Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-06, 13:41   #1
Zosiek_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5

Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !!


Hej wszystkim

Za niedługo szykuje się wesele mojej najbliższej przyjaciółki i ostatnio skierowała się do mnie z wielką prośbą, żebym pomogła jej w znalezieniu jakiegoś upominku dla jej rodziców jak i dla rodziców jej drugiej połówki. Oni chcą postawić na coś prostego, w miarę taniego i żeby latami mogło przypominać ich rodzicom jacy są dla nich ważni czyli czekolady, wina itp nie wchodzą w grę. Macie jakieś pomysły ? Wiecie co wasi znajomi dawali rodzicom ? Ja nie mam w ogóle pomysłu, a wiem, że przyjaciółka bardzo liczy na moje zdanie i pomysły. Pomóżcie !
:pro si:
Zosiek_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 14:47   #2
unikat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 50
Dot.: Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !!

moja siostra zamówiła ostatnio takie super pudełka na których jest projekt i w środku projekt ze zdjęciem, jedne pudełko z czekoladkami, drugie z herbatkami dodatkowo zamówili dla świadków i chrzestnych. Chyba nazwyają się pudełka AT1 z czekoladkami - zaraz sprawdzę google bo sama planuję je kupić na rocznicę rodziców. A znajomi dają przeważnie słodycze, kosze, jakieś albumy lub prezentacje...i piosenka z dedykacją i tańcem w kółku... trochę to już oklepane

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Są jeszcze opcję kupić bon na wycieczkę (choćby po polsce, do jakiegoś spa) i też zapakować w jakieś ładne opakowanie albo fotoplakat ze zdjęciami z okresu narzeczeństwa, taki duży.

Edytowane przez unikat
Czas edycji: 2016-06-06 o 14:48 Powód: literówka
unikat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 14:59   #3
Zosiek_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !!

Cytat:
Napisane przez unikat Pokaż wiadomość
moja siostra zamówiła ostatnio takie super pudełka na których jest projekt i w środku projekt ze zdjęciem, jedne pudełko z czekoladkami, drugie z herbatkami dodatkowo zamówili dla świadków i chrzestnych. Chyba nazwyają się pudełka AT1 z czekoladkami - zaraz sprawdzę google bo sama planuję je kupić na rocznicę rodziców. A znajomi dają przeważnie słodycze, kosze, jakieś albumy lub prezentacje...i piosenka z dedykacją i tańcem w kółku... trochę to już oklepane

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------


Są jeszcze opcję kupić bon na wycieczkę (choćby po polsce, do jakiegoś spa) i też zapakować w jakieś ładne opakowanie albo fotoplakat ze zdjęciami z okresu narzeczeństwa, taki duży.
Rzeczywiście ładnie wyglądają te pudełka na czekoladki, a później może być na jakieś drobiazgi, zapewne mamy by się ucieszyły Dzięki unikat ! Czekam na więcej propozycji !
Zosiek_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 17:51   #4
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !!

Może fotoksiążka ze zdjęciami?
Albo podziękowania w formie filmiku?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 18:24   #5
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !!

21kasia21 ma świetny pomysł z fotoksiążką, można dowolnie edytować i poszaleć; stworzyć coś co rodzicom sprawi przyjemność;
- ewentualnie z drobiazgów mamom można fundnąć naszyjniki/zawieszki klik,klik 2 , a ojcom jakiś breloczek klik
- ramka na zdjęcia z kolażem (państwo młodzi i ich rodziny)
- z cyklu durnostojek: klik
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 19:00   #6
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !!

namów przyjaciółkę żeby zrobili podziękowania kameralnie po ślubie i weselu, ładna fotoksiążka + oprawiona ładna fotka ze ślubu lub sesji....

jacy sa jej rodzice i teściowie? skromni, wycofani czy świetnie dają sobie radę w sytuacji kiedy sa w centrum zainteresowania? Jeżeli to pierwsze - to tym bardziej lepiej sie z takich publicznych szopek wycofać.
jeżeli rodzice maja domy/ ogródki to może sadzonki drzewka/ krzewu ozdobnego. Widziałam kiedyś piękne nietypowe magnolie.

Edytowane przez 201607040940
Czas edycji: 2016-06-06 o 19:05
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 07:15   #7
Zosiek_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !!

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
namów przyjaciółkę żeby zrobili podziękowania kameralnie po ślubie i weselu, ładna fotoksiążka + oprawiona ładna fotka ze ślubu lub sesji....

jacy sa jej rodzice i teściowie? skromni, wycofani czy świetnie dają sobie radę w sytuacji kiedy sa w centrum zainteresowania? Jeżeli to pierwsze - to tym bardziej lepiej sie z takich publicznych szopek wycofać.
jeżeli rodzice maja domy/ ogródki to może sadzonki drzewka/ krzewu ozdobnego. Widziałam kiedyś piękne nietypowe magnolie.
Jej rodzice raczej to drugie, są wyluzowani, lubią się bawić i z każdej drobnostki się ucieszą, teściowie podobnie, ale może trochę mniej, ale na pewno nie będą taką sytuacją skrępowani, więc koniecznie chcą dać te prezenty w czasie uroczystości, żeby im było miło, no i żeby rodzina widziała, że nie zapomnieli o nich.

Co do filmów to nie chcą się bawić w takie rzeczy, po prostu nawet nie mają teraz na to czasu. ( w cale się im nie dziwię ) Zdjęcia to i tak dostaną więc to też żadne podziękowanie nie będzie, tylko pamiątka po weselu. Z tymi zawieszkami też fajna sprawa tylko gorzej z ojcami, bo nie przepadają za takimi rzeczami ale im można zawsze coś innego podarować.
Zosiek_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 10:20   #8
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !!

Też mieliśmy taki problem, tym bardziej, że kosze z kawą i słodyczami nie dość, że są oklepane na maksa, to jeszcze nasi rodzice ze względu na zdrowie powinni szerokim łukiem omijać kawę i słodycze. Myśleliśmy o koszyku z różnych herbat liściastych, z naszej ulubionej herbaciarni, która sprowadza gatunki z całego świata [nie mam na myśli herbat z sieciowego Five o'clock, tylko taką naprawdę herbaciarnię z prawdziwego zdarzenia]. Ostatecznie skończyło się na wycieczce do dobrego sklepu z winem, z obsługą, która zna się na temacie, gdzie kupiliśmy dwie butelki wina z wysokiej półki. Doszliśmy do wniosku, że takiego wina nasi rodzice sami by sobie nigdy nie kupili, nigdy by nie spróbowali, a ponieważ dobrze przechowywane [dostaliśmy oczywiście wskazówki jak] może postać jeszcze jakieś 15 - 20 lat, to rodzice mają pełna dowolność kiedy je wypiją
Myśleliśmy o różnych rzeczach. Biżuterii i zegarkach, wycieczkach, ale podczas analizy pomysłu wychodziło, ze dla którejś ze stron pomysł jest chybiony.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 08:03   #9
Zosiek_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !!

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Też mieliśmy taki problem, tym bardziej, że kosze z kawą i słodyczami nie dość, że są oklepane na maksa, to jeszcze nasi rodzice ze względu na zdrowie powinni szerokim łukiem omijać kawę i słodycze. Myśleliśmy o koszyku z różnych herbat liściastych, z naszej ulubionej herbaciarni, która sprowadza gatunki z całego świata [nie mam na myśli herbat z sieciowego Five o'clock, tylko taką naprawdę herbaciarnię z prawdziwego zdarzenia]. Ostatecznie skończyło się na wycieczce do dobrego sklepu z winem, z obsługą, która zna się na temacie, gdzie kupiliśmy dwie butelki wina z wysokiej półki. Doszliśmy do wniosku, że takiego wina nasi rodzice sami by sobie nigdy nie kupili, nigdy by nie spróbowali, a ponieważ dobrze przechowywane [dostaliśmy oczywiście wskazówki jak] może postać jeszcze jakieś 15 - 20 lat, to rodzice mają pełna dowolność kiedy je wypiją
Myśleliśmy o różnych rzeczach. Biżuterii i zegarkach, wycieczkach, ale podczas analizy pomysłu wychodziło, ze dla którejś ze stron pomysł jest chybiony.
Masz rację tego chce uniknąć moja przyjaciółka, żeby nie dać oklepanej kawy i czekolady tylko coś oryginalnego, a zarazem cieszącego obydwie strony. Na wycieczkę musieliby wysłać całą czwórkę razem,gdzie jeszcze tak zażyłej znajomości między teściami nie ma , po resztą nie każdemu pasuje taki wyjazd i są to nie małe koszta, przynajmniej ja tak sądzę. Myślałam, o jakimś dniu w spa, ale ojcowie ich raczej nie lubią takich klimatów.
Zosiek_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 12:58   #10
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !!

Cytat:
Napisane przez Zosiek_123 Pokaż wiadomość
Masz rację tego chce uniknąć moja przyjaciółka, żeby nie dać oklepanej kawy i czekolady tylko coś oryginalnego, a zarazem cieszącego obydwie strony. Na wycieczkę musieliby wysłać całą czwórkę razem,gdzie jeszcze tak zażyłej znajomości między teściami nie ma , po resztą nie każdemu pasuje taki wyjazd i są to nie małe koszta, przynajmniej ja tak sądzę. Myślałam, o jakimś dniu w spa, ale ojcowie ich raczej nie lubią takich klimatów.
Nawet jeśli wyślecie ich razem to nie muszą spędzać wspólnie czasu. Można też zorientować się w temacie, czy np. jakieś biura podróży nie prowadza sprzedaży voucherów na prezenty.
A co do spa: wszystko zależy od osoby. Mój Tata byłby zachwycony, jeśli tylko wchodziłyby w to masaże itd.. Z kolei oboje teściowie kręciliby na to nosem.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 13:12   #11
Zosiek_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !!

Moja przyjaciółka zdecydowała się na prezent w formie statuetki podświetlanej, ze strony xxx co o tym sądzicie ?? Mi strasznie się spodobał też ten pomysł, bo to pamiątka na lata i w sumie taka świecąca może nawet robić za małą lampkę. Na realizację czekałyśmy bardzo krótko, paczka przyszła dosłownie na drugi dzień. Wrzucam zdjęcia dla zainteresowanych Dzięki wielkie za pomoc ! Oraz bardzo polecam tą firmę xxx wszystkim którzy szukają takiego prezentu podziękowania. zdjecie.jpgzdjecie.jpg

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-22 o 21:20 Powód: Reklama.
Zosiek_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-28, 15:19   #12
unikat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 50
Dot.: Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !!

czyli założyłaś wątek żeby zareklamwać te niby ciekawe statuetki...jako lampka średnio widzę "rozświetlenie jako lampka" na niebiesko czy czerwono..trochę taki kurzołap ale może i dla niektórych fajne.
unikat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 22:36   #13
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !!

Podziękowania dla rodziców w formie krótkiego nowoczesnego i oryginalnego filmu wyświetlanego podczas wesela są teraz hitem. Wzruszające dla rodziców i będące świetną atrakcją dla gości, a do tego oryginalna pamiątka na długo! Mówię tu z własnego doświadczenia ale też z drugiej strony ponieważ zawodowo realizuję m.in. takie filmy i na ten sezon mam już w pełni zapełniony grafik.
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 11:24   #14
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !!

Cytat:
Napisane przez Zosiek_123 Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka zdecydowała się na prezent w formie statuetki podświetlanej, ze strony xxx co o tym sądzicie ?? Mi strasznie się spodobał też ten pomysł, bo to pamiątka na lata i w sumie taka świecąca może nawet robić za małą lampkę. Na realizację czekałyśmy bardzo krótko, paczka przyszła dosłownie na drugi dzień. Wrzucam zdjęcia dla zainteresowanych Dzięki wielkie za pomoc ! Oraz bardzo polecam tą firmę xxx wszystkim którzy szukają takiego prezentu podziękowania. Załącznik 6498756Załącznik 6498756
Dla mnie to tandetny gadżet, wcale mi się takie coś nie podoba.
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 18:01   #15
LoveForever18
Raczkowanie
 
Avatar LoveForever18
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 109
Dot.: Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !!

A my nie chcielismy żadnych ramek, wazonów, koszów i tym podobnych, bo najzwyczajniej w świecie jest to tandetne. Postawiliśmy na praktyczne zastosowanie i kupiliśmy ekspresy do kawy . Zarówno moi rodzice jak i PM to wielcy smakosze kaw więc wydaje nam się, że prezent będzie udany A dodatkowo na weselu mamy zamiar przeczytać własnoręcznie napisany i wymyślony śmieszny wierszyk o tym jak rodzice się poznali aż do momentu naszego ślubu Liczymy, że goście będą się dobrze bawić, a rodzice przypomną sobie swoją młodość
LoveForever18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 11:31   #16
RadekKarb
Przyczajenie
 
Avatar RadekKarb
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !!

Świetnie sprawdzą się wszystkie pomysły związane ze wspomnieniami czyli wszelkie fotoksiążki, albumy ze zdjęciami i inne spersonalizowane prezenty. Pomyśl również o tym, co rodziców interesuje. Mają jakieś hobby? Może coś w ten deseń.

Tutaj generalnie znajdziesz więcej pomysłów: xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-10 o 19:57 Powód: Link.
RadekKarb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 11:49   #17
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !!

Cytat:
Napisane przez Zosiek_123 Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka zdecydowała się na prezent w formie statuetki podświetlanej, ze strony xxx co o tym sądzicie ?? Mi strasznie się spodobał też ten pomysł, bo to pamiątka na lata i w sumie taka świecąca może nawet robić za małą lampkę. Na realizację czekałyśmy bardzo krótko, paczka przyszła dosłownie na drugi dzień. Wrzucam zdjęcia dla zainteresowanych Dzięki wielkie za pomoc ! Oraz bardzo polecam tą firmę xxx wszystkim którzy szukają takiego prezentu podziękowania. Załącznik 6498756Załącznik 6498756

Niestety jak dla mnie tandetny kurzołap. Za darmo bym tego nikomu w prezencie nie dała, a już na pewno nie rodzicom w podziękowaniu. Może się komuś podoba, nie neguje.

My na podziękowanie przygotowaliśmy film z własnym udziałem, z wykorzystaniem rożnych gadżetów, karteczek z hasłami, balonów innych pomysłów w plenerze. Projekt totalnie indywidualny. Do tego z racji moich zdolności plastycznych namalowałem nasze portrety z dedykacjami i datą ślubu. Plus drewniane ozdobnie tłoczone z pamiątkowym wpisem "pudełka" z dobrym alkoholem w środku. Film zrobił furorę wsród gości, rodzice się popłakali, prezenty się podobały. Ogólnie myśle, że fajnie wszystko wyszło.
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 13:52   #18
sreg
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 40
Dot.: Podziękowania dla rodziców. Co kupić ?? Pomóżcie !!

Ciekawym pomysłem jest nagranie filmiku z podziękowaniami dla rodziców, świetna pamiątka na całe życie

xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-21 o 11:46 Powód: Link.
sreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-20 14:52:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.