Dieta 3d chili - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-28, 13:24   #301
panciaania
Raczkowanie
 
Avatar panciaania
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 53
GG do panciaania
Dot.: Dieta 3d chili

mysle ze kazda woda jest ok, byle duzo
__________________
mam bardzo silną wolę...zawsze ze mną wygrywa
panciaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 14:01   #302
Evaa25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 20
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez panciaania Pokaż wiadomość
dziewczyny jak robicie z kawą? traktujecie ja zawsze jako przekaske? czy pijecie wiecej niz jedna? ja zazwyczaj pilam dwie kawy i nie wiem jak tu wybrnac..
też się nad tym zastanawiałam, na śniadanie wypiłam herbatę zieloną, ale potem oczy mi się zaczęły kleić i wypiłam kawę po pierwszej przekąsce

Jestem już po pierwszym obiedzie i na prawdę mi smakowało niestety kolacja wypada mi na 21 więc chyba zrezygnuję z przekąski i zjem kolację ok 18-19, ale nie wiem czy tak można?
Evaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 18:36   #303
magdda299
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 28
Dot.: Dieta 3d chili

a ja wracam do dietki) nigdy nie miałam takiego zapału przed jakąkolwiek dietą) kurcze te przekąski to naprawdę za dużo, może dlatego że nie mam czasu ich jeść (

dziewczyny czy któraś z was nie jadła przekąsek i jakiś inny efekt był tego? ja owszem mogę zjeść pomarańcza czy banana z cynamonem, ale nie na zajęciach

i ja też tylko łaźnia parowa/sauna ruszam się tyle co na uczelnię, z uczelni i schodami na 3 piętro;D
magdda299 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 20:26   #304
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Dieta 3d chili

Ja nie daje rady bez kawy, muszę ją pić. Jak wstaję o 4:30 to ciężko mi zacząć dzień bez małej czarnej...
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 20:30   #305
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: Dieta 3d chili

mi się zdarzało nie jeśc jakiejś przekąski, bo w pracy nie zawsze mogę sobie zrobić przerwę. Nie jadłam jej potem, bo wszystko by się poprzesuwało, a ja nie chcę jeść kolacji o 21:/ Mimo to po 7 dniach było -2kg W dni kiedy mogę tego dopilnować - jem planowo, jeśli nie - to trochę zmieniam, nie ma wyjścia.
A co do ruchu... ja też tylko sauna na razie, no i jakieś tam latanie po schodach w pracy więc niewiele. Ale może się rozkręcę i będę chodziła na basen
Bardzo bym chciała chudnąć jakiś 1 kg na tydzień. W ten sposób jest szansa, że to się potem utrzyma no i do lata będę już wyglądać super!

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
Ja nie daje rady bez kawy, muszę ją pić. Jak wstaję o 4:30 to ciężko mi zacząć dzień bez małej czarnej...
a słodzisz ją? jeśli nie - to nie widzę większych problemów.
__________________
zapraszam na moją stronę z pracami:
www.szydelkomania.pl.tl

60...58...50
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 20:30   #306
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez magdda299 Pokaż wiadomość
a ja wracam do dietki) nigdy nie miałam takiego zapału przed jakąkolwiek dietą) kurcze te przekąski to naprawdę za dużo, może dlatego że nie mam czasu ich jeść (

dziewczyny czy któraś z was nie jadła przekąsek i jakiś inny efekt był tego? ja owszem mogę zjeść pomarańcza czy banana z cynamonem, ale nie na zajęciach

i ja też tylko łaźnia parowa/sauna ruszam się tyle co na uczelnię, z uczelni i schodami na 3 piętro;D
Ja mam takie dni, że czasami pomijam przekąski a czasami łączę (tak jak dzisiaj przekąskę z kolacją - jeden pomidor z ziołami prowansalskimi i dwie kromki chleba z polędwicą zjadłam to razem o 18:00 jako kolację...) No ale wcześniej dałam sobie odpowiednio w kość ćwicząc
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 21:44   #307
myssie
Raczkowanie
 
Avatar myssie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta 3d chili

Hej

Jak super, że coraz więcej dziewczyn dołącza do grona dietowiczek
Ja dzisiaj po 5 dniu. 12 h w pracy, więc własciwie wszystkie posiłki, prócz śniadania zjadłam w robocie. Po powrocie [wieeem, powinnam rano] zwazyłam się i dobiłam do pełnych 2 kg po 5 dniu na minusie oczywiście

Dzisiaj na śniadanko jogurt z kiwi i imbirem, dałam go odrobinkę mniej, żeby tak ostrożnie bo ma dość intensywny smak i nawet mi smakowało Na przekąskę znane mi już pomidorki z ziołami, a na obiad filet z kurczaka w sosie jogurtowym - niebo w gębie! Ale poracja z przepisu zdecydowanie dla mnie zbyt duża, zwłaszcza z tą sałatką.. nie dałam rady zjeść wszystkiego. Potem jabłko z cynamonem i na kolację kanapki Po powrocie do domku przygotowywałam na jutro makaron włoski i powiem Wam, że cudowne aromaty rozprzestrzeniają się po mieszkanku! Wręcz się nie mogę doczekać jutra, do godziny 14:00

I też, podobnie jak Wy staram się dokładać do diety ćwiczenia. 3 razy w tygodniu planuję Na więcej nie mam czasu, samo gotowanie na następne dni zajmuje mi sporo, do tego jeszcze mam sesję więc nauka mnie pochłania. 3 dni w tyg to póki co max. Po egzaminach może uda mi się zwiększyć dawkę ruchu
myssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 08:47   #308
marzenamia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 67
Dot.: Dieta 3d chili

Hej dziewczyny! Ja zaczynam od dzisiaj Małą mam motywację ze względu na wieczne odchudzanie ale myslę, że dam radę z Waszą pomocą Kefir z bananem i cynamonem wypity( nie wiem jak Wy czy jecie banana i popijace kefirem czy robicie sobie koktail)bo ja właśnie tak zrobiłam ale wyszedł bardzo gęsty i nawet smaczny. Mam pytanie do dziewczyn które już są na diecie czy jak w jadłospisie napisane jest że banan ma mieć 150g to chodzi o banana w skórce czy bez i tak samo z grejpfrutem 250g ze skórką czy bez? Czy któraś z Was zaczęła może dzisiaj? Ja zaczynam od wagi 70 kg,bo przez ostatnie parę dni mi się kilogram przytyło ale to wina mojej niedoczynności tarczycy przez którą nie mogę ustabilizować wagi

Edytowane przez marzenamia
Czas edycji: 2013-01-29 o 08:48
marzenamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 09:00   #309
littledirty
Raczkowanie
 
Avatar littledirty
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Dieta 3d chili

a ja od 20 dni nie dostałam diety ma ktoś ten sam problem, czy wszyscy podostawali? Nie idzie sie nawet do nich dodzwonić...
littledirty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 09:09   #310
marzenamia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 67
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez littledirty Pokaż wiadomość
a ja od 20 dni nie dostałam diety ma ktoś ten sam problem, czy wszyscy podostawali? Nie idzie sie nawet do nich dodzwonić...
Ja też trochę czekałam na przesyłkę ale pisałam do nich na meila na którym przysłali potwierdzenie zamówienia. Nie na inne bo nie odpisują admin@dieta3d.pl podaj w wiadomości numer zamówienia.
marzenamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 09:18   #311
littledirty
Raczkowanie
 
Avatar littledirty
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez marzenamia Pokaż wiadomość
Ja też trochę czekałam na przesyłkę ale pisałam do nich na meila na którym przysłali potwierdzenie zamówienia. Nie na inne bo nie odpisują admin@dieta3d.pl podaj w wiadomości numer zamówienia.
Właśnie napisałam na ten adres, oby mi przesłali. Jestem tak zła że mam chęć pójścia na policje. Nikt nie będzie mnie kiwał. Ich chroni prawo jeszcze przez 10 dni. Dobrze że mam blisko komisariat haha.
littledirty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 11:47   #312
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Dieta 3d chili

1 dzień O ile sam banan z cynamonem smakuje mi bardzo bardzo, to z kefirem TRAGEDIA, nie mam blendera niestety, więc nie mogłam zrobić koktajlu herbata z imbirem i pomidory lepiej smakują niż mi się wydawało, ale i tak zjadłam połowę, dla mnie to za dużo Czekam na obiad, jestem tak ciekawa, że nie mogę się doczekać
__________________
Włosy:
50>56>65


Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 12:22   #313
weronika506
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 76
Dot.: Dieta 3d chili

hihi ja dopiero od dzisiaj startuje rano ok 8:30 zjadłam yogurt z cynamonem szału nie ma ale mozna zjesc potem o 12:30 zjadłam pomidorki z ziołamii daodałam tez czosnku i posiekanej chili i cholera jasna pali mnie w srodku jak nie wiem co a ile juz czasu mineło ale pije wode i jakoś daje rade a o 15 mam obiad .. U mnie jest plus bo na diete przeszła mama i moja siortra takze jest rażniej pilnujemy sie trzymam za was kciuki zeby tylko leciała w dół ta nasza waga
weronika506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 12:34   #314
Evaa25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 20
Dot.: Dieta 3d chili

Ja po dzisiejszym obiedzie wiem, że już na pewno nie tknę papryczki chili!!! Zjadłam zaledwie pół porcji, a pali mnie wszystko nawet nos w środku. Następnym razem dodam przyprawę zamiast surowej papryczki.

Dziewczyny po ilu dniach najlepiej się zważyć?
Evaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 12:50   #315
marzenamia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 67
Dot.: Dieta 3d chili

Mi pomidory w gardle stały. Teraz są takie niedobre bez smaku a do tego zioła są za suche, następnym razem zioła utrę w mozdzierzu. Zaraz obiad więc mam nadzieję, że tym się najem a jeżeli chodzi o chilli w pierwszym dniu na obiad to zrozumiałam że szczypt czyli w proszku a nie świeże. Często siusiam
marzenamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 13:06   #316
Efti
Raczkowanie
 
Avatar Efti
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 87
Dot.: Dieta 3d chili

2 dzień wszystko ok, tylko te wczorajsze pomidory w ziołach jakoś nie za bardzo mi podeszły . Mam pytanie do osób z większym stażem z 3d czy można mieszać posiłki, w sensie, żeby wybrać ze spisu posiłki i samemu stworzyć to, co będzie się jadło w dany dzień? Czy może trzeba się trzymać dokładnie każdego posiłku jeden po drugim w każdy dzień?
__________________
Keep Ya Head Up
Efti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 13:40   #317
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Efti Pokaż wiadomość
2 dzień wszystko ok, tylko te wczorajsze pomidory w ziołach jakoś nie za bardzo mi podeszły . Mam pytanie do osób z większym stażem z 3d czy można mieszać posiłki, w sensie, żeby wybrać ze spisu posiłki i samemu stworzyć to, co będzie się jadło w dany dzień? Czy może trzeba się trzymać dokładnie każdego posiłku jeden po drugim w każdy dzień?
Z większym stażem nie jestem, ale z tego co zrozumiałam można wymieniać śniadania między sobą, obiady itp. Czyli np, jeśli smakował Ci dzisiejszy obiad możesz zjeść jutro, ale nie na przekąske czy kolacje

Zjadłam obiad, ostre, ale dobre i mam na jutro bo duuużo wyszło. Oni na prawdę to każą jeść za jednym razem?
__________________
Włosy:
50>56>65


Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 13:42   #318
Efti
Raczkowanie
 
Avatar Efti
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 87
Dot.: Dieta 3d chili

Tak właśnie mi się wydawało, że nie to będzie żaden problem więc dziękuję za potwierdzenie . Mi kurczaczek w warzywach z ryżem bardzo smakował, nawet na ostro i też zostało mi na dzisiaj bo nie dałam rady zjeść wszystkiego na raz
__________________
Keep Ya Head Up
Efti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 15:53   #319
magdda299
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 28
Dot.: Dieta 3d chili

dziewczyny, wy też tak grzeszycie? ja dziś właśnie przed chwila zjadłam 5 ciastek z czekoladą ;(( ale w sumie przez cały dzień kefir z bananem, kurczak z warzywami i ryżem, na kolację serek wiejski z papryką, w sumie chyba to nie tragedia te ciasteczka?

Czy dietka uda mi się bez przekąsek?
__________________
14.01 ------> 76,5 kg
19.01-27.01 -----> 73kg dietka przerwana ;(
28.01 ------> 74,7 kg startujemy na nowo

cel I ------> 70 kg
cel II ------> 65 kg
magdda299 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 16:25   #320
myssie
Raczkowanie
 
Avatar myssie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Patrysia007 Pokaż wiadomość
Zjadłam obiad, ostre, ale dobre i mam na jutro bo duuużo wyszło. Oni na prawdę to każą jeść za jednym razem?
Myślę, że jak zjesz mniej to się nic nie stanie Nie warto w siecie wciskać na siłę dużych porcji, ale warto jeść regularnie a z tym to ja mam problem i dlatego o niektórych godzinach wciskam w siecie - zwłaszcza śniadania...
Też dużo potraw wychodzi mi dośc sporych i bezproblemowo rozkładam sobie na 2 dni

Cytat:
Napisane przez Efti Pokaż wiadomość
Tak właśnie mi się wydawało, że nie to będzie żaden problem więc dziękuję za potwierdzenie . Mi kurczaczek w warzywach z ryżem bardzo smakował, nawet na ostro i też zostało mi na dzisiaj bo nie dałam rady zjeść wszystkiego na raz
ja mieszam dość intensywnie i póki co waga poleciała w dół, więc chyba nie nabroiłam czasem zdarza mi się, że wymieniam WSZYSTKIE posiłki z danego dnia, bo a to coś nie smakuje, a to nieporęczne będzie w pracy, a to na zimno niedobre... itp itd sama już wlasciwie układam sobie dni. dziś np mam dzień 6, na przekąskę po obiedzie mam mizerię, ale zrobiłam pastę bananową z otrębami i cynamonem, bo na ogórki nie miałam ochoty. :P

Cytat:
Napisane przez magdda299 Pokaż wiadomość
dziewczyny, wy też tak grzeszycie? ja dziś właśnie przed chwila zjadłam 5 ciastek z czekoladą ;(( ale w sumie przez cały dzień kefir z bananem, kurczak z warzywami i ryżem, na kolację serek wiejski z papryką, w sumie chyba to nie tragedia te ciasteczka?

Czy dietka uda mi się bez przekąsek?
uda się! tylko pracuj nad silną wolą! początki zawsze są trudne, zwłaszcza jak organizm nieprzyzwyczajony do niepodjadania między posiłkami... z moją wolą też ciężko, ale póki co się trzymam. ale kuszą mnie czekoladki stojące nieopodal, czy dania "szybkie" np w north fish za którymi mega przepadam... [a w pracy mijam codziennie]. nie możemy się dać pokusom, damy radę!
__________________
Jazda z koksem!
72,3-70,3-69,4-68,8- 68,1-67,0-66,7-65,7-64-62-61-60.. może kiedyś..
myssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 16:42   #321
Evaa25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 20
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez littledirty Pokaż wiadomość
Właśnie napisałam na ten adres, oby mi przesłali. Jestem tak zła że mam chęć pójścia na policje. Nikt nie będzie mnie kiwał. Ich chroni prawo jeszcze przez 10 dni. Dobrze że mam blisko komisariat haha.
Oni tam mają chyba jakiś bałagan bo ja dostałam poradnik papierowy w zeszły czwartek, a zamówiłam też wersję elektroniczną, której nie otrzymałam. Napisałam do nich, wysłali mi załączniki i wiadomość, że wysyłają przesyłkę (którą już dostałam) . Podejrzewam, że trochę się pogubili.
Evaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 16:48   #322
magdda299
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 28
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez myssie Pokaż wiadomość

uda się! tylko pracuj nad silną wolą! początki zawsze są trudne, zwłaszcza jak organizm nieprzyzwyczajony do niepodjadania między posiłkami... z moją wolą też ciężko, ale póki co się trzymam. ale kuszą mnie czekoladki stojące nieopodal, czy dania "szybkie" np w north fish za którymi mega przepadam... [a w pracy mijam codziennie]. nie możemy się dać pokusom, damy radę!
no to w takim razie, nie mam wyrzutów sumienia no ale kurcze ja lubię słodycze, a z dnia na dzień nie potrafię odstawić;( no ale to wszystko trzeba powoli, powoli

A Ty jak masz chęć to wciągnij sobie czekoladkę, nic się nie stanie
__________________
14.01 ------> 76,5 kg
19.01-27.01 -----> 73kg dietka przerwana ;(
28.01 ------> 74,7 kg startujemy na nowo

cel I ------> 70 kg
cel II ------> 65 kg
magdda299 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 16:52   #323
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Dieta 3d chili

Wspomagacie się suplementami polecanymi przez 3D?
Jak sobie przeglądam ta stronę, jestem ciekawa Acai Berry 900, bo mi się obiło o uszy. W ich rankingu jest na drugim miejscu i mnie ciekawi...
__________________
Włosy:
50>56>65


Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 17:22   #324
marzenamia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 67
Dot.: Dieta 3d chili

Piszecie że kurczak z warzywami chińskimi to duża porcja. Ja nie jem za duzo ale pierś 150g i warzywa 200g to nie aż tak dużo żeby zostawiać na drugi dzień. Ja co prawda też wszystkiego nie zjadłam może ze trzy łyzki zostały. Kurcze już sama nie wiem czy te porcje są tak wielkie?
marzenamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 18:10   #325
Mira901
Przyczajenie
 
Avatar Mira901
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 21
Dot.: Dieta 3d chili

Wszyscy mają dietę, mam i ja !

Witam wszystkie dziewczyny dzisiaj przyszedł listonosz z dietą zaczynam od 1 lutego, mam jeszcze 2 dni na zrobienie zakupów ( waga obowiązkowo!!) i pomiary.
Będę się starała trzymać diety, aby spróbować wszystkiego ( jak mi coś nie posmakuje zaznaczę sobie w tym "kalendarzyku" żeby do tego nie wracać )
Będę się chwalić efektami ( jeśli będzie czym oczywiście )
O diecie przeczytałam już chyba wszystko co jest możliwe, na yt oglądałam filmy u RockGlammPrincess i Saruni7771 i właśnie tam dziewczyny dzieliły sie swoimi doświadczeniami. Czytam również blogi dziewczyn na diecie.

Jestem bardzo zdeterminowana i mam nadzieję że uda mi się wytrzymać na diecie i będzie się czym pochwalić )

Trzymam za wszystkie kciuki i powodzenia w dążeniu do idealnej sylwetki )
Mira901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 18:39   #326
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez magdda299 Pokaż wiadomość
dziewczyny, wy też tak grzeszycie? ja dziś właśnie przed chwila zjadłam 5 ciastek z czekoladą ;(( ale w sumie przez cały dzień kefir z bananem, kurczak z warzywami i ryżem, na kolację serek wiejski z papryką, w sumie chyba to nie tragedia te ciasteczka?

Czy dietka uda mi się bez przekąsek?
bez przekąsek to nie za dobrze. Właśnie dlatego zjadłaś te ciastka, bo są za duże przerwy między posiłkami. Jak twój organizm się przyzwyczai do jedzenia co 3 godziny to cię tak do podjadania nie będzie ciągnęło. A 5 ciastek to jednak dużo - następnym razem wymień je na czekoladę z chili na przekąskę

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

U mnie dziś ładnie i bez grzeszków mam nadzieję, że tak już zostanie. Tylko trochę za mało piłam, więc zaraz idę sobie zrobić wielki kubek herbaty z imbirem
Bardzo mi się podoba ta dieta
__________________
zapraszam na moją stronę z pracami:
www.szydelkomania.pl.tl

60...58...50
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 18:50   #327
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez marzenamia Pokaż wiadomość
Piszecie że kurczak z warzywami chińskimi to duża porcja. Ja nie jem za duzo ale pierś 150g i warzywa 200g to nie aż tak dużo żeby zostawiać na drugi dzień. Ja co prawda też wszystkiego nie zjadłam może ze trzy łyzki zostały. Kurcze już sama nie wiem czy te porcje są tak wielkie?
Moim zdaniem duża, wyszło tyle ile robię np. dania chińskiego lub spaghetti dla 3 osób. Dzisiaj sobie nałożyłam jedzenia tak od serca więc na 2 mi wychodzi

Mira901- witamy!
__________________
Włosy:
50>56>65


Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 18:55   #328
renulka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta 3d chili

zrobiłam przed chwilą na kolację racuchy z otrębów...
tego się nie da usmażyc, wszystko się rozłazi. ma ktoś jakiś sposób, żeby się udało??
renulka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 19:08   #329
myssie
Raczkowanie
 
Avatar myssie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez marzenamia Pokaż wiadomość
Piszecie że kurczak z warzywami chińskimi to duża porcja. Ja nie jem za duzo ale pierś 150g i warzywa 200g to nie aż tak dużo żeby zostawiać na drugi dzień. Ja co prawda też wszystkiego nie zjadłam może ze trzy łyzki zostały. Kurcze już sama nie wiem czy te porcje są tak wielkie?
mi akurat kurczak z warzywami chińskimi na patelnię wyszedł taki akurat na jeden obiad. nie przejadłam się ale nie byłam też po nim głodna. ale np. filet z kurczaka w sosie jogurtowym, do tego ta sałatka - to zdecydowanie za dużo! może nie aż tyle, żeby rozdzielić na dwa dni.. ale całości nie dałam rady zjeść. zupa krem z marchewki za to wyszła mi tak obszerna, że spokojnei miałam z tego dwa syte obiady a nie podwajałam porcji z przepisu...

Cytat:
Napisane przez magdda299 Pokaż wiadomość
A Ty jak masz chęć to wciągnij sobie czekoladkę, nic się nie stanie
mam sporo do zrzucenia, więc planuję dośc restrykcyjnie przestrzegać diety polecam Ci ta czekoladę z chili, może się tym nie najesz a zawsze to coś słodkiego!
nie rezygnuj z tych przekąsek, to nie będziesz podjadać [choć ja nie rezygnuję a pokusy mam, ale to raczej z łakomstwa a nie z głodu]. banan z cynamonem i otrębami, czy jabłko z cynamonem, albo pomarańcza z cynamonem wypadają dośc słodko

Cytat:
Napisane przez renulka99 Pokaż wiadomość
zrobiłam przed chwilą na kolację racuchy z otrębów...
tego się nie da usmażyc, wszystko się rozłazi. ma ktoś jakiś sposób, żeby się udało??
nie wiem, jak racuchy bo jeszcze z nimi nie walczyłam. jeśli w przepisie jest mleko to gdzieś wyczytałam, żeby otreby chwile wcześniej w mleku namoczyć i wtedy lepiej się wiążą

właśnie wcinam sobie kolacyjke - zrobiłam sobie dziś kanapki z chlebka razowego z serkiem light, polędwicą sałatą , pomidorem i ziołami prowansalskimi
pieczywa na tej diecie brakuje mi najbardziej bo bardzo lubię kanapki wszelkiego rodzaju. miałam zjeść na kolację jogurt z otrębami, ale zamieniłam na kanapki :P
generalnie zauważyłam, że dziś dzień 6 u mnie a ja między posiłkami chodze bardziej głodna niż dnia 1 czy 2, wiecie może od czego to zależy? nie przestawiam kolejności posiłków, ani nie pomijam przekąsek. również nie podjadam nic innego. jedynie zamieniam potrawy zgodnie z dozwolonymi zasadami.. tymczasem dzisiaj już miałam taki constans, że na godzinę przed każdym posiłkiem burczało mi w brzuchu
__________________
Jazda z koksem!
72,3-70,3-69,4-68,8- 68,1-67,0-66,7-65,7-64-62-61-60.. może kiedyś..
myssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 19:09   #330
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Dieta 3d chili

Dziewczyny już chyba pisały, żeby dużo mniej mleka dodać.
__________________
Włosy:
50>56>65


Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-28 11:01:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.