Studniówka 2008 część II - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-07, 22:32   #1921
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez molpyd Pokaż wiadomość
tym zdjeciem utwierdzilas mnie calkowicie, ze wygladalas PRZECUDNIE !!!
zazdroszcze i składam pokłon
Dziękuję Ci kochana bardzo serdecznie Ty tez koniecznie wstaw fotki ze swojego balu juz po nim, napewno bedziesz rewelacyjnie wygladac
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:37   #1922
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
Tak mam podkład rożswietlający+kreski czarnym eye-linerem+oczka pokryte pyłkiem brokatowym w kolorze intensywnie chabrowym+tusz do rzęs+błyszczyk z drobinkami srebra
a nie mialas nic na policzki??
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:37   #1923
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez aneciaaniolek Pokaż wiadomość
Hej! Dziewczyny, pomocy jestem zaproszona na studniówkę na 31 stycznia i mam problem z sukienką. Bo zawsze w mojej szkle było tak, że dziewczyny nakładały długie sukienki, a w tym jest jakaś moda na krótkie. Nie wiem jaką ja mam założyć, bo ta studniówka jest w innym mieście i nie chciałabym czuć się głupio... hi hi
Może klasycznie: mała czarna i postaw na dodatki?
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:40   #1924
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
a nie mialas nic na policzki??
Podklad byl na calej buzi z tym,ze na policzki troszke grubsza warstwa...
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:41   #1925
aneciaaniolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Studniówka 2008 część II

Prawdę mówiąc, gdybym już miała iść w krótkiej, to nałożyłabym swoją z połowinek ale to tak głupio dwa razy w tej samej sukience ;p może kiedyś wkleję fotkę to ją zobaczycie, ale narazie nie wiem jak to się robi myślę ze jednak zdecyduję się na jakąś długą i prostą... hmm
aneciaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:41   #1926
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Studniówka 2008 część II

aha czyli bez rozu , a jaki to podklad?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:43   #1927
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
No fajne są takie spineczki i taniutkie Tylko musisz byc przygootwana,ze nie utrzymaja Ci wloskow, sluza jedynie jako ozdobki fryzury...
wiem wiem wlasnie po to sa mi potrzebne

wlasnie, powiedz jaki podklad mialas...
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 22:45   #1928
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
wiem wiem wlasnie po to sa mi potrzebne

wlasnie, powiedz jaki podklad mialas...
Kurcze nie wiem czy to nie zostanie uzane za reklame...
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:52   #1929
makowa paniennka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: Studniówka 2008 część II

U nas jest odrobinę inaczej z połowinkami, odbywają się w klubach i nikt nie kupuje na nie specialnych sukienek itd. itp. Nie mogę się przyzwyczaić do tych waszych połowinek
__________________
Studniówka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229922
makowa paniennka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:59   #1930
aneciaaniolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Studniówka 2008 część II

To muszę Ci powiedzieć że masz czego żałować, bo moje były super i na studniówkę zaprosił mnie chłopak, z którym właśnie wtedy się bawiłam, więc przynajmniej nie mam problemu z nim ;p
klaudynka18 - właśnie poszperałam na forum i znalazłam Twoje fotki. Musze powiedzieć że wyglądałaś naprawdę ślicznie chyba sporo się z tym wszystkim namęczyłaś, ale przecież było warto
aneciaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 23:10   #1931
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez karotka1 Pokaż wiadomość
ale szczerze to jakby moj partner bylby bardziej zainteresowany jakaś inna dziewczyna na studniowce to bylo by mi przykro...
ja to bym byla wsciekla i jednoczesnie chyba bym sie poryczala ,a nawet na pewno...


Hmm wiecie czego sie boje..bo moj partner wyjezdza na narty tydzien przed moja studniowka i boje sie ,zeby mu sie cos nie stalo ,bo jeszcze nie potrafi jezdzic na nartach A ja chcialabym spedzic ta studniowke tylko z nim i z nikim innym,po prostu nie wyobrazam sobie inaczej
W ogole to troche krotko znam swojego partnera ii nie wiem jak to bedzie na tej studniowce,ale chyba da sie przytulic ,co? hehe,jak myslicie


klaudynka-teraz swietnie widac makijaz na tej fotce,ladnie ci w nim Tez bym taki chciala,ale niestety chyba nie jest to dobry pomysl ,bo mam wlosy blond i nie jestem za bardzo opalona ,wiec w oczkach na tak ciemno lub czarno i z czarnym eyelinerem bede chyba wygladala komicznie ;/


Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiem czy to nie zostanie uzane za reklame...
hmm jak podasz sama nazwe to zadna reklama
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 07:18   #1932
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
ja to bym byla wsciekla i jednoczesnie chyba bym sie poryczala ,a nawet na pewno...


Hmm wiecie czego sie boje..bo moj partner wyjezdza na narty tydzien przed moja studniowka i boje sie ,zeby mu sie cos nie stalo ,bo jeszcze nie potrafi jezdzic na nartach A ja chcialabym spedzic ta studniowke tylko z nim i z nikim innym,po prostu nie wyobrazam sobie inaczej
W ogole to troche krotko znam swojego partnera ii nie wiem jak to bedzie na tej studniowce,ale chyba da sie przytulic ,co? hehe,jak myslicie


klaudynka-teraz swietnie widac makijaz na tej fotce,ladnie ci w nim Tez bym taki chciala,ale niestety chyba nie jest to dobry pomysl ,bo mam wlosy blond i nie jestem za bardzo opalona ,wiec w oczkach na tak ciemno lub czarno i z czarnym eyelinerem bede chyba wygladala komicznie ;/



hmm jak podasz sama nazwe to zadna reklama
Ok to nie ma problemu Mialam podklad rozswietlajacy giordani gold z firmy oriflame
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 11:27   #1933
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
Ok to nie ma problemu Mialam podklad rozswietlajacy giordani gold z firmy oriflame
wlasnie przegladalam online katalog i cos nie widze tam tego podkladu Trzymal sie dobrze az do rana? bo ja mam rozswietlajacy z avonu,ale nie mieni sie tak ladnie,a u ciebie widac takie drobinki,ale moze to kwestia oswietlenia hmmm
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 12:14   #1934
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Studniówka 2008 część II

ja mysle dziewczyny uzyc na podklad pudru rozswietlajacego, moze da podobny efekt
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 12:45   #1935
lipciaa
Raczkowanie
 
Avatar lipciaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Queen Of The Damned Pokaż wiadomość
Ja włosy mam tak za ramiona, więc myślę, że da się zrobić z loczkami . Teraz pozostaje tylko kwestia sukienki , na allegro wypatrzyłam kieckę http://allegro.pl/item291307747_wspa...na_miare_.html jak dla mnie boska. Strasznie mi się spodobała
zamawiłam sukienkę u tej pani, na swoją 100dniówkę... radzę Ci zamówć darmowe probki materiałów, bo kolory są bardzo przekłamane ;p

Cytat:
Napisane przez Justi189 Pokaż wiadomość
Dziewczyny..studniówkę mam 1 luty..i chciałabym oczywiście skorzystać z solarium..bo nie chce być taka biała ;p..powiedzcie mi ..kiedy powinnam zacząc?? i ile razy powinnam pojsc..oczywiscie piję już teraz prawie codziennie soczek z marchwi, zeby był lepszy efekt
może już któraś z Was rozpoczęła "sesję"

A teraz prośba do Maturzystek, które już niestety "po" wielkim balu ..dajcie jakieś rady..już wiecie co i jak..to może poradzcie coś tak ogólnie dzieki

ja jak na razie..jeszcze brak sukienki, dodatków itp..planuje wybrać się na zakupy w ferie..czyli w przyszłym tygodniu
na mojej 100dn (5.01) chyba tylko 3 dziewczyny były w gorsetach! strasznie dużo miało skromne sukienki do kolan nikt się na nikogo nie krzywił liczyła się tylko dobra zabawa

Cytat:
Napisane przez malinaaack Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy "zapuszczam" paznokcie na studniówkę ale jeden mi sie nadłamał, jak mogę nie dopuść do tego, żeby całkiem się złamał?
idź co kosmetyczki , niech ci nałoży żel lub jednwab w to miejsce

Cytat:
Napisane przez sylwiaa18 Pokaż wiadomość
heh ok musze sie troche wytlumaczyc..tanczylismy razem tylko 2 tance i potem juz kazde poszlo do swojego partnera, wiec nie bylo tak ze podebralam partnera kumpeli bo pozniej on bawil sie caly czas z nia i razem juz nie tanczylismy bo ja tez musialam zajac sie swoim partnerem. na kncu imprezy gadalismy z moim partnerem i nim ale to tylko dlatego ze Magda soebi gdzies poszla obrazona.. kurde no głupio mi wiem ze nie powinnam..ale wiecie jak to jest- wpadlismy sobie w oko juz odkad sie poznalismy teraz troche alkoholu i poszlo...
moim zdaniem , źle zrobiłąś ... gdyby moj partner i kolezanka zrobili mi taka scene, to bym się chyba pod ziemie zapadła ... przeproś ją, naściemniaj że byłaś pijana... dziewczyna nie musi wiedziec, ze tego nie żałujesz
Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy!!!!
bylam dzis na solarium i wyszły mi na ramionach okropne czerwone plamy w tych miejscach gdzie kiedys mialam lupiez pstry, okropnie to wygląda, czy ktoras z was to miala?? tzn ja mysle ze mialam lupiez pstry bo to byly takie biale luszczace sie place, swedzialy ale troche to zaniklo a dzis patrze w lazience i czerwone plamy, dermatolog niezbędny? czy musze odstawić soalrium?
moim zdaniem niezbędna jesr wizyta u dermatologa w zamian solarium, kup sobie balsam z garniera daje bardzo łądny efekt
__________________
I know U'll be a sun...
In somebody else's sky...
But why can't it be mine...
lipciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 12:47   #1936
lipciaa
Raczkowanie
 
Avatar lipciaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
wlasnie przegladalam online katalog i cos nie widze tam tego podkladu Trzymal sie dobrze az do rana? bo ja mam rozswietlajacy z avonu,ale nie mieni sie tak ladnie,a u ciebie widac takie drobinki,ale moze to kwestia oswietlenia hmmm
jestem konsultantką Ori i muszę przyznać, że sama używam Giordani nałożyłam go około 18, a gdzieś około 3 rano zaczął mi spływać ( a wywijałam na parkiecie ostro) szczerze Ci go polecam
__________________
I know U'll be a sun...
In somebody else's sky...
But why can't it be mine...
lipciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 12:58   #1937
la soleil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 45
Dot.: Studniówka 2008 część II

Co do tego GORDANI to sie zgadzam, używałam tego przez wakcje kiedy byłam bardzo opalona dawał śwtny efekt nie tylko na twarzy al ei na całym ciele:p

ale mam jeszcze jedno pyatnie:
JAK UTRWALIĆ MAKIJAŻ ROBIONY SAMODZIELNIE????
la soleil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 12:59   #1938
Gosiaq89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Studniówka 2008 część II

Hej All Glownie do lasek co myslicie o tej kiecce .. do bialego gorsetu ...? Nadaje sie mozna w niej smignac na studniowke . :PP
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 275122562.jpg (92,3 KB, 100 załadowań)
__________________
GosiaQ
Gosiaq89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 13:03   #1939
la soleil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 45
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Gosiaq89 Pokaż wiadomość
Hej All Glownie do lasek co myslicie o tej kiecce .. do bialego gorsetu ...? Nadaje sie mozna w niej smignac na studniowke . :PP
Kiecka jak kiecka i spokojnie możesz ubrać do niej biały gorset,a jest on cały biały czy ma jakiś dodatek?
la soleil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 13:14   #1940
Gosiaq89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Studniówka 2008 część II

No wlasnie Chodzi o to ze gorset jest bialy tylko ze ma wstawki czarne ;/ i wiazanie tez .. ale chodzi o to ze stud mam w niedziele .. a do gorsetu juz nic nie dostane .. i ta kiecka wlasnie bedzie pozyczana od kumepeli .. a czy kiecka ladna to chodzilo mi czy ogolnie brzydka nie jest :Pp do tego czarne buty hmm .. i nie wiem jaka narzute kupic :P tzn co na gorset zarzucic .. czy bolerko czy jakis zakiet? zrestza to i tak sie zdejmie .. ale juz sama nie wiem ;/ i tak zeby to sie jakos ta calosc komponowala .. kiecka gorset plus cos na wierz .. i jak to zrobic?
__________________
GosiaQ
Gosiaq89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 13:28   #1941
la soleil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 45
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Gosiaq89 Pokaż wiadomość
No wlasnie Chodzi o to ze gorset jest bialy tylko ze ma wstawki czarne ;/ i wiazanie tez .. ale chodzi o to ze stud mam w niedziele .. a do gorsetu juz nic nie dostane .. i ta kiecka wlasnie bedzie pozyczana od kumepeli .. a czy kiecka ladna to chodzilo mi czy ogolnie brzydka nie jest :Pp do tego czarne buty hmm .. i nie wiem jaka narzute kupic :P tzn co na gorset zarzucic .. czy bolerko czy jakis zakiet? zrestza to i tak sie zdejmie .. ale juz sama nie wiem ;/ i tak zeby to sie jakos ta calosc komponowala .. kiecka gorset plus cos na wierz .. i jak to zrobic?
Tzn tak spudnica mi sie podoba, klasyczna ale ładna!!!
Ale ja na twoim miejscu zrobiła bym tak;
Jeżeli jest gorset biały z czarnymi wstawkami to raczej bardziej pasowała by czarna spódnica i do tego np taki króciótkie bolerko w kolorze czarbym...było by tak czarno-biało-czarno i wedlug mnie ładnie by to wyglądało..
a taka kiecke można kupić w jakiś niedrogich butkichach, halach handlowych tam jets tego nawięcej i wcale nie takie drogie a ładne [ widziałam dośc fajna za 115 zł były rożne kolory, ale była tez czarna gdzie od dołu szedł czarny kwaitek -optycznie wydłużał nogi!!!];]
la soleil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 13:34   #1942
samanta69
Przyczajenie
 
Avatar samanta69
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 20
Dot.: Studniówka 2008 część II

hej planuję zrobić sobie taką fryzurkę.Co o niej sądzicie?
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/18429/hudgens_4081407gp.jpeg
Ja się po prostu w niej zakochałam
Poszukuję tylko takich kolczyków,również w kolorze złota(bo takie chcę dodatki).Widziała któraś z Was takie?
Mam czerwoną sukienkę.Co polecacie założyć na nią i w jakim kolorze?

pozdrawiam
__________________
Maturzystka 2008
samanta69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 13:47   #1943
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
nigdy nie używałam samoopalacza, boje się ze będę cała z zaciekach, matko, ze teraz musiało mnie to spotkać!
dziewczyny samoopalające się!? co stosujecie?

To ja sie wypowiem o kosmetykach brązujących


Podstawą jest dokładny peeling przed nałożeniem pierwszy raz takiego balsamu. Ja odradzam same samoopalacze. Lepsze są balsamy które powoli tworzą lekką opaleniznę. Myślę że 3-4 aplikacje dają najlepszy efekt, więc zacznij ze 3-4 dni wcześniej. Potem zaczyna się łuszczyć skóra i robią się plamy. Odradzam wszelkie samoopalające kosmetyki przy jasnych ubraniach (np. białe, kremowe) bo wtedy w czasie ruchu skóra sie ściera i ubrania sie brudzą (da się to wyprać bez problemu).

Co do samego nakładania, to lepiej małymi ilościami aplikować i dokładnie wmasować aż do wchłonięcia. Po smarowaniu umyj mydłem ręce od wewnątrz (nadgarstki od wewnątrz szczególnie). Jeśli masz odkryte plecki to musi ci ktoś pomóc ze smarowaniem żeby wyszło równo.

Ja szczególnie sobie chwalę L'Oreal Sublime bronze(jakoś tak) w żelu bo natychmiast się wchłania i nie brudzą się tak ubrania. Ma drobinki złota. Do twarzy najlepsze są te kremy do twarzy z Dove (2 odcienie do wyboru). Łatwo się je aplikuje. Te chusteczki z Daxa też

Ehhh...to wszystko co ja wiem.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 14:02   #1944
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Studniówka 2008 część II

Dla tych kobietek co myślą nad sukienka. Proponuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fikusnna%20sliwka.jpg (39,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg et09_0002.jpg (36,3 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg et15_0001.jpg (34,9 KB, 41 załadowań)
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 14:28   #1945
Oleczka1689
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: Studniówka 2008 część II

To teraz moja kolej heh ja mam studnióweczke 19- to już tak niedługo....nie mogę sie doczekać:
Osoba towarzysząca niby jest Dobry kolega znamy sie już chyba wieki...ale ponieważ jestem panikara mam przeczucie ze coś nie będzie po mojej myśli
Włosy Lekki irokez z wypuszczoną grzywką i takimi blaszkami z tyłu a no i czerwona róża żywa wpięta...
SukienkaWłaśnie sie szyje...obawiam sie efektów będzie z czarnej tafty z czerwonym tiulem u dołu
ButyNo właśnie jeszcze nie mam i mam trochę problem...czy cos w stylu lat 60tych czy normalne klasyczne tzw piętki???
PaznokcieTipsy-już sie umówiłam na 18
Makijażsiostrzyczka mi robi ma talent wiec sie nie martwię tylko że marzyłam o sztucznych rzęsach i w każdym zakładzie kosmetycznym mówią mi co innego....
Mam parę pytań:
Jak utrwalić makijaż??
Rajstopy czy pończochy??
Brokat do ciała???Taki żeby były maleńki drobinki srebra ale dosyć widoczne...
A i czy polecacie depilacje brwi u kosmetyczki?
Oleczka1689 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 14:30   #1946
novitzka
Zadomowienie
 
Avatar novitzka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stw
Wiadomości: 1 619
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez bLonD_bEjBe Pokaż wiadomość
Dla tych kobietek co myślą nad sukienka. Proponuje
Czerwona jet boska, skąd?
__________________
Niech niesie nas nasza własna, nie innych siła bezwładu.
Twórzmy samych siebie, a nie bądźmy tworzeni.
Ernest Raymond


[niebiesko-biały herb, a na nim święty znak!]
novitzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 14:33   #1947
samanta69
Przyczajenie
 
Avatar samanta69
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 20
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Oleczka1689 Pokaż wiadomość
Mam parę pytań:
Jak utrwalić makijaż??
Rajstopy czy pończochy??
Brokat do ciała???Taki żeby były maleńki drobinki srebra ale dosyć widoczne...
A i czy polecacie depilacje brwi u kosmetyczki?
pończochy,ja będę miała z dove,tak kosmetyczka zrobi to profesjonalnie
__________________
Maturzystka 2008
samanta69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 14:34   #1948
Oleczka1689
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: Studniówka 2008 część II

a to moja kiecka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_4.jpg (4,5 KB, 228 załadowań)
Oleczka1689 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 14:52   #1949
weronika506
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 76
Dot.: Studniówka 2008 część II

Tu moje dodatki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg but.jpg (20,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bizuter.jpg (20,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg but2.jpg (16,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg but5.jpg (19,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg toreb.jpg (11,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tył.jpg (21,2 KB, 63 załadowań)
weronika506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 15:18   #1950
ktosikija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16
Dot.: Studniówka 2008 część II

gosiaczek ja też mam łupież pstry. Męczyłam się z plamkami ok roku, i dopiero tydzien temu poszlam do dermatologa.. teraz smaruje ręce strasznie smierdzącym żelem i czekam az to zniknie. podczas kazdego prysznica robię ostry peeling bo mam zamiar już niedługo iść na solarke. Co prawda chodzilam na solarki i smarowalam sie balsami brązującymi już wczesniej, w trakcie "choroby", ale po wczesniejszym peelingu , nawet jak miałam jeszcze plamki.. ale to mi ładnie pokrywało, nie było żadnych plamek, niestety na jakieś 2 tygodnie, a później znowu to sami.
ktosikija jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.