Blizny po trądziku;((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-20, 11:39   #1
brunetka1987
Raczkowanie
 
Avatar brunetka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 106

Blizny po trądziku;(((


wITAM szukałam ale nie znalazłam jak jest to proszę edytować , mam takie pytanie i proszę o pomoc mam 22 lata i po trądziku po pryszczasz na twarzy pozostały mi blizny byłam juz u kosmetyczki robiła mi kwasami pomogło w małej ilości czy znacie jakieś leki maście preparaty by coś znikło Proszę o pomoc
__________________
25.11.2008 62KG-
19.02.2009- 55kg
cel......być jeszcze szczuplejszą!!!!



4-05-2009 Razem pokonaliśmy pRzeszkady i jesteśmy Razem
brunetka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 19:06   #2
chuda89
Raczkowanie
 
Avatar chuda89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: Blizny po trądziku;(((

Bardzo dobre są produkty na bazie pochodnej witaminy A czyli np. Atrederm, swojego czasu używałam perłe inków NOSCAR (wybielił blizny i je zmiękczył) jednak przy bliznach trzeba być cierpliwym, jesli widzisz efekt po peelingu chemicznym to bardzo dobrze, warto by było ugadac sie z kosmetyczką (nie wiem ile tych blizn posiadasz) żeby nakładała punktowo peeling tak samo np. aby wykonywała mikrodermabrazje diamentową (cena zabiegu radykalnie się zmiejszy) i chodź do kosemtyczki np. co dwa tygodnie.

Pozdrawiam
chuda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 19:17   #3
mniam40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Talking Dot.: Blizny po trądziku;(((

Jesli masz powazny problem,to lepiej moj sposob skonsultuj z lekarzem Ja mam problemy z bliznami po wagrach na nosku.Wlasciwie to juz prawie nie...Kupilam kiedys pewna masc na blizny CONTRACTUBEX. Oczywiscie po to,by zlikwidowac inna,gleboka blizne na nodze.Farmaceuta polecil ja ze wzgl. na to,ze likwiduje blizny,ktore maja nawet kilka lat.Faktycznie!po codziennym stos. praktycznie jej nie ma. Zatem nanosze ja(odrobine) na nosek kiedy ide spac. Blizny zmniejszyly sie i nie mam takich dzior! Nie wiem czy dobrze postepuje stos ja na to miejsce .. to fakt ale na ulotce nie widzialam zadnych uwag
mniam40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 10:31   #4
brunetka1987
Raczkowanie
 
Avatar brunetka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 106
Dot.: Blizny po trądziku;(((

ja mam te blizny na poliku bardziej takie plamki nie dziury jak mają inne tylko plamki ale jednak to mi przeszkadza wolała bym jakąś maść z apteki to czy to napisałyście pomogło by????
__________________
25.11.2008 62KG-
19.02.2009- 55kg
cel......być jeszcze szczuplejszą!!!!



4-05-2009 Razem pokonaliśmy pRzeszkady i jesteśmy Razem
brunetka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 10:48   #5
chuda89
Raczkowanie
 
Avatar chuda89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: Blizny po trądziku;(((

Czyli masz bardziej przebarwienia niż blizn, w takim razie zakup Acne-Derm na bazie kwasu azelainowego.
chuda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 10:53   #6
brunetka1987
Raczkowanie
 
Avatar brunetka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 106
Dot.: Blizny po trądziku;(((

Cytat:
Napisane przez chuda89 Pokaż wiadomość
Czyli masz bardziej przebarwienia niż blizn, w takim razie zakup Acne-Derm na bazie kwasu azelainowego.
ok dziękuję a orientujesz się w cenie?? i jak to stosować??
__________________
25.11.2008 62KG-
19.02.2009- 55kg
cel......być jeszcze szczuplejszą!!!!



4-05-2009 Razem pokonaliśmy pRzeszkady i jesteśmy Razem
brunetka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 11:55   #7
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Blizny po trądziku;(((

Cena acne-derm oscyluje w granicach 20 zl o ile dobrze pamietam. Sama go uzywam, jestem w trakcie 2 opakowania Stosuje sie go codziennie, najlepiej na wieczór, jak juz nie nakladasz zadnych podkladow na twarz. No i tak caly czas dopoki nie zauwazysz oczekiwanych efektow, czyli rozjasnienia przebarwien. U mnie niestety jest ich dosc sporo i niektore sa "stare" wiec ciagle walcze...
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 12:17   #8
brunetka1987
Raczkowanie
 
Avatar brunetka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 106
Dot.: Blizny po trądziku;(((

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Cena acne-derm oscyluje w granicach 20 zl o ile dobrze pamietam. Sama go uzywam, jestem w trakcie 2 opakowania Stosuje sie go codziennie, najlepiej na wieczór, jak juz nie nakladasz zadnych podkladow na twarz. No i tak caly czas dopoki nie zauwazysz oczekiwanych efektow, czyli rozjasnienia przebarwien. U mnie niestety jest ich dosc sporo i niektore sa "stare" wiec ciagle walcze...
Moje też są stare maja tak 3 lata może 2 ale wiesz ja chodze na solarium tym gorzej dla Nich to co teraz mam przestać chodzic na solarium chodz czesto nie chodze i widzisz postepy ??? A czy jak nałoże na te blizny to nie bede miec w jednym punkcie twarzy plamy wybielonej ??
__________________
25.11.2008 62KG-
19.02.2009- 55kg
cel......być jeszcze szczuplejszą!!!!



4-05-2009 Razem pokonaliśmy pRzeszkady i jesteśmy Razem
brunetka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:59   #9
andzik1111
Raczkowanie
 
Avatar andzik1111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świętokrzyskie,jakie cudne;)
Wiadomości: 390
GG do andzik1111
Dot.: Blizny po trądziku;(((

witam Was kochane dziewuszki!
ja tez mam taki problem...od kilku lat mecze sie z tradzikiem(a najmlodsza tez nie jestem bo mam juz 22 lata) a do tego probuje sie uporac z tymi szpecacymi plamami...ktore nawet pod podkladem sie nie chca schowac
narazie nie stosowalam zadnych masci tylko wybralam sie do dermatologa ktory przepisal mi terapie antybiotykiem (aknenormin) w skladzie jest isotretinoinum...jestem w trakcie drugiego opakowania i juz widac poprawe moze nie jest to jakas rewejacyjna zmiana ale i tam mnie to cieszy...nie wiem jak d;ugo potrwa to leczenie ale mysle zo do lata bede juz miala ladnego "fejsa"
dermatolog powiedziala ze blizny tez powinny sie troche zmniejszyc poniewaz lek ma wlasciwosci zluszczajace...czekam i mam nadzieje ze to pomoze(napewno syfki znikna a co do przebarwien zobaczymy) a jesli nie pewnie wybiore sie do kosmetyczki na jaka dermabrazje czy cos w tym stylu
hoho ale sie rozpisalam
pozdrawiam
andzik1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:18   #10
brunetka1987
Raczkowanie
 
Avatar brunetka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 106
Dot.: Blizny po trądziku;(((

Cytat:
Napisane przez andzik1111 Pokaż wiadomość
witam Was kochane dziewuszki!
ja tez mam taki problem...od kilku lat mecze sie z tradzikiem(a najmlodsza tez nie jestem bo mam juz 22 lata) a do tego probuje sie uporac z tymi szpecacymi plamami...ktore nawet pod podkladem sie nie chca schowac
narazie nie stosowalam zadnych masci tylko wybralam sie do dermatologa ktory przepisal mi terapie antybiotykiem (aknenormin) w skladzie jest isotretinoinum...jestem w trakcie drugiego opakowania i juz widac poprawe moze nie jest to jakas rewejacyjna zmiana ale i tam mnie to cieszy...nie wiem jak d;ugo potrwa to leczenie ale mysle zo do lata bede juz miala ladnego "fejsa"
dermatolog powiedziala ze blizny tez powinny sie troche zmniejszyc poniewaz lek ma wlasciwosci zluszczajace...czekam i mam nadzieje ze to pomoze(napewno syfki znikna a co do przebarwien zobaczymy) a jesli nie pewnie wybiore sie do kosmetyczki na jaka dermabrazje czy cos w tym stylu
hoho ale sie rozpisalam
pozdrawiam
a czy ten antybiotyk jest na recepte????
__________________
25.11.2008 62KG-
19.02.2009- 55kg
cel......być jeszcze szczuplejszą!!!!



4-05-2009 Razem pokonaliśmy pRzeszkady i jesteśmy Razem
brunetka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:24   #11
andzik1111
Raczkowanie
 
Avatar andzik1111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świętokrzyskie,jakie cudne;)
Wiadomości: 390
GG do andzik1111
Dot.: Blizny po trądziku;(((

tak na recepte,przepisal mi dermatolog.Ale ostrzegam nie jest tani...opakowanie kosztuje ok 110 zl i wystarcza na miesiac. ale warto go kupic. ja jestem zadowolona z efektow chociaz to dopiero poczatek mojej drogi do lepszej buzki
andzik1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 13:34   #12
brunetka1987
Raczkowanie
 
Avatar brunetka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 106
Dot.: Blizny po trądziku;(((

Cytat:
Napisane przez andzik1111 Pokaż wiadomość
tak na recepte,przepisal mi dermatolog.Ale ostrzegam nie jest tani...opakowanie kosztuje ok 110 zl i wystarcza na miesiac. ale warto go kupic. ja jestem zadowolona z efektow chociaz to dopiero poczatek mojej drogi do lepszej buzki
oj to drogi ale może jednak warto
__________________
25.11.2008 62KG-
19.02.2009- 55kg
cel......być jeszcze szczuplejszą!!!!



4-05-2009 Razem pokonaliśmy pRzeszkady i jesteśmy Razem
brunetka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 14:00   #13
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Blizny po trądziku;(((

ja nakładam acnederm jedynie w miejsce blizn ( u mnie to broda i skora nad gorna warga). nie ma czegos takiego ze skora w tym miejscu jest jasniejsza niz pozostale czesci twarzy. Co do solarium nie wiem bo nie chodze, ogolnie uzywam filtrow i nie jestem zwolenniczka takiego opalania, ale sadze ze solarium bardziej zaszkodzi niz w czymkolwiek pomoze
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 15:53   #14
brunetka1987
Raczkowanie
 
Avatar brunetka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 106
Dot.: Blizny po trądziku;(((

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
ja nakładam acnederm jedynie w miejsce blizn ( u mnie to broda i skora nad gorna warga). nie ma czegos takiego ze skora w tym miejscu jest jasniejsza niz pozostale czesci twarzy. Co do solarium nie wiem bo nie chodze, ogolnie uzywam filtrow i nie jestem zwolenniczka takiego opalania, ale sadze ze solarium bardziej zaszkodzi niz w czymkolwiek pomoze
ja wiem że zaszkodzi kupiłam dziś maść z witaminką A MOże coś po skutkuje chodz watpie bo to tylko 2.50 i najwyzej kupie tą maść co pisałyscie
__________________
25.11.2008 62KG-
19.02.2009- 55kg
cel......być jeszcze szczuplejszą!!!!



4-05-2009 Razem pokonaliśmy pRzeszkady i jesteśmy Razem
brunetka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 16:56   #15
andzik1111
Raczkowanie
 
Avatar andzik1111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świętokrzyskie,jakie cudne;)
Wiadomości: 390
GG do andzik1111
Dot.: Blizny po trądziku;(((

nie wiem jak Wy ale ja po solarium albo kapielach slonecznych mam ladniejsza cere niestety potem dostaje strasznego wysypu na twarzy az mi zal samej siebie dlatego postanowilam w koncu wybrac sie do dobrego dermatologa...nie stosuje masci bo z mojego doswiadczenia z lat mojej "mlodosci" wiem ze skutkuja ale na krotko,potem twarz sie przyzwyczaja i znowu jest to samo
andzik1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 17:15   #16
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Blizny po trądziku;(((

Cytat:
Napisane przez brunetka1987 Pokaż wiadomość
ja wiem że zaszkodzi kupiłam dziś maść z witaminką A MOże coś po skutkuje chodz watpie bo to tylko 2.50 i najwyzej kupie tą maść co pisałyscie
Idz do dobrego lekarza.

Cytat:
Napisane przez andzik1111 Pokaż wiadomość
nie wiem jak Wy ale ja po solarium albo kapielach slonecznych mam ladniejsza cere niestety potem dostaje strasznego wysypu na twarzy az mi zal samej siebie dlatego postanowilam w koncu wybrac sie do dobrego dermatologa...nie stosuje masci bo z mojego doswiadczenia z lat mojej "mlodosci" wiem ze skutkuja ale na krotko,potem twarz sie przyzwyczaja i znowu jest to samo
Jak widac, masz ładniejszą cere ale tylko na chwilę a potem gorzej. Dlatego nie chodz.
I dobrze,ze postanowilas isc do dobrego dermatologa
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 11:07   #17
DarkChocolate
Raczkowanie
 
Avatar DarkChocolate
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 186
Dot.: Blizny po trądziku;(((

MI po ostatnim "wysypie" została dość duża blizna na policzku. Źle to wygląda, bo jest to dość duże wgłebienie i nawet podkład nie pomaga. Mam maść Contratubex ale nie wiem czy moge ją stosować. Jak myślicie co pomoże>?
DarkChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:00   #18
mniam40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Blizny po trądziku;(((

Mi na blizny na nochalu pomogla ta masc(contratubex)
mniam40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 13:05   #19
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Blizny po trądziku;(((

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate Pokaż wiadomość
MI po ostatnim "wysypie" została dość duża blizna na policzku. Źle to wygląda, bo jest to dość duże wgłebienie i nawet podkład nie pomaga. Mam maść Contratubex ale nie wiem czy moge ją stosować. Jak myślicie co pomoże>?

Tez mnie zastanawia czy mozna ją stosowa na blizny potrądzikowe.
W sumie można spróbowa bo masc jest naprawde swietna,kolezanka smarowała nią kilkuletnia blizne i po 3 miesiacach poprawa była ogromna.
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 13:10   #20
DarkChocolate
Raczkowanie
 
Avatar DarkChocolate
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 186
Dot.: Blizny po trądziku;(((

Niby tak, tylko nawet na obrazku jest pokazane jakby ona była na takie wypukłe blizny, a nie na dziury
DarkChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 15:26   #21
mniam40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Blizny po trądziku;(((

ja mam blizne na ktora wczesniej stosowalam ta masc.juz o tym pisalam.Blizna byla wklesla nie wypukla i pomoglo!tylko trzeba troche cierpliwosci a widac jak wzmozona jest odnowa naskorka.w tym jednym miejscu schodzila mi malymi warstwami po tyg. stosowania masci na noc.
mniam40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 16:19   #22
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Blizny po trądziku;(((

Cytat:
Napisane przez andzik1111 Pokaż wiadomość
ja tez mam taki problem...od kilku lat mecze sie z tradzikiem(a najmlodsza tez nie jestem bo mam juz 22 lata) a do tego probuje sie uporac z tymi szpecacymi plamami...ktore nawet pod podkladem sie nie chca schowac
narazie nie stosowalam zadnych masci tylko wybralam sie do dermatologa ktory przepisal mi terapie antybiotykiem (aknenormin) w skladzie jest isotretinoinum...jestem w trakcie drugiego opakowania i juz widac poprawe moze nie jest to jakas rewejacyjna zmiana ale i tam mnie to cieszy...nie wiem jak d;ugo potrwa to leczenie ale mysle zo do lata bede juz miala ladnego "fejsa"
dermatolog powiedziala ze blizny tez powinny sie troche zmniejszyc poniewaz lek ma wlasciwosci zluszczajace...czekam i mam nadzieje ze to pomoze(napewno syfki znikna a co do przebarwien zobaczymy)
Acnenormin to nie antybiotyk!!
Zapraszam do watku o retinoidach wewnetrznych..
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=176316

ja na blizny stosuje Veraderm. Dopiero od 3 tyg wiec nie moge nic powiedziec o efektach. Mala tubeczka kosztuje stowke..

Chyba w dziale dermatologia jest wieeelki temat o bliznach.
__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko niezadbane
C. Chanel


Haneczka 22/08
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 20:33   #23
Scarlett1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Blizny po trądziku;(((

ja osobiscie moge powiedziec ze skutkuje krem z masy perlowej... po trzech tygodniach nie ma przebarwien, z bliznami troche dluzej. Małe opakowanie to ok 40zł
Scarlett1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 14:56   #24
anica_diablica
Przyczajenie
 
Avatar anica_diablica
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 15
Dot.: Blizny po trądziku;(((

Stosowałam i stosuje maść Contratubex na blizny i przebarwienia potrądzikowe i mi pomaga. Dodam, że maść polecił mi dermatolog.
Pozdrawiam
__________________



anica_diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.