Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-06, 02:57   #751
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Skika Pokaż wiadomość
Przepraszam Bella i Katja co to jest LU -nie znam tej strony??? Jestem nowa prosze o odp.
Laboratorium Urody
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 11:46   #752
gagusia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 6
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
nooo przyszlo mi moje derma stamp 0,5 i jestem baardzo zadowolona . przy dosickaniu do skory slychac takie ciche "pykniecia" kiedy igielki przebijaja sie przez skore) wyprbowalam na bliznie na brodzie i na zmarszczke na czole na to proste serum z wit c bo dzis tez paczka z mazidel przyszla. czuje lekkie mrowienie po stemplowaniu krew sie pojawiala wieczorem atakuje skore pod oczami tylko tam chyba nie dam rady smarowac sie wit c.- czolo i broda lekkie szczypanie i mrowienie mi nie przeszkadza-nawet mi sie podoba. chyba poleci kwas hialuronowy z olejem z pestek truskawek. myslicie ze moze byc? najwyzej juztro z rana pomaze sie wit c
Hej
A jaki rodzaj blizny masz na brodzie?? Ja też zamówiłam sobie ale derma roller 0,5 mm gdyż chcę sobie poprawić kondycję twarzy (pozostałości po trądziku typu rozszerzone pory i malutkie dziurki), ale nie wiem czy ta długość będzie odpowiednia, gdyż sporo sie naczytałam o tym w necie i podobno derma roller zadziała ale o igiełkach nie krótszych niż 1 mm. Kurcze sama już nie wiem Na pewno nie zdecyduję się na taka długość tym bardziej na dzień dobry. Wiem, ze na pewno coś tam pomoże ale wiadomo chciałoby sie uzyskać jak najlepszy efekt.
Czy któraś radziła sobie z tymi właśnie problemami derma rollerem o takiej długości?? Jakie były efekty??
gagusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 11:58   #753
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

mam wypukla o srednicy ok 5 mm. na zdjeciu dobrze nie widac ale nie znalazlam lepszego ujecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ospa.jpg (6,1 KB, 71 załadowań)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 12:06   #754
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Powiedz mi Olkie, czy ten stempel ma jakis "ogranicznik" zeby za gleboko sobie tego nie wbic? Moze glupie pytanie, ale do rolki sie juz przyzwyczailam, a to jest nowosc
I czemu stempel a nie roller pod oczy, czyli ten wezszy?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 12:31   #755
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

stepmel bo jest precycyjny i dociera mi baardzo daleko pod oczy. a "ogranicznik" to dziala tak ja w rolce. igielki wystaja na te 0.5mm i glebiej raczej nie da sie wbic

dzis mam lekko podpuchniete jakby przeplakala caly dzien- ale nie sa zaczerwienione wieczorem zrobie sobie chlodzacy kompres
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 08:53   #756
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

kurcze dziewczyny. posmarowalam sie na noc serum z wit c ok 10 % zrobionym a dzisiaj jest dramat!!! dostalam uczulenia a juz kiedys stosowalam wit c. jedno oko mam tak podpuchniete i rozowe jakby mi ktos porzadnie przyfasolil. do tego cala twarz mam w czerwonych kropeczkach !nigdy wiecej wit c nawet tydzien po stemplu.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 10:47   #757
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny. posmarowalam sie na noc serum z wit c ok 10 % zrobionym a dzisiaj jest dramat!!! dostalam uczulenia a juz kiedys stosowalam wit c. jedno oko mam tak podpuchniete i rozowe jakby mi ktos porzadnie przyfasolil. do tego cala twarz mam w czerwonych kropeczkach !nigdy wiecej wit c nawet tydzien po stemplu.
spokojnie, ja tez przy pierwszych rolowaniach mialam pryszcze, tudziez wysypke. Moze za mocno cisnelas i dlatego Ci oko spuchlo?
A tak w ogole, to uzywalas kiedys rolki? Mozesz miec alergie na tytan, bo pewnie z tego sa wykonane igly.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2013-04-07 o 14:31
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 15:11   #758
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

alergi nie mam na tytan bo swego czasu bylam ...hmmm.... dosc mocno wykolczykowana a to nie sa male kropeczki tylko czerwone plamy z krosteczek i mialam pol twarzy spuchniete;/ najbardziej oczywiscie tam gdzie bylo klucie. rano jak wstalam to nie dosc ze strasznie swedzialo to jedno oko mialam tak spuchniete ze nie moglam go otworzyc a pod okiem taka banka. naklowalam sie 2 dni temu .nie sparowalam wtedy wit c tylko kwasem hialuronowym z olejem z pestek truskawki. rano lekko podpuchniete w ciagu dnia do wieczora ladnie wszytko zniklo. i wieczorem sie posmarowalam. a dzis rano twarz laciata i opuchnieta najbardziej pod oczami! wzielam zyrtec i troche przechodzi.jak zejdzie mi opuchlizna to test zrobie na bliznie na brodzie ( jej okolice tez sie po serum zaczewienily) i niczym nie posmaruje. zobacze czy to wida igielek czy serum - obstawiam serum.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 16:26   #759
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Aha, to moze faktycznie wina witaminy C.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 21:23   #760
Bella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 23
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny!

Nadal będę wdzięczna za odp. w sprawie roztępów - czy po rollowaniu pupy można nakładać chemiczne kremy/sera typu Eveline itp.?

A teraz kolejne pytanie i kolejny problem, mianowicie worki pod oczami...
Po przeczytaniu tego artykulu:
http://www.czasnazmiane.pl/artykuly/...locholina.html

oraz po natrafieniu na wypowiedź którejś z Was na TYM właśnie forum, zastanawiam się nad zakupem tej całej fosfatydylocholiny (matko, co za słowo!!). I moje pytanie jest następujące: myślicie, że można to nakładać po rollowaniu bezpośrednio na skórę powiek, czy lepiej zmieszać z czymś, a jeśli tak, to z czym? (może z kwasem hialuronowym?)

Dziękuję z góry za Wasze sugestie! Nie chcę sobie zrobić krzywdy..

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-04-11 o 22:05 Powód: Link do sklepu
Bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 09:24   #761
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Bella Pokaż wiadomość
Dziewczyny!

Nadal będę wdzięczna za odp. w sprawie roztępów - czy po rollowaniu pupy można nakładać chemiczne kremy/sera typu Eveline itp.?

A teraz kolejne pytanie i kolejny problem, mianowicie worki pod oczami...
Po przeczytaniu tego artykulu:
http://www.czasnazmiane.pl/artykuly/...locholina.html

oraz po natrafieniu na wypowiedź którejś z Was na TYM właśnie forum, zastanawiam się nad zakupem tej całej fosfatydylocholiny (matko, co za słowo!!). I moje pytanie jest następujące: myślicie, że można to nakładać po rollowaniu bezpośrednio na skórę powiek, czy lepiej zmieszać z czymś, a jeśli tak, to z czym? (może z kwasem hialuronowym?)

Dziękuję z góry za Wasze sugestie! Nie chcę sobie zrobić krzywdy..
Wydaje mi sie, ze zadne kremy z konserwantami nie nadaja sie do rolowania (Eveline). Co do fosfa...costam to nie wiem, nie ma tu skladu.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-04-11 o 22:05 Powód: Edycja cytatu
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 09:54   #762
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

melduje ze uczulenie trzyma i nie puszcza. prawa czesc twarzy mocniej spuchnieta i swedzi. na czole krostki wypelnione plynem, na brodze tez. wieczorem opuchlizna prawie zeszla ale rano znow sie pojawila,nigdy wiecej wit c !
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 10:01   #763
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
melduje ze uczulenie trzyma i nie puszcza. prawa czesc twarzy mocniej spuchnieta i swedzi. na czole krostki wypelnione plynem, na brodze tez. wieczorem opuchlizna prawie zeszla ale rano znow sie pojawila,nigdy wiecej wit c !
Jestes absolutnie pewna, ze to przez witamine? Jak to mozliwe, ze tylko polowa twarzy? Nie rolowalas calej? BTW, skoro to polowa, to moze przypadkiem zlapalas polpasca? Nie wiem, jakie dokladnie sa objawy, ale sprawdz sobie na necie.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 10:40   #764
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

nie rolowalam twarzy. stemplowalam tylko pod oczami zmarszczke i blizne. a spuchnieta mam twarz prawie cala wlasciwie pol bardziej . przy miejscach stemplowania mam czerwone plamy. serum nakladalam na cala twarz dzien po stemplowaniu. kiedy juz twarz byla uspokojona.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-04-08 o 10:42
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 10:41   #765
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Jestes absolutnie pewna, ze to przez witamine? Jak to mozliwe, ze tylko polowa twarzy? Nie rolowalas calej? BTW, skoro to polowa, to moze przypadkiem zlapalas polpasca? Nie wiem, jakie dokladnie sa objawy, ale sprawdz sobie na necie.
mogła spać na jednym boku, wtedy ten bok na którym spała jest bardziej podrażniony
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 10:43   #766
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
mogła spać na jednym boku, wtedy ten bok na którym spała jest bardziej podrażniony
dzis spie na plecach wiec;D wlasnie wypilam wapno
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 11:38   #767
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dzis spie na plecach wiec;D wlasnie wypilam wapno
wapno powinno pomóc
dziwne, że występuje asymetria przy podrażnieniach, jeśli nie można jej wytłumaczyć np. spaniem na boku... Ale się zdarza
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 11:44   #768
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

wysypuje rownomiernie ale puchnie mi bardziej jedna strona.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 18:07   #769
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Bella Pokaż wiadomość
Dziewczyny!

Nadal będę wdzięczna za odp. w sprawie roztępów - czy po rollowaniu pupy można nakładać chemiczne kremy/sera typu Eveline itp.?

A teraz kolejne pytanie i kolejny problem, mianowicie worki pod oczami...
Po przeczytaniu tego artykulu:
http://www.czasnazmiane.pl/artykuly/...locholina.html

oraz po natrafieniu na wypowiedź którejś z Was na TYM właśnie forum, zastanawiam się nad zakupem tej całej fosfatydylocholiny (matko, co za słowo!!). I moje pytanie jest następujące: myślicie, że można to nakładać po rollowaniu bezpośrednio na skórę powiek, czy lepiej zmieszać z czymś, a jeśli tak, to z czym? (może z kwasem hialuronowym?)

Dziękuję z góry za Wasze sugestie! Nie chcę sobie zrobić krzywdy..
Bello,ciekawy pomysł na powieki,będę czekała na twoją opinię-może jeszcze ktoś ma w tej sprawie jakieś sugestie.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-04-11 o 22:07 Powód: Edycja cytatu
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 18:22   #770
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

jakoz ze twarz jest zmasakrowana uczuleniem sprawdze na wszelki wy[adek czy to nie wina metalu z ktorego zrobione sa igielki. docisnelam kilka razy stempelek na przedramieniu. zobaczymy czy bedzie uczulenie

edit. ogladam wlasnie miejsce klucia na rece i jedynie co widac to malenkie czerwone kropeczki- miejsca gdzie igielki sie wbijaly. nic wiecej. zadnych krosteczek wypelnionych plynem anie zaczewienienia. a skora w tym miejscu jest podatna na zaczerwienienia przy jamimkolwiek uszkodzeniu skory.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-04-08 o 20:47
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:09   #771
Bella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 23
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez nesca1705 Pokaż wiadomość
Bello,ciekawy pomysł na powieki,będę czekała na twoją opinię-może jeszcze ktoś ma w tej sprawie jakieś sugestie.
Nesca - napisałam w tej sprawie do jednej pani dr zajmującej się zabiegami medycyny estetycznej oraz bezpośrednio do sklepu z zapytaniem o skład. Dam znać jak otrzymam odpowiedzi, chcę tego spróbować zanim zdecyduję się na bardziej inwazyjny zabieg.
Bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:36   #772
klotylda abc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 78
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Miałam napisać, czy dałam radę posmarować sokiem z cytryny skórę po rolowaniu. Otóż nawet sama myśl o tym była już bolesna, toteż wszystko zrobiłam na sucho. Niech mi się kolagen tworzy z witaminy C zawartej w organizmie, bo z zewnątrz nie da rady. Rolowanie było traumatyczne, także nie mam zamiaru dotykać twarzy niczym aż do jutra. Mam zaognioną skórę, no ale trudno się mówi. Mam co prawda igiełki 1,0 mm, ale mam grubą i tłustą cerę, toteż myślałam że będzie to odpowiedni rozmiar dla mnie. Ale o dziwo moja szyja, gdzie jest cienka skóra zniosła rolowanie o wiele lepiej, interesujące...
klotylda abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 22:36   #773
adasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam, ja też roluje się od pewnego czasu. Najbardziej nieprzyjemną częścią jest dla mnie rolowanie czoła. Stosuje gotową ampułkę, wymieniną już tu na wątku, ale potem mam bardzo wysuszoną skórę i muszę posmarować jakimś olejkiem. Dotąd używałam kapsułki A+E (rybki Gal) i nie wiem czy to dobrze? Zastanawiam się nad ARYA LAYA BALANCER, to takie dwufazowe serum (bez emulgatorów) dostępne min aptece Doz?. Może ktoś mi doradzi czy można to stosować po rolce czy jakiś inny olejek?

adasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 09:21   #774
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez klotylda abc Pokaż wiadomość
Miałam napisać, czy dałam radę posmarować sokiem z cytryny skórę po rolowaniu. Otóż nawet sama myśl o tym była już bolesna, toteż wszystko zrobiłam na sucho. Niech mi się kolagen tworzy z witaminy C zawartej w organizmie, bo z zewnątrz nie da rady. Rolowanie było traumatyczne, także nie mam zamiaru dotykać twarzy niczym aż do jutra. Mam zaognioną skórę, no ale trudno się mówi. Mam co prawda igiełki 1,0 mm, ale mam grubą i tłustą cerę, toteż myślałam że będzie to odpowiedni rozmiar dla mnie. Ale o dziwo moja szyja, gdzie jest cienka skóra zniosła rolowanie o wiele lepiej, interesujące...
Nie rob na sucho, to bez sensu....Rolowanie ma na celu wprowadzenie pewnych substancji w glab skory. owszem, samo nakluwanie wspomaga wytwarzanie kolagenu, ale z odpowiednimi specyfikami jest bardziej skuteczne. Poza tym mniej boli, niz na suchej skorze. Nawet nie chce o tym myslec
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 12:24   #775
ankazranka88
Raczkowanie
 
Avatar ankazranka88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 162
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Kobietki poradzcie cośik na te rozstępki... I kot ma z tym jakieś doświadczenia i widział efekty..?
ankazranka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:16   #776
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez ankazranka88 Pokaż wiadomość
Kobietki poradzcie cośik na te rozstępki... I kot ma z tym jakieś doświadczenia i widział efekty..?
tu wiekszosc roluje twarz, nie wiem, czy ktos Ci odpisze.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 21:52   #777
klotylda abc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 78
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Katja, nie zrobię więcej na sucho, na pewno. Dziś w zielarni poprosiłam o jakiś preparat bez konserwantów, dobry pod roller i babka mi zaoferowała serum firmy AVA z serii Professional Home SPA, takie w ampułkach. Nie kupiłam jednak bo boję się, że są tam jednak jakieś sztuczności. Czy mogłybyście dziewczyny, które się na tym znacie, określić po składzie czy to można zaaplikować tak głęboko w skórę? Z góry dziękuję za radę.

Składniki /INCI/: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Ellastin, Soluble Collagen, PEG-40Hydrogenated Castor Oil, Enteromorpha Compressa Extract, Panax Ginseng Root Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract, Sorbitan Caprylate, Triethanolamine, Parfum, Cinnamyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Lilial, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone.
klotylda abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 09:32   #778
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez klotylda abc Pokaż wiadomość
Katja, nie zrobię więcej na sucho, na pewno. Dziś w zielarni poprosiłam o jakiś preparat bez konserwantów, dobry pod roller i babka mi zaoferowała serum firmy AVA z serii Professional Home SPA, takie w ampułkach. Nie kupiłam jednak bo boję się, że są tam jednak jakieś sztuczności. Czy mogłybyście dziewczyny, które się na tym znacie, określić po składzie czy to można zaaplikować tak głęboko w skórę? Z góry dziękuję za radę.

Składniki /INCI/: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Ellastin, Soluble Collagen, PEG-40Hydrogenated Castor Oil, Enteromorpha Compressa Extract, Panax Ginseng Root Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract, Sorbitan Caprylate, Triethanolamine, Parfum, Cinnamyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Lilial, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone.
Moim zdaniem sie nie nadaje. Kup sobie skladniki w sklepie z polproduktami i sama zrob serum
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 10:53   #779
Bella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 23
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny,
wracam do tematu fosfatydylocholiny na wory !
Odpisała mi Pani ze sklepu, że oczywiście używanie tych ampułek wymaga ukończenia szkolenia w zakresie mezoterapii igłowej... Jestem gotowa zaryzykować i na własną rękę sprawdzić czy to zadziała. Czyli najpierw rollowanie, potem trochę z ampułki (5 ml od razu nie zużyję). Tego się z niczym nie miesza, roztwór jest już gotowy do wkłucia. Myślicie, że będzie ok? Bo w sumie co się może stać, skoro przeznaczeniem tej substancji jest mezoterapia igłowa? Może efekt będzie mniej skuteczny po rollowaniu niż po mezo, ale krzywdy sobie chyba nie zrobię? Co o tym sądzicie?
Bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 17:18   #780
klotylda abc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 78
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Katja, a czy krople witaminowe przeznaczone dla dzieci, dostępne w aptece są bezpieczne pod roller?
Mają one takie substancje pomocnicze:

Substancje pomocnicze:
Sodu wodorotlenek, RRR-α-tokoferol, Butylohydroksyanizol, Kwas cytrynowy jednowodny, Disodu fosforan dwunastowodny, Sacharyna sodowa, Makrogologlicerolu hydroksystearynian, Glicerol, Aromat pomarańczowy, Woda oczyszczona.

Edytowane przez klotylda abc
Czas edycji: 2013-04-10 o 17:20
klotylda abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.