Łamliwe włosy - jak sobie z tym radzić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-15, 14:30   #1
malgoska-mowia-mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 36
GG do malgoska-mowia-mi

lamiace sie wlosy... :(


Witam dziewczyny mam ogromny problem od 3 lat prostuje wlosy (sa cienkie i nie jest ich za wiele ((( ) uzywam oczywiscie roznych kosmetykow do prostowania ale mimo to
od jakiegos czasu zauwazylam ze strasznie lamia mi sie wlosy... mam je coraz krotsze ((( a niestety nie moge zaprzestac prostaowania ich bo wtedy moglabym straszyc innych ludzi swoim wygladem, :P wiec prosze Was o pomoc... co by moim wlosom pomoglo? zeby sie nie lamaly io zaczely rosnac ... dziekuje za kazda odpowiedz pomocy


POZZdrawiammm
malgoska-mowia-mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 14:35   #2
kwiatuszek16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

Wiesz mam ten sam problem wlosy prostuje codziennie a gdyz moj wojek jest fryznierem uzywam produktow z jego salonu sasuna bo oboje mieszkamy teraz obecnie w angli ale on mowi ze najlepsze sa produkty z kerastatu i ja tez ich uzywam i moje wlosy nie wygladaja tak tragicznie pomysl o tym
kwiatuszek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 14:48   #3
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

Jeśli nie odłożysz prostownicy włosy będą się łamały i nie zatrzymasz tego procesu nawet najlepszymi odżywkami.
Regularne prostowanie niszczy strukturę włosa przez co staje się on kruchy/łamliwy.

Jedynym wyjściem jest odstawienie prostownicy oraz scięcie spalonych włosów. Znacznie lepiej postawić na koloryzajcę i odpowiedne ścięcie niż codzienne katowanie czupryny prostownicą. Trzeba pamiętać, że ciepło wpływa negatywnie nie tylko na sam włos ale i na skórę głowy, a zatem cebulk i mieszki włosowe.

Wierz mi bez prostownicy da się żyć i cieszyć atrakcyjnym wyglądem.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 15:11   #4
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

Dokładnie, odłóż prostownicę do kąta Też miałam problem z łamiącymi się włosami, mimo że po każdym myciu stosowałam odżywki i kosmetyki termoochronne. Obcięłam końcówki, zrezygnowałam z prostownicy i moje włosy wyglądają teraz bardzo dobrze Bez prostownicy również można uzyskać bardzo fajną fryzurkę, moim zdaniem najważniejsze jest to,żeby włosy były zdrowe i nawilżone a takie trudno osiągnąć katując włosy prostownicą.
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 16:38   #5
malgoska-mowia-mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 36
GG do malgoska-mowia-mi
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

dziekuje Wam za tak szybka odpowiedz ) ciezko mi sie bedzie rozstac z prostownica dotad prostowalam wlosy codziennie wiec jak narazie nie wyobrazam sobie ze nie mialabym prostych wlosow :P a moze znacie jakies skuteczne kosmetyki... szampony, ampulki itd... a moze jakies witaminki? tylko jak bralam skrzypowite to zamiast poprawy... zauwazylam ze stan mojej cery sie znacznie pogorszyl... a co do wlosow to nie widzialam poprawy... no nic, czekam na Wasza pomoc )

pozdrowionkaaa
malgoska-mowia-mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 17:39   #6
sava_na
Raczkowanie
 
Avatar sava_na
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 113
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

A może spróbuj brać silice . To również są witaminki - po nich widać było u mnie znaczną poprawę zdrowia włosków .
__________________




Dzielnie zapuszczam włoski...
sava_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 17:56   #7
Marta_
Raczkowanie
 
Avatar Marta_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 110
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

oj codziennie to strasznie wplywa na wlosy.... tez kiedys prostowalam codziennie ale szybko zrezygnowalam,nie wyobrazam sobie tez na stale odstawic prostownice ale przez wakacje prostowalam sporadycznie i stan wlosow sie polepszyl ja uzywam serii loreala absolut repair, choc nie jest to mega rewelacja moje wlosy ja lubia
Marta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-15, 18:33   #8
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

ja właśnie używam kosmetyków z serii l'oreal absolut repair, i odżywki z tej nowej serii pantene odbudowującej uszkodzenia "mechaniczne" włosów. Pomyśl o tym, żeby sobie zrobić przerwę w prostowaniu włosów, na początek spróbuj może je prostować co drugi dzień i tak powoli się odzwyczajaj.
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 20:32   #9
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

Albo wypróbuj ten nowy kosmetyk Nivei,który prostuje włosy,wystarczy tylko wysuszyć je suszarką
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 20:40   #10
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Albo wypróbuj ten nowy kosmetyk Nivei,który prostuje włosy,wystarczy tylko wysuszyć je suszarką
Hmm, ja nie wierze w takie cuda, że kosmetyk może zastąpić prostownicę, gdyby istniał taki kosmetyk jego twórca byłby już bardzo bogatym człowiekiem
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 10:15   #11
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

Cytat:
Napisane przez malgoska-mowia-mi Pokaż wiadomość
dziekuje Wam za tak szybka odpowiedz ) ciezko mi sie bedzie rozstac z prostownica dotad prostowalam wlosy codziennie wiec jak narazie nie wyobrazam sobie ze nie mialabym prostych wlosow :P a moze znacie jakies skuteczne kosmetyki... szampony, ampulki itd... a moze jakies witaminki? tylko jak bralam skrzypowite to zamiast poprawy... zauwazylam ze stan mojej cery sie znacznie pogorszyl... a co do wlosow to nie widzialam poprawy... no nic, czekam na Wasza pomoc )

pozdrowionkaaa
Jak nie odstawisz prostownicy to kaplica, dziewczyny bardzo dobrze Ci radza, tez nie moglam wytrzymac bez prostownicy poki sie nie popsula, czekalam na nią miesiac i sie pieknie zregenerowaly wlosy.
Moze absolut reapir loreala? droga seria wiec lepiej poprostu odstaw prostownice, mniej Cie to bedzie kosztowalo.. Do tego np rigenol, WAS i jajko.
Pomoze napewno
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 13:21   #12
malgoska-mowia-mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 36
GG do malgoska-mowia-mi
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

slyszalam ze jajko dobrze dziala na wlosy.. hmm nie mam jakos przekonania do nakladania jajek na glowe :P a Wy co o tym sadzicie??
malgoska-mowia-mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 13:48   #13
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

Cytat:
Napisane przez malgoska-mowia-mi Pokaż wiadomość
slyszalam ze jajko dobrze dziala na wlosy.. hmm nie mam jakos przekonania do nakladania jajek na glowe :P a Wy co o tym sadzicie??
masz na myśli chyba żółtko, dziewczyny stosują żółtko+nafta+rycyna ale jest to ponoć dośc obrzydliwe i spływa z głowy ;P
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 14:00   #14
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

Cytat:
Napisane przez izia17 Pokaż wiadomość
masz na myśli chyba żółtko, dziewczyny stosują żółtko+nafta+rycyna ale jest to ponoć dośc obrzydliwe i spływa z głowy ;P
faktycznie to jest obrzydliwe i zapach zjelczalego jajka utrzymuje sie bardzo dlugo.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 15:48   #15
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

Dove wypuścił na rynek nową serię do łamliwych- Hair Fall, chyba białe opakowania ma, powinna być w Rossmannach
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 18:46   #16
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dove wypuścił na rynek nową serię do łamliwych- Hair Fall, chyba białe opakowania ma, powinna być w Rossmannach
ja mam odżywkę z tej serii i jestem zadowolona
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 08:02   #17
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

Witaj
Kiedy moje włosy zaczeły sie łamać i każdy się pytał czy obcinałam włosy bo były takie krótkie i wystrzepione to aż wstyd się przyznać,że nie miałam profesjonalnej odżywki w tamtym okresie,za to miałam Wax,oliwe z oliwe prawie codzienne kompresy,olej rycynowy,żółtka-i tylko to stosowałam,pomogło na szczęscie.Miałam jeszcze Alfaparf olejek w ampułkach niebieski.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 10:37   #18
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

Mi sie lamaly wlosy i do tego krzywo rosna, wiec mam wiekszosc totalnei roznej dlugosci na glowie :/ Jedyne co w miare dyscyplinuje ten stan to dosc radykalne obciecie brzydkich koncowe, stosowanie tlustych srodkow (oliwa z oliwek, olej rycynowy itp) przed myciem i potem cos wygladajacego (np. jedwab i nawilzacze). Kupilam kiedys odzywke Loreala na lamiace sie wlosy (ta zolta), ale kompletnie nic nie dala.
Oczywiscie zadnego krecenia wlosow lokowka, zadnej prostownicy, szarpania szczotka itp

PS: Kiedys fryzjerka zapytala mnie czemu mam takie sterczace kosmyki wlosow na roznej dlugosci- to odpowiedzialam jej, ze to odrastaja pewnie wlosy, ktore wypadly + pozostale sie lamia. A fryzjerka na to "gdyby wlosy sie lamaly to by bylo widac, bo wlosy lamia sie zawsze na tej samej dlugosci".. Nie wiem skad wziela ta teorie..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 10:49   #19
malgoska-mowia-mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 36
GG do malgoska-mowia-mi
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

dziekuje Wam za pomoc zakupilam sobie Wax i chyba skusze sie na ta linie z dave.... a co mozna zrobic aby wloski troche szybciej rosly i nie byly sianowate tylko takie, hmm jak to nazwac... sypkie? sliskie? mam nadzieje ze bedziecie wiedziec o co mi chodzi heh :P ... czy da sie wogole cos zrobic?
malgoska-mowia-mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 10:51   #20
malgoska-mowia-mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 36
GG do malgoska-mowia-mi
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Witaj
Kiedy moje włosy zaczeły sie łamać i każdy się pytał czy obcinałam włosy bo były takie krótkie i wystrzepione to aż wstyd się przyznać,że nie miałam profesjonalnej odżywki w tamtym okresie,za to miałam Wax,oliwe z oliwe prawie codzienne kompresy,olej rycynowy,żółtka-i tylko to stosowałam,pomogło na szczęscie.Miałam jeszcze Alfaparf olejek w ampułkach niebieski.
Pozdrawiam

oliwe z oliwek?? jak to sie stosuje?
malgoska-mowia-mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 10:55   #21
Marta_
Raczkowanie
 
Avatar Marta_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 110
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

zniszczone wlosy wolniej rosna... wiec najpierw regeneracja! o przyspieszaniu duzo jest juz na forum
Marta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 12:51   #22
malgoska-mowia-mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 36
GG do malgoska-mowia-mi
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

znalazlam wlasnie tabletki ktore dzialaja wylacznie na wlosy w przeciwienstwie do innych... nazywaja sie NUTRICAP.... nie sa tanie jak dla mnie :p wiec jesli ktos je stosowal, prosze o recenzje...
malgoska-mowia-mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 13:33   #23
gandusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 526
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

ja też mam łamiące się włosy, chociaż już od jakiegoś czasu nie używam prostownicy:/ i do tego mam przesuszone końcówki.
ostatnio zaczełam przed każdym myciem nakładać na końcówki krem nivea(:P) i olejek rycynowy, to tego myje włosy profesjonalnym nawilzającym szamponem i do tego odżywke tez prof i nawilz. a na koniec kilka kropel jedwabiu na koncówki i jakos nie działa to rewelacyjnie, ale i tak jest lepiej to co było kiedyś za czasów prostownicy , ale do wymażonego efektu jeszcze troche

a co do użytkowania prostownicy to kiedys tez uzywałam codziennie, ale po tym jak włosy mi łamały się przy pazdym nawet dotknięciu to zrezygnowałam i ściełam, ale i tak mi cięzko ale jestem twarda i teraz chodze w kucyku
__________________

„lepiej byc blisko z kims niz blisko kogos”



gandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 19:12   #24
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

Cytat:
Napisane przez gandusia Pokaż wiadomość
ja też mam łamiące się włosy, chociaż już od jakiegoś czasu nie używam prostownicy:/ i do tego mam przesuszone końcówki.
ostatnio zaczełam przed każdym myciem nakładać na końcówki krem nivea(:P) i olejek rycynowy, to tego myje włosy profesjonalnym nawilzającym szamponem i do tego odżywke tez prof i nawilz. a na koniec kilka kropel jedwabiu na koncówki i jakos nie działa to rewelacyjnie, ale i tak jest lepiej to co było kiedyś za czasów prostownicy , ale do wymażonego efektu jeszcze troche

a co do użytkowania prostownicy to kiedys tez uzywałam codziennie, ale po tym jak włosy mi łamały się przy pazdym nawet dotknięciu to zrezygnowałam i ściełam, ale i tak mi cięzko ale jestem twarda i teraz chodze w kucyku
Zazdroszcze wytrwalosci
Mnie wlosy bardzio wyzdrowialy po miesiacy kuracji bez propstownicy, przxez polowe tego okresu nie uzywalam tez niczego procz szamponu
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 07:40   #25
gandusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 526
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

Cytat:
Napisane przez Agusia007 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze wytrwalosci
Mnie wlosy bardzio wyzdrowialy po miesiacy kuracji bez propstownicy, przxez polowe tego okresu nie uzywalam tez niczego procz szamponu
hehe sama się sobie dziwie, że tyle wytrzymała ale czasami mnie tak kusi zeby wyprostować włoski, dlatego wątki o prostowaniu itp omijam
__________________

„lepiej byc blisko z kims niz blisko kogos”



gandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 17:54   #26
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Witaj
Kiedy moje włosy zaczeły sie łamać i każdy się pytał czy obcinałam włosy bo były takie krótkie i wystrzepione to aż wstyd się przyznać,że nie miałam profesjonalnej odżywki w tamtym okresie,za to miałam Wax,oliwe z oliwe prawie codzienne kompresy,olej rycynowy,żółtka-i tylko to stosowałam,pomogło na szczęscie.Miałam jeszcze Alfaparf olejek w ampułkach niebieski.
Pozdrawiam
A podcinałaś je?
ayse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 13:07   #27
malgoska-mowia-mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 36
GG do malgoska-mowia-mi
Dot.: lamiace sie wlosy... :(

up up
malgoska-mowia-mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 11:04   #28
suzi_68
Przyczajenie
 
Avatar suzi_68
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Łamliwe włosy - jak sobie z tym radzić?

Witam, jestem tu nowa. Wpisałam się, bo mam problem z moimi włosami. Naturalny kolor to ciemny blond ale farbuje je na kasztanowo, od wielu lat. Same się naturalnie kręcą, ścinam je do ramion. Ostatnio coraz więcej włosów znajduje na szczotce i jak sprzątam wannę - wyjmuje je z odpływu. Nawet mój mąż to zauważył.
Kto może mi coś doradzić?
Zuzanna
suzi_68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 11:09   #29
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Łamliwe włosy - jak sobie z tym radzić?

A włosy Ci się łamią, czy wypadają z cebulkami? Bo to różnica. Na początek polecałabym zaprzestanie używania farb, nawet jeśli nie to kosmetyki typu Absolut czy Intense Repair L'Oreala - odbudowują strukturę włosów. Z tańszych - spray keratynowy Ziai, plus odżywki i maseczki. Dobrze też byłoby zapoznac się z olejkiem rycynowym czy naftą.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 11:44   #30
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Łamliwe włosy - jak sobie z tym radzić?

dokladnie...ponawiam pytanie czy to sa wlosy polamane czy po prostu wypadaja.

ja polecam na obie te dolegliwosci WAX.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=9730
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.