Dobry fryzjer LESZNO??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-01, 11:19   #1
blondsuperPolka
Przyczajenie
 
Avatar blondsuperPolka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1
Question

A dobry fryzjer w LESZNIE ???


Proszę o polecenie dobrego fryzjera/salonu w Lesznie!! Dziewczyny wyrazcie swoje opinie na temat fryzjerow w naszym miescie lub okolicach.
P.s. byl ktos w carlo biani w lesznie?, jakie wrazenia?

POZDRAWIAM
blondsuperPolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 15:53   #2
happy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 77
GG do happy
Dot.: A dobry fryzjer w LESZNIE ???

u Carlo Biani nie byłam, ale odradzam Matrixa na Westerplatte [spalili mi włosy jakiś czas temu]
teraz chodziłam do MonaLisy i przez rok było ok... ale po ostatnim balejażu włosy nie mogą 7 tydzień dojść do siebie [suche, matowe, twarde i trudne do rozczesania] i mam mieszane uczucia; nieprędko tam pójdę...

szukam nowego fryzjera w Lesznie

pozdrawiam
happy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 10:15   #3
karina-27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6
Dobry fryzjer LESZNO???

Cześć! Szukam dobrego fryzjera w Lesznie lub w okolicach Gostynia. Mam zamiar poddać się jakiejś metamorfozie, przede wszystkim zaszaleć z koloryzacją i na pewno skrócić włosy.... Może nawet zafunduję sobie delikatną grzywkę, której nigdy nie miałam... Proszę poradźcie dobrego fryzjera-stylistę, który zmieni mój wizerunek za w miarę przystępną cenę)) Z góry dziękuję za rady))

Edytowane przez karina-27
Czas edycji: 2007-10-10 o 10:16 Powód: błąd pisowni
karina-27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 11:16   #4
asiunia0812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

Ja rowniez szukam dobrego fryzjera ale na uczesanie i nie mam pojecia na kogo sie zdecydowac... Myslalam nad art teamem w lesznie tzn pania Monika Pralat ale nigdy u niej nie bylam wiec nie wiem... Znacie jakiegos dobrego stylizatora wlosow z leszna?
asiunia0812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 14:14   #5
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

Dziewczyny pomocyyyy!!! proszę o namiary na dobrą fryzjerke/fryzjera w Lesznie! Głownie chodzi mi o koloryzację profesionalnymi farbami jak np. Loreal Professionnel, Matrix, Vitallity's, chyba że znacie inne firmy których farby nie niszcza tak bardzo włosów.
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 14:59   #6
asiunia0812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

Ja jestem zadowolona z pani Lidki Borowiak. Ona ma zakład na zatorzu na Gierymskiego 21 i często się tam farbuję właśnie farbami jakimiś delikatnymi co mniej niszczą włosy Nr: 605393335
asiunia0812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 09:24   #7
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

Dziękuję za odpowiedz
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 12:52   #8
anger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

Leszno, Zamenhofa 10
Szczerze polecam! Fryzjerka słucha czego klient chce i robi dokładnie to. Doradzi, zasugeruje, ale nic na siłę i wbrew woli klienta. Bardzo dokładna, miła, uprzejma. Pani po szkole fryzjerskiej, a nie po kursie. Ma swój zakład od ponad 14 lat. Tanio, dokładnie i ładnie, a do tego w miłej atmosferze.

Leszno, Sułkowskiego 46
Szczerze nie polecam! Pracuje tam młoda fryzjerka, pani Kinga, po kursie, a nie po szkole fryzjerskiej! Nie słucha czego klient sobie życzy, realizuje swoje pomysły, podcina włosy jakby szykowała klientkę na wybieg i tak, że później jest wielki problem z ułożeniem fryzury w domu, po umyciu włosów. Po wizycie u tej fryzjerki musiałam iść do innego salonu ("U Justyny" Zamenhofa 10). Fryzjerka by wyrównać mi włosy musiała o połowę je skrócić (miałam do połowy pleców). Czeka mnie jeszcze jedno podcięcie i dopiero wtedy pozbędę się skutków eksperymentów fryzjerki z Sułkowskiego 46. Ceny astronomiczne! Podcięcie długich włosów, na sucho 45 zł.
anger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 17:35   #9
mmaryysiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: A dobry fryzjer w LESZNIE ???

Carlo Biani jest super!! Tylko troche drogo. Jak na studencka kieszeń.
mmaryysiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 12:16   #10
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: A dobry fryzjer w LESZNIE ???

Ja polecam Art team na Wilkońskiego dobrej jakość kosmetyki i zdolne fryzjerki
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 12:56   #11
kejtti91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 279
Dot.: A dobry fryzjer w LESZNIE ???

Cytat:
Napisane przez alu51 Pokaż wiadomość
Ja polecam Art team na Wilkońskiego dobrej jakość kosmetyki i zdolne fryzjerki
a tez przedłużaja włosy?
kejtti91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 10:30   #12
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

W dwóch postach powyżej jedzie reklamą i czarnym PR. Już wiem że ani do jednego ani do drugiego salonu nie zajrzę!
To forum jest do dzielenia się opiniami a nie reklamowaniem w ten sposób.
Powracając do tematu Czy ktoś może polecić fryzjera, który nie zrobi szkody nożyczkami?
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 10:54   #13
ilouvromance2
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance2
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: fws/ple
Wiadomości: 455
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

a ja poszukuje fryzjerki od przedłużania włosów metoda microrings i ściagania farby ,Leszno ,Wschowa ,Kościan
i ma być najlepsza
__________________
Kasiulek;D

Przytyć!!!
Pić skrzypek ,łykać belisske!
Motywuje sie
ilouvromance2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 16:34   #14
agdaska14
Raczkowanie
 
Avatar agdaska14
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 52
GG do agdaska14
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

Hej Dziewczyny. Wiem, że na Gierymskiego jest salon fryzjerski i pracują na Matrixie i chyba na ul. Świętokrzyskiej migneła mi kiedyś naklejka Loreal Profesionel czy coś w tym stylu.
__________________
"Problemy to tchórze- atakują tylko w grupach" - Gaiman
agdaska14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 10:32   #15
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

Art Team ul. Wilkońskiego Leszno
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 18:40   #16
Aagusia77
Raczkowanie
 
Avatar Aagusia77
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 223
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

Też słyszałam dobre opinie o fryzjerce z Zamenhofa. Na Ofiar Katynia jest dobra fryzjerka, Iwonka, ale u niej jest raczej drogo.
Tania i dobra fryzjerka jest na Rejtana, Salon U Agi czy jakoś tak
Aagusia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 07:06   #17
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: A dobry fryzjer w LESZNIE ???

Tak z tego co wiem to przedłużają włosy
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 16:26   #18
poochini1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

szkoda gadać... jedna wyżywa się na fryzjerze i podaje dokładne dane- na miejscu tej fryzjerki sprawdziła bym ip i podała sprawę o oszczerstwo- bo tak naprawdę nie wiadomo, czy naprawdę jest taka zła- czy po prostu klientce nie przypasiła. bo tak samo może być z panią justyną- którą ta internałtka wychwala ponad miarę. a przez takie komentarze .... szkoda gadać....
poochini1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 22:18   #19
emilimili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

Ja polecam salon fryzjerski na ul. Chełmońskiego na Zatorzu. Drugi salon tego zakładu jest na Wolińskiej (czynny także w niedzielę). Ja już drugi raz poszłam na hełmońskiego i fryzjerka zrobiła mi dokładnie taką fryzurkę jak chciałam. Ładne cięcie, włosy fajnie się układają. Plecam
emilimili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 15:47   #20
bet29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

Witam!Chciałabym sie dowiedziec dokladny adres malepszy studio na zatorzu.Jaka jest tam ulica.Czytam wlasnie opinie i tak mysle ze moze wybiore sie tam.Mam nadzieje ze wyjde zadowolona.Aha wie ktos moze jakie sa tam ceny?POZDRAWIAM
bet29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 00:24   #21
Michelee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Question Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

Witam, byl ktoś może w "MY BEAUTY" na 55 Pułku Piechoty 30 ?Chciałam poznac Wasze opinie nim tam sie wybiore.. nie wiem czy warto tam pójśc.. wiem, że to salon L'Oreal-a bo takiego tez szukam, ale nie wiem jaka jest jakośc usług fryzjerskich w Lesznie.W Koninie (skąd się przeprowadzam do Leszna) korzystalam własnie z salonu L'Oreal od kilku lat i byłam bardzo zadowolona. A jak to jest w Lesznie?Może jest jakiś lepszy fryzjer?
Michelee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 17:32   #22
mysssiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: leszno
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

jak szukacie naprawde dobrego salonu w lesznie to polecam ten na ofiar katynia ja jestem zadowolona chodze do kasi jest tez aga z art timu pracuja na l'orealu... naprawde mi sie tam podoba... jest jeszcze szef dawid ale sama go jeszcze nie widzialam. sama sprawdzilam kupilam kosmetyki jekie mi polecono i jestem zadowolona...
mysssiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 10:03   #23
monisio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

Witam. Możecie polecić mi jakiegoś dobrego fryzjera w Lesznie, chodzi o uczesanie ślubne. Słyszałam, że jest jakiś gościu w Laurencie na 55 Pułku, który podobno ma fajne wizje. Proszę o pomoc
monisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 01:25   #24
Aagusia77
Raczkowanie
 
Avatar Aagusia77
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 223
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

Cytat:
Napisane przez monisio Pokaż wiadomość
Witam. Możecie polecić mi jakiegoś dobrego fryzjera w Lesznie, chodzi o uczesanie ślubne. Słyszałam, że jest jakiś gościu w Laurencie na 55 Pułku, który podobno ma fajne wizje. Proszę o pomoc
Kiedyś na Ofiar Katynia był taki fryzjer, pracowała tam Iwonka, teraz tam jest jakiś inny fryzjer, a Iwonka przyjmuje na Ostroroga (kolo Lidla i żabki )
Aagusia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 18:39   #25
Michelee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Arrow Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

Dla zainteresowanych... odwiedziłam Laurenta na 55 Pułku.. sam właściciel mnie ścinał.. widac,ze preferuje naturalne uczesanie. U mnie stwierdził, ze skoro włosy same sie pieknie faluja to proponuje je tak zostawic. Doradził, zeby nie prostowac prostownica. Pięknie tylko wymodelował. Niestety przy deszczowej pogodzie fryzura sie zepsuła.. i tego samego dnia miałam napuszone włosy. ..Sam wystrój salonu jest bardzo ładny, w którym są fotele masujące plecy.. ale chyba nie o to chodzi, żeby były bajery w salonie tylko raczej o to żeby byli profesjonalni fryzjerzy.
Teraz wybieram sie do fryzjera na Ofiar Katynia i przekonam sie czy faktycznie warto było tam pójśc
Michelee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 15:47   #26
Emanuelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

Cytat:
Napisane przez asiunia0812 Pokaż wiadomość
Ja jestem zadowolona z pani Lidki Borowiak. Ona ma zakład na zatorzu na Gierymskiego 21 i często się tam farbuję właśnie farbami jakimiś delikatnymi co mniej niszczą włosy Nr: 605393335
Byłam tam, ale pani Lidka już nie pracuje, skusiłam się na usługę nowej pani i jestem zadowolona, skorzystałam przy okazji z salonu kosmetycznego.
Wszytko na wysokim poziomie, szkoda że na samym końcu Leszna gabinet się znajduje, ale warto
Emanuelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 15:37   #27
Paula91zz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

Cytat:
Napisane przez Aagusia77 Pokaż wiadomość
Też słyszałam dobre opinie o fryzjerce z Zamenhofa. Na Ofiar Katynia jest dobra fryzjerka, Iwonka, ale u niej jest raczej drogo.

Czy ta pani Iwonka nie miała przypadkiem kiedyś salonu na Wolności??

Bo właśnie jej poszukuje!! To była moja sprawdzona fryzjerka ale na 2 lata dałam spokój moim włosom i straciłam do niej kontakt.. dowiedziałam sie, że salon został przeniesiony z ulicy wolności na inna a dzisiaj dowiedziałam się, że zarówno Pani Iwona jak i Pani Asia, które razem prowadziły salo na wolności pozakładały swoje salony.. i teraz już kompletnie straciłam namiar na P. Iwonę.. jeżeli ktoś kojarzy ten salon i tą fryzjerkę to bardzo będę wdzięczna za namiary..

Pozdrawiam
Paula91zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 13:59   #28
WojMec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 1
Wyślij wiadomość przez Yahoo do WojMec
Smile Dot.: A dobry fryzjer w LESZNIE ???

LABIRYNT FRYZUR to wyjątkowe miejsce dla każdego.

Wyjątkowy klimat dla wyjątkowych ludzi - takich jak TY. Ambitni, profesjonalni styliści-fryzjerzy poprowadzą Cię przez labirynt mody, spokoju, relaks & chillout na wysokim poziomie, dzięki któremu wykreujesz swój styl razem z Nami. Bo każdy klient to dla Nas inspiracja...


Leszno 64-100 Kąkolewska 6
Tel. 65 525 15 77 Kom. 603 360 662
http://www.facebook.com/labiryntfryzur


Pozdrawiamy Ekipa Labirynt Fryzur
WojMec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 17:00   #29
agdaska14
Raczkowanie
 
Avatar agdaska14
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 52
GG do agdaska14
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

Niedawno byłam w Art Team. Z całego serca nie polecam niestety!
Byłam na farbowaniu inoa i cięciu. Nigdy nie byłam tak zrozpaczona po wizycie u fryzjera. Miałam sobie zafarbować na ciemny blond, taki bardzo jasny brązowy-wyszedł czarny z czerwonym! Obcięto mnie 'na pazia' a chciałam lekką, zwiewną i łatwą do ułożenia fryzurę. Kompletna porażka, jak wróciłam do domu to płakałam jak bóbr przez kilka godzin i bałam się spojrzeć w lustro. Kupiłam już sobie farbę w rossmanie i czekam jeszcze kilka dni by móc zafarbować na normalny kolor żeby nie wyglądać jak pani spod latarni. Myślałam, że skoro loreal, kerastase, wysokie ceny to wyjdę szczęśliwa i jeszcze tam wrócę. Szczerze odradzam, uczcie się na cudzych błędach. Poszukiwania tego jedynego fryzjera nadal trwają
__________________
"Problemy to tchórze- atakują tylko w grupach" - Gaiman
agdaska14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 08:56   #30
monisio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer LESZNO???

Witam. Trafiłam ostatnio w Lesznie do salonu na ulicy Kąkolewskiej. Salon nazywa się labirynt fryzur. Muszę przyznać że pierwszy raz w życiu ktoś doradził mi ścięcie i odradził pasemka!!! które robiłam od wielu lat!!! Polecam bardzo gorąco. Żałuję tylko że nie trafiłam tam rok temu, przed swoim ślubem. Ceny dość wysokie, ale pierwszy raz nie żałowałam wydanych pieniędzy
monisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-08 09:08:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.