Efekty olejowania paznokci - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-08, 18:52   #1051
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Efekty olejowania paznokci

To i ja przyłączę się ze swoimi króciakami

Obecnie używam oliwki Babydream oraz Regenerum, a także odżywki Hean. Przymierzam się również do zakupu maści z wit. A i rybek Gal, acz najpierw chcę zużyć swoje zapasy. Z paznokciami nie mam dużego problemu, walczę o przyrost i pilnuję się, by znów nie wrócić do obgryzania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P90.jpg (94,4 KB, 150 załadowań)
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 19:06   #1052
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci

A to moje ogryzki i moja mieszanka. Na razie jest to olej rycynowy, czosnek i odrobina nawilżającego musu do paznokci z wibo. W najbliższym czasie dokupię inne olejki i dodam je do mieszanki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1544.jpg (57,4 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1536.jpg (51,3 KB, 87 załadowań)
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 08:49   #1053
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: Efekty olejowania paznokci

Tez zaczne używać czosnku od dziś

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

A macie moze pomysl co mozna bylo by dodac zeby zwalczyc jego zapach?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 09:03   #1054
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Tez zaczne używać czosnku od dziś

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

A macie moze pomysl co mozna bylo by dodac zeby zwalczyc jego zapach?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
może kilka kropel jakiegoś naturalnego olejku eterycznego?
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 09:35   #1055
Ewelelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Czosnek mnie przeraża. Ja korzystam z takiej odżywki do paznokci Eveline takiej 8 w 1 (wiem, że zazwyczaj mówi się, że jak coś jest od wszystkiego to jest do ncizego). Też na początku sceptycznie do niej podchodziłam. Ale teraz jestem zadowolona wzmacnia paznokcie i szybciej rosną. Ładniej się modelują. I oczywiście wpływa jeszcze na kilka innych rzeczy. Dla mnie w sam raz jest. I moja mam tez używa jej, dużo pracuje w wodzie i produktach różnej maści i jej też pomaga. O wiele lepiej prezentują się jej paznokcie niż przed 6 miesiącami. Różnica jest ogromna. Moje też wyglądają lepiej, ale u niej widać to o stokroć lepiej niż na moich.
Ewelelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 11:57   #1056
Aleksandraa08
Przyczajenie
 
Avatar Aleksandraa08
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Ewelelka Pokaż wiadomość
Czosnek mnie przeraża. Ja korzystam z takiej odżywki do paznokci Eveline takiej 8 w 1 (wiem, że zazwyczaj mówi się, że jak coś jest od wszystkiego to jest do ncizego). Też na początku sceptycznie do niej podchodziłam. Ale teraz jestem zadowolona wzmacnia paznokcie i szybciej rosną. Ładniej się modelują. I oczywiście wpływa jeszcze na kilka innych rzeczy. Dla mnie w sam raz jest. I moja mam tez używa jej, dużo pracuje w wodzie i produktach różnej maści i jej też pomaga. O wiele lepiej prezentują się jej paznokcie niż przed 6 miesiącami. Różnica jest ogromna. Moje też wyglądają lepiej, ale u niej widać to o stokroć lepiej niż na moich.
Obyś tylko nie nabawiła się onycholizy. Ta odżywka zawiera bardzo szkodliwy składnik - formaldehyd, który często ją wywołuje. Warto poczytać o tej odżywce i jej skutkach ubocznych. Najpierw paznokcie piękne, zdrowe i mocne a potem ich brak.
Aleksandraa08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 18:49   #1057
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Aleksandraa08 Pokaż wiadomość
Obyś tylko nie nabawiła się onycholizy. Ta odżywka zawiera bardzo szkodliwy składnik - formaldehyd, który często ją wywołuje. Warto poczytać o tej odżywce i jej skutkach ubocznych. Najpierw paznokcie piękne, zdrowe i mocne a potem ich brak.
A mi się wydaje, że używać jej można, ale trzeba po prostu bardzo dokładnie obserwować paznokcie i nie przekraczać zaleceń producenta. No chyba, że ktoś wcześniej miał kontakt z formaldehydem i wie co mu z tego wynikło.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 21:32   #1058
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
A mi się wydaje, że używać jej można, ale trzeba po prostu bardzo dokładnie obserwować paznokcie i nie przekraczać zaleceń producenta. No chyba, że ktoś wcześniej miał kontakt z formaldehydem i wie co mu z tego wynikło.
Też tak uważam. Ja niby kupiłam, ale z lekką obawą jej używałam, każdego dnia dokładnie oglądałam paznokcie. W sumie nie stosowałam dokładnie tak jak zaleca producent, bo czasem nakładałam jedną warstwę mniej albo dzień później, albo w ogóle z przerwą. Nic mi się nie działo, teraz będę jej używać doraźnie lub jako bazę.

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
A to moje ogryzki i moja mieszanka. Na razie jest to olej rycynowy, czosnek i odrobina nawilżającego musu do paznokci z wibo. W najbliższym czasie dokupię inne olejki i dodam je do mieszanki.
Czosnek daje takie świetne efekty?
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 22:19   #1059
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Cara_Mel Pokaż wiadomość
Też tak uważam. Ja niby kupiłam, ale z lekką obawą jej używałam, każdego dnia dokładnie oglądałam paznokcie. W sumie nie stosowałam dokładnie tak jak zaleca producent, bo czasem nakładałam jedną warstwę mniej albo dzień później, albo w ogóle z przerwą. Nic mi się nie działo, teraz będę jej używać doraźnie lub jako bazę.



Czosnek daje takie świetne efekty?
Są osoby, które dają czosnek do odżywki, więc dlaczego mam go nie dodać do olejku? Zapach trochę odstrasza, ale jak zapalę kadzidełko to nic nie czuć.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 23:48   #1060
edi1980
Raczkowanie
 
Avatar edi1980
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Są osoby, które dają czosnek do odżywki, więc dlaczego mam go nie dodać do olejku? Zapach trochę odstrasza, ale jak zapalę kadzidełko to nic nie czuć.
Hej dziewczyny,dawno mnie tu nie było, a tu ho ho jakie zmiany Gratulacje olejomaniaczki
Ja dodałam ząbek czosnku do swojej odżywki. Faktycznie zapach odstrasza, ale gdy używam jej jako bazy, wierzchnia warstwa lakieru niweluje eteryczny wręcz zapach.
Co do efektów, to myślę, że systematyczność przede wszystkim,tak jak z olejowaniem
Jutro wrzucę fotki po prawie 3 miesiącach olejowania i miesiącu
,,czosnkowania"

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksandraa08 Pokaż wiadomość
Obyś tylko nie nabawiła się onycholizy. Ta odżywka zawiera bardzo szkodliwy składnik - formaldehyd, który często ją wywołuje. Warto poczytać o tej odżywce i jej skutkach ubocznych. Najpierw paznokcie piękne, zdrowe i mocne a potem ich brak.
Co do samej odżywki, ja używałam i krzywdy mi nie zrobiła, wręcz odwrotnie- stan moich paznokci zmienił się diametralnie. Podobnie kilku moim koleżankom, które mi ją poleciły. Uważam, że stosowana wg zaleceń producenta jest bezpieczna, jednak niektórzy to lekceważą,bo myślą, że po tygodniu czasu nakładania po 3 - 4 warstwy dziennie bedą mieli szpony jak Edward Nożycoręki
A potem mają problemy z paznokciami, bo te dostały za dużą dawkę i stężenie formaldehydu (odżywka zawiera 2% w 12ml).
Wyjątek: osoby uczulone na formaldehyd, tu się zgodzę.
W życiu codziennym jesteśmy narażeni na o wiele większą dawkę tej trucizny, ale o tym jakoś nikt aż tyle nie mówi
BHP info - formaldehyd
http://www.ciop.pl/11342.html
Dopuszczalne stężenie, które raczej (nie uczulonym na tą substancję oczywiście) nie szkodzi
http://www.kosmopedia.org/encykloped...maldehyde,310/

Edytowane przez edi1980
Czas edycji: 2013-09-09 o 23:54
edi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 05:36   #1061
creazyREDlips
Raczkowanie
 
Avatar creazyREDlips
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 43
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja też stosowałam odżywkę Eveline tą 8w1 Używałam jej nie tak jak zalecał producent. Nakładałam ją przez 3dni po jednej warstwie. Po zmyciu dokładnie obejrzałam wszystkie paznokcie i zrobilam przerwę około tyg. I znów 3dni po 1 warstwie. Długa przerwa 2 tyg i jako bazę. Teraz używam jej Bardzo żadko 2 razy w miesiącu.
creazyREDlips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 08:36   #1062
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
A mi się wydaje, że używać jej można, ale trzeba po prostu bardzo dokładnie obserwować paznokcie i nie przekraczać zaleceń producenta. No chyba, że ktoś wcześniej miał kontakt z formaldehydem i wie co mu z tego wynikło.
Podpisuję się pod tym! Używałam odżywki w sumie chyba przez blisko rok, najpierw zrobiłam sobie kurację, jak zalecał producent, a później stosowałam jako bazę pod lakier. Paznokcie się wzmocniły i miały/mają się świetnie. Niektórzy są bardzo wrażliwi na formaldehyd i im szybko może zaszkodzić, innym z kolei wcale.

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Są osoby, które dają czosnek do odżywki, więc dlaczego mam go nie dodać do olejku? Zapach trochę odstrasza, ale jak zapalę kadzidełko to nic nie czuć.
Z olejkiem musisz uważać, bo właściwości odżywek są nieco "konserwujące" i czosnek do nich dodany się nie zepsuje. Natomiast w olejku może dojść do szybkiego zepsucia się czosnku.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 09:17   #1063
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: Efekty olejowania paznokci

Hej. Poradzcie mi szybciutko bo zaraz wychodze co kupic : oliwe z oliwek czy altere ? Od olejku rycynowego wyschly mi paznokcie ;/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 10:06   #1064
arturowaaa
Raczkowanie
 
Avatar arturowaaa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 105
Dot.: Efekty olejowania paznokci

hej a czy wy smarujecie paznokcie mieszanką olejków pazurki od spodu czyli pod białą końcówkę?
arturowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 10:20   #1065
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: Efekty olejowania paznokci

Albo zamiast oliwy to olej z pestek winogron ?

Smaruje pod biala czesc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 10:38   #1066
edi1980
Raczkowanie
 
Avatar edi1980
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Myślę, że olej z winogron lepszy niż oliwa, choć połaczenie dałoby jeszcze lepsze efekty
edi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 10:48   #1067
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Efekty olejowania paznokci

dodaję fotki porównawcze, tydzień już, nie maluję, wcieram alterrę mango i papaja, rybki Gal, rycynowego raczej nie...
Jak oceniacie efekty?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lewa 3.jpg (26,3 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lewa 10.jpg (26,3 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prawa 3.jpg (26,2 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prawa 10.jpg (24,0 KB, 108 załadowań)
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 10:56   #1068
edi1980
Raczkowanie
 
Avatar edi1980
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez rudaaa90 Pokaż wiadomość
dodaję fotki porównawcze, tydzień już, nie maluję, wcieram alterrę mango i papaja, rybki Gal, rycynowego raczej nie...
Jak oceniacie efekty?
Widać poprawę na skórkach, na większe efekty jednak trzeba dłużej poczekać, wiem coś o tym, bo sama czekałam z niecierpliwością. Ale cierpliwość i przede wszystkim systematyczność popłaca
edi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 11:01   #1069
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witam się i ja, chyba spróbuję olejowania, bo Wasze efekty zachwycają
Olejowanie włosów i twarzy przynosi mi dużo pozytywnych efektów, to może i na pazurki pomoże.

Teraz są już w lepszym stanie, ale musiałam je ratować po tym, jak KOSZMARNIE zaszkodzila mi złota Sally Hansen
Jak malowałam, to było super, ale wystarczyło, że jeden dzień nie pomalowałam i dramat. Nie mówiac co się działo po odstawieniu: paznokcie rozdwajające się do połowy płytki, mogłam 'ściągać' tę wierzchnią warstwę
Łamliwe, pękające, no coś strasznego.

Kupiłam balsam Herba studio 2x5 i faktycznie przyniósł efekty. Jednak mimo, że polecany na skórki, to moje nadal suche :/



A mam pytanko, czy osoba, która od lat sobie wycina skórki cążkami, może jeszcze doprowadzić je do normalnego stanu? Tzn. czy przy olejowaniu jest szansa, że nie będzie ich musiała wycinać? Chodzi akurat o moją mamę
Słyszałam, że jak się raz zacznie wycinać skórki, to już trzeba zawsze, ale nie wiem czy to prawda?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 11:08   #1070
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez arturowaaa Pokaż wiadomość
hej a czy wy smarujecie paznokcie mieszanką olejków pazurki od spodu czyli pod białą końcówkę?


---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
A mam pytanko, czy osoba, która od lat sobie wycina skórki cążkami, może jeszcze doprowadzić je do normalnego stanu? Tzn. czy przy olejowaniu jest szansa, że nie będzie ich musiała wycinać? Chodzi akurat o moją mamę
Słyszałam, że jak się raz zacznie wycinać skórki, to już trzeba zawsze, ale nie wiem czy to prawda?

ja kiedyś nałogowa wycinaczka w chwili obecnej OBCINAM nie wycinam tylko to co brzydko odstaje, zadziorki i takie tam raz na 1,5-2 tygodnie a obcinam bo mam dość "grube" skórki i bardzo tego nie lubie, no ale taka ich uroda
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 11:20   #1071
edi1980
Raczkowanie
 
Avatar edi1980
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Witam się i ja, chyba spróbuję olejowania, bo Wasze efekty zachwycają
Olejowanie włosów i twarzy przynosi mi dużo pozytywnych efektów, to może i na pazurki pomoże.

Teraz są już w lepszym stanie, ale musiałam je ratować po tym, jak KOSZMARNIE zaszkodzila mi złota Sally Hansen
Jak malowałam, to było super, ale wystarczyło, że jeden dzień nie pomalowałam i dramat. Nie mówiac co się działo po odstawieniu: paznokcie rozdwajające się do połowy płytki, mogłam 'ściągać' tę wierzchnią warstwę
Łamliwe, pękające, no coś strasznego.

Kupiłam balsam Herba studio 2x5 i faktycznie przyniósł efekty. Jednak mimo, że polecany na skórki, to moje nadal suche :/



A mam pytanko, czy osoba, która od lat sobie wycina skórki cążkami, może jeszcze doprowadzić je do normalnego stanu? Tzn. czy przy olejowaniu jest szansa, że nie będzie ich musiała wycinać? Chodzi akurat o moją mamę
Słyszałam, że jak się raz zacznie wycinać skórki, to już trzeba zawsze, ale nie wiem czy to prawda?
Ja wycinałam odkąd pamiętam, ale odkąd olejuję paznokcie zaprzestałam tej czynności. Skórki są w o niebo lepszym stanie, odsuwam je delikatnie patyczkiem drewnianym po uprzednim zmiękczeniu żelem do skórek. Oczywiście zdarzają się zadziorki, wtedy coś tam ciachnę, ale to sporadycznie. Myślę, że można zaprzestać wycinania, pod warunkiem, że systematycznie nawilża się skórki ,aż wrócą do pierwotnego stanu.
edi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 11:47   #1072
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dzięki dziewczyny, to będę olejować, a i mamę namówię, ona lubi takie różne moje nowinki
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 12:11   #1073
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: Efekty olejowania paznokci

Kurcze...zawracam wam glowe ale nie jestem przy kasie i to dla mnie wazna decyzja

Na suche paznokcie najlepiej : altere migdal papaja , oliwa z oliwek czy olej z pestek winogron ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 12:17   #1074
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Hej. Poradzcie mi szybciutko bo zaraz wychodze co kupic : oliwe z oliwek czy altere ? Od olejku rycynowego wyschly mi paznokcie ;/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Alterrę!

Cytat:
Napisane przez arturowaaa Pokaż wiadomość
hej a czy wy smarujecie paznokcie mieszanką olejków pazurki od spodu czyli pod białą końcówkę?
Tak, obowiązkowo
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
A mam pytanko, czy osoba, która od lat sobie wycina skórki cążkami, może jeszcze doprowadzić je do normalnego stanu? Tzn. czy przy olejowaniu jest szansa, że nie będzie ich musiała wycinać? Chodzi akurat o moją mamę
Słyszałam, że jak się raz zacznie wycinać skórki, to już trzeba zawsze, ale nie wiem czy to prawda?
Witamy i powodzenia w olejowaniu!
Ja skórki miałam naprawdę w tragicznym stanie swego czasu, wycinałam, wygryzałam, pękały itp... Stopniowo odstawiałam cążki i teraz już w ogóle nie używam. W etapie przejściowym "odstawiania" polecam preparat Sally Hansen Instant Cuticle Remover.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 12:21   #1075
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: Efekty olejowania paznokci

Tylko nie wiem czy mi sir oplaca bo te olejki za bardzo nie pomagaja ale ciagle licze na cud

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 12:41   #1076
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Kurcze...zawracam wam glowe ale nie jestem przy kasie i to dla mnie wazna decyzja

Na suche paznokcie najlepiej : altere migdal papaja , oliwa z oliwek czy olej z pestek winogron ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja nie stosuje akurat żadnego z tych, więc nie poradzę Ci który ale właściwie sama chyba wybrałabym BD fur mama
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 14:12   #1077
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez rudaaa90 Pokaż wiadomość
dodaję fotki porównawcze, tydzień już, nie maluję, wcieram alterrę mango i papaja, rybki Gal, rycynowego raczej nie...
Jak oceniacie efekty?
Masz śliczną płytkę


Sama planuję aktualizację w niedzielę.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 14:18   #1078
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witajcie we wrześniu
Oglądam zdjęcia zamieszczane na temacie, jeeenyyyy, niektóre z was mają takie cudne, wyraźne, ogromne, białe półksiężyce przy skórkach Ja nigdy takich nie miałam, ciekawe, od czego to zależy?

Dzisiaj miałam okazję całą noc przeleżeć w olejkach na zmytych pazurach (rzadko mi się to zdarza), zrobiłam też solidną kąpiel golasów w miseczce z gorącymi olejkami i cytrynką. Jestem tak naolejowana, że czuję rozpulchnienie, ale chyba potrzebowałam tego, chociażby po to, żeby "domyć" paznokcie z resztek czarnego jak smoła lakieru. Widzę, jak oleje penetrują przyrost i docierają w zakamarki.

Dla dziewczyn, które się wahają odnośnie zakupu konkretnego olejku, takich jak chillin0411:
Pewnie, że lepiej mieć kilka olejów, ale jeśli koniecznie trzeba zdecydować się na jeden, to warto może przemyśleć, do czego będzie on używany, to znaczy jakie inne funkcje może spełniać. Alterra jest cudowna, zarówno do masażu całego ciała, jak i twarzy, włosów oraz paznokci, ale nie da się jej jeść w sałatkach, a pomidory z dodatkiem oliwy z oliwek są całkiem smaczne i zdrowe - i to dla całej rodziny Coś za coś, w końcu z biegiem czasu uda się skompletować całość.

U mnie pielęgnacja bez zmian, foty golasów z dziś:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wrzesniowe1.jpg (70,0 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wrzesniowe2.jpg (69,2 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wrzesniowe3.jpg (68,1 KB, 163 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle



Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2013-09-10 o 14:34
Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 14:33   #1079
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez edi1980 Pokaż wiadomość
Widać poprawę na skórkach, na większe efekty jednak trzeba dłużej poczekać, wiem coś o tym, bo sama czekałam z niecierpliwością. Ale cierpliwość i przede wszystkim systematyczność popłaca
nadal planuję olejować - nie przestaję skórki faktycznie lepsze, ale i same pazury rosną szybciej
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Masz śliczną płytkę


Sama planuję aktualizację w niedzielę.
dziękuję
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 14:39   #1080
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Witajcie we wrześniu
Oglądam zdjęcia zamieszczane na temacie, jeeenyyyy, niektóre z was mają takie cudne, wyraźne, ogromne, białe półksiężyce przy skórkach Ja nigdy takich nie miałam, ciekawe, od czego to zależy?

Dzisiaj miałam okazję całą noc przeleżeć w olejkach na zmytych pazurach (rzadko mi się to zdarza), zrobiłam też solidną kąpiel golasów w miseczce z gorącymi olejkami i cytrynką. Jestem tak naolejowana, że czuję rozpulchnienie, ale chyba potrzebowałam tego, chociażby po to, żeby "domyć" paznokcie z resztek czarnego jak smoła lakieru. Widzę, jak oleje penetrują przyrost i docierają w zakamarki.

Dla dziewczyn, które się wahają odnośnie zakupu konkretnego olejku, takich jak chillin0411:
Pewnie, że lepiej mieć kilka olejów, ale jeśli koniecznie trzeba zdecydować się na jeden, to warto może przemyśleć, do czego będzie on używany, to znaczy jakie inne funkcje może spełniać. Alterra jest cudowna, zarówno do masażu całego ciała, jak i twarzy, włosów oraz paznokci, ale nie da się jej jeść w sałatkach, a pomidory z dodatkiem oliwy z oliwek są całkiem smaczne i zdrowe - i to dla całej rodziny Coś za coś, w końcu z biegiem czasu uda się skompletować całość.

U mnie pielęgnacja bez zmian, foty golasów z dziś:
cudowne paznokcie i bardzo motywujące zdjęcia
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.