Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-25, 22:10   #3031
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez kaja40 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny.......poczytal am troche i chciala bym sprobowac u tomka ale boje sie,jeszcze nigdy nie trafilam na dobrego fryzjera,jutro zadzwonie do niego i zobacze jakie ma terminy..pozdrawiam serdecznie
Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz
Wizażanki pomogą
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 22:54   #3032
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez ines364 Pokaż wiadomość
To prawda. Ognisty kolor. Ale ona jest taka naturalna czy farbowana bo aż mi się niechce wierzyć żeby taki intesywny kolor rudy naturalny.
Może na ładny kolorek ją p.Tomek wyrwał. hihiih
No ja nie wiem, ale skoro Tomek to jej chłopak, no to pewnie jej wyczarował taki kolorek

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja40 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny.......poczytal am troche i chciala bym sprobowac u tomka ale boje sie,jeszcze nigdy nie trafilam na dobrego fryzjera,jutro zadzwonie do niego i zobacze jakie ma terminy..pozdrawiam serdecznie
Tyle już było dobrych opinii o Tomku, że nie powinnaś bać się iść do Tomka, przecież on głowy nie ucina tylko włoski strzyże Ja byłam zadowolona...
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 08:19   #3033
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez LatajacaLola Pokaż wiadomość
Cześć, ja miałam taką wizytę przed moją pierwszą wizytą u Tomka. Takie spotkanie jest całkowicie bezpłatne i trwa ..w zależności od tego jakie masz plany co do swoich włosów Ja siedziałam prawie pół godziny..[COLOR="Silver"]
ooooo, jak umawiałam się telefonicznie do tomka to o takim spotkaniu nie było mowy no chyba, że bezpośrednio przed strzyżeniem poświęci mi chwile
do piątku niedaleko
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 17:30   #3034
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
ooooo, jak umawiałam się telefonicznie do tomka to o takim spotkaniu nie było mowy no chyba, że bezpośrednio przed strzyżeniem poświęci mi chwile
do piątku niedaleko
Bejjko, ja miałam takie spotkanie przed koloryzacją.... wyobraź sobie co by było gdyby każda dziewczyna czy kobieta, która przychodzi do Tomka na cięcie wcześniej miała takie spotkanie... z tego co kojarzę to przed cięciem Tomek rozmawia, jeśli są jakieś sugestie
moim włosy też już się dopraszają o cięcie, bo wyglądam jak czupiradło i przestaję dawać sobie rano radę z nimi, ale niestety brak czasu

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
no tak, a skąd ja to mogę wiedzieć, jak przyszłam, to odbierała telefon a potem uciekała na zajęcia, buziaka sobie nie dawali hehe :P
klocuszku..przecież się nie czepiam...tylko tak informacyjnie....

Edytowane przez LatajacaLola
Czas edycji: 2009-05-26 o 17:29 Powód: dopisanie
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 17:49   #3035
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez LatajacaLola Pokaż wiadomość
klocuszku..przecież się nie czepiam...tylko tak informacyjnie....
no ja też się nie czepiam tak tylko napisałam, że nie wiedziałam
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 11:18   #3036
kaja40
Przyczajenie
 
Avatar kaja40
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witam kobietki)))))))))
Dzwoniłam dziś do Tomka i jestem umowiona na rozmowe)))))))))))))))) ))))))) dzisiaj)))))))))))))))) ))
,wiec jestem zadowolona ze dowiem sie co spotka dobrego moje włosy
pozdrawiam
kaja40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 14:26   #3037
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

dziewczyny stron jest troche dużo więc nie dam rady wszystkiego przejrzeć

czy mogłybyście mi polecić jakiegoś fryzjera/ fryzjerkę , chcę zrobić dekoloryzację? z czarnych
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 16:17   #3038
bizzarra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Szukam dobrego i sprawdzonego stylisty fryzur w Poznaniu. Mam zwykłą przeciętniacką fryzurę, która jednak nie przysparza mi urody i nie układa się kompletnie. Chciałabym coś zmienić. Szukam więc stylisty fryzur, u którego mogłabym komputerowo dobrać sobie fryzure, albo który sam dobrałby mi fruzure odpowiednią do mojej pucołowatej buzi i w której moje włosy wyglądałyby korzystniej. Proszę o pomoc.
bizzarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 17:50   #3039
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez bizzarra Pokaż wiadomość
Szukam dobrego i sprawdzonego stylisty fryzur w Poznaniu. Mam zwykłą przeciętniacką fryzurę, która jednak nie przysparza mi urody i nie układa się kompletnie. Chciałabym coś zmienić. Szukam więc stylisty fryzur, u którego mogłabym komputerowo dobrać sobie fryzure, albo który sam dobrałby mi fruzure odpowiednią do mojej pucołowatej buzi i w której moje włosy wyglądałyby korzystniej. Proszę o pomoc.
zdecydowane polecałabym Ci Waldka Wagnera z GAWW. Odmienił mój wizerunek i moich paru przyjaciółek i wszystkie byłyśmy bardzo zadowolone. mi np doradził prostą ciężką grzywę - dzięki temu wyeksponowałam oczy a mojej przyjaciółce ściął włosy na krótko i wyglądała superancko
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 20:52   #3040
kaja40
Przyczajenie
 
Avatar kaja40
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Jestem już po rozmowie z Tomkiem
spotkała mnie tam mila atmosfera i miły pan Tomek,który doradził mi jak dbać o moje włosy,pokazał mi kolor który pasuje do mnie,osobiście mi się spodobał ten ,a co do ścięcia moich włosków daje mu wolna rękę,niech zostanie ich czarodziejem ......
kaja40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 23:12   #3041
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
zdecydowane polecałabym Ci Waldka Wagnera z GAWW. Odmienił mój wizerunek i moich paru przyjaciółek i wszystkie byłyśmy bardzo zadowolone. mi np doradził prostą ciężką grzywę - dzięki temu wyeksponowałam oczy a mojej przyjaciółce ściął włosy na krótko i wyglądała superancko
Bejjka, tak z babskiej ciekawości..czemu skoro tak chwalisz Waldka z GAWW zdeccydowałaś się na wizytę u nowego fryzjera

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
dziewczyny stron jest troche dużo więc nie dam rady wszystkiego przejrzeć

czy mogłybyście mi polecić jakiegoś fryzjera/ fryzjerkę , chcę zrobić dekoloryzację? z czarnych
dekoloryzację z czarnych na blond robiłam u Karoliny w Trendach, w tej chwili pracuje w Le Grandzie. Siedziałam wtedy od 13 do 19. Po wyjściu miałam bardzo jasno rude włosy. I makabrycznie suche i osłabione. Po następnej koloryzacji był już blond. Napisz może na jaki kolor chcesz przejść z czarnych.
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 08:27   #3042
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez LatajacaLola Pokaż wiadomość
Bejjka, tak z babskiej ciekawości..czemu skoro tak chwalisz Waldka z GAWW zdeccydowałaś się na wizytę u nowego fryzjera
bo przez ponad dwa lata do niego chodziłam regularnie i chciałabym żeby ktoś spojrzał na mnie świeżym okiem i chcę wypróbować innych fryzjerów, bo przecież nie mogę całe życie chodzic do jednego ale waldek (pod czym podpisuje się obiema rekoma) to naprawdę świetny fryzjer.
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 10:02   #3043
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Bejjka, a ile bierze Waldek za podcięcie długich włosów?
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 10:12   #3044
bizzarra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

A gdzie ten magik Waldek ma swój salon? I jakie są tam ceny?
bizzarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 10:41   #3045
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Oj, nie wiem
ja za średnie włosy płaciłam ok 60-80zł. dokładnie nie pamietam, bo zawsze do niego chodziłam na ścięcie i farbowanie i razem płaciłam ok 200zł.
potem zdradziłam go na rzecz adama i czesanki, więc te ceny mi sie pomieszały zupełnie
niestety, nie ma chyba www.
salon ma na dąbrowskiego (tuz przy przystanku na polnej)
618411168
najlepiej zadzwońcie i dopytajcie się szczegółów
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 13:48   #3046
agulek26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cześć dziewczyny. W zeszłym tygodniu poszłam do salonu w Browarze i niestety fryzura wyszła tragicznie, po umyciu włosy sterczały w różne strony. Przeczytałam więc ponownie forum na wizażu i wybrałam wizytę u Pana Tomka Betleja. Pan Tomek wcześniej dokładnie przyjrzał się włosom, doradził i "naprawił" fryzurę. Pan Tomek to super fachowiec, z zamiłowaniem, lubi to co robi, nie spieszy się i chce żeby klientki były zadowolone. Włosy super się układają, nie odstają na różne strony jak wczesniej. Można?
Drugi Pan który pracuje w tym salonie robił jednej Pani krótką fryzurkę i też bardzo fajnie to wyszło.
Byłam tam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. POLECAM
agulek26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 14:32   #3047
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez LatajacaLola Pokaż wiadomość
Bejjka, tak z babskiej ciekawości..czemu skoro tak chwalisz Waldka z GAWW zdeccydowałaś się na wizytę u nowego fryzjera

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------


dekoloryzację z czarnych na blond robiłam u Karoliny w Trendach, w tej chwili pracuje w Le Grandzie. Siedziałam wtedy od 13 do 19. Po wyjściu miałam bardzo jasno rude włosy. I makabrycznie suche i osłabione. Po następnej koloryzacji był już blond. Napisz może na jaki kolor chcesz przejść z czarnych.

ja jasny brąz/ ewentualnie bardzo ciemny blond
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 15:59   #3048
kaja40
Przyczajenie
 
Avatar kaja40
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez agulek26 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. W zeszłym tygodniu poszłam do salonu w Browarze i niestety fryzura wyszła tragicznie, po umyciu włosy sterczały w różne strony. Przeczytałam więc ponownie forum na wizażu i wybrałam wizytę u Pana Tomka Betleja. Pan Tomek wcześniej dokładnie przyjrzał się włosom, doradził i "naprawił" fryzurę. Pan Tomek to super fachowiec, z zamiłowaniem, lubi to co robi, nie spieszy się i chce żeby klientki były zadowolone. Włosy super się układają, nie odstają na różne strony jak wczesniej. Można?
Drugi Pan który pracuje w tym salonie robił jednej Pani krótką fryzurkę i też bardzo fajnie to wyszło.
Byłam tam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. POLECAM


Ja jestem zapisana do Tomka na czerwiec i mam wielką nadzieje ze będę również zadowolona,jak na razie jestem pod wrażeniem po pierwszej rozmowie pozdrawiam
kaja40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 16:56   #3049
agnnezka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

zdecydowanie polecam salon Maestro. Paweł Kamiński. na wildzie, przemiła obsługa, rewelacyjni fachowcy.
podobnie w HairBazzar Studio. Darek i Piotr ;]
sympatycznie jest też w salonie Tupet na winogradach.
wszystko sprawdzone
agnnezka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 17:02   #3050
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
bo przez ponad dwa lata do niego chodziłam regularnie i chciałabym żeby ktoś spojrzał na mnie świeżym okiem i chcę wypróbować innych fryzjerów, bo przecież nie mogę całe życie chodzic do jednego ale waldek (pod czym podpisuje się obiema rekoma) to naprawdę świetny fryzjer.
Odważnaś Kobieto ja już przeszłam w swoim życiu takie perypetie z fryzjerami i ich poczynaniami z moimi włosami, że pozostanę wierna Tomkowi B i mam nadzieję, że się nigdy nie "ulotni"

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
ja jasny brąz/ ewentualnie bardzo ciemny blond
wprawdzie z dekoloryzacji Karoliny byłam bardzo zadowolona to przestałam do niej chodzić, jak przeniosła się do Le Granda, a mój portfel nie radził sobie z bajońskimi, w porównaniu do innych salonów, cenami za koloryzację. Możesz spróbować u Tomka B, wprawdzie dekoloryzacji nie robiłam u niego, ale jak już pisałam wcześniej doskonale dobiera kolory. Ja w każdym bądź razie jestem mega zadowolona
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 20:52   #3051
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez LatajacaLola Pokaż wiadomość
Odważnaś Kobieto ja już przeszłam w swoim życiu takie perypetie z fryzjerami i ich poczynaniami z moimi włosami, że pozostanę wierna Tomkowi B i mam nadzieję, że się nigdy nie "ulotni"
Ja mam nadzieję, że Tomek zawsze będzie tym Tomkiem i mu woda sodowa nie uderzy
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 22:57   #3052
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Wiola1820 Pokaż wiadomość
Widzę że kolejna osoba zadowolona z mojego Adriana z ArtChagale .... cieszę się bardzo że jesteś zadowolona ja już chodze do niego od roku i nie wyobrażam sobie zmienic go na innego ...... pozdrawiam

no poki co zostane mu wierna, szczegolnie, ze mieszkam na milczanskiej, wiec rzut beretem teraz zapuszczam grzywke, aby sciac lekko na ukos, wiec bede testowala jego umiejetnosci fryzjerskie


@atomufka, juz pokazuje fotki

pierwsza-przed wizyta, kolejne....juz po, jako dobra corka zaoferowalam mamie pijanstwo i obzarstwo z okazji dnia mamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg noireagain.jpg (60,7 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000857.jpg (89,7 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000882.jpg (95,0 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000859.jpg (104,7 KB, 158 załadowań)

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2009-05-28 o 22:59
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 23:33   #3053
a1n2i3a
Raczkowanie
 
Avatar a1n2i3a
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

wow Chloestic ja jestem pod wrażeniem i cięcia i kolorku bo idealnie do Ciebie pasuje. Od fryzjera oczekuje farbowania tak aby włoski wyglądały naturalnie a nie jak hełm;p więc mam pytanko czy to baleyage czy jeden kolorek??, ale farba tak fajnie złapała, że wyszło super
no to już wiem gdzie się zapisuję, powiedz mi jeszcze jakie są tam u niego ceny - mam długie włoski i czy sama miałaś pomysł na fryzurkę i kolor czy to jego inwencja???
a1n2i3a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 23:40   #3054
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

dziekuje!


kladlam jeden kolorek

jasne pasemka mam stad, iz do listopada zeszlego roku bylam blondynka, naturalnie jestem blondynka i robilam sobie co jakis czas pasemka dla rozjasnienia wlosow......dlatego farba mi tak przyjmuje, moje wlosy ogolnie sa podatne i na ukladanie i na farbowanie

cena byla niska, bo za wszystko zaplacilam 180 zl, gdzie w Le Grand placilam kolo 320 zl :/

naprawde warto, a i atmosfera swietna ;]

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2009-05-28 o 23:54
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 10:01   #3055
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
dziekuje!


kladlam jeden kolorek

jasne pasemka mam stad, iz do listopada zeszlego roku bylam blondynka, naturalnie jestem blondynka i robilam sobie co jakis czas pasemka dla rozjasnienia wlosow......dlatego farba mi tak przyjmuje, moje wlosy ogolnie sa podatne i na ukladanie i na farbowanie

cena byla niska, bo za wszystko zaplacilam 180 zl, gdzie w Le Grand placilam kolo 320 zl :/

naprawde warto, a i atmosfera swietna ;]
Chloestic kolorek super! jak zwykle (ten z LE Grand tez sliczny)
Chyba musze tego Adriana wypróbować tym bardziej,że cena zachęcająca! no i również mam niedaleko na razie czekam az wloski podrosna jeszcze.... ech
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 13:01   #3056
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

z le grand byl taki problem, iz ceny spore, a farba dosc szybko 'znikala' z wlosow i po 2 tygodniach kolorek juz nie byl tak efektowny :/
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 13:57   #3057
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

chloestic dzieki za fotkifajne wloskiTez mam taka grzywke
Rzeczywiscie farby z le grand sa za delikatne.Szybko znikaja
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 14:59   #3058
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

hmm...a na jakich produktach pracują w Art Chagale? bo mi osobiście farby z L'Oreala nie podchodzą...więc mam nadzieję ,że mają coś innego
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 15:45   #3059
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

w artchagale pracuja na kosmetykach wella, maja 2 rodzaje farb, bardzo mocne by pokryc np siwe wlosy, oraz lzejsze stosowane w przypadku koloryzacji np moich wlosow, spory wybor odcieni
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 16:05   #3060
Patrycjayork
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

czesc Dziewczyny! zalogowalam sie specjalnie na wizazu dla tego watku bylam na malej konsultacji u Adama z Czesanki(tak przypadkiem, w sumie wpadlam do spotu na czekoladke)wtedy czekalo sie do niego jakis tydzien,teraz juz chyba troche wiecej. Orientujecie sie jak dlugo sie czeka i ile (mniej wiecej) kosztuje farbowanie dlugich wlosow? otoz postanowilam byc fryzjerka,hehe kupilam majirel loreala na allegro,mial byc ciemny zimny blond a wyszedl na odroscie ...kasztan! ale wole sie przemeczyc i poczekac do kogos dobrego, a tki wyadl mi sie Adam. Dzieki z gory za odp.))a tak od siebie to chodzilam do tupetu(Mateusz) calkiem ok, ale wydaje mi sie ze idzie w strone bardziej ekstrwawagancji, a mi zalezy na pieknej,ale prostej fryzurze.
Patrycjayork jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.