Wątek...dla Ciebie:) - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-16, 18:42   #2371
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
jak było? opowiadaj
Fajnie było jestem zadowolona z zarobku chociaż sezon był kiepski i poznałam faceta nie wiem czy coś z tego będzie czas pokaże on chyba się we mnie zadurzył dzwoni non stop jutro chce przyjechac
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 19:10   #2372
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
a psu o co się rozchodzi?
Nie wiem

Chce się bawić.
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 20:01   #2373
jelonek1985
Zakorzenienie
 
Avatar jelonek1985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ~Noord Holland~
Wiadomości: 62 381
GG do jelonek1985
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Nie wiem

Chce się bawić.
Nieeeeeeeeee, no ja wymiękam .... Kaarooo, ale masz słodziaka
A mój kociak biega po całym domu. Dobrze, ze ma obróżkę z dzwonkiem, to przynajmniej mniej więcej wiem, gdzie szaleje i gdzie go szukać

A TŻ piecze placek drożdżowy i chleb z ziarnem. Będzie więc chyba dzisiaj nocne buszowanie po kuchni
__________________


"Idź własną drogą

Bo w tym cały sens istnienia
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia
Bez niepotrzebnych niespełnienia
Myśli złych
"



22.10 - 4.11

Edytowane przez jelonek1985
Czas edycji: 2010-07-16 o 20:27
jelonek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 20:34   #2374
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Nie wiem

Chce się bawić.
Cytat:
Napisane przez jelonek1985 Pokaż wiadomość
Nieeeeeeeeee, no ja wymiękam .... Kaarooo, ale masz słodziaka
A mój kociak biega po całym domu. Dobrze, ze ma obróżkę z dzwonkiem, to przynajmniej mniej więcej wiem, gdzie szaleje i gdzie go szukać

A TŻ piecze placek drożdżowy i chleb z ziarnem. Będzie więc chyba dzisiaj nocne buszowanie po kuchni
czuję się gorsza że nie mam żadnego słodkiego zwierzaka nie licząc dwóch psów "teściowej" które traktuję jak własne
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 22:38   #2375
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

witam nocna pora ;D mozna?
wlasnie opiekuje sie pieskiem przyjaciolki
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 23:00   #2376
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

można możnaa jaki piesek?
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 02:44   #2377
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

labrador;p
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 07:34   #2378
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

hej laski, ale dziś nabuzowana jestem. Bo wczoraj miałam widzenie z przyszłymi teściami no i oni chcą mi jakieś dziadostwo na wesele spraszać!!! tzn. na przykład rodziców tżta brata dziewczyny (mam nadzieję, że rozumiecie ) i nie idzie im tego wybić z głowy. A to do cholery moje i tżta wesele, a nie ich.
No a oczywiście tż jest taka ciota, że nawet pogadać z nimi nie umie, tylko ja ciągle klapie tym dziobem.... Efekt? Jestem najgorsza z całej rodziny....
Normalnie ciskam piorunami dziś...
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 08:39   #2379
aanettee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 420
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Zmienna kobieta naprawdę współczuję, wyobrażam sobie jak to będzie wyglądać, wesele na ponad 200 osób, z czego połowy para młoda nie będzie znała, bo to będą znajomi teściów.

pogadaj z TŻ-em żeby się przeciwstawił, może mówcie, że nie chcecie aż takiego hucznego wesela, że wolicie zaoszczędzić... opcji jest wiele, tylko ciekawe, czy pomogą..
__________________


I love electro house!<3
aanettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 08:50   #2380
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Nie no jest ustalone, że na 80, max.90 osób wesele.. I ja z mojej strony proszę tylko najbliższą rodzinę, a oni ciągle wymyślają... Gdyby nam jeszcze sponsorowali wesele, to rozumiem - niech sobie zaproszą. Ale oni z łaską się zaofiarowali kupić tylko albo aż wódkę. Resztę płacimy sami...
Do tego jeden wujek tż nie chce przyjść, bo nie zaprosimy jego syna (żonatego, a takich nie prosimy), więc oni już wymyślili, że zaprosimy tego syna.... No to teraz co każdy nam będzie mówił, kogo mamy zaprosić, bo inaczej nie przyjdzie??? Brak mi słów....

Aha, no i zapomniałam. A ci przyszli teściowie tżta brata to wiecie takie ,,PAŃSTWO" i jak nie raz tam do nich pojechaliśmy to oni mi nawet na ,,dzień dobry" nie odpowiadali... Bo wiecie - za biedna jestem. I ja mam ich prosić? A teść to im tyłek liże, bo są bogaci....
__________________


Edytowane przez Zmienna kobieta
Czas edycji: 2010-07-17 o 08:53
Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 09:38   #2381
aanettee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 420
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

ciężka sytuacja, jesli się sama sprzeciwstawisz, a TŻ nic się nie odezwie, będziesz najgorszą synową.

u mnie na komuni kuzyna, ciotka nie zaprosiła 2 braci jej męża. (pijaki, bez żon itp.).
mieszkają z babcią kuzyna (ich matką). i wyobraź sobie, że była komunia dziecka, cieszył się, że goście przyjechali, a babka jego cały czas wypominała, ze z nimi nie przyjechała. i była dopiero godzina 16 a ona z tekstem : "xxxx, zadzwoń po Madzię, chcę jechać do domu".. mojej ciotce i kuzynowi się przykro zrobiło, 8-latek do niej: babcia zostań, co będziesz robiła w domu?" a ona do dziecka z fochem: "to samo co tutaj".

aż mi się głupio zrobiło, żeby tak się na dziecku odgrywać, że jej synusiów, pijaków nie zaproszono. Ciotka nie chciała komunii, na której się pospijają, miało być kulturalnie, i było
__________________


I love electro house!<3
aanettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 10:00   #2382
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

No i właśnie mnie to drażni... Każdy do wszystkiego się wtrąca, nie szczędząc złośliwych uwag. No przecież każdy wybiera sobie gości, tego lubię to zaproszę, tego nie - zaproszenia nie dostanie... Już teraz odchodzi się od tego, żeby zapraszać, bo tak wypada...

Swoją drogą, ta babcia może lepiej gdyby nie przyszła, niż dziecku taką przykrość zrobiła...
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 10:14   #2383
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

co za ludzie ; o

tak wogle to witam ; >
i nadal bede marudzic ze nie wiem gdzie znaleźć tż : <
nie chce byc juz sama.
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 11:25   #2384
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
hej laski, ale dziś nabuzowana jestem. Bo wczoraj miałam widzenie z przyszłymi teściami no i oni chcą mi jakieś dziadostwo na wesele spraszać!!! tzn. na przykład rodziców tżta brata dziewczyny (mam nadzieję, że rozumiecie ) i nie idzie im tego wybić z głowy. A to do cholery moje i tżta wesele, a nie ich.
No a oczywiście tż jest taka ciota, że nawet pogadać z nimi nie umie, tylko ja ciągle klapie tym dziobem.... Efekt? Jestem najgorsza z całej rodziny....
Normalnie ciskam piorunami dziś...
rozumiemy i ja jestem w szoku ja rozumiem że 20 lat temu młodzi nie mieli nic do gadania w sprawie wesela ale że teraz rodzice się aż tak wtrącają to nie wiedziałam...zamiast się cieszyć organizacją ślubu to Ty się musisz stresować...ech...
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 11:44   #2385
jelonek1985
Zakorzenienie
 
Avatar jelonek1985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ~Noord Holland~
Wiadomości: 62 381
GG do jelonek1985
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
hej laski, ale dziś nabuzowana jestem. Bo wczoraj miałam widzenie z przyszłymi teściami no i oni chcą mi jakieś dziadostwo na wesele spraszać!!! tzn. na przykład rodziców tżta brata dziewczyny (mam nadzieję, że rozumiecie ) i nie idzie im tego wybić z głowy. A to do cholery moje i tżta wesele, a nie ich.
No a oczywiście tż jest taka ciota, że nawet pogadać z nimi nie umie, tylko ja ciągle klapie tym dziobem.... Efekt? Jestem najgorsza z całej rodziny....
Normalnie ciskam piorunami dziś...
Pocieszę Cię, że ja też jestem czarną owcą w rodzinie TŻ.
Szczerze? Idzie się do tego przyzwyczaić. Ja mam już to w nosie.

Najlepsza byś była jakbyś się w ogóle nie odzywała i na wszystko przytakiwała ale na dłuższą metę to tak się żyć nie da.
Na jednym wątku weselnym dziewczyna miała podobny problem, że rodzice czy teściowie zaczęli zapraszać swoich gości to im powiedziała, że ok, nie ma problemu ale oni płacą za swoich gości a oni za swoich. Ja zobaczyli ile w sumie pieniędzy by ich to kosztowało to z wielkim bólem serca zrezygnowali ze swoich zamierzeń.
Myślę, że powinnaś postawić sprawę jasno. To jest WASZE wesele i WASZE pieniądze. Tu nie wchodzi w grę 200 czy 300zł To są już duuużo grubsze kwoty, które moglibyście przeznaczyć na swoje potrzeby na nowej drodze życia.


Cytat:
Napisane przez aanettee
ciężka sytuacja, jesli się sama sprzeciwstawisz, a TŻ nic się nie odezwie, będziesz najgorszą synową.

u mnie na komuni kuzyna, ciotka nie zaprosiła 2 braci jej męża. (pijaki, bez żon itp.).
mieszkają z babcią kuzyna (ich matką). i wyobraź sobie, że była komunia dziecka, cieszył się, że goście przyjechali, a babka jego cały czas wypominała, ze z nimi nie przyjechała. i była dopiero godzina 16 a ona z tekstem : "xxxx, zadzwoń po Madzię, chcę jechać do domu".. mojej ciotce i kuzynowi się przykro zrobiło, 8-latek do niej: babcia zostań, co będziesz robiła w domu?" a ona do dziecka z fochem: "to samo co tutaj".

aż mi się głupio zrobiło, żeby tak się na dziecku odgrywać, że jej synusiów, pijaków nie zaproszono. Ciotka nie chciała komunii, na której się pospijają, miało być kulturalnie, i było



Szok w trampkach Aż brak słów, by to jakoś skomentować ...
No przecież jak robisz imprezę to zapraszasz kogo chcesz i z kim chciałbyś spędzić te chwile a nie: bo kogoś wypada zaprosić, bo to przecież rodzina, bo jak nie to się obrazi, bo tamten nie przyjedzie jak tego nie będzie a tamten będzie stroił fochy Ja rozumiem, że często robi się imprezy "pod kogoś", żeby kłótni i problemów uniknąć, dla świętego spokoju, zaprasza się wszystkich ale tak być nie powinno My robimy skromny poczęstunek po ślubie cywilnym na 8 osób i w nosie mam co sobie o mnie pomyślą Nie patrzę na nikogo, bo i po co? Tyłki na mnie wypinają a ja mam udawać, że o niczym nie wiem i jeszcze z uśmiechem przyjmować nieszczere życzenia "błogosławieństwa Bożego"?
__________________


"Idź własną drogą

Bo w tym cały sens istnienia
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia
Bez niepotrzebnych niespełnienia
Myśli złych
"



22.10 - 4.11

Edytowane przez jelonek1985
Czas edycji: 2010-07-17 o 12:21
jelonek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 12:08   #2386
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Weź przestań - Twoje wesele, twoi goście. Ty organizujesz, ty zapraszasz!
I się sprzeciwiaj, w końcu do cholery będziesz żyła z tżetem a nie z jego rodzicami. Co to ma znaczyć, że nie wolno Ci się odezwać, bo będziesz najgorsza? A ja Ci powiem, że synowe z charakterem są najlepsze
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 12:12   #2387
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Kurcze dziewczyny tak czytam o tych weselach i stwierdzam, że ja nie chcę żadnego dużego i hucznego wesela. Najchętniej wyjechałabym z TŻ na Karaiby i tam wzięła ślub. Jak sobie pomyślę o mojej rodzinie i sąsiadach gdzie każdy każdemu tyłek obrabia i też uważają, że mój TŻ nie pasuje do naszej rodziny, bo jest za biedny to dziękuję...

Kurde chłopak studiuje i pracuje. Od rodziców nie bierze ani grosza, a stać go i na lepsze ciuchy i na wyjazdy ze mną itp. i radzi sobie świetnie, no ale co z tego jak nie jeździ najnowszym BMW Masakra jednym słowem.

A dzisiaj TŻ mi napisał smsa, że właśnie rozmawia ze swoją mamą i sie go pyta czy my to tak już na poważnie planujemy ze sobą być...
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 12:24   #2388
jelonek1985
Zakorzenienie
 
Avatar jelonek1985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ~Noord Holland~
Wiadomości: 62 381
GG do jelonek1985
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Weź przestań - Twoje wesele, twoi goście. Ty organizujesz, ty zapraszasz!
I się sprzeciwiaj, w końcu do cholery będziesz żyła z tżetem a nie z jego rodzicami. Co to ma znaczyć, że nie wolno Ci się odezwać, bo będziesz najgorsza? A ja Ci powiem, że synowe z charakterem są najlepsze
Bo nie dają sobie w kaszę dmuchać
Ja już wolę z pyskiem wylecieć i tupnąć nogą niż zgadzać się na wszystko dla świętego spokoju a z wściekłości zagryzać zęby.
__________________


"Idź własną drogą

Bo w tym cały sens istnienia
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia
Bez niepotrzebnych niespełnienia
Myśli złych
"



22.10 - 4.11
jelonek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 13:26   #2389
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
rozumiemy i ja jestem w szoku ja rozumiem że 20 lat temu młodzi nie mieli nic do gadania w sprawie wesela ale że teraz rodzice się aż tak wtrącają to nie wiedziałam...zamiast się cieszyć organizacją ślubu to Ty się musisz stresować...ech...
No dokładnie, oni mi obrzydzili całe te wesele.

Cytat:
Napisane przez jelonek1985 Pokaż wiadomość
Pocieszę Cię, że ja też jestem czarną owcą w rodzinie TŻ.
Szczerze? Idzie się do tego przyzwyczaić. Ja mam już to w nosie.

Najlepsza byś była jakbyś się w ogóle nie odzywała i na wszystko przytakiwała. Na jednym wątku weselnym dziewczyna miała podobny problem, że rodzice czy teściowie zaczęli zapraszać swoich gości to im powiedziała, że ok, nie ma problemu ale oni płacą za swoich gości a oni za swoich. Ja zobaczyli ile w sumie pieniędzy by ich to kosztowało to z wielkim bólem serca zrezygnowali ze swoich zamierzeń.
Myślę, że powinnaś postawić sprawę jasno. To jest WASZE wesele i WASZE pieniądze. Tu nie wchodzi w grę 200 czy 300zł To są już duuużo grubsze kwoty, które moglibyście przeznaczyć na swoje potrzeby na nowej drodze życia.


Szok w trampkach Aż brak słów, by to jakoś skomentować ...
No przecież jak robisz imprezę to zapraszasz kogo chcesz i z kim chciałbyś spędzić te chwile a nie: bo kogoś wypada zaprosić, bo to przecież rodzina, bo jak nie to się obrazi, bo tamten nie przyjedzie jak tego nie będzie a tamten będzie stroił fochy Ja rozumiem, że często robi się imprezy "pod kogoś", żeby kłótni i problemów uniknąć, dla świętego spokoju, zaprasza się wszystkich ale tak być nie powinno My robimy skromny poczęstunek po ślubie cywilnym na 8 osób i w nosie mam co sobie o mnie pomyślą Nie patrzę na nikogo, bo i po co? Tyłki na mnie wypinają a ja mam udawać, że o niczym nie wiem i jeszcze z uśmiechem przyjmować nieszczere życzenia "błogosławieństwa Bożego"?
Dobrze kobitko mówisz... I tak musieli zredukować listę gości, bo nas po prostu nie stać na takie wielkie wesele... Ale ja mam wrażenie, że za plecami i tak coś kombinują, bo coś kręcą jak mówią o gościach...

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Weź przestań - Twoje wesele, twoi goście. Ty organizujesz, ty zapraszasz!
I się sprzeciwiaj, w końcu do cholery będziesz żyła z tżetem a nie z jego rodzicami. Co to ma znaczyć, że nie wolno Ci się odezwać, bo będziesz najgorsza? A ja Ci powiem, że synowe z charakterem są najlepsze
Karo, ale ja już się tyle nagadałam, nakrzyczałam i na spokojnie też, ale do nich nie dociera... Ile można gadać? Już mi się odechciewa... A z tż wcale nie chcą na ten temat rozmawiać....
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 14:14   #2390
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
No dokładnie, oni mi obrzydzili całe te wesele.
Dobrze kobitko mówisz... I tak musieli zredukować listę gości, bo nas po prostu nie stać na takie wielkie wesele... Ale ja mam wrażenie, że za plecami i tak coś kombinują, bo coś kręcą jak mówią o gościach...
Karo, ale ja już się tyle nagadałam, nakrzyczałam i na spokojnie też, ale do nich nie dociera... Ile można gadać? Już mi się odechciewa... A z tż wcale nie chcą na ten temat rozmawiać....
a co w ogóle tż myśli na ten temat?

jezu ja kocham lato i upały ale 36 stopni w cieniu to dla mnie za dużo. na zszcęście jutro ma być u mnie 22 stopniejeden dzień wytchnienia
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 14:34   #2391
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
a co w ogóle tż myśli na ten temat?

jezu ja kocham lato i upały ale 36 stopni w cieniu to dla mnie za dużo. na zszcęście jutro ma być u mnie 22 stopniejeden dzień wytchnienia
Nie wiem, co on myśli. Chyba jest po mojej stronie, bo jednak chce im wybić z głowy tych gości... Ale ja już nie wiem..

Ja siedzę w domu, słabo mi od tego upału, w głowie mi się kręci.. Już chce żeby był wieczór...
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 15:07   #2392
jelonek1985
Zakorzenienie
 
Avatar jelonek1985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ~Noord Holland~
Wiadomości: 62 381
GG do jelonek1985
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
Nie wiem, co on myśli. Chyba jest po mojej stronie, bo jednak chce im wybić z głowy tych gości... Ale ja już nie wiem..

Ja siedzę w domu, słabo mi od tego upału, w głowie mi się kręci.. Już chce żeby był wieczór...
Powiecie sobie sakramentalne "tak" tydzień przed nami

Musisz z TŻ o tym porozmawiać. I to poważnie Ja nie wyobrażam sobie sytuacji, że rodzina mojego TŻ robi jakieś problemy a tylko ja się udzielam, próbuję znaleźć rozwiązanie czy wyjść z wszystkiego obronną ręką. Powinniście się wspierać, być dla siebie oparciem, jakąś podporą.
Ja mojemu tak czasami głowę suszę, że dla świętego spokoju idzie i załatwia co trzeba

U nas pochmurnie i wietrznie. Słonce próbuje się przebić. Cały tydzień upały a od wczoraj (no bo przecież weekend się zbliżał) padało. Jest więc nadzieja, że deszcz i do Polski przywędruje.
__________________


"Idź własną drogą

Bo w tym cały sens istnienia
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia
Bez niepotrzebnych niespełnienia
Myśli złych
"



22.10 - 4.11

Edytowane przez jelonek1985
Czas edycji: 2010-07-17 o 15:10
jelonek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 15:25   #2393
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez jelonek1985 Pokaż wiadomość
Powiecie sobie sakramentalne "tak" tydzień przed nami

Musisz z TŻ o tym porozmawiać. I to poważnie Ja nie wyobrażam sobie sytuacji, że rodzina mojego TŻ robi jakieś problemy a tylko ja się udzielam, próbuję znaleźć rozwiązanie czy wyjść z wszystkiego obronną ręką. Powinniście się wspierać, być dla siebie oparciem, jakąś podporą.
Ja mojemu tak czasami głowę suszę, że dla świętego spokoju idzie i załatwia co trzeba

U nas pochmurnie i wietrznie. Słonce próbuje się przebić. Cały tydzień upały a od wczoraj (no bo przecież weekend się zbliżał) padało. Jest więc nadzieja, że deszcz i do Polski przywędruje.
No próbuję z nim porozmawiać, ale on stale pracuje (jest kierowcą ciężarówki), a jak nie pracuje to śpi...
Niech ten deszcz do nas przyjdzie, bo już wytrzymać nie można... No i wszystko schnie... A jakie ceny są w sklepach... Pomidory 9,50 !!!!
Jelonek coś ci napiszę na PW, bo już nie chcę zaśmiecać wątku..
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 15:30   #2394
aanettee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 420
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Ale to są brata DZIEWCZYNY rodzice, tak ? to tak jakbyś obcych ludzi zaprosiła, nie wiadomo, czy brat dalej z nią będzie za rok czy dwa.

może jego rodzice pomyśleli, że jak mają kasę, to może Wam sypną jakimś prezentem, nie wiem


Dziewczyny, widzę, że dużo z Was już jest zaręczona, albo zamężna.
opowiedzcie mi w jakim wieku się zaręczyłyście i jak to wyglądało

Mój TŻ coś wspominał, że jak rozpocznę studia chciałby się zaręczyć.
Marzy mi się jakaś niespodzianka
__________________


I love electro house!<3
aanettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 15:50   #2395
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez aanettee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzę, że dużo z Was już jest zaręczona, albo zamężna.
opowiedzcie mi w jakim wieku się zaręczyłyście i jak to wyglądało

Mój TŻ coś wspominał, że jak rozpocznę studia chciałby się zaręczyć.
Marzy mi się jakaś niespodzianka
to tylko ja zostanę na tym wątku "starą panną"

u mnie zbiera się na descz, są chmury, wiatr się zrywa a później wszystko przechodzi i tyle.

Edytowane przez peach_passion
Czas edycji: 2010-07-17 o 15:54
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 15:56   #2396
jelonek1985
Zakorzenienie
 
Avatar jelonek1985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ~Noord Holland~
Wiadomości: 62 381
GG do jelonek1985
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
No próbuję z nim porozmawiać, ale on stale pracuje (jest kierowcą ciężarówki), a jak nie pracuje to śpi...
Niech ten deszcz do nas przyjdzie, bo już wytrzymać nie można... No i wszystko schnie... A jakie ceny są w sklepach... Pomidory 9,50 !!!!
Jelonek coś ci napiszę na PW, bo już nie chcę zaśmiecać wątku..
Ty byś musiała widzieć nasze ceny ... Koszyk prawie pusty a rachunek na 40euro Na zakupy się odechciewa jeździć.


Cytat:
Napisane przez aanettee
Dziewczyny, widzę, że dużo z Was już jest zaręczona, albo zamężna.
opowiedzcie mi w jakim wieku się zaręczyłyście i jak to wyglądało

Mój TŻ coś wspominał, że jak rozpocznę studia chciałby się zaręczyć.
Marzy mi się jakaś niespodzianka
Ja zaręczyłam się w wieku 24 lat. Dokładnie 14/02/2009r. Poszliśmy do chińskiej restauracji. Nie było niespodzianki

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
to tylko ja zostanę na tym wątku "starą panną"
__________________


"Idź własną drogą

Bo w tym cały sens istnienia
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia
Bez niepotrzebnych niespełnienia
Myśli złych
"



22.10 - 4.11
jelonek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 15:57   #2397
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
to tylko ja zostanę na tym wątku "starą panną"
Ty starą panną? Taka fajna dziewucha?

No ja się zaręczyłam 2 lata temu.. Też niespodzianki brak, nawet sobie sama pierścionek wybrałam
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 16:09   #2398
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez jelonek1985 Pokaż wiadomość
Ja zaręczyłam się w wieku 24 lat. Dokładnie 14/02/2009r. Poszliśmy do chińskiej restauracji. Nie było niespodzianki

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
Ty starą panną? Taka fajna dziewucha?

No ja się zaręczyłam 2 lata temu.. Też niespodzianki brak, nawet sobie sama pierścionek wybrałam

może niedługo awansuję z dziewczyny na konkubinę także jest super...

a ja myślałam że zostałyście wzięte z zaskoczenia
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 16:24   #2399
jelonek1985
Zakorzenienie
 
Avatar jelonek1985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ~Noord Holland~
Wiadomości: 62 381
GG do jelonek1985
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość

może niedługo awansuję z dziewczyny na konkubinę także jest super...

a ja myślałam że zostałyście wzięte z zaskoczenia
Zaskoczona to byłam jak spostrzegłam, że przegląda strony z pierścionkami zaręczynowymi Po ponad ośmiu latach chodzenia nie myślałam, że kiedykolwiek przyjdzie mi doczekać tej chwili. W końcu ile można było czekać W głębi duszy zawsze pragnęłam mieć miano narzeczonej a nie dziewczyny. Do ślubu śpieszno mi nie było w ogóle ale na zaręczyny to czekałam z wytęsknieniem ...
W restauracji wprawdzie nie padł przede mną na kolana pytając czy za niego wyjdę ale jak już wróciliśmy z kolacji to cały wieczór na kolanach za mną chodził Widok ... bezcenny.
__________________


"Idź własną drogą

Bo w tym cały sens istnienia
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia
Bez niepotrzebnych niespełnienia
Myśli złych
"



22.10 - 4.11
jelonek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 17:00   #2400
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez jelonek1985 Pokaż wiadomość
Zaskoczona to byłam jak spostrzegłam, że przegląda strony z pierścionkami zaręczynowymi Po ponad ośmiu latach chodzenia nie myślałam, że kiedykolwiek przyjdzie mi doczekać tej chwili. W końcu ile można było czekać W głębi duszy zawsze pragnęłam mieć miano narzeczonej a nie dziewczyny. Do ślubu śpieszno mi nie było w ogóle ale na zaręczyny to czekałam z wytęsknieniem ...
W restauracji wprawdzie nie padł przede mną na kolana pytając czy za niego wyjdę ale jak już wróciliśmy z kolacji to cały wieczór na kolanach za mną chodził Widok ... bezcenny.
haha no czyli przyklęk był no tak bycie dziewczyną po 8 latach to musi być ciekawe doświadczenie.
ja już czekam na wasze obszerne(tak, tak, nie wystarczy napisać że było fajnie)relacje ze ślubu
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.