Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-20, 14:51   #121
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Z nowości mogę polecić Katia Beauty (tutaj fb: http://www.facebook.com/pages/Katia-...ge_name_change ) - przed wyjazdem wybrałam się na oczyszczenie twarzy i po zabiegu faktycznie widziałam różnicę Atmosfera bardzo sympatyczna, z innych propozycji salonu nie miałam okazji korzystać
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 10:09   #122
anonimowa_zosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Ja osobiście ostatnio miałam doświadczenie z kilkoma miejscami - polecam dwa "Odrodzenie" na Pomorskiej i "Twoje Day Spa" na Przemysłowej. Do pierwszego chodziłam regularnie i byłam zachwycona Panią Małgosią, ale niedawno otworzył się nowy - Twoje Day Spa prawie pod moim nosem. Byłam dwa razy i jestem bardzo zadowolona.
anonimowa_zosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 10:13   #123
anonimowa_zosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

podbijam! Szukam P. Agnieszki, która pracowała w Biofeminie - brwi robiła rewelacyjnie. Sam salon nie cieszy się dobrą opinią, ale ona jest super. Wie ktoś gdzie ona teraz pracuje?
anonimowa_zosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 18:43   #124
Dziunia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

W Krakowie polecam gabinet kosmetologiczny Małgorzaty Kopery-Pawłowskiej na ulicy Balickiej 18 w salonie fryzjerskim Louise. Byłam tam już kilka razy na paznokciach i przedłużaniu rzęs i jestem bardzo zadowolona
Dziunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 19:07   #125
socute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Dziewczyny ja spędziłam chyba z pół dnia na czytaniu opinii, na temat kosmetyczek i kosmetologów, okropnie to jest, bo nie lubie czytać. Nie mogłam się zdecydować, ale przypadkiem się okazało że moja kumpela, która swoją droga pozbyła się przebarwień, chodzi do tej opisywanej tutaj Pani kosmetolog Kasi Milczyńskiej z Face and Body na Starowiślnej i poszłam z nią. Naprawdę jestem zadowolona, chodzę sobie na serie łagodzących zabiegów, które wreszcie mi pomagaja ( a zawsze wysuszałam skore0 kupiłam sobie tam extra kremy. Dla mnie miejsce super bo wysiadam z tramwaju i jestem. Z reka na sercu mówie wam, że zadowolona jestem bardzo i polecam wam tą Panią, okazało się, że mam z nią wspolne zainteresowania, więc jeszcze bardziej chce mi się tam chodzić, poza tym ona ma wiedzę o tym co robi i to przekonało mnie najbardziej.
socute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 14:54   #126
koszat
Raczkowanie
 
Avatar koszat
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Krk/Lbn
Wiadomości: 71
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Hej dziewczyny, ja od kilku lat chodzę do tej samej osoby - do pani Gosi z salonu Prestige przy os. Dywizjonu 303. I polecam polecam. To osoba z powołaniem, a nie kosmetyczka z przypadku. Ma duże doświadczenie. Wszystko robi starannie i z wyczuciem, chętnie odpowiada na pytania, jest miła i taktowna, można pogadać, a jak się nie chce, to można i nie pogadać i pełen relaks. Nie przepadam za dużymi salonami, czuję się tam jakoś bezosobowo, wolę mniejsze, z nieco bardziej kameralną atmosferą i taki właśnie jest ten salonik. W wykonaniu Gosi znam oczyszczanie twarzy, peeling migdałowy i kawitacyjny, pedicure i mani mani, depilację, regulację brwi, parafinę, przekłuwałam też małżowinę - wszystko bez zarzutu. Myślę teraz o jakimś zabiegu nawilżającym. Zaprowadziłam do niej nawet ostatnio mojego TŻ (nie oddałabym go w ręce byle kogo, bo by się jeszcze biedaczek zraził) i bardzo mu się podobało, chociaż na początku miał tremę hehe i dziękował mi nawet teraz jego plecy i twarz prezentują się znacznie lepiej. Ceny, moim zdaniem, umiarkowanie niskie jak na Kraków, że tak powiem. Trochę daleko, ale warto.
koszat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 09:45   #127
MyNameIs
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIs
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 438
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez socute Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja spędziłam chyba z pół dnia na czytaniu opinii, na temat kosmetyczek i kosmetologów, okropnie to jest, bo nie lubie czytać. Nie mogłam się zdecydować, ale przypadkiem się okazało że moja kumpela, która swoją droga pozbyła się przebarwień, chodzi do tej opisywanej tutaj Pani kosmetolog Kasi Milczyńskiej z Face and Body na Starowiślnej i poszłam z nią. Naprawdę jestem zadowolona, chodzę sobie na serie łagodzących zabiegów, które wreszcie mi pomagaja ( a zawsze wysuszałam skore0 kupiłam sobie tam extra kremy. Dla mnie miejsce super bo wysiadam z tramwaju i jestem. Z reka na sercu mówie wam, że zadowolona jestem bardzo i polecam wam tą Panią, okazało się, że mam z nią wspolne zainteresowania, więc jeszcze bardziej chce mi się tam chodzić, poza tym ona ma wiedzę o tym co robi i to przekonało mnie najbardziej.
Ona jest świetna
MyNameIs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 21:25   #128
jenifeer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 39
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

dokładnie , zgadzam się , Pani Kasi na pewno nie zamienię na nikogo innego. Uwielbiam chodzić na zabiegi na twarz i te miłe i te mniej zawsze jest super efekt. Polecam ją jak zawsze wszystkim i wszedzie i jeszcze się nie przejechałam , teraz wysłałam kumpla na zabiegi na trądzik i nie do wiary jakie są efekty już po 2 miesiacach leczenia . Polecam Pania KAsiei cały ten gabinet na Starowislnej , wszyscy fajni
jenifeer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 11:59   #129
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

czy ktos byl juz w tym roku w Parendi i wie czy cos sie zmienilo na plus czy dalej nie polecacie?zastanawiam sie bo mam blisko tam, ale czytalam duzo zlych opinii, prosze doradzcie
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 08:10   #130
Elonora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Uważam że to nie kwestia salonu tylko osób tam pracujących. Osobiście nie znam tego miejsca. Jeżeli zależy Ci na lokalizacji to idź blisko a jeżeli na osobach które pracują i doświadczeniu to jeżeli nie mieszkamy blisko to trzeba dojechać.
Elonora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 10:27   #131
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez Elonora Pokaż wiadomość
Uważam że to nie kwestia salonu tylko osób tam pracujących. Osobiście nie znam tego miejsca. Jeżeli zależy Ci na lokalizacji to idź blisko a jeżeli na osobach które pracują i doświadczeniu to jeżeli nie mieszkamy blisko to trzeba dojechać.
to na pewno

a znacie godne polecenia salony z profesjonalym personelem wlasnie?w krk?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 19:41   #132
Elonora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Tak jak juz pisałam ja chodzę do Odrodzenia na Pomorskiej. Mama zrobiła mi prezent na urodziny w postaci makijażu permanentnego i zostałam stałą klientką A jaki chcesz zabieg sobie zrobić ?
Elonora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 19:54   #133
Elonora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Makijaż permanentny w Krakowie

Oni często są na grouponie. Nawet kiedyś rozważałam zrobienie permanentnego przez ten portal bo cena mnie kusiła a to było moje marzenie. Dobrze się stało bo mama zrobiła mi prezent na urodziny i trafiłam do Salonu Odrodzenie. Mama tam chodziła i Pani właścicielka robi najdłużej w Krakowie. Złota ręka.
Za to koleżanka moja skusiła się na jakąś super oferte cenową i pozniej skończyła na 3 poprawkach.
Elonora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 19:55   #134
Elonora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Makijaż permanentny w Krakowie

Tak jak juz pisałam ja chodzę do Odrodzenia na Pomorskiej. Mama zrobiła mi prezent na urodziny w postaci makijażu permanentnego i zostałam stałą klientką A jaki chcesz zabieg sobie zrobić ?
Elonora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 08:06   #135
majka1130
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Jak już wyżej pisałam, naprawde godny polecenia jest ocean urody na bronowickiej, bylam tam znow ostatnio na pazurkaach, pani matylda zrobila mi swietne!!! myla talerze,sprzatalam i nawet zaden odprysk sie nie zrobil!
majka1130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 13:49   #136
malamali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Jak ktoś woli bliżej miasta , to ja polecam bardzo fajny gabinecik Biotica przy Hali Targowej.Bardzo profesjonalny - jestem bardzo zadowolona , a chodzę tam już od trzech lat.Pedicure leczniczy robią bardzo dobrze na jakość , a nie na czas.
malamali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 18:38   #137
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

http://www.studiooceanurody.pl/

to?
Elonora glownie chodzi mi o kwasy, mikrodermabrazje, generalnie zabiegi na twarz
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 20:46   #138
asphodel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Ja mogę polecić dwa:
1)Paradise na Kazimierza Wielkiego -bardzo sympatyczne dziewczyny, szczególnie polecam depilację woskiem, bo szybko, sprawnie, bez zbędnego pastwienia się nad ofiarą , robiłam tam też oczyszczanie twarzy, byłam zadowolona, choć obolała, widziałam też efekt przedłużania rzęs 1:1- bardzo fajnie wyszło
2)Krakowskie Centrum Urody na Stachiewicza-poszłam tam z zakupów grupowych na przedłużanie rzęs, byłam meeega zadowolona, wiele osób mówiło mi, że fajnie wyglądają, nie są przesadzone, ale jednocześnie efekt był potem poszłam na uzupełnienie i nie wiem czy po prostu już się przyzwyczaiłam czy co, ale wydawało mi się, że są rzadsze i zrobione gorzej niz poprzednio. Przy trzeciej wizycie zakładałam znów rzęsy od początku i znów zadowolona wyszłam, robiłam wtedy tez henne brwi- ładnie, równo, bez efektu jastrzębia, ale nabrałam wyrazu jak to powiada moja mama

Byłam też kiedyś w New Image na Dobrego Pasterza na manicure, ale miałam mieszane uczucia, chyba zależy kto robi. Pierwszy raz słabo, szybko lakier zaczął odpryskiwać, natomiast za drugim razem trzymały się ponad tydzień bez jednego odprysku. Może była to kwestia stanu moich paznokci. Przeszkadza mi tam jednak to, że paznokcie są zawsze źle opiłowane i zostają "zadziory". Pod tym miejscem nie mogę się więc podpisać tak do końca...
asphodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 10:07   #139
majka1130
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Tak, o tym właśnie mówie, stronka im troche nie dziala, wiec lepiej zadzwonic, oni maja wszystkie te zabiegi o ktorych wspominalas
majka1130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 10:10   #140
majka1130
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
http://www.studiooceanurody.pl/

to?
Elonora glownie chodzi mi o kwasy, mikrodermabrazje, generalnie zabiegi na twarz
tak wlasnie o nich mi chodzi, stronka troche im szwankuje wiec lepiej zadzwonic, ale maja wszystko to o co pytalas
majka1130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 12:25   #141
malamali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Dziewczyny , jak szukacie dobrego miejsca , to polecam Wam stronkę Dbajosiebie.com- znajdziecie tam same najlepsze gabinety.
malamali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 16:57   #142
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

super ta stronka - dzieki
ja moge polecic pania Justyne z Parendi w Krakowie - bardzo mila dziewczyna
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 16:30   #143
saranella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Makijaż permanentny w Krakowie

Makijaż permanentny Salon Odrodzenie
Elonora bardzo cie proszę wyślij mi na maila swoje zdjęcie permanentnego. Podaje maila saranella@wp.pl byłaś tam a ja chciałąm się doradzić
saranella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 10:53   #144
loveprise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 21
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Z tego co widzę to każda ma swój ulubiony. Ja jestem wierną fanką Revision (są na Szlaku, koło Galerii Krakowskiej). Od dobrych 3 lat tam chodzę, głównie na laser i zabiegi na twarz. Mam swoją stałą listę zabiegów, chociaż ostatnio dziewczynom udało się namówić mnie na mezoterapię. Trochę panikowałam na początku, ale efekt jest super - zresztą wiedziałam że dziewczyny znają moją cerę i znajdą coś odpowiedniego dla niej. Dlatego podstawa to znaleźć salon, do którego będzie mieć się zaufanie i z którego można po zabiegu wyjść, że tak powiem z twarzą ))
loveprise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 15:15   #145
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

ja byłam w salonie Vesuna w Krokusie na zamykaniu naczynek - w sumie byłam zadowolona, niestety po roku naczynka wróciły, ale co do salonu nie mam zastrzeżeń. Raz też byłam w Yve Rocher na mechanicznym oczyszczaniu twarzy - trochę mało dokładne było, ale generalnie oceniam na plus
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 13:40   #146
Berberia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Polecam salon Monari przy ul. Lipińskiego. Ceny całkiem przystępne (można trafić na różne promocje), miła, profesjonalna obsługa. A przy okazji warto też skorzystać z usługi fryzjerskiej. Pani Ela zrobiła cud z moimi cienkimi włosami. Szczerze polecam
Berberia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 16:47   #147
korneliall7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

myślę, że warto zaglądnąć do Artnali, ja zaczęłam tam chodzić i jestem zadowolona robiłam tam manicure i pedicure ale zastanawiam się nad henną albo zagęszczaniem rzęs ale jak na razie się nie nie rozczarowałam salonem
korneliall7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 10:14   #148
loveprise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Ja jestem wierna Revision. Juz raz się przejechałam na testowanie różnych kosmetyczek. Jak juz sie do czegos przekonam to cieżko mi sie odzwuczaić i wdaje mi się, że w przypadku kosmetyczek większość z nas tak ma.
loveprise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 23:13   #149
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

W wątku na temat wykonania tipsów pisałam już o Pani Ani, która przedłuża mi również rzęsy metodą 1:1 (za całość - z jedwabiu płacę 200 zł - dopełnienie - niestety nie pamiętam). Korzystałam 4 razy.
Nawet zażartowałam, że jeśli tak będzie wykonywać wszystkie zabiegi, to za dużo nie zarobi, bo klientki będą potrzebowały "poprawek po paru miesiącach".

Przepraszam, ale jeśli Pani Moderator uzna to za autoreklamę, czy reklamę, to najpierw proponuję samej skorzystać, a później oceniać, bo tak pięknie wykonanych, długo utrzymujących się i nie niszczących naszych - sztucznych rzęs z jedwabiu nie miałam zrobionych nigdy. A to przeszkadzał klej, a to doklejano mi po 3 do mojej jednej, nie wspominając, że po zaledwie paru dniach każda z nich wywijała się w inną stronę (najczęściej w wewnętrzną stronę oka), a po ich zdjęciu wyglądałam jak albinos.

Salon fryzjersko-kosmetyczny, ul. Kazimierza Wielkiego 117 (pawilon obok stacji Orlen)
I piętro, lok. 13
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 22:31   #150
paolkanh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Cytat:
Napisane przez angelene Pokaż wiadomość
Poszukuję kosmetyczki/wizażystki która naprawdę dobrze przedłuży rzęsy. Kiedyś już takie miałam leczy były posklejane i niestarannie przyklejone. Teraz chciałabym kogoś kto zrobiłby to bez komplikacji, Dlatego proszę o namiary na kogoś wartego polecenia. Dziewczyny znacie taką osóbkę?


https://www.facebook.com/BeautyEvolutionKrk polecam dziewczyne kontakt 696411871 dojezdza do domu tu sa jej fotki!!

paolkanh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-28 16:22:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.