Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-12, 11:07   #1981
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Jakież przed chwilą przeżyłam rozczarowanie, dostałam róż Warm Soul i to nie to samo ten jest tak jaśniutki i w ogóle nie przypomina mojego starego Wam Soul

A może będzie ładnie na policzkach wyglądał?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 11:13   #1982
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Kicia555 - nie smutaj, może na polikach będzie równie ładny.

Poziomko - ja zamówienie w MAC składałam we wtorek o 22.15h i właśnie je dostałam.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 11:28   #1983
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Jakież przed chwilą przeżyłam rozczarowanie, dostałam róż Warm Soul i to nie to samo ten jest tak jaśniutki i w ogóle nie przypomina mojego starego Wam Soul
no i nie jestem sama...
jedyna nadzieja, że może rzeczywiście jak dziewczyny piszą, nie będzie źle wyglądał?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 11:29   #1984
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kicia555 - nie smutaj, może na polikach będzie równie ładny.
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość

A może będzie ładnie na policzkach wyglądał?
ehhh w panie jest dużo jaśniejszy wygląda jak rozświetlacz brzoskwiniowy , chyba go odeślę, dlatego nie chcę testować
chciałam wrzucić zdjęcie ale of course się nie załadowało, od rana wiatr w oczy


ale na pocieszenie lakier Quick Million jest cudo, urzekł mnie na paznokciach Karen, więc zamówiłam i jestem zachwycona, mam nadzieję że będzie się sprawował przyzwoicie bo jednak MACowe lakiery nie należą do moich ulubionych
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-09-12 o 11:31
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 11:41   #1985
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ehhh w panie jest dużo jaśniejszy wygląda jak rozświetlacz brzoskwiniowy , chyba go odeślę, dlatego nie chcę testować
chciałam wrzucić zdjęcie ale of course się nie załadowało, od rana wiatr w oczy


ale na pocieszenie lakier Quick Million jest cudo, urzekł mnie na paznokciach Karen, więc zamówiłam i jestem zachwycona, mam nadzieję że będzie się sprawował przyzwoicie bo jednak MACowe lakiery nie należą do moich ulubionych
na pocieszenie Ci powiem, że przynajmniej według moich obserwacji, lakiery MACowe ostatnimi czasy bardzo się polepszyły! a do tego obniżyli ceny co w ogóle jest bajką
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 11:51   #1986
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ehhh w panie jest dużo jaśniejszy wygląda jak rozświetlacz brzoskwiniowy , chyba go odeślę, dlatego nie chcę testować
chciałam wrzucić zdjęcie ale of course się nie załadowało, od rana wiatr w oczy


ale na pocieszenie lakier Quick Million jest cudo, urzekł mnie na paznokciach Karen, więc zamówiłam i jestem zachwycona, mam nadzieję że będzie się sprawował przyzwoicie bo jednak MACowe lakiery nie należą do moich ulubionych
Szkoda z tym Warm Soul. Bardzo podobał mi się w starej wersji, ale zagapiłam się i nie kupiłam przed zmianą.

Lakier rzeczywiście bardzo ładny.

Odpowiem Ci przy okazji na pytanie o cienie z innego wątku- dają kolor, ale uwaga, bo mają mnóstwo drobinek, więc jeśli nie lubisz takiego efektu, to nie bierz. Mocno błyszczą na powiece, jak cienie Chanel w sticku klik
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 11:59   #1987
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no i nie jestem sama...
jedyna nadzieja, że może rzeczywiście jak dziewczyny piszą, nie będzie źle wyglądał?
oj nie będę jednak ryzykować chyba chociaż nie powiem, że mnie nie kusi

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
na pocieszenie Ci powiem, że przynajmniej według moich obserwacji, lakiery MACowe ostatnimi czasy bardzo się polepszyły! a do tego obniżyli ceny co w ogóle jest bajką
tak właśnie super z tymi cenami bo 42 to taka dobra cena myślę, mam nadzieję na poprawę jakości bo u mnie np.Formidable trzyma się bez bazy 1 dzień ale z bazą dużo lepiej...

szkoda tylko, że wcześniej nie wrzucili tych lakierów bo Quick Million dla mnie idealny na lato
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 12:06   #1988
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kicia555 - nie smutaj, może na polikach będzie równie ładny.

Poziomko - ja zamówienie w MAC składałam we wtorek o 22.15h i właśnie je dostałam.
Dzięki A więc nadzieja jest! Siedzę jak na szpilkach i czekam hehe
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 12:08   #1989
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Szkoda z tym Warm Soul. Bardzo podobał mi się w starej wersji, ale zagapiłam się i nie kupiłam przed zmianą.

Lakier rzeczywiście bardzo ładny.

Odpowiem Ci przy okazji na pytanie o cienie z innego wątku- dają kolor, ale uwaga, bo mają mnóstwo drobinek, więc jeśli nie lubisz takiego efektu, to nie bierz. Mocno błyszczą na powiece, jak cienie Chanel w sticku klik
wiesz właśnie ja mam starą wersję, ale kolor jest na maxa przekombinowany dużo jaśniejszy

dziękuję
to w takim razie jeszcze przemyślę zakup, w sumie drobne drobinki nie przeszkadzają mi tak bardzo
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 13:32   #1990
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dostałam od DPD nr do kuriera, zadzwoniłam i za 30min do godziny będzie moja paczuszka Nie mogę się już doczekać
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 14:08   #1991
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Szkoda z tym Warm Soul. Bardzo podobał mi się w starej wersji, ale zagapiłam się i nie kupiłam przed zmianą.
Ja mam starą wersję i nie wiem czy go lubię Z jednej strony długi czas go nie używałam, bo u mnie na twarzy wygląda jak jasny bronzer i w większości kombinacji makijażowych wyglądałam na strasznie zmęczoną. Z drugiej strony ostatnio zaczęłam go używać do jaśniejszego oka i mocnych ust - nie wygląda już tak źle, ale nadal to nie jest to czego oczekiwałam od niego (w sumie nawet nie wiem czego się spodziewałam ). Zauważyłam, że najczęściej sięgam po niego w sytuacji 'nie wiem jaki róż dziś nałożyć... aaaa to wezmę WS, bo najrzadziej go używam'

Za to uwielbiam Gentle, ale nie widzę go na stronie MAC teraz. Tak samo jak Dainty - one zostały wycofane? Czy po prostu jeszcze nie wprowadzili 'odświeżonych' wersji na stronę?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 14:31   #1992
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Też zamawiałam we wtorek ze strony MACa i póki co cisza. Wczoraj dopiero dostałam maila o wysyłce. Ale tak jak niektórym tutaj, nie spieszy mi się, bo trochę nowych rzeczy czeka jeszcze na przetestowanie

W temacie nowych minerałków i ich tandetnego bądź nietandetnego błysku Ja Just a wisp kupiłam wyłącznie z myślą o chłodnym, jasnym rozświetlaczu i wyłącznie tak mam zamiar go stosować. Nie wyobrażam sobie mieć świecących pućków


Powiedzcie mi, jak to jest możliwe, że duża podwójna paleta na amerykańskiej stronie MACa kosztuje 8$, czyli max 30zł, a u nas prawie 100zł? O co chodzi, co to ma być Nie kupię jej za tyle, to rozbój w biały dzień. Wkłady do palety (przegródki) kosztują z kolei 2$, a u nas 29zł...
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 14:32   #1993
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Za to uwielbiam Gentle, ale nie widzę go na stronie MAC teraz. Tak samo jak Dainty - one zostały wycofane? Czy po prostu jeszcze nie wprowadzili 'odświeżonych' wersji na stronę?
ja z mineralków jeszcze lubiłam Fad-Dabulous, a Dainty bardzo żałuję, że nie zdążłam kupić, w D. pojawił się przy nim komunikat, że wycofany ze sprzedaży, a online w MACu tyż nic
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 14:36   #1994
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Przyleciały moje błyskotki Lipglass Sharon Bijou, Lipglass Viva Glam Rihanna 2 oraz cień Quarry Cuda! Jestem szczęśliwa I dołączam fotkę jak wygląda moja pierwsza czwóreczka Satin Taupe, Shale, Jest i Quarry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06350 (Kopiowanie).jpg (118,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06351 (Kopiowanie).jpg (119,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06352 (Kopiowanie).jpg (116,1 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-09-12 o 14:39
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 14:46   #1995
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Przyleciały moje błyskotki Lipglass Sharon Bijou, Lipglass Viva Glam Rihanna 2 oraz cień Quarry Cuda! Jestem szczęśliwa I dołączam fotkę jak wygląda moja pierwsza czwóreczka Satin Taupe, Shale, Jest i Quarry
super
wszystko mi się podoba
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 14:58   #1996
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Przyleciały moje błyskotki Lipglass Sharon Bijou, Lipglass Viva Glam Rihanna 2 oraz cień Quarry Cuda! Jestem szczęśliwa I dołączam fotkę jak wygląda moja pierwsza czwóreczka Satin Taupe, Shale, Jest i Quarry
Cudeńka .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 14:58   #1997
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Przyleciały moje błyskotki Lipglass Sharon Bijou, Lipglass Viva Glam Rihanna 2 oraz cień Quarry Cuda! Jestem szczęśliwa I dołączam fotkę jak wygląda moja pierwsza czwóreczka Satin Taupe, Shale, Jest i Quarry
pięknie dobrana czwóreczka
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 15:02   #1998
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Przyleciały moje błyskotki Lipglass Sharon Bijou, Lipglass Viva Glam Rihanna 2 oraz cień Quarry Cuda! Jestem szczęśliwa I dołączam fotkę jak wygląda moja pierwsza czwóreczka Satin Taupe, Shale, Jest i Quarry
Śliczności .
Jak zabaczyłam paletkę, zanim przeczytałam post, miałam pytać, co to za sympatyczny quad (myślałam, że "gotowy" ). Ładnie skomponowałaś .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 15:05   #1999
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Ja dopiero co rozpakowałam moją paczkę z MAC-a i powiem, ze cienie z Artificially Wild sa obłędne Najpięknijesyz chyba jest Marsh, idealny dla brazowych tęczówek
A w Next To Skin zabujałam sie, jak tylko go wyjęłam

EDIT: użyłam własnie Next To Skin i jak ktoś sie jeszzce waha czy brac, to niech sie nie zastanawia - jest absolutnie rewelacyjny do konturowania - normalnie cudo!!!! i na mojej cerze NC15/NC20 jest widoczny! Chyba sobie klikne zapas, no! Jeszcze nigdy nie byłam az tak zachwycona rózem maca. Moja ulubiona dotychczas Strada przy nim sie chowa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-09-12 o 15:18
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 16:10   #2000
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja dopiero co rozpakowałam moją paczkę z MAC-a i powiem, ze cienie z Artificially Wild sa obłędne Najpięknijesyz chyba jest Marsh, idealny dla brazowych tęczówek
A w Next To Skin zabujałam sie, jak tylko go wyjęłam

EDIT: użyłam własnie Next To Skin i jak ktoś sie jeszzce waha czy brac, to niech sie nie zastanawia - jest absolutnie rewelacyjny do konturowania - normalnie cudo!!!! i na mojej cerze NC15/NC20 jest widoczny! Chyba sobie klikne zapas, no! Jeszcze nigdy nie byłam az tak zachwycona rózem maca. Moja ulubiona dotychczas Strada przy nim sie chowa
Kurczę, a ja teraz jakieś NC10-15 i u mnie ginie... Pewnie chodzi o podton cery, u mnie jest oliwkowa. Ulubieńcem do konturowania zostaje Crushed Hazelnut Laury Mercier. Chociaż może trochę przesadzam, jest widoczny, ale muszę namachać się pędzlem i chyba lubię mocniejszy efekt, dlatego Taupe się kliknął
Ale fajnie, że Tobie pasuje Sam odcień jest na pewno oryginalny.

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Nie wiecie Dziewczyny, gdzie się zaopatrzyć w paletę magnetyczną?
Najlepiej taką z przegródkami, bo jak dla mnie bardziej estetycznie to wygląda i ten pyłek z produktów wszystkiego nie brudzi. A może któraś z Was chce się pozbyć palety na róże albo na cienie starego typu? Ta cena w MACu, 160zł, jest zaporowa. Nie chcę tyle wydawać na plastiki
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 16:16   #2001
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kurczę, a ja teraz jakieś NC10-15 i u mnie ginie... Pewnie chodzi o podton cery, u mnie jest oliwkowa. Ulubieńcem do konturowania zostaje Crushed Hazelnut Laury Mercier. Chociaż może trochę przesadzam, jest widoczny, ale muszę namachać się pędzlem i chyba lubię mocniejszy efekt, dlatego Taupe się kliknął
Ale fajnie, że Tobie pasuje Sam odcień jest na pewno oryginalny.

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Nie wiecie Dziewczyny, gdzie się zaopatrzyć w paletę magnetyczną?
Najlepiej taką z przegródkami, bo jak dla mnie bardziej estetycznie to wygląda i ten pyłek z produktów wszystkiego nie brudzi. A może któraś z Was chce się pozbyć palety na róże albo na cienie starego typu? Ta cena w MACu, 160zł, jest zaporowa. Nie chcę tyle wydawać na plastiki
160? 106 chyba? )

mi się właśnie udało dogadać z jedną dziewczyną i trafi do mnie zapas palet, choć ta różowa już będzie pełna jak wydepotuję to co mam :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 16:26   #2002
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
super
wszystko mi się podoba


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Cudeńka .
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
pięknie dobrana czwóreczka
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Śliczności .
Jak zabaczyłam paletkę, zanim przeczytałam post, miałam pytać, co to za sympatyczny quad (myślałam, że "gotowy" ). Ładnie skomponowałaś .
Dziękuję!

Dziewczyny, czy MAC w akcji Back2MAC można oddawać pojemniczki po depotowanych cieniach z dziurką od podgrzewania? Bo depotowałam sposobem z neta i trzeba było podgrzac i się dziurka zrobiła..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 16:28   #2003
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dziewczyny, a depotujecie wszystkie cienie, łącznie z quadami? Czy tylko pojedyncze?

Bo ja mam chętke wydepotowac do czego większego wszystko, bo mi sie lepiej uzywa jak nie mam tego po 10 małych paletkach. Tylko mi troche szkoda
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 16:36   #2004
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość


Dziewczyny, czy MAC w akcji Back2MAC można oddawać pojemniczki po depotowanych cieniach z dziurką od podgrzewania? Bo depotowałam sposobem z neta i trzeba było podgrzac i się dziurka zrobiła..
czarne plastiki? jak najbardziej
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 16:44   #2005
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kurczę, a ja teraz jakieś NC10-15 i u mnie ginie... Pewnie chodzi o podton cery, u mnie jest oliwkowa. Ulubieńcem do konturowania zostaje Crushed Hazelnut Laury Mercier. Chociaż może trochę przesadzam, jest widoczny, ale muszę namachać się pędzlem i chyba lubię mocniejszy efekt, dlatego Taupe się kliknął
Ale fajnie, że Tobie pasuje Sam odcień jest na pewno oryginalny.
(
No przyznam, ze obawiłam sie iz na mnie będzie neiwidoczny, wiec tym bardziej sie ciesze Mysle, ze tym kolorem nie da sie sobie krzywdy zrobic Wydaje mi sie, ze przypomina nieco Pro Longwearowy Baby don't go, ale nie miałam go, wiec moge sie mylic, miałam tylko raz w ręku w sklepie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 16:45   #2006
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Przyleciały moje błyskotki Lipglass Sharon Bijou, Lipglass Viva Glam Rihanna 2 oraz cień Quarry Cuda! Jestem szczęśliwa I dołączam fotkę jak wygląda moja pierwsza czwóreczka Satin Taupe, Shale, Jest i Quarry
Śliczności. Wszystko w moim stylu.

Do mnie Sideshow You przyleciał dzisiaj, jutro testy.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 16:45   #2007
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a depotujecie wszystkie cienie, łącznie z quadami? Czy tylko pojedyncze?

Bo ja mam chętke wydepotowac do czego większego wszystko, bo mi sie lepiej uzywa jak nie mam tego po 10 małych paletkach. Tylko mi troche szkoda
Ja depotowałam pojedyńćze, szóstki i dwójki. Quadów nie, bo takie sa mi bardzo na ręke na wyjazdy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 16:52   #2008
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja depotowałam pojedyńćze, szóstki i dwójki. Quadów nie, bo takie sa mi bardzo na ręke na wyjazdy.

A mam jeszcze jedno pytanko: podpisujesz je potem? Czy pamietasz nazwy? A moze przeklejasz naklejki z pudełka?


Ja to sobie chyba podpisze, bo na bank nie bede pamietac ktory jest który
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 16:56   #2009
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A mam jeszcze jedno pytanko: podpisujesz je potem? Czy pamietasz nazwy? A moze przeklejasz naklejki z pudełka?


Ja to sobie chyba podpisze, bo na bank nie bede pamietac ktory jest który
Przyklejam naklejki na przyklejone wcześniej magnesy. A jak to sa np. dwójki, to na drugim cieniu zamiast naklejki wodoopdpornym pisakiem pisze nazwę cienia. I wkładam je do paletki na cienie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 17:00   #2010
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przyklejam naklejki na przyklejone wcześniej magnesy. A jak to sa np. dwójki, to na drugim cieniu zamiast naklejki wodoopdpornym pisakiem pisze nazwę cienia. I wkładam je do paletki na cienie.


Ja razie razie wydepotowalam wsytskie czwórki Guerlaina i wszystkie YSL. Do maczków sie dopiero przymierzam Ale chyba machne wszytsko, łącznie z quadami, bo bym sobie chciala poukładac kolorystycznie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.