Catrice - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 15:01   #631
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Catrice

A mnie się ten Clay-ton w ogóle nie podoba. Na swatchach jest bardzo podobny do jednego Essence z limitki Creamylicious (który mam i chętnie się go pozbędę):
http://www.parokeets.com/en/2010/08/...y-ton-my-hero/
http://2.bp.blogspot.com/_Eq9RscBfvD...4_Swatches.jpg
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 15:19   #632
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
A mnie się ten Clay-ton w ogóle nie podoba. Na swatchach jest bardzo podobny do jednego Essence z limitki Creamylicious (który mam i chętnie się go pozbędę):
http://www.parokeets.com/en/2010/08/...y-ton-my-hero/
http://2.bp.blogspot.com/_Eq9RscBfvD...4_Swatches.jpg
Clay-ton jest zimny A ten z Essensce wydaje się być ciepłym odcieniem (mówię to tylko na podstawie zdjęcia).
emha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 16:56   #633
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
na swatchach wygląda jeszcze bardziej żarówiasto
http://www.pinkmelon.de/test/make-up...al-island.html
odpuszczam sobie ten lakier, mam już podobny
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 17:05   #634
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Clay-ton jest zimny A ten z Essensce wydaje się być ciepłym odcieniem (mówię to tylko na podstawie zdjęcia).
Też mi sie wydaje ,ze ten drugi jest taki ciepły wpada w jasny brąz jakby a Clay ton to chyba taki szary bardziej z domieszką beżu.

Ja mojej mamie kupiłam na urodziny szminkę Light Purple chyba się nazywa (jestem zachwycona jakością mojej cielaczkowej Gentle Beige). I na ustach wyglada łaaadnie. Chyba dla siebie też jeszcze kupię jakąs szminkę Catrice
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 17:13   #635
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Catrice

ja tez sie skusze na Light Purple jest sliczna, wczoraj dorwalam tester i bylam zachwycona jak tylko przyjdzie wyplata- szminka bedzie moja

jak widac akcja wielkie oszczedzanie idzie mi fatalnie
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 17:38   #636
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Clay-ton jest zimny A ten z Essensce wydaje się być ciepłym odcieniem (mówię to tylko na podstawie zdjęcia).
Fakt, Clay-ton jest bardziej zimny i z nutą szarego, ale i tak za bardzo mi przypomina tamten. Poza tym w ofercie Catrice jest tyyyle fajnych lakierów, że jak jeden odpadnie z jakiegokolwiek powodu to już i tak dobrze

Kurde, kiedy Catrice będzie w Łodzi
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 20:47   #637
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ale mnie ogólnie nie pasuje w niczym ciemniejszym niż moje usta. Mam chyba zbyt delikatną urodę. Jakaś taka przemalowana się czuję chociaż ten kolor wcale nie jest "natarczywy".
No wlaśnie nie jest natarczywy, jest dość delikatny, powiedziałabym A może masz takie wrażenie, bo nie jesteś przyzwyczajona do ciemniejszych kolorów? Po prostu nie używasz na co dzień i dlatego wydają Ci się "taaakie" ciemne Bo widzisz, ja miałam dokładnie to samo (chociaż w przypadku czerwieni, to ciągle mam opory przed użyciem w "normalny" dzień ). Ale to kwestia przyzwyczajenia (przynajmniej w moim przypadku).

Teraz się czaję na szminkę w kolorze fioletowym ( ). Normalnie, jeszcze 2 msc temu, chyba bym się w głowę popukała, na myśl, żeby wyjść do ludzi w fioletowych ustach Niedawno widziałam w autobusie dziewczynę, która miała pomalowane usta właśnie na fioletowy kolor (taki delikatnie wpadający w bordo, ale dość ciemny kolor ) i wyglądało to naprawdę świetnie Od tej pory zachciało mi się takiej szminki
Ktoś ma może pomadkę AM 140 Burgundy? I może wrzucić swatche i zdjątko pomalowanych nią ust?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 21:14   #638
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
No wlaśnie nie jest natarczywy, jest dość delikatny, powiedziałabym A może masz takie wrażenie, bo nie jesteś przyzwyczajona do ciemniejszych kolorów? Po prostu nie używasz na co dzień i dlatego wydają Ci się "taaakie" ciemne Bo widzisz, ja miałam dokładnie to samo (chociaż w przypadku czerwieni, to ciągle mam opory przed użyciem w "normalny" dzień ). Ale to kwestia przyzwyczajenia (przynajmniej w moim przypadku).

Teraz się czaję na szminkę w kolorze fioletowym ( ). Normalnie, jeszcze 2 msc temu, chyba bym się w głowę popukała, na myśl, żeby wyjść do ludzi w fioletowych ustach Niedawno widziałam w autobusie dziewczynę, która miała pomalowane usta właśnie na fioletowy kolor (taki delikatnie wpadający w bordo, ale dość ciemny kolor ) i wyglądało to naprawdę świetnie Od tej pory zachciało mi się takiej szminki
Ktoś ma może pomadkę AM 140 Burgundy? I może wrzucić swatche i zdjątko pomalowanych nią ust?
No tak, ja w ogóle prawie nie maluję ust ze względu na to że są prawie cały czas suche i muszę ciągle je smarować czymś ochronnym. A dodatkowo ciemnych kolorów nigdy nie używałam. Może przyzwyczajona nie jestem ale wydaje mi się że to taki typ urody. Nie lubię mieć też zbyt pomalowanych oczu cieniami ciemnymi. Nawet na wątku o typach kolorystycznych ktoś stwierdził że rzeczywiście mam taki delikatny typ urody i choć na pierwszy rzut oka wydaję się być typem zimy to sporo we mnie z wiosny Kupiłam sobie raz błyszczyk w kolorze ciemnej maliny i też tak dziwnie przemalowana się czułam. Leży teraz w ogóle nie używany.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 21:41   #639
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Dopasowanie odpowiedniego koloru pomadki odbywa się najczęściej metodą prób i błędów Może te kolorki faktycznie gryzły się z kolorystycznie z Twoim typem urody. Ale, tak myślę, że jeśli pomadka będzie zgadzała się z typem, to nawet i w ciemnej (ale bez przesady ) będzie Ci do twarzy
Kiedyś też bałam się podkreślać mocniej oczy (czarna kredka odpadała - nie bo nie , brązy - nie, bo za ciemne - będę wyglądać jakby mi ktoś oczy podbił ), tylko jasne, najlepiej niewidoczne cienie wchodziły w grę Ale przełamałam się, zaczęłam wprawiać się w robienie kreski (jednak czarna mi mniej odpowiada, lepiej wyglądam w ciemnobrązowej -> doszłam do tego właśnie metodą prób i błędów ), potem używać ciemnych cieni -> brązowe smokey uwielbiam swoje oczy tak umalowane Ale ja jestem lato Chłodne lato
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 21:46   #640
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: Catrice

kobietki, z góry przepraszam za jakość, ale mój skaner już jest leciwy

Załącznik 3556373 Załącznik 3556374 Załącznik 3556375 Załącznik 3556376 Załącznik 3556377 Załącznik 3556378 Załącznik 3556379 Załącznik 3556380 Załącznik 3556381 Załącznik 3556382

dalej reszta
flooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 21:54   #641
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: Catrice

c.d
Załącznik 3556418 Załącznik 3556419 Załącznik 3556420 Załącznik 3556421 Załącznik 3556422 Załącznik 3556423 Załącznik 3556424 Załącznik 3556425 Załącznik 3556426 Załącznik 3556427

i jeszcze ostatnia część...
flooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 22:03   #642
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: Catrice

c.d cz.3

Załącznik 3556470 Załącznik 3556471 Załącznik 3556472 Załącznik 3556473 Załącznik 3556474 Załącznik 3556475 Załącznik 3556476

mam nadzieję, że coś Wam to da
flooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 22:07   #643
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Catrice

dziękuję Ci
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 22:14   #644
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Dzięki śliczne za wstawienie katalogu

Te ich nazwy są rozbrajające np. cieni: "030 Who is Kremit?"; "070 Mr. Cooper's Fields" ; "100 Welcome to Mimi Peach" ; "260 I'm A Coal-Girl"; "280 Heidi Plum" etc. Padłam
Albo to: "070 Berry, Berry Nice" <- błyszczyk
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 22:18   #645
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez flooo Pokaż wiadomość
dziękujemy
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 08:41   #646
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Catrice

flooo .
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 11:48   #647
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Catrice

flooo
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 11:48   #648
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: Catrice

ojeju dziekuje

btw. intryguje mnie ten nowy puder mozaikowy konieczne sprawdzę, czy są testery i jak to wygląda
jeśli ktoś ma to powiedzcie, proszę czy warte uwagi
flooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 14:39   #649
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Dopasowanie odpowiedniego koloru pomadki odbywa się najczęściej metodą prób i błędów Może te kolorki faktycznie gryzły się z kolorystycznie z Twoim typem urody. Ale, tak myślę, że jeśli pomadka będzie zgadzała się z typem, to nawet i w ciemnej (ale bez przesady ) będzie Ci do twarzy
Kiedyś też bałam się podkreślać mocniej oczy (czarna kredka odpadała - nie bo nie , brązy - nie, bo za ciemne - będę wyglądać jakby mi ktoś oczy podbił ), tylko jasne, najlepiej niewidoczne cienie wchodziły w grę Ale przełamałam się, zaczęłam wprawiać się w robienie kreski (jednak czarna mi mniej odpowiada, lepiej wyglądam w ciemnobrązowej -> doszłam do tego właśnie metodą prób i błędów ), potem używać ciemnych cieni -> brązowe smokey uwielbiam swoje oczy tak umalowane Ale ja jestem lato Chłodne lato
Staram się rozwijać w makijażu Na pewno popróbuję jeszcze innych odcieni ale zainteresowałaś mnie wcześniej tą rimmel- airy fairy. Muszę ją zobaczyć w drogerii bo na swatchach fajnie wygląda. Ale moja mama ma parę odcieni takich rimmelowych i mnie również strasznie wysuszają usta
Co do kresek to również jakoś lepiej mi w brązowych niż stricte czarnych ale też wieczorem mi tak bardzo to nie przeszkadza.

flooo, dzięki za skany mam ochotę na więcej rzeczy niż na początku.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 14:42   #650
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Catrice

mnie aż za dużo rzeczy intryguje z tego katalogu, ale jak pójdę na miejsce to kupię ze 2 rzeczy pewnie no może więcej.. na pewno jakiś lakier chcę i mat coat. A no i jeszcze szminkę Gentle Beige, czyli znając życie z 50 zł wydam
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 19:48   #651
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Catrice

mój portfel już może zacząć się bać... tyyyyyyyle rzeczy mi się podoba! z chęcią spróbuje podkładu, mat top coat, jakiś lakier na pewno kupie (zawsze kupuje, nie ważne po co poszłam do drogerii), zestaw do brwi, pudry ciekawie wyglądają, odżywki do paznokci... wow... naprawde może się bać
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 09:26   #652
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Catrice

Byłam wczoraj w bielskiej Sferze więc nie omieszkałam zajrzeć do Natury (w mieście gdzie mieszkam w Naturze niestety nie ma Catrice) i przyjrzeć się tym kosmetykom. Skusiłam się na Matt Topa i ten puder Multi 010. Zastanawiałam się jeszcze nad tą szminką w naturalnym kolorze i jakimś lakierem, ale na razie odpuściłam.Ogólnie kosmetyki prezentują się bardzo kusząco. Pewnie zakupię coś jak ponownie się wybiorę do Sfery.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 09:33   #653
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Catrice

ja wczoraj przez przypadek trafiłam na Bemowo, więc nie oparłam się i zaszłam do Natury. Kupiłam ten lakier I scream Peach, ale rzeczywiście za pomarańczowy.. no i Matt top Coat wzięłam, reszcie nie miałam czasu się przyjrzeć, ale szafa bardzo fajnie wyglądała
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 10:02   #654
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Catrice

Dziewczyny a czy któraš z Was moglaby porownac matt coata Catrice do tego z Essence?
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 10:14   #655
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Catrice

O ile pamiętam na blogu sunny-monday jest porównanie tych produktów, chyba na korzyść Catrice.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 10:17   #656
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
Skusiłam się na Matt Topa i ten puder Multi 010.
napisz proszę koniecznie, jak się sprawuje i czy warto go kupić bo się zastanawiam
flooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 10:46   #657
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez flooo Pokaż wiadomość
napisz proszę koniecznie, jak się sprawuje i czy warto go kupić bo się zastanawiam

Jak tylko wypróbuję to oczywiście napiszę. Na razie puder tylko pomaziałam placem i nałożyłam na dłoń. Po zmieszaniu, na dłoni, daje delikatny jaśniutki brzoskwiniowy kolor bez różowych tonów - jest całkiem matowy. Wydaje się być też kryjący. Jak wykonam cały makijaż to się dopiero okaże efekt.
Matt top to mój pierwszy, więc nie mam porównania z innymi tego typu produktami, zrobiłam tylko próbę na jednym paznokciu - zmatowiłam lakier sensique sensual 240 morski granat - wg mnie to taki oszroniony zmrożony efekt - podoba mi się. Pamiętam kiedyś dawno, dawno temu, Paloma miała takie lakiery do paznokci i właśnie taki efekt dawały.

Edytowane przez Amelianna
Czas edycji: 2010-11-28 o 10:49
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 12:12   #658
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
O ile pamiętam na blogu sunny-monday jest porównanie tych produktów, chyba na korzyść Catrice.
A moeg o adresik prosic?
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:27   #659
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
A moeg o adresik prosic?
Skoro jest problem ze znalezieniem samego bloga to może ja od razu przekieruję do konkretnej notki proszę:
http://sunny-monday.blogspot.com/201...-recenzja.html
emha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 15:24   #660
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Skoro jest problem ze znalezieniem samego bloga to może ja od razu przekieruję do konkretnej notki proszę:
http://sunny-monday.blogspot.com/201...-recenzja.html
Dziekuje!
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.