylo za jasne zazwyczaj wszystko jest za ciemne).
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-08, 07:44   #698
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe, bb missha mam kolor 21.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 10:29   #699
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzień dobry

U mnie dzisiaj pieknie

Dla doładowania energią właśnie szykujemy się na rowery może jakiś obiad na trasie, zależy jak kondycyjnie damy radę

Hm... nie wiem Anyżku skąd w linku do trampek pojawia się bon prix magia internetu

Życzę Wam udanej niedzieli!
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 10:52   #700
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mialam te produkty:
http://beautynetkorea.com/product/be...isplay_group=2
http://beautynetkorea.com/product/be...isplay_group=1
http://beautynetkorea.com/product/be...isplay_group=1
I chyba ten ostatni lubilam najbardziej, ale ogolnie nawilzenie spoko, poza tym zadnych spektakularnych efektow nie bylo Produkty Zymogen lepiej sie sprawdzily, tez maja fermentowane skladniki.
No tak... teraz muszę czytać o Zymogen Pierwszy raz słyszę o tej marce. Co to i z czym się je? Napiszesz coś więcej o twoich doświadczeniach?
Tyle kosmetyków a paszcza tylko jedna

Benton mnie trochę zniechęcił, przeczytałam że stosują jad pszczół. Zaczęłam zgłębiać temat bo pszczoły bardzo lubię, od dziecka się nimi fascynuję. Dziadek miał ule. Nie ma dla mnie nic cudowniejszczego niż wspomnienia wspinania się na drzewa, gdzie pośród gałęzi słychać brzęczenie tysiąca pszczół. W zeszłym roku na wakacjach mieszkaliśmy w pensjonacie gdzie na podwórzu była ogromna, stara lipa. Oczywiście za każdym razem musiałam przy niej przystanąć... ten zapach... i dźwięk skrzydeł przczół - bajka.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Caffe, bb missha mam kolor 21.
Dzięki Gosia, ty też masz jasną karnację - tak jak Ksztanka?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 11:03   #701
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe, tak, mam jasną karnację.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-08, 11:14   #702
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
No tak... teraz muszę czytać o Zymogen Pierwszy raz słyszę o tej marce. Co to i z czym się je? Napiszesz coś więcej o twoich doświadczeniach?
Tyle kosmetyków a paszcza tylko jedna

Benton mnie trochę zniechęcił, przeczytałam że stosują jad pszczół. Zaczęłam zgłębiać temat bo pszczoły bardzo lubię, od dziecka się nimi fascynuję. Dziadek miał ule. Nie ma dla mnie nic cudowniejszczego niż wspomnienia wspinania się na drzewa, gdzie pośród gałęzi słychać brzęczenie tysiąca pszczół. W zeszłym roku na wakacjach mieszkaliśmy w pensjonacie gdzie na podwórzu była ogromna, stara lipa. Oczywiście za każdym razem musiałam przy niej przystanąć... ten zapach... i dźwięk skrzydeł przczół - bajka.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------



Dzięki Gosia, ty też masz jasną karnację - tak jak Ksztanka?
Tak, Benton stosuje jad pszczol, duzo osob kosmetyki z jadem sobie chwali, przymierzalam sie do niezbyt taniego (ok. 80$) kremu z jadem pszczol, ale trafilam przypadkiem na recenzje osoby, ktora twierdzila, ze w porownaniu z kosmetykami Benton ten krem jest slaby, a ze Benton mnie nie zachwyca, to sobie odpuscilam zakup.
Zymogen ma bardzo fajne kosmetyki z fermentowana soja, mialam emulsje i krem pod oczy, bardzo fajne nawilzacze, ale nadal szukam swojego idealu, wiec na razie wykonczylam i do nich nie wracam.
Teraz bede kupowc to:
http://beautynetkorea.com/product/zy...88/?cate_no=70
I czaje sie tez na kilka kosmetykow Cosrx.
Ale to nie teraz, bo dzis rano wydalam 400$ na buty
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 11:45   #703
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

a ja dziś, z racji pięknej niedzieli i braku tz w domu - robie to, czego nie znosze, czyli wymieniam garderobę zimowa na letnia. Nie chodzi o zmudnosc samej pracy, ale o natychmiastowy spleen - zawsze okazuje się, ze mam mnóstwo ciuchów, których nie nosze, bo jestem za stara albo za gruba, albo obie rzeczy naraz... Czyli zmarnowanie pieniędzy i miejsca. tym razem tez darowałam sobie optymizm, czyli : a może w przyszłym roku włożę...? - i zaczęłam odkładac, po przymierzeniu, do oddania...Dwie torby z takich sporych marketowych wyszły Czesc rzeczy miałam tylko pare razy, czesc w ogole...No doł na całego Jedyny plus - trochę więcej miejsca w szafie...A i tak na pewno wszystkiego nie włożę.
Kasztanka, pokaz buty
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 11:48   #704
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Big Star ma fajne, białe trampki.
Dzis kupiłam z tej firmy espadryle.
Z flamingami

Miłego dnia.
Pogoda piękna
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 11:52   #705
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Kasztanka, pokaz buty



Zastanawiam sie nad jeszcze innym kolorem, mozliwe, ze jutro stacjonarnie dokupie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 12:10   #706
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kamlisa- ja szafę póki co częściowo wymieniam dzisiaj. Niestety mam takie same odczucia jak ty. Za dużo rzeczy, za dużo "a może schudnę", może założę...i że jestem za stara i za gruba. Istna dolina....
Też powinnam po prostu się części ubrań, butów pozbyć. Dzisiaj jeszcze nie za bardzo potrafię (pms czuwa) i odłożyłam niewiele z sentymentu? żalu? sama nie wiem. Ale w przyszły weekend dam radę. Takie mam usilne postanowienie

Kasztanka- na płaskim obcasie te buty? fajne

Zastrzeżona- u mnie też link nie działa. Już się bałam, że mam wirusa na kompie

U nie również nastąpiła ostra selekcja przyjaciół podczas rozstania i gdy zaczęłam spotykać się z Tż. Życie
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 12:13   #707
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Kamlisa- ja szafę póki co częściowo wymieniam dzisiaj. Niestety mam takie same odczucia jak ty. Za dużo rzeczy, za dużo "a może schudnę", może założę...i że jestem za stara i za gruba. Istna dolina....
Też powinnam po prostu się części ubrań, butów pozbyć. Dzisiaj jeszcze nie za bardzo potrafię (pms czuwa) i odłożyłam niewiele z sentymentu? żalu? sama nie wiem. Ale w przyszły weekend dam radę. Takie mam usilne postanowienie

Kasztanka- na płaskim obcasie te buty? fajne

Zastrzeżona- u mnie też link nie działa. Już się bałam, że mam wirusa na kompie

U nie również nastąpiła ostra selekcja przyjaciół podczas rozstania i gdy zaczęłam spotykać się z Tż. Życie
Na plaskim, te czarne do pracy, a te mietowe do hasania na co dzien
I jak jutro dostane voucher na maila za dzisiejszy zakup, to dokupie te jasne, podobaja mi sie

U mnie tez mala selekcja przyjaciol sie odbyla jak spotkalam mojego meza, dwie "przyjaciolki" okazaly sie byc rasistkami, wiec ciesze sie, ze nie ma ich juz w moim zyciu, nie chce sie otaczac ograniczonymi ludzmi.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 13:41   #708
Black_Satin
Raczkowanie
 
Avatar Black_Satin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 454
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hangover, eeeee, dzien dobry!, chcialam powiedziec...
Nie, nie, kaca niet, tylko niedospana taka jestem. Im czlowiek starszy, tym jakos te noce krotsze...
No strasznie szkoda, ze zadna z Was wczoraj do mnie nie dojechala (bylam nawet troche zawiedziona ), moze innym razem?
Bylo nas 8 lasek, srednia wieku powyzej 30, mieszanka towarzysko-narodowosciowa: 50% Szwajcarek, 30% Polek i 20% other nationalities (Wloszka, Greczynka), ja jak hybryda Jak moje auto Dziewczyny odpierniczyly sie super, wiec szkoda bylo pozostac tyko u mnie na tarasie. Po fajnej kolacji (Nico stanal na wysokosci zadania) ruszylysmy wiec do slynnego z atrakcji miasta Zurich; skoncentrowana sila kobieca, wolna (przynajmniej tego wieczoru ) i wyemancypowana! Wyladowalysmy w klubie, przed ktorym byly plakaty, ze tego wieczoru House graja, a ja kocham House.
. Po wejsciu stwierdzilam, ze cos tu nudno, a DJ gra jakies wspolczesne kawalki, ktore przeciez nikogo nie interesuja! Zapowiedziano House! Poszlam z chlopaczkiem pogadac (urabianie DJ-ow to moja specjalnosc, jakby co. Pare-nascie-lat temu, Gianni... ), no w kazdym razie przekonalam go do wlasciwego stylu muzycznego na ten wieczor. I nagle sie wszystko ozywilo, a ile ludzi naszlo! W pewnym momencie podszedl do nas DJ informujac mnie, ze fajnie sie ludzie bawia a to House-Party, to bedzie, ale dopiero za 2 tygodnie... Hehe, niewazne. No bo czytac i rozumiec to juz skomplikowana operacja.

Anyzku: To prawda: masz teraz miejsce na nowa Przyjaciolke! A jak chcesz, to wyskoczymy razem na ciacho i lody: Gora Lodowa? Natychmiast?

Zrobilam ankiete wsrod podrecznych mi akurat facetow: przyjazn damsko-meska to dla nich: wczesniej czy pozniej...// albo tez,jesli to ex: "fajnie bylo, w kazdej chwili mozemy TO powtorzyc//jak rowniez: "Jestem twoim przyjacielem, w POTRZEBIE zawsze gotowy". Jakichs przemyslen romantycznych typu: fajnie z toba tak posiedziec i pogadac lub tez potrzymajmy sie za rece jak brat z siostra nie uslyszalam... Przedzial wiekowy ankietowanych: 25-56 lat

Aha, opowiedzialam moim Laskom o naszym pisaniu tu. W ogole nie potrafily sobie wyobrazic, ze takie znajomosci, przyjaznie, kontakty istnieja. Polkom pozwolilam sobie nasz watek pokazac, byly bardzo zaskoczone. Przede wszystkim moja dyplomatycznoscia tutaj...Usprawiedliwilam sie swoja "wewnetrzna cenzura"
__________________


Edytowane przez Black_Satin
Czas edycji: 2018-04-08 o 13:52
Black_Satin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 13:51   #709
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kasztanka, świetne buty! Wszystkie 3 pary super.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-08, 14:17   #710
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Fajne buty
Aussie, dziś byłam twarda i mierzyłam, co działa najskuteczniej... Jestem w stanie uczciwie powiedzieć, w czym wyglądam możliwie, a w czym nie. Jeśli sukienka pasuje, jest krotka, ale w oczy rzuca się łądny dekolt - ok. Jeśli sukienka pasuje, jest trochę krótsza, ale w oczy rzucają się grube uda - bye. Jeśli zamek piszczy - bye. Jeśli po zastanowieniu uznam, ze już nie wkładam sukni na takich ramiączkach - bye. Jeśli w zdumieniu patrze na 2 identyczne bluzeczki tej samej firmy - jedna pojdzie dalej. Jeśli nie potrafie powiedzieć, czy kiedykolwiek założyłam ten ładny, gruby sweter - bye...I to wszystko u mnie, która kupuje mało, rzadko, tylko po prostu nie wyrzuca rzeczy, gromadzonych przez lata... O, wywaliłam jeszcze nocna koszulke...Taka zwykła typu thirt, mięciutka, cieniutka bawełna, z nadrukiem, a sentyment do niej miałam, bo ja dostałam, gdy u nas takich rzeczy nie było...No z 25-30 lat temu I nic jej nie było, zadnej dziury, po prostu poszarzała z biegiem lat. Trudno, na szmatki się przyda

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2018-04-08 o 14:23
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 15:51   #711
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

zastanawiam się, czy pozbywam się ciuchów
bardzo sporadycznie
kupuję w sumie klasykę, od lat
wymieniam dość często, dokupuję i znaszam ubrania

tak, macie rację- zamykam jedne, drugie i kolejne drzwi w moim życiu, po to by otworzyć nowe
a lubię nowości, zmiany
więc cierpliwie czekam a wiem już, że życie jest nieprzewidywalne

Satin a wiesz, że w nie byłam w tej lodziarni
obok dobra knajpa vegańska jest, polecam i tam zapraszam
i ogólnie dziękuje, za dobre słowa Wam wszystkim

wczoraj również spędziłam miły wieczór, w mniejszym gronie niż Satin
takie babskie biesiadowanie z kobietami bardzo lubię
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 16:45   #712
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kasztanka, fajne - te czarne szczególnie

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

No tak - ale czarną wizję mi nakreśliłyście... również miałam zabrać się za selekcję w szafie. Chyba sobie na razie odpuszczę, bo zły humor gwarantowany.

Od kilku dni czuję takie wiosenne orzeźwienie, potrzebę zmian - również tak po babsku, wiecie - coś trzeba zmienić w wyglądzie, może nową szmatkę kupić...

Taki stan ZAWSZE kończy się u mnie na poszukiwaniu nowych kosmetyków i przekopywaniu połowy internetu
Odkrywam nowe marki, oh jak lubię czytać opisy tych cudownych eliksirów piękna
Ebay to szatański wynalazek
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 18:55   #713
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe, kusza, jak diabli Ale potem człowiek w chwili rozsądku patrzy do lustra i mowi sobie: zadbana jesteś, bardziej raczej już chyba nie będziesz, a nic, NIC! - nie zrobi z Ciebie młodki, czy wydasz na to 20, 200 czy 2000...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 19:26   #714
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry wieczór

Poszaleliśmy dzisiaj z TŻ na motorze, od razu mi się humor poprawił

Wiosna Jutro idziemy po pracy po garnitur na wesele dla TŻ, we wtorek idę na paznokcie, we środę do fryzjera, a we czwartek na brwi

Nie mogę się zdecydować na sukienkę na wesele...

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Dzięki za linki do odżywek do rzęs. A próbowałyście tą Lonf 4 Lashes dostępną w Rossmannie?
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 19:27   #715
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama o odmłodzeniu nawet nie myślę. Chcę mieć zdrową, dobrze nawilżoną skórę. A promienną i piękną mogę mieć w każdym wieku. Taki mam plan przynajmniej
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 19:30   #716
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jakie boskie
Skąd?
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 19:34   #717
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Ooo sliczne i zielone. Chce takie!

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 19:34   #718
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kasztanka fajne buty.
Szczególnie te ostatnie,mnie urzekły kolorem

Sati to się zrelaksowałaś.
Nie ma jak babska impreza!
Z takich mam najfajniejsze wspomnienia.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 20:08   #719
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dziewczyny no chyba Wam nastukam

Nie jesteśmy tu po to, żeby się dołować, dbamy o siebie, pielęgnujemy i pamietamy przede wszystkim o tym, że za naszym wiekiem idzie pewne doświadczenie już o tym Sati pisała pewnie, że nie cofniemy zegara biologicznego, ale to na ile czujemy się mentalnie to kwestia naszej głowy ja tam w duszy czuje się jakbym miała 20 parę lat, czasem się śmieję z tej mojej nieporadności i nieświadomości i mimo upływu lat, chcę zachować młodość w duszy, niekoniecznie się zakonserwować, ale zachować świeże spojrzenie na świat, zachowanie , spontaniczność, czasem naiwność owszem pojawiają się zmarszczki, a tu i tam mogłabym wyglądać lepiej, ale zaraz przypomina mi się że to nie wygląd jest wartością, a moja rodzina i przyjaciele wokół, jesteście fajnymi i mądrymi kobietkami, które znam co prawda tylko z tego wątku, ale to jest Waszą największą wartością, piękno i młodość przemija, zostają dzieci, nasza miłość, kochający dojrzali mężczyźni, którzy trwają i nas wspierają, to że jestesmy doceniane w pracy, ogarniamy naszą codzienność i co najwazniejsze: Urodziłyśmy dzieci i się nie rozpadłyśmy jak laleczki z porcelany, trzymamy się, trzymamy mocz, cycki w górę i do przodu
Kama, bo wsiądę w auto i Cię tam naprostuję gdzieżeś jest nalej sobie wina z cydrem, zagryź białą czekoladą i pomyśl, że masz pozycję zawodową, której nikt Ci nie odbierze i nie musisz z nikim konkurować o względy swojego mężczyzny, bo kocha Cię taką jaka jesteś!


no...Caffe i Anyż to samo ogarniamy

Mój tż mi niespodziewanie oświadczył, że wyjeżdża do pracy za granicę, bez konsultacji ze mną i co mam zrobić? Niech jedzie, nie będę smutać, ja bym go nie zostawiła samego na tak długo. Dam se radę!
---------------------------------------------------------------------
przytargałam buty wiosenno-letnie z kartonów z zeszłego sezonu, jest dobrze! mieszczę się w nie! Kasztanka też zaczęła wiosenne zakupy od butów hehe mietowe ładne, ale te guziczki dla mnie zbyt pensjonarskie...
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2018-04-08 o 20:12
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 20:16   #720
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Satin, chciałabym poznać twoją stronę bez cenzury
Fajny wieczór, eh - jak by, chciała mieć taką ekipę

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Zastrzeżona, ja tam jestem za szczerością - jak się czujemy marnie to czemu tym też się nie podzielić? Nie znoszę takiego amerykańskiego udawania... że jest super i że wygląda się jak milion dolarów w każdej sekundzie swojego genialnego istnienia

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

No i... ja też się czasem czuje na 20-ścia, na 16-ście nawet - dopóki nie spojrzę w lustro
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 09:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.