Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-29, 15:16   #4471
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;27186440]Ja cały czas mam zagwozdkę co do tych filtrów Soraya no bo u mnie to wygląda tak - 60-tka bieli mnie bardzo bardzo, jest ciężka, tępa ale za to po 10 minutach wchłania się naprawdę dobrze i nie błyszczy - łatwo wtedy mogę nałożyć na nią makijaż i wyglądam nieźle

za to 45-tka nie bieli w ogóle, ale za to w ogóle się nie wchłania i zostawia tłusty film - na to jest mi już ciężko się pomalować tak, by nie zetrzeć i muszę użyć tony pudru/skrobii żeby to zmatowić

i zastanawiam się co lepsze - pierw się przybielić, ale przyciemnić podkładem, czy nie bielić wcale ale mieć problem z pomalowaniem później chyba zostanę przy 60-tce. szkoda, że kupiłam aż 2 opakowania 45-tki [/QUOTE]
60 nagębnie i 45 na resztę Chyba że się z kimś wymienisz na targowisku, albo komuś odsprzedasz.
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 15:23   #4472
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

ja w sumie filtruję tylko buźkę, bo ciało i tak mi się prawie w ogóle nie opala, a buzię ze względu na kwasy no ale dzięki
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 17:04   #4473
Quera
Zadomowienie
 
Avatar Quera
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 855
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Kupiłam wczoraj Soraya 45 i nie wiem jak odmierzyć 1,5 ml, bo nie mam ani strzykawki, ani łyżeczki od syropów. Macie jakiś pomysł?
Quera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 17:09   #4474
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ja odmierzam na oko

Edytowane przez Pani Barokowa
Czas edycji: 2011-05-29 o 17:11
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 17:34   #4475
Flossy15
Rozeznanie
 
Avatar Flossy15
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 645
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Jestem pierwszy raz na tym forum, od razu zaznaczam, że kompletnie nie znam się na filtrach. Chciałabym sobie kupić krem, ale nie wiem jaki. Mam skórę bardzo jasną z piegami od słońca. SPF 50 wystarczy? To duzo czy mało? Dla mojej skóry trzeba więcej czy mniej? Dodam, że opalam sie baardzo słabo, muszę długo siedzieć na słońcu, jestem odrobinkę tylko brązowa i po szybkim czasie z tej opalenizny nic nie zostaje. Najlepsze jest to, że oczy mam ciemnobrązowe i włosy naturalnie czarne, więc teoretycznie powinnam się opalać a tu zonk. Jak Śnieżka.
Flossy15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 21:59   #4476
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Flossy15 Pokaż wiadomość
Jestem pierwszy raz na tym forum, od razu zaznaczam, że kompletnie nie znam się na filtrach. Chciałabym sobie kupić krem, ale nie wiem jaki. Mam skórę bardzo jasną z piegami od słońca. SPF 50 wystarczy? To duzo czy mało? Dla mojej skóry trzeba więcej czy mniej? Dodam, że opalam sie baardzo słabo, muszę długo siedzieć na słońcu, jestem odrobinkę tylko brązowa i po szybkim czasie z tej opalenizny nic nie zostaje. Najlepsze jest to, że oczy mam ciemnobrązowe i włosy naturalnie czarne, więc teoretycznie powinnam się opalać a tu zonk. Jak Śnieżka.
http://mediweb.pl/beauty/wyswietl_vad.php?id=912
przeczytaj dokładnie ten artykuł...


A ja znów odnośnie migrowania Soraii do oczu..
SPF 45 migruje.. i to bardzo, ale mam wrażenie że SPF 30 jest pod tym względem baaardzo na plus.. fakt, że nie smaruję wokół oczu.. może kolejnym razem zaryzykuję
macie może podobne odczucia?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 23:46   #4477
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ojjj, Wy to naprawdę wydajecie [co niektóre] majątek na te filtry.

Postanowiłam, że będę na buizę używać Bielendy 20spf, którą kupiłam z myślą o ochronie reszty ciała. Uważacie, że to bardzo zły pomysł?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 06:40   #4478
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

hej dziewczyny, jeśli pozwolicie, dołączę się do Was, podczytywałam trochę wątek i zaopatrzyłam sie w filtry. Mam jasną karnację, ale szybko się opalam i rzadko ulegam poparzeniom. Ale zauważyłam ostatnio że mam masę naczynek 'na wierzchu', do tego suchą skórę i postanowiłam o siebie zadbać
kupiłam filtr Vichy spf 50 i jest masakryczny, mordka się po nim świeci jak po oliwce. Potem, już nauczona doświadczeniem, wzięłam próbkę filtru Avene - ale 30. Też się błyszczę jak bombka.
W końcu po przetestowaniu także kremów nawilżających zaopatrzyłam się w Iwostin z spf 20 - wiem że to mało.

powiedzcie mi - jaki filtr????? czy jest coś po czym nie będę się świecić i nie wyskoczą mi syfy?
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 07:46   #4479
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Spróbuj może SVR Rubialine spf 50, to specyfiki przeznaczone do cery z rozszerzonymi naczynkami. Nie wiem jak jest z błyszczeniem po nim i zapychaniem, zdaje się że są jakieś składniki komedogenne w składzie (ale gdzie nie ma?)
Jesli masz tłustą skórę to może dobrym rozwiązaniem będą filtry do takiej właśnie cery- na przykład Uriage Hyseac albo SVR Lysalpha. Polecam Ci te, które jako tako sprawdziły się na mojej bardzo skłonnej do błyszczenia i zapychania skórze. Świetnego dla mnie fluidu Antheliosa dla cery tłustej, który wchłania się do matu nie polecam Ci jednak- zawiera bowiem dużo alkoholu i może podrażniać silnie naczynka.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...

Edytowane przez Trzy_Ryby
Czas edycji: 2011-05-30 o 07:47
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 08:35   #4480
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Spróbuj może SVR Rubialine spf 50, to specyfiki przeznaczone do cery z rozszerzonymi naczynkami. Nie wiem jak jest z błyszczeniem po nim i zapychaniem, zdaje się że są jakieś składniki komedogenne w składzie (ale gdzie nie ma?)
Jesli masz tłustą skórę to może dobrym rozwiązaniem będą filtry do takiej właśnie cery- na przykład Uriage Hyseac albo SVR Lysalpha. Polecam Ci te, które jako tako sprawdziły się na mojej bardzo skłonnej do błyszczenia i zapychania skórze. Świetnego dla mnie fluidu Antheliosa dla cery tłustej, który wchłania się do matu nie polecam Ci jednak- zawiera bowiem dużo alkoholu i może podrażniać silnie naczynka.
dziękuję
poza Avene, Anthelios, Vichy i Bioderma nie znałam nic, więc polecę dzisiaj do apteki po próbki i opiszę wrażenia.
no właśnie moja cera śmieszna jest. Piekła mnie od jakiegoś czasu, nie wiedziałam czemu - okazało się że jest sucha(przypadkowe badanie skóry w galerii handlowej,taka akcja była), w niektórych miejscach jest więcej sebum ale podobno w normie - a jak się posmaruję tam czymś nawilżającym to zaraz wszystko zapchane, błyszczy się nieznośnie i wyskakują syfy;(
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 10:10   #4481
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny chyba zapchał mnie Uriage, (50)... Muszę wymienić go na coś innego, co możecie polecić ? najlepiej coś z superpharmy, albo polenna?

cera trądzikowa, tłusta
masaki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 11:05   #4482
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Bioderma Photoderm MAX SPF 50+ Solaire Ultra Fluide Teinté - odcien jasny
http://www.bioderma.com/pl/nc/produk...tion/1620.html

ktos uzywal? czy ten jasny odcien rzeczywiscie jest jasny..?
bardzo prosze o opinie
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 11:05   #4483
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Vainilla może masz cerę normalną ale zapycha Cię jakiś składnik powszechnie występujący w produktach nawilżających?

Masaki, tak jak wyżej, polecam gorąco do testów SVR Lysalpha i fluid Antheliosa. Pollena z tego co wiem ma w składzie tylko Parsol stabilizowany bodaj jedynie octocrylene- co w moich oczach dyskwalifikuje ten produkt zupełnie.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 11:22   #4484
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ponowię pytanie, pozwólcie.
Co uważacie o stosowaniu bielendy 20spf na twarz również?

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-05-30 o 13:21
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 12:11   #4485
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
Bioderma Photoderm MAX SPF 50+ Solaire Ultra Fluide Teinté - odcien jasny
http://www.bioderma.com/pl/nc/produk...tion/1620.html

ktos uzywal? czy ten jasny odcien rzeczywiscie jest jasny..?
bardzo prosze o opinie
Ja go mam i bardzo sobie chwalęJest troszkę lejąca ale przez to ładnie się rozprowadza, jednak odcina mi się mi od szyji i muszę kupić bezbarwną i pomieszać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 12:27   #4486
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Vainilla może masz cerę normalną ale zapycha Cię jakiś składnik powszechnie występujący w produktach nawilżających?

Masaki, tak jak wyżej, polecam gorąco do testów SVR Lysalpha i fluid Antheliosa. Pollena z tego co wiem ma w składzie tylko Parsol stabilizowany bodaj jedynie octocrylene- co w moich oczach dyskwalifikuje ten produkt zupełnie.
nie mam pojęcia, bo kompletnie się na tym nie znam, próbuję ogarnąć temat, podziwiam za wiedzę
przestudiuję zawartośc, może jest składnik który się powtarza(chociaz pewnie jest ich sporo i zanim do tego dojdę starośc mnie zastanie)

pozbieram próbeczki, ciekawa jestem efektu. po pracy od razu szoruję do apteki

do tego moje przebarwienia na skórze mnie przerażają takie wiecie, jakby po piegach - chociaż tych nigdy nie miałam- jasno brązowe ciapy
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 12:41   #4487
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja go mam i bardzo sobie chwalęJest troszkę lejąca ale przez to ładnie się rozprowadza, jednak odcina mi się mi od szyji i muszę kupić bezbarwną i pomieszać
Dziekuje pieknie
a na jakim jestes poziomie w mineralkach? bo ja na 1, light. bedzie duza roznica?
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 12:59   #4488
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
Dziekuje pieknie
a na jakim jestes poziomie w mineralkach? bo ja na 1, light. bedzie duza roznica?
Idealna jest dla mnie Lucy Cream, a w innych firmach mam różne poziomy ale napewno nie 1tylko ciemniejsze
Jak jesteś na 1 to myślę ze będzie różnica
Teraz na szyję dałam samopalacz i jest ok.
Jak chcesz to wyślę Ci odlewkę.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 13:17   #4489
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Idealna jest dla mnie Lucy Cream, a w innych firmach mam różne poziomy ale napewno nie 1tylko ciemniejsze
Jak jesteś na 1 to myślę ze będzie różnica
Teraz na szyję dałam samopalacz i jest ok.
Jak chcesz to wyślę Ci odlewkę.
hmm, na mnie tez lucy cream dobrze lezala.teraz na twarz, szyje i dekold uzywam brazera california gold, Lumiere, wiec zrezygnuje z niego na twarz i powinno byc ok.
dziekuje, nie bede Cie klopotac
sprobuje kupic ten filtr, mialam kiedys tonujacy krem z biodermy dla jasnej karnacji i byl calkiem ok.
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 13:23   #4490
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
sprobuje kupic ten filtr, mialam kiedys tonujacy krem z biodermy dla jasnej karnacji i byl calkiem ok.
To ten kolor jest podobny,moze ciut ciemniejszy
Poproś o tester i zobacz przynajmniej na ręce jaki ma kolor
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 13:35   #4491
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
To ten kolor jest podobny,moze ciut ciemniejszy
Poproś o tester i zobacz przynajmniej na ręce jaki ma kolor
tak tez zrobie
dlugo utrzymuje mat ten filterek?
teraz mam na sobie ten http://www.laroche-posay.pl/produkty...5cy-p4165.aspx
lekki, na poczatku przerazil mnie efekt solaru (o czym pisalam na mineralnym- musze sprostowac), ale teraz widze,ze nie jest tak zle, moze sie wchlonal i zastanawiam sie miedzy tymi dwoma. bioderma ma wieksza ochrone uva
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 13:57   #4492
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
tak tez zrobie
dlugo utrzymuje mat ten filterek?
U mnie od początku wogóle matu nie ma
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 14:21   #4493
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
U mnie od początku wogóle matu nie ma
nawet po przejechaniu pudrem bambusowym? ja tez mam tlusta cere i Antheliosy nawet daja rade. nie jest to mat na pare godzin jak po porzadnym nalozeniu mineralow, ale nie czuje tez warstwy sebum, ktora przeszkadza przy kazdym ruchu twarzy..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 16:22   #4494
Quera
Zadomowienie
 
Avatar Quera
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 855
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Wiecie może gdzie znajdę próbki filtrów? Nie wiem dlaczego, ale pytałam chyba we wszystkich aptekach w Tychach i nigdzie nie mają No chyba, że życzliwe panie z apteki zatrzymują je dla siebie, bo z tą sytuacją często się spotykam ;/
Quera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 16:30   #4495
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Quera Pokaż wiadomość
Wiecie może gdzie znajdę próbki filtrów? Nie wiem dlaczego, ale pytałam chyba we wszystkich aptekach w Tychach i nigdzie nie mają No chyba, że życzliwe panie z apteki zatrzymują je dla siebie, bo z tą sytuacją często się spotykam ;/

również nigdzie nie mogę dostac próbek filtrów tylko jakieś nędzne Lirenki / Sorayki 40+ podczas gdy jestem drugie tyle młodsza

Dziewczyny, możecie mi polecic któryś filtr z Uriage? taki, który nadawałby się do cery mieszanek, skłonnej do wyprysków, łatwo zapychającej a jednocześnie odrobinę wrażliwej z kilkoma naczynkami? Wiem wiem... wszystko w jednym, ale cóż...
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 16:48   #4496
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

ja dostałam próbki w superpharm i w jednej z lokalnych sieci aptek
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 16:54   #4497
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez vainilla Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, jeśli pozwolicie, dołączę się do Was, podczytywałam trochę wątek i zaopatrzyłam sie w filtry. Mam jasną karnację, ale szybko się opalam i rzadko ulegam poparzeniom. Ale zauważyłam ostatnio że mam masę naczynek 'na wierzchu', do tego suchą skórę i postanowiłam o siebie zadbać
kupiłam filtr Vichy spf 50 i jest masakryczny, mordka się po nim świeci jak po oliwce. Potem, już nauczona doświadczeniem, wzięłam próbkę filtru Avene - ale 30. Też się błyszczę jak bombka.
W końcu po przetestowaniu także kremów nawilżających zaopatrzyłam się w Iwostin z spf 20 - wiem że to mało.

powiedzcie mi - jaki filtr????? czy jest coś po czym nie będę się świecić i nie wyskoczą mi syfy?
Większość filtrów generuje na twarzy latarnię(mniejszą lub większą, to już kwestia osobnicza), Trzeba przypudrować.
Wysyp to też sprawa indywidualna, ale musisz się liczyć z takowym (ewentualnym) przy każdym filtrze.
Nie polecam LRP, mają wysoko w składzie alkohol, mogą szczypać i podrażniać.

A może ten?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...33.html&next=1
Jest przeznaczony do cery z problematycznymi naczynkami, ma kolor (pani w aptece wycisnęła mi trochę z testera na rękę, jest jaśniutki i wchłonął się bardzo szybko, do matu, nie pozostawił śladu. Nie wiem natomiast jak sprawdziłby się na twarzy). Cena trochę odstrasza, ok.50 zł/30ml , ale sam produkt przemawia do mnie Nadaje się na filtr "do ludzi"

Albo ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ja.html&next=1
Faktor 30, więc raczej na wiosnę/jesień lub pochmurne dni. Chyba że nie jesteś filtrowym ortodoksem i nie stosujesz fotouczulających preparatów, wtedy wystarczy na codzień. Też do cery naczynkowej, też Iwostin, więc może Ci spasuje.

Edytowane przez patrycjazuzanna
Czas edycji: 2011-05-30 o 17:07
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 17:06   #4498
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez vainilla Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, jeśli pozwolicie, dołączę się do Was, podczytywałam trochę wątek i zaopatrzyłam sie w filtry. Mam jasną karnację, ale szybko się opalam i rzadko ulegam poparzeniom. Ale zauważyłam ostatnio że mam masę naczynek 'na wierzchu', do tego suchą skórę i postanowiłam o siebie zadbać
kupiłam filtr Vichy spf 50 i jest masakryczny, mordka się po nim świeci jak po oliwce. Potem, już nauczona doświadczeniem, wzięłam próbkę filtru Avene - ale 30. Też się błyszczę jak bombka.
W końcu po przetestowaniu także kremów nawilżających zaopatrzyłam się w Iwostin z spf 20 - wiem że to mało.

powiedzcie mi - jaki filtr????? czy jest coś po czym nie będę się świecić i nie wyskoczą mi syfy?
A jaki dokładnie miałaś ten Avene SPF 30? bo ja mam Cleanance (czyli seria do tłustej, tradzikowej cery) i musze przyznać że jest świetny, lekki, wchłania sie do matu i tylko delikatnie bieli.
Polecam tez spróbować Lysalphy SVR https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...50.html&next=1, po takich do tłustej cery syfy nie powinny wyskakiwać
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 17:25   #4499
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Większość filtrów generuje na twarzy latarnię(mniejszą lub większą, to już kwestia osobnicza), Trzeba przypudrować.
Wysyp to też sprawa indywidualna, ale musisz się liczyć z takowym (ewentualnym) przy każdym filtrze.
Nie polecam LRP, mają wysoko w składzie alkohol, mogą szczypać i podrażniać.

A może ten?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...33.html&next=1
Jest przeznaczony do cery z problematycznymi naczynkami, ma kolor (pani w aptece wycisnęła mi trochę z testera na rękę, jest jaśniutki i wchłonął się bardzo szybko, do matu, nie pozostawił śladu. Nie wiem natomiast jak sprawdziłby się na twarzy). Cena trochę odstrasza, ok.50 zł/30ml , ale sam produkt przemawia do mnie Nadaje się na filtr "do ludzi"

Albo ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ja.html&next=1
Faktor 30, więc raczej na wiosnę/jesień lub pochmurne dni. Chyba że nie jesteś filtrowym ortodoksem i nie stosujesz fotouczulających preparatów, wtedy wystarczy na codzień. Też do cery naczynkowej, też Iwostin, więc może Ci spasuje.
Ten pierwszy akurat też ma wysoko w składzie alkohol. Dziwne, że do cery naczynkowej przeznaczony
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 17:35   #4500
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;27210314]Ten pierwszy akurat też ma wysoko w składzie alkohol. Dziwne, że do cery naczynkowej przeznaczony [/QUOTE]
Faktycznie. Biodermę polecam, bo akurat testowałam inne filtry tej marki (alkohol mniej więcej w tym samym miejscu) i krzywdy nie robiły. Natomiast po LRP (dzieciaczek, makabra) miałam na twarzy buraka wyzierającego spod latarni i piekło jak jasna cholera. Wyglądałam jak ufiltrowana świnka.
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.