Zaproszenia Ślubne - rulony ! Pomozcie ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-14, 12:05   #1
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695

Zaproszenia Ślubne - rulony ! Pomozcie !


zaczelam ostre posukiwania zaproszen slubnych i pojawil sie problem.

znalazlam moje wymarzone, nie drogie sliczne zaproszenia,

problem w tym ze maja krztalt rulonow a ja ne wiem w jaki sposob je wyslac do gosci ??

bardzo mi ie podobaja a nie bede miala mozliwosci kazdemu osobiscie zawiezc zaproszenia

Pomozcie !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ZP-1.jpg (67,5 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ZR-1.jpg (76,8 KB, 121 załadowań)
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 12:18   #2
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Zaproszenia Ślubne - rulony ! Pomozcie !

Bardzo ładne. Można samemu zrobić takie tubki ze sztywnego papieru, włożyć w środek i wysłać. Tubkę zrobić prosto- zwiń w rulon kawałek papieru z bloku technicznego i go zaklej taśmą klejącą. Wrzuć to całe w dużą kopertę i gotowe- tyle że może to nie wyglądać zbyt elegancko. Z drugiej strony wysyłanie zaproszeń jako paczki może zrujnować
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 12:35   #3
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Zaproszenia Ślubne - rulony ! Pomozcie !

a ciekawe czy by sie dalo wyslac wlasnie taka tube z napisanym na niej adresem i znaczkiem

heh chyba bede musiala prywatnego kuriera wyslac hehe
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 12:47   #4
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Zaproszenia Ślubne - rulony ! Pomozcie !

No właśnie ze względu na utrudnioną wysyłkę nie brałam pod uwagę rulonów. Zawsze możesz je zgiąć, tylko, że wtedy już nie będzie takiego efektu.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 15:27   #5
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Zaproszenia Ślubne - rulony ! Pomozcie !

no niestety, nawet jeśli koperta też będzie w rulonie, to i tak zgniotą się na poczcie chyba, że chcesz je sama dostarczyć, wtedy może to być dobre rozwiązanie.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 08:39   #6
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: Zaproszenia Ślubne - rulony ! Pomozcie !

My też zdecydowaliśmy się na zaproszenia rulony z papieru czerpanego. Fakt, ze w dużej większości bedziemy je rozwozić, a pozostałe po prostu ładnie składamy w taka samą kopertę z papieru czerpanego. Przy składaniu zamówienia określamy które z kaproszeń będą zwijane, a które zostaną włożone do koperty. Być może trochę przesuwa się druk żeby nie było zgięcia na druku. Wiem że jest możliwość kupienia też tuby w którą można takie zaproszenie włożyć, ale nie ważne jak by była mocna, to Poczta Polska i tak zrobi z nią swoje i później będzie pognieciona itd, więc na prawdę nie warto się bawić w tuby, nawet jesli myślałabyś o kurierze, to przecież firmy transportowe nie zapewnią Ci że te tuby nie ulegną zagnieceniom. Chyba lepszym rozwiązaniem jest elegancka koperta.

Mogę przeslać Ci na priv linka do firmy gdzie zamawiamy zaproszenia, zobaczyłabyś jak ładnie i elegancko wyglądają nawet jeśli nie są zwinięte w rulon. Raz że to papier czerpany, dwa że czcionka i wykonanie też pierwsza klasa.

Pzdr.
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 14:22   #7
AneczkaKoziol
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaKoziol
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 213
Dot.: Zaproszenia Ślubne - rulony ! Pomozcie !

Tuby na poczcie na pewno nie przejdą - to znaczy wysłać Ci wyślą ale kiedy ja odbierałam z poczty metalowe koraliki (do robienia biżuterii) to
były niesamowicie zmasakrowane - skoro poczta potrafi zrobić rzeźnie z metalu to co dopiero z papieru (nie wiem jak zapakowanego).
Dla informacji pytałam przy wysyłaniu listu jaka jest szansa że go nie pogniotą (zależało mi na tym by był dostarczony w jednym kawałku) pani mnie bardzo ładnie poinformowała że pewności nie mam żadnej i jak coś sie nie podoba to mogę sama sobie jechać zawieść (ale u nas poczta słynie z chamstwa więc się nie przejęłam - chodzi o to że byłam gotowa zapłacić za "specjalne traktowanie" paczuszki, ale to i tak by nic nie dało bo bym wyrzuciła pieniądze a tylko "pocztowi poszukiwacze skarbów" by mieli wskazówkę że "tutaj trzeba szukać"). Dodatkowo pan listonosz upomniał mnie że powinnam być w domu kiedy przychodzi z paczkami bo "panie na poczcie kiedy dostają pocztę awizowaną bardzo często je przeszukują, zaczynając od tego że je gniotą, rozciągają i próbują otwierać - zwłaszcza kiedy mają nietypowe kształty" więc możesz być bardziej niż pewna że rulonik dojdzie w stanie zmasakrowanym.


ps. Ale mam pewien pomysł jak ci bardzo na tubach zależy. Jeśli goście nie są rozsiani po całej Polsce i świecie możesz np wysłać kilka zaproszeń do jednej osoby (zaufanej :P żeby się nie obraziła prośbą) i poprosić ją o poroznoszenie zaproszeń dalej po ludziach z jej miasta. Może trochę dziwny pomysł ale zawsze jakiś...
__________________
Informujemy że powyższy post jest wynikiem przemyśleń i samopoczucia w danym dniu i nie może być brana pod uwagę w innym terminie niż w chwili pisania.

_____________________
Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

Moja biżuteria
No i strona

AneczkaKoziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 11:16   #8
agawa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zaproszenia Ślubne - rulony ! Pomozcie !

kochane wizaznki dołączyłam niedawno i chciałabym Wam powiedzieć, że właśnie tworzę album dla rodziców. Robię go w całości sama, łącznie z samym albumem bo nie dostałam takiego, jaki chciałam. Jeśli chodzi o zdjęcia, te stare to po prostu zrobiłam ich fotoftafie aparatem cyfrowym. Nie wiem co wyjdzie, ale jestem dobrej myśli
agawa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 16:56   #9
madziuniekkkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Zaproszenia Ślubne - rulony ! Pomozcie !

Witam

...

wycięta reklama

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-05-18 o 18:48 Powód: wycięta reklama
madziuniekkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 09:10   #10
paulamalinka86
Raczkowanie
 
Avatar paulamalinka86
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 123
Dot.: Zaproszenia Ślubne - rulony ! Pomozcie !

hej ja mam tez zaproszenia w ksztalcie rulonu,bardzo mi sie podobaja i gosciom tez przewaznie sami je rozwozimy gosciom,ale zdazylo sie tez paru osobom wysłac,zrobilismy to w wiekszych bombelkowych kopertach i prosilismy pani z poczty zeby robila stempel na kopercie zamin zlozylismy zaproszenie i chyba,zaroszenie nie uleglo zniszczeniu bo nik sie narazie nie skarzyl
paulamalinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 00:08   #11
krystalizacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 29
Dot.: Zaproszenia Ślubne - rulony ! Pomozcie !

Widziałam kiedyś gdzieś sposób na zapakowanie takiego rulonu: otóż wkłada się go w rolkę po ręcznikach papierowych kuchennych- jest ona dość sztywna i w zasadzie ciężko ją zgnieść (przynajmniej w tych, które ja kupuję jest taka). w ten sposób zapakowaną można wysłać. Przydałoby się jednak ją jakoś okleić bo niezbyt estetycznie wygląda a potem do koperty. No i nazbierać odpowiednią ilość rolek . Nie wiem czy ten sposób się sprawdza ale ktoś tak wysyłał i chwalił się kiedyś na jakimś innym forum.
krystalizacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.