Chce zmiany, prosze o Wasze rady. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 13:44   #1
UmbraBumbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 181
Question

Chce zmiany, prosze o Wasze rady.


Witajcie,
A wiec jak w temacie - chcę jakiejs zmiany w swoim wyglądzie, chodzi o fryzurę. Wlosy mam dlugie, jak wyprostuje to do talii. Naturalnie to one sie dosc mocno falują, szczególnie z tyłu. Farbuje na kawowy brąz, naturalny mam nieco jaśniejszy.
I tak: byłam u dobrego fryzjera w moim miescie, który stwierdził ze prosta grzywka odpada w moim przypadku, jak juz to na bok (to byl czas kiedy sama sobie zrobiłam grzywke uhh ;p ) Ze wlosy mam swietne, bardzo gęste, azjatycki gatunek (cokolwiek to znaczy), i ze w moim przypadku odpada cieniowanie wlosów bo bedzie siano - moje wlosy lubią sie puszyc, sa niesforne dość. Wiec mi je tylko troche wypikował na koncach, zeby zmniejszyc obiętość dołem. I tyle.
A w wakacje sie pokusiłam o grzywke trójkat, taka gotycką, ale jakos nie bylam zadowolna - nie pasowało mi chyba za bardzo. I jakoś tak pulchnie wyglądałam. Teraz ja zapuszczam.
Przez cały okres liceum nosiłam dlugie wlosy, takie same, teraz tez takie mam. z jednej strony je lubie, bo dlugosc jest fajna, a czasu to troche zajęło jednak, zeby je zapuścić. ale kusi mnie zeby ściąć... Lubie jak sa wyprostowane, niezle wygladaja, tylko sie musze meczyc zeby to zrobic idalnie. Dosc duzo czasu to zajmuje. A odrobina wilgoci niszczy cały efekt
Podoba mi sie styl gotycki, retro, vintage. Swietnie byloby miec dlugie, czarne proste wlosy do pasa albo i troche wiecej. Ale jak wyprostuje moje wlosy to puszą się na końcach. Albo fryzura taka jak nosi V. Beckham? Bob. Albo a'la Kleopatra Tylko troche szkoda mi obcinac wlosy.. Ale znow byloby łatwiej, jesli chodzi o codzienne modelowanie przed wyjsciem do pracy.
Załaczam kilka swoich zdjec (takie jakie udało mi sie znalezc na komputrerze) i kilka fryzur, które mi się podobają.
Strasznie się rozpisałam bardzo proszę o Wasz rady. Dzięki
UmbraBumbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 14:00   #2
Żenada
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 924
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

Nie ma zdjęć
__________________

Żenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 14:04   #3
UmbraBumbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 181
Wiem, miałam jakis błąd,a le juz jest ok

a takie mi sie podobają:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00525a.jpg (28,2 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT7613a.jpg (113,4 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-1.jpg (62,4 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1.jpg (47,9 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (30,4 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RihannaPicture002.jpg (43,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 070607_beckham_300X400.jpg (21,3 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-26 o 15:28 Powód: post pod postem
UmbraBumbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 14:28   #4
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

Myślę, że taka fryzurka pasowałaby Ci i wyglądałabyś w niej bardzo ładnie-uważam, że pasuje do Twojego kształtu twarzy; ale moim zdaniem trochę by Cię hmmm...spospoliciła, że tak to ujmę.
Wiele dziewczyn ma teraz takie fryzurki.
Może się nie znam, ale mnie osobiscie kojarzą się one raczej z takim cukierkowym stylem, a Tobie jak mówisz podoba się retro i vintage...

Myślę, że nie ma się co bać ścięcia włosów, sama kiedyś scięłam włosy sięgające pasa, do ucha (mam nadzieję, że to zrozumiale napisałam) i nie żałuję tego.

Moim zdaniem włoski do ramion, ale równo obcięte by Tobie pasowały.
Mam na myśli np. taką fryzurę jaką miała Ilona Ostrowska (tak się chyba ta pani nazywa...) w filmie "Ile waży koń trojański?", jeśli ktoś wie o co mi chodzi.
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 14:44   #5
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

o kurcze, ale jestes ladna..
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1232978814 ta fryzura jest bardzo fajna, ja bym nie scinala wlosow za duzo z dlugosci, bo sa piekne, z reszta sama mowisz, ze sa zdrowe i mocne, a to Twoj atut, niewiele dziewczyn moze sie takimi pochwalic
ale jesli potrzebujesz 'widoczniejszej' zmiany to i fryzura Rihanny czy Victorii bedzie Ci pasowac
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 16:07   #6
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

Ja bym takich włosów nie ścięła
Ale wiem jak to jest z tą chęcią zmiany...
Dodam od siebie, że krótkie fryzury wymagają o wiele więcej trudu w odpowiednim ułożeniu niż długie.
Długie (a raczej takie półdługie) wysuszysz i praktycznie możesz wyjść do ludzi, chcesz zmiany to możesz wyprostować, jakoś upiąć. A takie do szyji trzeba wyprostować jeśli nie ma się idealnie prostych i nie lubi odstających kosmyków (moje np. nigdy nie odstają tak by same robiły fryzurę, tylko raczej jakby to robiły mi na złość). Mniejsze pole manewru jeśli chodzi o upięcia itp.
Oczywiście wszystko zależy od własnej inwencji, czasu i chęci "robienia czegoś z włosami".
Prawda jest taka, że krótkie może mieć każdy, długie już nie.
Post mocno subiektywny ale sama jestem na etapie zapuszczania
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:43   #7
UmbraBumbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 181
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

Dziekuje za Wasze odpowiedzi
Chyba jednak zostane przy tej dlugosci. heh. Chciałabym spróbować sciac, ale z mozliwoscia powrotu do długich, gdyby mi sie nie podobaly krótkie Ale sie nie da - szkoda. Bo to prawda, ze rzadziej spotyka sie dziewczyny z wlosami do pasa, niz z poldlugimi, czy krótkimi. I moze to racja, jak napisała No air, ze by mnie upospoliciła Tylko co zrobic, jak ja nie mam czasu zeby je prostować rano i jakos fakjnie czesac ;| Bo jak chce zrobic to porzadnie to z godzine dobrą musze nad nimi siedziec.. Juz mi sie znudzilo, ze codziennie sa takie same. A moze jakis kolor inny?
Raz sobie chcialam zrobic taka fryzure jak na zalaczonym przeze mnie zdjecie, mam na mysli ta z dlugich, ale oklapło wszystko. Nie wiem czy sie nie da czy ja nie potrafie.
Ale marudze ;p
UmbraBumbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 20:59   #8
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

masz śliczne długie włoski co ja bym dała za takie
na Twoim miejscu nic bym nie ruszała, bo aż szkoda nożyczkami traktować takie cudo , ale rozumiem że chcesz spróbować czegoś nowego, każda z nas chyba tak ma
jak coś to ja bym Ci proponowała eksperyment z grzywką na bok, ewentualnie grubą prostą, ale to już Ty musisz zadecydować, czy czułabyś się w tym dobrze

co do koloru to też bym go nie zmieniała, bo świetnie komponuje się z Twoją karnacją ewentualnie może jakąś czekoladę bym dała, albo ciemny kasztan żeby ocieplić trochę ten kolorek, ale to tylko takie moje luźne przemyślenia

gratulacje takich fajnych włosków, zazdroszczę
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 14:40   #9
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

Pewnie musialabys mocno utrwalic taka fryzure, zeby nie oklapla
ale nie farbowalabym na zaden kasztan, byc moze sie myle, ale chyba masz chlodny typ urody (jak ja z reszta) wiec powinnas trzymac sie chlodnych barw
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:08   #10
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

Śliczna jestes!!!!!Pod zadnym pozorem nie scinałabym takich włosów, mam pomysł-nie farbuj ich, to moze przestaną sie puszczyć-miałam ten sam problem z długimi włosami, tylko, ze u mnie po zaprzestaniu farbowania zaczeły sie krecic. Takim naprawde radykalnym zabiegiem, było by ich chemiczne prostowanie, widziałam efekt i był naprawde spektakularny, ale jest to zabieg drogi;/i na 3-4 miesiące...
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 17:44   #11
UmbraBumbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 181
Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Pewnie musialabys mocno utrwalic taka fryzure, zeby nie oklapla
ale nie farbowalabym na zaden kasztan, byc moze sie myle, ale chyba masz chlodny typ urody (jak ja z reszta) wiec powinnas trzymac sie chlodnych barw
Jestem zimą - tak powiedziała mi jakas wizazystka, która zaczepiłam w drogerii. Lubie miec ciemne wlosy. Ostatnio tylko pomyslalam - jak bym wygladala w platynowym blondzie? - ale przypuszczam, ze tragedia

Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
Śliczna jestes!!!!!Pod zadnym pozorem nie scinałabym takich włosów, mam pomysł-nie farbuj ich, to moze przestaną sie puszczyć-miałam ten sam problem z długimi włosami, tylko, ze u mnie po zaprzestaniu farbowania zaczeły sie krecic. Takim naprawde radykalnym zabiegiem, było by ich chemiczne prostowanie, widziałam efekt i był naprawde spektakularny, ale jest to zabieg drogi;/i na 3-4 miesiące...
Dziękuje
Ale jak ichnie zafarbuje, to naturalny kolor sie troche "sprał" ;/ A przy czole mam takie jasne jakby blond (to akurat miałam juz od małego).
a takie chemiczne prostowanie to chyba niszczy wlosy?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-27 o 19:37 Powód: post pod postem
UmbraBumbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 18:19   #12
pannacottaQ
Raczkowanie
 
Avatar pannacottaQ
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 36
GG do pannacottaQ
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

oejej<3 masz genialne włosy.
ja bym nie ścinała, ale bardzo dobrze cię rozumiem, że chcesz zmiany. i dobrze, bo każda z nas tego od czasu do czasu potrzebuje.
według mnie nie powinnaś ścinać włosów tak krótko jak Rihanna czy Beckham.
mój pomysł jest taki : http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura101093.htm
__________________


_________________________ _______
samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.
pannacottaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 18:21   #13
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

nie daj sie przekonac na chemiczne prostowanie. Ja sie skusilam- przez rok mialam sliczne, proste wlosy, moglam je zapuscic. Minelo poltora roku, owszem nie sa juz takie proste-pusza sie troszke, ale nie moge narzekac. Natomiast zaczely mi sie kluszczyc i platac jakby to byly sztuczne wlosy (pamietacie jak bawilysmy sie lalkami gorszej jakosci i czasem poplataly im sie wlosy?). Wypadlo mi straasznie duzo wlosow. Zaraz po zabiegu i oczywiscie teraz, jak wyrywam sobie przy czesaniu. Mam dlugie wlosy, wprawdzie nie do pasa (nie potrafie okreslic dlugosci ;/) i oczywiste jest, ze sie plataja, ale ze az tak? musialabym spedzac ze szczotka pol dnia. Nie mowiac juz o jakis specyfikach. aa i oprocz tego to bardzo niszczy wlosy - nawet kiedy prostowalam je prostownica nie rozdwajaly mi sie koncowki a teraz to koszmar! Juz ostatnio mialam je sciac, tak sie zdenerwowalam, ale tyle zapuszczania i wyrzeczen... az szkoda.
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 19:02   #14
UmbraBumbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 181
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

Cytat:
Napisane przez skarbeczeQ Pokaż wiadomość
nie daj sie przekonac na chemiczne prostowanie. Ja sie skusilam- przez rok mialam sliczne, proste wlosy, moglam je zapuscic. Minelo poltora roku, owszem nie sa juz takie proste-pusza sie troszke, ale nie moge narzekac. Natomiast zaczely mi sie kluszczyc i platac jakby to byly sztuczne wlosy (pamietacie jak bawilysmy sie lalkami gorszej jakosci i czasem poplataly im sie wlosy?). Wypadlo mi straasznie duzo wlosow. Zaraz po zabiegu i oczywiscie teraz, jak wyrywam sobie przy czesaniu. Mam dlugie wlosy, wprawdzie nie do pasa (nie potrafie okreslic dlugosci ;/) i oczywiste jest, ze sie plataja, ale ze az tak? musialabym spedzac ze szczotka pol dnia. Nie mowiac juz o jakis specyfikach. aa i oprocz tego to bardzo niszczy wlosy - nawet kiedy prostowalam je prostownica nie rozdwajaly mi sie koncowki a teraz to koszmar! Juz ostatnio mialam je sciac, tak sie zdenerwowalam, ale tyle zapuszczania i wyrzeczen... az szkoda.
Tego chemicznego prostowania raczejnie podjelabym się. Moje wlosy kudla sie strasznie, a nie sa po rzadnym chemicznych zabiegach ;| Boje sie myslec co by bylo, gdybym tego dokonała. Jak na wieczor nie rozczesze, to rano jest dosc spory problem. No i po myciu to samo. Trzeba sie nameczyc, zeby je rozczesac porzadnie. Po odzywce jest lepiej.

Fryzura, która proponuje pannacottaQ jest sympatyczna, ale dosc podobnie wygladaja tera zmoje wlosy jak sa lekko wyprostowane. Chciałabym cos mniej grzecznego
UmbraBumbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 15:12   #15
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

zima to wlasnie typ chlodny
platyna teoretycznie powinna Ci pasowac, bo to tez chlodny kolor, ale zdajesz sobie chyba sprawe ze ciezka droga do takiego koloru dlatego ja zostalabym wlasnie przy jakiejs czekoladzie, byle nie kasztany i inne odcienie z rudymi refleksami :P
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 15:47   #16
UmbraBumbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 181
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

No dobra!
Przekonałyscie mnie. Zostane przy tym co jest. Tylko moze zainwestuje w jakies lepsze kosmetyki do wlosów. Czytałam gdzies, ze tez dobry jest jedwab. (Bo ja to przyznam sie bez bicia, ze uzywam tylko szamponu (Elseve z L'Oreala ten miodowy taki-znaczy wczoraj do niego wróciłam, moj ulubiony )). Zeby zwalczyc puszenie sie na koncach po prostowaaniu i czesciej bede podcinac konce? Bo w sumie robie to, gdy widze, ze dosc kiepsko wygladaja - bo zawsze mi było zal, chociaz tych 3 cm A wlasciwie to jak czesto powinno sie podcinac konce (pamietajsc, ze sie wlosy zapuszcza nadal)? Jesli juz ustalone, ze nie scinam - to fajnie by bylo, jakby podrosły jeszcze z 10 cm
UmbraBumbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 16:01   #17
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

Zgadzam się z wizażystką, kwestia tego gdzie i jak sie wykonuje chemiczne prostowanie-moja koleżanka miała prostowane 2 krotnie i efekt był powalający, włosy piekne, błyszczące, włosy były w super stanie, nie kruszyły jej się, ale przy tego typu zabiegach odpada rozjaśnianie, poza tym przy ew takim zabiegu zrezygnowałabym zupełnie z farbowania, zreszta nalzey tu pamietać o zasadach ale to poinformuje Cię fryzjerPoczekaj troche-tez meczyły mnie okrutnie odrosty, ale zaparałm się, ze nie bede farbować i po jakims czasie przestały mi przeszkadzać, a włosy odosły mi juz zupełnie na nowo
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 16:13   #18
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

Przejrzyj KWC, jedwab jest dobry
dziewczyy na KWC i forum polecaja takze maseczki Wax, ale to z pewnoscia sama cos wybierzesz
a co do podcinania to chyba co 2-2,5miesiaca jesli nie sa w zlym stanie wystarczy...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 16:21   #19
gemmini29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 210
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

masz takie piekne dlugie wlosy, ja bym isc nie obcinala..tylko zmienila kolorek na jakis cieplejszy
gemmini29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 16:50   #20
UmbraBumbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 181
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Przejrzyj KWC, jedwab jest dobry
dziewczyy na KWC i forum polecaja takze maseczki Wax, ale to z pewnoscia sama cos wybierzesz
a co do podcinania to chyba co 2-2,5miesiaca jesli nie sa w zlym stanie wystarczy...
2-2,5 miesiaca?!
O matko, ja je podcinałam ostatni raz w.. lipcu?

A o Wax-ie cos slyszałam. To takie na szybszy wzrost wlosów?
UmbraBumbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 21:13   #21
ewciaszczecin
Raczkowanie
 
Avatar ewciaszczecin
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 44
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

masz sliczne wlosy cala sliczna jestes zainwestuj w dobra maske nakladaj 1 w tygodniu+kup cos na koncowki np;jedwab nakladaj codziennie i napewno bedzie lepiej
ewciaszczecin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 21:43   #22
UmbraBumbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 181
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

Cytat:
Napisane przez ewciaszczecin Pokaż wiadomość
masz sliczne wlosy cala sliczna jestes zainwestuj w dobra maske nakladaj 1 w tygodniu+kup cos na koncowki np;jedwab nakladaj codziennie i napewno bedzie lepiej
Bede pamietac

Dziekuje Dziewczyny za Wasze rady
UmbraBumbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 21:55   #23
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

Cytat:
Napisane przez UmbraBumbra Pokaż wiadomość
2-2,5 miesiaca?!
O matko, ja je podcinałam ostatni raz w.. lipcu?

A o Wax-ie cos slyszałam. To takie na szybszy wzrost wlosów?
tak na poczatek, zeby pozbyc sie ewentualnych rozdwojonych, zniszczonych koncowek tzn. mi tak zalecila znajoma fryzjerka po rozjasnianiu pasemkami, zebym co miesiac pdodcinala odrobine, a po okolo 3-4 miesiacach zrobila dluzsza przerwe i potem juz rzadziej ja odwiedzala w tym celu ale mysle, ze powinnas spytac profesjonalisty, bo ja niestety sie na tym najlepiej nie znam.

a wax to maseczka, ktora podobno w jakims stopniu wplywa na szybszy wzrost wlosa( ta 'zagraniczna')
ja wyprobowalam, ale nie widze oszalamiajacych efektow, chociaz przyznam , ze moje rozjasnione wlosy nie sa w najgorszej koncyycji czego sie obawialam, teraz zamierzam wyprobowac odzywke mleczna Kallos. na prawde zachecam do przejrzenia KWC, ja bez tego juz chyba nie potrafie kupowac kosmetykow
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:04   #24
UmbraBumbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 181
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
tak na poczatek, zeby pozbyc sie ewentualnych rozdwojonych, zniszczonych koncowek tzn. mi tak zalecila znajoma fryzjerka po rozjasnianiu pasemkami, zebym co miesiac pdodcinala odrobine, a po okolo 3-4 miesiacach zrobila dluzsza przerwe i potem juz rzadziej ja odwiedzala w tym celu ale mysle, ze powinnas spytac profesjonalisty, bo ja niestety sie na tym najlepiej nie znam.

a wax to maseczka, ktora podobno w jakims stopniu wplywa na szybszy wzrost wlosa( ta 'zagraniczna')
ja wyprobowalam, ale nie widze oszalamiajacych efektow, chociaz przyznam , ze moje rozjasnione wlosy nie sa w najgorszej koncyycji czego sie obawialam, teraz zamierzam wyprobowac odzywke mleczna Kallos. na prawde zachecam do przejrzenia KWC, ja bez tego juz chyba nie potrafie kupowac kosmetykow
Przejzałam kwc ale troche tegop tam jest, nie wiem która wybrac. Taka do wplsów ciemnych wystarczy? Ona tez sprawi, ze bedaszybciej rosnąć, czy musi byc specjalnie do tego celu?
UmbraBumbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 20:54   #25
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Chce zmiany, prosze o Wasze rady.

wax treatment henna - sorry jesli pokrecilam nazwe, pisze z pamieci, podobno wlasnie wplywa na szybkosc wzrostu wlosow. jest ona mylnie uwazana za maske do ciemnych wlosow, jest uniwersalna, z tego co wyczytalam takze ze spokojem mozesz sprobowac
jak sie nie sprawdzi mozesz szukac dalej
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.