Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-15, 08:44   #2941
li_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 32
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
li_ka dzięki za podanie stronki, już www mam zapisane w ulubionych chętnie wybiorę się na analizę kolorystyczną i indywidualną lekcję makijażu, bo chciałabym maksymalnie wykorzystywać atuty swojej twarzy a defekty kamuflować
a ta Marzena z GAWW to żonka Waldka? jeśli tak to ona zupełnie mojego zaufania jako fryzjerka nie wzbudza
Nie ma sprawy, ciesze sie, ze moglam pomoc

A Marzena, to chyba faktycznie zona Waldka...mnie tez nie powalila na kolana, ktos jeszcze mail z nia kontakt?
li_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:31   #2942
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

A jak ostatnio byłam u Tomka Betleja (bardzo ładnie mnie obciął, ale ja sobie tylko podcinałam i cieniowałam) to mówił, że za kilka miesięcy będzie miał w sprzedaży u siebie kosmetyki Goldwella (szampony na pewno, bo o nie się pytałam) i to po bardzo atrakcyjnych cenach Na razie jest na etapie pertraktowania ceny
Zdjęcia sobie nie zrobiłam;/
A teraz doprowadzam się do ładu i składu po moich fryzurach próbnych (ale to w Gorzowie) i po tonach lakieru jakie moje włosy musiały przyjąć na siebie.
A tak odnośnie jeszcze tego, jak ostatnio naskoczyła na nas niejaka ruda, która zarzucała nam, że polecamy sobie tych renomowanych fryzjerów a nie tych mniej znanych... Powiem tak, jednego dnia byłam na próbnej fryzurze u młodej dziewczyny, bardzo się starała, siedziała nad fryzurą 2h, trochę mnie pokłuła w głowę tymi spinkami efekt był ładny, ale jak to ujął mój TŻ-z daleka wyglądałam ładniej hehe, bo z bliska już było widać pewne niedoskonałości, poza tym jak dojechałam do domu, to już trochę moje upięcie zaczęło się psuć; zaś drugiego dnia poszłam do Tomka Migdala (to ten co czesał dziewczyny na Miss World w Warszawie i jest w jedenastce najlepszych fryzjerów w Polsce) i on uczesał mnie w 40minut a jego cudo nawet po wyciągnięciu spinek dalej się trzymało mojej głowy Różnica była taka, że ta laseczka wpięła mi we włosy jakąś gąbkę, którą zresztą było potem widać;/ a Migdal po prostu mi natapirował włoski polakierował i wsio i wcale mnie nie pokłuł spinkami
Sorki, że się rozpisałam, ale tak odnośnie tych renomowanych Aha... u Migdala zapłacę tylko 60zł więcej za fryzurę w dniu ślubu, a wrażenia i moje poczucie bezpieczeństwa, że nic się nie spierniczy... BEZCENNE
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:11   #2943
agulek26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Czy ktoś posiada telefon do Atelier Arlekinada, bo nigdzie nie moge znaleść? Mam też pytanie o wasze doświadczenia z Beverly Hills w Starym Browarze. Słyszałam o Pani Oldze która jest podobno dobra.
przeczytałam już chyba 98 stron tego forum i nadal nie wiem którego fryzjera wybrać. Aktualnie mieszkam za granicą i ide do fryzjera tylko jak jestem w Polsce. Ostatnio zafundowałam sobie cięcie u mistrza i efekt był tragiczny. Poszukuje kogoś kto potrafi ładnie wycieniować długie włosy i zrobić grzywke. Włosy to mój największy skarb i bardzo mi zależy żeby ktos je dobrze sciął. Pozdrowienia
agulek26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:58   #2944
Wilcza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki

Wilcza, a nie zapisałaś się do Adama? Byłam w czesance dwa razy i nie było jeszcze Łukasza, więc nie mam pojęcia kto to, ale lepiej się do niego nie zapisuj, bo Adam jest sprawdzony i polecany
Zapisałam się do Adama
Wilcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 12:17   #2945
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

no to dobrze zobaczysz, powinnaś być zadowolona

Klocuszek27 a ten tomek migdal pracuje w poznaniu? dobrze ścina włosy? jejku, nie wiem kogo wybrać, ale za namową LatającejLoli wybiorę się do tomka batleja? a długi jest czas oczekiwania, bo chcę iść po 20stym?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:47   #2946
mariana22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Thumbs up Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez agulek26 Pokaż wiadomość
Czy ktoś posiada telefon do Atelier Arlekinada, bo nigdzie nie moge znaleść? Mam też pytanie o wasze doświadczenia z Beverly Hills w Starym Browarze. Słyszałam o Pani Oldze która jest podobno dobra.
przeczytałam już chyba 98 stron tego forum i nadal nie wiem którego fryzjera wybrać. Aktualnie mieszkam za granicą i ide do fryzjera tylko jak jestem w Polsce. Ostatnio zafundowałam sobie cięcie u mistrza i efekt był tragiczny. Poszukuje kogoś kto potrafi ładnie wycieniować długie włosy i zrobić grzywke. Włosy to mój największy skarb i bardzo mi zależy żeby ktos je dobrze sciął. Pozdrowienia
telefon do atelier arlekinada 0618524360
jest tam fryzjer i kosmetyka polecam
mariana22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:55   #2947
nemo76
Przyczajenie
 
Avatar nemo76
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Dziewczyny, pomocy!

Muszę właśnie pierwszy raz wybrać się do fryzjera w Poznaniu. Od kilku lat chodziłam do salonu w Bydgoszczy, gdzie miałam swoją ukochana panią Ewę, ale (nie)stety wyszła za mąż i wyprowadziła się. A ja mam nie lada problem.

Mam bardzo krótikie włosy i zależy mi na dokładnym strzyżeniu i na fryzerze/fryzjerce, która nie będzie się bała objechać mi boków głowy maszynką 1,2mm Wiem dokładnie jak chcę być ostrzyżona i potrzebuję kogoś, kto to po prostu zrobi.

Odwiedziłam dziś 4 salony i doszłam do wniosku, że jest jeszcze jeden problem. Cena. We wspomnianym wyżej salonie L'Oreal w Bydgoszczy płaciłam za cięcie 30 złotych a tu chcą ode mnie minimum 40 Czy naprawdę takie ceny są we wszystkich salonach w Poznaniu? I to niezależnie od długości włosów? Ja właściwie powinnam chyba płacic jak za męskie strzyżenie... Co myślicie na ten temat?

Będę wdzięczna za każdą wskazówkę, pozdrawiam serdecznie!
nemo76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 16:27   #2948
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez nemo76 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy!

Muszę właśnie pierwszy raz wybrać się do fryzjera w Poznaniu. Od kilku lat chodziłam do salonu w Bydgoszczy, gdzie miałam swoją ukochana panią Ewę, ale (nie)stety wyszła za mąż i wyprowadziła się. A ja mam nie lada problem.

Mam bardzo krótikie włosy i zależy mi na dokładnym strzyżeniu i na fryzerze/fryzjerce, która nie będzie się bała objechać mi boków głowy maszynką 1,2mm Wiem dokładnie jak chcę być ostrzyżona i potrzebuję kogoś, kto to po prostu zrobi.

Odwiedziłam dziś 4 salony i doszłam do wniosku, że jest jeszcze jeden problem. Cena. We wspomnianym wyżej salonie L'Oreal w Bydgoszczy płaciłam za cięcie 30 złotych a tu chcą ode mnie minimum 40 Czy naprawdę takie ceny są we wszystkich salonach w Poznaniu? I to niezależnie od długości włosów? Ja właściwie powinnam chyba płacic jak za męskie strzyżenie... Co myślicie na ten temat?

Będę wdzięczna za każdą wskazówkę, pozdrawiam serdecznie!
30, 40 zł zapłacisz nie w salonie, a w zakładzie fryzjerskim. Co zdecydowanie odradzam. Chyba, że w takowym chowa sie jakis talent. W co wątpię.
W Bydgoszczy otworzył swój salon Tomek Bronowicki, instruktor KAdusa. Jest genialnym fryzjerem i zdecydowanie nie będzie się bał użyć maszynki. A facet ma fantazję i dar. Niestety nie wiem gdzie ten salon się mieści. Ale może gdzieś w internecie uda się Tobie go znaleźć.
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 17:13   #2949
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki






atomufka i co poszukujesz nowego fryzjera?
Sama nie wiemMialam dzwonic ale ciagle nie mam czasu.Wymyslilam sobie ze moze Adam mnie zetnie a moja wizazystka uczesze.Musze do niej zadzwonic i zapytac.
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 17:14   #2950
Passiflora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

witajcie dziewczęta jutro w końcu, po prawie miesiącu czekania, doprowadze swoje włoski do stanu używalności... tylko że nachodzą mnie pewne obawy- wiecie może coś wiecej o Saszy z Tupetu? przemiła pani z recepcji zapewniła mnie co prawda że bez lęku oddałaby sie w ręce każdego z kolegów, ale jakoś mnie to średnio przekonało... wole dmuchac na zimne i czekam na wasze rady
Passiflora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 19:01   #2951
nemo76
Przyczajenie
 
Avatar nemo76
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Pat7 Pokaż wiadomość
30, 40 zł zapłacisz nie w salonie, a w zakładzie fryzjerskim.
A to jest jakas roznica? Przyznam, ze nie wiem, czym one sie roznia...

Cytat:
W Bydgoszczy otworzył swój salon Tomek Bronowicki, instruktor KAdusa.
No tak tylko, ze ja teraz musze znalezc jakiegos speca w Poznaniu, gdyz przyznam, ze jezdzenie za kazdym razem do Bydgoszczy bylo troche uciazliwe...

Ale bardzo dziekuję za odpowiedz.

Jakies inne pomysły?
nemo76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 23:04   #2952
juwna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Passiflora Pokaż wiadomość
witajcie dziewczęta jutro w końcu, po prawie miesiącu czekania, doprowadze swoje włoski do stanu używalności... tylko że nachodzą mnie pewne obawy- wiecie może coś wiecej o Saszy z Tupetu? przemiła pani z recepcji zapewniła mnie co prawda że bez lęku oddałaby sie w ręce każdego z kolegów, ale jakoś mnie to średnio przekonało... wole dmuchac na zimne i czekam na wasze rady
mam znajomą która tnie sie u Saszy i wygląda bardzo fajnie ) oryginalnie ale nie ekstrawagancko ) jak dla mnie klasa)

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Hej )

od pół roku poszukuję Tomka który ciął kiedyś u Wagnera..
czy ten słynny Tomek Betlej to on? błagam pomóżcie )

jeżeli tak, to wszystkim polecam.!!!!!!
zmienił mi fryzurę radykalnie ale włosy tak genialnie się układały że były dni że dopiero wieczorem przypominałam sobie ze gdzieś zapodziałam grzebień a w ogóle po mnie nie było widać.. )

.. co do Adama z "czesanki" wiem że kiedyś też ciął u Wagnera.. jego z kolei szukała moja siostra.. też baaaaardzo zadowolona )

czekam na odpowiedź apropos Tomka )
juwna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 23:10   #2953
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

tak, to ten sam Tomek.
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 23:35   #2954
ines364
Przyczajenie
 
Avatar ines364
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Talking Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

tak ten Tomek z GAWW to właśnie ten Tomek Betlej

Więc jeśli chcesz powtórzyć zabieg to wejdź na jego stronę www.tomaszbetlej.pl a tam jest numer i najlepiej zadzwonić.

Ja byłam już miesiąc temu u Tomka i nadal fantastycznie mi się włosy układają ale już niedługo urosną więc też będę musiała się umówić.
Choć trochę się boję bo p.Tomek mówił że by się przydało jakiś kolorek zrobić żeby ożywić urodę , szczerze mówiąc jak czytam wasze opinie o jego farbowaniu to moje obawy coraz szybciej znikają.
Pozdrawiam wszystkie wizażystki
ines364 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 00:01   #2955
juwna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

wielkie dzięki!!!

..nie bój sie!! nawet jak na początku możesz się zdziwić to na 100% po chwili stwierdzisz "łoooooo jak on to zrobił?!"

pozdrawiam)
juwna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 09:38   #2956
kaej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Passiflora Pokaż wiadomość
witajcie dziewczęta jutro w końcu, po prawie miesiącu czekania, doprowadze swoje włoski do stanu używalności... tylko że nachodzą mnie pewne obawy- wiecie może coś wiecej o Saszy z Tupetu? przemiła pani z recepcji zapewniła mnie co prawda że bez lęku oddałaby sie w ręce każdego z kolegów, ale jakoś mnie to średnio przekonało... wole dmuchac na zimne i czekam na wasze rady
Ja u Saszy byłam póki co tylko raz. Kolor ok. Co do ścięcięcia to było tak - poprzednim razem poszłam do nowego fryzjera (Destiny, jakaś ciemna Pani w lokach) - i byłam bardzo nie zadowolona po miesiącu kolor wyglądał jak po 3 a włosy fatalnie się układały. Poszłam z ciekawości do Tupetu ale wolny szybko termin miał tylko Sasza więc zaryzykowałam - pokazałam co chcę a on mi powiedział że owszem mogę mieć taką fryzurę ale że poprzedni fryzjer źle mi wycieniował włosy i on by im pozwolił trochę odrosnąć i potem robić co chcę - pofarbował i podciął, a cięcie w sumie bardzo dobre bo nadal po 2 miesiącach kształt fryzury jest idealny. Idę ponownie w czerwcu i teraz zobaczymy na co Saszę stać. Generalnie to uważam, że bezpiecznie do niego iść.
kaej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 13:08   #2957
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość

Klocuszek27 a ten tomek migdal pracuje w poznaniu? dobrze ścina włosy? jejku, nie wiem kogo wybrać, ale za namową LatającejLoli wybiorę się do tomka batleja? a długi jest czas oczekiwania, bo chcę iść po 20stym?
Tomek Migdal jest w Gorzowie na szczęście, bo gdyby nie on, nie miałabym się gdzie uczesać...

A do Tomka Betleja nie ma długich terminów, zależy jaka pora i jaka godzina, bo soboty to zazwyczaj są wszędzie oblegane i popołudnia. Ja się zapisywałam w piątek i wcisnęłam się na poniedziałek na rano ale popołudniu też były jakieś wolne okienka dzwoń i pytaj

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Ale wiecie co dziewczyny, u Tomka Betleja podcinałam włosy i pocieniowałam, hmm... i zapłaciłam 90 zł, ale nie wiem czemu, skoro przyszłam i wiedziałam, co chcę zrobić z włosami, nie potrzebowałam kreatora, hmm... teraz tak się zaczęłam zastanawiać... Może za to, że zadałam mu kilka pytań odnośnie fryzury? Skąd w cenniku to wyszczególnienie na stylistę i kreatora???
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 13:57   #2958
Passiflora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

a więć byłam u Saszy i jestem zachwycona od jakichś trzech lat nie zmieniałam fryzury tylko zachowawczo ją podcinałam a teraz mam na glowie króciutkie cudeńko zobaczymy jak bedą sie układac kiedy sama bede je modelowac ale póki co wielki plus dla Saszy poza tym fantastyczna atmosfera w tupecie- o niebo przyjemniej niz w trendach gdzie dotąd się "ścinałam"... chętnie tam wróce)
Passiflora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 14:57   #2959
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Tomek Migdal jest w Gorzowie na szczęście, bo gdyby nie on, nie miałabym się gdzie uczesać...

A do Tomka Betleja nie ma długich terminów, zależy jaka pora i jaka godzina, bo soboty to zazwyczaj są wszędzie oblegane i popołudnia. Ja się zapisywałam w piątek i wcisnęłam się na poniedziałek na rano ale popołudniu też były jakieś wolne okienka dzwoń i pytaj

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Ale wiecie co dziewczyny, u Tomka Betleja podcinałam włosy i pocieniowałam, hmm... i zapłaciłam 90 zł, ale nie wiem czemu, skoro przyszłam i wiedziałam, co chcę zrobić z włosami, nie potrzebowałam kreatora, hmm... teraz tak się zaczęłam zastanawiać... Może za to, że zadałam mu kilka pytań odnośnie fryzury? Skąd w cenniku to wyszczególnienie na stylistę i kreatora???
Ciekawe pytanie?
Co dokładnie oznacza słowo stylista czy kreator?
Czy stylista nie może być równocześnie kreatorem?
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 16:28   #2960
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Passiflora Pokaż wiadomość
witajcie dziewczęta jutro w końcu, po prawie miesiącu czekania, doprowadze swoje włoski do stanu używalności... tylko że nachodzą mnie pewne obawy- wiecie może coś wiecej o Saszy z Tupetu? przemiła pani z recepcji zapewniła mnie co prawda że bez lęku oddałaby sie w ręce każdego z kolegów, ale jakoś mnie to średnio przekonało... wole dmuchac na zimne i czekam na wasze rady
Raz, kope czasu temu byłam u Sashy. Ogólnie ściął mnie przyzwoicie, ale jakiegoś wybitnego szału nie było. Być może dlatego, że miałam baaardzoo pocieniowane włosy przez Piotrka z Pacykarni i nie do końca można było coś z tych włosów wyczarować nie cieniując ich jeszcze bardziej. Włosy niestety dość szybko przestały się układać, i to głównie zniechęciło mnie przed kolejnymi wizytami.
Na razie mam zamiar pozostac przy Adamie, chociaż te rewelacje na temat Tomka mnie trochę zachęcają do odwiedzin u niego. Tylko ten kreator a stylista mi jakoś "śmierdzi" na odległość
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 19:31   #2961
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Wlasnie sobie zdalam sprawe-w sumie to jedna z wizazanek mnie oswiecila ze ten Tomek pracowal wczesniej w GAWW.Bylam u niego rok temu zeby sie tylko uczesac na wesele znajomych.Nie bylam zbytnio zadowolona-co prawda to bylo tylko czesanie,ale nie przylozyl sie do tego zbytnio.Tak samo moglam w domu ulozyc wlosy...
Wiec wybiore sie jednak do Adamaech zobaczymy
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 21:11   #2962
kaals
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

ja serdecznie polecam Studio Urody Iwola. Co prawda pod Poznaniem, bo w Luboniu ale jak dla mnie warto! Pani Kasia jest naprawdę rewelacyjna!
kaals jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 23:50   #2963
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

ja jednak nie wybralam sie do sergiusza, praca popsula mi plany, w koncu zdecydowalam sie na Adriana z Artchagale, we wtore zrobi mi kolorek, mam nadzieje, ze juz przy nim zostane
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 09:22   #2964
diagnostyczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witam wszystkich
Napiszcie co sądzicie o salonie Atelier Arlekinada i o pani mirce czy warto tam się wybrać.Poszukuję fryzury delikatnej,prostej do ułożenia gdzie mam się udać pomóżcie.
diagnostyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 11:04   #2965
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Ciekawe pytanie?
Co dokładnie oznacza słowo stylista czy kreator?
Czy stylista nie może być równocześnie kreatorem?
znaczenie słów nie jest tu problemem, bardziej co przez nie rozumie ów stylista lub kreator ;P
Może trzeba na wejściu powiedzieć do kogo się przyszło a stylista tnie na szybko byle było kreator się wczuwa
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 12:11   #2966
ines364
Przyczajenie
 
Avatar ines364
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Post Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Koleżanki!

Zauważyłam że wszystkie macie wątpliwości co do tego cennika na stronie p.Tomka. Więc już wam tłumacze. Według mojego myślenia to jest tak : Kreator artystyczny to jest pan Tomek i za niego się drożej płaci , a stylista to jest jakiś fryzjer który pracuje w salonie. Myśle że pomogłam rozwiązać dylemat.
ines364 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 14:22   #2967
monikaa85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witam. Od jakiegoś czasu planuje wybrać się do fryzjera-stylisty-FACETA Czytam już dłuuuugo to całe forum i w zasadzie zastanawiam się nad Adamem i Tomkiem B. Mam długie włosy, a na nich balejaż (właściwie wyglądają jakby były całe zrobione na blond-skutek wielokrotnych blond-balejaży). Dostałam jeden namiar od koleżanki do fryzjera na ul. Zeylanda (salon Daga chyba?), ale z tego co słyszałam to ceny są jak z kosmosu :/ Oczywiście liczę się z tym, że za jakieś podcięcie i koloryzację trochę zapłacę, ale interesuje mnie m.in.: czy kosmetyki na jakich pracują Adam i Tomek B. są w miarę bezpieczne i czy w swojej ofercie mają jakieś zabiegi pielęgnacyjne? Mam cienkie i delikatne włosy i zależy mi na tym, żeby nie dobijać ich jeszcze Czy któraś z Was była u obu panów i może w związku z tym się wypowiedzieć, porównać,polecić?? Z góry dzięki
monikaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 14:26   #2968
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
ja jednak nie wybralam sie do sergiusza, praca popsula mi plany, w koncu zdecydowalam sie na Adriana z Artchagale, we wtore zrobi mi kolorek, mam nadzieje, ze juz przy nim zostane
Oj to czekam niecierpliwie na informacje i wrażenia! weszłam ostatnio na ich stronke i myślalam żeby się wybrac tam aby mnie uczesali na wesele zwłaszcza, że wyczytałam iz jedna z osob tam pracujacych specjalizuje sie w lokach
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 14:53   #2969
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez ines364 Pokaż wiadomość
Koleżanki!

Zauważyłam że wszystkie macie wątpliwości co do tego cennika na stronie p.Tomka. Więc już wam tłumacze. Według mojego myślenia to jest tak : Kreator artystyczny to jest pan Tomek i za niego się drożej płaci , a stylista to jest jakiś fryzjer który pracuje w salonie. Myśle że pomogłam rozwiązać dylemat.
nie sądzę

Pojawiają się nowe miejsca Miło Może w końcu pokonam swoje lenistwo i wybiorę się dalej niż na owsiana
Artchagale na sronie ma niewiele, cennik i adres

Edytowane przez magribi
Czas edycji: 2009-05-17 o 14:58
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 15:16   #2970
Popking
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Wczoraj po prawie roku, odwiedziłem fryzjera, żeby zrobić coś nowego z moimi włosami. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów jestem zadowolony. Moje włosy wyglądają zdrowo i lekko, pomimo tego że były zniszczone codziennym prostowaniem. Naprawdę polecam p.Tomka z Salonu Life na ul. Długiej. Wiem też, że p.Lila jako właścicielka salonu strzyże równie dobrze, tylko z tego co wiem specjalizuje się we włosach długich. A co do ceny, byłem miło zaskoczony, bo z rabatem za mycie strzyżenie i stylizację zapłaciłem jedynie 40 złotych.
pozdrawiam
Popking jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.