Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-11, 09:43   #1981
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 145
Mi e papieros nie pomógł. Dalej ciągło mnie do zwykłych. Ale znam dużo osób co dzięki nim przestało palić papierosy i drugie tyle osób którym to Nie pomogło.
Do tego też trzeba mieć silna wolę


Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
kyokushinkai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 10:10   #1982
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Agatko jesli masz silna wolę to rzuć tym w cholere pomysl jak to szkodzi Twojemu zdrowiu ,cerze jakie zniszczenie niesie za sobą i uzależnienie ,a co Ci to da że sobie zakopcisz? nie naprawi to np.starganych nerwów czy problemów ,a jeszcze Tobie gorzej zaszkodzi ja rzuciłam z dnia na dzień ,pewnie potem miałam jeszcze chwile słabości na jednego szczególnie na imprezach ,ale od kilku lat nierusza mnie to wcale, a wręcz drażni mnie teraz zapach fajek


Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Pokaż wiadomość
Mi e papieros nie pomógł. Dalej ciągło mnie do zwykłych. Ale znam dużo osób co dzięki nim przestało palić papierosy i drugie tyle osób którym to Nie pomogło.
Do tego też trzeba mieć silna wolę


Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
dokładnie inaczej nic nie pomoże
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 10:21   #1983
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Coraz bardziej chodzi za mna , zeby wystopniowac wlosy przy twarzy mam teraz wszystkie prawie rowne , jedynie grzywke "choduje" i siega mi juz ona prawie do ust i tak mi jest lepiej.Wiec pomyslalam zeby nadac fryzurze ksztalt i cos odswiezyc nie chce chyba miec wlosow prostych ( w sensie scietych na rowno)bo przy kreconych wyglada to bez wyrazu , przynajmniej u mnie Ale znowu nie chce po wystopniowaniu zostac z ogonkiem mysim z tylu
COS jak nizej bym chciala , ale wlosy troche dluzsze by byly chodzi mi o efekt stopniowania przy buzi
BUNNY co myslisz ? ma to sens czy strace na objetosci i zostane z mysim z tylu ogonkiem chcialabym wystopniowac je przy twarzy bardziej , zeby nadac ksztalt fryzurze , bo wkurza mnie to ze one z przodu tak wisza ..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stopniowanie.jpg (41,9 KB, 17 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-11-11 o 10:55
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 10:39   #1984
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Coraz bardziej chodzi za mna , zeby wystopniowac wlosy przy twarzy mam teraz wszystkie prawie rowne , jedynie grzywke "choduje" i siega mi juz ona prawie do ust i tak mi jest lepiej.Wiec pomyslalam zeby nadac fryzurze ksztalt i cos odswiezyc nie chce chyba miec wlosow prostych ( w sensie scietych na rowno)bo przy kreconych wyglada to bez wyrazu , przynajmniej u mnie Ale znowu nie chce po wystopniowaniu zostac z ogonkiem mysim z tylu
COS jak nizej bym chciala , ale wlosy troche dluzsze by byly chodzi mi o efekt stopniowania przy buzi
BUNNY co myslisz ? ma to sens czy strace na objetosci i zostane z mysim z tylu ogonkiem chcialabym wystopniowac je przy twarzy bardziej , zeby nadac ksztalt fryzurze , bo wkurza mnie to ze one z przodu tak widza ..
to wystopniuj własnie przy buzi i wtedy z długości z tyłu nic nie stracą, a przy buzi bedziesz mniec wycieniowane
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 10:55   #1985
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to wystopniuj własnie przy buzi i wtedy z długości z tyłu nic nie stracą, a przy buzi bedziesz mniec wycieniowane
tak chce
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 11:02   #1986
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak chce
no to działaj kiedy idziesz do fryz ?

ja tez muszę iść na podcięcie ,ale nie mam czasu narazie

dzis nie mogłam spać w nocy przez to wiatrzysko i zaczyna mnie brać przeziębienie
zaraz sobie witaminki zaaplikuje ,a potem fervexa i oby przeszło
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 11:22   #1987
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no to działaj kiedy idziesz do fryz ?

ja tez muszę iść na podcięcie ,ale nie mam czasu narazie

dzis nie mogłam spać w nocy przez to wiatrzysko i zaczyna mnie brać przeziębienie
zaraz sobie witaminki zaaplikuje ,a potem fervexa i oby przeszło
jeszcze niewiem ale jak mnie najdzie to na dniach
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 11:30   #1988
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A mnie po tej recenzji: http://barwy-wojenne.blogspot.com/20...up-podkad.html kusi jeszcze podkład kobo Wygląda na taki fajnie kryjący.. no a ja mam naturę na miejscu. Przejdę się chyba w przyszłym tyg do natury zobaczyć czy faktycznie tak fajnie wygląda na ręce
Mam tego KOBO i powiem Ci że strasznie mocno kryjący jest kryje mi wszystkie niedoskonałości więc jeśli nie masz problemów z cerą może przeszkadzać Ci jego konsystencja - ma skłonności do machy i czuć go mocno na buzi ale fakt wykończenie ma ładne takie pudrowe z tym że z tego co pamiętam to najjaśniejszy ma różowe tony a ten zaraz po nim jest taki beżowy i właśnie jego posiadam. Niestety dla bladziochów odpada niby ładnie się wtapia w skórę ale jednak mogliby zrobić kilka jaśniejszych


Dzień dobryy śliczna dziś pogoda u mnie!
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 11:38   #1989
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Mam tego KOBO i powiem Ci że strasznie mocno kryjący jest kryje mi wszystkie niedoskonałości więc jeśli nie masz problemów z cerą może przeszkadzać Ci jego konsystencja - ma skłonności do machy i czuć go mocno na buzi ale fakt wykończenie ma ładne takie pudrowe z tym że z tego co pamiętam to najjaśniejszy ma różowe tony a ten zaraz po nim jest taki beżowy i właśnie jego posiadam. Niestety dla bladziochów odpada niby ładnie się wtapia w skórę ale jednak mogliby zrobić kilka jaśniejszych

Dzień dobryy śliczna dziś pogoda u mnie!
A mogłabyś pokazać na zdjęciu jak wygląda na ręce? Masz może np. revlona żeby pokazać jaki jest w porównaniu z nim? Ja szukam właśnie mocno kryjącego podkładu, bo ostatnimi czasy mam obsesję na satynowo-gładką-bez niedoskonałości wyglądającą twarz A jak trafiłam wczoraj na recenzję tego kobo to zaczął mnie niesamowicie kusić A orientujesz się czy on nie spływa z twarzy przy upałach i nie wygląda wtedy brzydko? Bo ten podkład co kupię musi wytrzymać całonocną imprezę, tzn. nie spłynąć z twarzy

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Carolajn patrzyłam właśnie na Twojego bloga, ten piesek to nie jest przypadkiem owczarek szetlandzki?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 11:42   #1990
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Agatko takiej używałam http://lokikoki.pl/product-pol-1211-...yliss-Pro.html

i jak epapieros?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 12:36   #1991
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

A tam, ja uważam , że to wszystko kwestia nastawienia. Ja się podjarałam tym epapierosem, bo masa różnych smaków jest a i efekty odstawienia normalnych są naprawdę wow
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 14:11   #1992
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A mogłabyś pokazać na zdjęciu jak wygląda na ręce? Masz może np. revlona żeby pokazać jaki jest w porównaniu z nim? Ja szukam właśnie mocno kryjącego podkładu, bo ostatnimi czasy mam obsesję na satynowo-gładką-bez niedoskonałości wyglądającą twarz A jak trafiłam wczoraj na recenzję tego kobo to zaczął mnie niesamowicie kusić A orientujesz się czy on nie spływa z twarzy przy upałach i nie wygląda wtedy brzydko? Bo ten podkład co kupię musi wytrzymać całonocną imprezę, tzn. nie spłynąć z twarzy

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Carolajn patrzyłam właśnie na Twojego bloga, ten piesek to nie jest przypadkiem owczarek szetlandzki?
Niestety nie mam Revlona żeby móc zrobić porównanie ale spróbuję chociaż zrobić zdjęcie tego KOBO z doświadczenia mogę dodać jedynie tyle że mnie on nie spływał a używałam go całe lato praktycznie. Nawet po całej imprezie w klubie gdzie było gorąco wracałam do domu i przy demakijażu było go jeszcze mnóstwo na waciku gdzie przy innych podkładach już jakieś znikome pozostałości no i muszę tu dodać że mam skłonności do dotykania swojej buzi paluchami niestety więc jak widać musi być wytrzymały strasznie. Tylko tak jak mówię.. niestety dość mocno go czuć.

Co do pieska to chodzi Ci o mojego? To Collie
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 14:13   #1993
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Coraz bardziej chodzi za mna , zeby wystopniowac wlosy przy twarzy mam teraz wszystkie prawie rowne , jedynie grzywke "choduje" i siega mi juz ona prawie do ust i tak mi jest lepiej.Wiec pomyslalam zeby nadac fryzurze ksztalt i cos odswiezyc nie chce chyba miec wlosow prostych ( w sensie scietych na rowno)bo przy kreconych wyglada to bez wyrazu , przynajmniej u mnie Ale znowu nie chce po wystopniowaniu zostac z ogonkiem mysim z tylu
COS jak nizej bym chciala , ale wlosy troche dluzsze by byly chodzi mi o efekt stopniowania przy buzi
BUNNY co myslisz ? ma to sens czy strace na objetosci i zostane z mysim z tylu ogonkiem chcialabym wystopniowac je przy twarzy bardziej , zeby nadac ksztalt fryzurze , bo wkurza mnie to ze one z przodu tak wisza ..
na tym foto to akurat nie sa wlosy wystopniowane przy twarzy tylko cięte warstwowo- jest po prostu 3 warstwy co nadaje fryzurze dynamiki i objętości.
nie jest to jednak dobre cięcie jesli chodzi o wlosy cienkie czy rzadkie...

popros moze o cos w stylu pazurkow przy buzi- jak ma asia, a tyl nadal niech ci strzyze na prosto tylko tnie nozyczkami koncowki pionowo a nie poziomo- nie bedzie wtedy jak od linijki i nie bedzie tez cieniowania ktore przerzedza wlosy.

ja sobie sama robie tak, ze tez mialabym takie dlugie i bez wyrazu jak podepne grzywke do gory, wiec biore maszynke jednorazowa do golenia i kilka pasm przy buzi cieniuje nia od wysokosci do polowy buzi, po kolejne pasemko do brody, jeszcze jedno do obojczykow i reszte juz zostawiam dlugie dzieki temu mam stopniowe przejscie dlugosci a nie rowne w 100% wlosy tej samej dlugosci- choc tyl zostaje mi prosty.

rozumiesz o czym mowie, bo nie wiem czy to zrozumiale napisalam???

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to wystopniuj własnie przy buzi i wtedy z długości z tyłu nic nie stracą, a przy buzi bedziesz mniec wycieniowane
dokladnie
inna opcja to ze mozesz poprosic zeby fryz gorna warstwe wlosow wycieniowala krocej po prostu- zrobila 2 warstwy wlosow, wtedy nie odczujesz na objetosci tak mocno. i beda bardziej puszyste w gornej warstwie lokow.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 14:33   #1994
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Wlasnie mi na tych smakach zalezy fajne sa
a i nawyk taki palenia jest to bedzie zdrowiej.

Jakis taki mam 510 Tank, cos takiego. Ładuję go na razie

Zaraz zobacze te falownice co dalas linka, moze na All kupie.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2012-11-11 o 14:41
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 14:40   #1995
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Niestety nie mam Revlona żeby móc zrobić porównanie ale spróbuję chociaż zrobić zdjęcie tego KOBO z doświadczenia mogę dodać jedynie tyle że mnie on nie spływał a używałam go całe lato praktycznie. Nawet po całej imprezie w klubie gdzie było gorąco wracałam do domu i przy demakijażu było go jeszcze mnóstwo na waciku gdzie przy innych podkładach już jakieś znikome pozostałości no i muszę tu dodać że mam skłonności do dotykania swojej buzi paluchami niestety więc jak widać musi być wytrzymały strasznie. Tylko tak jak mówię.. niestety dość mocno go czuć.

Co do pieska to chodzi Ci o mojego? To Collie
Ok, dziękuję! Jeśli kryje tak świetnie jak mówisz zdecyduję się na kobo
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-11-11 o 14:42
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 14:53   #1996
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ok, dziękuję! Jeśli kryje tak świetnie jak mówisz zdecyduję się na kobo
Kochana robiłam foto ale niestety nic nie widać ;| telefon za cholerę nie chce uchwycić tego jak fajnie kryje ten podkład. Najlepiej jak po prostu sobie do Natury skoczysz i sama zrobisz próbkę na dłoni już po samej konsystencji się przekonasz że taki mega kremowy jest. Drogeryjnych podkładów nie lubię ponieważ zawsze kiedy się jakimś po ręce wypaciam i wyjdę na dwór to mam wrażenie że nic na tej dłoni nie mam takie wodniste jakieś są i mało kryjące a ten jest świetny. jedyny podkład drogeryjny który zakrył mi niedoskonałości (a uwierz mam ich sporo) ja się znów zastanawiam nad tym KOBO w słoiczku ten to dopiero ponoć mache robi ale używałabym go jako korektora punktowo pod podkład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40017,ideal-cover-make-up.html

tu masz linka do stronki KOBO i zobacz sobie widać nawet tam że ten Ivory jest z różowym tonem a ten drugi to już 102 Medium Beige i jest dość ciemny http://www.koboprofessional.pl/kobo.html

tu na foto masz porównanie dwa pierwsze od dołu to Rimmel Match Perfection w odcieniu 203 True Beige drugi to Rimmel Stay Matte w odcieniu 300 Natural Beige no i na samej górze to ten KOBO mogliby wzbogacić gamę kolorystyczną jasnymi odcieniami bo zobacz jak to wygląda na bladej skórze a to niby drugi z najjaśniejszych kolorów jest ;|
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01683.jpg (56,7 KB, 21 załadowań)
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 15:10   #1997
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Kochana robiłam foto ale niestety nic nie widać ;| telefon za cholerę nie chce uchwycić tego jak fajnie kryje ten podkład. Najlepiej jak po prostu sobie do Natury skoczysz i sama zrobisz próbkę na dłoni już po samej konsystencji się przekonasz że taki mega kremowy jest. Drogeryjnych podkładów nie lubię ponieważ zawsze kiedy się jakimś po ręce wypaciam i wyjdę na dwór to mam wrażenie że nic na tej dłoni nie mam takie wodniste jakieś są i mało kryjące a ten jest świetny. jedyny podkład drogeryjny który zakrył mi niedoskonałości (a uwierz mam ich sporo) ja się znów zastanawiam nad tym KOBO w słoiczku ten to dopiero ponoć mache robi ale używałabym go jako korektora punktowo pod podkład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40017,ideal-cover-make-up.html

tu masz linka do stronki KOBO i zobacz sobie widać nawet tam że ten Ivory jest z różowym tonem a ten drugi to już 102 Medium Beige i jest dość ciemny http://www.koboprofessional.pl/kobo.html

tu na foto masz porównanie dwa pierwsze od dołu to Rimmel Match Perfection w odcieniu 203 True Beige drugi to Rimmel Stay Matte w odcieniu 300 Natural Beige no i na samej górze to ten KOBO mogliby wzbogacić gamę kolorystyczną jasnymi odcieniami bo zobacz jak to wygląda na bladej skórze a to niby drugi z najjaśniejszych kolorów jest ;|
Dziękuję Ci! Ojej, to ten kobo faktycznie ciemny się wydaje W zeszłym roku w zimie testowałam od koleżanki odcień 102 o ile się nie mylę i był w porządku, więc może a nuż znajdę coś dla siebie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 15:13   #1998
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
na tym foto to akurat nie sa wlosy wystopniowane przy twarzy tylko cięte warstwowo- jest po prostu 3 warstwy co nadaje fryzurze dynamiki i objętości.
nie jest to jednak dobre cięcie jesli chodzi o wlosy cienkie czy rzadkie...

popros moze o cos w stylu pazurkow przy buzi- jak ma asia, a tyl nadal niech ci strzyze na prosto tylko tnie nozyczkami koncowki pionowo a nie poziomo- nie bedzie wtedy jak od linijki i nie bedzie tez cieniowania ktore przerzedza wlosy.

ja sobie sama robie tak, ze tez mialabym takie dlugie i bez wyrazu jak podepne grzywke do gory, wiec biore maszynke jednorazowa do golenia i kilka pasm przy buzi cieniuje nia od wysokosci do polowy buzi, po kolejne pasemko do brody, jeszcze jedno do obojczykow i reszte juz zostawiam dlugie dzieki temu mam stopniowe przejscie dlugosci a nie rowne w 100% wlosy tej samej dlugosci- choc tyl zostaje mi prosty.

rozumiesz o czym mowie, bo nie wiem czy to zrozumiale napisalam???


dokladnie
inna opcja to ze mozesz poprosic zeby fryz gorna warstwe wlosow wycieniowala krocej po prostu- zrobila 2 warstwy wlosow, wtedy nie odczujesz na objetosci tak mocno. i beda bardziej puszyste w gornej warstwie lokow.
maszynka powiadasz? a jak to wygląda?jak sie to robi?
a co sądzisz o tej 1 metodzie? http://www.youtube.com/watch?v=8gbvpz2Jpzw
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 15:14   #1999
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

A nad tym ideal cover też się zastanawiam, chcę go używać jako korektor i ciemniejszy odcień jako bronzer
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 15:16   #2000
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci! Ojej, to ten kobo faktycznie ciemny się wydaje W zeszłym roku w zimie testowałam od koleżanki odcień 102 o ile się nie mylę i był w porządku, więc może a nuż znajdę coś dla siebie

No ten 102 to właśnie ten który mam ja więc musisz po prostu mieć ciemniejszą karnację ja jak widać bladzioch jestem. Ideal Cover w najciemniejszym odcieniu miała mama i jako bronzer spisywał się fajnie
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-11-11 o 15:17
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 15:27   #2001
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
maszynka powiadasz? a jak to wygląda?jak sie to robi?
a co sądzisz o tej 1 metodzie? http://www.youtube.com/watch?v=8gbvpz2Jpzw
asia no maszynka golarka taka co sie mezczyzni gola jednorazowka bic, wilkinson itp.
fryzjerzy profesjonalnie uzywaja brzytwy- noza chinskiego opartego na wymianie ostrza co klientke, sa takie modele gdzie ostrze wyglada jak zyletka.
wiec czym sie rozni od maszynki jednorazowej? niczym!
tyle ze to profesjonalnie nie wyglada
najwazniejsze zeby narzedzie bylo ostre- ja cieniuje wloski jednorazowka i w kosz ja od razu
albo jak np tz wykonczam strzyzenie- jednorazowka gole mu kark i baczki

polecam ci ten filmik- tylko wlacz sobie od razu gdzies kolo polowy bo facet strasznei pierdaczy glupoty- ale zobaczysz na czym polega technika cieniowania brzytwa vel maszynka jednorazowa w moim wykonaniu

http://www.youtube.com/watch?v=sSWACGVQND4

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
maszynka powiadasz? a jak to wygląda?jak sie to robi?
a co sądzisz o tej 1 metodzie? http://www.youtube.com/watch?v=8gbvpz2Jpzw
asia tej pierwszej metody wg jej ci nie polece mozna sobie ładnych schodow narobic jesli krzywo podzielisz warstwe spod, srodek i korona
za to druga metoda- wlosy w 2 czesci i do przodu i na rowno strzyzenie to wlasnei tak jak ja sobie podcinam konce i uzyskujemy wtedy prawie rowne wlosy w bardzo delikatne U.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 15:42   #2002
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
asia no maszynka golarka taka co sie mezczyzni gola jednorazowka bic, wilkinson itp.
fryzjerzy profesjonalnie uzywaja brzytwy- noza chinskiego opartego na wymianie ostrza co klientke, sa takie modele gdzie ostrze wyglada jak zyletka.
wiec czym sie rozni od maszynki jednorazowej? niczym!
tyle ze to profesjonalnie nie wyglada
najwazniejsze zeby narzedzie bylo ostre- ja cieniuje wloski jednorazowka i w kosz ja od razu
albo jak np tz wykonczam strzyzenie- jednorazowka gole mu kark i baczki

polecam ci ten filmik- tylko wlacz sobie od razu gdzies kolo polowy bo facet strasznei pierdaczy glupoty- ale zobaczysz na czym polega technika cieniowania brzytwa vel maszynka jednorazowa w moim wykonaniu

http://www.youtube.com/watch?v=sSWACGVQND4

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------


asia tej pierwszej metody wg jej ci nie polece mozna sobie ładnych schodow narobic jesli krzywo podzielisz warstwe spod, srodek i korona
za to druga metoda- wlosy w 2 czesci i do przodu i na rowno strzyzenie to wlasnei tak jak ja sobie podcinam konce i uzyskujemy wtedy prawie rowne wlosy w bardzo delikatne U.
fajnie mu to idzie
ja bym chciała przy buzi troche wycieniować tak jak zawsze tylko nie wiem czy dałabym rade tak jednorazówka sobie wycieniowac jak to wogóle zrobić?jak chwycic włosy ,żeby sobie nie wygryźć dziur
kiedys oglądałam filmik jak laska cieniowała sobie włoski nozykiem do brwi
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 16:21   #2003
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
fajnie mu to idzie
ja bym chciała przy buzi troche wycieniować tak jak zawsze tylko nie wiem czy dałabym rade tak jednorazówka sobie wycieniowac jak to wogóle zrobić?jak chwycic włosy ,żeby sobie nie wygryźć dziur
kiedys oglądałam filmik jak laska cieniowała sobie włoski nozykiem do brwi
no to tak samo jak on brzytwa tak ty maszynka- w jedna łapkepasemko wlosow ok 2cm szerokosci w drugiej maszynka i zaczynasz tak jakby pocierac ostrzem o pasemko- zupelnie jak on nozem... tylko na wyoskosci jaka ci pasuje jak ma byc do brody to pocieramy to pasemko ponizej brody z 1-2cm bo wlosy sie uniosa i zeby za krotko nie bylo. sprobuj na kilku wloskach, maszynka bardzo powoli idzie i tak naprawde jak ja cieniowalam kilka pasemek przy buzi to mi chyba z 15 minut zeszlo ale dziury nie wychapiesz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 17:16   #2004
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no to tak samo jak on brzytwa tak ty maszynka- w jedna łapkepasemko wlosow ok 2cm szerokosci w drugiej maszynka i zaczynasz tak jakby pocierac ostrzem o pasemko- zupelnie jak on nozem... tylko na wyoskosci jaka ci pasuje jak ma byc do brody to pocieramy to pasemko ponizej brody z 1-2cm bo wlosy sie uniosa i zeby za krotko nie bylo. sprobuj na kilku wloskach, maszynka bardzo powoli idzie i tak naprawde jak ja cieniowalam kilka pasemek przy buzi to mi chyba z 15 minut zeszlo ale dziury nie wychapiesz
spróbuje następnym razem bo już posłużyłam się standardowo nożyczkami ale zawsze mam ten sam problem z prawą stroną lewa jest spoko bo po skosie tne w dół ,a prawej nidgy nie umien i robie to od dołu co zazwyczaj daje mi dziwny półokrągły kształt albo nierówno a potem już się boję przyciąć że jeszcze bardziej sknoce jest niby ok ale inaczej niż ta lewa strona
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 17:23   #2005
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
spróbuje następnym razem bo już posłużyłam się standardowo nożyczkami ale zawsze mam ten sam problem z prawą stroną lewa jest spoko bo po skosie tne w dół ,a prawej nidgy nie umien i robie to od dołu co zazwyczaj daje mi dziwny półokrągły kształt albo nierówno a potem już się boję przyciąć że jeszcze bardziej sknoce jest niby ok ale inaczej niż ta lewa strona
Sama sobie obcinalas?
Pokaż jaką masz ftyzurke w albumie
Ja sobie sama nie umiem.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 17:26   #2006
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Czeeeść

dopiero się ogarnęłam impreza była super kolega zorganizował urodziny w zwykłym barze,a rozkręciliśmy tam balety na początku każdy patrzył na nas jak na debili,ale później się przyłączyli i wszyscy faceci wywijali bez koszulek bar czynny jest do 23,a my wyszliśmy po 4

no,ale cały dzień umieram,a teraz zamówiliśmy sobie pizze,bo w domu pustki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 17:33   #2007
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Sama sobie obcinalas?
Pokaż jaką masz ftyzurke w albumie
Ja sobie sama nie umiem.
nie obcinałam z długości bo się boje ,że będzie nierówno tylko przy buźce wycieniowałam nie dużo, ale jednak różnica jest co mnie cieszy już inaczej włosięta wyglądają chociaż z przodu
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 18:18   #2008
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
spróbuje następnym razem bo już posłużyłam się standardowo nożyczkami ale zawsze mam ten sam problem z prawą stroną lewa jest spoko bo po skosie tne w dół ,a prawej nidgy nie umien i robie to od dołu co zazwyczaj daje mi dziwny półokrągły kształt albo nierówno a potem już się boję przyciąć że jeszcze bardziej sknoce jest niby ok ale inaczej niż ta lewa strona
dlatego mysle ze maszynka by ci poszlo łatwiej

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Czeeeść

dopiero się ogarnęłam impreza była super kolega zorganizował urodziny w zwykłym barze,a rozkręciliśmy tam balety na początku każdy patrzył na nas jak na debili,ale później się przyłączyli i wszyscy faceci wywijali bez koszulek bar czynny jest do 23,a my wyszliśmy po 4

no,ale cały dzień umieram,a teraz zamówiliśmy sobie pizze,bo w domu pustki
my tez dzis pizza z tz bo mega kac, od mamy wrocilam o 1... bo byla sis z tz i ja z tz i moja mamuska

balety dobre mieliscie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 18:29   #2009
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

A dawno nie wstawiałam wlosow, zeby nie bylo, kolor sprzed 4 tygodni.
Włosy wlasnie umylam wiec lekko wilgotne i nieczesane-sorry
Kolor jak wyschną jest w sumie taki sam, moze ciutke jasniejszy, ale nie sądze. Zdjecia z lampą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2475.jpg (77,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2476.jpg (82,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2477.jpg (90,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2478.jpg (106,2 KB, 28 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 18:29   #2010
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dlatego mysle ze maszynka by ci poszlo łatwiej


my tez dzis pizza z tz bo mega kac, od mamy wrocilam o 1... bo byla sis z tz i ja z tz i moja mamuska

balety dobre mieliscie
czyli weekend udany

ja też kiedyś cieniowałam włosy maszynką albo żyletką zwykłą
a teraz się zastanawiam czy równać przód z tyłem czy zostawić taki dłuższy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.