GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 16:33   #2461
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
nasza "koleżanka" z facebookowego fanpage'u Glossybox zaczęła kręcić filmiki....jakby ktoś nie poznał to Julitka
Jak tak o niej pisałyście, to myślałam, że to jakaś "konkretna", wyszczekana dziewczyna, a na tym filmiku zobaczyłam mamałygę, która prostego zdania nie potrafi sklecić Nuuudy



EDIT: O matko, jej film, w którym się podnieca tym, że znalazła czterolistną koniczynkę, mówi mi wszystko. Dziękuję, do widzenia
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.

Edytowane przez Lukrecja_Borgia
Czas edycji: 2012-09-28 o 16:36
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 16:39   #2462
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Jak tak o niej pisałyście, to myślałam, że to jakaś "konkretna", wyszczekana dziewczyna, a na tym filmiku zobaczyłam mamałygę, która prostego zdania nie potrafi sklecić Nuuudy
A gdzie można o niej poczytać?

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2012-09-28 o 16:40
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 16:40   #2463
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Pobrali mi już kasę za boxa
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 16:45   #2464
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A gdzie można o niej poczytać?
A w tym wątku dziewczyny pisały, że Julita bardzo aktywnie działa na fanpage'u GB i nie ustaje w zachwytach nad pudełkami, ponadto reaguje bardzo nerwowo na każdą krytykę Glossy. Poprawcie mnie, jeśli pokręciłam
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 16:48   #2465
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
Pobrali mi już kasę za boxa
A mnie nie pobrali, pewnie znowu będzie ten sam problem co przy wrześniowym, ehh już szkoda mi słow
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 16:56   #2466
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
A w tym wątku dziewczyny pisały, że Julita bardzo aktywnie działa na fanpage'u GB i nie ustaje w zachwytach nad pudełkami, ponadto reaguje bardzo nerwowo na każdą krytykę Glossy. Poprawcie mnie, jeśli pokręciłam
Filmik roku

Zamówiłam swój pierwszy (październikowy) GlossyBox Ciekawe co będzie.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 17:18   #2467
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Miałam nadzieję, że może wygram coś w konkursie 6godzin6marek, ale niestety jak zwykle nic
a którejś z Was się udało?
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 20:33   #2468
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Filmik roku

ostatnio nałogowo oglądam urodowe filmiki na youtubie, ale dawno takiej "chały" nie widziałam..ona w ogóle się chyba nie słyszy co mówi do tej kamerki:/ aż dziwne,że jest tak "wyszczekana" na FB. Teraz już wiem dlaczego każdemu odpowiada to samo na fanpage'u i powtarza zdanie o pisaniu maila do firmy a nie zadawać pytania na fanpage .Po prostu nic lepszego nie potrafi wymyślić. Najlepszy jest jej argument kupowania boxów . Powiedziała,że kupuje je głównie dlatego, bo znajduje w nich kosmetyki nietestowane na zwierzętach (coś w tym stylu),bo znalazła takie info na balsamie Bath&Body Work..żenada
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 20:47   #2469
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

oooo matko moja... umarłam. Już pomijając fakt, że w życiu nie poznałabym tej dziewczyny (piękne zdjęcie profilowe na fb ma, wiec tutaj lekki szok...), to nie rozumiem, jak można wrzucic do sieci taki filmik ze sobą w roli głównej?! W internecie od dawna trwa ekspansja tego typu osób, totalnie bezkrytycznych chyba wobec samych siebie, choć trochę zdrowej samokrytyki by im nie zaszkodziło... Filmik nudny jak flaki z olejem, ciągnie się niemiłosiernie, panna nie potrafi się wysłowić, nie zna angielskiego ("nie wiem, jak to czytać ogólnie"), co w dzisiejszych czasach, zwłaszcza dla osóbki z "aspiracjami" na gwiazdę sieci i blogerkę zakrawa na kpinę... Dla ścisłości - w swoim profilu na fb J. napisała, ze zna "German, English, American English". Serio?
No tak - ostatnio na fb rozbawiło mnie, kiedy ktoś w końcu nie wytrzymał i zwrócił jej uwagę, ze słowo "bynajmniej" nie jest równoznaczne z "przynajmniej", więc teraz nie dziwi mnie już jej nieporadność wypowiedzi...
Fajne jest też to, że panna J., jak mówi (w kontekscie balsamu Figs&Rouge) "nie zna zapachu mięty pieprzowej"! Znacie kogoś, kto nie wie, jak pachnie mięta?

No i hit netu zdecydowanie "88 MILI LI" no padłam....

Edytowane przez Make_up_Mouse
Czas edycji: 2012-09-28 o 21:00
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:18   #2470
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Fajne jest też to, że panna J., jak mówi (w kontekscie balsamu Figs&Rouge) "nie zna zapachu mięty pieprzowej"! Znacie kogoś, kto nie wie, jak pachnie mięta?
Ona nie powiedziała mięta pieprzowa, a mięta papierowa Paper zamiast pepper
Ja też nie znam zapachu mięty papierowej.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:21   #2471
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Hhehe, a to zwracam honor, papierowej rzeczywiscie nie znam i ja. Na balkonie hoduję wyłącznie pieprzową.

Fenris - zmieniłaś avatar na poprzedni? Dobrze kojarzę? A czy na tej fotce to Ty jesteś?

Edytowane przez Make_up_Mouse
Czas edycji: 2012-09-28 o 21:23
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 22:01   #2472
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Wiecie co? a mi się tej dziewczyny zrobiło naprawdę szkoda, bo tak sobie myślę, że jest to osoba z problemami, mega dużymi kompleksami. W filmiku mówiła, że ma 21lat, ja dałabym jej max.16, i nie chodzi nawet o wygląd, tylko o to, że jest dość infantylna, nie umie skleić zdania, nie wie co ma powiedzieć lub powtarza jedno info 10 razy... zresztą zgadzam się we wszystkim z Wami, co powiedziałyście wcześniej. Filmik jest słaby. Ja miałam wrażenie, że ona nawet nie próbowała się do tego przygotować. Dziwi mnie, że podeszła do tego tak bezkrytycznie i umieściła to w sieci. Generalnie wyobrażenie jej osoby na podstawie fb, było zupełnie inne. Spodziewałam się wyszczekanej, głupio mądrej dziewuchy, a zobaczyłam kogoś, kto nie jest pewny siebie, kto stara się pokazać, że jest fajny...

Szkoda mi jej, bo teraz pojawi się bardzo wiele głosów, komentarzy, które nie będą miłe. Znajdą się tacy, którzy będą po niej jechać. Z 2 strony, powinna mieć tego świadomość... Szczerze, to nie rozumiem idei tworzenia amatorskich, własnych kanałów na YT.
__________________


Edytowane przez aezn913
Czas edycji: 2012-09-28 o 22:03
aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 22:24   #2473
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Fenris - zmieniłaś avatar na poprzedni? Dobrze kojarzę? A czy na tej fotce to Ty jesteś?
Przed chwilą zmieniałam trzy razy, ale jeśli chodzi Ci o ten, który teraz został to tak, to ja (zresztą poprzedni szary i mroczny też ja ).

aezn913
- niektórzy nie mają samokrytycyzmu albo nie potrafią przewidzieć konsekwencji. Różne są osobowości. Ona widocznie jest z takich.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 22:37   #2474
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Fenris - a co to za mania zmieniania avatara? Ludzie się gubić zaczynają! Hehe, a tak serio - baaardzo fajnie wyglądasz i wpadł mi w oko tatuaż z poprzedniego av., na ramieniu - nieźle się prezentuje

Co do tej panny J. - hmmm... już w sumie powiedziałyście wszystko - i mnie jej trochę żal, ale skoro sama się wystawia na publiczny osąd, to poniekąd ryzykuje i powinna byc świadoma, ze ludzie w necie zjadą wszystko. A tutaj jest po czym jechać, niestety.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 23:26   #2475
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Make_up_Mouse - dziękuję (czas na zmiany to i sobie avek zmieniłam)
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 07:17   #2476
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Wpisałam dzisiaj z ciekawości kod rabatowy, "prezent" od Douglasa w ramach rekompensaty za ostatni Box, KOD NIE DZIAŁA śmieszne, bo jak go dostałam to był aktywy! szok! Liczyli na to, że i tak nikt nie zdąży skorzystać z tego kodu i nie będzie żadnych strat? Żenujące. Eleganckie podejście do klienta, nie ma co
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014

Edytowane przez rybkaa90
Czas edycji: 2012-09-29 o 07:23
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 09:18   #2477
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Wpisałam dzisiaj z ciekawości kod rabatowy, "prezent" od Douglasa w ramach rekompensaty za ostatni Box, KOD NIE DZIAŁA śmieszne, bo jak go dostałam to był aktywy! szok! Liczyli na to, że i tak nikt nie zdąży skorzystać z tego kodu i nie będzie żadnych strat? Żenujące. Eleganckie podejście do klienta, nie ma co
Jak to Napisałaś im o tym? Kod rabatowy miał być bezterminowy, na wszystkie produkty w sklepie online, kod nie dotyczył tylko oferty Box'ów W jaki sposób sprawdzałaś ten rabat?

Douglas zachowuje się skandalicznie Nie dość, że w ogóle nie przejmuje się odpowiedzialnością za "pomyłkę", daje jakieś śmieszne bony, które jak się okazuje w rzeczywistości nie są dla Nas żadną rekompensatą! Rabatu nie można wykorzystać na kolejny DB, tylko na pozostałą ofertę (czyli jest to chwyt, żebyśmy kupiły coś, czego normalnie byśmy nie kupiły), rabatu nie można wykorzystać w sklepie stacjonarnym (więc i tak jesteśmy stratne na wysyłce), teraz się okazuje, że ten rabat w ogóle jest o kant d**y Brawo.

To było moje pierwsze pudełko Douglas i chyba ostatnie. Rozumiem pomyłki, chciałam dać im nawet 2 szansę, pomyślałam sobie ok, przy następnym miesiącu jeśli zdecyduję się na DB kupię coś dodatkowo, wykorzystam rabat, będzie miało to sens... ale w tym przypadku? Nienawidzę takiego podejścia do klienta. Liczenie na naiwność, niewiedzę ludzi. Z 2 strony nie ma się co dziwić jeśli na fb, pojawiają się debilne, ironiczne komentarze chyba zaślepionych klientek Douglasa "faktycznie,koniec świata..." ; "Dziewczyny, jesteście 8ml w plecy ;P ... Toż to tragedia :P ... Bez jaj " ; "Trudno się mówi..." ; "Ale na pudełku pod spodem jest informacja o zawartości: serum Clinique 7 ml. Więc zawartość pudełka zgadza się z opisem na pudełku..."
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 09:59   #2478
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Sprawdzałam wielokrotnie wpisywałam rożne kombinacje i niestety, ale kod jest nieważny. Wysłałam maila do D., niestety nie korzystam z fb. Mam nadzieje, że nie będę miała wątpliwej przyjemności rozmawiać z arogancką przedstawicielką D.
Nie dość, żeby skorzystać z tego kodu trzeba zrobić zakupy za większą kwotę (nie ma kosmetyków za 20zł ) to jeszcze zapłacić za wysyłkę. Super interes i rekompensata Z wielką łaską dostałam ten kod, wręcz zostałam wyśmiana. Pani, która do mnie dzwoniła (nawet nie potrafiła się przedstawić) miała doskonałą zabawę z całej sytuacji i chciała wzbudzić we mnie poczucie winy Jak w ogóle śmiałam się upomnieć o taki "szczegół"? Jakby nie patrzeć zostałam oszukana, kupiłam 15ml produktu, a dostałam tylko 7ml... Nie rozumiem takiego postępowania, liczyli na to że nikt się ie zorientuje? Będziemy wstydziły się upominać o swoje? Może jeszcze będziemy wdzięczne, za te ochłapy i pozostałości po niemieckim DB.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014

Edytowane przez rybkaa90
Czas edycji: 2012-09-29 o 10:10
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 10:36   #2479
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Sprawdzałam wielokrotnie wpisywałam rożne kombinacje i niestety, ale kod jest nieważny. Wysłałam maila do D., niestety nie korzystam z fb. Mam nadzieje, że nie będę miała wątpliwej przyjemności rozmawiać z arogancką przedstawicielką D.
Nie dość, żeby skorzystać z tego kodu trzeba zrobić zakupy za większą kwotę (nie ma kosmetyków za 20zł ) to jeszcze zapłacić za wysyłkę. Super interes i rekompensata Z wielką łaską dostałam ten kod, wręcz zostałam wyśmiana. Pani, która do mnie dzwoniła (nawet nie potrafiła się przedstawić) miała doskonałą zabawę z całej sytuacji i chciała wzbudzić we mnie poczucie winy Jak w ogóle śmiałam się upomnieć o taki "szczegół"? Jakby nie patrzeć zostałam oszukana, kupiłam 15ml produktu, a dostałam tylko 7ml... Nie rozumiem takiego postępowania, liczyli na to że nikt się ie zorientuje? Będziemy wstydziły się upominać o swoje? Może jeszcze będziemy wdzięczne, za te ochłapy i pozostałości po niemieckim DB.
Daj znać, co szanowna obsługa Douglas odpowie

Ja swojego kodu nie sprawdzałam, nie wiem? może maja jakiś chory system, że jak wpisałaś go wcześniej (dla sprawdzenia) to kod jest odnotowany - jako wpisany/wykorzystany ?! Nie umiem tego inaczej wytłumaczyć Ja sobie spokojnie poczekam, do następnego DB i jeśli mój bezterminowy rabat nie będzie działać, to po prostu będę robić wszelką antyreklamę Douglasowi. Nie jestem upierdliwą klientką, rozumiem pomyłki, ale ich zachowanie, podejście do klienta, i ogólne wyjście z sytuacji jest żenujące! Najgorsze jest to, że czytając komentarze, niektórych osób na fb, opadają mi ręce Ludzie płacą za box 53zł! Dostają produkt nie zgodny z ofertą. To jest po prostu oszustwo (nie biorę pod uwagę czy to oszustwo jest w wyniku pomyłki, czy świadomie) - jako klient zostałam oszukana, otrzymałam towar nie zgodny z opisem... a niektórzy, cieszą się z 20zł rabatu, który jest kolejnym naciąganiem, naiwnie wymądrzają się, że 8ml więcej czy mniej nie robi różnicy, nie widzą żadnego problemu Mi osobiście nie zależy na kilku ml serum, ale o uczciwość, a Douglas definitywnie ma swoje klientki w d***
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 11:57   #2480
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Nie wydaje mi się, żeby kod się "przeterminował" z powodu wielokrotnego wpisywania kodu w koszyku. Wielokrotnie tak robiłam z innymi kodami, dodając produkty do koszyka i nie zatwierdzając go. Ostatecznie kody działały.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 13:10   #2481
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, żeby kod się "przeterminował" z powodu wielokrotnego wpisywania kodu w koszyku. Wielokrotnie tak robiłam z innymi kodami, dodając produkty do koszyka i nie zatwierdzając go. Ostatecznie kody działały.
Wydaję mi się to logiczne, przecież wpisując kod nie zrealizowałaś zamówienia, więc i nie zrealizowałaś kodu Dziwne jest jednak, że najpierw kod działał, teraz nie... tak jakby miał jakiś okres ważności, a przecież miał być to rabat bezterminowy! Poza tym ile minęło od otrzymania tych kodów? W moim przypadku nawet nie tydzień... nie minął miesiąc, nie pół roku, aby mogły się dziać takie cudawianki z kolejnymi błędami i pomyłkami w tle
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 14:37   #2482
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Selina Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam maila, że mi kasę pobrali. Ale wcześniej, że będą pobierać i żeby zapewnić środki, nie przysłali.
Mnie też poinformowali, że pobrali, a maila "ostrzegawczego" nie było. Trochę mnie to wkurzyło

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Wpisałam dzisiaj z ciekawości kod rabatowy, "prezent" od Douglasa w ramach rekompensaty za ostatni Box, KOD NIE DZIAŁA śmieszne, bo jak go dostałam to był aktywy! szok! Liczyli na to, że i tak nikt nie zdąży skorzystać z tego kodu i nie będzie żadnych strat? Żenujące. Eleganckie podejście do klienta, nie ma co
Nie wiem, czy można bardziej przegiąć...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Wiecie, że GB wysyła ofertę do blogerek o sponsorowane recenzje (w cenie 5-10 ojro)? Nie ładnie tak z mojej strony kablować, ale na wątku blogowym dziewczyny napisały o tym jasno, przeczytałam, przekazuję tu, bo anty-fanem polskiego GB jestem
Ja dostałam jakiegoś bardzo podejrzanego maila z prywatnego adresu, że ktoś niby reprezentuje jakąś firmę, która z kolei reprezentuje GB i że szukają blogów i stron do publikowania artykułu sponsorowanego. Taaaa, pędzę, lecę...
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 19:58   #2483
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Ja dostałam jakiegoś bardzo podejrzanego maila z prywatnego adresu, że ktoś niby reprezentuje jakąś firmę, która z kolei reprezentuje GB i że szukają blogów i stron do publikowania artykułu sponsorowanego. Taaaa, pędzę, lecę...
Też dostałam coś podobnego. Wystarczy poprosić o ponowne przesłanie maila, tylko że tym razem z adresu firmowego. Następuje po tym wiele mówiąca cisza.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 15:27   #2484
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

ja nie dostałam takiej cennej propozycji pewnie dlatego, że i tak co miesiąc wrzucam GB na bloga
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 18:01   #2485
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
ja nie dostałam takiej cennej propozycji pewnie dlatego, że i tak co miesiąc wrzucam GB na bloga
Też wrzucam. Jakoś Cię, bidulko, pominęli
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 20:28   #2486
BigBeautifulLulu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 118
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ile trzeba mieć GlossyDots, żeby mieć darmowe pudełko? wydaje mi się, że mam tyle, ale na tej nowej stronie nie mogę się połapać :/
BigBeautifulLulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 21:10   #2487
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez BigBeautifulLulu Pokaż wiadomość
Ile trzeba mieć GlossyDots, żeby mieć darmowe pudełko? wydaje mi się, że mam tyle, ale na tej nowej stronie nie mogę się połapać :/
chyba 1000 punktów
__________________

Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 21:13   #2488
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Annabel89 Pokaż wiadomość
chyba 1000 punktów
Na 100% tyle
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 21:33   #2489
BigBeautifulLulu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 118
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dzięki dziewczyny za informację
Zaraz do nich napisze maila, bo skoro mam punkty to chciałabym je wykorzystać....będę się modliła o krem do twarzy bo mi się skończył i tylko dlatego chce wznowić subskrycję
BigBeautifulLulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 22:10   #2490
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Glossybox na fb wspomina coś o tym, że październikowe pudełko będzie "domowym spa"... hmmm, trochę obawiam się, że w zwiazku z tym czekają nas kolejne peelingi, kremy, balsamy i żele pod prysznic... A nie mam na nie ochoty.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 16:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.