Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII ! - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-26, 08:53   #3811
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Wzięłam tabletę i pomogło




Cudny T shirt





Już wysłałam

Co do tych wspomnień ze śniegiem, to NIGDY nie zapomnę jak pewnego razu, wiele lat temu, poszlismy z rodzicami do ciotki w odwiedziny ( bo kiedys ludzie spotykali sie co weekend na pogaduchy, kawke lub kieliszek czegos mocniejszego, nie jak teraz ) i pare godzin poźniej oczywiście wychodzimy do domu: schodzimy po schodach, otwieramy drzwi od klatki a tam.... śniegu po kolana Podwórko, a ono jest takie ogromne, było całe pokryte śniegiem. Wglądało to jak w bajce No i co? I wszyscy, dorośli i dzieciak,i zaczęliśmy lepić bałwana, rzucać sie śnieżkami. Och jak było cudownie

A teraz, otwieram okno a tam zgnilizna i szarzyzna i jakis deszcz

Jakie macie plany na dzisiaj?

U mnie tak:
1/robie pierniczki Oetkera
2/ sprzątam szafe i szafki nocne w sypialni
3/spacer z psem ( jezeli aura zezwoli )
4/ wieczorem odpalam 1 film z mojej listy swiatecznej ( Funny Farm) i molestuje nim męża
ja jutro bede robiła te pierniczki dr oetkera, ale coś na kartonie czytałam o jakims mrożeniu jednej polowki, a drugiej do lodówki, o co chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 09:24   #3812
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Zawsze marzyło mi się przeżycie Świąt w takiej scenerii
No niestety... Śnieg na Boże Narodzenie to już powoli tak odległe wspomnienie, że aż smutno się robi. Pamiętam, jak za dzieciaka chodziliśmy na Wigilię do dziadków - wracaliśmy gdy było już ciemno, cicho, a śnieg tak cudnie skrzypiał pod nogami
Oj, też to pamiętam, to były takie czasy jeszcze, że nie było tak dużo samochodów i z tata w tym śniegu robiliśmy aniołki na głównej ulicy, taka była zasypana i nieujeżdzona, a teraz non stop śmigają tam auta
Cudne czasy!
Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
ja jutro bede robiła te pierniczki dr oetkera, ale coś na kartonie czytałam o jakims mrożeniu jednej polowki, a drugiej do lodówki, o co chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie dlatego, bo ciasto z lodówki łatwiej się wałkuje i nie jest takie ciapate, łatwiej się nim bawić z foremkami

Dembi, dzięki, też mi się mega spodobał, z tymi rogami i tym napisem tworzą idealną całość, haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Work, but don't forget to live.

Edytowane przez Ondiine
Czas edycji: 2016-11-26 o 09:29
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 10:09   #3813
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

U mnie pierwsze świąteczne akcenty rozłożone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161126_110611.jpg (121,7 KB, 97 załadowań)
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 10:11   #3814
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

W oknach ròwnież
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161126_110650.jpg (159,0 KB, 104 załadowań)
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 10:12   #3815
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

I tu ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161126_110727.jpg (154,4 KB, 106 załadowań)
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 10:13   #3816
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

I na kominku ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161126_110627.jpg (146,2 KB, 100 załadowań)
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 10:14   #3817
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Właśnie zobaczyłam na necie prognozę pogody na 16 dni i nie wiem, kiedy mąż mi okna umyje śnieg i deszcz ze śniegiem. Fajnie, ale jestem w czarnej d...
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-26, 10:16   #3818
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

W salonie też hahah.Wszystko osobno bo mòj telefon nie umie na raz dodać .Jakoś 1/3 okien oklejina ,1/10 ozdòb rozłożona ,żeby nie było że mnie grzeje już w listopadzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161126_110544.jpg (96,5 KB, 102 załadowań)
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 10:19   #3819
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Na dowòd że mnie grzeje fota z tym co mam zachomikowane w sypialni .A śnieg niech sypie !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161126_111710.jpg (111,3 KB, 126 załadowań)
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 10:25   #3820
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Nat, pięknie to wszystko wygląda

p.s. I okna takie czyściutkie, nie to co moje ;-)
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 11:13   #3821
Pelagia_W
Wtajemniczenie
 
Avatar Pelagia_W
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Jakie macie plany na dzisiaj?
Ja wróciłam z zakupów, wstawiłam pralkę i zaraz biorę się za resztę:
1) odkurzanie
2) sprzątanie łazienki
3) mycie szafek w kuchni (frontów)
4) kurze
5) pieczenie pierników (z ciasta, które leżakuje od 2 tygodni + brukowce)
Uff... za to o 19 jest "Masz wiadomość"

Cytat:
Napisane przez Bossska_Nat Pokaż wiadomość
I na kominku ...
Super! Ja planuję ozdabianie na przyszłą niedzielę Mam też nadzieję, że uda mi się namówić TŻ-ta na choinkę. W zeszłym roku nie mieliśmy, byliśmy dopiero miesiąc na tym mieszkaniu i jakoś nie było do tego głowy mam nadzieję, że w tym roku to nadrobimy.
Pelagia_W jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-26, 11:22   #3822
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Załącznik 6760341

Jak obiecalam - ostatnie łupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wczoraj cały dzień paliłam tę świecę. Jak dla mnie zapach taki mało świąteczny, raczej całoroczny. Ale nienachalny, delikatny, bardzo subtelny.
Etykieta śliczna

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Zawsze marzyło mi się przeżycie Świąt w takiej scenerii
No niestety... Śnieg na Boże Narodzenie to już powoli tak odległe wspomnienie, że aż smutno się robi. Pamiętam, jak za dzieciaka chodziliśmy na Wigilię do dziadków - wracaliśmy gdy było już ciemno, cicho, a śnieg tak cudnie skrzypiał pod nogami
Poza tym obowiązkowe lepienie bałwana w ogrodzie, bitwy na śnieżki, jazda na sankach...

Dotychczas moi dziadkowie najbardziej ucieszyli się chyba z ciepłych, wyższych kapci. W tym roku dostaną po ciepłej bluzie (jak to starsze osoby - zwykle ciągle im zimno) i po komplecie ciepłej pościeli. Babcia dodatkowo jakieś zdrapki, bo bardzo lubi

Prezenty trzymam w różnych miejscach - dla męża pochomikowane po szafie, komodzie i u babci; dla innych w drugiej szafie.
Moim marzeniem też są święta w małej chatce, zasypanej śniegiem, z kominkiem
Białe święta chyba już pozostaną w sferze marzeń ja też pamiętam powroty z wigilii u babci, jak tata ciągnął mnie na saneczkach. Roziskrzony śnieg, mroźne powietrze, po prostu magia. A teraz w najlepszym razie nic, a w najgorszym błoto

Ja babci kupuję najczęściej dobre perfumy, krem, jakiś ładny elegancki szal czy apaszkę, bluzeczkę.

A na prezenty mam pawlacz, chowam za ręcznikami i pościelą. A poza tym moi panowie nie szukają prezentów wcześniej, cierpliwie czekają wigilii


Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Jakie macie plany na dzisiaj?
Dalej ogarniać kuchnię, wyjąć świąteczne świece i woski. Zaprowadzić dziecko na zajęcia, potem odebrać. Zrobić obiad. Wystawić aukcje na allegro. Wstawić pranie, poprasować. Ogarnąć kocią kuwetę Zrobić zakupy. No i czekać na męża, bo trzeci dzień w delegacji.


Cytat:
Napisane przez Bossska_Nat Pokaż wiadomość
U mnie pierwsze świąteczne akcenty rozłożone
Śliczny ten domek
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 13:26   #3823
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Zawsze marzyło mi się przeżycie Świąt w takiej scenerii
No niestety... Śnieg na Boże Narodzenie to już powoli tak odległe wspomnienie, że aż smutno się robi. Pamiętam, jak za dzieciaka chodziliśmy na Wigilię do dziadków - wracaliśmy gdy było już ciemno, cicho, a śnieg tak cudnie skrzypiał pod nogami
Poza tym obowiązkowe lepienie bałwana w ogrodzie, bitwy na śnieżki, jazda na sankach...

Dotychczas moi dziadkowie najbardziej ucieszyli się chyba z ciepłych, wyższych kapci. W tym roku dostaną po ciepłej bluzie (jak to starsze osoby - zwykle ciągle im zimno) i po komplecie ciepłej pościeli. Babcia dodatkowo jakieś zdrapki, bo bardzo lubi

Prezenty trzymam w różnych miejscach - dla męża pochomikowane po szafie, komodzie i u babci; dla innych w drugiej szafie.


Ooooo, takie coś by mi się przydało
Też bardzo tęsknie za zimą Też mam pochomikowane, i trochę się obawiam, że pogubię prezenty

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość





Już wysłałam

Co do tych wspomnień ze śniegiem, to NIGDY nie zapomnę jak pewnego razu, wiele lat temu, poszlismy z rodzicami do ciotki w odwiedziny ( bo kiedys ludzie spotykali sie co weekend na pogaduchy, kawke lub kieliszek czegos mocniejszego, nie jak teraz ) i pare godzin poźniej oczywiście wychodzimy do domu: schodzimy po schodach, otwieramy drzwi od klatki a tam.... śniegu po kolana Podwórko, a ono jest takie ogromne, było całe pokryte śniegiem. Wglądało to jak w bajce No i co? I wszyscy, dorośli i dzieciak,i zaczęliśmy lepić bałwana, rzucać sie śnieżkami. Och jak było cudownie


Jakie macie plany na dzisiaj?
Ale wspaniałe wspomnienie Plany na dziś obejmują pracę (na szczęście już wróciłam), ogarnięcie obiadu, a potem jedziemy do dziadka męża na imprezę urodzinową jego dziadka

All, zgadzam się z Tobą - Christmas Eve jest zupełnie nieświateczny również i dla mnie

Poszalałyście w Czarny Piątek? Ja nie kupiłam sobie prawie nic. No, w sumie kilka rzeczy, ale głównie związanych z psami - ciepłe rękawiczki i skarpetki na treningi w zimie I zakupiłam prezent dla mamy, mam nadzieję, że dojdzie przed świętami
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 13:45   #3824
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Oj, też to pamiętam, to były takie czasy jeszcze, że nie było tak dużo samochodów i z tata w tym śniegu robiliśmy aniołki na głównej ulicy, taka była zasypana i nieujeżdzona, a teraz non stop śmigają tam auta
Cudne czasy!

Pewnie dlatego, bo ciasto z lodówki łatwiej się wałkuje i nie jest takie ciapate, łatwiej się nim bawić z foremkami

Dembi, dzięki, też mi się mega spodobał, z tymi rogami i tym napisem tworzą idealną całość, haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faktycznie, nie pomyślałam, że będzie się je łatwiej wykrawac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Bossska_Nat Pokaż wiadomość
I na kominku ...
śliczny ten kominek masz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Bossska_Nat Pokaż wiadomość
Na dowòd że mnie grzeje fota z tym co mam zachomikowane w sypialni .A śnieg niech sypie !
hahah ja to samo tyle ze w kartonie (świątecznym of kors ) pod toaletka i juz mnie świerzbi aby powyjmowac hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Też bardzo tęsknie za zimą Też mam pochomikowane, i trochę się obawiam, że pogubię prezenty



Ale wspaniałe wspomnienie Plany na dziś obejmują pracę (na szczęście już wróciłam), ogarnięcie obiadu, a potem jedziemy do dziadka męża na imprezę urodzinową jego dziadka

All, zgadzam się z Tobą - Christmas Eve jest zupełnie nieświateczny również i dla mnie

Poszalałyście w Czarny Piątek? Ja nie kupiłam sobie prawie nic. No, w sumie kilka rzeczy, ale głównie związanych z psami - ciepłe rękawiczki i skarpetki na treningi w zimie I zakupiłam prezent dla mamy, mam nadzieję, że dojdzie przed świętami
dla mnie czarny piątek to ściema, poza tym wiele firm i sklepow maja większe promocje zwyczajnie od tak, anizeli wielki czarny piątek dlatego olalam i nie korzystalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 13:55   #3825
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
All, zgadzam się z Tobą - Christmas Eve jest zupełnie nieświateczny również i dla mnie

Poszalałyście w Czarny Piątek?
Zupełnie nieświąteczny miałam sprzedać, ale w sumie jest przyjemny. A że mam plany odnośnie słoika, to wypalam

Zero szaleństwa niczego nie kupiłam.
Też czekam na zagraniczną przesyłkę i zaczynam się powoli denerwować. Niby do świąt jeszcze sporo, ale idzie już ponad miesiąc.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 13:57   #3826
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
faktycznie, nie pomyślałam, że będzie się je łatwiej wykrawac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------


śliczny ten kominek masz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------


hahah ja to samo tyle ze w kartonie (świątecznym of kors ) pod toaletka i juz mnie świerzbi aby powyjmowac hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------


dla mnie czarny piątek to ściema, poza tym wiele firm i sklepow maja większe promocje zwyczajnie od tak, anizeli wielki czarny piątek dlatego olalam i nie korzystalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to kosmos, wszyscy to powtarzają, a ja kupiłam rzeczy za -50/90/30 zł od ceny oryginalnej
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 14:38   #3827
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Dla mnie to kosmos, wszyscy to powtarzają, a ja kupiłam rzeczy za -50/90/30 zł od ceny oryginalnej
to miałaś farta, bo rozmawiałam i czytałam opinie dziewczyn, które pracują w sieciowkach i mówiły ze podwyższali ceny a potem dopiero rabat :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 14:42   #3828
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
(...)

Żywa czy sztuczna?
(..)
W Wawie zawsze żywa, u Taty sztuczna już drugie Święta z rzędu planowałam wymianę choinki u Taty na jakąś nowszą i ładniejszą, ale chyba znowu mi się nie uda haha

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj odebrałam jeden prezent i jeden kupiłam w sumie zostałam troszkę zrobiona w bambuko no ale nic... przynajmniej mam załatwioną siostrę i bratową teraz jeszcze czekam na 2 ostatnie paczki i jutro jeszcze muszę zaliczyć ikee i koniec prezentów trzeba się będzie zacząć pakować
Ekhm...jak tam po Ikei? Ryzykowałaś w końcu Targówek? Planowałam jutro tam jechać...

Cytat:
Napisane przez Bossska_Nat Pokaż wiadomość
U mnie pierwsze świąteczne akcenty rozłożone
Śliczne te płatki śniegu na oknach
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 14:46   #3829
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez rintintin Pokaż wiadomość
Ustaliliśmy z mężem , że wszystkie ozdoby świąteczne przyniesie mi z piwnicy 4/5 grudnia jak mam wolne w pracy. Także na mikołajki już wszystko będzie. Choinka pojawi się pewnie dopiero po 10.12, ale już wszystko na nią mamy kupione , także nie mogę się doczekać ! Dzisiaj zaczyna się puchar w skokach narciarskich i to dla mnie jeden z tych znaków, że nieuchronnie zbliżają się święta
Uwielbiam skoki,od małego oglądałam . W ogóle lubię sport a zimowe dyscypliny w szczególności


Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Załącznik 6760341

Jak obiecalam - ostatnie łupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
śliczne wszystko
Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Też bardzo tęsknie za zimą Też mam pochomikowane, i trochę się obawiam, że pogubię prezenty



Ale wspaniałe wspomnienie Plany na dziś obejmują pracę (na szczęście już wróciłam), ogarnięcie obiadu, a potem jedziemy do dziadka męża na imprezę urodzinową jego dziadka

All, zgadzam się z Tobą - Christmas Eve jest zupełnie nieświateczny również i dla mnie

Poszalałyście w Czarny Piątek? Ja nie kupiłam sobie prawie nic. No, w sumie kilka rzeczy, ale głównie związanych z psami - ciepłe rękawiczki i skarpetki na treningi w zimie I zakupiłam prezent dla mamy, mam nadzieję, że dojdzie przed świętami
Byłam wczoraj w galerii, ludzi kupa a przeceny nędzne i to tylko w kilku sklepach. Coś tam kupiłam ale generalnie wszystko na szybko i nie nacieszyłam się atmosferą

Też pragnę śniegu, ostatni był chyba z 6 lat temu, na nartach wtedy jeździliśmy w Przywidzu
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-26, 14:54   #3830
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
ja jutro bede robiła te pierniczki dr oetkera, ale coś na kartonie czytałam o jakims mrożeniu jednej polowki, a drugiej do lodówki, o co chodzi

Tak, dokładnie, żeby sie lepiej rozwałkowało

Jezeli chodzi o smak, to dla mnie za mało korzenne a za bardzo maślane ale zabawa przednia z tym wycinaniem foremek

Te z piernika staropolskiego bedą super teraz musze sobie kupic puszke na pierniczki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Też bardzo tęsknie za zimą Też mam pochomikowane, i trochę się obawiam, że pogubię prezenty



Ale wspaniałe wspomnienie Plany na dziś obejmują pracę (na szczęście już wróciłam), ogarnięcie obiadu, a potem jedziemy do dziadka męża na imprezę urodzinową jego dziadka

All, zgadzam się z Tobą - Christmas Eve jest zupełnie nieświateczny również i dla mnie

Poszalałyście w Czarny Piątek? Ja nie kupiłam sobie prawie nic. No, w sumie kilka rzeczy, ale głównie związanych z psami - ciepłe rękawiczki i skarpetki na treningi w zimie I zakupiłam prezent dla mamy, mam nadzieję, że dojdzie przed świętami
Tak Sugarku, było cudnie
W Tesco kupiłam pizame, majty i skarpetki i mialam 40 zl taniej ale w tych moich sklepach zadnej rewelacji cenowej nie było


Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Zupełnie nieświąteczny miałam sprzedać, ale w sumie jest przyjemny. A że mam plany odnośnie słoika, to wypalam

Zero szaleństwa niczego nie kupiłam.
Też czekam na zagraniczną przesyłkę i zaczynam się powoli denerwować. Niby do świąt jeszcze sporo, ale idzie już ponad miesiąc.
Dlatego nie lubie Aliexpressu
Chociaz w zeszłą niedzielę kupilam pare rzeczy z Ikei na Allegro i dopiero w piątek coś drgnęło, ale wydaje mnie sie ze dopiero w poniedzialek ruszy paczka Tak wiec i w kraju sa czasami problemy

Co do planu:
1/ pierniczki zrobione
2/ sypialnia wysprzątana
3/ spacer z psem był

teraz mi zostało czekać na meża i wieczorkiem Funny Farm

I sciągnelam sobie jakis nowy film z Danny Gloverem "ALmost Christmas" z tego roku. Zobaczymy co to

A!! I mam na sobie świąteczną koszulę nocną/ podomkę
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 15:04   #3831
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ja dziś z rana ozdobiłam z lekka świątecznie, byłam w kinie ,teraz oglądam z mężem skoki ,palę cozy cabin -piękny zapach ,ogień w kominku mryga ,za oknem hula wiatr i jest przyjemnie siedzieć pod kocykiem .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161126_160116.jpg (89,3 KB, 93 załadowań)
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 15:37   #3832
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
W Wawie zawsze żywa, u Taty sztuczna już drugie Święta z rzędu planowałam wymianę choinki u Taty na jakąś nowszą i ładniejszą, ale chyba znowu mi się nie uda haha



Ekhm...jak tam po Ikei? Ryzykowałaś w końcu Targówek? Planowałam jutro tam jechać...



Śliczne te płatki śniegu na oknach
byłam dzisiaj ludzi pełno są już ozdoby od wyboru do koloru już miałam w rękach świeczkę i świecznik ale chłop mi napisał, że za 1,5h będzie a, że nie mogłam znaleźć deski, którą chciałam na prezent to rzuciłam wszystko w cholerę i poleciałam do domu i oczywiście chłop się spóźnia dostanie w łeb
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 15:45   #3833
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

A ja dzisiaj miałam gości ☺przyjechała do mnie ciocia, i rozmawiałyśmy właśnie o świętach i tym że teraz święta to już nie to samo co kiedyś, i że cieszy się że w tym roku nie bedzie widziała na święta mojej teściowej 😂na początku byłam w szoku...ale potem przyznałam jej rację 😁
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 15:49   #3834
rintintin
Zakorzenienie
 
Avatar rintintin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 828
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Bylam dzisiaj w pepco i kilka drobiazgow wpadlo a mialam nic nie kupowac. IMG_20161126_164053.jpg
rintintin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 15:52   #3835
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Też bardzo tęsknie za zimą Też mam pochomikowane, i trochę się obawiam, że pogubię prezenty



Ale wspaniałe wspomnienie Plany na dziś obejmują pracę (na szczęście już wróciłam), ogarnięcie obiadu, a potem jedziemy do dziadka męża na imprezę urodzinową jego dziadka

All, zgadzam się z Tobą - Christmas Eve jest zupełnie nieświateczny również i dla mnie

Poszalałyście w Czarny Piątek? Ja nie kupiłam sobie prawie nic. No, w sumie kilka rzeczy, ale głównie związanych z psami - ciepłe rękawiczki i skarpetki na treningi w zimie I zakupiłam prezent dla mamy, mam nadzieję, że dojdzie przed świętami
Kupiliśmy ps4

Najlepsze jest to ze media markt na cały Czarny piątek miało 1200 na cala PL okulary do PS4 a następna partia przewidziana UWAGA! Na styczeń i to 200 szt.
Chciałam spróbować tych okularów ale już nawet z wystawy sprzedali o 11 rano O.o
Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj miałam gości ☺przyjechała do mnie ciocia, i rozmawiałyśmy właśnie o świętach i tym że teraz święta to już nie to samo co kiedyś, i że cieszy się że w tym roku nie bedzie widziała na święta mojej teściowej 😂na początku byłam w szoku...ale potem przyznałam jej rację 😁
Hahahaha 😂

Ja w tym roku nie wiem jak wigilię spędzę...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 15:59   #3836
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość

Hahahaha 😂

Ja w tym roku nie wiem jak wigilię spędzę...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Nie wiecie do kogo idziecie na wigilię? Czy może sami chcecie coś zorganizować?
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 16:03   #3837
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Nie wiecie do kogo idziecie na wigilię? Czy może sami chcecie coś zorganizować?
Sami raczej nie.
Jeszcze tego nie uzgodnilismy. TŻ nie wyobraża sobie Wigilii nie u siebie a ja nie u dziadków
Skończy się na tym ze obie strony naszych rodzin będą mieć żal..

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 16:12   #3838
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Sami raczej nie.
Jeszcze tego nie uzgodnilismy. TŻ nie wyobraża sobie Wigilii nie u siebie a ja nie u dziadków
Skończy się na tym ze obie strony naszych rodzin będą mieć żal..

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Nie macie możliwości pójść do jednych i drugich? Czy to pierwsze takie święta które macie spędzić razem?
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 16:38   #3839
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Nie macie możliwości pójść do jednych i drugich? Czy to pierwsze takie święta które macie spędzić razem?
Pierwsza Wigilia. Święta zawsze spedzalismy i u jednych i u drugich. Możemy oczywiście podzielić (co nastapi), ale to i tak nie będzie równo. U moich dziadków siedziało się do pasterki (zazwyczaj tylko dziadek szedł ) a u TŻ jednak wszystko ma dość duże opóźnienie w organizacji. Dla mnie przyjść na godzinę 17.00 to jestem 16.55 a u nich zawsze jest opóźnione w organizacji.
Wg mnie mój TŻ myśli ze wyjdziemy od moich dziadków o 19 i będzie w porzadku co uważam ze nie będzie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 16:41   #3840
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

To powiedz mu ze najpierw idziecie do niego - wtedy niech teściowa zrobi wigilię na godzinę 17albo nawet 16 wyjdziecie od niego o godzinie 18 albo 19 i potem do dziadków ☺będziesz mogła siedzieć do parterki 😊możesz powiedzieć że inaczej sobie tego nie wyobrażasz.

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Ostatecznie każdy może iść do swojej rodziny ☺też nie widzę w tym problemu.
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-01 23:24:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.