Essence cz. VI - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-24, 17:59   #2221
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze,że czekałam na Matt Topa jak szalona,a teraz zupełnie go nie używam.Ktoś ma podobnie?
Ja Kupiłam go napalona na nowości a teraz jestem zawiedziona 2dni temu pomalowałam pazurki lakierem i był OK w wczoraj go zmatowiłam i była masakra. Przez noc lakier popękał i poodpryskiwał Musiałam dzisiaj znowu malować.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 18:03   #2222
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz się go pozbyć,to chętnie wymienię się bo szukałam już tyle czasu tego Matta i nigdzie nie mogłam go znaleźć
Możemy pomyśleć.
Gdzie mieszkasz,że nie masz MT?On już chyba pojawił sie w każdej Naturze.


Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja Kupiłam go napalona na nowości a teraz jestem zawiedziona 2dni temu pomalowałam pazurki lakierem i był OK w wczoraj go zmatowiłam i była masakra. Przez noc lakier popękał i poodpryskiwał Musiałam dzisiaj znowu malować.
Ja muszę rozsądniej kupować,bo zawsze nabiorę milion pierdółek i potem zawalają mi tylko każdy kąt w domu.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 18:16   #2223
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Ja nawet nie mam tego matt topa bo mam jeszcze 2 z Clairs. I muszę przyznać że są mega fajne - mi wydłużają trwałość niektórych lakierów a z niektórymi nie robią nic - więc jak dla mnie git :p
Ahaaa a jeszcze zapomniałam wam powiedzieć, że porzuciłam wszystkie róże ostatnio na rzecz adorable. I to jest róż na malowanie poranne - ile bym nie nałożyła na pędzel wygląda dobrze i nie muszę się bać że w świetle dziennym będę mieć poliki jak szmaciana lalka. Swoją drogą teraz sie czaję na te paskowane ale hm... kiedy ja to zużyję?
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 18:22   #2224
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Możemy pomyśleć.
Gdzie mieszkasz,że nie masz MT?On już chyba pojawił sie w każdej Naturze.




Ja muszę rozsądniej kupować,bo zawsze nabiorę milion pierdółek i potem zawalają mi tylko każdy kąt w domu.
Mieszkam w wiosce oddalonej ok.30 km od Torunia.Byłam już chyba z 4 razy w Douglasie,przeszukałam dokładnie każdą półkę i nie znalazłam MT Odezwę się na priv,to pogadamy co i jak
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 18:24   #2225
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

A ja teraz tylko marmurkowy róż z Avonu. Po prostu KWC! Nie wyobrażam sobie nic innego! Myślałam o jednym z róży essence ale normalnie, legalnie się boję, że będę wyglądała jak Piggy...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 18:46   #2226
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
A ja teraz tylko marmurkowy róż z Avonu. Po prostu KWC! Nie wyobrażam sobie nic innego! Myślałam o jednym z róży essence ale normalnie, legalnie się boję, że będę wyglądała jak Piggy...
ja mam 2 róże z E. i wg mnie one są bardziej lajtowe niż te ze starej wersji.....na 1 bym się skusiła:P
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:10   #2227
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

No ja dużo bardziej wole te nowe niż te stare. Poza tym w tej nowej jest jeden brzoskwiniowy :P jak się boisz różowego. A mnie naszła dziwna ochota w trakcie oglądania filmu na różowy cień z moonlight O_o skąd mi sie to bierze? O_o
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 19:13   #2228
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Może być i Kobo, i Catrice- ja na pewno będę zadowolona
Wiesz, czy jest już szafa Kobo w GŁ?
Cytat:
byłam wczoraj w GŁ i na pewno ich nie było wszytstko d o k ł a d n i e obejrzałam
Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Naturze na ul. Rydzowej.
telbuh specjalnie zwróciłam uwagę czy są shimmerki i widziałam jeden. Byłam tuż przed zamknięciem więc jakbyś była zainteresowana to jutro na pewno tam jeszcze będzie.
Dzięki Dzięwczyny za informacje, widziałam go, pomyślałam, postałam, przypomniałam sobie pół opakowania AOH i Moonlighta oraz całe RTP i odłożyłam. Jeszcze dążę kupić
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Może któraś z dziewczyn ma 02 i mogłaby opisać swoje wrażenia i wrzucić fotki?
Ja mam, obiecałam nawet zdjęcia Arriannie, ale jestem w trakcie przeprowadzki i nie mam zupełnie czasu Ogólnie nie jestem zadowolona, kilka stron wcześniej opisywałam je chyba
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:18   #2229
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Essence cz. VI

tez byłam wczoraj w GŁ i nie ma szafy KOBO, szkoda
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:23   #2230
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
ja mam 2 róże z E. i wg mnie one są bardziej lajtowe niż te ze starej wersji.....na 1 bym się skusiła:P
Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
No ja dużo bardziej wole te nowe niż te stare. Poza tym w tej nowej jest jeden brzoskwiniowy :P jak się boisz różowego. A mnie naszła dziwna ochota w trakcie oglądania filmu na różowy cień z moonlight O_o skąd mi sie to bierze? O_o
Ooo nie! Brzoskwiniowy zdecydowanie nie! Już miałam róż z Go Snow i on był taki brzoskwiniowy i wyglądałam jak ... brzoskwiniowa świnka
Jak na mój gust to tylko połączenie różu z brązem mi pasuje
Albo jestem zbyt mało odważna

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Ja mam, obiecałam nawet zdjęcia Arriannie, ale jestem w trakcie przeprowadzki i nie mam zupełnie czasu Ogólnie nie jestem zadowolona, kilka stron wcześniej opisywałam je chyba
No to nic tylko czekać na Metalics...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:45   #2231
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Wiesz, czy jest już szafa Kobo w GŁ?


Dzięki Dzięwczyny za informacje, widziałam go, pomyślałam, postałam, przypomniałam sobie pół opakowania AOH i Moonlighta oraz całe RTP i odłożyłam. Jeszcze dążę kupić

Ja mam, obiecałam nawet zdjęcia Arriannie, ale jestem w trakcie przeprowadzki i nie mam zupełnie czasu Ogólnie nie jestem zadowolona, kilka stron wcześniej opisywałam je chyba
Arriannie się nie śpieszy bo czeka jeszcze na metallics - w końcu chodzi mi o te drobinkowe szare :P

O też masz ten rozświetlacz z RTP? Też go mam i używam jako różu. Kupiłam właściwie dla opakowania :P choć jestem zła bo jak złapię za górę pudełeczka to dół jest na tyle luźni że spada. Wrrrr


SexiChic ale ten róż z go snow to był taki różo-brzoskwiniowy a ten co teraz wyszedł w tych nowych różach wygląda na taki bardziej pomaranczowo-brzoskwiniowy i któraś wizażanka mówiła że ma złote drobinki wiec raczej nie powinien robić prosiaczka :P Ja na sobie(też bladoróżowa) lubie brzoskwinie tylko muszę uważać zeby nie była za ciepła.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 19:54   #2232
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Kurcze ja to jednak muszę iść do szkoły wizażu! Może w końcu znajdę jeszcze dla siebie jakiś inny róż niż marmurkowy Avon i przestane się bać brzoskwini na polikach
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 20:18   #2233
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Mieszkam w wiosce oddalonej ok.30 km od Torunia.Byłam już chyba z 4 razy w Douglasie,przeszukałam dokładnie każdą półkę i nie znalazłam MT Odezwę się na priv,to pogadamy co i jak
w douglasie na starowce bylo sporo mt, zawsze mozesz zadzwonic i sie zapytac
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 20:19   #2234
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Bu a moja strona z ksiażką Aucoina już nie chodzi a chciałam sobie poprzeglądać... będę musiała zainwestowac w końcu w jakąś jego książkę
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 20:32   #2235
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
w douglasie na starowce bylo sporo mt, zawsze mozesz zadzwonic i sie zapytac
Byłam tam w ubiegłym tygodniu 4 razy i zawsze ich szukałam i nigdy nie znajdowałam Może po prostu mam baaardzo duże problemy ze wzrokiem-chyba czeka mnie wizyta u specjalisty
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 20:41   #2236
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. VI

ja bylam we wtorek i byly, ale tam maja balagan ( podpowiedzialam im, gdzie niektore rzeczy maja przelozyc np. lakiery do stempli)
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 20:47   #2237
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja bylam we wtorek i byly, ale tam maja balagan ( podpowiedzialam im, gdzie niektore rzeczy maja przelozyc np. lakiery do stempli)
Widocznie ja ich nie zauważyłam i stwierdziłam,że ich nie maMają bałagan-to potwierdzam Dzięki za zwrócenie mi uwagi Czy możesz mi napisać gdzie one stoją?

Edytowane przez Kluska20
Czas edycji: 2010-10-24 o 20:50
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 21:03   #2238
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. VI

kurcze, teraz nie pamiętam- do stempli staly tu gdzie lakiery colour i go na samym srodku.. wiem, ze byl bo rozwazalam jego kupno.. a moze juz byl wykupiony jak Ty bylas?
a co do balaganu, niech go maja, wazne ze obsluga jest szalenie mila ( zwlaszcza taka niska kobietka)
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 21:10   #2239
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
kurcze, teraz nie pamiętam- do stempli staly tu gdzie lakiery colour i go na samym srodku.. wiem, ze byl bo rozwazalam jego kupno.. a moze juz byl wykupiony jak Ty bylas?
a co do balaganu, niech go maja, wazne ze obsluga jest szalenie mila ( zwlaszcza taka niska kobietka)
Wolałabym żeby nie był wykupiony bo mi bardzo na nim zależy i jak tam jutro pójdę,to ma być Dla mnie obsługa wcale nie jest "szalenie miła"-ot,tak po prostu są mili ale jak wszędzie.Nic nadzwyczajnego
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 21:25   #2240
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. VI

jak na Torun dla mnie jest ale to wiadomo, ze to roznie bywa.. irytuje mnie za to nowa obsluga w naturze w zielencu- nie ma jak to ploteczki i opowiadanie swoich przygod z jednego konca sklepu na drugi:/
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 21:32   #2241
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
jak na Torun dla mnie jest ale to wiadomo, ze to roznie bywa.. irytuje mnie za to nowa obsluga w naturze w zielencu- nie ma jak to ploteczki i opowiadanie swoich przygod z jednego konca sklepu na drugi:/
Nigdy nie byłam w Drogerii Natura w zieleńcu więc nie mogę nic na ten temat powiedzieć We wszystkich Douglasach w Toruniu panie ekspedientki są miłe(bo muszą być) ale nie jakoś przesadnie i zawsze starają się "wcisnąć" jakiś drogi produkt i zachwalają jaki to on nie jest i czego nie robi z naszą skórąi pytają chyba z 4 razy czy aby na pewno nie chcesz go zakupić bo naprawdę "wszystkie klientki go zachwalają i kupują".Ale tak chyba jest wszędzie.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 22:03   #2242
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez ala ma kota Pokaż wiadomość
The One And Only. No More Drama jest za jasny.
dzięki

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Jak już mamy mieszkać razem to proponuje w Krakowie bo w innych miastach posucha :P
tak tak Kraków to pjęęęękne miasto zawsze marzyłam, żeby tam mieszkać

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze,że czekałam na Matt Topa jak szalona,a teraz zupełnie go nie używam.Ktoś ma podobnie?
ja wymalowałam się nim dokładnie raz. Później nie miałam ochoty a obecnie mam tak osłabione paznokcie, że nic na nie nie kładę

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz się go pozbyć,to chętnie wymienię się bo szukałam już tyle czasu tego Matta i nigdzie nie mogłam go znaleźć
może kupić Tobie
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 22:32   #2243
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam w Drogerii Natura w zieleńcu więc nie mogę nic na ten temat powiedzieć We wszystkich Douglasach w Toruniu panie ekspedientki są miłe(bo muszą być) ale nie jakoś przesadnie i zawsze starają się "wcisnąć" jakiś drogi produkt i zachwalają jaki to on nie jest i czego nie robi z naszą skórąi pytają chyba z 4 razy czy aby na pewno nie chcesz go zakupić bo naprawdę "wszystkie klientki go zachwalają i kupują".Ale tak chyba jest wszędzie.
na starowce mila jest taka malutka kobieta o ciemnych wlosach- ona wczensiej rpacowala w naturze w zielencu. a z tym, ze sa mile bo musza byc- hmm, mam odmienie zdanie co do wykonywania tego obowiazku.. mi kiedys proponowaly w naturze prace, bo zaczelam doradzac kobiecie, nie moja wina, ze mam wizaz i nie raz wiem czesto wiecej niz konsultanki ( jak wiekszosc z nas pewnie :P)
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 23:01   #2244
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Wiesz, czy jest już szafa Kobo w GŁ?
Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
tez byłam wczoraj w GŁ i nie ma szafy KOBO, szkoda
wciąż nie ma. ale u nas to mają takie tempo.. że hej.. nawet jeśli wstawią jakąś szafę, to będzie przez miesiąc pusta..
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 06:14   #2245
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
wciąż nie ma. ale u nas to mają takie tempo.. że hej.. nawet jeśli wstawią jakąś szafę, to będzie przez miesiąc pusta..
wiem ,że natura jest (bynajmniej rok temu była) w Teofilku , bo tam kupowałam róże essence ...
może tam by była szafa Kobo ?
ogólnie to bida w tej naszej Łodzi ....
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/




Edytowane przez antii
Czas edycji: 2010-10-25 o 06:15
antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 06:21   #2246
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
dzięki



tak tak Kraków to pjęęęękne miasto zawsze marzyłam, żeby tam mieszkać



ja wymalowałam się nim dokładnie raz. Później nie miałam ochoty a obecnie mam tak osłabione paznokcie, że nic na nie nie kładę



może kupić Tobie
Bardzo dziękuję za propozycję ale dzisiaj jadę do Douglasa i sprawdzę czy go mają bo może go rzeczywiście przeoczyłam
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 07:30   #2247
TheOleskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 175
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
Czy w promenadzie w naturze zostalo cos jeszcze z limitowanej kolekcji DW?

I mam pytanie do warszawianek, gdzie w warszawie znajde jeszcze kosmetyki essence ? (poza promenada i natura na metro centrum).Z gory dzieki za odpowiedz!
Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie w Warszawie jest najlepiej zaopatrzony sklep z Essence? Byłam wczoraj w Wola Parku, w Douglasie, ale tam nic ciekawego nie ma, poprzebierane. Szukam konkretnie tej małej składanej szczotki ale też chętnie pooglądam inne rzeczy.
Dziewczyny jak jestescie zdeterminowane to polecam odwiedzenie natury na SKoroszach - tam zawsze wszystko jest
TheOleskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 07:59   #2248
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. VI

[1=f154c2744ba0c8b7d0fb1b5 23e73ac052b4c9473_6387eeb 28dd5f;22837921]wrzucam swoje zbiory essence

część I lakiery [/QUOTE]

nooo nie, kolejna pokazuje crazy me
nie no żartuje piękny zbiorek! i zazdraszczam wyżej wymienionego
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 09:59   #2249
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
nie,nie odbarwiają się - ale sa trochę za grube i jakby nie równo pocięte.
Aha Też mi się zdawało w sklepie, że one są ciut za grube. Ale ogólnie polecasz czy raczej nie ?

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze,że czekałam na Matt Topa jak szalona,a teraz zupełnie go nie używam.Ktoś ma podobnie?
Też strasznie się napalałam na matt topa, używam go ale jakiś szał to to nie jest Podoba mi się mat na paznokciach bardzo ale jak przyjdzie do malowania do większość kolorków jednak widzę w błysku

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ooo nie! Brzoskwiniowy zdecydowanie nie! Już miałam róż z Go Snow i on był taki brzoskwiniowy i wyglądałam jak ... brzoskwiniowa świnka
Jak na mój gust to tylko połączenie różu z brązem mi pasuje
Albo jestem zbyt mało odważnaNo to nic tylko czekać na Metalics...
Ja mam ten z Go Snow i powiem Ci, że jak dla mnie to on nie jest mega brzoskwiniowy To brzoskwinka ale z różem, tak mi się zdaje. Ja najbardziej lubię używać róży w kolorach takich jak CaH, ogólnie takie naprawdę różowe. O ile ten z Go Snow nawet mi pasuje (chociaż wolę inne) to z tym różem jest coś takiego, ma taki odcień, że łatwo o efekt mocnych rumieńców i właśnie takiej świnki wpadającej w odcień brzoskwiniowy właśnie nawet jak się go mało nałoży. Także myślę, że możesz popróbować z innymi brzoskwinkami z innych firm np.
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 10:47   #2250
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
No tak ale my też byśmy musieli troszkę zarobić
No tak a po Moonlight zrobili taki mały pędzel do pudru i różu podobny do tego z limitki. Może wejdą i te skośne
Oglądałam ostatnio w Naturze skośne pędzle Elite bodajże i myślę, że moga być niezłą alternatywą dla Essencowych z tej limitki. I cena podobna jak aukcyjna [po doliczeniu wysyłki wychodzi na to samo].
Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
ja stwierdziłam że róż i pędzel to rzeczy na bardzo długo dlatego zdecydowałam się zapłacić trochę więcej, nie udało mi się niestety upolować różu CAH, co najlepsze oglądałam kosmetyki tej limitki w sklepie nie mając wtedy pojęcia co to te limitki i pomyślałam po co komu taki oczo***ny róż a jak się zorientowałam o co kaman to już nie można go było dostać...
Hehehe, też tak miałam, ale udało mi się jeszcze upolować

W lubelskim nowym Olimpie uzupełniono nowości w obu szafach. W niedzielę było sporo Matt topów, lakiery do stempelków, wypoekane cienie, nowe róże, brakowało chyba tylko rozświetlacza.
Wstawili też Kobo, ale na razie dwa cienie na krzyż, same pustki.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.