Essence cz. IX - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-22, 21:54   #211
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Essence cz. IX

Rzeszów

Byłam dziś w Naturze i potwierdzam, że limitki nie było a byłam popołudniu Jutro się niestety nie wybiorę ale na wieści czekam

Nie rozumiem tej polityki, wysyłają do kraju limitke i nie w całości czemu ma to służyć bo chyba nie zadowoleniu klientek...
A tak chciałam te kolorowe kredki
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:56   #212
mawia
Raczkowanie
 
Avatar mawia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 96
Dot.: Essence cz. IX

No to super sytuacja w Krakowie. Ja myślałam, że Blossoms pojawią się 28 kwietnia, tak jak w gazetce i chyba się spóźniłam bo w Krakowie już nigdzie nie dostane kwiatkowego pudru ani niezapominajkowego lakieru... Chyba, że wiecie gdzie jeszcze w Krakowie mogę to dostać to jutro zaraz po święconce polecę do Natury
mawia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:58   #213
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
Rzeszów

Byłam dziś w Naturze i potwierdzam, że limitki nie było a byłam popołudniu Jutro się niestety nie wybiorę ale na wieści czekam

Nie rozumiem tej polityki, wysyłają do kraju limitke i nie w całości czemu ma to służyć bo chyba nie zadowoleniu klientek...
A tak chciałam te kolorowe kredki

podejrzewam, że chyba nie nam oceniać politykę essence, my nie mamy rozumieć, my mamy wielbić chociaż nie można oprzeć się wrażeniu, że takie wybrakowane limitowanki to zwykłe resztki, ochłapy dla nas- klientek drugiej kategorii
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:06   #214
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Tak. Są dwie szafy, są nowości i w ogóle ta Natura jest kochana - niedawno upolowałam w niej pasiaka z ItW, ze dwa miesiące temu trąbiłam o pełnym standzie RtP. W innej warszawskiej Naturze takie cudowności to by się rozeszły w trymiga.

Na Głębockiej byłam w środę (mają dostawy poniedziałek, środa i piątek, przynajmniej tak mi pani powiedziała) i nic nie było, więc stwierdziłam że nawet jak będzie dostawa, to pojawi się limitka wyłożona po południu albo jutro. W związku z tym postanowiłam uderzyć na Bemowo. I to był dobry ruch.
Fajna, bo daleko Na odludziu można powiedzieć - jest przy pętli autobusowej Dla mnie ta N jest baaardzo dalekooo.... i dlatego rzadko w niej bywam - na wypad na Bródno muszę poświęcić minimum 3 godziny! O tej N wiedzą chyba tylko tubylcy i kursantki robiące PJ W każdym razie ja właśnie tak się dowiedziałam o istnieniu tej N
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:11   #215
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. IX

Wydaje mi się że róże i pierścionki do nas nie dotrą. Tu jest link do bloga desti i mamy na nim zdjęcie standu: http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...-wrazenia.html . Widziałam też zdjęcie polskiego standu i nie ma w nim miejsca na róże i pierścionki.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:12   #216
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez LeChatBlanc Pokaż wiadomość
W Gdańsku City Forum około godziny 18 brak eyelinerów czarnych, czarnych cracków i pędzelków do linera, poza tym chyba wszystko było. Mają na zapleczu ukryte blossoms i pani zgodziła się sprzedać mi lakierki
Dziś w Douglasie w Alfie około 19 udało mi się kupić wszystkie produkty których nie było w City Forum, panie dopiero układały w szafie nowości.
W Galerii Przymorze brak limitki i nowości!

Zrobiłam dziś wieeelkie zakupy essencowe.. W końcu zamiast chodzić po sklepach mogę się do matury uczyć
Kupiłam wszystkie lakiery blossoms, czarny cracker, hello holo, circus confetti, z twinsów troya (który jest cuuudowny), czarny eyeliner i pędzelek do niego.
Poza tym dostałam od cioci puderek i róż z blossoms i jestem dziś najszczęśliwszą osobą na świecie.
więc to byłaś ty?

Żeby Pani zgodziła się sprzedać Blossom musiałam gderać przez 10min. i prosić o telefon do kierowniczki z pytaniem 'czy może sprzedać'
Ale udało się - mam kwiatkowy rozświetlacz, niezapominajkowy lakier i ciemniejszy błyszczyk
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:19   #217
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że róże i pierścionki do nas nie dotrą. Tu jest link do bloga desti i mamy na nim zdjęcie standu: http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...-wrazenia.html . Widziałam też zdjęcie polskiego standu i nie ma w nim miejsca na róże i pierścionki.
Właśnie o to chodzi. Że nas traktują jak ...
Kurcze pierścionek, jak pierścionek, ale róż
Trzeba napisać do dystrybutora, że co to za kwiatki
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 22:20   #218
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. IX

W Zabrzu są nowości, ale nie wyłożone, bo Panie nie miały czasu. Kazały zaglądnąć po świętach )

A jutro spotykam się ze znajomą z Niemiec która ma dla mnie różyk i puderek
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:21   #219
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez LeChatBlanc Pokaż wiadomość
W Gdańsku City Forum około godziny 18 brak eyelinerów czarnych, czarnych cracków i pędzelków do linera, poza tym chyba wszystko było. Mają na zapleczu ukryte blossoms i pani zgodziła się sprzedać mi lakierki
Dziś w Douglasie w Alfie około 19 udało mi się kupić wszystkie produkty których nie było w City Forum, panie dopiero układały w szafie nowości.
W Galerii Przymorze brak limitki i nowości!

Zrobiłam dziś wieeelkie zakupy essencowe.. W końcu zamiast chodzić po sklepach mogę się do matury uczyć
Kupiłam wszystkie lakiery blossoms, czarny cracker, hello holo, circus confetti, z twinsów troya (który jest cuuudowny), czarny eyeliner i pędzelek do niego.
Poza tym dostałam od cioci puderek i róż z blossoms i jestem dziś najszczęśliwszą osobą na świecie.
Zazdroszczę różu
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:22   #220
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Fajna, bo daleko Na odludziu można powiedzieć - jest przy pętli autobusowej Dla mnie ta N jest baaardzo dalekooo.... i dlatego rzadko w niej bywam - na wypad na Bródno muszę poświęcić minimum 3 godziny! O tej N wiedzą chyba tylko tubylcy i kursantki robiące PJ W każdym razie ja właśnie tak się dowiedziałam o istnieniu tej N
Ja nie tubylec, a prawka nie mam. Po prostu w szale uwielbienia Essence zwiedziłam kiedyś wszystkie Natury w Warszawie. Dla mnie na końcu świata jest ta na Skoroszach, ale i tam raz dotarłam.
A pętla to dla mnie plus, w godzinach niekorkowych z centrum można tam dojechać w pół godziny. Ale ja jestem przyzwyczajona do długaśnych wędrówek po mieście i to lubię.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:30   #221
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Zazdroszczę różu
a ja zazdroszcze limitki...

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a w konstantynwie jest bloosom? :| bo jak tak t sie chyba zdziwie :P

dojechac mzna 43 ale teraz nie jezdz i i trzeba przesiasc sie na Zdrowiu (Lodzi) w autobus zastepcy, wysiasc w Konstantynowie w parku na swiatlach (4 parki na skrzyzowaniu) isc caly czas prosto Lodzka i po prawo bedzie Galeria Knstantynow a w srodku Natura
haha zbyt skomplikowane dla blondynki a tak serio to jak będę miała chwilę to się wczytam , poszukam na zumi i jakoś trafię ale obecnie i tka nie mam kasy więc..
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 22:37   #222
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
podejrzewam, że chyba nie nam oceniać politykę essence, my nie mamy rozumieć, my mamy wielbić chociaż nie można oprzeć się wrażeniu, że takie wybrakowane limitowanki to zwykłe resztki, ochłapy dla nas- klientek drugiej kategorii
otóż to
Najpierw Elf się na nas wypiął, teraz Essence leci w kulki, no pięknie pięknie
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:51   #223
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
otóż to
Najpierw Elf się na nas wypiął, teraz Essence leci w kulki, no pięknie pięknie
A co Elf zrobiło bo się nie orientuję.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:54   #224
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A co Elf zrobiło bo się nie orientuję.
wlasnie,wlasnie? (lubimy sensacje, nie ma co )
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:02   #225
LeChatBlanc
Raczkowanie
 
Avatar LeChatBlanc
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 91
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
więc to byłaś ty?

Żeby Pani zgodziła się sprzedać Blossom musiałam gderać przez 10min. i prosić o telefon do kierowniczki z pytaniem 'czy może sprzedać'
Ale udało się - mam kwiatkowy rozświetlacz, niezapominajkowy lakier i ciemniejszy błyszczyk
taaak, to ja to widzę, że zasłużoną robotę wykonałaś, a mi się udało z niej skorzystać, dziękuuję


ja się zastanawiam nad błystkiem z blossoms ale czekam najpierw na Wasze opinie, bo wydałam dziś tyle pieniędzy na kosmetyki essence, że nawet nie chcę o tym myśleć
LeChatBlanc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:05   #226
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A co Elf zrobiło bo się nie orientuję.
Już nie wysyła do Polski.
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:05   #227
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. IX

Mnie błyszczyk bardzo się spodobał. Napiszę jutro więcej.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:12   #228
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Essence cz. IX

Mam już dosyć tego traktowania ze strony Essence. Zdenerwowałam się zwłaszcza jak zobaczyłam ile opakowań perfum jest u Desti. A w Polsce rzucili 3 żebyśmy się cieszyły. Chyba przestanę koczować na Essence.
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:17   #229
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Już nie wysyła do Polski.
A to dranie. Jak ja jeszcze nic nie kupiłam
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 23:22   #230
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mnie błyszczyk bardzo się spodobał. Napiszę jutro więcej.
a masz ciemniejszy, czy jaśniejszy?
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:32   #231
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Czy u kogoś są jeszcze pomadki AM z Catrice i mógłby mi kupić? Prooszę ...

A tak na temat, kupiłam pomarańczowy błyszczyk z RTP. Jest piękny! A tak się bałam, że będę śmiesznie wyglądać.
U mnie są, ale chyba nie wszystkie kolory. Jakiego numerka szukać?
__________________


agaku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:35   #232
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. IX

Straszliwie jestem wkurzona, że nie ma różu, najbardziej mi na nim zależało, szczególnie, że kocham róże w płynie. Ja wróciłam do swojej rodzinnej miejscowości, ale limitka jeszcze nie wystawiona ;( zastanawiam się nad puderem z B. nieco się boję, że przy mojej tłustej skórze będę się świecić 3 razy bardziej. Tłuściochy jak to jest używacie rozświetlaczy ?
Kupiłam all about cupcake ( czy jak to się tam pisze ale pigmentacja straszna, miziam się po ustach i nic, jakbym przejeżdżała przezroczystym balsamem, zawiodłam się, ale mam za to pędzelek do smoka
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:41   #233
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Tak, jest już limitka, ale nie wszędzie jeszcze. Dopiero w kilku miastach, a w całej Polsce pewno będzie po świętach
Jeśli dobrze wyczytałam to KRK należy do szczęśliwców. Apff... To ja się z nia zegnam w takim razie. Jak będę miała czas i pieniądze to już nic nie będzie. -_-

I w ogóle to FOCH! Nie ma różu a liczyłam na niego. Głównie na niego.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:42   #234
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Straszliwie jestem wkurzona, że nie ma różu, najbardziej mi na nim zależało, szczególnie, że kocham róże w płynie. Ja wróciłam do swojej rodzinnej miejscowości, ale limitka jeszcze nie wystawiona ;( zastanawiam się nad puderem z B. nieco się boję, że przy mojej tłustej skórze będę się świecić 3 razy bardziej. Tłuściochy jak to jest używacie rozświetlaczy ?
Kupiłam all about cupcake ( czy jak to się tam pisze ale pigmentacja straszna, miziam się po ustach i nic, jakbym przejeżdżała przezroczystym balsamem, zawiodłam się, ale mam za to pędzelek do smoka
Ja lubię rozświetlacze, a mam fabrykę tłuszczu na twarzy Najpierw mocno matuję, a potem maziam rozświetlaczem, wtedy nawet, jak się pojawi sebum, to aż tak bardzo nie razi i nie ma zaskoczenia, że o 8 płaski mat, a o 10 jak wysmarowana olejem
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 00:54   #235
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Ja obdzwoniłam wszystkie Natury we Wrocławiu i lipa już się zastanawiam, czy sama się tam nie zatrudnię. To by było "trzymać rękę na pulsie"!
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 06:47   #236
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
trzy wody na cala drogerie?
jaja sobie robia...
u mnie jest chyba z 6 butli :P

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A ja wam powiem, że jak bardzo się na Blossoms napaliłam tak wraz z upływem czasu już chyba nic nie chcę. Chciałam puder ostatecznie, ale nie wiem jaki efekt daje, jeśli ma wielkie drobinki to ja go nie chcę bo mam ten z UB Catrice i póki co efekt jaki daje bardzo mi odpowiada. Jeśli go napotkam to go zapewne kupię znając życie, ale jeśli się nie uda to płakać nie będę czuje się na chwilę obecną Essencowo zaspokojona więc nie ma co robić szału, zwłaszcza, że ostatnio musiałam zainwestować w większą kosmetyczkę bo w tej starej już mi się połowa rzeczy nie mieściła a jak tak dalej pójdzie to za pół roku będę musiała kupić ten walizko-kufer na kółkach z Inglota żeby wszystko pomieścić
a ja sobie wczoraj porównałam puderek z B i ten z Sun Club sypki i o wiele bardziej podoba mi się ten drugi bo faktycznie rozświetla i zostawia fajne drobinki a ten pierwszy taki blady troszeczkę jest

i powiem Wam moje drogie, że u mnie ani limitowanka ani nowości nie mają powodzenia... pękające lakiery wszystkie, kredki Mettalics tak samo, błyszczyków SWM też kupa, szminki to samo, no dosłownie nie ma chętnych na kupowanie tego
z Blossoms wczoraj ok 19 brakowało 1 lakieru i 2 pudrów a wszystko inne stoi
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 07:12   #237
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Essence cz. IX

ja z nowej limitowanki też niewiele kupię. Skoro nie ma kredek to zakręcę się jedynie obok pudru, chociaż nie wiem czy kupię bo mam już podobny z UB Catrice
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 07:17   #238
stich2103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Essence cz. IX

Ja wczoraj kupiłam sobie puderek w naturze na głebockiej,niestety do nas nie dotarły kredki rózę i pierścionki wody toaletowe były trzy ale zapach utrzymuje sie długo aż jestem w szoku po nawet po kąpieli je czułam
stich2103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 07:26   #239
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
a masz ciemniejszy, czy jaśniejszy?
Ciemniejszy.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 07:32   #240
nazeczona
Zadomowienie
 
Avatar nazeczona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 121
GG do nazeczona
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Ja obdzwoniłam wszystkie Natury we Wrocławiu i lipa już się zastanawiam, czy sama się tam nie zatrudnię. To by było "trzymać rękę na pulsie"!
Daj znać jak sie zdecydujesz a będę Twoją pierwszą fanką i będę pisała listy do kierownictwa jaką jesteś wspaniałym, najlepszym pracownikiem dzięki nam na pewno szybko uzyskasz miano pracownika miesiąca
__________________
Wymiankowy
nazeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.