Ciepłe Brązy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-12, 11:53   #121
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

wziełabym wellaton ze względu na trwałość, ale boje się, że wyjdę ruda (naturalne mam takie karmelkowo-brązowe ale coś mi odbiło i przed wakacjami zdjęłam kolor :/). A teraz ewidentnie odkryłam, że jasny brąz to mój kolor . A Recital jest trwały? Bo już wiem, że Loreal nie niszczy mi włosków, a obecnie jestem na etapie regeneracji .
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 12:04   #122
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Ciepłe Brązy

Moja mama robiła opalizującym kasztanem opalizujacym Recital i wyszedł jej ciemny brąz wpadający w czerń.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 12:13   #123
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Ciepłe Brązy

Ja tez jestem ciekawa karmelkowej czekolady Jak któras z was zrobi sobie wloski to prosze o foteczki
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 12:42   #124
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Pokaż wiadomość
wziełabym wellaton ze względu na trwałość, ale boje się, że wyjdę ruda (naturalne mam takie karmelkowo-brązowe ale coś mi odbiło i przed wakacjami zdjęłam kolor :/). A teraz ewidentnie odkryłam, że jasny brąz to mój kolor . A Recital jest trwały? Bo już wiem, że Loreal nie niszczy mi włosków, a obecnie jestem na etapie regeneracji .

u mnie recital odpłynął w siną dal po tygodniu ale kładłam wtedy na rozjaśniane więc wiadomo dlaczego.. ale jak zdejmowałaś kolor to pewnie też się szybciej u ciebie wypłukują farby
mnie kusi wellaton m.in. dlatego że na KWC wyczytałam że trwałe to to jest
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 08:53   #125
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Ciepłe Brązy

black sun, przeczytalam pare stron i widze ze wychodziłas z blondu, a jak jasne miałas włosy? ja mam teraz takie prawie białe i tez chce juz wrocic do ciemnych, zamierzam isc do fryzjera na farbowanie tylko jak mysle ze farba ma mi sie spłukac po kilku tygodniach to mnie troche przeraza jak mam miec po kazdym myciu inny odcien na wlosach; a no i co zrobic zeby nie bylo zieleni ? moze jako juz doswiadczona mialabys dla mnie jakies rady odnosnie wychodzenia z blondu... wlosy mam zniszczone i obawiam sie tez tego ze jak bede musiala w miare czesto farbowac ze wzgledu na spieranie to nigdy one nie dojda do normalnej kondycji... A no i jakie kolory są "bezpieczne" na ten moj jasny blond ?

z góry wielkie dzieki za odp
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 09:55   #126
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
black sun, przeczytalam pare stron i widze ze wychodziłas z blondu, a jak jasne miałas włosy? ja mam teraz takie prawie białe i tez chce juz wrocic do ciemnych, zamierzam isc do fryzjera na farbowanie tylko jak mysle ze farba ma mi sie spłukac po kilku tygodniach to mnie troche przeraza jak mam miec po kazdym myciu inny odcien na wlosach; a no i co zrobic zeby nie bylo zieleni ? moze jako juz doswiadczona mialabys dla mnie jakies rady odnosnie wychodzenia z blondu... wlosy mam zniszczone i obawiam sie tez tego ze jak bede musiala w miare czesto farbowac ze wzgledu na spieranie to nigdy one nie dojda do normalnej kondycji... A no i jakie kolory są "bezpieczne" na ten moj jasny blond ?

z góry wielkie dzieki za odp
miałam rozjaśnione hmm dość jasne ale nie białe. miałam pasemka rozjaśniaczem, b. jasne, i reszta rozjaśniana farbą do bardzo jasnego blondu. potem przez kilka miesięcy próbowałam przyciemnić farbą jasny blond a potem blond i dupa blada za przeproszeniem - spierało się.
jeśli nie jesteś milionerką nie polecam farbowania blondu na ciemno u fryzjera, bo albo będziesz tam chodzić co tydzień, albo będziesz chodzić z niewiadmo-czym na głowie
sama jak za pierwszym razem przechodziłam z blondu do ciemnych po dwóch farbowaniach, kiedy widziałam ciągle zielonkawą poświatę [nie wiedziałam za wiele jeszcze wtedy o tych odcieniach, co i jak ] i błyskawiczne spieranie się, wybrałam się dwukrotnie do fryzjera. wyrzucenie pieniędzy [prawie 300 PLN za obie wizyty], bo sprało się bardzo szybko

żeby uniknąć zieleni albo burej szarości musisz położyć ciepły odcień farby. ja na te swoje blond sploty [ironia, bo mam suche cienkie sianko ] najpierw położyłam casting blond 700. masakra bure zielonkawe.. odcień za zimny, choć nie wyglądał

ponoć trwały jest wellaton, jeszcze nie stosowałam. ale farby które dla mnie są delikatne i nie zaszkodziły jakoś spejalnie to nutrisse i brilliance [świetna odżywka i farba też ]

przyciemniając włosy uważaj - kolory mogą wyjść ciemniej i intensywniej na rozjaśnionych. lepiej poprawić ciemniejszym niż zobaczyć w lustrze czerń

w ogóle to ja teraz zachorowałam na henne, basme.. czytam te wątki o tym i się chyba przekonam.. powoli zbiorę wiedzę i kto wie..
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 15:11   #127
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
miałam rozjaśnione hmm dość jasne ale nie białe. miałam pasemka rozjaśniaczem, b. jasne, i reszta rozjaśniana farbą do bardzo jasnego blondu. potem przez kilka miesięcy próbowałam przyciemnić farbą jasny blond a potem blond i dupa blada za przeproszeniem - spierało się.
jeśli nie jesteś milionerką nie polecam farbowania blondu na ciemno u fryzjera, bo albo będziesz tam chodzić co tydzień, albo będziesz chodzić z niewiadmo-czym na głowie
sama jak za pierwszym razem przechodziłam z blondu do ciemnych po dwóch farbowaniach, kiedy widziałam ciągle zielonkawą poświatę [nie wiedziałam za wiele jeszcze wtedy o tych odcieniach, co i jak ] i błyskawiczne spieranie się, wybrałam się dwukrotnie do fryzjera. wyrzucenie pieniędzy [prawie 300 PLN za obie wizyty], bo sprało się bardzo szybko

żeby uniknąć zieleni albo burej szarości musisz położyć ciepły odcień farby. ja na te swoje blond sploty [ironia, bo mam suche cienkie sianko ] najpierw położyłam casting blond 700. masakra bure zielonkawe.. odcień za zimny, choć nie wyglądał

ponoć trwały jest wellaton, jeszcze nie stosowałam. ale farby które dla mnie są delikatne i nie zaszkodziły jakoś spejalnie to nutrisse i brilliance [świetna odżywka i farba też ]

przyciemniając włosy uważaj - kolory mogą wyjść ciemniej i intensywniej na rozjaśnionych. lepiej poprawić ciemniejszym niż zobaczyć w lustrze czerń

w ogóle to ja teraz zachorowałam na henne, basme.. czytam te wątki o tym i się chyba przekonam.. powoli zbiorę wiedzę i kto wie..
No własnie naczytalam sie ze z jasnego bklondu nie da sie przejsc na sredni blond bez zielonkawej poswiaty, dlatego zdecydowalam sie od razu na braz, boje sie tylko tego spierania farby; mysle isc na pierwsze farbowanie do fryzjera bo to jednak bedzie drastyczna zmiana z jasniutkiego blondu na ciemne a pozniej juz w domu sobie farbowac wlosy jak bedzie sie farba wyplukiwala; ogolnie jestem troche przerazona tym wychodzeniem z blondu, nie sadzialam ze to takie trudne...

Dziekuje bardzo za odpowiedz !
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-17, 14:45   #128
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

skusiłam się jednak na Wellaton - Mleczna czekolada. Na próbniku wygląd idealnie . Napewno wyjdzie ciemniejszy, ale z tym się licze . Za tydzień farbuję, choć przyznam że walcze by nie zrobić tego wczesniej
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 08:09   #129
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Pokaż wiadomość
skusiłam się jednak na Wellaton - Mleczna czekolada. Na próbniku wygląd idealnie . Napewno wyjdzie ciemniejszy, ale z tym się licze . Za tydzień farbuję, choć przyznam że walcze by nie zrobić tego wczesniej
to ja czekam niecierpliwie bo myślę nad tą farbą właśnie ewentualnie nad karmelową, albo nad obiema i zmieszaniem
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 08:19   #130
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

ja zastanawiałam się jeszcze nad Londą Czekoladowy Brąz, ale na próbniku Mleczna Czekoladka Wellatonu jakoś sympatyczniej i apetyczniej wyglądała . Napewno zdam relacje z farbowania
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 11:29   #131
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Ciepłe Brązy

Myslicie ze powinnam myslec nad karmelkowa czekolada czy mleczna na moje wloski??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAGE0015.JPG (8,9 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAGE0014.JPG (8,6 KB, 199 załadowań)
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-19, 14:13   #132
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

na próbniku karmelkowa wygląda poprostu bosko, ale jednak mam teraz sprawny jasny brąz i nie chciałabym mieć rudego . Dlatego wybrałam mleczną, choć wiem, że wyjdzie pewnie raczej gorzka :P.
julittaa22, to zależy, czy lepiej sie czujesz w jasnym, rudawym brązie czy wolisz odrobinkę ciemniejsze ale również w ciepłej tonacji z tym że bez rudego
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 15:16   #133
kozaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ciepłe Brązy

jaki kolor włosów miałaś przed rozjasnianiem i jaki nałozyłąś brąz potem
kozaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 15:19   #134
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez kozaczek Pokaż wiadomość
jaki kolor włosów miałaś przed rozjasnianiem i jaki nałozyłąś brąz potem

Mnie sie pytasz czy innej dziewczyny
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 18:08   #135
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Pokaż wiadomość
black_sun ja także myślałam o karmelkowej czekoladzie Wellatonu . Mleczna podobno bardzo ciemno wychodzi. Teraz mam już 'lekko' sprany Casting i czas najwyższy pomyśleć o nowej farbie. I tu rozważam Ciemny blond Belle Color, Karmelową czekoladę Wellatonu oraz Toscane Jasny Kasztan Opalizujący Loreal Recital. A co wybiore to nie mam pojęcia. Zależy mi na jasny, cieplutkim brąziku...
Miałam wszystkie w poszukiwaniu idealnego brązu i żadna mi nie pasowała. Mleczna wyszła prawie czarna, karmelkowa spierała sie na rudo i to paskudnie częściami z włosów spływała, Ciemny blond Belle Color kolor nie za ciekawy jakis przygasły, straszliwie głowa mnie swędziała i wyszły mi swędzące czerwone placki (pierwsza farba która mnie uczuliła, koszmar-nigdy więcej),Toscane Jasny Kasztan Opalizujący Loreal Recital kuszący kolor na opakowaniu - położony na jasne już, sprane włoskiwyszedł dużo, dużo ciemniejszy coś jak mroźny kasztan tej firmy. Najładniej wychodzi jak dla mnie Marion i Feria.
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 06:28   #136
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez centus Pokaż wiadomość
Miałam wszystkie w poszukiwaniu idealnego brązu i żadna mi nie pasowała. Mleczna wyszła prawie czarna, karmelkowa spierała sie na rudo i to paskudnie częściami z włosów spływała, Ciemny blond Belle Color kolor nie za ciekawy jakis przygasły, straszliwie głowa mnie swędziała i wyszły mi swędzące czerwone placki (pierwsza farba która mnie uczuliła, koszmar-nigdy więcej),Toscane Jasny Kasztan Opalizujący Loreal Recital kuszący kolor na opakowaniu - położony na jasne już, sprane włoskiwyszedł dużo, dużo ciemniejszy coś jak mroźny kasztan tej firmy. Najładniej wychodzi jak dla mnie Marion i Feria.
A na jaki kolor kładłaś Mleczną Czekoladkę? No trudno, najwyżej będę czarnulą . A powiedz mi jeszcze, czy włoski bardzo ucierpiały po Wellatonie? I jak długo trzymał się kolorek?
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 16:46   #137
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Pokaż wiadomość
A na jaki kolor kładłaś Mleczną Czekoladkę? No trudno, najwyżej będę czarnulą . A powiedz mi jeszcze, czy włoski bardzo ucierpiały po Wellatonie? I jak długo trzymał się kolorek?
Jasny brąz. Nie ucierpiały wcale, kolor jakies 3 tygodnie
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 17:39   #138
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez centus Pokaż wiadomość
Jasny brąz. Nie ucierpiały wcale, kolor jakies 3 tygodnie
a podobno to taka trwała farba
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 08:46   #139
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Pokaż wiadomość
skusiłam się jednak na Wellaton - Mleczna czekolada. Na próbniku wygląd idealnie . Napewno wyjdzie ciemniejszy, ale z tym się licze . Za tydzień farbuję, choć przyznam że walcze by nie zrobić tego wczesniej
i jak i jak i jak??
po farbowaniu?

bo mnie taaaak strasznie nosi, oglądałam te czekolady wellatonu i karmelowa to za rude za jasne, chociaż mam wątpliwości czy mleczna to nie za ciemny wybór.. bo w sumie podoba mi się mój obecny kolor [dość jasny ciepły, prawie taki mleczny czyli taki o jakim marzyłam brąz ], chciałabym żeby był trochę ciemniejszy, ale jak po mlecznej wyjdzie trupio czarny to się załamię [choć będzie spokój z szukaniem farby bo wyjścia nie będzie ]/

więc co myślicie o zmieszaniu karmelowej i mlecznej? i tak muszę kupić dwa opakowania żeby namaziać duuużo farby bo mam nierówny kolor i chcę dokładnie pokryć...

plis
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-24, 10:51   #140
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Czesc dziewczyny

Nie zagladam ostatnio, zeby znow nie popasc w manie farbowania, bo jak na razie regeneracja idzie mi swietnie i nie chcialabym dokuczac wlosom amoniakiem Ale jak nie jedno to drugie. Zastanawialam sie ostatnio nad szamponami do 24 myc, w koncu olalam sprawe i postanowilam siegnac po kupiona jakis czas temu szamponetke palette - sredni braz. Opinie na temat sa rozne, tak samo jak rozna jest ocena szamponetek joanny i marionu. Stwierdzilam, ze zaryzykuje, bo moze okaze sie, ze dla mnie jest dobra. Efekt? Jestem wsciekla
Nie wiem jaki kolor mam na glowie, bo w tej chwili regeneruje wlosy waxem (od razu nalozylam). W kazdym razie po nalozeniu szamponetki palette, kiedy zaczelam wmasowywac ja we wlosy, te zaczely leciec mi garsciami!!! Moje wlosy nie maja sklonnosci do wypadania, wiec byl to szok, czegos takiego w zyciu nie widzialam pomimo, ze udalo mi sie dosc skutecznie zniszczyc je wczesniej. Przy splukiwaniu - powtorka z rozrywki. Nie wiem, kto wydaje atesty na cos takiego, ale jak sadze dosc beztroska osoba...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 10:58   #141
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

ja jeszcze nie pomalowałam włosków, bo Casting przestał mi się spierać chwilowo a w sumie obecny kolorek mi odpowiada, więc jeszcze troszkę poczekam bo pewnie jak położe Mleczną czekoladkę to pewnie wyjde bardzo bardzo ciemna :P. Obecnie mam bardzo ładny jasny brąz, taki wlasnie lekko mleczny, bardzo ciepły
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:30   #142
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

kupiłam karmelową i mleczną czekoladkę z wellatonu, chyba dziś będę mieszała i nakładała
trzymajcie kciuki
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:32   #143
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
kupiłam karmelową i mleczną czekoladkę z wellatonu, chyba dziś będę mieszała i nakładała
trzymajcie kciuki


Jestem bardzo ciekawa co ci z tego wyjdzie i oczywiscie trzymam kciuki.Pochwal sie jak juz nałozysz
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:47   #144
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

ja też jestem ogromnie ciekawa ;D a nóż mi się spodoba i dokupie karmelową
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:56   #145
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

na bank się pochwalę, choć zdjęcia pewnie wyjdą jak zwykle z zupełnie innym kolorem
ale w instrukcji pierwszy raz spotkałam się z ostrzeżeniem, żeby delikatne włosy na skroniach i przy czole farbować jako ostatnie i krócej trzymać farbę.. zawsze mi intensywniejszy kolor wychodził na tych włosach ale myślałam, że to może od tego że one "leżą" na farbie na czas trzymania i są całe w cieple czy coś.. fakt, są delikatniejsze i to pewnie dlatego inaczej wychodzi
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 21:35   #146
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

jestem po farbowaniu
przede wszystkim - cieszę się że zmieszałam karmelową z mleczną czekoladą bo sama mleczna byłaby za ciemna stopień jasności otrzymanego koloru całkiem mi odpowiada końcówki oczywiście ciemniesze, góra jaśniejsza.. jest naprawdę nieźle trochę bordowych przebłysków niestety jest, ale niedużo, szybko się powinno sprać.. a ogólnie to taki ładny średniociemny brązik z tego wyszedł.. sama mleczna wyszłaby pewnie czarna na końcówkach.
zobaczę jak kolor wygląda w dziennym świetle, w miare możliwości sprobuje jakies fotki zrobić..
polecam taką mieszankę wszystkim tym które boją się za ciemnego efektu zawsze można przyciemnić same odrosty złapały dość jasno.. karmelowa czekoladka to jak dla mnie dość jasny rudy blond a nie brąz
pozytywnie zaskoczył mnie efekt, polecam takie eksperyment

a, przy spłukiwaniu pachniało kokosem.. musza naprawdę dodawac go do farby włoski ładne, lśniące.. polecam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 21:48   #147
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

czyli jutro dokupuje karmelową czekoladę :P mówisz, że średnio-ciemny brazik?
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 21:57   #148
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

tzn widzisz.. u mnie, zwłaszcza na długości, może chwytać mocniej i ciemniej bo włosy są po rozjaśnianiu są suche i zniszczone [a same końcówki przeznaczone na ścięcie ]. wydaje mi się, że na moich włosach sama mleczna czekolada wyszłaby za ciemno, jako ciemny brąz odrostu miałam jakieś pół cm - jak zobaczyłam je po spłukaniu byłam załamana bo wyglądały na jasno rude ale po wyschnięciu różnica jest mniejsza, duuużo
tak czy siak - ja się baaaardzo cieszę że mleczną zmieszałam z karmelem. w rosmanie wracałam się spod kasy i wymieniałam jedno pudełko bo tak się wahałam.. ale nie było czego się bać możesz do mlecznej dokupić co innego [może ja tak zrobię za miesiąc? ] żeby wyszło jaśniej ) refleksy są bordowe rudawe i złote im dłużej na te swoje nowe włosy patrze tym bardziej mi się podobają

i jeszcze ja myśle ze glownym winowajca tego bordowego odcienia jest poprzednia farba - brilliance szlachetny braz, ktora miala mnostwo bordowego barwnika. bo polysk bordo mam glownie na wlosach przy nasadzie, gdzie ta farba najmocniej sie trzymala. reszta ma go mniej. polecam mieszanke
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 22:18   #149
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

nie no, ja nie chce żeby były zbyt jasne, wiec chyba pozostane przy karmelku . Black_sun, Ty dość często farbujesz włoski, nie niszczą się bardzo?
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 22:33   #150
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

wiem że często pewnie mnie za to przeklną
przyciemniam rozjaśniane włosy, teraz to już czwarte farbowanie, piąte jak liczyć saszetkę [dwa razy ]. czekam aż mi się farba weżre i przestanie spłukiwać, bo bo pierwszych dwóch farbowaniach farby nie było po tygodniu :/
ale teraz chyba już jako tako zostanie na swoim miejscu więc włoski odpoczną.. może nawet do następnego roku
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.