Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 13:28   #2161
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

hej dziewczyny ja tylko na chwilkę wpadam przed sylwestrem pochwalić się że krem brązujący loreala nic a nic ciągle mnie nie zapchał a więc kto odważny może śmiało spróbowac nawilża ale jednocześnie podsusza jakieś niedoskonałości i ostatecznie mogę się wcale nie malować i tż wreszcie jest zadowolony ze nie ciapie sie podkładem
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:50   #2162
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

o proszę, a już miałam pytać o ten krem L'oreala
kupiłam go dziś z nadzieją uzyskania ładniejszego kolorytu cery + nie pojawienia się wysypu
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 23:10   #2163
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Fanata, jak jeszcze nie próbowałąś, to skuś się na ten swój drugi kremik z sorayi. Ja mam go od wczoraj i jestem bardzo zadowolona. Na początku nie było tak czuć tego nawilżenia, ale teraz mam taka fajną gładką skórę i z moim wysypem jest już dużo lepiej, chociaz jeszcze za wcześnie na poprawę Pryszczyków mam chyba po nim jakby mniej, blizny po strupkach już mam jaśniejsze i strupek, który myslałąm, że będę miałą jeszcze przez kilka dni mi odpadł i został mi po nim tylko blizna, która mam nadzieję niedługo tez zniknie Użyłam go dopiero 3 razy (dziś będzie 4) i na noc jest super. Tylko na dzień, jak chce sie gdzieś wyjść, to nie do końca, bo czoło mi się bardzo po nim błyszczy
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 23:28   #2164
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

W zasadzie to już kupiłam krem i wybór padł na ten z Bielendy, mimo nieciekawego składu. Tak mnie skusiło to, że ma byc 'normalizujący'. Nie jestem w 100% przekonana czy to dobry wybór, mam nadzieję, że się sprawdzi. Chociaż, gdybym miała założyc odwrotną opcję wolałabym, żeby nawilżał niewystarczająco, niż pozapychał mi pory. Niestety tego drugiego strasznie się obawiam, bo nie widzi mi się, żeby 4-miesięczny wysiłek poszedł na marne przez jakiś krem.
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 10:46   #2165
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
o proszę, a już miałam pytać o ten krem L'oreala
kupiłam go dziś z nadzieją uzyskania ładniejszego kolorytu cery + nie pojawienia się wysypu
To ja za jakiś czas poproszę o jego recenzję bo też nosi mnie ostatnio, żeby się choć trochę przybrązowić

Byłam wczoraj u dermatologa z tymi nieszczęsnymi nogami. Sam lekarz miał oczy jak 5zł jak je zobaczył...
W każdym razie dostałam coś takiego - Pigment Castellani, który ma za zadanie odkazić pożądnie rany i je podsuszyć, później Fucidin krem i w międzyczasie antybiotyk Dalacin C.
Teraz czekam z wielką nadzieją, że jakoś te nogi mi się wygoją...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 12:51   #2166
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

a ja miałam odstawiać tetralysal, ostatnie 4 tabletki... :/
Dzisiaj (!) byłam u dermy, dostałam jeszcze 1 opak., mam brać co 2 dni.
Do tego powoli na zmianę z AD mam wprowadzać differin (a potem używać już tylko differin - ostrożnie, z odstawianiem przy podrażnieniach etc). Przyznam, że się cholernie boję, bo po tym co poczytałam w wątku o differinie, to czekają mnie same złe chwile z nim :/
No a na dzień mam zalecenie używania kremu silnie nawilżającego... ta ziaja będzie jak znalazł... zobaczymy..

Szczęśliwego nowego roku... oby był bez pryszczy...
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 13:44   #2167
Queenie
Raczkowanie
 
Avatar Queenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 100
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Witam Was serdecznie!
Mnie niestety też dopadl nalóg wyciskania...
To jest jak blędne kolo: wyciskasz, żalujesz, że to zrobileś, obiecujesz, że już nigdy więcej, co minutę biegniesz do lustra, aby sprawdzi 'czy dobrze się goi", gdy ranka już jako tako wygląda, jesteś w "siódmym niebie" i nagle, kolejny intruz, więc wyduszasz. I wiadomo, co dalej...
Nigdy nie mialam odwagi spojrzec w lustro przy dziennym świetle bez grama choby kremu tonującego na mojej twarzy. Dziś to zrobilam i wreszcie dotarlo do mnie, w jak oplakanym stanie jest moja cera.
Doświadczenia z dermatologiem mam malo przyjmne - wiadomo, kasa chorych... Nie ma, co się rozpisywac, lekarz potraktowal mnie jak kolejny malo ciekawy medycznie przypadek, po prostu: parę pryszczy, zaskórniki, ślady po wyciskaniu).
Zupelnie mnie olal. Musialam wyciągac z niego informacje jak na przesluchaniu, na każde pytanie odpowiadal: można, taaaak. Szkoda gadac...
Dzisiaj postanowilam, że rozpocznę leczenie u kogoś, kto potraktuje mnie poważnie (czyli niestety dla portfela leczenie prywatne) i jeśli mają byc z tego poztytwne skutki, to koniec z wyciskaniem! Mam nadzieję, że dam radę

Uff, dużo tego Nie będę już ciągnąc dalej tego posta, bo odechce Wam się czytac

W każdym razie pozdrawiam i również życzę Szczęśliwego Nowego Roku bez tego paskudztwa!
Queenie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 14:18   #2168
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja tez zycze Wam i sobie, zebysmy w 2009 roku nie mialy problemow z cera i zebysmy nie dusily .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 14:40   #2169
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Sama poszukuję idealnego kremu nawilżającego, który nie zapcha mojej lekko trądzikowej buźki.
Miałam Ziaje Calme HCL ale biolipidową. Tłusta cholera, ale super nawilżała. Wyczytałam ciekawe opinie o Ziaji biała herbata kupiłam ale zapycha mnie, także stosuję tylko na poliki
Widze, że polecacie tu Sorayę, będę musiałą sppróboać.

Obecnie na noc stosuję maść cynkową, czasami na dzień też gdy bywam w domu. Pomaga
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 14:42   #2170
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
To ja za jakiś czas poproszę o jego recenzję bo też nosi mnie ostatnio, żeby się choć trochę przybrązowić

Byłam wczoraj u dermatologa z tymi nieszczęsnymi nogami. Sam lekarz miał oczy jak 5zł jak je zobaczył...
W każdym razie dostałam coś takiego - Pigment Castellani, który ma za zadanie odkazić pożądnie rany i je podsuszyć, później Fucidin krem i w międzyczasie antybiotyk Dalacin C.
Teraz czekam z wielką nadzieją, że jakoś te nogi mi się wygoją...
A co Ci sie stalo Laity na tych nogach ???

Ja mam na prawym udzie duzo bliz po wypryskach ale smaruje je zelem aleosowym i chyba jest lepiej. Nie przejmuje sie tym zbytnio bo nie wyglada to jakos strasznie.

Wogole ja to powinnam zapisac sie do watku "jak powstrzymac sie od drapania" - namietnie drapie dolne partie plecow (az mam zakrwawiona koszulke od tego ) Przyczyna - podloze nerwowe. Dopoki bede zadreczac sie tym wszystkim (nie wypryskami a zyciem) to tak bedzie.

Apropos buzi to u mnie nie jest moze super, extra ale jestem zadowolona z jej stanu. A u dermologa nie bylam rok Zaskorniki sa ale mniejsze, nie rzucaja sie tak w oczy

Nie odzywam sie w tym watku ostatnio ale mam nadzieje ze mnie pamietacie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Ja tez zycze Wam i sobie, zebysmy w 2009 roku nie mialy problemow z cera i zebysmy nie dusily .
Dolaczam sie do zyczen Ani ...

Apiska ja z reka na sercu moge polecic Polene Eve Krem z melisa . Koncze juz 2opakowanie i jestem pewna ze kupie nastepne. Ten krem jest cudowny, zapach,konstencja i efekt po nalozeniu na twarz - buzia jest taka delikatna i mila.

Edytowane przez fossa
Czas edycji: 2008-12-31 o 14:47
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 14:49   #2171
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

O tym mówisz https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...-z-melisy.html ??

Moją zmorą są jeszcze wypryski na plecach, szczególnie w górnej partii.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 17:02   #2172
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja tez sobie lubie drapać plecy. Zdrapuje pryszcze lub usiłuje zdrapać pieprzyki, których mam tam sporo. Pamietam przed moja pierwsza sesja srasznie sie denerwowalam i wieczorem przed podrapalam plecy. Po egz jak juz przyszłam do domu, zdejelam biala bluzke a ta z tylu w czerwone kropki Moje dlugie wlosy chyba to jednak zaslanialy... ale od tego mementu staram sie z plecami hamować i tak na maxa po nich nie jezdzic pazurami. Dla odstresowania ewentualnie 1-2 pieprzyki pozwalam sobie rozdlubac nic wiecej hehehe.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 17:47   #2173
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
A co Ci sie stalo Laity na tych nogach ???
Najprawdopodobniej zapalenie mieszków włosowych.

Zaledwie kilka krostek porozwalałam rękoma, peelingiem i zbędną depilacją co skończyło się przeniesieniem tego cholerstwa na całe nogi i wdaniem się niemałego zakażenia.

Naprawdę odradzam takie działanie

A jeśli chodzi o blizny - lekarz przepisał mi na później Cepan i Kermuren Plus (krem z mocznikiem, o ile dobrze pamiętam).
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 18:38   #2174
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Hehe, to mamy przykład, że nie każdemu to samo pasuje Zawiodłam się na tym kremie z melisą i do tej pory mam jeszcze prawie cały słoiczek. Słabeuszek jak dla mnie jeśli chodzi o nawilżanie. Teraz testuję ten ogórkowo limonkowy z Bielendy i zapowiada się dobrze, ale nie chcę zapeszac. Oby tylko żadnego pogorszenia nie było...

Potrójna gula dalej bez zmian i skubana nie chce się wcale wycisnąc. Narazie zostawię ją samą sobie, chociaż nie widzi mi się z tym czymś na twarzy pokazywa ludziom. Niezamaskowana jest cholernie widoczna, bo cere mam jako tako jednolitą, tylko w tym jednym miejscu strasznie czerwony placek. Po zamaskowaniu wygląda jak charakteryzacja, jakbym sobie to po prostu przyczepiła, taka brodawka czy coś. Prawdopodobnie będę się z tym męczyc jeszcze kilka tygodni, tak jak z poprzednią gulą. Eh...
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 01:46   #2175
li90
Raczkowanie
 
Avatar li90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 337
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Rumianek jest bardzo dobry na krostki. Polecam.
Polecam również maść cynkową, która mi pomogła. Jeszcze kilka dni temu byłam oszpecona, dzisiaj tylko czerwone plamki pozostały. Troszeczkę korektoru i nie musiałam martwić się jak wypadnę na sylwestra.
Rumianek + maść cynkowa = super ;D
Można dołożyć także jakiś dobry krem nawilżający
li90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 08:00   #2176
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Herbatkę z rumiana musze kupić, bo również słyszałam, ze skuteczna
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 09:48   #2177
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez li90 Pokaż wiadomość
Rumianek + maść cynkowa = super ;D
a to chyba nie dla osob borykajacych sie z tradzikiem tylko recepta na kilka malych krostek .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 19:58   #2178
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
To ja za jakiś czas poproszę o jego recenzję bo też nosi mnie ostatnio, żeby się choć trochę przybrązowić
jutro dopiero użyję go pierwszy raz - w razie ewentualnego pojawienia się podrażnienia lub smug - mam weekend na regeneracje, zanim wrócę na uczelnię i pokażę się ludziom
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 23:45   #2179
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

wątek prawdziwy

Edytowane przez szafirowa
Czas edycji: 2009-08-07 o 14:09 Powód: .
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 07:19   #2180
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez szafirowa Pokaż wiadomość
ojj , podpisuje sie obiema rękoma pod wątkiem Xd
najlepiej jak przez tydzien nie ma luster w poblizu ... wtedy zawsze sie podleczy , jakos wygladzi a ja nie szukam nic na sile , mniej zaskornikow , bo ciagle ich nie dziabie , wiec mniej sie zbiera ..
a jak juz lustro + dobre swiatlo = koniec , przepadlam !
XD
Nie no, lustra są potrzebne bo jakby się człowiek pomalował np. ? Ale rzeczywiście, lustro to dla mnie największa zmora. Przede wszystkim dlatego że kłamie. Rano, przy świetle, po zakorektowaniu wszystkich niespodzianek myślę sobie że wszystko jest ok, mogę się pokazać ludziom. Przychodzę do szkoły i pierwsze co robię to idę do łazienki bo koleżanka zawsze ma taką potrzebę. No i patrze się w lustro przy naturalnym świetle i załamka. Mam wrażenie jakbym nic przy tej twarzy nie robiła bo wszystko znów nadaje się na poprawkę Eh.

Na obecną chwilę pryszczy nie mam, ale okropne blizny na brodzie i koło nosa Myslałam o tym żeby kupić Acne Derm, czytałam dobre opinie na jego temat.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 07:26   #2181
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

a ja musze sie Wam wyzalic. moja broda to jakas zmora. nie dosc, ze mam paskudne blizny po dwoch gnidach to jeszcze wyskoczyly mi 3 napuchniete, bolace, czerwone gule . ja sie zalamie. nic na to nie pomaga . a jutro musze wyjsc do ludzi . i na dodatek jestem chora z przesuszonym nochalem, itd. i cala masakra na pozostalej czesci buzi .

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2009-01-02 o 07:27
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 08:19   #2182
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

U mnie długo oczekiwany spokój na twarzy. Potrójna gula już nie boli, trochę się zmniejszyła. Poza nią wczoraj pojawiła się jedna mała krostka, którą trochę za mocno zmaltretowałam i został strupek. Poza tym, od jakiegoś czasu moja skóra ma ładniejszy koloryt. Nie jest taka brzydka szara, wygląda zdrowiej, jest bardziej jednolita. Nie mam tu na myśli przebarwień, bo ich jest sporo, tylko ogólnie całą twarz. Gdyby nie te kilka kropek, mogłabym nie używac podkładu, czego nie robiłam od roku, z wyjątkiem kilku dni w lecie.
Krem z Bielendy jak najbardziej sprawdza się pod względem nawilżania. Z tym normalizowaniem to chyba bujda, ale i tak jestem zadowolona (nawilża lepiej niż oliwka). Nie zauważyłam, żeby zapychał. Odpukac!
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 09:47   #2183
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
a ja musze sie Wam wyzalic. moja broda to jakas zmora. nie dosc, ze mam paskudne blizny po dwoch gnidach to jeszcze wyskoczyly mi 3 napuchniete, bolace, czerwone gule . ja sie zalamie. nic na to nie pomaga . a jutro musze wyjsc do ludzi . i na dodatek jestem chora z przesuszonym nochalem, itd. i cala masakra na pozostalej czesci buzi .
Tylko nie majstruj przy nich. Bo mi też niedawno zaczęły wyskakiwać jedne po drugich i wycisnęłam je a potem męczyłam się z raną przez dwa tygodnie.
W ogóle czytałam że pasta cynkowa "wyciąga" takie gule a mi w ogóle nie pomagała.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 09:50   #2184
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

mi takich gul to nic nie wyciaga .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 10:30   #2185
czarne kredki
Przyczajenie
 
Avatar czarne kredki
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja 2 lata uzywalam najrozniejszych srodkow - kremow, zelow, tonikow itd. roznych dobrych i mniej dobrych firm. tradzik mialam straszny, pelno takich o, pryszczy. poszlam w koncu do dermatologa. pani zapisala mi taki lek robiony w aptece na bazie spirytusu i uzywam go raz dziennie od 2 miesiecy i jestem mile zaskoczona. tradziku calkowity brak, poprostu nic! wszyscy mnie pytaja jak to mozliwe ;dd. wydalam mase kasy na rozne 'idealne' srodki , a tu prosze 6 zl miesiecznie i efekt wspanialy.

polecam wizyte o dermatologa! : )
__________________
N/O

< 33
czarne kredki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 10:34   #2186
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

jak ja zazdroszcze takich osobom, ktore prawie "nic" nie robiac pozbyly sie tradziku. a gdzie ja to nie bylam, ile kasy nie wydalam, czego nie stosowalam... i wciaz .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 10:37   #2187
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Na MTV Polska jest odcinek "True Life" z osobami z problemem trądziku. Ech, w takich wypadkach to sobie myślę że moje "problemy" z cerą to błahostka..
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 10:42   #2188
czarne kredki
Przyczajenie
 
Avatar czarne kredki
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
jak ja zazdroszcze takich osobom, ktore prawie "nic" nie robiac pozbyly sie tradziku. a gdzie ja to nie bylam, ile kasy nie wydalam, czego nie stosowalam... i wciaz .
tez tak mowilam do nie dawna, a bylas u dermatologa?
__________________
N/O

< 33
czarne kredki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 11:28   #2189
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
Krem z Bielendy jak najbardziej sprawdza się pod względem nawilżania. Z tym normalizowaniem to chyba bujda, ale i tak jestem zadowolona (nawilża lepiej niż oliwka). Nie zauważyłam, żeby zapychał. Odpukac!
Ciesze sie ze jestes zadowolona ;]

U mnie - tfu tfu - spokój. Nawet po sylwestrze, gdzie jedzeniowo grzeszyłam ile wlezie, nie mam (jeszcze?) nowych niespodzianek, jedyne co to kilka takich 'gotowych', które od razu wycisnęłam, zdezynfekowałam i już po nich nie ma śladu...
Jedynie ta gula z policzka sprzed świąt wciąż się trzyma, ale na to chyba nie ma rady, jak coś takiego wyrośnie to trzeba z tym pochodzić... :/ [gorzej, że to jedna z tych która nie da się wycisnąć ...]

zamówiłam sobie już w DOZie ten differin, pewnie jakoś jutro go odbiorę... strach co będzie z nim...

ps - Fanata - zainteresowałąś mnie tym affiniotone swojego czasu, byłam nawet w rossmanie i kolor 03 nie jest taki najgorszy. Powiedz mi - ile za niego płaciłaś? Bo jak patrzęnaKWC 25 zł, a w rossmanie 28, to już czuję, że przepłacam ;P
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 13:24   #2190
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez eLWhy
ps - Fanata - zainteresowałąś mnie tym affiniotone swojego czasu, byłam nawet w rossmanie i kolor 03 nie jest taki najgorszy. Powiedz mi - ile za niego płaciłaś? Bo jak patrzęnaKWC 25 zł, a w rossmanie 28, to już czuję, że przepłacam ;P
Nie ma sensu za 28 zł kupowac, bo dośc często są promocje i wtedy kosztuje 20 zł bez kilku groszy.
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.