Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-25, 20:07   #3511
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

ok, przyznaję.. lekko zdezorientowana jestem.
zrobiłam zestawienie WSZYSTKICH dostępnych podkładów, wchodzę w PW , a tam 3 prośby o porównanie takiego i takiego odcienia z EDM (ktore zresztą na fotce widnieją i na blogu również)...
dziewczyny - litości.....
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:12   #3512
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Które to?

Cathy nie przejmuj się... zawsze się znajdzie taki co nie doceni pracy

Ja doceniam i to bardzo, bardzo! Gdyby nie Twoje swatche i blog to...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:17   #3513
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

ojjej i nie dziwie ci sie! ja to bym wyzwała (szybko mi nerwy puszczaja)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:27   #3514
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Które to?

Cathy nie przejmuj się... zawsze się znajdzie taki co nie doceni pracy

Ja doceniam i to bardzo, bardzo! Gdyby nie Twoje swatche i blog to...
ale mi nawet nie chodzi o docenianie mojej pracy, choć oczywiście zawsze to miło i dziękuję za wszystkie miłe słowa .. Nie robię tego wszystkiego po to, by słyszeć pochwały i wychwalanie (serio, nawet głupio się z tym czuję), tylko po prostu przestaję widzieć sens pewnych działań...

dobra, koniec użalania się ...Ja nie o tym chciałam...

Ktoś pytał o prasowańca Summer Bronzer - szczerze mówiąc, nie mogę go polecić z czystym sumieniem. Wychodzą z niego pomarańczowe tony jak nic i łatwo sobie krzywdę nim zrobić. Ja używam własciwie tylko jednego odcienia z tej trójki.. Ale i tak nie jest to mój ulubiony bronzer, bo ciepły i pomarańczowy jest bez dwóch zdań..

co do Winged Butter i Golden Light - w zestawieniu zrobiłam je w takiej kolejności jak na stronie Everyday Minerals
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:30   #3515
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ja dziś odebrałam paczuszkę od Cathy i jestem zachwycona do tego dziękuję za próbeczki
jutro wypróbuję któryś z róży i obowiązkowo korektory z zestawu

zwątpiłam w winged butter jak oglądam swatche to zastanawiam się jakim cudem na mojej twarzy nie odscina się on od szyji ale męczę Tżeta i Mamę przy każdej okazji, żeby oglądali mnie z każdej strony czy nic mi się nie odcina jestem bardzo żółta tzn moja szyja, a na twarzy mam różowe placki, które mam nadzieję zatuszuję teraz zielonym korektorem
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:39   #3516
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ale mi nawet nie chodzi o docenianie mojej pracy, choć oczywiście zawsze to miło i dziękuję za wszystkie miłe słowa .. Nie robię tego wszystkiego po to, by słyszeć pochwały i wychwalanie (serio, nawet głupio się z tym czuję), tylko po prostu przestaję widzieć sens pewnych działań...

dobra, koniec użalania się ...Ja nie o tym chciałam...

Ktoś pytał o prasowańca Summer Bronzer - szczerze mówiąc, nie mogę go polecić z czystym sumieniem. Wychodzą z niego pomarańczowe tony jak nic i łatwo sobie krzywdę nim zrobić. Ja używam własciwie tylko jednego odcienia z tej trójki.. Ale i tak nie jest to mój ulubiony bronzer, bo ciepły i pomarańczowy jest bez dwóch zdań..

co do Winged Butter i Golden Light - w zestawieniu zrobiłam je w takiej kolejności jak na stronie Everyday Minerals
Widziałam na blogu, że o tym pisałaś Zresztą, jesteś niesamowita, pokłony powinnyśmy przed Tobą składać, a z Twojego domu zrobić miejsce pielgrzymek wszystkich minerałoholiczek
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 21:02   #3517
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

cathy ze zestawienie podkładów

zamówiłam też Lucenty
--to bede miała 2 zdj Cariny, dam na wymiankę
szkoda że zamiast żółtka nie dali Sparkle Beige..
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 21:10   #3518
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ale mi nawet nie chodzi o docenianie mojej pracy, choć oczywiście zawsze to miło i dziękuję za wszystkie miłe słowa .. Nie robię tego wszystkiego po to, by słyszeć pochwały i wychwalanie (serio, nawet głupio się z tym czuję), tylko po prostu przestaję widzieć sens pewnych działań...

dobra, koniec użalania się ...Ja nie o tym chciałam...

Ktoś pytał o prasowańca Summer Bronzer - szczerze mówiąc, nie mogę go polecić z czystym sumieniem. Wychodzą z niego pomarańczowe tony jak nic i łatwo sobie krzywdę nim zrobić. Ja używam własciwie tylko jednego odcienia z tej trójki.. Ale i tak nie jest to mój ulubiony bronzer, bo ciepły i pomarańczowy jest bez dwóch zdań..

co do Winged Butter i Golden Light - w zestawieniu zrobiłam je w takiej kolejności jak na stronie Everyday Minerals
Dziękuję Cathy to ja pytałam,a z Winter Bronzer się wycofałam bo czekałam na próbeczkę od Adusiadu no i dobrze zrobiłam ,bo u mnie sprawdził by się tylko jako rozświetlacz jest za delikatny.
Nadal szukam idealnego brązera

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Widziałam na blogu, że o tym pisałaś Zresztą, jesteś niesamowita, pokłony powinnyśmy przed Tobą składać, a z Twojego domu zrobić miejsce pielgrzymek wszystkich minerałoholiczek
Tak ja już kiedyś pisałam że będę koczowała pod drzwiami Cathy żeby mi coś na twarzy wymalowała
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 21:17   #3519
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Wampisz_Seryjny Pokaż wiadomość
świeżutka Carina z dzisiejszej paczki:
peace joy and whatever
patrzę i oczom nie wierzę
z daleko jak nic święty obrazek no na litość boską z bliska oczy można pokaleczyć
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 21:31   #3520
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Jest na blogu zestawienie Super, w końcu widać, który kolor jest jaśniejszy a który ciemniejszy Cathy.

To nowe coś w kolekcjach to chyba troszkę jest drogie...
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 23:40   #3521
Prazynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 21
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Może zadam głupie pytanie, ale minerałami interesuję się od niedawna
W edm mamy róże w kategorii (wg blogu cathy http://mineralnekosmetyki.blogspot.c...-z-rozami.html ):
- sheen - z połyskiem
- shimmer - błyszczące

czym one się różnią??
Prazynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 23:41   #3522
Siriel
Raczkowanie
 
Avatar Siriel
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 398
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Heh, dlaczego takiego swatcha, pięknego i jeden odcień obok drugiego w tym samym świetle nie uświadczymy na stronie edm...
Cathy, piękna robota

Mam pytanie - czym rozjaśniacie podkłady EDM? Wiem, że Lumiere ma bazę untinted, jest Ghost z Aroma i Meow też ma jakieś białe Co by się najbardziej nadawało do takiej mieszanki? Dodam, że formuła EDM intensive lub matte. Proooszę
Siriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 00:33   #3523
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Prazynka Pokaż wiadomość
Może zadam głupie pytanie, ale minerałami interesuję się od niedawna
W edm mamy róże w kategorii (wg blogu cathy http://mineralnekosmetyki.blogspot.c...-z-rozami.html ):
- sheen - z połyskiem
- shimmer - błyszczące

czym one się różnią??

Jest jeszcze kategoria matte i lucent
No więc:
matte to wiadomo
sheen to połysk, bez widocznych drobinek
shimmer to błysk ogromu drobinek
lucent to dość transparentne odcienie z drobinkami
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 02:30   #3524
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja dziś odebrałam paczuszkę od Cathy i jestem zachwycona do tego dziękuję za próbeczki
jutro wypróbuję któryś z róży i obowiązkowo korektory z zestawu

zwątpiłam w winged butter jak oglądam swatche to zastanawiam się jakim cudem na mojej twarzy nie odscina się on od szyji ale męczę Tżeta i Mamę przy każdej okazji, żeby oglądali mnie z każdej strony czy nic mi się nie odcina jestem bardzo żółta tzn moja szyja, a na twarzy mam różowe placki, które mam nadzieję zatuszuję teraz zielonym korektorem
szkoda, że ja dzisiaj Cię nie mogłam zobaczyć, ale moja córka stwierdziła, że śliczna z Ciebie dziewczyna I nic nie wspominała o żółtej cerze

Prazynka - Wiedzma już wyjaśniła, a ja się pod tym podpisuję obiema rękoma

Dziewczyny


Pranie - pytałaś o prasowańca, przegapiłam pytanie - przepraszam
Na pewno Golden Fair możesz sobie odpuścić, bo zaraz po zakupie i jednorazowym użyciu został przekazany Frantic. U mnie wyglądał, jakbym się mąką obsypała... Ona z kolei bardzo sobie go chwaliła..
Jeden z moich pierwszych postów na blogu prezentował właśnie dwa odcienie prasowańców
TUTAJ można je obejrzeć
Z kolei Golden Light ma paskudną skłonność do pomarańczowienia (ha, nie ma takiego słowa, a szkoda), więc u Ciebie też raczej się nie spisze... Golden Medium prasowany jest bardziej stonowany, ale jednocześnie ciemniejszy niż Light ...Nie jestem pewna, czy znajdziesz wśród nich coś dla siebie, ale też nie próbowałam wszystkich No i widziałam Cię na żywo tylko w wersji letniej

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-01-26 o 02:34
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 07:19   #3525
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cathy, jakie profesjonalne zestawienie zrobiłaś ! Przyłączam się do podziękowań , tego mi było trzeba .
levante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 07:51   #3526
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Kasiu, dziekuje bardzo! W takim razie chyba sobie chwilowo odpuszcze.. Przynajmniej Jasnie Hrabiny na zdjeciu nie bede musiala ogladac...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 09:40   #3527
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny pomóżcie..w co powinnam teraz celować próbkami. Wydaje mi się ze Ligth Medium jest w miarę ok tyle że za jasny jednak "oczko wyżej" jest Medium Beige Neutral który jest już raczej za ciemny. Właściwie jaki ja mam odcien cery?

1.Multi-tasking Neutral(cool)
2.Light Medium(Beige)
3.Beige Neutral(buff)
4.Medium Beige Neutral(Beige)

na ostatnim foto wcześniejsze mazianie się na którym widać ze beige Neutral oraz Medium beige Neutral dość mocno się odznaczają (3 plama to "minerały"Loreal). Jaśniejszych w ogóle aparat nie uchwycił.

Przepraszam za jakość ale nie mam możliwości zrobić innych fotek a bardzo zależy mi na radzie.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 09:56   #3528
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie..w co powinnam teraz celować próbkami. Wydaje mi się ze Ligth Medium jest w miarę ok tyle że za jasny jednak "oczko wyżej" jest Medium Beige Neutral który jest już raczej za ciemny. Właściwie jaki ja mam odcien cery?

1.Multi-tasking Neutral(cool)
2.Light Medium(Beige)
3.Beige Neutral(buff)
4.Medium Beige Neutral(Beige)

na ostatnim foto wcześniejsze mazianie się na którym widać ze beige Neutral oraz Medium beige Neutral dość mocno się odznaczają (3 plama to "minerały"Loreal). Jaśniejszych w ogóle aparat nie uchwycił.

Przepraszam za jakość ale nie mam możliwości zrobić innych fotek a bardzo zależy mi na radzie.
Pomaluj cala twarz 2 i zobacz jak bedzie sie zachowywac, jesli ciagle bedzie za jasny to moze Light Neutral z Buff?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 10:02   #3529
kate27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do kate27
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie..w co powinnam teraz celować próbkami. Wydaje mi się ze Ligth Medium jest w miarę ok tyle że za jasny jednak "oczko wyżej" jest Medium Beige Neutral który jest już raczej za ciemny. Właściwie jaki ja mam odcien cery?

1.Multi-tasking Neutral(cool)
2.Light Medium(Beige)
3.Beige Neutral(buff)
4.Medium Beige Neutral(Beige)

na ostatnim foto wcześniejsze mazianie się na którym widać ze beige Neutral oraz Medium beige Neutral dość mocno się odznaczają (3 plama to "minerały"Loreal). Jaśniejszych w ogóle aparat nie uchwycił.

Przepraszam za jakość ale nie mam możliwości zrobić innych fotek a bardzo zależy mi na radzie.
Najbardziej wg mnie wtapia się nr 2 czyli Light Medium.
Spróbuj pomalować nim całą twarz i po całym dniu oceń czy nie ciemnieje, ewentualnie czy nie jestes za jasna i wyglądasz niezdrowo.
A na pierwszej fotce to wyglądasz jakbyś miała oliwkową skórę...próbowałaś tych odcieni?
kate27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 10:11   #3530
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez kate27 Pokaż wiadomość
Najbardziej wg mnie wtapia się nr 2 czyli Light Medium.
Spróbuj pomalować nim całą twarz i po całym dniu oceń czy nie ciemnieje, ewentualnie czy nie jestes za jasna i wyglądasz niezdrowo.
A na pierwszej fotce to wyglądasz jakbyś miała oliwkową skórę...próbowałaś tych odcieni?
też o tym pomyślałam próbowałaś jakąś jasną oliwkę?
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 10:18   #3531
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Pochodziłam w nim cały dzień już, no i właśnie nadal mam wrażenie, że jest za jasny i to nie ten odcień. Dosyć mocno też odznacza się od reszty ciała (jednak to już inna bajka)Osobiście uważam że mam cerę jakąś taką szarą z różowawymi policzkami.
Oliwki odrzuciłam na samym początku, może błędnie:/

I takie jeszcze jedno pytanko pewnie dziwne.. Przypuśćmy że ktoś ma jasną brzoskwiniowa cerę czy kiedy się opali nadal będzie to brzoskwiniowa cera czy może zmienić się np w oliwkową
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 10:26   #3532
kate27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do kate27
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Pochodziłam w nim cały dzień już, no i właśnie nadal mam wrażenie, że jest za jasny i to nie ten odcień. Dosyć mocno też odznacza się od reszty ciała (jednak to już inna bajka)Osobiście uważam że mam cerę jakąś taką szarą z różowawymi policzkami.
Oliwki odrzuciłam na samym początku, może błędnie:/

I takie jeszcze jedno pytanko pewnie dziwne.. Przypuśćmy że ktoś ma jasną brzoskwiniowa cerę czy kiedy się opali nadal będzie to brzoskwiniowa cera czy może zmienić się np w oliwkową
Wg mnie ważny jest kolor szyji, do niego warto dopasowac podkład. Nie do policzków, które z natury lekko się różowią.
Możesz też spróbować mix 2 podkładów, które juz masz.
Co do opalania, to sprawa indywidualna. Ja mam oliwkowy odcien skóry z róznego rodzaju zaróżowieniami (popekane naczynka na policzkach i koło nosa, blizny itp), a opalam się na złoto.
kate27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 10:53   #3533
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Pochodziłam w nim cały dzień już, no i właśnie nadal mam wrażenie, że jest za jasny i to nie ten odcień. Dosyć mocno też odznacza się od reszty ciała (jednak to już inna bajka)Osobiście uważam że mam cerę jakąś taką szarą z różowawymi policzkami.
Oliwki odrzuciłam na samym początku, może błędnie:/

I takie jeszcze jedno pytanko pewnie dziwne.. Przypuśćmy że ktoś ma jasną brzoskwiniowa cerę czy kiedy się opali nadal będzie to brzoskwiniowa cera czy może zmienić się np w oliwkową
Wszyscy na początku odrzucają oliwki
Właśnie zrobiłam sobie swatche i light medium jest różowawy... Spróbuj może light olive, neutral, light neutral a pod to korektor mint na zaczerwienienia
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 11:22   #3534
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie..w co powinnam teraz celować próbkami. Wydaje mi się ze Ligth Medium jest w miarę ok tyle że za jasny jednak "oczko wyżej" jest Medium Beige Neutral który jest już raczej za ciemny. Właściwie jaki ja mam odcien cery?

1.Multi-tasking Neutral(cool)
2.Light Medium(Beige)
3.Beige Neutral(buff)
4.Medium Beige Neutral(Beige)

na ostatnim foto wcześniejsze mazianie się na którym widać ze beige Neutral oraz Medium beige Neutral dość mocno się odznaczają (3 plama to "minerały"Loreal). Jaśniejszych w ogóle aparat nie uchwycił.

Przepraszam za jakość ale nie mam możliwości zrobić innych fotek a bardzo zależy mi na radzie.
ja bym celowala chyba w light olive, ew. olive neutral.
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 11:25   #3535
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

A ja dzisiaj pierwszy raz testowałam minerałki. Troszkę zajęło mi czasu aplikowanie tego. Mam nadzieję, że z czasem nabiorę wprawy. Nie wiem czy nabieram za dużo czy za mało. Cóż rano przed pracą to i tak jest wyścig z czasem. Pod oczy poszedł sunlight, na jakieś przebarwienia pacnęłam DAWN, potem podkład Winged Butter, na koniec puder Finishing Dust, torszkę Natural Reflections Bronzer i róż Back To School. W locie zrobiłam jakieś fotki ale zamieszczę wieczorem. Nie zauważyłam u siebie "maski". Wolałam nałożyć mniej niż za dużo. Jak tylko dojadę do domu, to wstawię fotki i liczę na Waszą ocenę i pomoc w doborze koloru. Jak dla mnie to to wszystko takie jasne, blade .
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 11:35   #3536
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Chyba faktycznie zamówię próbki oliwek. Sama myślałam ze powinnam bardziej iść w "cool" ale skoro żadna z was nie zaznaczyła że może ta "zimna" opcja byłaby ok to na pewno macie rację.
A z dopasowaniem jest taki problem że twarz ma jasny szarawy odcień (cała), wolniej się opala, krócej trzyma opaleniznę, ciało jest opalone. Do teraz (a jest prawie luty) przy częstych pilingach, kąpielach itp widać różnice miedzy gołą skórą a miejscami gdzie było bikini( tydzień wakacji nad morzem). Kiedyś jako dziecko opalałam się równomiernie i mocno (na działkach nazywali mnie cyganeczką), jako nastolatka się to zmieniło.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 11:54   #3537
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ja się podłamałam
jak nakładałam Winged Butter LHK to było wszystko ok, dziś użyłam FT i odcina mi się od szyi Jest to w ogóle możliwe, żeby tak było? fakt, że dziś nałożyłam więcej warstw niż zawsze i mocniejsze mam krycie. Zmieszałam winged z ivory i nałożyłam później taką mieszankę i jest lepiej ale brakuje żółtych tonów, które są mocno widocznej na szyi mej więc nie wiem co robic...

Ale mogę za to zachwalic korektory hydro! Cudo!!! Zestaw idealny, bo jeden nadaje mi się na sińce pod oczami, kolejny na niespodzianki, dawn na policzki a czwarty też na niespodzianki. Aaaa i genialnie nakłada mi się korektor kabuki eye na cienie pod oczami

I waffle cone też pokochałam... dustego i raw sugara przetestuję w inne dni.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:29   #3538
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja się podłamałam
jak nakładałam Winged Butter LHK to było wszystko ok, dziś użyłam FT i odcina mi się od szyi Jest to w ogóle możliwe, żeby tak było?
Tego też się boję. Light Olive nakładane Kabukim stapia się z moją skórą idealnie. Teraz leci do mnie Flacik i martwię się, że przy większym kryciu Light Olive już taki idealny nie będzie. Najwyżej wrócę do Kabukiego.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:49   #3539
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

dziewczyny które nie maja f. hoodie .. załujcie! jest przepiekny!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 13:04   #3540
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Mnie się za to baaaardzo spodobał All spice
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.