Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-14, 11:50   #4471
Klaudia777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Wczoraj napisałam tutaj posta, a dziś go nie ma... powtórzę więc swoją wypowiedź. Zatem polecam serdecznie salon Art Chagale na Katowickiej w Poznaniu, byłam tam nie raz i zawsze wychodziłam zadowolona. Fryzjerka, która się mną zajmowała miała na imię Gosia i rewelacyjnie dobrała mi kolor i formę fryzury. Słyszałam, że przez długi czas była znaną instruktorką firmy Wella, więc na pewno zna się na tym co robi i jak widać po mnie- przekłada się to na jej pracę. Pracują tam też inni fryzjerzy- Tomek, Adrian i Monika i myślę, że są również znakomici, ponieważ terminy mają pozajmowane zawsze z wyrzedzeniem tygodniowym lub większym. Gorąco więc polecam ten salon, odpowiednie wyszkolenie jego pracowników na pewno przełoży się na Wasze zadowolenie, bo z tego co wiem, to każdy z nich potrafi rewelacyjnie dobrać fryzurę do kształtu twarzy, sylwetki, a kolor do odcienia oczu, czy cery itp.
Klaudia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 12:14   #4472
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Lunawera Pokaż wiadomość
Ech.. ja to już się zastanawiam czy mam takiego "fryzjerskiego pecha", kompletny brak wyczucia lub głupotę, a najpewniej to chyba mieszanka wszystkiego...
No więc po raz kolejny trafiłam na nieodpowiednią fryzjerkę, którą poleciła mi znajoma. Oczywiscie owa znajoma jest super zadowolona i z włosami ma wszystko ok.
No więc ja pełna nadziei umówiłam się na strzyżenie do pani Karoliny, przy ul. Mostowej. Moje włosy nie były w dobrym stanie i własciwie juz od jakiegosc czasu pozostaje tylko mi je podcinac. Po wielu nieudanych wizytach + swoje eksperymenty(niestety) końce włosów są gumiaste, czyli tylko do ściecia. Pani Karolina namówiła mnie na ścięcie wiecej niz chcialam, przekonujac iż pozbedziemy sie wtedy gumy do reszty. Zgodziłam się, bo miałam juz dosc tych niezdrowych włosów. Oczywiscie sama fryzura mi nie za bardzo sie podobala, wlosy postrzebione i mocno wycieniowane, ale co tam poświecę się, przezyję. Nastepnie zapytałam się czy ich stan pozwoli na farbowanie jakims łagodnym środkiem, bo wygladalam tragicznie. Na to pani Karolina potwierdziła, że nie ma problemu, bo pozbylismy sie chorych włosów i można działać. W domu stwierdzilam, że po myciu(bo gumowate włosy wtedy sie ujawniają) rzeczywiscie zostały tylko zdrowe włosy...)
I na moje nieszczescie umówiam sie na farbowanie do niej i tu zaczyna się moj obecny najwiekszy dramat...
Kolorek wyszedł super, taki jak chciałam, o 2-3 tony rozjasniajacy mój kolor, na wodzie 3%...Wyszłam zadowolona od niej niesamowicie. Na następny dzien myję włosy w domu i łzy w oczach, ponieważ całe włosy to teraz, to jedna guma!!!
Nie trzeba używać nożyczek, wystarczy, że pociągnę za końcówki i się urywają...Jestem całkowicie załamana i nie wiem o co chodzi.
Czy fryzjerka źle oceniła stan włosów, które tylko wygladaly na zdrowe, a tak naprawdę były osłabione i nie można bylo nic z nimi robic, czy przekroczyła czas farbowania - nie wiem...
Zaufałam jej diagnozie i nie brałam pod uwagę problemów, a teraz tylko płacz mi pozostał....Ściąć włosów już bardziej nie mogę, wiec pozostaje mi czekanie az troche urosną i trzymanie tej strasznej gumy, by regularnie to podcinać...
Uhhh przepraszam, że tak sie rozpisałam ale musiałąm napisac co mi na sercu leży i jestem wściekła na siebie i swoje fryzjerskie wybory.

Nie to znaczy, że Cię okłamała. "Kolorek wyszedł super, taki jak chciałam, o 2-3 tony rozjasniajacy mój kolor, na wodzie 3%" . Wody 3% do farby dodaje się tylko przy przyciemnianiu włosów. Albo więc użyła rozjaśniacza (co logiczne by było, że wyszła guma), albo silniejszej wody. Żeby rozjaśnić o 3 tony musiała wziąć wodę 9%, czyli bardzo silną. Nie ma takiej szansy żeby zwykłą farbą, nawet rozjaśniającą zmienić kolor włosów o 3 tony jeżeli użyje się wody 3%. Jak na moje oko one były bardzo zniszczone, a ona wzięła farbę rozjaśniającą i dodała 6% wodę minimum. Może też wymieszała 3% z czymś wyższym jeżeli masz z natury jasne włosy podatne na rozjaśnianie i robisz sobie takie bardzo jasne (no ale to już twoja głupota)...ale wtedy maksymalnie o 2 tony by się podjaśniły. Coś ci naściemniała...może przetrzymała za długo, dodała rozjaśniacza do farby...tak czy siak nie było opcji by zwykła farba + 3% woda podjaśniła o 2-3 tony. Na logikę 3% woda służy do przemywania ran i robienia henny...no to siłą rzeczy nie może mieć takiej mocy utleniania. Ewidentnie była to farba z rozjaśniaczem albo silniejsza woda.
Co ci mogę poradzić...?
Staraj się z nimi nic nie robić. Jak pojawi się spory odrost zafarbuj produktem bez amoniaku na kolor zbliżony do naturalnego. I daruj sobie farbowanie przez minimum rok. Podcinaj systematycznie włosy. Staraj się ich nie czesać za dużo. I kup sobie ampułki regenerujące. Co prawda na gumę nic nie pomoże, bo to spalony włos i powinien zostać ścięty, ale przynajmniej nie będą się bardziej niszczyć. Nie rozczesuj ich na mokro, kup dużo odżywek wygładzających. Tak by same się rozczesały podczas spłukiwania. Myj włosy tylko przy skórze, a nie spieniaj całości. Spływająca piana wystarczająco je umyje. Nakładaj odżywkę 2 razy. Po myciu wmasuj delikatnie spłucz po chwili i jeszcze raz nałóż. Lepiej żeby były gładkie i przylizane niż żeby się pozrywały przy rozczesywaniu. Możesz też sobie nagotować naparu z siemienia lnianego (może stać kilka dni) i na końcu przelać włosy chłodną wodą wymieszaną pół na pół z naparem. Dzięki temu będą śliskie i łatwiej będzie je rozplątać.

Z szamponów polecam takie, które chronią włosy przed utratą wilgoci, do tego odżywka. Tutaj nie muszą to być super drogie kosmetyki.
Np. http://allegro.pl/stapiz-sleek-line-...229672422.html
http://allegro.pl/stapiz-sleek-line-...213514123.html
Wychodzą nawet taniej niż drogeryjne.
Ale za to na ampułkach i maskach nie szczędź. Kuracja powinna trwać około 2-3 miesięcy. Powinna starczyć jedna maska i 8-10 ampułek.
http://allegro.pl/kerastase-ampulki-...230760841.html
http://allegro.pl/kerastase-ampulki-...220317854.html
http://allegro.pl/matrix-biolage-mas...206956624.html

Zalecałabym pójść do tej fryzjerki i poprosić o zwrot kasy. A wręcz zażądać. Specjalnie się z nią konsultowałaś, a ona zniszczyła Ci włosy. Jak Ci odda tą pewnie stówkę co zapłaciłaś...dorzucisz kolejną stówkę na regenerację...to za 2 miesiące włosy powinny być zdalne do użytku...o ile nie wpadniesz na pomysł rozjaśniania...
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 14:10   #4473
misiosoft
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Hej wszystkim

właśnie wróciłam od tej fryzjerki na kościelnej (salon urody Styl), o której pisałam kilka postów wcześniej.

pisałam już wcześniej, że na głowie miałam nieudane pasemka <jasny blond> i zapisywałam się na baleyage.
z tymi pasemkami, to było tak, że jak zobaczyłam co mi fryzjerka zrobiła to ryczałam długo... ale wszyscy w kółko powtarzali nie jest tak źle...

Pani Weronika od razu stwierdziła, że w tym blondzie mi nie jest do twarzy <w końcu ktoś się ze mną zgodził> dodała też, że baleyage zdecydowanie nie jest dla mnie.
pokazała mi paletę kolorów, wybór wahał się między złotym brązem a miedzianym brązem. Oczywiście od razu ostrzegała, że farba nie pokryje jendolicie, na pasemkach będzie widać jaśniejsze refleksy.

Postanowiłam wybrać odcień miedziany. Włosy po farbowaniu wyszły bardzo ciemne z lekko mieniącymi się refleksami, które są bardziej jasno brązowe, niż miedziane - jakich się spodziewałam.
Fakt, nie brałam pod uwagę tak ciemnego kolorku, ale ostatecznie podoba mi się efekt końcowy.

co do cięcia, to od razu powiedziałam, że chciałabym nadać troszkę kształtu fryzurze ale nie zgadzam się na mocne skrócenie.
Fryzjerka zastosował się do mojej prośby, pocieniowała jedynie całe włoski, dzięki czemu fryzura nabrała lekkości. dodała mi też grzywkę na bok, długością sięgającą połowy policzka, bo jak sama stwierdziła trzeba coś zrobić, żeby buzia nie wyglądała smutno i nijako.

podsumowując:
jestem zadowolona, fryzura i kolor są poprawne nie jest to może jakaś wielka rewelacja <a nasłuchałam się opowieści o tym jak rewelacyjnie dobiera kolor itd itp> ale cieszę się, że kilka dni przed ślubem nie skończyłam z jakąś abstrakcją na głowie...

wrzuciłabym Wam, drogie Koleżanki jakieś zdjęcia, ale niestety jak widzicie za oknem pada tak strasznie, że zanim dotarłam do domu cała fryzura oklapła a jak wyglądam obecnie jak mokra kura
Jestem ciekawa, czy uda mi się odtworzyć kształt całości samemu...
Fryzjerka modelowała włosy tylko szczotką , zastanawiam się czy nie kupić sobie jakiejś lokówko suszarki żeby łatwiej było odtworzyć efekt....

to tyle, trochę się rozpisałam, mam nadzieje, że komuś to pomoże
misiosoft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 12:37   #4474
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dzięki za rady Anq26. Chyba masz rację, zależało jej chyba żeby zgarnąć kasę za farbowanie a stan moich włosów ją nie interesował...Dziś idę do niej zapytać jak to możliwe, że zrobiła mi sie masakra z włosów...Jestem oczywiście na tyle przygnębiona, że nie mam ochoty jej oglądać, ale cóż...
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 14:23   #4475
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Lunawera Pokaż wiadomość
Dzięki za rady Anq26. Chyba masz rację, zależało jej chyba żeby zgarnąć kasę za farbowanie a stan moich włosów ją nie interesował...Dziś idę do niej zapytać jak to możliwe, że zrobiła mi sie masakra z włosów...Jestem oczywiście na tyle przygnębiona, że nie mam ochoty jej oglądać, ale cóż...

Kasę wołaj. Nie daj się spławić. Ewentualnie jak nie będzie ci chciała kasy oddać to za produkty regeneracyjne.
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 20:07   #4476
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Lunawera Pokaż wiadomość
Dzięki za rady Anq26. Chyba masz rację, zależało jej chyba żeby zgarnąć kasę za farbowanie a stan moich włosów ją nie interesował...Dziś idę do niej zapytać jak to możliwe, że zrobiła mi sie masakra z włosów...Jestem oczywiście na tyle przygnębiona, że nie mam ochoty jej oglądać, ale cóż...
Ang26----to kochana dziewczyna Mi też kiedyś pomogła jak miałam nie taki efekt , również miałam gume hmmmm włąściwe jeszcze mam ale wtedy to była tragedia. Udzieliła bardzo ważne wskazówki , i pewnie dzieki temu nie zostałam wtedy łysa iż byłam tak zdesperowana że znów chciałam rozjaśniać też mam cienkie włosy delikatne które wykruszyły sie z czasem .....

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2010-09-15 o 20:09
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 14:18   #4477
Kasialeria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Uwielbialam salon fryzjerski w Kinepolis, a pozniej na Ratajczaka- Chenice, Beverly Hills, ale juz go tam niestety nie ma i nie wiem, co sie z nim stalo. Jesli ktos moze mi pomoc w odnalezieniu tego salonu, lub mojej fryzjerki, bede bardzo wdzieczna.
Jeszcze jedno, szukam rowniez fryzjera, u ktorego bede mogla obciac wlosy, sprzedac je ( sa do pasa ) i jeszcze wyjsc zadowolona z nowa fryzura.
Pomozcie, bo nie moge juz na siebie patrzec
Kasialeria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 14:59   #4478
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

hejka dziewczyny a ja dziś nie mogłam już oglądać swoje odrosty hmmmm myśle sobota i wogule jak ja wyglądam brzydko....tu gdzie mieszkam jak już pisałam w galerii City Park (grunwald-arena) niedawno otworzyli , włąściwie przeniesli salon o nazwiehttp://www.krzywagrzywa.pl/ "Krzywa grzywa" codzienie tam ich mijam i nie mają jeszcze takiego "ruchu w biznesie" to z ulicy , wchodze ....jak się potem okazało ok ,ale musze poczekać 15min, wiec moja głowa trafila w ręce nie jakiego chłopaka o imieniu Mariusz(taki wesoły grubasek) pracuje tam dopiero 1 tydzień, a obok była inna fryzjerka taka blondynka, ale posiedziałam te 15 min a przy okazji zobaczyłam jakie wypuszczaja klientki, he he bardzo ładne fryzury miały i kolory tez to już troche cisnienie mi opadło iż bardzo sie bałam że znów ktoś mi spali włosy których itak już mam mało.....ale siadłam na fotel chłopak bardzo ładnie połozył mi balejage, dobrze dobrał wode do rozjaśniania i wogule widać że umie i nie jest poczatkującym uczącym sie praktykantem he he nie żebym coś do nich miałam ale to było rozjasnianie i wystarczy ze się rozpędzi to znów mi sie wykrusza włosy
Cóż dziewczyny widziałam jak on pracuje i jego koleżanka , to smiało moge polecić , ceny ja zapłaciłam 80 zł z modelowaniem i maska, przedemna kobieta z cięciem, farba i modelowaniem 140zł, to chyba nie tak zle musze odmówić swoja wizyte w pazdzierniuku u Adama z Czesanki iż tu mam blizko i szybcziej( u Adama byłam ponad 3 godz nie lubie długo siedziec , tu miałąm 1, 5 godz efekt taki sam, może nawet lepszy taniej heheh Podsumowujac moja wizyte w Krzywej Grzywie -----JESTEM ZADOWOLONA i POLECAM tego chłopaka o imieniu Michał ,przy okazji zapraszam do galerii bo pewnie dużo z Was jeszcze tu nie było a jest fajnie i jest co zwiedzać w miedzy czasie jak co
p.s Tylko Panią z recepcji powinni zwolnić bo siedzi tam jak za kare, bardzo nie miła i chłodna taka. Ale nie szłam do niej wkoncu no ale psuje to wizerunek ja lubie jak te Panie są wesołe kontaktowe z uśmiechem na twarzy to ta jest porażka

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2010-09-18 o 15:16
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 16:48   #4479
grzegorz_win
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Pomóżcie!!!Szukam swojego fryzjera!
chodziłem zawsze do pani Asi w Poznań Plaza ale ostatnio dowiedziałem się ze już tam nie pracuje!!! I oczywiście nikt nie wie gdzie jest. Jeśli ktoś wie gdzie mogę ją znaleźć piszcie, do nikogo innego nie usiądę!!!

Edytowane przez grzegorz_win
Czas edycji: 2010-09-20 o 17:14
grzegorz_win jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 17:56   #4480
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny a ja dziś nie mogłam już oglądać swoje odrosty hmmmm myśle sobota i wogule jak ja wyglądam brzydko....tu gdzie mieszkam jak już pisałam w galerii City Park (grunwald-arena) niedawno otworzyli , włąściwie przeniesli salon o nazwiehttp://www.krzywagrzywa.pl/ "Krzywa grzywa" codzienie tam ich mijam i nie mają jeszcze takiego "ruchu w biznesie" to z ulicy , wchodze ....jak się potem okazało ok ,ale musze poczekać 15min, wiec moja głowa trafila w ręce nie jakiego chłopaka o imieniu Mariusz(taki wesoły grubasek) pracuje tam dopiero 1 tydzień, a obok była inna fryzjerka taka blondynka, ale posiedziałam te 15 min a przy okazji zobaczyłam jakie wypuszczaja klientki, he he bardzo ładne fryzury miały i kolory tez to już troche cisnienie mi opadło iż bardzo sie bałam że znów ktoś mi spali włosy których itak już mam mało.....ale siadłam na fotel chłopak bardzo ładnie połozył mi balejage, dobrze dobrał wode do rozjaśniania i wogule widać że umie i nie jest poczatkującym uczącym sie praktykantem he he nie żebym coś do nich miałam ale to było rozjasnianie i wystarczy ze się rozpędzi to znów mi sie wykrusza włosy
Cóż dziewczyny widziałam jak on pracuje i jego koleżanka , to smiało moge polecić , ceny ja zapłaciłam 80 zł z modelowaniem i maska, przedemna kobieta z cięciem, farba i modelowaniem 140zł, to chyba nie tak zle musze odmówić swoja wizyte w pazdzierniuku u Adama z Czesanki iż tu mam blizko i szybcziej( u Adama byłam ponad 3 godz nie lubie długo siedziec , tu miałąm 1, 5 godz efekt taki sam, może nawet lepszy taniej heheh Podsumowujac moja wizyte w Krzywej Grzywie -----JESTEM ZADOWOLONA i POLECAM tego chłopaka o imieniu Michał ,przy okazji zapraszam do galerii bo pewnie dużo z Was jeszcze tu nie było a jest fajnie i jest co zwiedzać w miedzy czasie jak co
p.s Tylko Panią z recepcji powinni zwolnić bo siedzi tam jak za kare, bardzo nie miła i chłodna taka. Ale nie szłam do niej wkoncu no ale psuje to wizerunek ja lubie jak te Panie są wesołe kontaktowe z uśmiechem na twarzy to ta jest porażka
ja też mam tam blisko chodzę tam na zakupki
a ten fryzjer to Mariusz czy Michał ja narazie robię odwyk od farbowania ale może za jakiś czas się skuszę
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:43   #4481
migota
Przyczajenie
 
Avatar migota
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 8
GG do migota
Thumbs down Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kasiula007 Pokaż wiadomość
Właśnie wybieram się do fryzjera i zastanawiam się nad Trendami na Półwiejskiej, wiecie coś na ten temat? Wcześniej czytałam, że polecana jest Kasia z Trendów na Bukowskiej. Podobno teraz pracuje na Półwiejskiej..??

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Umówiłam się do pani Kasi na jutro...mam nadzieję, że wrócę z tarczą:P
Trendy? Fuuuuue!Tani, bylejaki salonik pretendujący do roli eksluzywnego salonu fryzjerskiego. Byłam w kilku Trendach, u kilku różnych fryzjerek i za każdym razem to samo-bylejakość, przeciętność i zupełnie nieliczenie się z klientem, z tym, o co prosi. Fatalnie.
__________________
"...And if a ten-ton truck kills the both of us,to die by your side-well, the pleasure - the privilege is mine."
migota jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 07:54   #4482
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
ja też mam tam blisko chodzę tam na zakupki
a ten fryzjer to Mariusz czy Michał ja narazie robię odwyk od farbowania ale może za jakiś czas się skuszę
ups! chyba Mariusz.....a może Michał, nigdy nie miałam pamieci do imion. Z tego co widze to tylko jeden chłopak tam jest.
Swoją drogą pozdrawiam sąsiadkę
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:27   #4483
kotasia
Raczkowanie
 
Avatar kotasia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznan/Krakow
Wiadomości: 45
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cześć dziewczyny.
Po prawie miesięcznych poszukiwaniach udało mi się odwiedzić dwóch fryzjerów.

1. Modne Fryzury na Taczaka w Pasażu Różowym
Byłam tam jako osoba obserwująca - moja koleżanka (byłyśmy we 4 jako towarzystwo tym chłopak, ktory bal sie wejsc chyba ze wzgledu na orientacje pana fryzjera przyjechała do Poznania i chciała skorzystać i się obciąć. Miała podciąć grzywkę ale zdecydowała się na całe ścięcie. My dzielnie patrzyłyśmy jak dziewczyna skraca swoje włosy i grzywkę. Ścinała się u Pana Sławka. (cena końcowa: 69zł)

minusy: atmosfera. Nie mam nic do przyjaznej atmosfery u fryzjera, ale rozmowy o kolorze siuśków po zjedzeniu szparagów, lub uwagi typu: "masz trudną urodę" (wtf?) nie są w mojej naturze. Koleżanki też nie. Wyszła niezadowolona.
plusy: mimo tego, że dziewczyna wyszła niezadowolona, była ścięta bardzo ładnie, na tyle ładnie, że kolega który ją zobaczył "po" następnego dnia też się tam umówił....

Modne Fryzury tym razem kolegę ścinał drugi pan - ja byłam tylko widzem Okazało się, ze chłopak umówił się do Sławka ale Sławek nic o tym nie wiedział... więc ścinał go pan Michał.
Kolega ma kręcone włosy i wyszedł stamtąd bardzo zadowolony, w ślicznych loczkach (które potem wyprostował i był zadowolony jeszcze bardziej) Tym razem odbyło się bez zbędnych rozmówek, było bardzo profesjonalnie i nieźle. Kolega twierdzi, że włosy się świetnie układają i że do salonu wróci. Zapłacił 39zł
plusy: atmosfera i ścięcie
minusy: brak porządnego notesu lub pamięci fryzjera

Ogólnie mogłabym ten salon polecić. Znajomi wyszli zadowoleni. Więc jeśli komuś nie przeszkadza atmosfera to polecam.

Maestro w Starym Browarze pan Paweł (albo Piotr, niestety nie pamiętam dokładnie i w salonie też się pomyliłam z imieniem )

Tym razem będzie o moim ścięciu bo ten salon wybrałam ja Zapłaciłam 120. Chwilę czekałam na usługę, mimo że było to o 10 rano. Kiedy już usiadłam na fotelu Pan Paweł dokładnie przeglądnął zdjęcia, które wzięłam ze sobą w celu pokazania mu mojej wymarzonej fryzury. I stwierdził w której będzie mi najlepiej - ogólnie cały proces wyboru fryzury trwał dobre 15 minut. Później było ścięcie i dłuuugie suszenie (mam kręcone włoski a wymarzyłam sobie proste).

Z samej fryzury byłam przeciętnie zadowolona. Jednak tydzień później pojechałam na spotkanie ze znajomymi i nie mogli się nachwalić, wszyscy jednomyślnie uznali że wyglądam lepiej, mam świetnie dobraną fryzurę do urody i wyglądam zupełnie inaczej i olśniewająco Dlatego na pewno tam wrócę.

Mam nadzieję, że te opinie komuś pomogą
Pozdrawiam
__________________
Moje ksiazki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=391422
kotasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 16:14   #4484
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

nie wiedziałam na kogo się zdecydować i ostatecznie umówiłam się do Waldka Wagnera cóż termin dość odległy, bo połowa listopada ale ze wszystkich przetestowanych przeze mnie fryzjerów on chyba najbardziej mi przypasował
tym razem będę musiała uważnie patrzeć mu na ręce, bo ostatnio tak mi pocieniował włosy, że ponad rok czasu u niego nie byłam tak mnie wkurzył
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 08:47   #4485
dankafiranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

BEJJKA, sorry ale zupełnie nie pojmuję dlaczego umówiłaś się do fryzjera z którego pracy nie byłaś zadowolona i do tego masz zamiar czekać tak długo!!!
dankafiranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:47   #4486
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

dankafiranka kiedyś chodziłam do niego regularnie i zawsze byłam zadowolona zawsze fajnie dopierał mi fryzurkę, ale raz "zaszalał" i strasznie pocieniował mi włosy fryzura była ok, ale moje włosy źle się układają po tak mocnym cieniowaniu i szybko się niszczą
potem zaczęłam testować różnych fryzjerów i z efektami było różnie
niedawno była u niego moja przyjaciółka, której fantastycznie dobrał nową fryzurkę pozazdrościłam jej i dlatego postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę, bo marzy mi się zmiana
a u większości dobrych i popularnych fryzjerów są tak długie terminy
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 12:22   #4487
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

faktycznie dziwny ten salon też mam blisko

Avent a byłaś w tym salonie na Głogowskiej numer chyba 48.
to jest pomiędzy Berwińskiego a Wyspaińskiego.Ja tam byłam parę razy u Asi i byłam zadowolona.Fryzurę ślubną też mi super zrobiła.


ten salon jest Pauliny Borowskiej

Edytowane przez blondynkapoznan
Czas edycji: 2010-10-03 o 16:09
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 14:07   #4488
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Ja nie polecam Salonu Magia na ul. Zydowskiej. Bylam tam pierwszy raz i na pewno juz nie wroce. Jak dla mnie nieprofesjonalne podejscie do klienta, wszystko na odpieprz i byle sie go jak najszybciej pozbyc

Wlosy umyte niedokladnie, nawet nie nalozono na nie odzywki!, strzyzenie raz dwa, a suszenie na szczotke skonczylo sie tym, ze wyszlam z jeszcze wilgotnymi wlosami, bo po co sie meczyc i zrobic cos porzadnie
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain



Edytowane przez BERRY21
Czas edycji: 2010-10-02 o 14:09
BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 15:56   #4489
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
dziękuję to było takie zdjęcie dla żartu
tak sobie myślę, czy był fryzjer, z którego na 100% bym była zadowolona. nie przypominam sobie.. są tylko tacy, na których jestem zła
bez wątpienia jest to pani Magda z Diamante, Agnieszka Kurkowska, fryzjerki z salonu Emi Style, pan Krzysztof z salonu na Półwiejskiej, Sierpiński z Samui Spa, Dominika z Fresh Look.

Osoby wyżej wymienione nie słuchały mojej prośby nt cięcia
jednak obiektywnie patrząc, Agnieszka Kurkowska technikę miała najlepszą, włosy układały się nie najgorzej.. mimo ścięcia o jakieś 30 cm za dużo
natomiast dla porównania p. Dominika wypadła bardzo kiepsko, ale o niej już pisałam baaaaardzoo dużo

ranking najlepszych z najgorszych wygląda tak:
-Agnieszka Kurkowska
-Sierpiński
-Magda z Diamante
-Emi Style, Krzysztof Polowczyk, Dominika - nie umiem ich już dalej ocenic-wg mnie prezentują tą samą klasę


(kupiłam sobie odżywkę na porost włosów )
Papryczkaa to ja Tobie poleciłam Agnieszkę Kurkowską i nie była to forma reklamy jak wcześniej sądziłaś Przyjaciółka mi ją poleciła tylko że ona ma włosy półdługie ale rzeczywiście zawsze bardzo dobrze obcięte były. Ja też od razu po wizycie u niej byłam zła bo też mi za dużo obcięła ale włoski jak już wcześniej napisalam układaly się fantastycznie ale też mam manie na punkcie dlugich wlosow. Wszyscy się zachwycali i każdy pytał gdzie byłam i nic przez długi czas nie musiałam z nimi robić i ten fakt przesądził o tym że szybko zapomniałam o tym że ścięła mi za dużo i nie poinformowałam na forum. Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Teraz mam dylemat gdzie pójść do fryzjera. Chciałam do Adama z czesanki ale byłam u Łukasza z tego salonu i o efektach już pisałam i teraz boję się iść do Adama Zwłaszcza że nie chce ścinać włosów z dlugości, jedynie pocieniować ale tak żeby nadać im objętość a nie żebym wyglądała jak oskubana kura również chciałam zrobić baleyage (a dokładnie to się melanż nazywa czy jakoś tak) technika nie jest łatwa i nawet nie wiem kto na długich włosach zrobiłby to dobrze. Może macie jakieś propozycje? Jeśli te dwie usługi wykonałby jeden fryzjer to byłam w siódmym niebie Miałam już to robione w Lublinie (moje rodzinne miasto) ale mam zbyt daleko żeby specjalnie jechać tam do fryzjera... Jak nie znajdę sensownego to pewnie znowu pójdę na cięcie do Agnieszki bo mimo wszystko jak też wspomniała Papryczkaa technikę miała dobrą i ja z niej również byłam zadowolona tylko że kategorycznie będę musiała powiedzieć że ma nie ścinać z długości czego wcześniej nie zrobiłam ale i tak pozostaje problem baleyage'u bo na pewno pani Agnieszce nie zlece wykonanie tej usługi . Zapomnialam dodać że mam długie do łopatek włosy, puszyste, proste ale bardzo podatne na układanie, po cięciu u pani Agnieszki ładnie delikatnie się podwijały końcówki i to bez modelowania.

Edytowane przez monoika
Czas edycji: 2010-10-03 o 16:03
monoika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 16:37   #4490
maracuy
Raczkowanie
 
Avatar maracuy
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 115
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Pytanie do ekspertek - jaki salon byście mi poleciły dla pani około pięćdziesiątki ? Mama ma generalnie trudny charakter, niełatwo jej dogodzić. Od fryzjera zawsze wychodzi niezadowolona. Interesowałby mnie fryzjer który dobierze jej kolor, ścięcie.
maracuy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 21:52   #4491
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez maracuy Pokaż wiadomość
Pytanie do ekspertek - jaki salon byście mi poleciły dla pani około pięćdziesiątki ? Mama ma generalnie trudny charakter, niełatwo jej dogodzić. Od fryzjera zawsze wychodzi niezadowolona. Interesowałby mnie fryzjer który dobierze jej kolor, ścięcie.

No nie wiem czy potencjalnie poleceni fryzjerzy byliby zadowoleni z takiego polecenia Zazwyczaj jak ktoś jest zawsze niezadowolony, to po prostu nigdy mu się nie dogodzi...albo nie mając warunków oczekuje cudu...albo z góry wychodzi z założenia, że będzie źle. Boże uchowaj mnie od takich klientów...
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 17:29   #4492
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 205
GG do taliena
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Niech się dzieje co chce, na czwartek mam wizytę w salonie Maestro - zobaczymy co wyjdzie
taliena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 09:29   #4493
misiosoft
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez taliena Pokaż wiadomość
Niech się dzieje co chce, na czwartek mam wizytę w salonie Maestro - zobaczymy co wyjdzie
trzymamy kciuki i czekamy na relację
misiosoft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 09:47   #4494
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziewczynki w piątek wybieram się do Adama z Czesanki. Trzymajcie kciuki bo ja już drżę z niepokoju.
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 13:06   #4495
Haftung
Przyczajenie
 
Avatar Haftung
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziewczynki kochane, czytam wizaż od dawna ale właśnie teraz mam problem...
Chodziłam do pana Macieja z Krzywej Grzywy, bardzo fajny fryzjer... Niestety Krzywa Grzywa zmieniła lokalizację a w nowym miejscu nie ma już pana Macieja... Czy któraś z was wie coś na jego temat?
A drugie pytanko- mam krótkie włoski, ale dosyć specyficzny kształt buźki. Włoski mam ścięte asymetrycznie ale niestety już odrosły i wyglądają kiepsko. Musze iść je ściąć
Pytanie tylko... gdzie iść? Włosy są cienkie, jak są dobrze ścięte wyglądają ok. Nie dysponuję też wielka kasą a oczekuję kreatywności od fryzjera (chcę coś zmienić) który zrozumie że to i owo wole zakryć (czyt niezbyt fajne uszka) .
czytałam o Mono Hair i o Kąciku Fryzjerskim. Kogo z tych salonów polecacie do krótszych włosów?
Haftung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 13:38   #4496
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Haftung Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane, czytam wizaż od dawna ale właśnie teraz mam problem...
Chodziłam do pana Macieja z Krzywej Grzywy, bardzo fajny fryzjer... Niestety Krzywa Grzywa zmieniła lokalizację a w nowym miejscu nie ma już pana Macieja... Czy któraś z was wie coś na jego temat?
A drugie pytanko- mam krótkie włoski, ale dosyć specyficzny kształt buźki. Włoski mam ścięte asymetrycznie ale niestety już odrosły i wyglądają kiepsko. Musze iść je ściąć
Pytanie tylko... gdzie iść? Włosy są cienkie, jak są dobrze ścięte wyglądają ok. Nie dysponuję też wielka kasą a oczekuję kreatywności od fryzjera (chcę coś zmienić) który zrozumie że to i owo wole zakryć (czyt niezbyt fajne uszka) .
czytałam o Mono Hair i o Kąciku Fryzjerskim. Kogo z tych salonów polecacie do krótszych włosów?
jesli czytałas na temat salonów ,ktore wymieniłas ,to chyba dziewczyny nic nowego nie napiszą, mogą tylko powtórzyć swoje odczucia względem tychże salonów i fryzjerów ,ktorzy w nich pracują,a to chyba zbędne , no nie?
wydaje mi się ,ze na temat monohair więcej postów napisano na wątku , decyzję musisz sama podjąć.
Zawsze istnieje ryzyko ,że 'nowy' fryzjer nie obetnie Cię zgodnie z oczekiwaniami , no ale na to nie mamy niestety wpływu.

ja ze swojej strony mogę napisać -jesli chodzi o ceny ,to w ub roku płacilam w kąciku fryzjerskim bodajze 140 zl za cięcie i farbowanie. Chlopaki z monohair są trochę drożsi -wnioskuję z cennika ,ktory mają na stronie.

jesli chodzi o technikę i jakość cięcia - wyszukaj sobie posty i podejmij decyzję.
powodzenia .
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 13:58   #4497
Haftung
Przyczajenie
 
Avatar Haftung
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
ja ze swojej strony mogę napisać -jesli chodzi o ceny ,to w ub roku płacilam w kąciku fryzjerskim bodajze 140 zl za cięcie i farbowanie. Chlopaki z monohair są trochę drożsi -wnioskuję z cennika ,ktory mają na stronie.

jesli chodzi o technikę i jakość cięcia - wyszukaj sobie posty i podejmij decyzję.
powodzenia .
Dzięki.... Byłaś zadowolona z Kącika Fryzjerskiego? U kogo byłaś?
Opinie są raczej dobre na temat tego salonu więc zapewne tam się skuszę....


Dostałam również nr od koleżanki do pani Lidki/Lidii? z ul. Prusa. Nie znalazłam żadnej informacji o owej kobiecie. Koleżanka zadowolona ale mówi że kobietka w miarę dobrze tnie, przynajmniej nigdy jej nie zaszkodziła. Ktoś coś o niej słyszał?
Haftung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 14:47   #4498
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Haftung Pokaż wiadomość
Dzięki.... Byłaś zadowolona z Kącika Fryzjerskiego? U kogo byłaś?
Opinie są raczej dobre na temat tego salonu więc zapewne tam się skuszę....


Dostałam również nr od koleżanki do pani Lidki/Lidii? z ul. Prusa. Nie znalazłam żadnej informacji o owej kobiecie. Koleżanka zadowolona ale mówi że kobietka w miarę dobrze tnie, przynajmniej nigdy jej nie zaszkodziła. Ktoś coś o niej słyszał?
Chwiałkiewicz.
Czy byłam zadowolona ? srednio. tzn jesli chodzi o dokladnosc cięcia ,to owszem wszystko w porzadku,nie mam nic do zarzucenia,ale jesli chodzi o zrozumienie mojej wizji - niestety zrozumienia brak.
kolor- może być.
mi nie pasuje sposób bycia tej pani - jesli ktoś chce się wybrać na pogaduchy plus cięcie ,to spoko ,ja natomiast wolę gdy fryzjer milczy ,nie zajmuje mnie rozmową -wtedy mogę uważniej obserwować jego ruchy. A w przypadku wizyty w Kąciku zaabsorbowałam się rozmową z fryzjerką nie zwracając uwagi na to co ona tworzy mi na głowie.
Aczkolwiek nie moge powiedziec,że Agnieszka jest osobą niemilą, bo to fajna osoba ,no i myslę,że Ci ,ktorzy nie mają większych wymagan i pomyslow 'nie z tej ziemi ' będą zadowoleni.


o pani Lidce vel Lidii nie slyszalam. Na Prusa jest jakis salon ??
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 15:33   #4499
Haftung
Przyczajenie
 
Avatar Haftung
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

No właśnie nie mogłam nic na ten temat znaleźć w internecie na temat pani Lidki...

Kusi mnie Mono Hair... Mam dwa kroki z domu... Może podejdę do nich zobaczę co i jak i umówie się na wizytę. Ale strach jest

Diamante chyba nie jest zbytnio polecany bo tez o nich myślałam.

Nie wiem gdzie iść a gdzieś muszę
Haftung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 21:29   #4500
Stefan00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

przyznam, ze bosko czyta się Wasze wypowiedzi, fryzjerstwo to Wasza pasja
Jestem nowy i poszperam jeszcze wśród wpisów, mam już kilka cytatów marzeń

Zapomniałem dodać że wypróbowałem jeden z opisywanych salonów, Panie Mariuszu dziękuję

Edytowane przez Stefan00
Czas edycji: 2010-10-13 o 22:00
Stefan00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.