Wątek dla lubiących cieniowanie - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 09:11   #271
gosia86h
Raczkowanie
 
Avatar gosia86h
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Okolice wroc
Wiadomości: 76
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

To i jak wkleję moje próby walki z żelem na naturalkach (te niebieskie) i na tipsach ( te różowe) liczę na wyrozumiałość bo jestem początkującym samoukiem. (mam nadzieje że fotki się wkleją)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040052.jpg (27,0 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040164.jpg (70,9 KB, 87 załadowań)
gosia86h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 09:27   #272
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

Jeśli chodzi o różowe to za bardzo nie widać bo kiepskie zdjęcie, kształt troszkę łopatkowaty.
A niebieskie już dużo lepsze
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 09:30   #273
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Raz spróbowałam i mi się odechciało.
Zwykle się tak łatwo nie poddaję ale w tym przypadku jakoś szybko to zrobiłam.
Może jeszcze spróbuję... Ale to po 6 czerwca bo na razie mam kurację dla pazurków
No no
To czekamy na jakieś dzieło
__________________
tylko Ty i ja - najmniejsze państwo świata


"Hee-hee"

Dance...
It's all I wanna do
!



wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 09:51   #274
gosia86h
Raczkowanie
 
Avatar gosia86h
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Okolice wroc
Wiadomości: 76
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

Bo te różowe to tipsy ( a babka miała bardzo krótkie swoje naturalne i na dodatek bardzo szeroka płytkę i były to moje 2 tipsy jakie robiłam)
A niebieski to moje naturalne które sama żelowałam tez zresztą 2 raz
gosia86h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 12:24   #275
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Raz spróbowałam i mi się odechciało.
Zwykle się tak łatwo nie poddaję ale w tym przypadku jakoś szybko to zrobiłam.
Może jeszcze spróbuję... Ale to po 6 czerwca bo na razie mam kurację dla pazurków
No to po 6 czerwca pokażesz nam swoje dzieło, bo teraz już się nie poddasz, prawda?!!! A narazie - kuruj, kuruj te swoje paznokietki. Cierpliwie poczekam!

Cytat:
Napisane przez gosia86h Pokaż wiadomość
To i jak wkleję moje próby walki z żelem na naturalkach (te niebieskie) i na tipsach ( te różowe) liczę na wyrozumiałość bo jestem początkującym samoukiem. (mam nadzieje że fotki się wkleją)
Ha! A ja nie wiem zupełnie co napisać... Niech oceni je ktoś bardziej kompetenty, ktoś kto się zna na zdobieniu pazurków przy uzyciu żelu!
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 12:33   #276
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

6 czerwca idę na wesele dlatego je ładnie pomaluję Tylko nie wiem jak bo nie mam jeszcze sukienki
18 kwietnia byłam na weselu i miałam gołe pazurki bo zaczęłam za późno robić, chciałam frencza i miałam lakier z Inglota i był jakiś zepsuty czy coś bo się "rozłaził", nie wiem jak to opisać, takie "puste" kółka się robiły, jak oczka w rosole I musiałam zmyć, tak się wkurzyłam, że pomalowałam tylko bezbarwnym.
A mój przyjaciel myślała, że mam tipsy bo miałam takie długaśne, piękne

No więc może teraz na wesele zrobię jakieś cieniowanie, chyba, że mi nie wyjdzie
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 18:42   #277
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
Witam Was drogie Wizażanki! Wyjść z podziwu nie mogę po obejrzeniu Waszych dzieł! A ja dopiero teraz odnalazłam ten wątek bo "zachorowałam" na punkcie cieniowania. Widzę, że jednak od jakiegoś już czasu nikt tu nie zagląda...
Ale może jeszcze ktoś, kiedyś sie pokusi!
A oto moje pierwsze cieniowanie. Może nie wyszło zbyt pięknie ale trening podobno czyni mistrza
W razie czego - proszę o łagodny wymiar kary po obejrzeniu i ocenieniu moich malunków.
adzipersik, śliczne pazurki
Ja próbowałam raz cieniować, ale nie wyszło mi, mimo wskazówek na wątku. Możesz zdradzić jak Ty cieniowałaś? Byłabym wdzięczna, bo właśnie zastanawiam się jak pomalować swoje króciaki.
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 08:06   #278
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
6 czerwca idę na wesele dlatego je ładnie pomaluję Tylko nie wiem jak bo nie mam jeszcze sukienki
18 kwietnia byłam na weselu i miałam gołe pazurki bo zaczęłam za późno robić, chciałam frencza i miałam lakier z Inglota i był jakiś zepsuty czy coś bo się "rozłaził", nie wiem jak to opisać, takie "puste" kółka się robiły, jak oczka w rosole I musiałam zmyć, tak się wkurzyłam, że pomalowałam tylko bezbarwnym.
A mój przyjaciel myślała, że mam tipsy bo miałam takie długaśne, piękne

No więc może teraz na wesele zrobię jakieś cieniowanie, chyba, że mi nie wyjdzie
Wooooow!Jak oczka w rosole?! To z takim przypadkiem się jeszcze nie spotkałam. No to faktycznie musiałaś trafić na "dobry" egzemplarz lakieru! Ja używam takich zwykłych - najzwyklejszych, do tego utwardzacz do lakieru i malowidełka trzymają mi się tydzień czasu spokojnie!
No to- oby na 6 czerwca udało Ci się jakieś piękne cieniowanko bez oczek w rosole .

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
adzipersik, śliczne pazurki
Ja próbowałam raz cieniować, ale nie wyszło mi, mimo wskazówek na wątku. Możesz zdradzić jak Ty cieniowałaś? Byłabym wdzięczna, bo właśnie zastanawiam się jak pomalować swoje króciaki.
Pewnie, ze mogę zdradzić ale na poczatku chciałabym zaznaczyć, że większą specjalistką w tego rodzaju cieniowaniach jest Wiewioora, bo to od niej się wszystkiego dowiedziałam a pytań miałam chyba z 1000 i na każde z nich właśnie ona udzieliła mi odpowiedzi!
Wiewiooreczko mam nadzieję, że pozwolenia mi udzielasz na zdradzenie szczegółowej taktyki cieniowania?!!!!!
A teraz przejdę do rzeczy... Postępować właściwie trzeba tak, jak jest to opisane w "instrukcji" na wstępie wątku! Ja robiłam cieniowanie przy użyciu dwóch kolorów i używałam do tego "tradycyjny"- gąbczasty zmywaczek do naczyń (naprawdę nie duży kawałeczek). Najpierw pomalowałam całość pazurka na jeden kolor - poczekałam aż podeschnie i póżniej nałożyłam granatowy lakier na końcówkę paznokcia - tak troszkę więcej (na gąbeczke juz nie nakładałam bo jak nałożyłam to granat wyszedł mi na całym pazurku przy rozprowadzaniu gąbeczką bo było go za dużo), i następnie gąbeczką tak rozprowadzałam lakier w dół (dociskając i odejmując gąbeczkę) aż do momentu gdy już tego granatu dalej pociągnąć się nie dało bo zostały wyczerpane jego możliwości i robiły się już takie prześwity! No! A na koniec - tak umalowane pazurki - pociągnęłam jeszcze takim jakby przezroczystym lakierem (choć do końca przezroczysty to on nie jest) - z takimi drobineczkami brokatowymi (nie typowym lakierem z widocznym brokatem ale z takimi połyskującymi refleksami). I na koniec jeszcze oczywiście utwardzacz! I gotowe! Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam (mimo iż podobne wskazówki są na wstępie wątku). Powodzenia w tworzeniu pięknych cieniowań! I czekam na efekty!
I jeszcze raz baaardzo dziękuję Wiewiooreczce za pomoc!
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła

Edytowane przez adzipersik
Czas edycji: 2009-05-15 o 08:10
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 08:24   #279
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

Adzipersiku oczywiście że pozwalam i polecam się na przyszłość



dziewczynki pokażcie koniecznie efekty jakie udało się Wam uzyskać cieniowaniem
__________________
tylko Ty i ja - najmniejsze państwo świata


"Hee-hee"

Dance...
It's all I wanna do
!




Edytowane przez wiewioora1
Czas edycji: 2009-05-15 o 08:25
wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 08:59   #280
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

Adzipersik chciałam reklamować ale wywaliłam paragon. Nie spodziewałam się, że będę reklamować lakier Inglota bo do tej pory byłam zadowolona. Teraz już mam nauczkę, że KAŻDY paragon lepiej trzymać

Wiewioora jakie śliczne oczko Domyślam się, że Twoje
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:54   #281
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Adzipersik chciałam reklamować ale wywaliłam paragon. Nie spodziewałam się, że będę reklamować lakier Inglota bo do tej pory byłam zadowolona. Teraz już mam nauczkę, że KAŻDY paragon lepiej trzymać

Wiewioora jakie śliczne oczko Domyślam się, że Twoje
ech... ja kiedys tez kupilam lakier Inglota (taki piękny żółciutki) i wiecie co... okazal sie gorszy od takich po 5 zl! Jest baaardzo rzadki - 3 warstwy nakladam zeby nie bylo smug! A na drugi dzien juz odpada (mimo utwardzacza!)!!!!! SZOK! Mam pare lakierow Inglota i do tej pory nie mialam do tej marki zastrzezen, ale po tym żółtym lakierze lekko zmienilam zdanie! :/

ps. oko jak najbardziej moje dziękuję za komplement
__________________
tylko Ty i ja - najmniejsze państwo świata


"Hee-hee"

Dance...
It's all I wanna do
!



wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 10:17   #282
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

Cytat:
Napisane przez wiewioora1 Pokaż wiadomość
Adzipersiku oczywiście że pozwalam i polecam się na przyszłość



dziewczynki pokażcie koniecznie efekty jakie udało się Wam uzyskać cieniowaniem
O jeju, jeju! Baaaardzo Ci dziękuję! Jakie to cudowne, że są osoby, które lubią odpowiadać na duuuużą ilość szczegółowych pytań ! He he

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Adzipersik chciałam reklamować ale wywaliłam paragon. Nie spodziewałam się, że będę reklamować lakier Inglota bo do tej pory byłam zadowolona. Teraz już mam nauczkę, że KAŻDY paragon lepiej trzymać

Wiewioora jakie śliczne oczko Domyślam się, że Twoje
A ja kiedyś, kiedy miałam manię na punkcie zwykłego "frenczyka", parę razy pokusiłam się na lepsze marki lakierów i też się na nich zawiodłam. I później już kupowałam raczej zwykłe lakiery... A paragony - ja wywalam jak mi się z portfela wysypują , dokładnie je przeglądając i analizując które można wywalić a które trzymać.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 15:38   #283
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

adzipersik, dzięki wielkie za pomoc. Wieczorem biorę się za cieniowanie, zobaczymy co wyjdzie, tylko zastanawiam się czy przy moich króciakach wyjdzie, ale najważniejsze teraz, żeby tylko coś wyszło.Wszak nauka czyni mistrza.
Jakby coś to będę się Was (adzipersik i wiewioora1) dziewczynki jeszcze pytać, jeśli nie macie nic przeciwko, bo te wskazówki z początku wątku są jakieś niezrozumiałe dla mnie
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 18:33   #284
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
adzipersik, dzięki wielkie za pomoc. Wieczorem biorę się za cieniowanie, zobaczymy co wyjdzie, tylko zastanawiam się czy przy moich króciakach wyjdzie, ale najważniejsze teraz, żeby tylko coś wyszło.Wszak nauka czyni mistrza.
Jakby coś to będę się Was (adzipersik i wiewioora1) dziewczynki jeszcze pytać, jeśli nie macie nic przeciwko, bo te wskazówki z początku wątku są jakieś niezrozumiałe dla mnie
Nooooo problem i do usług!Czekam w takim razie na efekty. Na krótkich pazurkach też powinno wyjść, bo mi złamał się jeden pazur i mam go króciutkiego a cieniowanie i tak wyszło. I niestety z bólem serca ale muszę w weekend wszystkie pazurki skrócić i na krótkich też będę eksperymentowała. Jakby co- wal jak w dym a my coś poradzimy!
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 19:00   #285
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

ja też służe radą jakby co
odnośnie jednego cieniowania z galerii miałam klika pw z prosba o wyjasnienie ale to wyjasnienie nie jest takie proste

a tu przykład z wątku Aliczki, ze na krotkich też może wyjść super

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1227370204
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 19:38   #286
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
Nooooo problem i do usług!Czekam w takim razie na efekty. Na krótkich pazurkach też powinno wyjść, bo mi złamał się jeden pazur i mam go króciutkiego a cieniowanie i tak wyszło. I niestety z bólem serca ale muszę w weekend wszystkie pazurki skrócić i na krótkich też będę eksperymentowała. Jakby co- wal jak w dym a my coś poradzimy!
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja też służe radą jakby co
odnośnie jednego cieniowania z galerii miałam klika pw z prosba o wyjasnienie ale to wyjasnienie nie jest takie proste

a tu przykład z wątku Aliczki, ze na krotkich też może wyjść super

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1227370204
Dziekuję dziewczynki, kochane jesteście, ale ja jestem jakimś tępakiem mimo Waszych rad cieniowanie się nie udało.
Pomalowałam jasnym perłowym cieniem, poczekałam aż trochę lakier wyschnie. Wzięłam róg gąbeczki (takiej od zmywaka) naniosłam kroplę fioletowego lakieru i zaczęłam nanosić od brzegu ku środkowi i tu zaczęły się schody. Przy nanoszeniu zaczęły robić się jakieś placki i na dodatek w miejscu, gdzie kolor miał zanikać zrobiła się kreska oddzielająca kolory i zamiast kolor zanikać, wręcz przeciwnie, był coraz intensywniejszy. Nawet bezbarwny lakier nic nie dał Co ja robię nie tak? Więc się wkurzyłam i zamiast cieniowania, zrobiłam sobie małe mazańce, też pierwszy raz i wyszły trochę lepiej, jutro pstryknę fotki w świetle dziennym i pochwalę się na odpowiednim wątku...
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 16:41   #287
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

A jednak skusiłam się na cieniowanie znów,mazańce zmyłam. Już chyba wiem co źle robię przy cieniowaniu, za mocno dociskam gąbkę i placki sie robia, ale jakoś wyczucia nie mam, muszę coś twradszego znaleźć. Wstawiam swoje wypociny, proszę o wyrozumiałość i uwagi, które na pewno będą bardzo cenne.
Kolor podkładowy biały perłowy, do cieniowania fiolet, na wierch bezbarwny z drobinkami.
__________________


Edytowane przez ja85gusiek
Czas edycji: 2014-01-01 o 21:23
ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 19:31   #288
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

ja85gusiek zaskoczyłaś mnie z tymi plackami! Nie wiem czy problem tkwi w gąbeczce bo ja używam dosyć mięciutkiej i wychodzi! Może faktycznie zbyt mocno dociskasz, bo wystarczy to robić naprawdę delikatnie i przesuwając się w kierunku środka paznokcia zanika powoli kolor!
Pomysł z białym perłowym lakierem i fiolecik - bardzo fajny i zdaje sie ładnie wyglądać ale zdjęcia są słabiutkiej jakości i ciężko ocenić efekt końcowy! Jakby Ci się wiec udało pstryknąć jeszcze jakieś zdjęcie, na którym wyraźnie widać umalowane pazurki to byłoby miło, bo na podstawie tych zdjęć wiele napisać się nie da! Gratuluję wytrwałości!
I przy takim treningu napewno dojdziesz do perfekcji!
A zaraz ja zabieram się za pazurki! Jak będą gotowe to wstawię zdjęcia.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 19:36   #289
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

adzipersik, dziękuję Ci za słowa pocieszenia. Zdjęcia robiłam aparatem, ale przez ten kolor perłowy i bezbarwny nijak nie mogłam zrobić zdjęcia, żeby się światło nie odbijało. Muszę jeszcze raz na spokojnie pomalować paznkocie, tylko poczekam jak trochę urosną, to będzie łatwiej malować. A te moje kolory wydały mi się za bardzo odróżniające się od siebie, może za słabo fiolet zanikał?
A mam jeszcze pytanko-lakier nakładasz na paznokieć czy gąbkę? Dużo nakładasz?
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 20:04   #290
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

hej dziewczynki

ja też cieniowania robiłam gąbeczką do zmywania... pociełam ją na malutkie kawałeczki i do dziela gąbeczkę bardzo lekko dociskałam

ja85gusiek ja pedzelkiem nakladam krople lakieru na kartke papieru i na kartce mocze gabeczke - robie sobie taka niby palete farb
potem nakaldam stopniowo na pazurek...
A co do cieniowania ktore zrobilas... jest ładne jak na początek szkoda tylko, ze zdjecia malo wyrazne...

Co do mojego cieniowania to dzis nie mialam weny i nie pocieniowalam... echhh... moze jutro sie uda
__________________
tylko Ty i ja - najmniejsze państwo świata


"Hee-hee"

Dance...
It's all I wanna do
!



wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 20:09   #291
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

wiewioora1, dziękuję. Ja nałożyłam kropelkę na paznokieć i gąbką rozcierałam. Muszę jeszcze dużo ćwiczyć, ale przecież nie od razu Kraków zbudowano...
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 20:12   #292
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

może następnym razem zamiast nakladac kropelke na pazurek to moze zrób tak jak ja albo "pomluj" gąbeczkę lakierem i dopiero cieniuj
Myślę, że tak będzie łatwiej

aaaa... ja nie rozcieram ja hmmm... tak lekko naciskam gabeczkę
__________________
tylko Ty i ja - najmniejsze państwo świata


"Hee-hee"

Dance...
It's all I wanna do
!



wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 20:19   #293
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

Cytat:
Napisane przez wiewioora1 Pokaż wiadomość
może następnym razem zamiast nakladac kropelke na pazurek to moze zrób tak jak ja albo "pomluj" gąbeczkę lakierem i dopiero cieniuj
Myślę, że tak będzie łatwiej

aaaa... ja nie rozcieram ja hmmm... tak lekko naciskam gabeczkę
Postataram się zapamiętąać Twoją radę i nałożę lakier na papier najpierw. Jak ja naciskałam, to mi się właśnie te placki robiły
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 20:22   #294
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

może to przez to ze mialas te kropelke lakieru na paznokciu... jak masz lakier od razu na gąbeczce to jest go mniej, wiec nie powinny Ci sie robic "placki"
__________________
tylko Ty i ja - najmniejsze państwo świata


"Hee-hee"

Dance...
It's all I wanna do
!



wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 20:26   #295
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

Cytat:
Napisane przez wiewioora1 Pokaż wiadomość
może to przez to ze mialas te kropelke lakieru na paznokciu... jak masz lakier od razu na gąbeczce to jest go mniej, wiec nie powinny Ci sie robic "placki"
Być może nastęnym razem spróbuję tak jak pisałaś
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 20:29   #296
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

koniecznie pokaż efekty

a ja właśnie ide cieniować pisalam, pisalam i wzieło mnie na cieniowanie

buziaki
__________________
tylko Ty i ja - najmniejsze państwo świata


"Hee-hee"

Dance...
It's all I wanna do
!



wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 20:30   #297
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

Cytat:
Napisane przez wiewioora1 Pokaż wiadomość
koniecznie pokaż efekty

a ja właśnie ide cieniować pisalam, pisalam i wzieło mnie na cieniowanie

buziaki
Nie ma sprawy, Ty też się pochwal, żebym weny nabrała i zapału do pracy
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 21:15   #298
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

oto moje szybkie cieniowanie (chyba najszybsze w mojej historii )
na zywo wyglada o wiele ladniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiewiórowe szybkie cieniowanie.jpg (21,6 KB, 168 załadowań)
__________________
tylko Ty i ja - najmniejsze państwo świata


"Hee-hee"

Dance...
It's all I wanna do
!



wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 21:35   #299
edit7715
Zadomowienie
 
Avatar edit7715
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: mikorzyn
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

Bardzo ładne to Twoje mega szybkie cieniowanie
edit7715 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 21:36   #300
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wątek dla lubiących cieniowanie

Cytat:
Napisane przez wiewioora1 Pokaż wiadomość
oto moje szybkie cieniowanie (chyba najszybsze w mojej historii )
na zywo wyglada o wiele ladniej
Śliczne, a możesz zdradzić jakie tam są kolory?
P.S. Świeczka też superowa
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-23 00:10:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.