Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-05, 17:58   #4921
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

I jeszcze jedna, farba to Inoa, odcien 9.12.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (6,7 KB, 55 załadowań)
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 18:07   #4922
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ooo znalazłam Kitke na Bunny blogu w Vikingu super kolorek i już wiem że ma oxy 6%. Bunny Twój blog to skarbnica

Może ktoś ma porównanie 9.1 viking z 9.1 z garniera?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 18:50   #4923
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć
Ale dałam! Miałam oszczędzać na Raybany, a tu promocje.
I kupiłam tę bluzkę z Housa 'blondes are the best', na mnie fajnie leży.
I jeszcze jedno fajne, miłe zdarzenie. Stałam w super pharmie z zakupami, jakieś tam podpaski i nic dentystyczna, kolejka jak stąd do Cascady naszej a tu ☠☠☠ut na mnie kasa się schrzaniła i czekam, czekam aż babki sobie poradzą, kolejne 10 min później poprosili mnie do innej kasy, a w ramach podziękowania dali z Astora szminkę w tym mazaku, bajerancko !
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 19:14   #4924
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
cos jak ze mna brokuły i kurczak damy rade mi sie nie spieszy z odchudzaniem, chcialabym te 5 kg zrzucić w 3 mce ale i je utrzymac.
Żeby wagę utrzymać, trzeba po schudnięciu nie zaprzestawać ćwiczeń, bo one podkręcają metabolizm. Organizm wie, że używasz mięśni, więc bardziej się ociąga z robieniem zapasów tłuszczyku. Możesz spróbować np. przed każdym posiłkiem robić 20 przysiadów, to też działa. Oczywiście, o ile masz warunki, żeby chwycić się tego dodatkowego sposobu.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 19:35   #4925
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
tu piszą że ta aktorka ma b. jasny popielaty blond
http://www.zeberka.pl/art.php?id=15669
tylko czy to na pewno 9.1??

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------



w naturalnym świetle pewnie inaczej wygląda ale faktycznie zimny, zimniejszy od tej aktorki...

a i jeszcze jedno, Loreal Viking 9.1, robiła któraś? może ma ktoś porównanie z garnierem 9.1? jaki ma oxy ten Loreal?
a masz foto po tym garnierku 9.1?
Cytat:
Napisane przez wiszer Pokaż wiadomość
I jeszcze jedna, farba to Inoa, odcien 9.12.
no faktycznie zimno jak na poziom 9
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 19:46   #4926
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Asiu tak ja tez juz nie mam popielu, mam fajny naturalny kolor
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 19:51   #4927
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Asiu tak ja tez juz nie mam popielu, mam fajny naturalny kolor
no to mi ulżyło bo juz myslałam ,że coś z moimi włosami jest znów nietak ale gdy mam przetłuszczone to maja kolor jakby rudawy
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 20:27   #4928
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ja postanowiłam sobie że będę ćwiczyć i ćwiczylam raz w domu na orbim ale że dziś otworzyli fitness tzn nową filię mojego to tam pójdę od 10tego na jakies zajęcia najlepiej spinning wiosną przeproszę się z rowerem tzn TZ musi go przywieźć od teściowej

a co do kolorów włosów to cały czas się zastanawiam nad swoim poziom 9 trochę za ciemny poziom 10 za jasny. Sam 9.1 za szary, może 10 z 9.1 bym zrobiła, bo jednego takiego co pomiędzy poziomami jest to nie ma albo ten 9.12 mnie kusi tylko nie robiłam z firm Luo, Inoa, Maxima...

Bunny pokażesz mi może taki typowy poziom 9.1 bo ja nie wiem czy tego chce bo samym 9.1 robiłam dawno temu garnierem i wyszedł szary...
to zmieszaj na pol z 10 to 9.1.

Cytat:
Napisane przez wiszer Pokaż wiadomość
Wrzucam fotke 9.12 bez lampy, z lampa sa bardzo szare. Blond Bunny, moze raczej powinnam je ocieplic bo sa strasznie zimne? Odrost mam na poziomie 6-7, zawsze wychodzi cieplejsz na poczatku i troche ciemniejszy, ale mi to nie przeszkadza bo odrostu tak nie widac, i dosc naturalnie to wyglada, nie jak zle zafarbowane.
mega szare ja bym robila na pol z 9 a na dlugosci dala sama 9 w celu ocieplenia...

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
tu piszą że ta aktorka ma b. jasny popielaty blond
http://www.zeberka.pl/art.php?id=15669
tylko czy to na pewno 9.1??

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------



w naturalnym świetle pewnie inaczej wygląda ale faktycznie zimny, zimniejszy od tej aktorki...

a i jeszcze jedno, Loreal Viking 9.1, robiła któraś? może ma ktoś porównanie z garnierem 9.1? jaki ma oxy ten Loreal?
to nie jest 9.1 to 10.1 albo nawet i 11.1 w niektorych firmach...

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ooo znalazłam Kitke na Bunny blogu w Vikingu super kolorek i już wiem że ma oxy 6%. Bunny Twój blog to skarbnica

Może ktoś ma porównanie 9.1 viking z 9.1 z garniera?
9.1 z lorka mniej rozjasnia i daje ladniejszy kolor, garnier lepiej rozjasnia ale bardziej szaro-mopka robi na poczatku

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cześć
Ale dałam! Miałam oszczędzać na Raybany, a tu promocje.
I kupiłam tę bluzkę z Housa 'blondes are the best', na mnie fajnie leży.
I jeszcze jedno fajne, miłe zdarzenie. Stałam w super pharmie z zakupami, jakieś tam podpaski i nic dentystyczna, kolejka jak stąd do Cascady naszej a tu ☠☠☠ut na mnie kasa się schrzaniła i czekam, czekam aż babki sobie poradzą, kolejne 10 min później poprosili mnie do innej kasy, a w ramach podziękowania dali z Astora szminkę w tym mazaku, bajerancko !
jakie przygody
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 20:32   #4929
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
9.1 z lorka mniej rozjasnia i daje ladniejszy kolor, garnier lepiej rozjasnia ale bardziej szaro-mopka robi na poczatku

mam pytanko jak on by wyszedł u mnie? podobnie do londy czy raczej nie? pytam z ciekawości bo mało na jego temat znalazłam w sieci

dodałam do albumu zdjęcie z sylwestra
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-05 o 21:14
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 21:41   #4930
wizazkasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dziewczyny doradzcie czy kupic ta farbe .Mam wlosy farbowane na blond i odrosty koloru ciemnego blondu .Nie mam czasu chodzic do fryzjera wiec musze sama farbowac .Jesli kupie te dwie rzeczy z tych linkow ponizej to bedzie ok? ta woda 6% jest odpowiednia do tej farby?Wlosy mam grube.
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...A1L9S1L8DEB8FM

http://www.amazon.co.uk/Koleston-Per...I2Q2ZHFW1O0PC3

Edytowane przez wizazkasia
Czas edycji: 2013-01-05 o 21:44
wizazkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 21:56   #4931
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
używałam Jantar - wcierki i mgiełki - ten akurat lekko zmieniał, ale zawsze, przy dłuższym stosowaniu było widać żółknięcie,
radical- ampułki - one najbardziej zmieniały kolor, ale i działały na prost,
radical mgiełka- działa na porost, ale też zmienia kolor tylko na całości, ampułki zmieniały głównie przy głowie - bo tam wcierałam

Chciałam jakieś oleje - poczytałam w internecie i większość nie do jasnych włosów.
Z dwojga złego wolę wolniejszy przyrost niż taki gówniany odcień
Dodam, że mam bardzo krótkie włosy - w niektórych partiach zgolone maszynką - i właśnie te zgolone sobie teraz odrastają i sterczą


bunny mam kręcone, porowate chyba też bo bardzo farbę wciągają Dietę też mam raczej urozmaiconą Powinnam rzucić słodycze
ja od 2 tyg uzywam jantar i jak dziala on?
kiedy widzialas efekty?

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Żeby wagę utrzymać, trzeba po schudnięciu nie zaprzestawać ćwiczeń, bo one podkręcają metabolizm. Organizm wie, że używasz mięśni, więc bardziej się ociąga z robieniem zapasów tłuszczyku. Możesz spróbować np. przed każdym posiłkiem robić 20 przysiadów, to też działa. Oczywiście, o ile masz warunki, żeby chwycić się tego dodatkowego sposobu.
moge robic przysiady ale poki co nie musze bo cwicze w miare regularnie. napisze Ci zreszta pw



---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cześć
Ale dałam! Miałam oszczędzać na Raybany, a tu promocje.
I kupiłam tę bluzkę z Housa 'blondes are the best', na mnie fajnie leży.
I jeszcze jedno fajne, miłe zdarzenie. Stałam w super pharmie z zakupami, jakieś tam podpaski i nic dentystyczna, kolejka jak stąd do Cascady naszej a tu ☠☠☠ut na mnie kasa się schrzaniła i czekam, czekam aż babki sobie poradzą, kolejne 10 min później poprosili mnie do innej kasy, a w ramach podziękowania dali z Astora szminkę w tym mazaku, bajerancko !
to szczescie w nieszczesciu

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez wiszer Pokaż wiadomość
I jeszcze jedna, farba to Inoa, odcien 9.12.
rzeczywiscie ciemno i szaro...sprobuj taka mieszanke jak napisalam Ci strone wczesniej.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 22:48   #4932
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobrze ze napisalas ok 3cm, bo na foto wyglada na jakies 5-6cm i bylam w lekkim szoku bo ja mam mniej wiecej tyle i mowie- mega ciezki nawis a nie grzywka musze cos z tym zrobic, bo podoba mi sie grzywka dody w teledysku nie daj sie czy jakos tak... a u mnie dupa teraz bede sie wsciekac zapuszczajac polowe jej nim dorosna zeby mozna bylo wiazac to oszaleje ze spinkami pykami


chyba postawilabym na dobra diete...


nie kazda zmieni, wszystko zalezy od tego jaka farba farbujemy i jak reaguja dane wlosy- bo te porowate z natury, falowane i krecone moga kolor oddawac...
Nie wiem no tak mi się wydaje że 3-4 Ale równie dobrze moge miec p**** na oczach i nie umieć ocenić
Moja grzywka i tak żyje własnym życiem, ja ją tak, a ona sobie tak. Ale nie jest źle Takiej jaką mam wymarzoną mieć nie bede bo to nie na moje włosy niestety, za cienkie mam

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
asiu no ale dobrze, jak teraz redukuje kalorie to powiedzmy diete mam restrykcyjna. I nie powinno sie tak jesc cały czas. wiec jak potem schudne i zechce jesc zdrowo nadal ale wiecej to czy nie przytyje? to jest cale sedno diet...
Stopniowo musisz wracać do tego. Albo nie ograniczać tak restrykcyjnie kalorii.
Ja też w sumie od nowego roku na diecie Bo doszłam do 54 kg prawie przez prace, stres i wszystko. Ciężkie 2 miesiące miałam i uciekałam w jedzenie ciągle I 5 kg poszło. Teraz próbuje to zgubić, i póki co mam jakieś 1,5 za sobą ale to sama woda. Oczywiscie wszystko w uda poszło. Przy moim wzroście to całe szczescie ze mam nogi w miare długie Ale jak sie przestałam mieścić we wszystkie spodnie to była chwila grozy
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
tu piszą że ta aktorka ma b. jasny popielaty blond
http://www.zeberka.pl/art.php?id=15669
tylko czy to na pewno 9.1??

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------



w naturalnym świetle pewnie inaczej wygląda ale faktycznie zimny, zimniejszy od tej aktorki...

a i jeszcze jedno, Loreal Viking 9.1, robiła któraś? może ma ktoś porównanie z garnierem 9.1? jaki ma oxy ten Loreal?
Ja robiłam jednym i drugim i powiem tak. L'oreal wychodzi mniej chłodno, Garnier bardziej. Znowu przy L'orealu nie ma szarości tylko ładny popiel a przy Garnierze jest szarość. Tak czy siak chyba wole Garniera bo wymywa sie do ładniejszego koloru, i wolniej. A po L'orealu szybciej śladu nie było.

U Bunny na blogu i po tym i po tym zdjęcia moje są.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 23:00   #4933
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
mam pytanko jak on by wyszedł u mnie? podobnie do londy czy raczej nie? pytam z ciekawości bo mało na jego temat znalazłam w sieci

dodałam do albumu zdjęcie z sylwestra
obawiam sie ze mniej chlodno co oznacza dla ciebie rudy odrost...
widac ze sie chyba dobrze bawilas na sylwka sukienka super
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 01:02   #4934
Mairae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Witajcie
Doradźcie mi proszę jaką farbę kupić.
Przez ok. 2 lata regularnie farbowałam włosy na Mahoń z serii Palette Instant Color. Bardzo powoli schodził z włosów, mimo ich codziennego mycia. Ostatni raz farbowałam się nią w czerwcu 2012 r. Postanowiłam jednak wrócić do mniej więcej naturalnego koloru, czyli średniego blondu. We wrześniu na spłukany rudy nałożyłam farbę SYOSS średni blond, niestety kolor nadal był rudawy, a właściwie to niewiele się zmienił. Później nic z włosami nie robiłam i kolor się nieco rozjaśnił, ale jest teraz nieciekawy i nadal z rudymi refleksami (co szczególnie widać pod światło).
Marzy mi się kolor podobny do tego: http://www.syoss.pl/index.php?id=131 lub ewentualnie: http://www.syoss.pl/index.php?id=130#. Jaką farbę (oprócz SYOSSa właśnie, bo nie działa) polecacie, żeby go uzyskać? Da się? W chwili obecnej raczej nie mam pieniędzy na fryzjera, więc wolałabym samemu. I dodam, że 1 lutego mam studniówkę, więc chciałabym dobrze na niej wyglądać i nie mieć zielonych włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czerwiec.jpg (18,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wrzesień.jpg (34,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grudzień.jpg (30,3 KB, 25 załadowań)
Mairae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 01:21   #4935
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

dziewczynki palette c10 miała wodę 9% ? Co z nią było nie tak? Szczypała? Wychodziła siwo?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 07:44   #4936
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ja od 2 tyg uzywam jantar i jak dziala on?
kiedy widzialas efekty?



moge robic przysiady ale poki co nie musze bo cwicze w miare regularnie. napisze Ci zreszta pw



---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------



to szczescie w nieszczesciu

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------



rzeczywiscie ciemno i szaro...sprobuj taka mieszanke jak napisalam Ci strone wczesniej.
Efekty zauważyłam dość szybko - po tygodniu od farbowania odrost był już widoczny. Stosując Jantar albo Redical do wcierania uzyskałam dodatkowo 0,5-1 cm więcej miesięcznie. Normalnie wyciągam 1,5 cm na miesiąc, a przy wcieraniu robiłam masaż szczotką i dociągnęłam do 2-2,5 cm zależy od miejsca. Różnie mi włosy rosną - najszybciej z tyłu, najwolniej grzywka i boki
Jantar stosowałam też u babci, której wypadały włosy - po tygodniu wypadających było mniej, po dwóch prawie wcale nie wypadały. Niestety jakieś dwa miesiące od skończenia butelki zaczęły dalej wypadać

Minus, że zmieniał mi kolor, a miałam wtedy zimny odcień i było to dość uciążliwe. Mam w planach znowu kupić ten Jantar i sprawdzić już na ciepłym odcieniu.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 09:55   #4937
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
dziewczynki palette c10 miała wodę 9% ? Co z nią było nie tak? Szczypała? Wychodziła siwo?
9% ma nie wychodzila siwo a ladnie chlodno, na moj odrost za slababyla . Ogolnie wiekszych spustoszen nie zrobila. Dopiero po roku jak robilam nia i a10 to mnie szczypalo w glowe mocno. Jakbym nie znalazla czegos lagodniejszego dla siebie to bym wrocila do niej. Ogolnie fajna farba tymbardziej ze teraz nowa wersja lagodniejsza

Ja bym musiala i tak podmieniac na 12 %
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 10:01   #4938
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
obawiam sie ze mniej chlodno co oznacza dla ciebie rudy odrost...
widac ze sie chyba dobrze bawilas na sylwka sukienka super
tak myślałam
tak zabawa była super,a do południa przed zabawą jeszcze umierałam z zatrucia

dziękuję za miłe komentarze
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 10:26   #4939
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


mega szare ja bym robila na pol z 9 a na dlugosci dala sama 9 w celu ocieplenia...

Blond Bunny dziekuje za odpowiedz, a czy zmieszac ta 9 z 9.1, 10.1 czy 9.12? Tamte zdjecia były od razu po farbowaniu, wrzuce zdjęcia koloru teraz. Mineły jakoś 2-3 tygodnie od farbowania. Jedno jest przy świetle dziennym a drugie z lampą. Może z 10.1 ta 9, nie będzie tak szaro, i będą trochę jaśniejsze? A jaką wode? Podoba mi się że są zimne i jasne pasma. Ciemniejsze Naturalnie są ciepłe.
I w ogóle chciałam się Ciebie zapytać odnośnie farby Inoa, niektóre fryzjerki mówią, że najladniejsze blondy są z Inoa, mi się bardzo podobają i ładnie się wypłukują, nie żółkną tak, kolor się dłużej trzyma niż przy Matrixie, Majiblondzie, Majrel, Renne Blanche, Garnier. Bo tych farb probowalam, ale ktos na forum napisal ze Inoa o wiele bardziej nizszy i rozwala wlosy od srodka, czy to prawda? Moje są po niej w o wiele lepszej kondycji.
I czy wazne jest zeby woda utleniona byla z firmy farby? W hurtowniach mowia, ze nie, ze producent chce by kupowac jego produkt, fryzjerki ze tak. Masz moze porownanie?
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 10:30   #4940
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy333.jpg (151,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy222.jpg (145,8 KB, 23 załadowań)
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 11:34   #4941
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Efekty zauważyłam dość szybko - po tygodniu od farbowania odrost był już widoczny. Stosując Jantar albo Redical do wcierania uzyskałam dodatkowo 0,5-1 cm więcej miesięcznie. Normalnie wyciągam 1,5 cm na miesiąc, a przy wcieraniu robiłam masaż szczotką i dociągnęłam do 2-2,5 cm zależy od miejsca. Różnie mi włosy rosną - najszybciej z tyłu, najwolniej grzywka i boki
Jantar stosowałam też u babci, której wypadały włosy - po tygodniu wypadających było mniej, po dwóch prawie wcale nie wypadały. Niestety jakieś dwa miesiące od skończenia butelki zaczęły dalej wypadać

Minus, że zmieniał mi kolor, a miałam wtedy zimny odcień i było to dość uciążliwe. Mam w planach znowu kupić ten Jantar i sprawdzić już na ciepłym odcieniu.
a wcieralac codziennie?
mi sie nie chce bo myje co 2 dni i nie chce mi sie wcierac kiedy nie myje. a powinno sie?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 11:46   #4942
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
dziewczynki palette c10 miała wodę 9% ? Co z nią było nie tak? Szczypała? Wychodziła siwo?
mnie mega szczypala az do strupow po ale kolor super. moja e. teraz regularnie farbuje nia to ona swietnie ja znosi, nie narzeka, wiec trzeba chyba probowac na sobie. a czemu pytasz?

Cytat:
Napisane przez wiszer Pokaż wiadomość
Blond Bunny dziekuje za odpowiedz, a czy zmieszac ta 9 z 9.1, 10.1 czy 9.12? Tamte zdjecia były od razu po farbowaniu, wrzuce zdjęcia koloru teraz. Mineły jakoś 2-3 tygodnie od farbowania. Jedno jest przy świetle dziennym a drugie z lampą. Może z 10.1 ta 9, nie będzie tak szaro, i będą trochę jaśniejsze? A jaką wode? Podoba mi się że są zimne i jasne pasma. Ciemniejsze Naturalnie są ciepłe.
I w ogóle chciałam się Ciebie zapytać odnośnie farby Inoa, niektóre fryzjerki mówią, że najladniejsze blondy są z Inoa, mi się bardzo podobają i ładnie się wypłukują, nie żółkną tak, kolor się dłużej trzyma niż przy Matrixie, Majiblondzie, Majrel, Renne Blanche, Garnier. Bo tych farb probowalam, ale ktos na forum napisal ze Inoa o wiele bardziej nizszy i rozwala wlosy od srodka, czy to prawda? Moje są po niej w o wiele lepszej kondycji.
I czy wazne jest zeby woda utleniona byla z firmy farby? W hurtowniach mowia, ze nie, ze producent chce by kupowac jego produkt, fryzjerki ze tak. Masz moze porownanie?
ja bym robila 9 z 10.1 albo 9.1 z 10. bedzie pol tonu do tonu jasniej. oksy 9% odrosty i 6% dlugosci.
fryzjerki chwala ale tylko te z loreala ja nie bede tu nic oczerniac, ale jak kazda farba ma minusy i plusy. znam kilka osob ktorym tragicznie po niej wlosy lecialy a zastosowana na juz podniszczone wloski robila mega spustoszenie. no i efekty. jednych zachwyca wielotonowosc i sa fanki tego, ale np sa tez osoby m.in. ja ktorym efekty sie nie podobaja bo dla mnie to wyglada jak nalozone na siebie kilka odcieni, nierowno zafarbowane albo jakby ktos z pasemek schodzil... no dla mnie brzydkie, ale rozumiem tez zachwyt jesli ktos nie lubi monotonnego koloru.
9.12 bardzo mocno schlodzi, stad radze ci zatrzymac sie na popielu z natura tym bardziej ze zdjecia przytoczone przez ciebie to typowy lekki popiel.
oksy moze byc innej firmy- jedynie stezenie winno byc podane jednakowe, no i oczywiscie ryzykujemy inna konsystencja farby na innym oksy- np bedzie ciut rzadsza czy gestsza.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 11:55   #4943
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dziekuje BB <3!
A z czystej ciekawosci teoretycznie czym sie bedzie roznic 10.1 z 9, od 9.1 z 10?
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 12:40   #4944
Mulvey
Przyczajenie
 
Avatar Mulvey
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Witam,
Chciałam tylko napisać, że od wczoraj jestem dumna posiadaczka blond wlosow

Chcialam rowniez podbudowac inne dziewczyny, ktore z bardzo ciemnego koloru chcialyby byc blond DA SIE!

Ja mialam prawie czarne wlosy- 2 wizyty u fryzjera i mam piekne blond bez siana! w sumie przesiedzialam jakies 12 godzin,ale co tam
nawet mi "zakwaszali wlos" cokolwiek to znaczy mialam rozjasniane, sciagana farbe doslownie DUZO zabiegow, ale wlos jest cudowny.

teraz jestescie dziewczyny moja biblia i musze sie nauczyc o nie dbac

Tak strasznie sie ciesze,ze wyszlo

Jakby ktos chcial namiary na najlepszego fryzjera w Warszawie, ktory nie kosztuje 8 pensji to chetnie dam, kolory zawsze robi cudowne!
Mulvey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 13:08   #4945
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mnie mega szczypala az do strupow po ale kolor super. moja e. teraz regularnie farbuje nia to ona swietnie ja znosi, nie narzeka, wiec trzeba chyba probowac na sobie. a czemu pytasz?
Bo mnie korci na coś nowego już od kwietnia używam tego Garnierka i trochę już mi się znudził.
Wczoraj będąc super pharmie oglądałam farbki i własnie c10 mi się w oczy rzuciła, a że w głowie mam zdjęcie którejś z was, że ładnie, a kojarzę że coś wam nie pasowało.
Chociaż teraz w sumie to już sama nie wiem... jak myślę, co z nią nie tak, to przecież wszystko ok jest.
Ale i tak spróbuję, kto wie może będzie lepiej!

Aaa Bunny i kupiłam ten szampon shaumy biały, jest EKSTRA!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 13:22   #4946
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



tak myślałam
tak zabawa była super,a do południa przed zabawą jeszcze umierałam z zatrucia

dziękuję za miłe komentarze
To chyba tylko ja miałam sylwestra bez alkoholu

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
a wcieralac codziennie?
mi sie nie chce bo myje co 2 dni i nie chce mi sie wcierac kiedy nie myje. a powinno sie?
Z tego co wiem to najlepiej codziennie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mnie mega szczypala az do strupow po ale kolor super. moja e. teraz regularnie farbuje nia to ona swietnie ja znosi, nie narzeka, wiec trzeba chyba probowac na sobie. a czemu pytasz?


ja bym robila 9 z 10.1 albo 9.1 z 10. bedzie pol tonu do tonu jasniej. oksy 9% odrosty i 6% dlugosci.
fryzjerki chwala ale tylko te z loreala ja nie bede tu nic oczerniac, ale jak kazda farba ma minusy i plusy. znam kilka osob ktorym tragicznie po niej wlosy lecialy a zastosowana na juz podniszczone wloski robila mega spustoszenie. no i efekty. jednych zachwyca wielotonowosc i sa fanki tego, ale np sa tez osoby m.in. ja ktorym efekty sie nie podobaja bo dla mnie to wyglada jak nalozone na siebie kilka odcieni, nierowno zafarbowane albo jakby ktos z pasemek schodzil... no dla mnie brzydkie, ale rozumiem tez zachwyt jesli ktos nie lubi monotonnego koloru.
9.12 bardzo mocno schlodzi, stad radze ci zatrzymac sie na popielu z natura tym bardziej ze zdjecia przytoczone przez ciebie to typowy lekki popiel.
oksy moze byc innej firmy- jedynie stezenie winno byc podane jednakowe, no i oczywiscie ryzykujemy inna konsystencja farby na innym oksy- np bedzie ciut rzadsza czy gestsza.
KAżda farba na innego inaczej działa prawda? Ja jak sobie przypomne Essential color bez amoniaku to mam traume znowu ten szampon z garniera całkiem fajny. Ale moje włosy np garniera tolerują bardzo dobrze. Wellaton masakryczny Palette - nowa seria okropna, naturals najlepiej, z intensive najlepiej a10 Ale szukam czegoś delikatniejszego chociażby żeby zime przeczekać, potem zobacze jak włosy dojdą do siebie, bo teraz są słabiutkie


Zobaczymy jak się koleston sprawdzi .
A Bunny jak myślisz, jak wogóle wyjdzie u mnie ten 12/96? Bo sie troche dygam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 13:59   #4947
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny Kochana napisalam CI maila, jak bys moga mi odpisac

bo farba wspomniana w mailu lezy i czeka na to co Ty powiesz... a wlosy juz mam takie przetluszczone za szok... :P nie wiem czy farbnac czy cos innego zakombinowac...
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 15:18   #4948
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie wiem no tak mi się wydaje że 3-4 Ale równie dobrze moge miec p**** na oczach i nie umieć ocenić
Moja grzywka i tak żyje własnym życiem, ja ją tak, a ona sobie tak. Ale nie jest źle Takiej jaką mam wymarzoną mieć nie bede bo to nie na moje włosy niestety, za cienkie mam


Stopniowo musisz wracać do tego. Albo nie ograniczać tak restrykcyjnie kalorii.
Ja też w sumie od nowego roku na diecie Bo doszłam do 54 kg prawie przez prace, stres i wszystko. Ciężkie 2 miesiące miałam i uciekałam w jedzenie ciągle I 5 kg poszło. Teraz próbuje to zgubić, i póki co mam jakieś 1,5 za sobą ale to sama woda. Oczywiscie wszystko w uda poszło. Przy moim wzroście to całe szczescie ze mam nogi w miare długie Ale jak sie przestałam mieścić we wszystkie spodnie to była chwila grozy


Ja robiłam jednym i drugim i powiem tak. L'oreal wychodzi mniej chłodno, Garnier bardziej. Znowu przy L'orealu nie ma szarości tylko ładny popiel a przy Garnierze jest szarość. Tak czy siak chyba wole Garniera bo wymywa sie do ładniejszego koloru, i wolniej. A po L'orealu szybciej śladu nie było.

U Bunny na blogu i po tym i po tym zdjęcia moje są.
No właśnie Twoje u Bunny tak średnio mi sie po lorealu podobało a znowu Kitka ładnie w tym samym vikingu wyglądała

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a masz foto po tym garnierku 9.1?

no faktycznie zimno jak na poziom 9
Nie mam bo to dawno robiłam, kilka lat temu ale może teraz zrobię samym 9.1 garnierem

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to zmieszaj na pol z 10 to 9.1.
Właśnie ja sama nie wiem czego chce:P
zastanawiam się nam samym 9.1 garniera, albo viking, albo tak jak piszesz 10 z 9.1 mam jeszcze na jedno farbowanie odrostów 9 z 9.1 garniera...czyli po 1/4farby, może bym dołożyła do tego garniera 10 bo garniery mi ogólnie służą byłoby jaśniej i mniej popielato
Jutro może zrobię foty jak po 2tygodniach od farbowania te garniery 90 z 9.1 wygląda
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 15:26   #4949
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
No właśnie Twoje u Bunny tak średnio mi sie po lorealu podobało a znowu Kitka ładnie w tym samym vikingu wyglądała


Nie mam bo to dawno robiłam, kilka lat temu ale może teraz zrobię samym 9.1 garnierem


Właśnie ja sama nie wiem czego chce:P
zastanawiam się nam samym 9.1 garniera, albo viking, albo tak jak piszesz 10 z 9.1 mam jeszcze na jedno farbowanie odrostów 9 z 9.1 garniera...czyli po 1/4farby, może bym dołożyła do tego garniera 10 bo garniery mi ogólnie służą byłoby jaśniej i mniej popielato
Jutro może zrobię foty jak po 2tygodniach od farbowania te garniery 90 z 9.1 wygląda
No u mnie tak sobie wyglądał, ale ja wtedy tez miałam włosy dopiero co po kąpielach rozjaśniających. Schodziłam z czerni i bodajże to był mój pierwszy kolor który już jako tako jak blond wyglądał
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 15:49   #4950
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Jejku wcierac codziennie tego jantara mi sie nie chce bo obawiam się ze bedzie tłuścił włosy przy nasadzie.

Ja na razie zeby mnie nie korcilo na zmiany zrobilam zapas londy 3 opakowania. ładnie wychodzi, moglaby ciemniej, no ale trudno, jak po calosci znowu bede miala mocno jasne najwyzej rzucę syosa tego co infatuated. Na razie 3 kolejne farbowania zrobie londa.

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Dziewczyny znacie jakis dobry żel/wosk do wlosow?
Cos do utrwalenia. chodzi mi o to ze jak nakręcę wlosy na lokówke to chcialabym wgniesc cos w loki zeby sie dluzej trzymaly. Bo u mnie łatwo sie krecą ale tez łatwo rozkrecaja.
Chyba ze cos przed lokówką/papilotami? Jakiś krem, płyn?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.