Nie lubię mojego nosa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-18, 11:53   #1
pinky00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 11

Nie lubię mojego nosa


Moim problemem jest nos. Nie wiem po kim go mam, bo rodzice mają małe zgrabne, brat też. Mój nos jest po prostu brzydki. Za duży w stosunku do mojej drobnej szczupłej twarzy z kartoflem na czubku. Z przodu nawet akceptuję swój wygląd. Uważam że z przodu jestem nawet ładna. (wiem, że głupio to brzmi). Mam fajną figurę, ogólnie widzę w sobie trochę zalet Ale ten nos... Mam takie dni że myślę sobie a co tam wygląd to nie wszystko, ale przychodzi taki czas że uświadamiam sobie że dzisiaj każdy patrzy głównie na wygląd. Nieustannie porównuję swój nos z innymi i dochodzę do wniosku że duuuża większość ludzi ma lepszy niż ja. Kurde musiałam się wyżalić bo normalnie unikam tego tematu.
pinky00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 13:04   #2
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Hah skąd ja to znam!
Przez wiele lat wyzywałam i wkurzałam się na swój nos. Oczywiście każdy mówił mi, że przesadzam i teraz z perspektywy czasu to widzę. Mój nie był nawet duży, krzywy czy coś, miał tylko lekki "pagórek". To cecha rodzinna, mój tata, mój dziadek takie mają. Z wiekiem zaczełam go akceptować i traktować właśnie jako pamiątkę rodzinną

Może poszukaj w Internecie bądź spytaj u wizażystki jakim makijażem możesz ukryć swoją niedoskonałość. Są naprawdę świetne patenty. Najłatwiej byłoby zaakceptować samą siebie, bo NIKT nie jest doskonały.

Jesli natomiast nos jest twoim przekleństwem, nienawidzisz go i żyje ci się z nim naprawdę źle, to chyba krokiem ostatecznym jest korekta kinolka
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 13:09   #3
assantea
Raczkowanie
 
Avatar assantea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 199
Dot.: Nie lubię mojego nosa

jesli jego kształt męczy Cię naprawdę bardzo, patrzysz na niego z ciagłą dezaprobatą i porównujesz się ze wszystkimi to poddaj sie operacji.
Nie powiem Ci zebyś zaakceptowała to bo gdyby naprawdę nie stanowił kłooptu to pewnie nie byłoby tego wątku.
A sam makijaż niestety za bardzo nic nie zdziała.
assantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 13:25   #4
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Nie lubię mojego nosa

ja też ogólnie uważam się za atrakcyjną, jedynym mankamentem jest nos. można się bawić w to całe modelowanie poprzez makijaż, spróbuj może. ja chcąc, nie chcąc robię to, ponieważ jednak przy wprawie i umiejętnym pomalowaniu efekty są. szkoda, tylko że to metoda mocno krótkotrwała. a operacja- ok, jeśli to usunięcie garba, albo korekta czubka, ale pełna korekta- no cóż, chyba zbyt wiele się naczytałam o problemach pooperacyjnych w tym przypadku i nie wiem czy bym się zdecydowała. w każdym bądź razie, odcxuwam to samo co Ty i pełno innych dziewczyn...
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 13:47   #5
Lavender kiss
Raczkowanie
 
Avatar Lavender kiss
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 63
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Bardzo dobrze Cię rozumiem wiem co czujesz i ja mam tak samo,tylko,że ... mój nos ma garba! To dopiero wygląda, jednak staram się go akceptować tak po prostu,od siebie.I muszę Ci powiedzieć,że to chyba jedyny sposób.Mój kompleks nadal jest,ale mniejszy,wiele wiele mniejszy .Mam nadzieję,że kiedyś w końcu przestanie ci on przeszkadzac
__________________
"Now I can't sing a love song
Like the way it's meant to be
Well, I guess I'm not that good anymore
But baby, that's just me
"
-
BON JOVI-ALWAYS

Jest tyle pięknych cytatów i myśli,że trudno je zapisać w sercu,co dopiero
na forum...
Lavender kiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 14:29   #6
veronika20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Jeżeli bardzo Ci się nie podoba Twój nosek,to może zdecyduj się na jego korektę.
Żebyś później nie załowała,że tego nie zrobiłaś i całe życie spędziłaś na nienawidzeniu go i porównywaniu z innymi
veronika20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 14:38   #7
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Cytat:
Napisane przez pinky00 Pokaż wiadomość
Moim problemem jest nos. Nie wiem po kim go mam, bo rodzice mają małe zgrabne, brat też. Mój nos jest po prostu brzydki. Za duży w stosunku do mojej drobnej szczupłej twarzy z kartoflem na czubku. Z przodu nawet akceptuję swój wygląd. Uważam że z przodu jestem nawet ładna. (wiem, że głupio to brzmi). Mam fajną figurę, ogólnie widzę w sobie trochę zalet Ale ten nos... Mam takie dni że myślę sobie a co tam wygląd to nie wszystko, ale przychodzi taki czas że uświadamiam sobie że dzisiaj każdy patrzy głównie na wygląd. Nieustannie porównuję swój nos z innymi i dochodzę do wniosku że duuuża większość ludzi ma lepszy niż ja. Kurde musiałam się wyżalić bo normalnie unikam tego tematu.
Mam ten sam typ nosa - duży z kartoflem. Chciałabym mieć duży z taką rzymską górką - takie mi się najbardziej podobają, ale niestety. Nawet taki ala "klamka od zakrystii". Cóż zrobić, mam jaki mam. Pewnie osoby z garbatym nosem chętnie by się zamieniły ze mną.
Moja rada: okulary: u mnie ładnie równoważą profil, szczególnie, że mam do tego wystającą brodę.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 14:55   #8
pinky00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 11
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Jejku dziękuję wszystkim za odpowiedzi Naprawdę bardzo się cieszę Co do akceptacji to staram się właśnie pracować nad tym żeby pogodzić się jakoś z tym moim nosem, ale na pewno go nie polubię:P O nie! Myślę o operacji ale szczerze mówiąc bardziej niż ewentualne komplikacje przerażają mnie ceny... Naprawdę mam na co wydać te 10 tys. Czasem mam takie dni że wydaje mi się że nie jest taki zły ten mój nos, ale ostatnio miałam taki weselny sezon u znajomych i zaczęłam się zastanawiać nad tym jak ja będę źle wyglądać przez ten nochal na własnym ślubie! No i tak to jest. Szkoda że nie jestem bogata
pinky00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 16:37   #9
taktobywa
Rozeznanie
 
Avatar taktobywa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 872
Dot.: Nie lubię mojego nosa

kurcze jakbym siebie widziała ! bardzo lubię swoją twarz, oczy, usta, brwi, rzęsy ale jak patrzę na nos to nie mogę. uwielbiam małe, zgrabne noski <przykład> , a ja niestety posiadam tego typu chociaż każdy mi mówi, że nie jest jakiś najgorszy, że jest słodki, charakterystyczny i uroczy, mój chłopak go uwielbia, to mnie się nie podoba. pamiętam , że jak byłam mała to aż przez niego płakałam
ale nauczyłam się z tym żyć i zauważać swoje zalety pozdrawiam !

Edytowane przez taktobywa
Czas edycji: 2012-10-18 o 16:38
taktobywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 16:43   #10
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Ja też nienawidzę swojego nosa. Mam drobne rysy twarzy, i ten nooochal na środku Jak miałam takie przejściowe dołki, to jadąc autobusem ustawiałam się w takiej płaszczyźnie, by nikt mnie z profilu nie widział. Każda nowa sytuacja - nowe studia, nowo poznana osoba - sprawiały, że niesamowicie się pilnowałam, by nie odwracać się do nikogo profilem, tylko przodem. Myślałam o operacji, jednak po długim zastanowieniu, zapoznaniu się z ryzykiem takiej operacji (zawsze istnieje ryzyko, że się zwyczajnie nie wybudzisz, jak podczas każdego znieczulenia ogólnego) - zrezygnowałam. Teraz podjęłabym decyzję o takim zabiegu tylko wtedy, gdy np. nos by uległ złamaniu. Z mojego doświadczenia - zadbanie o siebie, makijaż, fajne ubrania, zadbane włosy - dodają pewności siebie i przestajesz wtedy myśleć, czy ten koleś siedzący przy oknie patrzy na Ciebie czy na Twój nos

A co do nosa na własnym ślubie - ja przechodziłam fazę ,,ja i mój nos na studniówce" Trzeba po prostu zachowywać stałą czujność i unikać pozowania z profilu. Ja wprost fotografowi powiedziałam, że zakatrupię za ujęcie z profilu, tak samo powiedziałam przy wyrobieniu zdjęć do dowodu. Co ciekawe, za każdym razem fotografowie się dziwili, co ja od niego chcę - ,,żeby pani wiedziała, jakie ludzie mają nosy! pani to zupełnie przeciętny przecież jest". Ja natomiast mam wrażenie, że to istny trójkąt równoramienny
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 17:56   #11
Spinelli
Raczkowanie
 
Avatar Spinelli
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 389
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Jak miałam takie przejściowe dołki, to jadąc autobusem ustawiałam się w takiej płaszczyźnie, by nikt mnie z profilu nie widział. Każda nowa sytuacja - nowe studia, nowo poznana osoba - sprawiały, że niesamowicie się pilnowałam, by nie odwracać się do nikogo profilem, tylko przodem.
Myślałam, że tylko ja tak robię

Mam identyczną sytuację nie mam garbka ale z profilu wydaję się być strasznie długi i duży z przodu wydaję mi się, że wyglądam całkiem znośnie jednak gdy zobaczę się w jakimś lustrze (w przymierzalni np) to automatycznie łapię doła...w dodatku mam lekko cofnięty podbródek i wydaję mi się, że to jeszcze bardziej to uwidocznia
Spinelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 18:14   #12
pinky00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 11
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Cytat:
Napisane przez taktobywa Pokaż wiadomość
kurcze jakbym siebie widziała ! bardzo lubię swoją twarz, oczy, usta, brwi, rzęsy ale jak patrzę na nos to nie mogę. uwielbiam małe, zgrabne noski <przykład> , a ja niestety posiadam tego typu chociaż każdy mi mówi, że nie jest jakiś najgorszy, że jest słodki, charakterystyczny i uroczy, mój chłopak go uwielbia, to mnie się nie podoba. pamiętam , że jak byłam mała to aż przez niego płakałam
ale nauczyłam się z tym żyć i zauważać swoje zalety pozdrawiam !
Hah kartofel to jest to! Ja również bardzo lubię swoje oczy, rzęsy ( wczoraj koleżanka pytała czy pomalowałam się eyelinerem bo mam takie gęściarne i długie, a ja miałam akurat sam tusz bo zaspałam bardzo mi się miło zrobiło)
A właśnie przed studniówką też miałam takie schizy... Nie pozwoliłam nikomu oprócz mamy i brata obejrzeć płyty. Jak teraz po latach ją znalazłam to pomyślałam że nie wyglądałam tak tragicznie, ale popatrzyłam w lustro z profilu i myślę sobie no nie... załamka skąd mi się wziął ten nochal?!
Jako dziecko nie miałam takiego bo pamiętam jak jeszcze w gimnazjum babcia powiedziała mi że mam zgrabny nosek
Może jak się odważę to pokażę wam ten mój kinol, to się pośmiejecie
pinky00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 18:24   #13
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Cytat:
Napisane przez taktobywa Pokaż wiadomość
kurcze jakbym siebie widziała ! bardzo lubię swoją twarz, oczy, usta, brwi, rzęsy ale jak patrzę na nos to nie mogę. uwielbiam małe, zgrabne noski <przykład> , a ja niestety posiadam tego typu
ah piękny, mam taki sam a najgorzej na zdjęciach wychodzi, zawsze mam wrażenie, że on jako pierwszy się rzuca w oczy i jest najbardziej wyeksponowany. naprawdę, to jest taka moja mała trauma
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 18:26   #14
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Też mam wielki nochal, na dodatek jeszcze krzywy Ale jedyny powód dla którego rozpatruję w przyszłości jego zoperowanie to ten, że przez krzywą podstawę mam zupełnie zablokowane zatoki po jednej stronie. Oddycham też tylko jedną dziurką. I co? I nic Nigdy w życiu nikt mnie nie ocenił tylko i wyłącznie przez pryzmat tego, jak wygląda jakaś część mojego ciała. W pogodzeniu się z moim kinolem pomogło mi wyobrażenie sobie, że na innego człowieka miałabym patrzeć tylko pod kątem jego wad fizycznych. Wiecie co? Nie chciałoby mi się Człowiek to człowiek - całość, razem ze swoim nosem albo ustami, czy czymkolwiek. Kiedyś nawet zrobiono taki eksperyment i przeprowadzono ankietę nt. tego, jaka osoba publiczna ma najładniejszą pewną część twarzy (np. najpiękniejsze usta miała Angelina Jolie, najpiękniejsze oczy bodajże Megan Fox, itd.). Potem wzięto je i w programie graficznym posklejano z tego jedną - ponoć idealną - kobiecą twarz. Wyszła z tego wyjątkowo brzydka baba Wniosek: nie warto się rozwodzić nad jednym mankamentem, bo często to on nadaje naszemu ciału jakikolwiek charakter. Klasyczna uroda jest nudna

P.S. Uwielbiam garbate nosy
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 19:51   #15
pinky00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 11
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Też mam wielki nochal, na dodatek jeszcze krzywy Ale jedyny powód dla którego rozpatruję w przyszłości jego zoperowanie to ten, że przez krzywą podstawę mam zupełnie zablokowane zatoki po jednej stronie. Oddycham też tylko jedną dziurką. I co? I nic Nigdy w życiu nikt mnie nie ocenił tylko i wyłącznie przez pryzmat tego, jak wygląda jakaś część mojego ciała. W pogodzeniu się z moim kinolem pomogło mi wyobrażenie sobie, że na innego człowieka miałabym patrzeć tylko pod kątem jego wad fizycznych. Wiecie co? Nie chciałoby mi się Człowiek to człowiek - całość, razem ze swoim nosem albo ustami, czy czymkolwiek. Kiedyś nawet zrobiono taki eksperyment i przeprowadzono ankietę nt. tego, jaka osoba publiczna ma najładniejszą pewną część twarzy (np. najpiękniejsze usta miała Angelina Jolie, najpiękniejsze oczy bodajże Megan Fox, itd.). Potem wzięto je i w programie graficznym posklejano z tego jedną - ponoć idealną - kobiecą twarz. Wyszła z tego wyjątkowo brzydka baba Wniosek: nie warto się rozwodzić nad jednym mankamentem, bo często to on nadaje naszemu ciału jakikolwiek charakter. Klasyczna uroda jest nudna

P.S. Uwielbiam garbate nosy
Mądre słowa
pinky00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 20:00   #16
SzatanSerduszko
Przyczajenie
 
Avatar SzatanSerduszko
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 18
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Ja tez nie cierpie swojego nosa Kurde no, z przodu, czy lekko z boku wyglada dosc ladnie, nie jest kartoflany, garbaty, krzywy, ani nic, tylko z profilu wydaje mi sie jakis duzy/dlugi. Zawsze zwracam duza uwage na nosy u ludzi, niektorzy maja takie sliczne slodkie male, a ja eh. Ogolnie, to chyba mam kompleksy na wszystkie mozliwe czesci ciala u siebie, nos nie jest jakims wyjatkiem
SzatanSerduszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 20:18   #17
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Ja nie cierpiałam, to zoperowałam Teraz już lubię I nie wiem tylko czemu nie zrobiłam tego wcześniej.
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 20:40   #18
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Oj, ja też nie cierpię nosa swojego! Mam taki uraz bo moje rodzeństwo się z niego zawsze wyśmiewało. Ale wcześniej się dużo bardziej przejmowałam nim, jak byłam nastolatką i się bałam że nikt się mną nie zainteresuje bo jestem strasznie brzydka przez ten nos. Ale się nauczyłam że ludzie nie zwracają uwagi na mój nos, chociaż obiektywnie rzecz biorąc jest naprawdę duży i nieładny. Właśnie garbaty, coś jak u Chopina, nie przesadzam Ale tylko on sam w sobie, bo w zestawieniu z resztą twarzy jest całkiem w porządku, mam wrażenie że inny by nie pasował. Mam wypukłe czoło, wystające kości policzkowe, pełne usta i wystający podbródek i mały nos by w tym wszystkim ginął. Ale na takie myślenie pracowałam długo O operacji kiedyś marzyłam, a teraz nie biorę tego pod uwagę.
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 22:56   #19
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Wniosek: nie warto się rozwodzić nad jednym mankamentem, bo często to on nadaje naszemu ciału jakikolwiek charakter. Klasyczna uroda jest nudna
o to, o to!
__________________


Edytowane przez deszczowypies
Czas edycji: 2016-06-12 o 18:47
deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 23:18   #20
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Ja swojego szczerze nie cierpię i poprawiam go dość skutecznie makijażem
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 07:37   #21
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Nie lubię mojego nosa

To widzę, że nie jestem jedyna
Generalnie uważam, że fajna ze mnie laska, ale jak widzę swój profil i ten nos to potrafię się załamać na jakiś czas
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 10:55   #22
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Cytat:
Napisane przez pinky00 Pokaż wiadomość
Moim problemem jest nos. Nie wiem po kim go mam, bo rodzice mają małe zgrabne, brat też. Mój nos jest po prostu brzydki. Za duży w stosunku do mojej drobnej szczupłej twarzy z kartoflem na czubku. Z przodu nawet akceptuję swój wygląd. Uważam że z przodu jestem nawet ładna. (wiem, że głupio to brzmi). Mam fajną figurę, ogólnie widzę w sobie trochę zalet Ale ten nos... Mam takie dni że myślę sobie a co tam wygląd to nie wszystko, ale przychodzi taki czas że uświadamiam sobie że dzisiaj każdy patrzy głównie na wygląd. Nieustannie porównuję swój nos z innymi i dochodzę do wniosku że duuuża większość ludzi ma lepszy niż ja. Kurde musiałam się wyżalić bo normalnie unikam tego tematu.
Niestety nos taki jaki masz będziesz musiała mieć do końca życia, nie zmienisz go inaczej niz operacyjnie. Co moim zdaniem jest dobrym pomyslem? Jesteś jak się domyślam jeszcze młoda, całe życie przed Tobą? Skoro możesz pozbyć się kompleksu to to zrób. Oczywiście, to jest drogie, niesie za sobą ryzko ale jakbym ja miała taki kompleks to bym się raczej nie zastanawiała.

Moja mama też ma duży nos, ostatnio mówiła mi że żałuje, że jak była młoda to sobie nie zoperowała, dużo lepiej by się czuła
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 11:00   #23
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
To widzę, że nie jestem jedyna
Generalnie uważam, że fajna ze mnie laska, ale jak widzę swój profil i ten nos to potrafię się załamać na jakiś czas
A dlaczego się załamywać?
Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
nie warto się rozwodzić nad jednym mankamentem, bo często to on nadaje naszemu ciału jakikolwiek charakter. Klasyczna uroda jest nudna

P.S. Uwielbiam garbate nosy
Wspaniałe, mądre słowa. Sama mam wielgachny, garbaty nos i ostre rysy - po matce Żydówce. Wcale się tym nie przejmuję, a uważam że dlatego właśnie moja twarz jest ciekawa. Ja to bym się załamala jakbym wyglądała jak modelka z billboardu - zero charakterystyczności, mdła uroda.. trzeba mieć w sobie to niewypowiedziane "coś". No to zapodam jeszce stary żydowski dowcip:
Cytat:
Synowi bogatego bankiera swatają odpowiednią partię.
Młodzieniec nie ma zbytniej ochoty do ożenku, atoli ulegając namowom stroskanych rodziców udaje się do małego galicyjskiego miasteczka na tak zwane "oględziny" przyszłej małżonki .
Po sutym obiedzie i krótkiej pogawędce sam na sam, młodzieniec zwierza się ojcu panny, że nie zamierza kupować kota w worku - słowem: chciałby ją obejrzeć w stroju Ewy. To bezczelne żądanie stoi w jaskrawej kolizji z rygorami obyczajowo-moralnymi, ale małomiasteczkowemu bogaczowi bardzo zależy na skloigaceniu się z rodziną bankiera. Na rozkaz ojca dziewczyna przechodzi do sypialni, gdzie szybko pozbywa się sukienki, górnej i dolnej garderoby. Za nią wkrada się oblubieniec.
Po dziesięciu minutach zniecierpliwiony tata zapytuje:
- Nu?!
Młodzieniec z gestem wyrażającym ubolewanie:
- Nos mi się nie podoba ...
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 11:39   #24
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
A dlaczego się załamywać?
Bo, że tak mało skromnie powiem, zawsze uważam, że jestem seksowna, kształtna i w ogóle wszystko, a potem widzę swój profil i ten wielki nochal i czar pryska

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ja to bym się załamala jakbym wyglądała jak modelka z billboardu - zero charakterystyczności, mdła uroda.. trzeba mieć w sobie to niewypowiedziane "coś". No to zapodam jeszce stary żydowski dowcip:
A to też prawda. Klasyczna pięknością na pewno nie jestem. Mam dość specyficzną twarz, wysokie czoło etc. I to mi wcale nie przeszkadza, ale nos- cóż coś mi się musi nie podobać w sobie inaczej nie miałabym na co narzekać, jak mam gorszy humor
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 11:57   #25
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
A to też prawda. Klasyczna pięknością na pewno nie jestem. Mam dość specyficzną twarz, wysokie czoło etc. I to mi wcale nie przeszkadza, ale nos- cóż coś mi się musi nie podobać w sobie inaczej nie miałabym na co narzekać, jak mam gorszy humor
Masz rację. Jam mam na tego typu rozterki lekarstwo: jak już wydaje mi się że jestem brzydka jak noc - bo nos, lub cokolwiek innego to staję nago przed lustrem i przyglądam się sobie ze wszystkich stron mówiąc na głos jaka to ja jestem cudowna, kształtna i sexy tak długo aż nie wpadnę w samouwielbienie. Pomaga.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 08:37   #26
olivka_1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Matko dziewczyny

Edytowane przez olivka_1987
Czas edycji: 2012-10-21 o 09:11
olivka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 09:06   #27
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Moja kuzynka miała ten sam problem, wysłała z ciekawości zgłoszenie do programu sekrety chirurgii i ją wybrali ku zdziwieniu rodziny Tvn wszystko sfinansował jest już kilka mies po operacji, może zgłoś się do tego typu programu? Czasem los się uśmiecha
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 09:43   #28
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Jeśli faktycznie nos cię szpeci, nie cierpisz go, jest ohydny - zacznij zbierać na operację. Koniecznie u dobrego chirurga. Nie ma sensu się zamęczać kompleksami, a wszystkie gadki o samoakceptacji i pięknie wewnętrznym można sobie w pewnym momencie wiadomo gdzie wsadzić Dobrze cię rozumiem, bo sama miałam taki feler - tyle że dotyczył on figury - i dość ciężko się napracowałam, by się go pozbyć. Rezultat naprawdę poprawił komfort życia

Do tego czasu spróbuj pokombinować z fryzurami, kolorami włosów. Makijaż - nie wydaje mi się, żeby wiele pomógł, jeśli Twój nos jest faktycznie duży i niekształtny. Bo oczywiście istnieje prawdopodobieństwo, że coś sobie wkręcasz, jak wiele moich koleżanek - swoje całkowicie normalne, kształtne i niewielkie nosy postrzegają jako klamki od zakrystii
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 11:59   #29
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Ja bym swój bardzo chętnie zoperowała. Właśnie mam taki plan - uzbierać pieniążki i w któreś wakacje poddać sie operacji. Mój nos ma normalny kształt - właściwie jest prosty, tylko że duży i bardzo odstaje od mojej twarzy, mam wrażenie, ze kompletnie do niej nie pasuje. Chciałabym go po prostu zmniejszyć i wreszcie swobodnie pokazywac się ludziom z profilu, bo z przodu wygląda ok.
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 12:29   #30
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Nie lubię mojego nosa

Jeśli nos Ci bardzo przeszkadza, to zbieraj kasę na operację, nie ma sensu męczyć się i gromadzić kompleksy z powodu nosa.

Ja swego serdecznie nie znosiłam, bo nie dość, że duży, to jeszcze garbaty i krzywy (tak, że oddycham właściwie jedną stroną i ciągle łapię infekcje zatok). Jak już go w końcu polubiłam, to zdecydowałam, że jednak muszę w końcu zoperować, żeby poprawić komfort życia. Życie jest jednak przewrotne
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.