25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-15, 21:38   #4711
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Czytałam Wasze posty o tym, że jednak powinno się przezwyciężyć swoje wyobrażenia i wychodzić do ludzi z nieidealną cerą. Zgadzam się, teraz jak nie tykam twarzy to nawet jak mam te przebarwienia i świecące lico po 2h (ale od czego są chusteczki/bibułki matujące) to jakoś mniej się tym przejmuję - bo jest lepiej. Ale i tak wiem swoje - tzn. czasem mam takie dni, że cały świat mam głęboko w poważaniu i ,,bez kija nie podchodź" (na szczęście rzadko). To chorobliwe nieruszanie całej gęby poprawia wygląd cery i w sumie dobrze, bo na lato nie wyobrażam sobie używać podkładu na całą twarz ( a w szczególności np. Colorstaya Revlonu)

U mnie tak będzie plus minus 17/25
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 21:53   #4712
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

na wakacje mam ambicje pierwszy raz od jakiegoś czasu przestać się malowac, nie całkiem, bo ludzi wystraszę, ale po prostu maźnać się jedynie np. kremem BB i wyjsc na miasto. takie moje małe (duże) marzenie. póki co, czeka mnie cięzka walka z przebarwieniami, nie wiem czy stosowac maseczke z aspiryny boję się troche podrażnienia i pogorszenia stanu skóry, bo tak na mnie wcześniej działała.


a no i przymierzam się z kupnem filtra, jaki polecacie? oczywiscie nie zapychający
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 22:09   #4713
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Ziaja albo Ivostin (kupowałam mojej mamie). Przede wszystkim w rozsądnej cenie bo strasznie drogie są te kremy z filtrem.

http://www.iwostin.pl/emulsja-ochronna-spf-50/
Ja kupowałam ten. Polecany jest właśnie do przebarwień, blizn. Niby jest do ciała, ale dzięki temu tuba jest większa i na długo starcza. Stosowałam do twarzy pod kwasy. Wszystko było ok. Kupiony na promocji za 36 zł - 100 ml (wydajne). Niestety większość kremów z wysokim filtrem jest strasznie droga i to był jeden z tańszych jakie brałam...

Moc natury, czyli kozieradka. W końcu ją dostałam. Miała służyć jako wcierka do włosów, ale przeczytałam o jej dobrych właściwościach przeciwtrądzikowych, przeciwzapalnych, a nawet rozjaśniających przebarwienia. Nie wiem ile w tym prawdy, bo dopiero raz jej użyłam, ale buzia jest strasznie miękka. Po żadnym toniku nie mam takiego efektu! Poobserwuję jak wpływa na czerwony ślady po krostkach.
Do kupienia w zielarskim za około 3 zł (nasiona kozieradki do zaparzania).

3/25

Edytowane przez e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Czas edycji: 2013-04-15 o 23:36
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:08   #4714
jedytka
Raczkowanie
 
Avatar jedytka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 159
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

ahhhh a ja miałam już taką buzię w miare ładną. Problem miałam tylko z zaskórnikami i wągrami, których za daleka nie widać. Lecz po weekendzie się to zmieniło wyskoczyło mi na raz 10 pryszczy i dalej się pojawiają ;/
nie wiem od czego to......................
nic tylko sobie w łeb strzelić ;/
jedytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:00   #4715
whateveryouwant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 75
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
A propos policealnej szkoły to trochę się zgapiłam, bo kurs kosmetyczny trwa 2 semestry, a ja cały rok przesiedziałam w sumie w domu... ale nie ma tego złego, jak na studiach będę narzekała na to, że mam zbyt wiele czasu to zapiszę się do szkoły policealnej ahah
Czemu nie. Ja robiłam jednocześnie dzienne studia, zaoczną policealną, pracę, siłownię, piwo, znajomi... im więcej zajęć, tym więcej czasu.

Co do szarego mydła - polecam jednak mydło siarkowe albo z nanosrebrem.
whateveryouwant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:24   #4716
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Nutellax3, nie ma za co!
feather, dzięki za link
whateveryouwant, masz rację, tylko najpierw trzeba się dostać, a później to już "z górki"

Powiem, Wam że z dnia na dzień mam coraz lepszą cerę. w piątek zrobie sobie zdjęcia i wrzucę porównanie z tygodnia "nowej pielęgnacji" jak ktoś chce..

Póki co cieszę się brakiem nowych pryszczy i wygaszającą się cerą z przebarwień.

ahah ostatnio oglądałam Taken2 z TŻ z emocji cała byłam buRaczana na policzkach hahaha
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:44   #4717
pannaagacinska
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaagacinska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 2 497
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Kurcze gdybym wczesniej zarejestrowala sie na Wizazu to moze nie doprowadzilabym swojej cery do stanu fatalnego, a przy okazji nie posypalyby sie inne sprawy prywatne..

Bylam uzalezniona od wyciskania, az cera sie tak pogorszyla ze musialam brac Izotek
Ale teraz mija niecaly rok jak nie wyciskam
Teraz jak nawet cos wyjdzie to przemecze sie troche, a potem sam sie syfek wchlania

Niestety wciaz mam przebarwienia, fakt juz prawie niedostrzegalne. Ale wczoraj potraktowalam je skorka od ogorka podobno ladnie wybiela

Nie wyciskajcie bo nie warto :P
__________________

Zlikwiduj słowo „marzenie" i zastąp je słowem „plan".
pannaagacinska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 09:46   #4718
jedytka
Raczkowanie
 
Avatar jedytka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 159
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

ale co zrobić gdy ręce sama wyciskają ;/
jedytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 10:51   #4719
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

0/25
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 10:58   #4720
luska5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

15/25
luska5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 11:15   #4721
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Zamówiłam kwas glikolowy i hialuronowy...
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 15:08   #4722
zumodefruta
Zadomowienie
 
Avatar zumodefruta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 870
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Liczę od nowa. Wczoraj 1/25
Cera się uspokoiła, nic na razie nie mam wielkiego (tylko jeden malutki ropniaczek koło nosa) i kilka przy linii włosów (pewnie wina odżywki). Krem z kwasem jest fajny, bez porządnego nawilżania się nie obejdzie. Trochę rozjaśnił jedne przebarwienie, ale to tylko niecały tydzień stosowania. Miałam też jednodniową przerwę w stosowaniu. Na razie jestem pozytywnie zaskoczona, cieszę się na widok łuszczącej skóry
__________________

zumodefruta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 15:19   #4723
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

musze przestać wyciskać, bo ciągle co zagoi mi się troszke jeden z policzków to nagle zaczynam tam czegoś szukać i tym sposobem wciąż mam stan zapalny.

w ogole odkąd zaczełam nawilżac cere to mam taką inną niż zawsze, bardziej miękka i delikatną, wciąz jednak pryszczatą, ale to tak nawiasem. nie wiem dlaczego nigdy nie mogła przekonać się do kremów nawilżających, to przecież samo dobro
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 15:27   #4724
ilooveyou
Raczkowanie
 
Avatar ilooveyou
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 218
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
musze przestać wyciskać, bo ciągle co zagoi mi się troszke jeden z policzków to nagle zaczynam tam czegoś szukać i tym sposobem wciąż mam stan zapalny.

w ogole odkąd zaczełam nawilżac cere to mam taką inną niż zawsze, bardziej miękka i delikatną, wciąz jednak pryszczatą, ale to tak nawiasem. nie wiem dlaczego nigdy nie mogła przekonać się do kremów nawilżających, to przecież samo dobro
ja miałam na odwrót, ciągle natłuszczałam i pewnie mnie to zapychało teraz staram się nawilżać lub nic nie robić niż za bardzo natłuszczać.

zastanawiam się, czy nie odstawić Acne dermu? Skoro po ponad miesiącu używania nie zauważyłam efektu, może trochę blizny mi zmniejszył, ale na pryszcze nic i wyskoczyło mi więcej zaskórników no to raczej mi nie pomaga, prawda ?
ilooveyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 15:36   #4725
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

2/25
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 15:39   #4726
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez ilooveyou Pokaż wiadomość
ja miałam na odwrót, ciągle natłuszczałam i pewnie mnie to zapychało teraz staram się nawilżać lub nic nie robić niż za bardzo natłuszczać.

zastanawiam się, czy nie odstawić Acne dermu? Skoro po ponad miesiącu używania nie zauważyłam efektu, może trochę blizny mi zmniejszył, ale na pryszcze nic i wyskoczyło mi więcej zaskórników no to raczej mi nie pomaga, prawda ?

natłuszczanie, a nawilżanie to dwie różne rzeczy ja teraz mam krem dobry gatunkowo, wiem, że mnie nie zapycha, jest hipoalergiczny i nie powoduje zaskórników. chociaż moja pani dermatolog powiedziała, że może być ona dla mnie troszke za ciężki, to uważam że jest bardzo fajny

według mnie powinnaś go dalej stosować, może cera sie jeszcze oczyszcza, na efekty często trzeba czekać 3 miesiące, dlatego ja cierpliwie czekam na zbawcze działanie epiduo.


zauważyłam, że nie wyciskanie gul wcale dobrze nie wpływa na moją cere, zrobiłam eksperyment i smarowałam codziennie na policzku moją gulkę, nie chce się wchłonąc, od chyba tygodnia jest w takim samym stanie, no a teraz ani jej wycisnąć, ani nic z nią zrobić.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 16:02   #4727
Nutellax3
Raczkowanie
 
Avatar Nutellax3
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 69
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

4/25.. Jest ciężko, dwa wielkie pryszcze, bolą i swędzą.. Najchętniej bym je wycisnęła. Ale po pierwsze nie mogę, bo chcę wytrwać jak najdłużej bez wyciskania, a po drugie nawet się nie da.
Nutellax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 16:09   #4728
marzenkaaa_x3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 202
GG do marzenkaaa_x3
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Tu, od Was dowiedziałam się o tych próbkach w aptekach. Kilka dni temu miałam coś do załatwienia na mieście a że przechodząc przez kilka ulic było kilka aptek.. wstąpiłam. Pytałam czy dysponują próbkami kremów do mojej cery, tj. tłustej, wrażliwej.. W jednej powiedziała: "nie mamy wcale" a w innych "Coś tam mamy..." to COŚ TAM - po otwarciu szuflady przez aptekarkę to było CAŁA, PEŁNA SZUFLADA!!!! Oczom nie wierzyłam. Ale zebrałam koło 15 różnych bardzo fajnych próbek I teraz nakładam na buźkę..

A i u mnie dalej 0/25
Nawyskakiwało całe mnóstwo
__________________
Od 25.03.2013r. - Dbam o cerę
Od 4.04.2013r. -ćwiczę z Ewą Chodakowską!
Od wrzesień'12 - Nie farbuję! - uzyskując efekt ombre

marzenkaaa_x3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 16:40   #4729
karspetka
Rozeznanie
 
Avatar karspetka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 519
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
zauważyłam, że nie wyciskanie gul wcale dobrze nie wpływa na moją cere, zrobiłam eksperyment i smarowałam codziennie na policzku moją gulkę, nie chce się wchłonąc, od chyba tygodnia jest w takim samym stanie, no a teraz ani jej wycisnąć, ani nic z nią zrobić.
u mnie jest różnie, czasami wchłonie się kompletnie że nei ma śladu ale ostatnio wyskoczyła mi jedna gigantyczna na czole i postanowiłam jej nie wyciskać, no i ok, nie wyciskałam ale ona za nic nie chciała się wchłonąć ! po jakimś czasie się wkurzyłam, wycisnełam i teraz mam tylko mały slad
a co do mydła siarkowego to miałam strasznie suchą skórę i nie zauważyłam nic dobroczynnego ( no ale wtedy jeszcze pchałam łapy do twarzy)a na dodatek smierdziało póki co mam te szare za złotówke i jest całkiem niezłe ;d

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez marzenkaaa_x3 Pokaż wiadomość
Tu, od Was dowiedziałam się o tych próbkach w aptekach. Kilka dni temu miałam coś do załatwienia na mieście a że przechodząc przez kilka ulic było kilka aptek.. wstąpiłam. Pytałam czy dysponują próbkami kremów do mojej cery, tj. tłustej, wrażliwej.. W jednej powiedziała: "nie mamy wcale" a w innych "Coś tam mamy..." to COŚ TAM - po otwarciu szuflady przez aptekarkę to było CAŁA, PEŁNA SZUFLADA!!!! Oczom nie wierzyłam. Ale zebrałam koło 15 różnych bardzo fajnych próbek I teraz nakładam na buźkę..

A i u mnie dalej 0/25
Nawyskakiwało całe mnóstwo
hmm moze też się przejdę po te próbki ?
__________________
"Dzień bez śmiechu, jest dniem straconym"
Charlie Chaplin

karspetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 17:02   #4730
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez karspetka Pokaż wiadomość

hmm moze też się przejdę po te próbki ?
Ja musze sie w koncu przejsc po probki filtrow Chociaz znajac zycie nie bedzie-raz jak poszlam i zapytalam o probki to farmaceutka spojrzala na mnie jak na glupka i powiedziala, ze niee
Cytat:
Napisane przez ilooveyou Pokaż wiadomość
zastanawiam się, czy nie odstawić Acne dermu? Skoro po ponad miesiącu używania nie zauważyłam efektu, może trochę blizny mi zmniejszył, ale na pryszcze nic i wyskoczyło mi więcej zaskórników no to raczej mi nie pomaga, prawda ?
Ja uzywam 3 miesiac i teraz juz widze duze efekty, naprawdę warto uzbroic sie w cierpliwosc
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 17:03   #4731
evolution98
Raczkowanie
 
Avatar evolution98
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 298
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

1/25
__________________
Dbam o buźkę!
Zapuszczam włosy!
evolution98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 17:11   #4732
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
musze przestać wyciskać, bo ciągle co zagoi mi się troszke jeden z policzków to nagle zaczynam tam czegoś szukać i tym sposobem wciąż mam stan zapalny.

w ogole odkąd zaczełam nawilżac cere to mam taką inną niż zawsze, bardziej miękka i delikatną, wciąz jednak pryszczatą, ale to tak nawiasem. nie wiem dlaczego nigdy nie mogła przekonać się do kremów nawilżających, to przecież samo dobro
Ja z wyciskania policzków mam ślady... dlatego ich nie ruszam, bo wiem, że tam łatwo zostaje... już wolę nos, czoło czy brodę, bo chociaż nie zostaje blizna....

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez zumodefruta Pokaż wiadomość
Liczę od nowa. Wczoraj 1/25
Cera się uspokoiła, nic na razie nie mam wielkiego (tylko jeden malutki ropniaczek koło nosa) i kilka przy linii włosów (pewnie wina odżywki). Krem z kwasem jest fajny, bez porządnego nawilżania się nie obejdzie. Trochę rozjaśnił jedne przebarwienie, ale to tylko niecały tydzień stosowania. Miałam też jednodniową przerwę w stosowaniu. Na razie jestem pozytywnie zaskoczona, cieszę się na widok łuszczącej skóry
Ja zamówiłam kwas glikolowy i dodam go do kremu. Może zrobię też ze 3 zabiegi z samym kwasem. Zobaczymy.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez marzenkaaa_x3 Pokaż wiadomość
Tu, od Was dowiedziałam się o tych próbkach w aptekach. Kilka dni temu miałam coś do załatwienia na mieście a że przechodząc przez kilka ulic było kilka aptek.. wstąpiłam. Pytałam czy dysponują próbkami kremów do mojej cery, tj. tłustej, wrażliwej.. W jednej powiedziała: "nie mamy wcale" a w innych "Coś tam mamy..." to COŚ TAM - po otwarciu szuflady przez aptekarkę to było CAŁA, PEŁNA SZUFLADA!!!! Oczom nie wierzyłam. Ale zebrałam koło 15 różnych bardzo fajnych próbek I teraz nakładam na buźkę..

A i u mnie dalej 0/25
Nawyskakiwało całe mnóstwo
Zapomniałam o tych próbkach zajęłam się szukaniem w aptekach kozieradki i wyleciało mi z głowy. Mam wrażenie, że oni sprzedają te próbki. Poprzeglądajcie allegro... gdzie nieraz próbka kremu kosztuje 1 czy 2 zł.
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:06   #4733
Moniczka96
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka96
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

[1=e5f8e1654645f7f709e372d 7f739a8569d1c32e2;4032983 5]Ziaja albo Ivostin (kupowałam mojej mamie). Przede wszystkim w rozsądnej cenie bo strasznie drogie są te kremy z filtrem.

http://www.iwostin.pl/emulsja-ochronna-spf-50/
Ja kupowałam ten. Polecany jest właśnie do przebarwień, blizn. Niby jest do ciała, ale dzięki temu tuba jest większa i na długo starcza. Stosowałam do twarzy pod kwasy. Wszystko było ok. Kupiony na promocji za 36 zł - 100 ml (wydajne). Niestety większość kremów z wysokim filtrem jest strasznie droga i to był jeden z tańszych jakie brałam...[/QUOTE]

Mam pytanie odnośnie kremu. Nadaje się do skóry tłustej? Szukam czegoś z filtrem, dzis nalozyłam na twarz ziaje sun i niestety konsystencja chyba bardziej w/o niz o/w, a to dopiero tanie
Chyba że ktoś poleci coś innego z filtrem?
__________________
Zapuszczam włosy !!! - od 01.01.2012r.
olejowanie, nawilżanie i codzienne odżywkowanie
Lepiej się odżywiam ! od 01.01.2013r.
...próbuję być konsekwentna..
Moniczka96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:14   #4734
zumodefruta
Zadomowienie
 
Avatar zumodefruta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 870
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

[1=e5f8e1654645f7f709e372d 7f739a8569d1c32e2;4034144 7]

Ja zamówiłam kwas glikolowy i dodam go do kremu. Może zrobię też ze 3 zabiegi z samym kwasem. Zobaczymy.
[/QUOTE]

Ja się boję tak kwas nałożyć na twarz, nie wiem czemu
__________________

zumodefruta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 21:06   #4735
rashette
Raczkowanie
 
Avatar rashette
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 160
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

dziś ostatni raz wyciskałam... XD
OBIECUJĘ XD
0/25
__________________
Najdłuższe wakacje!


- Walczę z trądzikiem - Epiduo, 2 miesiace!
- Zmieniam styl!
- Skalpel
- Killer
- Brzuszki
- Hula hop
- Bieganie
- Rolki
- Basen

rashette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 21:15   #4736
zumodefruta
Zadomowienie
 
Avatar zumodefruta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 870
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

2/25
__________________

zumodefruta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 21:27   #4737
mangoo123
Raczkowanie
 
Avatar mangoo123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 182
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Nie piszę, ale cały czas was czytam i śledzę postępy
Izotek sprawia, że każda rozdrapana krostka następnego dnia jest prawie zagojona albo jej nie ma, zostaje przebarwienie. To mnie nie motywuje do niewyciskania ;p
Mam nadzieję, że już niedługo nie będzie co wyciskać.
Póki co muszę uzbroić się w cierpliwość i trzymać ręce z daleka od twarzy.

0/25
mangoo123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 22:47   #4738
sylle
Raczkowanie
 
Avatar sylle
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 100
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

11/25

mam wrażenie, że odkąd ograniczyłam jedzenia białego chleba i makaronu moja cera jest w lepszym stanie.
sylle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 07:08   #4739
jedytka
Raczkowanie
 
Avatar jedytka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 159
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Odnośnie kwasów. Proponuje skonsultować to z dermatologiem. Jak ja robiłam kwasy to robiłam to u kosmetyczki. Kurację zaczęłam od końca września bo kwasów nie robi się gdy na dworze coraz mocniej przygrzewa słońce, tak samo kupiłam u owej kosmetyczki krem z kwasem (jest super) z Bandi. Skończył mi się ale go kupię na kolejną jesień bo tak jak mówię kosmetyczka nie radziła używać kwasów wiosną i latem.
Kiedyś jak byłam u Pani dermatolog latem to również mi powiedziała, że mam przyjść jesienią bo te wszyscy leki, które mi da będą źle oddziaływać na słońce
więc ja bym teraz kwasów nie robiła w ogóle, ani w kremie a tym bardziej nie bezpośrednio na twarz


http://portal.abczdrowie.pl/zabieg-kwasem-glikolowym

Edytowane przez jedytka
Czas edycji: 2013-04-17 o 07:22
jedytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 08:49   #4740
Nutellax3
Raczkowanie
 
Avatar Nutellax3
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 69
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

5/25
Ciężko jest. Przeszukuję swoją twarz co do milimetra, znalazłam mnóstwo krostek. Gdyby nie to, że się zawzięłam i nie chciałabym od nowa odliczać dni to pewnie już dawno wszystko by było wyciśnięte. Jak na razie nic nie wyskakuje nowego, nie licząc dwóch małych krostek koło nosa, ale nie są raczej szkodliwe Walczę z dwoma grudkami na brodzie..
Nutellax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.