Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-15, 12:26   #1471
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

SIIESTA ale foteczka Ciebie natura nie pokrzywdziła zdecydowanie, świetny kolorek naturalny SUPER !!!

Ja już 13 miesięcy nie farbuję i dobrze się z tym czuję.

WISZER zdjęcia czasem pokazują inaczej niż w rzeczywistości... Wg mnie błyszczące mogą być naturalne i farbowane, zależy od włosów. Moje naturalne akurat miały większy blask niż farbowane.

OLIMPIAMIKO jak podjęła decyzje to już z główki nie wybijesz, zresztą jeśli ona tego naprawdę chcę nie ma co jej powstrzymywać.

__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 15:57   #1472
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziewczyny, mam ogoromne problemy z netem i komputerem, wiec pisze krótko - uciachałam z 10 cm odważyłam się i nie żałuje. Fryzjerka ścieła mi wszystko co było zniszczone. WLosy wygladaja rewelacyjnie (choc sa tylko do ramion). Zrobilam sobie rowniez gęstszą grzwykę. JEstem baaaaardzo zadowolona !

Dobrze, ze doradzilyscie cięcie
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 15:24   #1473
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

talkative2, to super że się dobrze czujesz w nowej fryzurce I czekamy również na relację zdjęciową
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 16:48   #1474
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Wyśle blizej konca miesiąca, kiedy powoli zaczna sie pojawiac zdjecia odrostów, żeby tak nie zaśmiecać Za jakiś tydzien/ dwa tygodnie podrzuce
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:53   #1475
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Super, że jesteś zadowolona

Naoglądałam się wczoraj znowu pełno głów, tym razem nawet dużo dziewczyn zauważyłam z naturalnymi włosiami, miałam nawet porównanie gdy taka 'naturalka' stała obok 'farbowańca' iii zdecydowanie naturalne wyglądały o niebo lepiej niż te farbowane. Ile się wczoraj też odrostów na pół głowy naoglądałam i wypłukanych farb ... bez komentarza
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 12:15   #1476
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja tez ostatnio zaczełam obserwować i widzę rzeczywiscie dużo dziewczyn z naturalkami Ktore ładniej wyglądają dla mnie? I farba i naturale Farba jest ładna we wstępnej fazie - dopóki nie zacznie się wypłukiwać i blaknąć. Wtedy włoski ładnie się świecą. Natomiast, jak pewnie wszystki wiemy już po miesiącu farba wygląda znacnzie gorzej
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 20:10   #1477
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Mam nadzieje ze sie za mna dziewczyny stesknilyscie wprawdzie nie bylo mnie od piatku ale dla mnie to kupa czasu!
talkative2 suuper ze scielas wszystkie zniszczone, czekam na zdjecia!!!!
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 22:45   #1478
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

U mnie kryzys juz zazegnany . Jednak doszlam do wniosku ze moje wloski sa w naprawde przyzwoitym stanie i zal by je niszczyc. Jeszcze lektura wizazu tez wlasciwie dziala, jak sobie czytam wypowiedzi wizazanek ze same problemy z farbowaniem. Chyba przy nastepnym kryzysie sobie powiesze moje wlasne zdjecie z popalonymi wlosami, zebym sie juz nie wazyla narzekac na naturalki. Niestety nie stac mnie na profesjonalna koloryzacje u fryzjerskiego mistrza co miesiac az do konca zycia, wiec moze daruje moim wlosom tych drogeryjnych swinstw.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 09:11   #1479
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
U mnie kryzys juz zazegnany . Jednak doszlam do wniosku ze moje wloski sa w naprawde przyzwoitym stanie i zal by je niszczyc. Jeszcze lektura wizazu tez wlasciwie dziala, jak sobie czytam wypowiedzi wizazanek ze same problemy z farbowaniem. Chyba przy nastepnym kryzysie sobie powiesze moje wlasne zdjecie z popalonymi wlosami, zebym sie juz nie wazyla narzekac na naturalki. Niestety nie stac mnie na profesjonalna koloryzacje u fryzjerskiego mistrza co miesiac az do konca zycia, wiec moze daruje moim wlosom tych drogeryjnych swinstw.
ja tez wlasnie dla motywacji czytam watek NAJLEPSZE FARBY BLOND czy cos takiego i wspolczuje im szczerze niszczenie wlosow dla cholernego blondu, a to zolte, a to odrost nie taki wyszedl.. dajcie spokoj
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 20:08   #1480
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Długo sie nie pojawiałam, ale caly czas jestem z wami i z odrościkami Mam problem jak co roku zimą otóż strasznie elektryzuja mi sie włosy. Od ogrzewania i grubych swetrów pewnie. Jak temu zapobiec? nie mam suchych włosów, wręcz przeciwnie, ostatnio chciałam przeczekać moje kłaczki i doprowadziłam jej do stanu gdy były dosyć tłuste ale i tak sie elektryzowały. Nawet gdy je olejuje na początku też sie elektryzują !!! Nawet jak mają olej na sobie, chyba, że już po nich cieknie to wtedy przestają
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 20:47   #1481
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja chcę większy odrost! ma 1 cm niecały
aż mnie mdli na myśl, że będę musiała go przykryć i tak jeszcze brązem jakimś...

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-10-19 o 20:49
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 21:43   #1482
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Od grudnia chciałam się pozbyć czerni kombinowałam z brązami jakimiś płukankami a w rezultacie i tak mam ciemny brąz i około 7 cm odrostu zapuszczam trochę z bólem serca bo moje naturalne to złoty ciemny blond ale mam dość tego cudowania z farbami .Mam nadzieje że przy mojej złotawej karnacji jakoś to bedzie wyglądało.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 11:33   #1483
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
Od grudnia chciałam się pozbyć czerni kombinowałam z brązami jakimiś płukankami a w rezultacie i tak mam ciemny brąz i około 7 cm odrostu zapuszczam trochę z bólem serca bo moje naturalne to złoty ciemny blond ale mam dość tego cudowania z farbami .Mam nadzieje że przy mojej złotawej karnacji jakoś to bedzie wyglądało.

powodzenia
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 11:58   #1484
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dzięki mam nadzieje że wytrwam
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 12:33   #1485
aniss2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

witam, można do Was dołączyć?ja też próbuję wrócic do naturalnych włosków i nie wiem czy wytrwam ale będę próbować.dodam że prób takick miałam już kilka ale zawsze kończyło się farbowaniem.aktualnie mój odrost ma 5 cm i nie farbuję już 4 miesiące, tylko trochę wkurzają mnie te różne kolory na głowie, do tego mam jeszcze troszkę nierównomiernie pokryte wloski ciemna farna tzn ciemny blond bo byly farbowane po rozjasnianiu a wiadomo jak to jest jak sie przyciemnia rozjasniane wlosyzalaczam zdjątko zebyście mogły ocenić czy nie wygląda to tragicznie?
aniss2004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 12:36   #1486
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

aniss - masz chyba dosyć podobne kolory ( i farby i naturalek ) do mnie nie wygląda strasznie a przynajmniej ja tak nie uważam Mam w tej chwili trzy kolry na głowie nie farbuje od czerwca (czyli tez gdzies z 4 miesiące będą) i mam zamiar wytrwac!
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 13:07   #1487
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Nie, nie jest źle, jest dobrze, bez widocznych różnic
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 13:19   #1488
aniss2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja tez 4 miesiące nie farbuje i urosly mi 5 cm a Tobie?zalącz fotke jak możesz no chyba ze już jest zalączona

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

to pytanko było oczywiście do talkative2ja to sie zastanawiam czy nie trzeba u mnie rozjasnic troszke tych ciemnych farbowanych np tym sprayem joanna i czy wtedy nie byloby lepiej tzn mniej by sie moze roznily, ale z drugiej strony boje sie ze mi sie moj naturalny odroscik niechcacy moze rozjasnic i znowu klopsi od nowaa moze i lepiej nie ruszachaha, sama nie wiem
aniss2004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 13:42   #1489
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Szczerze mówiąc ja nie mierze dorostów bo nie uważam tego za bardzo miarodajne jak dziewczyny już zauważyły - włoski rosną z różną szybkością w różnych miejscach
Moje zdjęcia były juz wiele razy wklejane , a kolejne pojawią się bliżej końca miesiąca , bo nie chce zaśmiecać
Co do czegokolwiek , aby rozjasnic/przyciemnić włosy - ODRADZAM wszystko Tak jak juz wiele razy wspominalam - mialam juz kilkucentymetrowy odrościk, walnełam przed weselem, szampon na kilkanaście myć, który nie zszedł i pozostawił po sobie kilkucentymetrwoe rude pasmo dlatego teraz mam 3 kolory na głowie. Najlepiej pozwolic im rosnąc - poza tym nie mamy az tak bardzo rzucającego się w oczy odrostu pomysl sobie co mają dziewczyny przechodzące z czarnego do naturalnego jasnego blondu.
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 16:47   #1490
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Jak wrocic do swojego koloru....problem :|

Odświeżę wątek, może ktoś jeszcze zajrzy

Zacznę od tego, że naturalne moje włosy to pewnie średni blond, może nawet jasny (takiego go widziałam ostatnio jakieś 10 lat temu :P), przez wiele lat rozjaśniałam je na jasny (biały) blond.
Rok temu zrezygnowałam z tak intensywnego rozjaśniania i postanowiłam malować wlosy na coś zbliżonego- średni blond. Malowałam regularnie, różnymi farbami, ale ani nie uzyskałam nigdy wymarzonego chłodnego odcienia, no i jednak kolor włosów na byłych białych włosach, a tych już naturalnych trochę się różnił.

Dziś z kolei jak przyjrzałam się włosom (nie malowałam od początku sierpnia), zauważyłam, że mam w tym momencie 3 "pasy"- najniżej te w miarę jasne partie, na których wcześniej kładziony był rozjaśniacz, druga cienka warstwa to pas średniego-ciemnego blondu i ostatnia, dwu centymetrowa to mój kolor naturalny i, o dziwo, najładniejszy!
I mnie natchneło- po co maluję, skoro i tak mój naturalny kolor jest tym, który chce uzyskać. Także pojawił się problem: JAK POWRÓCIĆ DO NATURALNEGO KOLORU, BY RÓŻNICA NIE BYŁA TAK WIDOCZNA? Szamponetka coś da? czy zostawić jak jest i cierpieć estetycznie przez jakiś rok?

Naprawdę nie wiem
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 16:52   #1491
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Jak wrocic do swojego koloru....problem :|

zapraszam tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=435703
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 16:59   #1492
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Zostałam odesłana tutaj, także zwracam się do was o pomoc

Skopiuję posta, bom leniwa :P
Zacznę od tego, że naturalne moje włosy to pewnie średni blond, może nawet jasny (takiego go widziałam ostatnio jakieś 10 lat temu :P), przez wiele lat rozjaśniałam je na jasny (biały) blond- pasemka.
Rok temu zrezygnowałam z tak intensywnego rozjaśniania i postanowiłam malować włosy na coś zbliżonego do natury- średni blond. Malowałam regularnie, różnymi farbami, ale ani nie uzyskałam nigdy wymarzonego chłodnego odcienia, no i jednak kolor włosów na byłych białych włosach, a tych już naturalnych trochę się różnił.

Dziś z kolei jak przyjrzałam się włosom (nie malowałam od początku sierpnia), zauważyłam, że mam w tym momencie 3 "pasy"- najniżej te w miarę jasne partie, na których wcześniej kładziony był rozjaśniacz, druga cienka warstwa to pas średniego-ciemnego blondu i ostatnia, dwu centymetrowa to mój kolor naturalny i, o dziwo, najładniejszy!
I mnie natchnęło- po co maluję, skoro i tak mój naturalny kolor jest fajniejszy i jest tym, który chce uzyskać. Także pojawił się problem: JAK POWRÓCIĆ DO NATURALNEGO KOLORU, BY RÓŻNICA NIE BYŁA TAK WIDOCZNA? Szamponetka? czy zostawić jak jest i cierpieć estetycznie przez jakiś rok?

Naprawdę nie wiem Widzę, że jesteście doświadczone, także czekam na rady :P
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 17:12   #1493
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

vivienne najlepiej jak pozostawisz je same sobie. Ja osobiście uzywam szamponetki takiej do 6 myć, ale na naturalne włosy aby przyciemnić, bo farbowańce mam b. ciemne. A Ty po części masz rozjaśniane, więc szamponetka wżarła by sie głęboko i niewiadomo czy by zeszła i co po sobie zostawiła, poprostu nie wiadomo czy rezultat nie byłby gorszy niż jest obecnie. Wszystkie odcienie z tego co zrozumiałam masz w odcieniach blondu, więc katastrofy nie ma ja mam naturalne jasny blond, a farbowańce prawie czarne więc kontrast ogromny. Trzymam kciuki, że wytrwasz, tak jak za wszystkie dziewczyny w tym wątku
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 20:00   #1494
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Vivienne zamiesc zdjecie, moze wcale nie jest to tak widoczne. Lepiej zostawic wlosy w spokoju bo z szamponetkami to roznie bywa .

Strasznie mi zaczely ostatnio wlosy wypadac , juz nie wiem co robic, chyba sie przejde do apteki po jakis suplement, bo przy myciu i czesaniu naprawde sporo ich juz wypadlo przez ostatni miesiac .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 20:44   #1495
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

W chwili obecnej nie jest to wielki kontrast, rzekłabym, że nawet niewielki, jednak jakiś jest. Zrobiłam nawet zdjęcia, ale na zdjęciach nie widać tak jak w rzeczywistości Tam chyba w ogóle nic nie widać
O: http://img827.imageshack.us/i/dscf4747.jpg/
Zawsze byłam osobą, która nie dopuszczała do jakichkolwiek odrostów, a tu takie wyzwanie...

Swoją drogą jakie najlepiej mieć fryzury? Bo chyba przy zupełnie gładkich włosach odrosty są o wiele bardziej widoczne? zastanawiam się czy nie wycieniować sobie, szczególnie, że końce i tak są zniszczone. Ale dylemat. Podziwiam Was dziewczyny.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2010-10-20 o 20:49
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 21:44   #1496
karolajna_
Raczkowanie
 
Avatar karolajna_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 90
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Hej, dziewczyny już dawno nic nie pisałam na wątku ale ciągle jestem z Wami i hoduję odrosty.
Szczerze mówiąc miałam kilka kryzysów i już wybierałam farbę ale się nie dałam i przetrwałam zawsze się motywuje tym że moje naturalki są takie miękkie i kolor strasznie mi się podoba i nie wiem jak mogłam je zafarbować na ten jasny blond... no ale każdy popełnia błędy

i powiem Wam coś jeszcze wrazie co nie słuchajcie fryzjerek, które tylko czatują by nasze piękne naturalne włosy zepsuć jakąś farbą! Ostatnio byłam na podcięciu i znowu wybierałam kolory farb. Ja nie wiem ale w salonie kompletnie przestawiam sie na myslenie fryzjerek chyba. Na szczescie jak wychodze to juz wiem ze nie moge zafarbowac i nawet nie mam prawa o tym myslec!
__________________

"W życiu istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" P. Coelho







Edytowane przez karolajna_
Czas edycji: 2010-10-20 o 21:48
karolajna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 03:51   #1497
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Vivienne, cos rzeczywiscie widac, sokoro podoba ci sie kolor i chcesz miec zdrowe wlosy to napewno warto pomeczyc sie, decyzja nalezy do ciebie. Wg mnie najlepiej wiazac wloski, zwlaszcza jak odrost jest juz paro centymetrowy, wtedy przy twarzy sa juz same naturalki .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 11:29   #1498
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

VIVIENNE witaj w naszym gronie, fajnie że zdecydowałaś się na powrót do naturalnych Dużo nie zobaczyłam na tym zdjęciu, ale to chyba dobrze dla Ciebie - różnica jeśli jest to mała.

UCA mi też ostatnio zaczęły wypadać włosy, stawiam na to, że to przez jesień, bo innych powodów nie widzę. Co prawda nie wypada ich więcej niż 100 dziennie, ale więcej niż zwykle. Zauważyłam, że przy czesaniu i myciu nie wypadają aż tak aby się wystraszyć, ale pełno mam ich na ubraniu (!) i to mnie niepokoi. Hm.. może to przez moją długość, zwolniły już tempo porostu i się buntują. Zawsze tak jest jak już przekroczą te 35 cm to już szaleją, chyba nie lubią być długie
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 11:36   #1499
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

a ja juz od kilku dni zagranica i.... no dostalam okropnego lupiezu od tej wody. Wczoraj kupilam olejek z drzewa herbacianego i dolalam do szamponu- mam nadzieje ze pomoze bo skora swedzi jak szalona!
a jesli chodzi o wypadanie to nie zauwazylam zeby w lazience bylo ich wiele. co jest troche dziwne bo przed wyjazdem lecialy jak szalone....
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 15:20   #1500
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Oglądałam dzisiaj program w tv i tam było coś takiego, że kobiety przechodziły metamorfozy. Była tam jedna młoda kobieta, która chciała się zmienić, miała naturalne włosy (ładne) i fryzjer do niej, żeby pofarbować, ona się nie zgadzała, mówiła że jest przeciwniczką farbowania, ale i tak uległa, poddała się 'naturalnej koloryzacji bez amoniaku'. Fakt, ładnie ją 'zrobili', ale głupotą jest to, że wszystkim wciska się farbowanie włosów, przecież bez tego też można przejść metamorfozę i można ładnie wyglądać !
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.