Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-11, 13:31   #3271
Sindy7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Hejka! No ja dzwonbilam dzisiaj do Pana Grzegorza Supersona, ale jednak sie do niego nie wybiore, bo za baleyage chcial ok.240 a gdzie sciecie i reszta? Troche duzo kaski, wczesniej chodzilam do TRENDY na PIatekowskiej tam pracuje taka Jagoda, kotra tez jest dobra, zna ie juz na moich wlosach, ale myslalam,zeby poszukac cos dobrego i taniego i ile jeszcze ktos taki jest. Czasami mysle, ze moze powinnam pojsc do zwyklego zakladu, no ale tam to wlosy sa ladne 2 dni, a pozniej juz jest same siano... chyba, ze mozecie mi polecic cos taniego i dobrego?? Pozdrowioanka
Sindy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 15:43   #3272
aemulus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Drogie Panie a moze ktoras z Was moze poszczycic sie afro? Ja jestem posiadaczka takich wlasnie wlosow. Jestem zadowolona ze skretu, ale niestety moja fryzura w calosci jest bezksztaltna bryla.... Na dobitke zawsze balam sie fryzjera bardziej niz dentysty.... U tego drugiego zdarza mi sie byc ale u tego pierwszego nigdy stad moja obawa co do wizyty.....ale czas cos zmienic! z jednej stronyy glowy sa przyklapniete a z drugiej jest ich z kolei tak duzo ze wygladam jakbym miala wodoglowie.... Zastanawiam sie nad zrobieniem grzywki zeby to jakos wyrownac. Ma ktoras z Was podobne wlosy? Jesli tak to ktorego fryzjera moglbyscie polecic zeby mnie czasem bardziej nie oszczepcil..?
aemulus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 17:06   #3273
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

a ja za namowa kolezanki trafilam do Hair Design Studio na Słowiańskiej...i o ile ona miała włosy zrobione zawsze bardzo ładnie to ja nie jestem niestety zadowolona
Poszłam standardowo na farbowanie, jeden kolor. Chciałam niezbyt ciemnego brązu, takiego aby włosy wyglądały dość naturalnie...wyszłam praktycznie w czarnych myślałam, że może kolor się troszkę wypłuczę niestety nie zauważyłam zmiany. Inne panie co prawda wychodziły bardzo ładnie "zrobione" widać może ja miałam pecha albo miał na to wpływ fakt że fryzjer zajmował się moim farbowaniem i jednocześnie rozjaśnianiem włosów swojej stałej zdaje się klientce. Sama obsługa w salonie (poza moim feralnym fryzjerem) bardzo miła ale ja z racji tego ,że wyglądam teraz jak rycząca 40 tka nie polecam oczywiście pokazywał mi potem pod światło jakieś rzekome refleksy...czyli mówił to co każdy fryzjer kiedy mu coś nie wyjdzie. za wizytę zapłaciłam coś niewiele ponad 200 zł ...a teraz zbieram kasę na kolejną wizytę i tym razem nie zrażę się już długim terminem w Ekstrakcie...boję się że jak ten kolor nie wypłucze się dostatecznie to dekoloryzacja kolejna mnie czeka ;/
Na plus mogę dodać że włosy po farbowaniu są w bardzo dobrym stanie i kolor chwycił równo...ale dla mnie to teraz i tak kiepska pociecha ;/
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 17:51   #3274
Sindy7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

hmm.. ja juz sama nie wiem, mam blond na calosc, teraz chcialabym jakos zmienic na baleyage blond z jakims innym odcieniem,ale nie wiem wlasnie czy mam wchodzic z brazy vczy pozodtac raczej przy blondach z jednej strony chcialabym czegos nowego,ale z drugiej nie chcialabym sie postarzac, mam 18 lat
Sindy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 00:37   #3275
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

aussie, moze wybierz sie do Ani z le grand.....ja chcialam zrobic jedynie pasemka, a sie na nie nie zgodzila z obawy, ze zniszczy mi wlosy i beda nieciekawie wygladaly

zrobila mi sliczny brazowy kolorek, ktory trzyma sie juz miesiac
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 08:24   #3276
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
aussie, moze wybierz sie do Ani z le grand.....ja chcialam zrobic jedynie pasemka, a sie na nie nie zgodzila z obawy, ze zniszczy mi wlosy i beda nieciekawie wygladaly

zrobila mi sliczny brazowy kolorek, ktory trzyma sie juz miesiac

w sumie...po le grand kolorem mialas sliczny ech ...moze sie faktyc\nie wybiore tylko troche kaski uzbieram ,,,moze do tego czasu to ciemne sie wypłucze troszke
dzieki dam znać jak już bede po....ale to za jakis czas
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 09:08   #3277
rosanegra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Naczytałam się forum i w końcu wybrałam się do Adama z Czesanki. Jestem bardzo zadowolona - idealnie dopasował kolor farby do mojej urody (poszłam w włosami w kolorze żółtego blondu, a wyszłam w ciemnym blondzie), zaproponował fajną lekką fryzurkę. Miałam wcześniej dłuższego boba, który za bardzo obciążał tył włosów. Więc przód został długi, a tył wycieniowany. Włosy są lekkie, jakby czesane wiatrem. Bardzo mi się podoba, zostaję przy tym fryzjerze na dłużej
rosanegra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 11:08   #3278
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Amizuno Pokaż wiadomość
Czekam na relację!
Idziesz z przygotowaną fryzurą?
Ja chciałabym aby mi coś doradził, bo jestem kompletnie zdezorientowana co mam miec na głowie ;D
Tak chyba można, nie? Siąśc na krześle i powiedziec "Rób Pan co chcesz xD"
oczywiście, obiecuje relację

niestety nie mam przygotowanej wizji tego co chciałbym mieć na głowie, ostatnio nawet mam wątpliwości co do koloru...
dlatego myślę, ze zdam się na fryzjera, ale może nie całkowicie.
to będzie taka zasada ograniczonego zaufania
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 16:27   #3279
Amizuno
Raczkowanie
 
Avatar Amizuno
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 164
GG do Amizuno
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

No troszke przesadziła z tym "rób Pan co chcesz" green.eyed
Wszystkiego sobie nie dam zrobic, ale chodzi o to żeby w dużej mierze to on podpowiedział co mi będzie pasowac.
__________________
Gdyby za jakiejś historii przyczyną,
dało się życie szybko mknące mamić,
wówczas łzy Twoje przestałyby płynąć,
bylibyśmy może znowu tacy sami
...


Amizuno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 12:00   #3280
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Amizuno Pokaż wiadomość
No troszke przesadziła z tym "rób Pan co chcesz" green.eyed
Wszystkiego sobie nie dam zrobic, ale chodzi o to żeby w dużej mierze to on podpowiedział co mi będzie pasowac.
wiadomo - po to się idzie do takiego fryzjera aby doradził

co prawda milo by było zawierzyć styliście i bez strachu oddać swoje włosy w jego ręce. choć nigdy nie wiadomo jaka kreatywnością się popisze...

moja wizyta już jutro, jestem ciekawa efektów, choć znając moja niechęć do radykalnego skracania włosów (w końcu zapuszczałam je przez 2 lata) to pewnie znów wyjdę z czymś na kształt niezmiennej od lat fryzury na Jennifer Aniston
ot, dylemat
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 12:32   #3281
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez green.eyed Pokaż wiadomość
oczywiście, obiecuje relację
obiecałam, wiec relacjonuję

do salonu nie jest trudno trafić, mimo, ze nie ma żadnego szyldu i jest to po prostu dom - bliźniak (wchodzi sie z boku domu, schodami w dół)

chyba dość charakterystyczne sa opóźnienia w przyjmowaniu, bo jak sie stawiłam to dwie panie były 'robione';p, a jak mnie obcinano to dwie kolejne czekały... mimo to samo cięcie trwalo dosc krotko - chyba nawet nie pól godziny

nie było oględzin wlosów przed umyciem, co mnie troche zdziwiło. ale chyba jest to nieistotne skoro p. Grzegorz powiedzial o nich to samo co ci, ktorzy takie ogledziny robili...
wiec ciecie bylo na mokrych wlosach i tylko na mokrych (nie bylo poprawek po wysuszeniu)
a mimo to po dzisiejszym myciu, bez użycia specjalistycznych środków stylizujących (i tak nie robią wrazenia na moich włosach), ani bez akrobacji szczotkowo-suszarkowych (nie umiem żąglować tymi dwoma przedmiotami na raz) fryzura ułozyla sie tak jak powinna. kazdy kosmyk jest na swoim miejscu i nic nie odstaje

zobaczymy jak bedzie to wygladac za miesiac jak wlosy troche odrosną

aha, miałam wlosy za lopatki, wyszłam z takimi do obojczyków
a wszystko to kosztowało mnie 90zł
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 13:04   #3282
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

byłam jakoś na początku lipca u betleja i niczym mnie nie zachwycił, atmosfera wprawdzie jest sympatyczna, wystrój i wszystko równiez, ale zrobił mi z włosami to samo co fryzjer za którego zapłaciłabym 30 zł a nie 90 zł, w dodatku sama mówiłam co chce , a podobno podciecie koncowek i grzywki do jego wymysłu nie nalezy, cóż no poszłam za rewelacyjnymi opiniami już więcej nie zawitam : )
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 14:17   #3283
Amizuno
Raczkowanie
 
Avatar Amizuno
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 164
GG do Amizuno
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

dzięki dziewczyny za relację
ale zdecydowałam się zapuszczac włoski, może w przyszłym tygodniu pójdę jedynie na podcięcie końcówek
__________________
Gdyby za jakiejś historii przyczyną,
dało się życie szybko mknące mamić,
wówczas łzy Twoje przestałyby płynąć,
bylibyśmy może znowu tacy sami
...



Edytowane przez Amizuno
Czas edycji: 2009-08-23 o 14:21
Amizuno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 16:40   #3284
walewska75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez LusciousElegance Pokaż wiadomość
byłam jakoś na początku lipca u betleja i niczym mnie nie zachwycił, atmosfera wprawdzie jest sympatyczna, wystrój i wszystko równiez, ale zrobił mi z włosami to samo co fryzjer za którego zapłaciłabym 30 zł a nie 90 zł, w dodatku sama mówiłam co chce , a podobno podciecie koncowek i grzywki do jego wymysłu nie nalezy, cóż no poszłam za rewelacyjnymi opiniami już więcej nie zawitam : )
mam dokładnie takie samo doświadczenie. po zachwytach na forum spodziewałam się więcej inwencji niż u fryzjerki na moim osiedlu, ponadto nienawidzę modelowania na szczotkę a'la duże pukle (dłuższa chryzantema ), a że się tego nie spodziewałam to nie zdążyłam zareagować. no cóż, trzeba ryzykować dalej
walewska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 17:05   #3285
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

ja byłam u batleja jakieś 2 m-ce temu i też pełna nadzieji, że okaże się tak dobry, jak dziewczyny na forum pisały. Niestety, umiejętności fryzjerskie przeciętne, cena wysoka a fryzura po niecałych 2 tyg straciła kształt i stała się utrapieniem....
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 18:22   #3286
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

dokładnie nic po fryzurze mnie zostało, więc osobiscie nie rozumiem tego wielkiego zadowolenia ale wkoncu na doswiadczeniach się uczy. teraz zapuszczam więc sie nie wybieram do żadnego.
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 08:21   #3287
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

ja też zapuszczam
i zapuszczałam, gdy byłam u batleja. Oczywiście powiedziałam mu o tym, że chce tylko nadać kształt fryzurze i podciąć końcówki. Pocieniował mi włosy tak, że końcówki wywijają się na wszystkie strony i żeby znowu fryzura jako tako się układała musiałam podciąć postrzępione wlosy o 10 cm i znowu mam do ramion
zaczynam wierzyć w to, co zarzucano mu na forach (wizaz i gazeta), że sam jest autorem tych entuzjastycznych i pochlebnych postów dotyczących jego umiejętności
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 12:08   #3288
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

nawet sie mnie pytal kiedy byłam u niego czy z wizazu czasem nie mam adresu generalnie wole iśc do skromnego salonu z dobrymi fryzjerami , którzy zrobia to samo co on za mniejsza cene. druga wizyte odmówiłam u niego bo mialam iśc jeszcze na wymodelowanie włosów przed ślubem siostry.
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 23:44   #3289
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Nie wiem teraz już sama bo chciałam się wybrać do Tomka...Koleżanka mojej mamy była już 2 razy w krótkim odstępie czasowym i jest strasznie zadowolona. Mówi, że jeszcze żaden fryzjer nie wyczarował jej takiej fryzury i że wreszcie nie musi nic robić a włoski się super układają.
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 09:52   #3290
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

moze to jego czarowanie na krótkich włosach tylko? bo ja zachwycona nie byłam, ale też nie zrobił mi zle jak poprzednio fryzjerka.
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 11:28   #3291
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

sweet88 Byłam zadowolona po zejściu z fotela, batlej wymodelował mi wlosy na szczotkę+prostownicę i wszystko było ok dopóki nie umyłam głowy....
najlepiej jak pójdziesz i sama się przekonasz bo jak widzisz opinie są skrajne...moim zdaniem jest najsłabszy z "topowych" fryzjerów z wizażu.
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 15:23   #3292
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
sweet88 Byłam zadowolona po zejściu z fotela, batlej wymodelował mi wlosy na szczotkę+prostownicę i wszystko było ok dopóki nie umyłam głowy....
najlepiej jak pójdziesz i sama się przekonasz bo jak widzisz opinie są skrajne...moim zdaniem jest najsłabszy z "topowych" fryzjerów z wizażu.
No masz rację, nie przekonam się jak sama nie spróbuję. Ona właśnie mówiła, że on jej kompletnie tych włosów nie modelował ani nic, żadnych lakierów, prostownic itp a wyglądały super i po myciu wyglądały nadal tak samo fajnie.
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 07:54   #3293
Asikk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

A ja szukam dobrego fryzjera na Piątkowie. Mam długie włosy. Chciałabym aby się fajnie układały po umyciu i żeby nie zrobił mi z nich krótkich włosów. Niektórzy nawet jak im mówisz, że chciałabyś aby ci podciąć tylko 5 cm to ścinają ci 15cm :-( Możecie polecić kogoś na Piątkowie ?
Asikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 17:04   #3294
jadwisiamink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

hej dziewczyny
Kogo polecacie do dobrania koloru w salonie le grand? byłam tam parę razy u Grzegorza ale jakoś tak z inwencją twórczą to kiepsko, robił kolor taki jak właściwie miałam. Salonu nie chcę już zmieniać bo zrobiłam już maraton po chyba wszystkich salonach i jednak Le grand jest najlepszy, najdrozszy, ale najlepszy.
Swoją drogą czy w Poznaniu jest jakiś salon sepcjalizujący się w
" kolorowaniu włosów" tak to ponoć się profesjonalnie nazywa, i ktoś kto naprawdę się do tego przykłada, patrzy na kolor oczu,brwi,karnacji,itd?
Kiedyś byłam w salonie na wyspach, robili mi balajaż i byli mocno zdziwieni ze u nas nikt przy balajażu (przy farbie na całą głowę owszem) nie zwraca uwagi na to że najpierw powinno się zrobić odrost a poźniej na całość farbę, dla nich to standard, u nas nigdy sie z tym nie spotkałam.
jadwisiamink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 02:06   #3295
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

ja zdecydowanie polecam Anie, jutro do niej lece na farbowanie i sciecie, jest to moja ukochana fryzjerka
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 05:26   #3296
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Chloe - to ja Cię błagam Ty się podpytaj jakby czy i za ile z brązu blond ciemny by mi zrobili
włosy za ramiona

Z góry dzięki no i udanej wizyty!!!
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 17:54   #3297
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

hej! mam pytanko byl ktoras z Was moze w Lafayette w Pestce? albo jak kolezanka wyzej pisala znacie kogos z Piatkowa?:P

dzownilam do Adama i terminy ma na koniec wrzesnia... bylam u niego w lutym i wychwalalam go nawet tutaj tak wiec pewnie sama przylozylam do tgeo ręke no ale bez przesady w ogole jak sie czyta ten watek to tylko adam, tomek, le grand, farouk hmmm
a u Ani w Le grand ile za ciecie i modelowanie dlugich wlosow?
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 19:15   #3298
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

orenda, najlepiej zadzwon i sie spytaj, niestety nie zajrzalam do tego watku przed wizyta, podaje nr: 61 851 92 60


w Le Grand ciecie i modelowanie to kolo 100 zl dlugie wlosy



ja oczywiscie jestem mega zadowolona i z kolorku i z fryzurki, zaplacilam mniej, niz ostatnio, za sciecie i farbowanie prawie 300 zl
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 19:17   #3299
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?



chloe dzięki ogromne, zadzwonię i podpytam , boję się nieco tego szaleństwa blond, ale jak szaleć to z dobrym fryzjerem
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 19:59   #3300
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość


w Le Grand ciecie i modelowanie to kolo 100 zl dlugie wlosy

dzieki
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.