Pewien problem/y. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-18, 02:40   #1
Guest5675
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Exclamation

Pewien problem/y.


Witajcie, mam 18 lat jestem po ponad 10 latach mobbingu, depresji, z ktora sobie jakos radzilem dzieki poswieceniu sie hobby i poglebianiu zainteresowan.

Ogolnie moze na wstepie dodam, ze nie jestem czlowiekiem z jakimis kompleksami, moze nie jestem przystojny, ale tez raczej nie jestem jakos specjalnie brzydki. Takie 4-6/10. Za to jestem wysoki(okolice 194),ponoc mam ciekawy tembr glosu, dobra dykcje, drobna wade wymowy. Jestem inteligentny i przedsiebiorczy, sporo zainteresowan itd. Takze koniec koncow jestem zadowolony.
//Moze jednak tragicznie wygladam, bo to sa tylko moje subiekywne opinie.

Ale co z tego, jak nie potrafie nawiazywac relacji miedzyludzkich?
Z kazdym moge porozmawiac, ale nie potrafie wyniesc relacji ponad zwykla znajomosc,
Dlatego tez, jak mi sie ktos naprawde spodoba, wyglad-zachowanie, to przestaje z nim gadac, zeby nie miec wyrzutow, ze nie wyszlo tak jak chcialem.
Prokrastynacja... Jak nie widze szans na sukces, to sie tego nie podejmuje.

Naprawde podoba mi sie jakas osoba? Nie odezwe sie do niej, poczekam, az bedzie zajeta i dam sobie spokoj...

Chyba, ze nie mysle o tym jak o czyms wiecej jak zwykla znajomosc, wtedy nie mam oporow, by zagadad, porozmawiac o czymkolwiek.

Ogolnie ostatnio mi dobrze idzie (wlasna dzialalnosc+praca itd.), ale nie mam sie z kim tym dzielic, odczuwam dosyc mocna potrzebe emocjonalnego zwiazku. Co jakis czas...

Czy ktos z was ma podobne problemy? Jak temu zaradzic?


Pozdrawiam
Guest5675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 07:21   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Pewien problem/y.

Cytat:
Napisane przez Guest5675 Pokaż wiadomość
Witajcie, mam 18 lat jestem po ponad 10 latach mobbingu, depresji, z ktora sobie jakos radzilem dzieki poswieceniu sie hobby i poglebianiu zainteresowan.

Ogolnie moze na wstepie dodam, ze nie jestem czlowiekiem z jakimis kompleksami, moze nie jestem przystojny, ale tez raczej nie jestem jakos specjalnie brzydki. Takie 4-6/10. Za to jestem wysoki(okolice 194),ponoc mam ciekawy tembr glosu, dobra dykcje, drobna wade wymowy. Jestem inteligentny i przedsiebiorczy, sporo zainteresowan itd. Takze koniec koncow jestem zadowolony.
//Moze jednak tragicznie wygladam, bo to sa tylko moje subiekywne opinie.

Ale co z tego, jak nie potrafie nawiazywac relacji miedzyludzkich?
Z kazdym moge porozmawiac, ale nie potrafie wyniesc relacji ponad zwykla znajomosc,
Dlatego tez, jak mi sie ktos naprawde spodoba, wyglad-zachowanie, to przestaje z nim gadac, zeby nie miec wyrzutow, ze nie wyszlo tak jak chcialem.
Prokrastynacja... Jak nie widze szans na sukces, to sie tego nie podejmuje.

Naprawde podoba mi sie jakas osoba? Nie odezwe sie do niej, poczekam, az bedzie zajeta i dam sobie spokoj...

Chyba, ze nie mysle o tym jak o czyms wiecej jak zwykla znajomosc, wtedy nie mam oporow, by zagadad, porozmawiac o czymkolwiek.

Ogolnie ostatnio mi dobrze idzie (wlasna dzialalnosc+praca itd.), ale nie mam sie z kim tym dzielic, odczuwam dosyc mocna potrzebe emocjonalnego zwiazku. Co jakis czas...

Czy ktos z was ma podobne problemy? Jak temu zaradzic?


Pozdrawiam
Pracujesz (zarobkowo) od 8 roku życia? Bo wiesz, że mobbing "oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy"?

Generalnie sorry, ale wygląda jak wątek feryjnego trolla.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-02-18 o 07:48
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 07:44   #3
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Pewien problem/y.

autorze, w jakim kraju pozwalają w podstawówce iść do pracy?
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 08:25   #4
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pewien problem/y.

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
autorze, w jakim kraju pozwalają w podstawówce iść do pracy?
Indie? Chiny?
Chłopaka zaradny i od 10 lat pracuje, a nie na garnuszku rodziców
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 08:43   #5
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Pewien problem/y.

Może chciał napisać 28
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 08:52   #6
Guest5675
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Dot.: Pewien problem/y.

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Indie? Chiny?
Chłopaka zaradny i od 10 lat pracuje, a nie na garnuszku rodziców
A to nie istnieje pojecie mobbing szkolny?
Guest5675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 08:59   #7
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Pewien problem/y.

Cytat:
Napisane przez Guest5675 Pokaż wiadomość
A to nie istnieje pojecie mobbing szkolny?
No istnieje.
Ale w wieku 18 lat to się przeważnie jeszcze chodzi do szkoły średniej. A tu etat i dobrze prosperująca działałność
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 09:23   #8
Guest5675
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Dot.: Pewien problem/y.

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
No istnieje.
Ale w wieku 18 lat to się przeważnie jeszcze chodzi do szkoły średniej. A tu etat i dobrze prosperująca działałność
Pracuje 23,5h tyg(plus czasem weekendy), jesli chodzi o dzialalnosc - podpinam sie pod dzialalnosc mamy, wiec nie musze placic zusu(mam podpisana umowe z importerem/producentem pewnego rodzaju produktow)
Ale przystopowalem odkad sobie prace znalazlem, chcialem prowadzic sprzedaz przez internet, bo interesuje sie grafika, aplikacjami internetowymi(i taki profil technikum), wiec doszly by tylko koszty dzialania strony, ewentualnie pozycjonowania przez pierwsze pol roku. Do tego zus jak zaczna byc przychody, ktore by mi pokrywaly podstawowa stawke(bo stawka 400zl przeciez sie konczy po 2 latach).

Sam sie biznesem interesowalem od dziecka, a na etat w mojej rodzinie pracuje tylko 1 osoba (lekarz), wiec mialem pewne zrodlo wiedzy.

Prosperujaca ona nie jest, 2 klientow mialem, bo wykorzystalem pewna okazje


///Wpisy do CEIDG zostaly dodane, wiec wszystko co robie jest legalne

Edytowane przez Guest5675
Czas edycji: 2016-02-18 o 09:46
Guest5675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 09:36   #9
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Pewien problem/y.

Czyli uczysz się i pracujesz dorywczo?
Okoliczności transakcji i ich kwoty to informacje, które nie powinny znaleźć się na publicznym forum.
Tylko informacje należy podać jasno, żeby zostały właściwie zrozumiane.

A "mobbing" to dręczenie w szkole czy pomyliłeś to pojęcie z innym?
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 09:47   #10
Guest5675
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Dot.: Pewien problem/y.

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Czyli uczysz się i pracujesz dorywczo?
Okoliczności transakcji i ich kwoty to informacje, które nie powinny znaleźć się na publicznym forum.
Tylko informacje należy podać jasno, żeby zostały właściwie zrozumiane.

A "mobbing" to dręczenie w szkole czy pomyliłeś to pojęcie z innym?
Tak, dlatego uzylem tego slowa, bo wydawalo mi sie najbardziej adekwatne.
Jeszcze do 3 gimnazjum to bylo widoczne, teraz jak zaczalem sie probowac asymilowac w grupie, jest tylko coraz lepiej.

/Moj przecietny dzien wyglada tak, ze wstaje o 6, koncze zajecia w okolicach 14-15 i jade do pracy(odstep miedzy rozpoczeciem pracy, a zakonczeniem zajec, to okolo 45-55min, w duzej mierze przez brak bezposredniego dojazdu, bo sama trase autobusem pokonuje w 25min), umowa zlecenie, wiec grafik moge dopasowywac i zmieniac na biezaco. I pracuje srednio 4,7h dziennie. A ze do szoly/do pracy/z pracy jade lacznie 2.5h, to mam czas na czytanie/nauke itd., dlatego tez nie jezdze samochodem, bo bym stracil i ten czas.

Edytowane przez Guest5675
Czas edycji: 2016-02-18 o 09:55
Guest5675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 10:08   #11
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Pewien problem/y.

Przy tak napiętym grafiku to trudno znaleźć miejsce na znajomości, przyjaźnie czy związek. No chyba, że kupisz dziewczynie miesięczny i widywać będziecie się w pociągu, autobusie
Jeśli ten wątek jest prawdziwy, to co Cię tak pcha do pracy? Macie w rodzinie problemy finansowe? Nie planujesz iść na studia?
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 10:35   #12
Guest5675
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Dot.: Pewien problem/y.

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
Przy tak napiętym grafiku to trudno znaleźć miejsce na znajomości, przyjaźnie czy związek. No chyba, że kupisz dziewczynie miesięczny i widywać będziecie się w pociągu, autobusie
Jeśli ten wątek jest prawdziwy, to co Cię tak pcha do pracy? Macie w rodzinie problemy finansowe? Nie planujesz iść na studia?
Napiety grafik tylko pn pt.

Jesli chodzi o sama prace, chce sie usamodzielnic. Pochodze z bogatszej rodziny, ale sytuacja od 8 lat jest coraz gorsza, biznes po smierci dziadka zaczal upadac + mama pracuje na wlasna dzialalnosc(rodzina 1+3, a mam mlodsze rodzenstwo).
Gdzies 2 lata temu wydatki zmniejszylem do minimum, jakies kursy tanca, kino od czasu do czasu itd., niby mam dobre buty, ciuchy, ale chodze praktycznie w tym samym(powiedzmy 2 pary spodni, 2 pary bluz i tshirtow wystarczajaco, by codziennie zmieniac.
Na studia zawsze moge isc zaocznie, interesujaca mnie uczelnia i profil niestety jest poza moim zasiegiem(rozszerzenia po 90%, kiedy ja na biezaco mam zaleglosci z matematyki - nawarstwia sie to od gimnazjum)., musialbym sie zaczac uczyc solidnie, ale zwykle odkladam wszystko na pozniej i zdaje wiekszosc przedmiotow przez ostatni miesiac szkoly.
Tez nie mam mobilizacji do nauki, w przypadku pracy widze perspektywe zarabiania wiekszych pieniedzy, a w przypadku nauki - potrzebowalbym jeszcze lat na studiach. A jak sie ucze w ostatniej chwili, to widze efekty natychmiastowo.

Edytowane przez Guest5675
Czas edycji: 2016-02-18 o 10:38
Guest5675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 11:45   #13
Madlen123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 197
Dot.: Pewien problem/y.

Ogólnie z wątku wynoszę, że: jesteś super, ale nie jesteś super, ale jednak trochę jesteś super. Prosisz o radę w sprawie nie-super, ale nie zapominajcie, że jestem też całkiem niezły... Jaki masz problem? Pracujesz i uczysz się, widać że jesteś z tego dumny i dobrze. Ile masz ciuchów w domu, nie wiem i nie widzę tu powodu do jakichś głębszych ocen problemu. Chodzi o to, ze byłeś kiedyś w szkole dręczony? Czy o to, że nie możesz nawiązać relacji z dziewczyną? Mogę wypowiedzieć się jedynie co do tego drugiego problemu, podpowiem Ci, że dziewczyny często odstrasza podejście 'jestem panem świata ale biednym, takim żebyś mnie trochę pocieszała' Weź życie w garść, bo z tego co mówisz jest całkiem niezłe, kursy, buty itd, i wykorzystaj to - weekend, znajomi, wyjście do nowych ludzi, myślę że im mniej będziesz się skupiał na tym na jaką osobę wyjdziesz/ jakie wrażenie najbardziej chciałbyś zrobić, tym lepiej będzie dla Ciebie Uwaga, kolokwialnie rzucę: bądź sobą i zaakceptuj to, na świecie nie ma idealnych ludzi a jednak są lubiani i kochani. Powodzenia
__________________
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Madlen123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 11:55   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Pewien problem/y.

Cytat:
Napisane przez Guest5675 Pokaż wiadomość
A to nie istnieje pojecie mobbing szkolny?

Tak trochę abstrahując od tematu, bo warto znać takie pojęcia. Bullying, czyli dręczenie dziecka przez jego mniej więcej rówieśników, przemoc rówieśnicza (termin stosowany w publikacjach poświęconych tematowi). Cyberbulling - dręczenie za pomocą Internetu, komunikatorów, SMS-ów. A jeżeli nauczyciel dręczy dziecko, szykanuje je, to się to nazywa po imieniu - przemoc psychiczna, fizyczna. Mobbing w takim kontekście jest bardzo rzadko stosowanym pojęciem. Przez co wręcz niezrozumiałym.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-02-18 o 11:59
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 12:05   #15
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pewien problem/y.

Cytat:
Napisane przez Guest5675 Pokaż wiadomość
A to nie istnieje pojecie mobbing szkolny?
Za wiki: Mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. - do szkolnego środowiska tak średnio pasuje

Plus moja wypowiedź tyczyła sie tego gdzie pracują dzieci a nie mobbingu
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 12:13   #16
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Pewien problem/y.

Nie kumam tego wątku xD
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 12:48   #17
hajduszoboszlo
Raczkowanie
 
Avatar hajduszoboszlo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 440
Dot.: Pewien problem/y.

Cytat:
Napisane przez Guest5675 Pokaż wiadomość
Napiety grafik tylko pn pt.

Jesli chodzi o sama prace, chce sie usamodzielnic. Pochodze z bogatszej rodziny, ale sytuacja od 8 lat jest coraz gorsza, biznes po smierci dziadka zaczal upadac + mama pracuje na wlasna dzialalnosc(rodzina 1+3, a mam mlodsze rodzenstwo).
Gdzies 2 lata temu wydatki zmniejszylem do minimum, jakies kursy tanca, kino od czasu do czasu itd., niby mam dobre buty, ciuchy, ale chodze praktycznie w tym samym(powiedzmy 2 pary spodni, 2 pary bluz i tshirtow wystarczajaco, by codziennie zmieniac.
Na studia zawsze moge isc zaocznie, interesujaca mnie uczelnia i profil niestety jest poza moim zasiegiem(rozszerzenia po 90%, kiedy ja na biezaco mam zaleglosci z matematyki - nawarstwia sie to od gimnazjum)., musialbym sie zaczac uczyc solidnie, ale zwykle odkladam wszystko na pozniej i zdaje wiekszosc przedmiotow przez ostatni miesiac szkoly.
Tez nie mam mobilizacji do nauki, w przypadku pracy widze perspektywe zarabiania wiekszych pieniedzy, a w przypadku nauki - potrzebowalbym jeszcze lat na studiach. A jak sie ucze w ostatniej chwili, to widze efekty natychmiastowo.
Nie pasujesz mi zbytnio do obrazu osoby, która była mobbingowana od kiedy miała 8 lat . Jesteś zbyt pewny siebie.

Edytowane przez hajduszoboszlo
Czas edycji: 2016-02-18 o 12:50
hajduszoboszlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 17:53   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Pewien problem/y.

Cytat:
Napisane przez hajduszoboszlo Pokaż wiadomość
Nie pasujesz mi zbytnio do obrazu osoby, która była mobbingowana od kiedy miała 8 lat . Jesteś zbyt pewny siebie.
To pewnie dzięki tej prowadzonej z sukcesami własnej działalności gospodarczej + pracy.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 18:06   #19
hajduszoboszlo
Raczkowanie
 
Avatar hajduszoboszlo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 440
Dot.: Pewien problem/y.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
To pewnie dzięki tej prowadzonej z sukcesami własnej działalności gospodarczej + pracy.
Nie no na bank, rekin biznesu od pieluchy
hajduszoboszlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 20:39   #20
Guest5675
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Dot.: Pewien problem/y.

Cytat:
Napisane przez hajduszoboszlo Pokaż wiadomość
Nie pasujesz mi zbytnio do obrazu osoby, która była mobbingowana od kiedy miała 8 lat . Jesteś zbyt pewny siebie.
Tldr - Jestem pewny siebie, gdy relacje sa plytkie i powierzchowne, w innym przypdku nie mam jej.

Duzo znasz osob, nad ktorymi znecano sie psychicznie i fizycznie? Ja przynajmniej wiedzialem z jakiego to bylo powodu, wiec dlaczego mialbym sie umartwiac?
Jakiestam kompleksy sie czasem rodzily, gdy probowalem sam zrozumiec dlaczego jest tak, a nie inaczej. Ale jak juz zrozumialem, to bylo coraz lepiej i mniej to odczuwalem. Poza tym widze swoja wyzszosc nad innymi.

5 lat spedzilem w podstawowce, 4 w gimnazjum(trafilem do szkoly, w ktorej znecano sie nademna bardzo intensywnie, w efekcie wytrzymalem pol roku, nastepne pol nie chodzilem do szkoly - bo nie chcialem wrocic do tamtej, a ze wzgledu na brak zameldowania i zle oceny mialem trudnosci w dostaniu sie do dobrej szkoly, a jak juz sie dostalem - zostalem nieklasyfikowany ).
Nastepnie wegetowalem w innym rejonie polski(tu gdzie teraz mieszkam) przez nastepne 3 lata.
Pewnosc siebie zaczela mi wzrastac juz na samym koncu szkoly.



Ale i tak jest ona tylko powierzchowna, takie oszukiwanie siebie jak jest naprawde, ale przynajmniej dziala.

Mialem duze trudnosci w przebywaniu w grupie osob wiekszych, niz 2-3. Po prostu odlaczalem sie od nich. Teraz to wyglada troche lepiej, bo zaczalem starac sie asymilowac, ale jak dochodza nowe osoby, ktorych nie znam - odlaczam sie od grupy.

Nie potrafie nawiazywac nowych znajomosci.

Jesli chodzi o kontakty biznesowe, gdzie mam z tego korzysc - nie mam problemow, zadnych. Potrafie wtedy zadbac o swoje.
Guest5675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 20:44   #21
hajduszoboszlo
Raczkowanie
 
Avatar hajduszoboszlo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 440
Dot.: Pewien problem/y.

Cytat:
Napisane przez Guest5675 Pokaż wiadomość
Tldr - Jestem pewny siebie, gdy relacje sa plytkie i powierzchowne, w innym przypdku nie mam jej.

Duzo znasz osob, nad ktorymi znecano sie psychicznie i fizycznie? Ja przynajmniej wiedzialem z jakiego to bylo powodu, wiec dlaczego mialbym sie umartwiac?
Jakiestam kompleksy sie czasem rodzily, gdy probowalem sam zrozumiec dlaczego jest tak, a nie inaczej. Ale jak juz zrozumialem, to bylo coraz lepiej i mniej to odczuwalem. Poza tym widze swoja wyzszosc nad innymi.

5 lat spedzilem w podstawowce, 4 w gimnazjum(trafilem do szkoly, w ktorej znecano sie nademna bardzo intensywnie, w efekcie wytrzymalem pol roku, nastepne pol nie chodzilem do szkoly - bo nie chcialem wrocic do tamtej, a ze wzgledu na brak zameldowania i zle oceny mialem trudnosci w dostaniu sie do dobrej szkoly, a jak juz sie dostalem - zostalem nieklasyfikowany ).
Nastepnie wegetowalem w innym rejonie polski(tu gdzie teraz mieszkam) przez nastepne 3 lata.
Pewnosc siebie zaczela mi wzrastac juz na samym koncu szkoly.



Ale i tak jest ona tylko powierzchowna, takie oszukiwanie siebie jak jest naprawde, ale przynajmniej dziala.

Mialem duze trudnosci w przebywaniu w grupie osob wiekszych, niz 2-3. Po prostu odlaczalem sie od nich. Teraz to wyglada troche lepiej, bo zaczalem starac sie asymilowac, ale jak dochodza nowe osoby, ktorych nie znam - odlaczam sie od grupy.

Nie potrafie nawiazywac nowych znajomosci.

Jesli chodzi o kontakty biznesowe, gdzie mam z tego korzysc - nie mam problemow, zadnych. Potrafie wtedy zadbac o swoje.
Ty po prostu bełkoczesz. Nie piszesz posta, nie opisujesz swojego życia, tylko po prostu bełkoczesz. Postaram(y) Ci się pomóc, jeśli uscislisz pewne fakty ze swojego życia i przestaniesz pisać 1000 myśli na sekundę.
hajduszoboszlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 21:44:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.