białe gołębie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-26, 14:06   #1
nysiunia
Raczkowanie
 
Avatar nysiunia
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 145

białe gołębie


witam. chciałabym zrobić niespodziankę państwu młodym- kiedyś widziałam jak po ceremonii młodzi wypuszczali parkę białych gołębi. chciałabym coś takiego zorganizować ale nie wiem ile takie coś kosztuje i do kogo się udać w tej sprawie. Jest coś takiego jak wynajmowanie gołębi?? chodzi mi o katowice. dzięki za pomoc
nysiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 18:24   #2
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: białe gołębie

oo widze moje okolice- katowice powiem ci, ze ten pomysl mi sie samej podoba. we wrzesniu mam slub i sama bym tak chciala hehe. nie wiem jak to zalatwic, z kim pogadac. wydaje mi sie, ze to zalezy od organizacji restauracji. ogladam niedawno film ze slubu, tam wlasnie to bylo. mlodzi zostali przywitani golabkami, potem je wypuscili i jak wiadomo, one wrocily. mile to
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 18:35   #3
nysiunia
Raczkowanie
 
Avatar nysiunia
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 145
Dot.: białe gołębie

w lokalu, w którym będę miała wesele też mają gołębie - sami hodują i państwo młodzi wypuszczają je w powietrze - ale to tylko na potrzeby tego lokalu i innym nie wypożyczają (Radzionków) Natomiast ja chciałam znajomym coś takiego zorganizować. Kiedyś widziałam jak przed kościołem młodzi wypuszczają gołębie - pięknie to wyglądało, ale nie wiem skąd je mieli W tym lokalu, w którym znajomi mają wesele niestety gołąbków nie ma :-( i nie wiem do kogo sie z tym zwrócić żeby wypożyczył. najlepiej Katowice - bo tam ma być wesele i żeby gołąbki mogły do właściciela wrócić szukałam w necie ale znalazłam tylko okolice głogowa może ktoś miał coś podobnego i podzieli się informacjami?
nysiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 11:40   #4
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: białe gołębie

Uważaj z takimi niespodziankami bo nie każdemu może się spodobać sytuacja taka jak mojej koleżance kiedy gołąbek narobił jej na bieluśką suknię ślubną
Pozdrawiam
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.