Zdjęcia ślubne - konkursy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 13:08   #1
volleygirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 54

Zdjęcia ślubne - konkursy


Witam ponownie w ulubionym ostatnio dla mnie szerokim temacie ślubu i wesela, jako bezpośrednio zainteresowana
Najbliższym ślubem na jakim się pojawię, będzie co prawda ślub mojej najlepszej przyjaciółki, ale nie jest on dla mnie wcale mniej istotny niż mój sam. I w związku z tym mam pytanie dotyczące zdjęć ślubnych. Czy myślałyście kiedyś o tym, by wybrać wyjątkowo udane i piękne zdjęcia ślubne - swoje lub przez was zrobione i wysłać na konkurs? Pytam - bo jestem często rodzinnym ale też z samej siebie - i dla samej siebie - fotografem i na licznych imprezach "buszuję" z aparatem - to samo zapewne będzie podczas uroczystości mojej przyjaciółki.
Natknęłam się ostatnio na konkurs fotografii ślubnej w Internecie - firma SuperFoto.pl - wykonująca usługi fotograficzne - proponuje konkurs na najpiękniejsze zdjęcia ślubne - wykonane albo przez was same, albo przez waszych fotografów - a więc dla amatorów i profesjonalistów.
I... zastanawiam się - wysłać, czy nie
Może któraś z was także pasjonuje się fotografią, a zwłaszcza tą w wydaniu ślubno-weselnym i kiedyś już odważyła się na taki krok
W sumie nic się nie traci - a można wygrać np fotoksiążkę - w której umieszczą zdjęcia
Co myślicie?
tutaj szerzej o konkursie - http://galerie.superfoto.pl/static.p...14a0c08a8836cf

Ślub przyjaciółki już w czerwcu Doczekać się nie mogę
volleygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 20:51   #2
gosia86h
Raczkowanie
 
Avatar gosia86h
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Okolice wroc
Wiadomości: 76
Dot.: Zdjęcia ślubne - konkursy

JA bym wysłała bez wahania, ja ponad 8 miesięcy po slubie ale to nadal mój temat tabu
gosia86h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 09:30   #3
kasiaaX
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaX
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 554
Dot.: Zdjęcia ślubne - konkursy

Cytat:
Napisane przez gosia86h Pokaż wiadomość
JA bym wysłała bez wahania, ja ponad 8 miesięcy po slubie ale to nadal mój temat tabu

"Tabu" zabrania głośno mówić, pisać, a nawet myśleć i zauważać sprawy nim objęte. - polecam zajrzec do słownika wyrazów obcych np. Kopaliński.
__________________
Zosia
26.06.2010
kasiaaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 17:43   #4
Sephinrot
Wtajemniczenie
 
Avatar Sephinrot
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czarny Śląsk
Wiadomości: 2 734
Dot.: Zdjęcia ślubne - konkursy

No pewnie,że wyślijPrzecież tak jak sama napisałaś nic nie ryzykujeszA może to właśnie Twoja szansa,jeśli interesujesz się fotografią.Do dzieła!
__________________
Funny, we're all one, but one also means that we are lonely...

Sephinrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.