Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-14, 19:23   #2251
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry

Dziękuję Wam wszystkim dziewczyny za dobre słowo

U mnie wypogodzone niebo, słonce zachodzi i się jakoś tak klimatycznie zrobiło, a jutro piątek ale weekend zacznę późno, bo koło 18-stej, chciałabym się załapać na jakiś weekendowy tańszy wylot, bo mam fazę "wsiąść do pociągu..." do pociągu a może do samolotu więc szperam w sieci, może trafię na okazję, nie chcę na długo, bo niedługo Tż przylatuje na urlop, ale krótki, tygodniowy...liczyłam na dłuższy, mamy iść na wesele, jego mama ma urodziny, więc w sumie czas zejdzie na uroczystościach, on wróci tam, nie wiem na jak długo, są różne wersje, niby do końca sierpnia, może do września, jak dłużej, to nie wiem, czy dam radę, mógłby się określić, a on co i rusz teraz znów zmienia wersję, nawet mi się go nie chce już o to pytać planów na wakacje nie snujemy.
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 19:57   #2252
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zastrzezona jakies tam plany wakacujne snuc mozesz. Np spacer po gorach beskidu nasz wspolny. Ja wiem. Nie zastapie TZa. Ale moze bedzie fajnie. Potem mozemy pogadac o kosmetykach,pastach,oleja ch. Mysle ze tski babski temat tez Ci spasuje. Na razie jednak siedze w domu. Mam psa pod opieka z mojej hodowli. Syn mojej najstarszej Żanki i Roniego. Sliczny pies. I bardzo mily.
A jesli masz wolny weekend to wpadaj do mnie do domu. Po Jurze pochodzic tez moze byc milo. Albo zrobimy razem mydlo. Albo krem. Albo wypijemy cos z barku i tez bedzie wesolo. Spac u mnie tez sie da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Wiec wsiadz do pociagu ale nie byle jakiego lecz jadacego do mnie. Masz zupelnie niedaleko Dzwon. Numer masz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 20:07   #2253
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zastrzeżona trudne są takie związki na odległość.
Długo już mąż tak na wyjazdach stacjonuje?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 21:03   #2254
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobrze Mar_jolka obiecuję, że zdzwonię, ale daj mi proszę jeszcze troszkę czasu, chcę coś sobie poukładać w łepetynie

Miszka to jego trzeci albo czwarty wyjazd, ale tym razem sam podjął tę decyzję. Nie mamy ślubu
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 21:31   #2255
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszka, kotek cudo Jaka rasa?

Kama, polecasz ten Ceramidin? Kiedys sie nad nim zastanawialam.

Ja dzis poczynilam zakupy ubraniowe w superdry. Lubie za jakosc, niekoniecznie za duze napisy, ale ja kupilam wszystko bez napisow

Kasztanka, co lubisz z The Ordinary? Duzo osob bardzo chwali. Ja tez troche testuje Bardzo lubie squalane i marine hyaluronics. Probowalas nowosci do wlosow, ust oraz buffet+copper?

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2018-06-14 o 21:34
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 21:45   #2256
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Uklika, wprawdzie pytanie nie do mnie, ale ja mam ten http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...midin/P2665012 i uwielbiam.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 00:15   #2257
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hey dziewczyny

Zczytalam Was z rana, ale dopiero teraz mam chwile aby odpisac, uffff

Straszne upaly, umieram z zagoraca. Kupilam wino, mam prawie grzanca Musze sie teraz pokrzepic piwkiem o smaku margarity lemonkowej Cheers!

Aussiewoman oj tam, oj tam! Wy chyba jestescie dla siebie za surowe. A co ja przylece do Polski to ja laski widze na ulicach. Chyba tak kokietujecie ta waga

SovaEvree ale Wy chyba tez sporo chodzicie na silownie? wiec nie patrzcie tak na wage, tylko na centymetry Miesnie zajmuja mniej miejsca niz tluszcz. Mozna wiec byc szczuplejszym i w lepszej kondycji wizualnie, ale wagawo wyzej.
Jak wspomnialam kiedys wczesniej, niecierpie diet i nie mam zamiaru sie tak meczyc, ale od czasu do czasu robie sobie taki detox na warzywach i owocach. Ja to robie tylko dla zdrowia, a spadek kilogramow, to tylko taki mily skutek uboczny
https://kobieta.onet.pl/zdrowie/prof...efekty/nsmlq64

Mar_jolka Znalazlam fajny link, tam lepiej wytlumaczone, niz ja bym to zrobila.
http://www.siouxie.pl/2016/02/droga-...-reportaz.html

Przejrzalam kilka stronek i wszedzie pisza o znieczuleniu brwi...Ja nie mialam
Zrobilam dzis rano zdjecia moich brwi, to zaraz wkleje. Dodam tylko, ze ja polecam ten zabieg, ale trzeba znalezc na prawde dobra, wprawiona osobe, aby taki zabieg wykonac.
Ja nie jestem do konca zadowolona z moich ostatnich poprawek. Wczesniej mialam lepjej zrobione. super wygladalo zaraz po, ale po odpadnieciu strupkow troche gorzej, dlatego zastanawiam sie nad hybryda.

A dziekuje LaMary lola ucalowana Kociska nas sobie obwinely dookola pazura. Maz wstaje o 5 rano, aby im dac swiezej wody. Wymusily spanie z nami, a Lola nam jeszcze znosi zabawki do lozka. A potem ja sie budze polamana, niczym ksiezniczka na ziarnku grochu, bo spalam na jakiejs myszcze czy pileczce
Bardzo Ci dziekuje za odpowiedz rozjasnilas mi w glowie
Rozumiem ta kocia milosc od pierwszego wejrzenia <3

Caffeine He he no tak, tu mozna wlasnie dostac takie kocie winka, to jest z kocimietki i koty za tym szaleja

o! To Ty tez zawsze na czarno? no i glany
A sukienka piekna!

Miszka Taszenka jest cudna jakie fajne przybiera pozy az sie ma ochote wycalowac

Hiperaktywna wiem co masz na mysli, tez mis ie ten bol podczas tatuowania wydawal przyjemny. W dodatku tatuaze uzalezniaja, znowu sie ma chec zrobic nowy

Kasztanka dzieki za odpowiedz Czyli odradzasz?
Bardzo ladna spodniczka i suoer w niej wygladasz

No nie! znowu o wadze
Bardzo dobrze, ze o siebie dbacie i nie chcecie dopuscic do otylosci, bo to straszna choroba i przez nia mozna sie nabawic innych. Gratuluje ze tak pieknie schudlyscie! wydaje mi sie jednak, ze jestescie moze dla siebie troche za surowe. Jako osoba, przygladajaca sie z boku, moge powiedziec, ze wygladacie juz na prawde super i nie potrzebujecie zrzucac 10 czy 15 kg. sport i dobre nawyki jedzeniowe u Was powinny wystarczyc

Anyzkowa moje koty to dla mnie czlonkowie rodziny

Miszka straszny link podalas W zyciu sobie nie zrobie nici.
Dzieki za porade no wlasnie o tym mysle, ale troche pekam, bo poczytalam o efekcie opadajacych brwi. W dodatku efekt dosc krotkotrwaly bo na 6 miesiecy. A Ty czesto robisz?

Kamlisa rowniez dziekuje za opinie Fajne, ze jest ten topik, mozna o takie sprawy popytac, bo Wy juz to robilyscie

Pozdrawiam pozostale dziewczyny i lece cos przekosic

aha, dostalam to SK-II, wkleje pozniej fotki, bo musze przerzucic na kompa
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-15, 08:19   #2258
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Juka no co kusisz
Poczytałam opinię i chwalą ten Ceramidin,pomimo wysoko postawionego alkoholu w składzie.
Jak tu przy Was trwać w postanowieniu -nic nie kupuję,wszystko mam
Dr.Jart chwaliła konsultantka w Sephorze.
Namawiała mnie na Cicapair.

Uklika rasa:szkocka


Reing dwa razy do roku estetycznie się wypasam
Powiesz,ze boisz sie opadających powiek,to poda Ci tak by nic nie opadło.
Rozmowa przed i Twoje obawy,jeśli dobry lekarz zostaną uwzględnione i na pewno będziesz zadowolona.Nie wahaj się.Mini dawki nie zrobią Ci krzywdy.
Zapisałam się na 26 do mojego estetycznego.
Trzeba się podciągnąć przed wylotem

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2018-06-15 o 08:27
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 09:45   #2259
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hurra zrobilam w koncu i krem pod oczy serum juz zrobilam wczesniej a do kremu dlugo sie zabieralam. Ale przyszlo maslo kawowe wiec juz wymowki nie mialam. W skladzie maslo kawowe olej z pestek granatu olej z pszenicy olejowa wit c d panthenol wit e hydromanil kw. hialuronowy jedwab hydrolizowany kompleks na naczynka z rutyna i kofeina. A i olej rokitnikowy. Tro he jego za duzo ale mimo koloru krem nie barwi mocno skory. No i bedzie na noc. Uff. Udalo sie i do tego wszystko sie pieknie zemulowalo
Teraz doczytam co tam napisalyscie wczesniej. Bo z samego rana nie zdazylam1529051979748.jpg

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:52   #2260
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Warszawa. Korki 😱



Marjolka Twój krem wygląda jak musztarda. Sarepska? 🤣



Pozdrawiam

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-06-21 o 07:30
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 13:03   #2261
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

La Mary lepiej brzmi Dijon


Kupiłam dziś aqua femin detox&hydro hormony.
Czuję się w drugiej fazie cyklu taka ociężała
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-15, 13:46   #2262
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Jak zwal ta musztarde tak zwal. Ale to nie musztarda tylko krem. Konsystencja wyszla idealna. Bardzo sie ciesze ze jest wlasnie taka-ani za rzadka ani za gesta.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 13:48   #2263
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Mnie też skojarzyło się z musztardą, aż mnie naszło na kiełbachę
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 14:05   #2264
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzien dobry z kawka

Nie ma to jak zostac obudzonym o swicie przez huki i stuki z budowy.

Michell72 dzieki! Pewnie sie zdecyduje

Super krem Mar_jolka

LaMary bawcie sie dobrze w Warszawie

A tu zdjecia, ktore mialam wkleic wczoraj. SK-II i brwi

Nie za dobrze widac brwi, nie jak na zywca, robilam z bardzo bliska majac nadzieje, ze bedzie te dorysowane wloski widac. No cos tam jednak widac, ale jak widac, perfekcyjne to one nie sa. Lepiej wygladaja, jak juz je poprawie cieniem albo kredka, ale bylam przed silownia, wiec nie mialam makijazu.

Pozdrawiam i milego dnia zycze ja dzis do pracy, buuuu

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2018-06-23 o 18:33
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 14:09   #2265
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Mnie też skojarzyło się z musztardą, aż mnie naszło na kiełbachę


---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Jak zwal ta musztarde tak zwal. Ale to nie musztarda tylko krem. Konsystencja wyszla idealna. Bardzo sie ciesze ze jest wlasnie taka-ani za rzadka ani za gesta.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Na pewno jest super
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 15:15   #2266
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Ja mam miniatury tych kosmetyków dr Jarta - toniku, bardzo fajny i 2 miniatury kremu, wiec razem 30 ml kremu już zużyłam. Tez sympatyczny.
A tak w ogole się ciesze, ze obie, Juka i Uklika, znowu piszecie
Zastrzezona, mysle, ze Marjolka ma racje. Powinnas teraz samodzielnie sobie trochę poplanować, skoro i on samodzielnie układa swoje plany życiowe. Jak masz czas i jesteś blisko - to znajdziesz bratnia dusze do pogadania i połazenia Bezcenne...Gdybym miała bliżej to na miłe zaproszenia Marjolki bym się skusiła
Reign, brwi wygladaja dobrze, naturalnie, nie sa przerysowane. a kredka woskowa, albo cien albo kredka ( tez mam maybelline satin ) albo maskara - lekko jeszcze podkreslaja i porzadkuja łuk.
Emla dość gruba warstwa, na to folia, odczekanie i dopiero się robi - u mnie skuteczne, naprawdę praktycznie nic nie czuje.
Caffe, ładna kiecka, z cięższymi butami masz swój styl
Marjolka, kusisz tymi kremami, pewnie tez jakiś bym chciała, ale bez rokitnikowego, bo z nim faktycznie miałam problem barwiący Pomysl o jakims dla mnie i spikniemy się po moim powrocie z urlopu
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 15:49   #2267
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama ja nastepny tez zrobie juz bez rokitnika zeby byl na dzien. Bo teraz na dzien mam to serum z kofeina. Wiec nie mialam parcia na jasny krem. A on i tak zupelnie bialy nie bedzie bo maslo kawowe jest bezowe. Ale ten zapach kawy najchetniej to bym i pod nosem sie smarowala.



Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Reign a brwi sliczne

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

A co do kuszenia to mam kilka mydel na zbyciu. Jakby ktos cos......

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 15:49   #2268
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Marjolka- faktycznie wygląd ma jak musztarda zdaj relacje jak się sprawuje kochana A będziesz bez rokitnika robić, bo troche mnie ten kolor przeraża....i pastę do zębów kiedy robisz bo też chciałabym wypróbować ?
Jaka szkoda, że mam do ciebie tak daleko. Chętnie połaziłabym z toba po górach i dolinach ...pogadała i kremy razem ukręciła.

Gosia- ty to nawet 3 kiełbasy powinnaś zjeść a jak angina, wszystko już dobrze?

Natchnięta forumowym trendem dzwoniłam do dr estetycznego, ale niestety miał wolne. Muszę dzwonić w poniedziałek. Też chcę to i owo. No może nie chcę ale muszę

Młody dzisiaj ma noc matematyczna w szkole. Muszę go zawieźć na 20 a potem odebrać o 6 rano. W planach mają NIE spanie cała noc, a jutro szachy na 10. Hmmm... ale co tam, młody jest to da radę
A ja walczę drugi dzień z bólem głowy

Reighn twoje brwi po microbladingu jak moje bez czyli super naturalnie
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 15:56   #2269
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Ausie-no moze daleko ale tu mozna przyjechac na kilka dni. Bo nadal siedze na Jurze a nie w Beskudach. Mam pod opieka psa Marcysia od mojej Żanki. Łazi bidulek za mna jak cielątko. I troche sie boje ze jak go zabiore do nastepnego domu to znow mu zaburze poczucie bezpieczenstwa. Wiec tak nie wiem co robic i siedze w domu. Marcys jest bardzo grzeczny i bardzo mily. I taki delikatny z niego samiec. Az dziw skad ta subtelnosc w charakterze samca. Troche ma futro w koltunkach ale juz nie chce go stresowac czesaniem.
Ausie- wpadaj na Jure. Jest goscinna. I krem tez zrobimy.1529074486623.jpg

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-15, 15:58   #2270
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aussie, tak, już dobrze z anginą, dzięki. Współczuję bólu głowy
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 16:02   #2271
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

A jeszcze co do pasty do zebow. Jakby ktos chcial to moge zrobic na drugi dzien. To jak i krem nie musi lezec dwa miesiace jak mydla.

A teraz mi dobrze.. siedze na tarasie. Kawa na stoliku...kwiaty obok..cos mi cwierka w lisciach drzewa...perulkowuec i hortensje zaczynaja kwitnienie...bosko1529074870566.jpg1529074898407.jpg

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 16:04   #2272
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Ausie biedna...nic nie pomaga na bol glowy. I ciesz sie ze masz naturalne tak piekne brwi. Tylko podziwiac i cieszyc sie z tego

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Gosia w lato angina...pech...szkoda czasu na chorobe..

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 16:27   #2273
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Caffe sukienka śliczna i widać, że bardzo dobry materiał

Pytałaś dlaczego mnie mniej...nie wiem, czytam
Ciebie również mniej
Anyż, tak - jest mnie mniej bo pogoda naprawdę rozpieszcza w tym roku internet odchodzi w zapomnienie kiedy za oknem cudowne lato.

...ale chyba już koniec upałów, wczoraj padało a dziś chłodny wiatr.

I w sumie to dobrze, bo ile można? W Oslo zagrożenie pożarowe, miasto wysyła wszystkim smsy z ostrzeżeniem, zakaz używania grilla itd. Gołym okiem widać, że jest bardzo sucho, na ścieżkach rowerowych trawa dosłownie spalona od słońca, zamieniła się w siano zanim jeszcze zdążyła urosnąć.

Dobrze że mam w domu morską bryzę i upał tak nie dokucza kiedy okna otwarte na przestrzał. Zaleta bliskości portu

...a w kuchni zadomowił mi się jakiś ptak, chyba sikorka. Przylatuje na wyżerkę Czy sikorki śpiewają? Bo ten mi świergoli codziennie.

Dziś jeździłam rowerem i tłumy turystów już mnie zaczynają denerwować. Ale za jakieś dwa tygodnie miasto opustoszeje, wszyscy wybywają na wakacje

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Caffe, ładna kiecka, z cięższymi butami masz swój styl
Dzięki! Noszę tak jak na zdjęciu, z białymi. W ogóle mam ochotę na białą sukienkę!

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Caffe, z moich zakupów jeden krem był dla mamy, drugi dla bratowej, ja testuje natomiast eco pianke do demakijażu i ejst fajna
Mówiłam, ze pieczenie relaksuje. może nie trzydaniowy obiad w upale, ale małe co nieco jest fajne...Podaj przepis swój na muffinki Ja dziś ponownie zrobiłam placki z bananów i płatków owsianych, wezme na podróż zamiast kanapek. wybitnie nie jestem kanapkowa
Ja już chyba na nic nie zamienię olejku do demakijażu Whamisa... uwielbiam go!

Tak - pieczenie mnie zrelaksowało wieczór, cisza, tylko ptaki za oknem, ja sama w kuchni... Robienie muffinek jest proste, ale wymaga skupienia - normalnie kuchenna medytacja

Przepis: https://www.mojewypieki.com/przepis/...owe-z-malinami
Zamiast śmietany dałam jogurt i nie wiem czy nie za dużo, bo ciasto zbyt lejące... ale zapach fantastyczny!

Ja też nie jestem kanapkowa, ale ostatnio jadłam bardzo, bardzo dobrą: foccacia, brie, bekon na miodzie i sałata. Naprawdę super połączenie.

I polubiłam bajgle! Ja, która chleba nie je - a jeśli już to wyłącznie orkiszowy.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Marjolka, aaaaale pięknie
Dopiero teraz widzę posta.

...a krem mi przypomina Eye Balm Dr Haushka.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Reign, dokładnie tak jak piszą dziewczyny - brwi wyglądają bardzo naturalnie a to duży plus

Ja nigdy nie robiłam, a przydało by się - bo mam marne... jednak nie mogę się odważyć. Czy zostają po nich ślady na zawsze?

Brwi podkreślam kredkami i pomadą Anastasji. Ale ułożyć ich się nie da! No co bym nie robiła to zawsze wracają do oryginału
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 17:11   #2274
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe to sie ciesze ze on cos przypomina. Az poszukam i popatrze na ten krem

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 18:11   #2275
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign, brwi - super, ale jakie Ty masz gładkie czoło Jesteś pewna, że potrzebujesz zabiegów med - est ?

Kama

Miszka, nie wiedziałam, że w tym jest alkohol Nie sprawdzam dokładnie składów. Polegam na tym, co zawiera opis kosmetyku. No, chyba, że kupuję coś z wit C, wtedy sprawdzam, na którym miejscu jest w składzie. Przeżyję jednak ten alkohol i mimo wszystko polecam ceramidin. Ze wszystkich wywodów na temat ceramidów zapamiętałam bowiem, że są niezbędne w pielęgnacji, zwłaszcza w pewnym wieku
A i muszę Ci powiedzieć, w temacie walki z przebarwieniami, że dziś z radością zauważyłam, że moja cera jest coraz jaśniejsza i znacznie rozjaśniły się dwa, najbardziej wyraźne przebarwienia. Zastanawiam się co tak zadziałało.

Caffe, za chwilę skończy mi się olejek do demakijażu, a Ty tak kusisz i kusisz.......
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 18:32   #2276
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Juka ceramidin kupię

Nie planuje Sephora 20% na pielęgnację czasami?

Reing miałam to samo pisać,czoło jak u bejbusia.
Po co Ci botox


Marjolka hortensje
Psiak uroczy,tyle futra do wykochania


Gosia zdrowiej

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2018-06-15 o 18:54
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 19:00   #2277
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Ja dzis poczynilam zakupy ubraniowe w superdry. Lubie za jakosc, niekoniecznie za duze napisy, ale ja kupilam wszystko bez napisow
Co wyszperałaś fajnego w Superdry? Ja kupiłam kombinezon na rower, rzeczywiście - ładnie uszyty. Tylko strasznie duży, w Mce się utopiłam! Nie wiem czy ta marka ma taką większą rozmiarówkę? Czy to ten jeden model taki dziwny? Zresztą nieomal wszystko co ostatnio kupuje przez net jest za duże...

Superdry otwiera sklep markowy u mnie to sobie pooglądam na żywo co tam mają ciekawego.

Ja też nie lubię dużych napisów. Małych też nie

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Caffe mamy w planach m.in zwiedzanie Tibilisi.
Całą relacje zdam po powrocie.
Tak, poproszę



...a kociak przepiękny! Tak sobie pomyślałam, że chyba jeszcze takiej całej czekoladki nie widziałam
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 19:43   #2278
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe, moje wczorajsze zakupy:
https://www.superdry.com/womens/knit...cardigan--navy

https://www.superdry.com/womens/dres...lip-dress-grey

https://www.superdry.com/womens/dres...xi-dress-black

https://www.superdry.com/womens/tops...louch-top-navy

i jeszcze jakies topy na ramiaczkach.
U nas jest sklep stacjonarny, ale akurat zamowilam online. Dostawa i zwrot darmowe, wiec bez problemu odsylam, a zwrot pieniedzy super szybki. Rozmiarowka zawyzona, ja nosze M, a wszystko prawie kupuje S.

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2018-06-15 o 19:45
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 19:49   #2279
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Uklika, bardzo fajne
Paczka jeszcze nie doszła rozumiem.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 20:16   #2280
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe, kusza mnie te muffinki, zrobie jak wroce. naprawdę nie powinnam przed samym wyjazdem, bo i tak do zamrozenia. ale w sumie...hm...
Miszka, dni vip sa, 20%
Caffe, a brwi powoli się rozjasniaja, nie ma natomiast sladów tatuażu, czegos obcego Naturalnosc do końca.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 09:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.