DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-14, 13:49   #271
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 4 443
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Przyk³ad znaku ?
SMS: cze¶æ, choinka ju¿ ubrana ? weso³ych ¶wi±t !
za chwilê na fb: choinka ju¿ ubrana, wiadomka

zbieg okoliczno¶ci? tylko takich zbiegów okoliczno¶ci kiedy wykorzystywa³ identyczne sformu³owania by³o du¿o wiêcej.

WY¦MIEJCIE I ROZSZARPCIE.
Nie bêdê wy¶miewaæ, mo¿e przypomnia³a¶ mu o choince, dlatego tak napisa³?
Daj jaki¶ przyk³ad mniej przypadkowy i mniej publiczny - taki, ¿e nie ma w±tpliwo¶ci, ¿e to ma zwi±zek z Tob±.
jesienny_lisc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 13:51   #272
nesska10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 473
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Hmmm...

Chora sytuacja nie trwa³a 2 lat. Trwa jakie¶ 8 miesiêcy oststnie. Pocz±tkowo by³ to miesi±c, dwa, ¿e faktycznie czeka³am na jego dzia³anie, bo obiecywa³, ¿e bêdzie, ¿e mamy szansê. Zawiód³, wiêc chcia³am siê odci±æ. Jednak znów mnie przyci±gn±³ i sprawi³, ¿e czeka³am ca³e wakacje na kontynuacje znajomo¶ci w pa¼dzierniku jak wrócimy na studia. Zawodzi³ znów i znów. Ja odpuszcza³am i wraca³am.

POWTÓRZÊ: leczê siê z tego. Proszê nie przekonywaæ mnie ¿e ten facet nie okazywa³ ¿adnego zainteresowania i w ¿aden sposób nie mobilizowa³ mnie do czekania na lepsze dni.

Jestem mu wdziêczna, ¿e odpowiedzia³. ¯e to on zdecydowa³ siê to przerwaæ skoro ja nie potrafi³am zrozumieæ, ¿e tak siê z nikim nie postêpuje.

Przyk³ad znaku ?
SMS: cze¶æ, choinka ju¿ ubrana ? weso³ych ¶wi±t !
za chwilê na fb: choinka ju¿ ubrana, wiadomka


zbieg okoliczno¶ci? tylko takich zbiegów okoliczno¶ci kiedy wykorzystywa³ identyczne sformu³owania by³o du¿o wiêcej.

WY¦MIEJCIE I ROZSZARPCIE.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------



Dziêkujê za co¶ optymistyczniejszego ni¿ psychiatryk. Pozdrawiam ! LEKCJA. Sama za siebie trzymam kciuki by nie daæ siê nigdy wiêcej sprowokowaæ czy te¿ jak twierdzi wiêkszo¶æ nadinterpretowaæ . O kolejnej sytuacji tego typu nie ma mowy.
ok, byæ mo¿e ta wiadomo¶æ by³a skierowana do ciebie, ale :
ja nie widzê w niej nic , co mog³oby wskazywaæ na chêæ stworzenia sta³ego zwi±zku, jakiegokolwiek zwi±zku.
nesska10 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 13:52   #273
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez nesska10 Poka¿ wiadomo¶æ
ponawiam pytanie :
sk±d wiesz, ¿e to nie ma zwi±zku z tob± ?
co wcze¶niej wstawia³, ¿e tak siê ró¿ni od tego co teraz wstawia ?
U¿ywa³ moich s³ów, sformu³owañ. Napisa³am np. patrz ju¿ grudzieñ, a my dalej w tej po☠☠☠anej sytuacji. a u niego zaraz status 'december siê zrobi³ '.

Dziesi±tki temu podobnych sytuacji. Gdzie tylko ja i on wiemy co zawiera³y moje smsy.

¦MIEJCIE SIÊ. G£O¦NO.
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 13:52   #274
201605161006
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 8 575
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Poka¿ wiadomo¶æ
Nie bêdê wy¶miewaæ, mo¿e przypomnia³a¶ mu o choince, dlatego tak napisa³?
Daj jaki¶ przyk³ad mniej przypadkowy i mniej publiczny - taki, ¿e nie ma w±tpliwo¶ci, ¿e to ma zwi±zek z Tob±.
Popieram. Bo przyk³ad jaki podalas akurat nie sadze by mial z Tob± cokolwiek wspolnego, ludzie czesto na facebooku pisz± w statusie co w³asnie robi± itp., lubi± sie chwalic itp. A nawet jesli mialo to zwi±zek z Tob± to zwyklej kolezance tez mogl tak napisac, podaj przyk³ad, który wskazuje na to, ze faktycznie mogl na pocz±tku czegos chciec od Ciebie i przyk³ad (a najlepiej przyk³ady) znaków w których widaæ, ze chce bys na niego czeka³a. Przyznam ze z ch³opakiem chyba tez cos nie tak jak ma 23 lata a pisze bloga, prywatne mysli i ciagle udostepnia piosenki. Ale Twoj drugi przyk³ad tez na nic nie wskazuje, niestety.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2013-02-14 o 13:54
201605161006 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 13:54   #275
201803090921
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 4 538
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ

Przyk³ad znaku ?
SMS: cze¶æ, choinka ju¿ ubrana ? weso³ych ¶wi±t !
za chwilê na fb: choinka ju¿ ubrana, wiadomka

zbieg okoliczno¶ci? tylko takich zbiegów okoliczno¶ci kiedy wykorzystywa³ identyczne sformu³owania by³o du¿o wiêcej.
Yyyy..znaku? A czego to mia³ byæ znak?
Ja tu widzê najwy¿ej odpowied¼ na sms, otrzymany od znajomej/kole¿anki, z nawi±zaniem do tematyki ¶wi±tecznej. I NIC poza tym.
201803090921 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 13:55   #276
nesska10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 473
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywa³ moich s³ów, sformu³owañ. Napisa³am np. patrz ju¿ grudzieñ, a my dalej w tej po☠☠☠anej sytuacji. a u niego zaraz status 'december siê zrobi³ '.

Dziesi±tki temu podobnych sytuacji. Gdzie tylko ja i on wiemy co zawiera³y moje smsy.

¦MIEJCIE SIÊ. G£O¦NO.
dobrze, rozumiem, ¿e mog³o tak byæ, w sensie on móg³ robiæ wszystko , tak ¿eby¶ pomy¶la³a ,¿e to do ciebie, ale czy by³y jakie¶ wiadomo¶ci , po których mog³a¶ s±dziæ, ¿e chce byæ z tob±?
bo narazie to tylko takie ogólne stwierdzenia, ja narazie nie dostrzegam nic niezwyk³ego w tych znakach.
nesska10 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 13:55   #277
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Hmmm...

Chora sytuacja nie trwa³a 2 lat. Trwa jakie¶ 8 miesiêcy oststnie. Pocz±tkowo by³ to miesi±c, dwa, ¿e faktycznie czeka³am na jego dzia³anie, bo obiecywa³, ¿e bêdzie, ¿e mamy szansê. Zawiód³, wiêc chcia³am siê odci±æ. Jednak znów mnie przyci±gn±³ i sprawi³, ¿e czeka³am ca³e wakacje na kontynuacje znajomo¶ci w pa¼dzierniku jak wrócimy na studia. Zawodzi³ znów i znów. Ja odpuszcza³am i wraca³am.

POWTÓRZÊ: leczê siê z tego. Proszê nie przekonywaæ mnie ¿e ten facet nie okazywa³ ¿adnego zainteresowania i w ¿aden sposób nie mobilizowa³ mnie do czekania na lepsze dni.

Jestem mu wdziêczna, ¿e odpowiedzia³. ¯e to on zdecydowa³ siê to przerwaæ skoro ja nie potrafi³am zrozumieæ, ¿e tak siê z nikim nie postêpuje.

Przyk³ad znaku ?
SMS: cze¶æ, choinka ju¿ ubrana ? weso³ych ¶wi±t !
za chwilê na fb: choinka ju¿ ubrana, wiadomka


zbieg okoliczno¶ci? tylko takich zbiegów okoliczno¶ci kiedy wykorzystywa³ identyczne sformu³owania by³o du¿o wiêcej.

WY¦MIEJCIE I ROZSZARPCIE.
Po prostu wykorzysta³ kilka s³ów z Twojego smsa... A dla Ciebie co to znaczy³o? ¯e chce byæ z Tob±? Nie jestem w stanie tego zrozumieæ
To gdybym umie¶ci³a co¶ na fb, a jaki¶ kolega za chwilê umie¶ci³by to samo lub co¶ co by by³o jakby odpowiedzi± na to to oznacza, ¿e chce ze mn± byæ? Wtf...
Tak siê bawi± dzieci w podstawówce i gimnazjum, a nie doro¶li ludzie
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 13:56   #278
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 4 443
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
patrz ju¿ grudzieñ, a my dalej w tej po☠☠☠anej sytuacji. a u niego zaraz status 'december siê zrobi³ '.
Wiesz co, mo¿e masz racje, ¿e to do Ciebie, ale nie wiem, czy chcia³abym byæ z takim kolesiem bez polotu.
jesienny_lisc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 13:56   #279
granica
Raczkowanie
 
Avatar granica
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 136
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ

Przyk³ad znaku ?
SMS: cze¶æ, choinka ju¿ ubrana ? weso³ych ¶wi±t !
za chwilê na fb: choinka ju¿ ubrana, wiadomka

zbieg okoliczno¶ci? tylko takich zbiegów okoliczno¶ci kiedy wykorzystywa³ identyczne sformu³owania by³o du¿o wiêcej.

WY¦MIEJCIE I ROZSZARPCIE.
.
Nie mogê. Takiego smsa wys³a³ pewnie do 50 innych osób. I tak, to nie mo¿e byæ zbieg okoliczno¶ci, ¿e w ¶wiêta napisa³ na fejsie o choince. TO ZNAK.
granica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 13:56   #280
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez nesska10 Poka¿ wiadomo¶æ
ok, byæ mo¿e ta wiadomo¶æ by³a skierowana do ciebie, ale :
ja nie widzê w niej nic , co mog³oby wskazywaæ na chêæ stworzenia sta³ego zwi±zku, jakiegokolwiek zwi±zku.
ja go nie prosi³am o sta³y zwiazek DDD !! b³agam. On mi siê podoba³ i pyta³am go czy jednak nie chcia³by sprawdziæ jak nam by siê u³o¿y³o w ¿yciu przecie¿ miêdzy nami nie by³o prawdziwego ¿ycia, wiêc jedne do czego go namawia³am to realna próba podkre¶la³am mu wielokrotnie ¿e je¶li jest szczê¶liwy to muszê odpu¶ciæ. nigdy mnie nie sp³awi³, choæ nie zainteresowa³ siê w wystarczaj±cym stopniu. Wywiera³am ostatnio presjê, ¿e powinien siê jako¶ ogarn±æ, bo ja cierpiê. I dosta³am odpowied¼ bezpo¶redni± ju¿ 2 tygodnie temu.
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 13:57   #281
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywa³ moich s³ów, sformu³owañ. Napisa³am np. patrz ju¿ grudzieñ, a my dalej w tej po☠☠☠anej sytuacji. a u niego zaraz status 'december siê zrobi³ '.

Dziesi±tki temu podobnych sytuacji. Gdzie tylko ja i on wiemy co zawiera³y moje smsy.

¦MIEJCIE SIÊ. G£O¦NO.
No i na podstawie tego, ¿e dziêki Tobie zauwa¿y³ ¿e jest grudzieñ, czy ¿e trzeba ubraæ choinkê, wyci±gnê³a¶ wniosek, ¿e on by czego¶ chcia³?
__________________
CZERWCOWE NOWO¦CI KOSMETYCZNE

KSI¡¯KOWE NOWO¦CI W W¡TKU - KLIK!

Bi¿u i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 13:57   #282
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz co, mo¿e masz racje, ¿e to do Ciebie, ale nie wiem, czy chcia³abym byæ z takim kolesiem bez polotu.
To chyba dobrze, ¿e sama zaczynam zauwa¿aæ jakie to by³o beznadziejne.
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 13:59   #283
nesska10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 473
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
ja go nie prosi³am o sta³y zwiazek DDD !! b³agam. On mi siê podoba³ i pyta³am go czy jednak nie chcia³by sprawdziæ jak nam by siê u³o¿y³o w ¿yciu przecie¿ miêdzy nami nie by³o prawdziwego ¿ycia, wiêc jedne do czego go namawia³am to realna próba podkre¶la³am mu wielokrotnie ¿e je¶li jest szczê¶liwy to muszê odpu¶ciæ. nigdy mnie nie sp³awi³, choæ nie zainteresowa³ siê w wystarczaj±cym stopniu. Wywiera³am ostatnio presjê, ¿e powinien siê jako¶ ogarn±æ, bo ja cierpiê. I dosta³am odpowied¼ bezpo¶redni± ju¿ 2 tygodnie temu.
na moje to jedno wyklucza drugie, ale ok, ca³y czas my¶la³am , ¿e ty w³asnie chcia³aby¶ z nim stworzyæ zwi±zek, tylko jestem ciekawa , jakie on da³ ci znaki ,¿e jednak masz u niego szanse, bo wczesniej chyba gdzie¶ pisa³a¶, ¿e dawa³ ci znaki, ¿e chcia³by rozwin±æ znajomo¶æ w realu.
nesska10 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 14:01   #284
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez ulicznica Poka¿ wiadomo¶æ
No i na podstawie tego, ¿e dziêki Tobie zauwa¿y³ ¿e jest grudzieñ, czy ¿e trzeba ubraæ choinkê, wyci±gnê³a¶ wniosek, ¿e on by czego¶ chcia³?
¦mieszne ? To by³y przyk³ady. Tego jest du¿o wiêcej. S³owa których u¿y³am w smsie pojawia³y siê na fb, na blogu. By³o tego za du¿o by tego nie zauwa¿aæ. Nie wiem czemu tak ¿y³am, ale tak ¿y³am Mam zamiar przestaæ a w³a¶ciwie przestajê
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 14:03   #285
10256707ec776820308db4c1f0d79c3a6390beb4_5dfabd9430a8d
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 122
..............

..............

Edytowane przez 10256707ec776820308db4c1f0d79c3a6390beb4_5dfabd9430a8d
Czas edycji: 2019-12-18 o 14:16
10256707ec776820308db4c1f0d79c3a6390beb4_5dfabd9430a8d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 14:03   #286
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 581
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ

S±dzê, ¿e mn± manipulowa³. A ja by³am bardzo podatna na ka¿de jego zagranie. I tak ¿y³am sobie zachowuj±c ten skrawek nadziei. Zasypa³am go kilka razy smsami. KIEDY ? Wtedy kiedy widzia³am, ¿e to chore i chcia³am by da³ mi odpowied¼ co mam robiæ.

S±dzê, ¿e facet, który chce siê pozbyæ upierdliwej baby wie jak to zrobiæ. Na pewno nie jest to wpatrywanie siê we mnie, ani milczenie podszyte rzeczmi, które w pocztkowej fazie znajomo¶ci mia³y dla nas znaczenie. Mia³ milion okazji by mi powiedzieæ wprost, ¿e nie jest zainteresowany. Nie zrobi³ tego. Udawa³ nieszczê¶liwego biedaka.

¯eby unikn±æ Twoich podejrzeñ o manipulacjê, ten nieszczê¶nik musia³by przestaæ prowadziæ swojego bloga, usun±æ wszelkie ¶lady swojego istnienia z portali spo³eczno¶ciowych, nie udzielaæ siê towarzysko i na dodatek posi±¶æ cudown± umiejêtno¶æ dematerializowania siê w Twojej obecno¶ci. Przecie¿ u Ciebie na sam jego widok uruchamia³ siê odruch warunkowy jak u psów Paw³owa i wyobra¼nia zaczyna³a dzia³aæ. Jakikolwiek sygna³ z jego strony nawet nie skierowany do Ciebie (wpisy na blogu, uczestnictwo w imprezach studenckich) by³ przez Ciebie odczytywany jako oznaka jego zainteresowania Tob±, co zosta³o podchwycone przez Twoje kole¿anki, które Ciê jeszcze podpuszcza³y zapewne dla draki nie¶wiadome konsekwencji. Sama jego obecno¶æ na imprezach studenckich wystarczy³a, ¿eby¶ wkrêca³a sobie, ¿e przyszed³ tam tylko ze wzglêdu na Ciebie, nawet gdy u jego boku pojawi³a siê inna. Kiedy patrzy³ w Twoj± stronê (gdyby unika³ Ciê wzrokiem, zapewne wkrêci³aby¶ sobie, ¿e onie¶miela go p³omienne uczucie do Ciebie) , to pochlebia³o Ci to i nawet przez chwilê nie pomy¶la³a¶, ¿e móg³ patrzyæ na Ciebie z niedowierzaniem, przypominaj±c sobie Twoje obsesyjne i natrêtne zagrywki. Kiedy podchodzi³a¶ i nagabywa³a¶ go w gronie ludzie, nie ucieka³ , gdzie pieprz ro¶nie, bo jednak elementarna grzeczno¶æ wymaga, aby przynajmniej zdawkowo odpowiedzieæ na próby kontaktu, ale wyra¼nie zachowywa³ dystans. Dopiero jak zbytnio da³a¶ mu siê we znaki bombarduj±c tonami wiadomo¶ci i nie ³api±c subtelnych aluzji wypali³ z grubej rury. Tak to niestety wygl±da z pozycji niezaanga¿owanego obserwatora. Moim zdaniem, rzeczywi¶cie pad³a¶ ofiar± manipulacji ale nie ze strony tego ch³opaka tylko w³asnej wyobra¼ni. To Twój umys³ wykrêci³ Ci paskudny numer.


Postaraj siê postawiæ na miejscu Twojego znajomego. Wiele osób ma opory przed zbyt drastyczn± reakcj± , tym bardziej gdy uci±¿liwa wielbicielka czy wielbiciel nale¿y do grona znajomych z uczelni czy z pracy i pocz±tkowo nie zdradza jeszcze znamion stalkingu. Z do¶wiadczenia wiem, ze w takich przypadkach najczê¶ciej cz³owiek na pocz±tku stara siê wybrn±æ z niezrêcznej sytuacji dyplomatycznie, ¿eby nie wyj¶æ na najgorsze chamid³o i nie robiæ sobie wrogów z ludzi, z którymi przyjdzie mu siê jeszcze widywaæ. Zwykle te¿ ma siê wtedy nadziejê, ¿e delikatne aluzje i sygna³y braku zainteresowania skutecznie ostudz± czyj¶ zapa³. My¶lê, ¿e tak by³o w przypadku tego ch³opaka. Na pocz±tku stara³ siê delikatnie Ciê zniechêciæ, a gdy to siê nie uda³o, nie wytrzyma³ i zareagowa³ bardziej obcesowo.
__________________
¯ycie jest za krótkie, ¿eby piæ marne wino. ¯ycie jest za krótkie, by mi³o¶ci daæ zgin±æ. ¯ycie jest za krótkie, ¿eby siê nie spieszyæ. ¯ycie, jest za krótkie, by siê nim nie cieszyæ.

Edytowane przez tacyta
Czas edycji: 2013-02-14 o 14:52
tacyta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 14:03   #287
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez nesska10 Poka¿ wiadomo¶æ
na moje to jedno wyklucza drugie, ale ok, ca³y czas my¶la³am , ¿e ty w³asnie chcia³aby¶ z nim stworzyæ zwi±zek, tylko jestem ciekawa , jakie on da³ ci znaki ,¿e jednak masz u niego szanse, bo wczesniej chyba gdzie¶ pisa³a¶, ¿e dawa³ ci znaki, ¿e chcia³by rozwin±æ znajomo¶æ w realu.
No chcia³am chcia³am, ale do tego trzeba dwójki na raz a poza tym fakt, ¿e on chcia³by tak jak ja nie oznacza³by, ¿e nam wyjdzie. Tylko, ¿e ja siê zakocha³am i czeka³am na ¿ycie w realu. I on sugerowa³ w³a¶nie ¿e spróbujemy wreszcie, ale mu siê odwidzia³o no muszê to przyj±æ
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 14:07   #288
kangu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 625
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

[1=10256707ec776820308db4c 1f0d79c3a6390beb4_5dfabd9 430a8d;39232800]

Poza tym przy³±czy³abym siê do porady pozosta³ych wiza¿anek, by¶ wybra³a siê do psychologa. Nie mam na celu robienie z ciebie wariatki, chodzi o to, ¿eby kto¶, kto siê na tym zna, pomóg³ ci przeanalizowaæ tê sytuacjê, zrozumieæ parê rzeczy, uporz±dkowaæ uczucia i nauczyæ siê jak w przysz³o¶ci nie dopu¶ciæ do kolejnego fatalnego zauroczenia, które mo¿e potrwaæ kilka lat.[/QUOTE]

oo dok³adnie dok³adnie, bo ja mam wra¿enie, ¿e autorka nie wie jak zachowuje sie facet, który jest zainteresowany.
kangu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 14:10   #289
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez tacyta Poka¿ wiadomo¶æ
¯eby unikn±æ Twoich podejrzeñ o manipulacjê, ten nieszczê¶nik musia³by przestaæ prowadziæ swojego bloga, usun±æ wszelkie ¶lady swojego istnienia z portali spo³eczno¶ciowych, nie udzielaæ siê towarzysko i na dodatek posi±¶æ cudown± umiejêtno¶æ dematerializowania siê w Twojej obecno¶ci. Przecie¿ u Ciebie na sam jego widok uruchamia³ siê odruch warunkowy jak u psów Paw³owa i wyobra¼nia zaczyna³a dzia³aæ. Jakikolwiek sygna³ z jego strony nawet nie skierowany do Ciebie (wpisy na blogu, uczestnictwo w imprezach studenckich) by³ przez Ciebie odczytywany jako oznaka jego zainteresowania Tob±, co zosta³o podchwycone przez Twoje kole¿anki, które Ciê jeszcze podpuszcza³y zapewne dla draki nie¶wiadome konsekwencji. Sama jego obecno¶æ na imprezach studenckich wystarczy³a, ¿eby¶ wkrêca³a sobie, ¿e przyszed³ tam tylko ze wzglêdu na Ciebie, nawet gdy u jego boku pojawi³a siê inna. Kiedy patrzy³ w Twoj± stronê (gdyby unika³ Ciê wzrokiem, zapewne wkrêci³aby¶ sobie, ¿e onie¶miela go p³omienne uczucie do Ciebie) , to podchlebia³o Ci to i nawet przez chwilê nie pomy¶la³a¶, ¿e móg³ patrzyæ na Ciebie z niedowierzaniem, przypominaj±c sobie Twoje obsesyjne i natrêtne zagrywki. Kiedy podchodzi³a¶ i nagabywa³a¶ go w gronie ludzie, nie ucieka³ , gdzie pieprz ro¶nie, bo jednak elementarna grzeczno¶æ wymaga, aby przynajmniej zdawkowo odpowiedzieæ na próby kontaktu, ale wyra¼nie zachowywa³ dystans. Dopiero jak zbytnio da³a¶ mu siê we znaki bombarduj±c tonami wiadomo¶ci i nie ³api±c subtelnych aluzji wypali³ z grubej rury. Tak to niestety wygl±da z pozycji niezaanga¿owanego obserwatora. Moim zdaniem, rzeczywi¶cie pad³a¶ ofiarê manipulacji ale nie ze strony tego ch³opaka tylko w³asnej wyobra¼ni. To Twój umys³ wykrêci³ Ci paskudny numer.


Postaraj siê postawiæ na miejscu Twojego znajomego. Wiele osób ma opory przed zbyt drastyczn± reakcj± , tym bardziej gdy uci±¿liwa wielbicielka czy wielbiciel nale¿y do grona znajomych z uczelni czy z pracy i pocz±tkowo nie zdradza jeszcze znamion stalkingu. Z do¶wiadczenia wiem, ze w takich sytuacjach najczê¶ciej cz³owiek na pocz±tku stara wybrn±æ z niezrêcznej sytuacji dyplomatycznie, ¿eby nie wyj¶æ na najgorsze chamid³o i nie robiæ sobie wrogów z ludzi, z którymi przyjdzie mu siê jeszcze widywaæ. Zwykle te¿ ma siê wtedy nadziejê, ¿e delikatne aluzje i sygna³y braku zainteresowania skutecznie ostudz± czyj¶ zapa³. My¶lê, ¿e tak by³o w przypadku tego ch³opaka. Na pocz±tku stara³ siê delikatnie Ciê zniechêciæ, a gdy to siê nie uda³o, nie wytrzyma³ i zareagowa³ bardziej obcesowo.
Brzmi trochê jak fantasy. Z mojego punktu widzenia troszkê Ciê ponios³o. Gdzie ja napisa³am, ¿e przychodzi³ na imprezy dla mnie ? Po prostu tam by³ Ja nie chodzi³am za nim, nie pojawia³am siê w miejscach, w których mog³abym go spotkaæ. Bez przesady. Mój b³±d to pisanie smsów czasem pe³nych frustracji, czasem weso³ych. Jego b³±d to mo¿e niedostrzeganie jak wielkie nadzieje mi robi tymi niewinnymi postami, które jednak ³±czy³y siê z tym co pisa³am.
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 14:11   #290
assantea
Raczkowanie
 
Avatar assantea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 199
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

a ja nie rozumiem jednego.... po co mu by³y te "tajemne znaki" na fb? nie ³atwiej by³oby mu odpisac smsem do Ciebie w sprawie choinki, grudnia czy innych pierdó³? To nie by³y ¿adne znaki autorko. Zbieg okoliczno¶ci to te¿ nie by³. Po prostu napisa³a¶ mu o choince a on "pod³apa³" temat i postanowi³ podzieliæ siê tym ze znajomymi na fb. Jaki¶ ma³o kreatywny jest i potrzebuje podpowiedzi ¿eby o czym¶ na tablicy popisaæ....
assantea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 14:12   #291
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez kangu Poka¿ wiadomo¶æ
oo dok³adnie dok³adnie, bo ja mam wra¿enie, ¿e autorka nie wie jak zachowuje sie facet, który jest zainteresowany.
Wiem, aczkolwiek zakocha³am sie ...
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 14:13   #292
assantea
Raczkowanie
 
Avatar assantea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 199
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Brzmi trochê jak fantasy. Z mojego punktu widzenia troszkê Ciê ponios³o. Gdzie ja napisa³am, ¿e przychodzi³ na imprezy dla mnie ? Po prostu tam by³ Ja nie chodzi³am za nim, nie pojawia³am siê w miejscach, w których mog³abym go spotkaæ. Bez przesady. Mój b³±d to pisanie smsów czasem pe³nych frustracji, czasem weso³ych. Jego b³±d to mo¿e niedostrzeganie jak wielkie nadzieje mi robi tymi niewinnymi postami, które jednak ³±czy³y siê z tym co pisa³am.
z tym sie zgodzê

Edytowane przez assantea
Czas edycji: 2013-02-14 o 14:16
assantea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 14:15   #293
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez assantea Poka¿ wiadomo¶æ
a ja nie rozumiem jednego.... po co mu by³y te "tajemne znaki" na fb? nie ³atwiej by³oby mu odpisac smsem do Ciebie w sprawie choinki, grudnia czy innych pierdó³? To nie by³y ¿adne znaki autorko. Zbieg okoliczno¶ci to te¿ nie by³. Po prostu napisa³a¶ mu o choince a on "pod³apa³" temat i postanowi³ podzieliæ siê tym ze znajomymi na fb. Jaki¶ ma³o kreatywny jest i potrzebuje podpowiedzi ¿eby o czym¶ na tablicy popisaæ....
Nie jest ma³o kreatywny. mu siê podoba³ sposób w jaki to robi

NIE WIEM PO CO MU TE ZNAKI Taki by³ od kiedy go pozna³am

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez assantea Poka¿ wiadomo¶æ
.
Dziêkujê. Ja naprawdê nie postrada³am zmys³ów.
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 14:15   #294
nesska10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 473
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
.... Jego b³±d to mo¿e niedostrzeganie jak wielkie nadzieje mi robi tymi niewinnymi postami, które jednak ³±czy³y siê z tym co pisa³am.
czyli przyznasz, ¿e sama sobie robi³a¶ b³êdne nadzieje po tym co wstawia³ na fb lub po jego spojrzeniach, on mo¿e robi³ to nieswiadomie , a mo¿e ¶wiadomie (?) , twój b³±d , ¿e jednak zbyt wiele obiecywa³a¶ sobie po tych wstawkach na facebooku .
Mo¿e byæ tak , ¿e on ca³kiem ¶wietnie siê bawi³, bo widzia³ jak reagujesz na taka zabawê.
nesska10 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 14:16   #295
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Mo¿e on sobie w ogóle nie zdawa³ sprawy z tego, ¿e robi Ci nadziejê takimi drobiazgami, jak ten post o choince? ¯e Ty to tak zinterpretujesz?
Obwiniasz go i robisz z niego nie wiadomo jakiego okrutnika a z siebie ofiarê, podczas gdy dla kolesia, to co by³o znakiem wg Ciebie by³o po prostu komunikatem o choince, czy o tym ¿e idzie grudzieñ - i bynajmniej nie mia³o to zwi±zku z Tob±.

Wg mnie to drobiazgi, i wcale nie bra³abym ich do siebie, nie interpretowa³abym ich w ten sposób, ¿e jest Tob± zainteresowany.
Do zainteresowania potrzeba jeszcze czego¶ realnego, jego inicjatywy. Tej inicjatywy nigdy nie by³o.

Autorko, mia³a¶ kiedy¶ faceta?
__________________
CZERWCOWE NOWO¦CI KOSMETYCZNE

KSI¡¯KOWE NOWO¦CI W W¡TKU - KLIK!

Bi¿u i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."

Edytowane przez ulicznica
Czas edycji: 2013-02-14 o 14:18
ulicznica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 14:19   #296
nesska10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 473
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

pisa³a ¿e kiedy¶ by³a w jednym zwi±zku
nesska10 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 14:23   #297
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez nesska10 Poka¿ wiadomo¶æ
czyli przyznasz, ¿e sama sobie robi³a¶ b³êdne nadzieje po tym co wstawia³ na fb lub po jego spojrzeniach, on mo¿e robi³ to nieswiadomie , a mo¿e ¶wiadomie (?) , twój b³±d , ¿e jednak zbyt wiele obiecywa³a¶ sobie po tych wstawkach na facebooku .
Mo¿e byæ tak , ¿e on ca³kiem ¶wietnie siê bawi³, bo widzia³ jak reagujesz na taka zabawê.
Otó¿ to je¶li przeczyta³ sms o choince, to prawdopodobnie dotar³y do niego tak¿e inne smsy. W których pisa³am, ¿e siê mêc¿ê, ¿e nie wiem co robiæ. Widzê, ¿e ma kogo¶, wiêc czy mam odpu¶ciæ czy jeszcze poczekaæ. Zale¿a³o mi, wiêc w pewnym sensie wygodniej by³o wierzyæ, ¿e co¶ bedzie dalej. Ostatnimi czasy wywiera³am coraz wiêksz± presjê na zmiany, na pocz±tek lub zakoñczenie i zapomnienie o tym co tam miêdzy nami iskrzy³o. Powiedzia³am, ¿e czêsto p³aczê i nie ¶piê, ¿eby wiedzia³, ¿e nie traktujê tego jak zabawê. Zakoñczy³ w sposób ³adgodny. ¯e nie ma szans, ¿e nie chce jednak wracaæ. A nastêpnie bardziej dosadnie to powiedzia³. Tylko, ¿e zrobi³ to DOPIERO 2 TYGODNIE TEMU
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 14:29   #298
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 2 658
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

To brzmi jak historia z ID,chocia¿ tam rzadko jest co¶ tak strasznego i ryj±cego psyche.
Nie chcia³abym znaæ ani ciebie ani jego bo bym siê ba³a.
rickybobby jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 14:29   #299
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez ulicznica Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e on sobie w ogóle nie zdawa³ sprawy z tego, ¿e robi Ci nadziejê takimi drobiazgami, jak ten post o choince? ¯e Ty to tak zinterpretujesz?
Obwiniasz go i robisz z niego nie wiadomo jakiego okrutnika a z siebie ofiarê, podczas gdy dla kolesia, to co by³o znakiem wg Ciebie by³o po prostu komunikatem o choince, czy o tym ¿e idzie grudzieñ - i bynajmniej nie mia³o to zwi±zku z Tob±.

Wg mnie to drobiazgi, i wcale nie bra³abym ich do siebie, nie interpretowa³abym ich w ten sposób, ¿e jest Tob± zainteresowany.
Do zainteresowania potrzeba jeszcze czego¶ realnego, jego inicjatywy. Tej inicjatywy nigdy nie by³o.

Autorko, mia³a¶ kiedy¶ faceta?
Gdzie zrobi³am z niego okrutnika ? Manipulator. Ma³o empatyczny. Prawdopodobnie d³ugo do niego dociera³o, ¿e robi mi z mózgu papkê. Zadziwiaj±ce, ¿e komunikaty o choince, o grudniu i o ilu¶ jeszcze tam pierdo³ach pojawiaj± siê nie wcze¶niej, nie pó¼niej ni¿ kilka godzin po tym jak ja co¶ w temacie napiszê

Walczy³am o t± jego inicjatywê, czeka³am w³a¶nie na ni± niestety traci³am czas.

Po prostu staram sie wyja¶niæ, ¿e nie pisa³am sama z siebie, a on biedny nie wiedzia³ co z tym zrobiæ. Jego reakcje napêdza³y maszynkê a¿ w koñcu powiedzia³ stop
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 14:32   #300
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 33 559
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
SMS: cze¶æ, choinka ju¿ ubrana ? weso³ych ¶wi±t !
za chwilê na fb: choinka ju¿ ubrana, wiadomka

zbieg okoliczno¶ci? tylko takich zbiegów okoliczno¶ci kiedy wykorzystywa³ identyczne sformu³owania by³o du¿o wiêcej.
A "choinka" to jakies tajemne slowo, ktore Wy dwoje tylko znacie?
Masakra . Urojenia pelno geba.
Na poczatku pomijajac nieco styl a'la "Misery" szkoda bylo mi Ciebie. Naprawde myslalam, ze moze chlop wodzil Cie za nos. JAk opisalas jednak "znak" to ja wysiadam.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Poka¿ wiadomo¶æ
Jak wrzuca³ piosenki Adel, to znaczy, ¿e kocha³ na prawdê, a z tamt± bardzo cierpia³



No przepraszam, ale nie mog³am - komunikowanie siê przez piosenki... Jak wrzucê na fb piosenkê We found love, to kolega z pracy(hopeless place) pomy¶li, ¿e siê w nim zakocha³am?
Dobre .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.