Single Beautiful Ladies - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-25, 18:22   #2551
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Latineee Pokaż wiadomość
Housa na bieżąco na tvp2 oglądam, NCIS chyba też kilka odcinków w tv oglądałam, a do Mentalista się tak zbieram i zbieram, ale na razie odpuszczam, może dopadnie mnie znowu ten serialowy czas
o i też Ci pogratuluje odwagi z tymi szybkimi randkami. Skąd wziełaś informację o tym ? To będzie Twój "pierwszy raz" ;p?
Ogólnie słyszałam o czymś takim w USA, ale nie byłam świadoma, że dotarło już do Pl Dziewczyny z innego wątku coś zaczęły pisać i mnie to zainteresowało. To będzie mój 'pierwszy raz' i mam nadzieję, że będę się dobrze bawić

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że nie wszystkie moje koleżanki mają mózgi zaprogramowane tylko na facetów. Nie zniosłabym wielogodzinnej analizy cudzych problemów z facetami i uczuciami
Koleżanki mąż jest już przyzwyczajony, że jak ich odwiedzam, to porywam kumpelę na shopping i on musi zejść na chwilę na dalszy plan A ponieważ małego dziecka nie będziemy ciągać ze sobą po sklepach, to sporą część dnia był nianią, ale wieczorem siedział już z nami i sączył piwo.

Ogólnie większość moich znajomych uznaje związki za sprawy prywatne i normalne jest to, że jedni przychodzą na spotkania czy imprezy z drugą połową, inni solo. Takie mieszane towarzystwo jest najlepsze, bo wśród samych samotnych bab można zgłupieć, a wśród samych par zdołować się czując jak piąte koło u wozu.
Też nie wyobrażam sobie ciągłego gadania o facetach Moi najbliżsi znajomi myślą tak samo, ale znam też dziewczyny, które prowadzą tryb: dom-uczelnia-misio. Nie ma mocnych żeby je wyciągnąć choćby na kawę po zajęciach, bo muszą wracać do domu
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 18:27   #2552
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez marlen1366 Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki dziś wieczorem Bardzo mi się to dzisiaj przyda


Cytat:
Napisane przez Acredo Pokaż wiadomość
weź się tam odpicuj i najlepiej fotorelację

Ukryta kamera.

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Jeśli znajoma mogła się w dwa-trzy miesiące tak wylaszczyć biegając (i pewnie nie tylko), to ja też chcę, więc będę się wylaszczać
Ja też.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 18:47   #2553
Latineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 26
Dot.: Single Beautiful Ladies

to w takim razie baw się dobrze i też czekam na relacje, ciekawe czy ktoś warty uwagi się tam znajdzie

a co do biegania to dziewczyny polecam wam kupić sobie karnet open na siłownie. Ja po rozstaniu z facetem, żeby całkowicie zapchać sobie czas i nie mieć czasu na rozmyślania na smuty w każdej wolnej chwili biegłam na siłownie i zajecia z fitnessu. Fitness prowadzi świetna babka, która mega motywuje i wogóle super kobieta
A po fitnessie na dojechanie, biegam na bieżni. Jak ktoś nie lubi biegać w terenie to polecam bieżnie. Ja nie mogłam się nigdy zebrać, żeby wyjść z domu i pobiegać, a teraz mam karnet to głupio go nie wykorzystać, a na bieżni o niebo lepiej mi sie biega i tak się nie męczę No i na fajnych facetów można sobie popatrzeć, także polecam :P
Latineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 18:59   #2554
dorka_tw
Rozeznanie
 
Avatar dorka_tw
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 851
Dot.: Single Beautiful Ladies

gdybym tylko miała więcej kasy od razu lecę na siłownie. Lubie pobiegać w lesie, ale jednak siłownia bardziej mnie motywuje z powodu tego właśnie że już wykupiłam karnet.
A propo kasy to ostatnio poszłam do szmateksu i znalazłam 3 pary zarąbistych spodni na mój coraz chudszy tyłek A naprawdę było ciężko, już myślałam że wyjdę z niczym Oczywiście nie znając się najpierw poszłam na ten dział gdzie są rzeczy na wagę i gorsze, a dopiero później na ten sensowny. A w ogóle jaki miałam ubaw. Chodzę po tej hali i szukam jeansów, pytam się babki gdzie są, ale nie dziecięce. Pokazuje, idę, patrze - małe, na dzieci. Wzięłam pare bo wysoka nie jestem. Tam znalazłam jedne fajne. Niosę z powrotem a babka na mnie gały i dopytuje się czy to na pewno tutaj. Nawet sprawdzała małpa po mnie. Przecież widziała że mała jestem, co się dziwiła że mierze małe spodnie? Ale nie mam szczęścia do bluzek, nigdy nie mogę tam nic znaleźć...
__________________
Jest taka granica cierpienia za którą uśmiech się pojawia...


dorka_tw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 18:59   #2555
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Latineee Pokaż wiadomość
to w takim razie baw się dobrze i też czekam na relacje, ciekawe czy ktoś warty uwagi się tam znajdzie

a co do biegania to dziewczyny polecam wam kupić sobie karnet open na siłownie. Ja po rozstaniu z facetem, żeby całkowicie zapchać sobie czas i nie mieć czasu na rozmyślania na smuty w każdej wolnej chwili biegłam na siłownie i zajecia z fitnessu. Fitness prowadzi świetna babka, która mega motywuje i wogóle super kobieta
A po fitnessie na dojechanie, biegam na bieżni. Jak ktoś nie lubi biegać w terenie to polecam bieżnie. Ja nie mogłam się nigdy zebrać, żeby wyjść z domu i pobiegać, a teraz mam karnet to głupio go nie wykorzystać, a na bieżni o niebo lepiej mi sie biega i tak się nie męczę No i na fajnych facetów można sobie popatrzeć, także polecam :P
Ja chodziłam na siłownię i też polecam Teraz jestem na etapie szukania jakiegoś taniego klubu, bo jednak w tym dotychczasowym karnet open na dłuższą metę jest kosztowny;/
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 19:06   #2556
Latineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 26
Dot.: Single Beautiful Ladies

Ja już mój wymarzony klub znalazłam i w sumie nie jest jakoś tragicznie drogi, jeden z tańszych u mnie w mieście ale kurcze teraz w marcu chyba nie wyskrobie kaski, bo z uczelni na obóz obowiązkowy mnie wysyłają i na to muszę wydać wszystko
ale może przekonam się do biegania w terenie, bo ostatnio poznałam fajnego faceta, który intensywnie biega i ma zamiar mnie wyciągnąc na bieganie, tylko ja się troche bo je bo on po 12 km biega a ja po 2 już zdyszana będę, wstyd ;p
Latineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 19:11   #2557
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Single Beautiful Ladies

Najwyżej zrobi Ci usta-usta jakbyś mdlała
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 19:17   #2558
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez dorka_tw Pokaż wiadomość
A propo kasy to ostatnio poszłam do szmateksu i znalazłam 3 pary zarąbistych spodni na mój coraz chudszy tyłek
Ja muszę się przejść poszukać spodni do fitnessu. Kiedyś znalazłam super spodnie za parę złotych w jednym z lumpków. Nie uśmiecha mi się kupować spodni za min. 100 zł tylko po to, żeby je niszczyć na siłowni. Buty to co innego, muszą być porządne, żeby się nie nabawić jakiejś kontuzji, ale spodnie muszą po prostu dobrze leżeć na tyłku

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Ja chodziłam na siłownię i też polecam Teraz jestem na etapie szukania jakiegoś taniego klubu, bo jednak w tym dotychczasowym karnet open na dłuższą metę jest kosztowny;/
Super sprawa z siłką
Ja przez wiele lat ćwiczyłam, czasem intensywniej, czasem mniej, ale od jakichś trzech lat, może więcej zarzuciłam treningi, najpierw z braku czasu, później z braku motywacji, a teraz coraz bardziej wkurza mnie kiepska kondycja, brak mięśni i tłuszczyk zbierający się na brzuchu, więc muszę się znowu rozruszać.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 19:18   #2559
Latineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 26
Dot.: Single Beautiful Ladies

no tym usta usta bym nie pogardziła :P ale kurcze wolałabym sobie wstydu na początku znajomości nie robić

a spodnie na fitness ostatnio przecenione w decathlonie widziałam 49 zl i to dobrej firmy
Latineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 19:25   #2560
dorka_tw
Rozeznanie
 
Avatar dorka_tw
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 851
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Latineee Pokaż wiadomość
Ja już mój wymarzony klub znalazłam i w sumie nie jest jakoś tragicznie drogi, jeden z tańszych u mnie w mieście ale kurcze teraz w marcu chyba nie wyskrobie kaski, bo z uczelni na obóz obowiązkowy mnie wysyłają i na to muszę wydać wszystko
ale może przekonam się do biegania w terenie, bo ostatnio poznałam fajnego faceta, który intensywnie biega i ma zamiar mnie wyciągnąc na bieganie, tylko ja się troche bo je bo on po 12 km biega a ja po 2 już zdyszana będę, wstyd ;p
Może się dostosuje do Ciebie, jak chce Cię tak wyciągać na bieżnie Albo on będzie biegać a Ty podziwiać
__________________
Jest taka granica cierpienia za którą uśmiech się pojawia...


dorka_tw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:05   #2561
Latineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 26
Dot.: Single Beautiful Ladies

Tylko kurcze on właśnie chce w teren ruszyć ! to ani popatrzeć, ani nadążyć
Latineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 20:10   #2562
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Latineee Pokaż wiadomość
Tylko kurcze on właśnie chce w teren ruszyć ! to ani popatrzeć, ani nadążyć
To nie wiem- możesz zawsze poćwiczyć wcześniej rzuty i jak za szybkie tempo narzuci to w niego rzucisz butelką wody?


Dziewczyny- klamka zapadła Zapisałam się z kumpelą na te speed dates w tą niedzielę, wcześniej idziemy na piwko na rozluźnienie To dzień moich urodzin, więc oby był szczęśliwy
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:17   #2563
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Latineee Pokaż wiadomość
a spodnie na fitness ostatnio przecenione w decathlonie widziałam 49 zl i to dobrej firmy
Zazdroszczę, jeśli ktoś ma pod nosem decathlon. Ja do najbliższego mam ok. 140 km + przeprawa do drugi koniec miasta, na jakieś peryferia, więc koszt dojazdu byłby wyższy, niż koszt samych spodni. W weekend byłam w outlecie i tam najtańsze spodnie kosztowały 90 zł Może kiedyś obkupię się w decathlonie, albo trafię gdzie indziej na jakąś super promocję, a póki co co mogą być najki czy inne pumy z lumpka

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Też nie wyobrażam sobie ciągłego gadania o facetach Moi najbliżsi znajomi myślą tak samo, ale znam też dziewczyny, które prowadzą tryb: dom-uczelnia-misio. Nie ma mocnych żeby je wyciągnąć choćby na kawę po zajęciach, bo muszą wracać do domu
Życie w takim kieracie musi być strasznie nudne i ograniczające, więc powinnyśmy współczuć tym zniewolonym przez facetów kobietom
Oby te misie nie rzuciły kiedyś tych niewolnic, bo obudzą się one z przysłowiową ręką w nocniku - bez przyjaciół i dawnych znajomości, bez odrobiny tylko własnego życia i własnych zainteresowań

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość


Dziewczyny- klamka zapadła Zapisałam się z kumpelą na te speed dates w tą niedzielę, wcześniej idziemy na piwko na rozluźnienie To dzień moich urodzin, więc oby był szczęśliwy
Super Powodzenia w randkowaniu!
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:19   #2564
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość


Życie w takim kieracie musi być strasznie nudne i ograniczające, więc powinnyśmy współczuć tym zniewolonym przez facetów kobietom
Oby te misie nie rzuciły kiedyś tych niewolnic, bo obudzą się one z przysłowiową ręką w nocniku - bez przyjaciół i dawnych znajomości, bez odrobiny tylko własnego życia i własnych zainteresowań

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------


Super Powodzenia w randkowaniu!
Dokładnie Ja już się nawet poddałam z proponowaniem spotkań, bo zawsze (niezależnie od pory dnia) jest 'nie'

Nie dziękuję ażeby nie zapeszyć
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:25   #2565
Latineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 26
Dot.: Single Beautiful Ladies

sprawdź może decathlon przez neta też sprzedaje

a co do rzucania, to też zostałam zaproszona, a nawet bardzo proszona, żebym poszła z nim na trening ultimate frisbee, które on trenuje ;p chłopak chce bardzo, żebym się zmęczyła
Latineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:26   #2566
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny- klamka zapadła Zapisałam się z kumpelą na te speed dates w tą niedzielę, wcześniej idziemy na piwko na rozluźnienie
Będę trzymać kciuki. I życzę wszystkiego najlepszego.

Spodnie w decathlonie? Mogłabym się przeprawić na drugą stronę rzeki... Ale nie, nie ma mowy, na razie muszę ruszyć tyłek i zobaczyć na ile mam zapału.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:36   #2567
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Będę trzymać kciuki. I życzę wszystkiego najlepszego.

Spodnie w decathlonie? Mogłabym się przeprawić na drugą stronę rzeki... Ale nie, nie ma mowy, na razie muszę ruszyć tyłek i zobaczyć na ile mam zapału.
Dzięki

Decathlon polecam- kupiłam taniutko poza sezonem kostium kąpielowy w zeszłym roku, a także mam z niego już 3 rok spodnie sportowe (2 pary)- coś takiego:
http://www.decathlon.pl/spodnie-id_8239166.html
http://www.decathlon.pl/legginsy-salto-id_8169927.html


Ja mam ochotę kupić sobie jakiś fajny stanik sportowy, ale też czekam na jakąś promocję, bo teraz są strasznie drogie;/
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/



Edytowane przez Seline16
Czas edycji: 2013-02-25 o 20:38
Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:50   #2568
NothingElseMatters
Raczkowanie
 
Avatar NothingElseMatters
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 431
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Ogólnie większość moich znajomych uznaje związki za sprawy prywatne i normalne jest to, że jedni przychodzą na spotkania czy imprezy z drugą połową, inni solo. Takie mieszane towarzystwo jest najlepsze, bo wśród samych samotnych bab można zgłupieć, a wśród samych par zdołować się czując jak piąte koło u wozu.
Oj z tym się nie zgodzę. Dopóki miałam wokół siebie kilka dobrych niesparowanych koleżanek, naprawdę rzadko łapał mnie dół. Zawsze podnosiłyśmy siebie nawzajem na duchu. Razem byłyśmy nie do pokonania. Gdzie te czasy

ale ogólnie zgadzam się, że najlepsze jest mieszane towarzystwo (albo całe wolne). Byle nie same pary, bo rzeczywiście można się poczuć nieswojo.
Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość

Życie w takim kieracie musi być strasznie nudne i ograniczające, więc powinnyśmy współczuć tym zniewolonym przez facetów kobietom
Oby te misie nie rzuciły kiedyś tych niewolnic, bo obudzą się one z przysłowiową ręką w nocniku - bez przyjaciół i dawnych znajomości, bez odrobiny tylko własnego życia i własnych zainteresowań
Z ust mi to wyjęłaś
__________________
"Głęboko wierzę, że najlepszym sposobem pozbycia się przeszłości jest ustrzelenie jej we własnej głowie, pochowanie w głębokim dole i polanie kwasem."

"Take your time, think a lot, think of everything you've got. For you will still be here tomorrow, but your dreams may not... "
NothingElseMatters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:56   #2569
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Latineee Pokaż wiadomość
sprawdź może decathlon przez neta też sprzedaje
Niewykluczone, że sprzedaje, ale jeśli nie znam rozmiarówki danej marki, to wolę kupić coś po przymierzeniu, bo ze spodniami mam problem - albo odstają w pasie, albo ledwie wciskam je na tyłek, nie mówiąc o tym, że często nogawki są zbyt długie. Z górą nie mam większych problemów, ale dół to już zbyt duże ryzyko przy zakupie na odległość.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 21:03   #2570
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez NothingElseMatters Pokaż wiadomość
Oj z tym się nie zgodzę. Dopóki miałam wokół siebie kilka dobrych niesparowanych koleżanek, naprawdę rzadko łapał mnie dół. Zawsze podnosiłyśmy siebie nawzajem na duchu. Razem byłyśmy nie do pokonania. Gdzie te czasy

ale ogólnie zgadzam się, że najlepsze jest mieszane towarzystwo (albo całe wolne). Byle nie same pary, bo rzeczywiście można się poczuć nieswojo.

Z ust mi to wyjęłaś
Zgadzam się co do pogrubionego. Akurat moje 3 najbliższe koleżanki są wolne i nikt inny tak jak one mnie nie podnosi na duchu
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 21:20   #2571
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Latineee Pokaż wiadomość
a co do rzucania, to też zostałam zaproszona, a nawet bardzo proszona, żebym poszła z nim na trening ultimate frisbee, które on trenuje ;p chłopak chce bardzo, żebym się zmęczyła
To jakiś test? Może jeśli odważysz się pójść, spocić i padać ze zmęczenia przy facecie, to uzna cię za równą babkę wartą bliższego zainteresowania?:rolleyes :

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Zgadzam się co do pogrubionego. Akurat moje 3 najbliższe koleżanki są wolne i nikt inny tak jak one mnie nie podnosi na duchu
Najbliższe psiapsiółki singielki są jak najbardziej ok, ale miałam na myśli raczej większe grono. Jakoś nie mam najlepszego zdania o "sabatach" zbyt dużej grupy singielek na jednej imprezie, bo albo jest ciągłe utwierdzanie się w tym, jak to zajefejnie jest, albo ktoś włącza smętną nutę, że bez facetów to tak źle i beznadziejnie i zaczyna się podawanie stu przykładów na udowodnienie tej tezy.
A o sprawach damsko-męskich to najlepiej mi się rozmawia z koleżanką mężatką. Nie wiem tylko czy z racji doświadczenia życiowego czy skrzywienia zawodowego (prawniczego) w parę minut przeanalizuje sprawę, wyciągnie wnioski i podpowie czy i co robić.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 21:33   #2572
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Najbliższe psiapsiółki singielki są jak najbardziej ok, ale miałam na myśli raczej większe grono. Jakoś nie mam najlepszego zdania o "sabatach" zbyt dużej grupy singielek na jednej imprezie, bo albo jest ciągłe utwierdzanie się w tym, jak to zajefejnie jest, albo ktoś włącza smętną nutę, że bez facetów to tak źle i beznadziejnie i zaczyna się podawanie stu przykładów na udowodnienie tej tezy.
A o sprawach damsko-męskich to najlepiej mi się rozmawia z koleżanką mężatką. Nie wiem tylko czy z racji doświadczenia życiowego czy skrzywienia zawodowego (prawniczego) w parę minut przeanalizuje sprawę, wyciągnie wnioski i podpowie czy i co robić.
Ah no też racja. W większym gronie to by się zrobiła depresyjna wręcz atmosfera Jeśli jest mieszane towarzystwo to przynajmniej można raz na jakiś czas podkraść komuś faceta i zatańczyć
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 21:58   #2573
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Jeśli jest mieszane towarzystwo to przynajmniej można raz na jakiś czas podkraść komuś faceta i zatańczyć
Oj tak Mam takiego kolegę, którego żona mało tańczy, a jego aż nosi po parkiecie, co oznacza, że żadna koleżanka nie będzie siedziała i sączyła z nudów drinka, bo w mig zostanie porwana do tańca
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 22:03   #2574
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Zgadzam się co do pogrubionego. Akurat moje 3 najbliższe koleżanki są wolne i nikt inny tak jak one mnie nie podnosi na duchu
Mnie na duchu podnoszą i te ,,wolne" i ,,zajęte", chociaż wolnych jest o wiele więcej. Trochę się dziwię, bo to naprawdę fajne z charakteru (i niebrzydkie) dziewczyny a facetów ani widu ani słychu. Eh:p
Jeśli już jesteśmy w temacie ,,problem z facetami" to polecam Wam film ,,Delikatność" właśnie o takich sercowych perturbacjach damsko-męskich podanych realnie, ale z odrobiną nadziei.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 22:26   #2575
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Mnie na duchu podnoszą i te ,,wolne" i ,,zajęte", chociaż wolnych jest o wiele więcej. Trochę się dziwię, bo to naprawdę fajne z charakteru (i niebrzydkie) dziewczyny a facetów ani widu ani słychu. Eh:p
Jeśli już jesteśmy w temacie ,,problem z facetami" to polecam Wam film ,,Delikatność" właśnie o takich sercowych perturbacjach damsko-męskich podanych realnie, ale z odrobiną nadziei.
Oglądałam ten film, bardzo fajny
Pogrubione- popatrz, to tak jak i my wszystkie

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Nie wiem czy to znacie, ale uśmiałam się nieźle
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/...5t_nietypowych
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 22:46   #2576
Latineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 26
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
To jakiś test? Może jeśli odważysz się pójść, spocić i padać ze zmęczenia przy facecie, to uzna cię za równą babkę wartą bliższego zainteresowania?:rolleyes :

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------


Najbliższe psiapsiółki singielki są jak najbardziej ok, ale miałam na myśli raczej większe grono. Jakoś nie mam najlepszego zdania o "sabatach" zbyt dużej grupy singielek na jednej imprezie, bo albo jest ciągłe utwierdzanie się w tym, jak to zajefejnie jest, albo ktoś włącza smętną nutę, że bez facetów to tak źle i beznadziejnie i zaczyna się podawanie stu przykładów na udowodnienie tej tezy.
A o sprawach damsko-męskich to najlepiej mi się rozmawia z koleżanką mężatką. Nie wiem tylko czy z racji doświadczenia życiowego czy skrzywienia zawodowego (prawniczego) w parę minut przeanalizuje sprawę, wyciągnie wnioski i podpowie czy i co robić.
właśnie może za równą babke i zaproponuje jakże pożądaną przeze mnie przyjaźń ;p
ale obiecałam mu, że przejdę się na ten trening do niego zobaczyć jak to wygląda, może mnie to wciągnie ? kiedyś przez 8 lat grałam w kosza, może jeszcze mi coś ze zwinności zostało, bo z kondycji to nie za wiele ;p


a co do grupek znajomych, to moja grupka ze studiów z, którą się trzymam składa się z dwóch par, faceta geja i jednego kumpla który jest tak tajemnicz, że ostatnio stwierdziłyśmy z kumpelą, że nic o nim nie wiemy i że mógłby być seryjnym mordercą nawet ;p
grupka na imprezy idealna bo te pary to tak na prawdę nie są z tych przesłodkich i non stop miziających się
a oprócz tego mam jeszcze dwie przyjaciółki od dzieciaka, które są obie zajęte, jedna znajduje czas a druga prawie zniknęła i tez ciągle odmawia spotkań. Ja nie wyobrażam sobie związku tak mocno hmmm jak to nazwać zamkniętego?
Latineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 23:03   #2577
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to znacie, ale uśmiałam się nieźle
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/...5t_nietypowych
26 lutego – Dzień Spania w Miejscach Publicznych --> zaczyna się!

30 lutego – Międzynarodowy Dzień Dni, Które Nie Istnieją

16 marca – Dzień Przemytnika Litewskiej Książki

6 sierpnia – Dzień Musztardy

20 sierpnia – Dzień Komara, Dzień przepieprzonych z hukiem lat

26 grudnia – Dzień rzucania owsem w wieśniaków

I jeszcze sporo innych dobrych.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 23:12   #2578
laczupakabra
Rozeznanie
 
Avatar laczupakabra
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: gdzie nogi poniosą
Wiadomości: 708
GG do laczupakabra
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Latineee Pokaż wiadomość
właśnie może za równą babke i zaproponuje jakże pożądaną przeze mnie przyjaźń ;p
ale obiecałam mu, że przejdę się na ten trening do niego zobaczyć jak to wygląda, może mnie to wciągnie ? kiedyś przez 8 lat grałam w kosza, może jeszcze mi coś ze zwinności zostało, bo z kondycji to nie za wiele ;p


a co do grupek znajomych, to moja grupka ze studiów z, którą się trzymam składa się z dwóch par, faceta geja i jednego kumpla który jest tak tajemnicz, że ostatnio stwierdziłyśmy z kumpelą, że nic o nim nie wiemy i że mógłby być seryjnym mordercą nawet ;p
grupka na imprezy idealna bo te pary to tak na prawdę nie są z tych przesłodkich i non stop miziających się
a oprócz tego mam jeszcze dwie przyjaciółki od dzieciaka, które są obie zajęte, jedna znajduje czas a druga prawie zniknęła i tez ciągle odmawia spotkań. Ja nie wyobrażam sobie związku tak mocno hmmm jak to nazwać zamkniętego?
hahahahha

wiem o czym mówisz, moja 'przyjaciółka' miała tendencję do zamykania się w związku i za każdym razem jak miała chłopaka nasz kontakt był baaardzo ograniczony albo w ogóle nie rozmawiałyśmy...
ja też bym nie chciała się tak zamykać w jakiejś bańce tylko z jedną osobą, to niezdrowe i straszne. uzależnić się od jednej osoby - brr, po zerwaniu budzi się potem taka samotna owieczka i popada w wielki dół, bo nie ma nikogo i nikt jej nie kocha... ;x
laczupakabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 23:13   #2579
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Single Beautiful Ladies

Moje ulubione
7 stycznia – Dzień Dziwaka
20 maja – Międzynarodowy Dzień Płynów do Mycia Naczyń
7 czerwca – Dzień Seksu
11 czerwca – Dzień podeptanych na śmierć w czasie tańca.
5 lipca – Dzień Łapania za Biust
14 lipca – Dzień Łapania za Pupę
28 lipca – Dzień zrównoważonego psychicznie mudżahedina
19 sierpnia – Światowy Dzień Choroby Żołądkowej
22 września – Dzień Ćwiczenia Przed Lustrem Prośby o Podwyżkę Płacy,
23 października – Dzień Mola
24 października –Międzynarodowe Święto Uciekających na Rowerze.
25 października – Dzień Kundelka
27 października – Dzień ku czci treści żołądkowej
9 grudnia – Dzień Dziewic
21 grudnia – Światowy Dzień Pozdrawiania Brunetek, Dzień Orgazmu
26 grudnia – Dzień rzucania owsem w wieśniaków
31 grudnia – Dzień bez bielizny
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 08:49   #2580
dorka_tw
Rozeznanie
 
Avatar dorka_tw
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 851
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
To nie wiem- możesz zawsze poćwiczyć wcześniej rzuty i jak za szybkie tempo narzuci to w niego rzucisz butelką wody?


Dziewczyny- klamka zapadła Zapisałam się z kumpelą na te speed dates w tą niedzielę, wcześniej idziemy na piwko na rozluźnienie To dzień moich urodzin, więc oby był szczęśliwy
świetny pomysł z butelką
A w niedziele powodzenia

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Moje ulubione
7 stycznia – Dzień Dziwaka
20 maja – Międzynarodowy Dzień Płynów do Mycia Naczyń
7 czerwca – Dzień Seksu
11 czerwca – Dzień podeptanych na śmierć w czasie tańca.
5 lipca – Dzień Łapania za Biust
14 lipca – Dzień Łapania za Pupę
28 lipca – Dzień zrównoważonego psychicznie mudżahedina
19 sierpnia – Światowy Dzień Choroby Żołądkowej
22 września – Dzień Ćwiczenia Przed Lustrem Prośby o Podwyżkę Płacy,
23 października – Dzień Mola
24 października –Międzynarodowe Święto Uciekających na Rowerze.
25 października – Dzień Kundelka
27 października – Dzień ku czci treści żołądkowej
9 grudnia – Dzień Dziewic
21 grudnia – Światowy Dzień Pozdrawiania Brunetek, Dzień Orgazmu
26 grudnia – Dzień rzucania owsem w wieśniaków
31 grudnia – Dzień bez bielizny
Masz zamiar je wszystkie hucznie obchodzić?
__________________
Jest taka granica cierpienia za którą uśmiech się pojawia...


dorka_tw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.