br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi zwi±zane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-06-20, 15:09   #1
roxon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 9

br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz


Witajcie , mam pytanie . Bardzo mnie to denerwuje, a do lekarza jeszcze musze troszkê poczekaæ. A wiêc stosuje antykoncepcje hormonoln±, dokladnie biore novinette od roku. Ostanio bylam na wakacjach i trzeciego dnia dostalam jakiego¶ br±zowe plamienia/ ¶luzu, trwa³ on kilka dni , wysrtaszy³am siê i odstawi³am tabletki , my¶la³am , ¿e mo¿e za d³ugo ju¿ biore tabletki i to oznaka , ¿ebym zrobi³am przerwê. ( s³ysza³am , ¿e po 10 opakowaniach zaleca siê zrobienie miesi±ca przerwy) . Ale ¶luz by³ dalej, z czasem robi³ siê ja¶niejszy , wczoraj ¿ó³ty a dzis ju¿ bia³y. Troche naczyta³am siê ju¿ w±tków o ró¿nych ¶luzach , wszêdzie jest temat o ci±¿y , ze stresu ju¿ zrobi³am test ( od czytania tego wszystkiego mo¿na zaj¶æ wci±¿e bez stosunku ) , test wyszed³ negatywny. Nie pomine³am ¿adnej tabletki , nie chorowa³am , zawsze biore regulanie o tej samej godzinie ( mam budzik , który mi przypomina ) , nie robimy tego z ch³opakiem w dni p³odne , nie pije alkoholu... my¶lê , ¿e to mo¿e byæ infekcja dróg rodnych. dostalam to jak by³am na wakacjach , by³am na basenach termalnych , w hotelu u¿ywalam rêczników hotelowych, basen , morze.. to mog± byæ powody do infekcji ? co taki ¶luz oznacza ?

pozdrawiam : )
roxon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 15:35   #2
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

Cytat:
Napisane przez roxon Poka¿ wiadomo¶æ
wysrtaszy³am siê i odstawi³am tabletki
¼le zrobi³a¶, trzeba by³o ca³y czas braæ je normalnie, twój organizm zg³upieje ;x

Cytat:
Napisane przez roxon Poka¿ wiadomo¶æ
nie robimy tego z ch³opakiem w dni p³odne
NIE MASZ dni p³odnych bior±c tabletki antykoncepcyjne...

Co do ¶luzu, nie jestem pewna, ale imo równie dobrze twój organizm móg³ tak zareagowaæ na ten urlop, zmiane klimatu itd.?
Annabella_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 15:42   #3
roxon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

nie by³abym taka pewna co do tego , ¿e nei mam dni p³odnych.
Te¿ czyta³am na ten temat sporo i NIBY nie ma , ale s± te¿ g³osy na tak , z organizmem ludzkim nigdy nic nie wiadomo . dla pewno¶ci traktuje dni p³odne jako p³odne

zmiana klimatu , Bu³garia to chyba nie jest jaka¶ du¿a zmaina klimatu , mo¿e troche cieplej.. ale znów bez przesady .. bardziej spodziewa³abym siê infekcji po tych wodach termalnych , gdzie woda mia³a 40 stopni , by³a br±zowa i siedzia³y w niej same kobiety i mê¿czy¼ni powy¿ej 60 roku ¿ycia...
roxon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 15:44   #4
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

Cytat:
Napisane przez roxon Poka¿ wiadomo¶æ
nie by³abym taka pewna co do tego , ¿e nei mam dni p³odnych.
Te¿ czyta³am na ten temat sporo i NIBY nie ma , ale s± te¿ g³osy na tak , z organizmem ludzkim nigdy nic nie wiadomo . dla pewno¶ci traktuje dni p³odne jako p³odne
Je¶li bierzesz tabletki zgodnie z ulotk±, nie masz dni p³odnych. kropka.
Annabella_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 15:50   #5
roxon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

no to siê cieszê bardzo

ale.. chyba nie powinnam byæ w ci±¿y , nie?
wiem , ¿e mi tego nie powiesz, bo sk±d masz wiedzieæ.. ale jak czytam to wszystko to ju¿ powinna dawnoo rodziæ -.- no bez jaj , po co biore tabletki, ¿eby byæ w ci±¿y...? no chyba nie..
roxon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 15:59   #6
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomo¶ci: 12 553
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

Cytat:
Napisane przez roxon Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie , mam pytanie . Bardzo mnie to denerwuje, a do lekarza jeszcze musze troszkê poczekaæ. A wiêc stosuje antykoncepcje hormonoln±, dokladnie biore novinette od roku. Ostanio bylam na wakacjach i trzeciego dnia dostalam jakiego¶ br±zowe plamienia/ ¶luzu, trwa³ on kilka dni , wysrtaszy³am siê i odstawi³am tabletki , my¶la³am , ¿e mo¿e za d³ugo ju¿ biore tabletki i to oznaka , ¿ebym zrobi³am przerwê. ( s³ysza³am , ¿e po 10 opakowaniach zaleca siê zrobienie miesi±ca przerwy) . Ale ¶luz by³ dalej, z czasem robi³ siê ja¶niejszy , wczoraj ¿ó³ty a dzis ju¿ bia³y. Troche naczyta³am siê ju¿ w±tków o ró¿nych ¶luzach , wszêdzie jest temat o ci±¿y , ze stresu ju¿ zrobi³am test ( od czytania tego wszystkiego mo¿na zaj¶æ wci±¿e bez stosunku ) , test wyszed³ negatywny. Nie pomine³am ¿adnej tabletki , nie chorowa³am , zawsze biore regulanie o tej samej godzinie ( mam budzik , który mi przypomina ) , nie robimy tego z ch³opakiem w dni p³odne , nie pije alkoholu... my¶lê , ¿e to mo¿e byæ infekcja dróg rodnych. dostalam to jak by³am na wakacjach , by³am na basenach termalnych , w hotelu u¿ywalam rêczników hotelowych, basen , morze.. to mog± byæ powody do infekcji ? co taki ¶luz oznacza ?

pozdrawiam : )
Cytat:
Napisane przez roxon Poka¿ wiadomo¶æ
nie by³abym taka pewna co do tego , ¿e nei mam dni p³odnych.
Te¿ czyta³am na ten temat sporo i NIBY nie ma , ale s± te¿ g³osy na tak , z organizmem ludzkim nigdy nic nie wiadomo . dla pewno¶ci traktuje dni p³odne jako p³odne

zmiana klimatu , Bu³garia to chyba nie jest jaka¶ du¿a zmaina klimatu , mo¿e troche cieplej.. ale znów bez przesady .. bardziej spodziewa³abym siê infekcji po tych wodach termalnych , gdzie woda mia³a 40 stopni , by³a br±zowa i siedzia³y w niej same kobiety i mê¿czy¼ni powy¿ej 60 roku ¿ycia...


Czytaj±c to za³ama³am siê. Twoja wiedza o tabletkach jest równa zeru, a chc±c j± pozyskaæ u¿ywaj±c googli i wypowiedzi z jaki¶ dziwnych ¼róde³ robisz krzywdê sobie, swojemu cia³u i przy okazji nam pisz±c tu takie g³upoty
Z tymi dniami p³odnymi przy tabletkach pojecha³a¶ po bandzie a pó¼niej to siê czyta, ¿e organizm ¶wiruje, bo co 10 blistrów trzeba zrobiæ przerwê, pó¼niej krwawienia nie ma, organizm g³upieje m a s a k r a. Tak± przerwê robi siê co najmniej po dobrych kilku latach brania, ew. w przypadku problemów zdrowotnych, gdy po prostu nie ma wyj¶cia i trzeba to zrobiæ.
Tym wyczynem strasznie skrzywdzi³a¶ swoje cia³o a to plamienie z pewno¶ci± by³o zwi±zane ze zmian± klimatu (co z tego ¿e Bu³garia, jak jednak to ju¿ inny klimat?) poza tym taki ¶luz mo¿e oznaczaæ infekcjê, która te¿ jest ¯ADNYM przeciwwskazaniem do przestania brania antyków.
W tym momencie najlepiej gdyby¶ posz³a do swojego lekarza, niech Ciê przebada i skrzyczy
__________________
Frutti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 16:00   #7
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

Ten ¶luz mo¿e te¿ byæ spowodowany tym, ¿e tabletki sta³y siê dla Ciebie za s³abe tzn. nadal masz ochronê zapewnion± bior±c je, ale nie trzymaj± ci cyklu.

To co Ci mogê odpowiezdzieæ to to, ¿e nie jestem pewna czy w tym wypadku je¶li przerwa³a¶ tabletki, nie napisa³a¶ te¿ w którym momencie, tzn od której ich nie bierzesz, a to wa¿ne, to czy ochrona jest zachowana je¶li mia³a¶ stosunek wcze¶niej. Wydaje mi siê, ¿e nie.

Na pewno odpowiedz± Ci dziewczyny bardziej rozeznane ode mnie, ja po prostu biorê ka¿d± tabletkê tak jak w ulotce, zero biegunek wymiotów itd. , interakcji z innymi lekami, ¿eby potem nie schizowaæ niepotrzebnie.
Annabella_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 16:03   #8
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomo¶ci: 12 553
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

Cytat:
Napisane przez roxon Poka¿ wiadomo¶æ
no to siê cieszê bardzo

ale.. chyba nie powinnam byæ w ci±¿y , nie?
wiem , ¿e mi tego nie powiesz, bo sk±d masz wiedzieæ.. ale jak czytam to wszystko to ju¿ powinna dawnoo rodziæ -.- no bez jaj , po co biore tabletki, ¿eby byæ w ci±¿y...? no chyba nie..
Napisa³a¶ wyra¼nie ¿e tabletki bra³a¶ regularnie, bez pominiêæ. Je¶li te¿ uwa¿a³a¶ na leki z którymi ew. tabletki wchodza w interakcje i je os³abiaj± to nie masz o co siê martwiæ.

Nawet je¶li to takie plamienie nie by³oby oznak± ewentualnej (niemo¿liwej z reszt± ci±¿y).

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Annabella_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ten ¶luz mo¿e te¿ byæ spowodowany tym, ¿e tabletki sta³y siê dla Ciebie za s³abe tzn. nadal masz ochronê zapewnion± bior±c je, ale nie trzymaj± ci cyklu.
Mo¿e tak byæ, ALE.
Ale takie plamienia pojawiaj± siê zazwyczaj przy dalszych tyg. blistra, a poza tym nie zanikaj± i staj± siê sliniejsze a¿ do przerwy, gdzie wystêpuje normalne krwawienie.

Dlatego autorko, id¼ do lekarza, bo za du¿o z³a ju¿ wyrz±dzila¶ swojemu cia³u. Gdyby¶ niue przerwa³a brania i poczeka³a do kolejnego blistra-plamien by nie by³o to ok je¶li znów by siê pojawi³y, to oznacza ze nie trzymalyby ci cyklu, co znów nie jest zadnym wytlumaczeniem do przestania brania pigu³ek.
__________________
Frutti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 16:04   #9
roxon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

Cytat:
Napisane przez Annabella_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ten ¶luz mo¿e te¿ byæ spowodowany tym, ¿e tabletki sta³y siê dla Ciebie za s³abe tzn. nadal masz ochronê zapewnion± bior±c je, ale nie trzymaj± ci cyklu.

To co Ci mogê odpowiezdzieæ to to, ¿e nie jestem pewna czy w tym wypadku je¶li przerwa³a¶ tabletki, nie napisa³a¶ te¿ w którym momencie, tzn od której ich nie bierzesz, a to wa¿ne, to czy ochrona jest zachowana je¶li mia³a¶ stosunek wcze¶niej. Wydaje mi siê, ¿e nie.

Na pewno odpowiedz± Ci dziewczyny bardziej rozeznane ode mnie, ja po prostu biorê ka¿d± tabletkê tak jak w ulotce, zero biegunek wymiotów itd. , interakcji z innymi lekami, ¿eby potem nie schizowaæ niepotrzebnie.


przerwa³am je braæ jako¶ po 10 dniach jak ¶lu¿ dalej by³ , a kiedy siê pojawi³ nie by³o ¿±dnego stosunku, wiem , ¿e nie jestem zabezpieczona teraz : )
roxon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 16:07   #10
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

Cytat:
Napisane przez Frutti Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e tak byæ, ALE.
Ale takie plamienia pojawiaj± siê zazwyczaj przy dalszych tyg. blistra, a poza tym nie zanikaj± i staj± siê sliniejsze a¿ do przerwy, gdzie wystêpuje normalne krwawienie.
Dziêki , nie wiedzia³am, zawsze siê czego¶ cz³owiek nowego nauczy
Annabella_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 16:43   #11
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 3 017
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

Ja pitolê, karajcie za g³upotê! Porz±dnie, d³ugo, bole¶nie! Jak czytam takie idiotyzmy to mi siê p³akaæ chce. ;-( Jak mo¿na tak krzywdziæ w³asne cia³o?!
Lia89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 17:01   #12
roxon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

Cytat:
Napisane przez Lia89 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja pitolê, karajcie za g³upotê! Porz±dnie, d³ugo, bole¶nie! Jak czytam takie idiotyzmy to mi siê p³akaæ chce. ;-( Jak mo¿na tak krzywdziæ w³asne cia³o?!
przepraszam ale krzywdzê w³asne cia³o bo przesta³am braæ tabletki ?
zauwa¿y³am , ¿e jest co¶ nie tak i nie przechodzi wiêc poprostu skoñczy³am.
ogólnie to branie pigu³ek to krzywdzenie w³asnego cia³a , wiêc dlaczego przerwanie to krzywdzenie ? ...

idiotyzmy. Jak ja nienawidzê forów.. jestem przeciwniczk± forów i nigdy siê nie udzielam, ale teraz chcia³am siê poradziæ.. widzê, ¿e sie nie da.
DZIÊKUJE
roxon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 17:08   #13
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomo¶ci: 12 553
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

Cytat:
Napisane przez roxon Poka¿ wiadomo¶æ
przepraszam ale krzywdzê w³asne cia³o bo przesta³am braæ tabletki ?
zauwa¿y³am , ¿e jest co¶ nie tak i nie przechodzi wiêc poprostu skoñczy³am.
ogólnie to branie pigu³ek to krzywdzenie w³asnego cia³a , wiêc dlaczego przerwanie to krzywdzenie ? ...

idiotyzmy. Jak ja nienawidzê forów.. jestem przeciwniczk± forów i nigdy siê nie udzielam, ale teraz chcia³am siê poradziæ.. widzê, ¿e sie nie da.
DZIÊKUJE
Dosta³a¶ tak wyczerpuj±cych odpowiedzi ¿e bardziej siê nie da :O
Tak krzywdzisz, bo hormony to nie cukierki, nie mo¿na ich braæ/nie braæ jak siê chce odstawiaj sobie je, ale po skonczeniu ca³ego opakowania i zrób przerwe na min. 6 miesiêcy, wtedy to ma jaki¶ sens.

Skoro ich nienawidzisz to na nie nie wchod¼
__________________
Frutti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 17:24   #14
roxon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

Cytat:
Napisane przez Frutti Poka¿ wiadomo¶æ
Dosta³a¶ tak wyczerpuj±cych odpowiedzi ¿e bardziej siê nie da :O
Tak krzywdzisz, bo hormony to nie cukierki, nie mo¿na ich braæ/nie braæ jak siê chce odstawiaj sobie je, ale po skonczeniu ca³ego opakowania i zrób przerwe na min. 6 miesiêcy, wtedy to ma jaki¶ sens.

Skoro ich nienawidzisz to na nie nie wchod¼

nie odstawiam sobie ich od tak. odtstawi³am pierwszy raz , pierwszy raz mam jakie¶ problemy i pytalam kilku osób i tak mi doradzi³y , powiedzia³y , ¿e lepiej jak odstawie.
ale juz nie mam ochoty siê spierac bo iwleki forumowiczki tak wszystko wiedz± lepiej a kto¶ kto o co¶ pyta jest niedo¶wiadczonym ma³olat± niewiedz±cym nic o ¿yciu.
dziêkuje za te wyczerpuj±ce odpowiedzi w takim razie :P
szkoda , ¿e pyta³am nie o to czy robie sobie krzywde czy nie ...

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Frutti Poka¿ wiadomo¶æ
Dosta³a¶ tak wyczerpuj±cych odpowiedzi ¿e bardziej siê nie da :O
Tak krzywdzisz, bo hormony to nie cukierki, nie mo¿na ich braæ/nie braæ jak siê chce odstawiaj sobie je, ale po skonczeniu ca³ego opakowania i zrób przerwe na min. 6 miesiêcy, wtedy to ma jaki¶ sens.
minimum 6 miesiêcy ?
dziwne , ¿e moja kole¿anka niedawno sz³± do ginekologa i powiedzia³a jej , ¿e po 10 opakowaniach powinno zrobiæ siê miesi±c przerwy..
czy¿by siê myli³a i ten miesi±c nic nie daje ? tylko tak jak ty mówisz , 6 miesiêcy..

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Frutti Poka¿ wiadomo¶æ
Dosta³a¶ tak wyczerpuj±cych odpowiedzi ¿e bardziej siê nie da :O
Tak krzywdzisz, bo hormony to nie cukierki, nie mo¿na ich braæ/nie braæ jak siê chce odstawiaj sobie je, ale po skonczeniu ca³ego opakowania i zrób przerwe na min. 6 miesiêcy, wtedy to ma jaki¶ sens.
minimum 6 miesiêcy ?
dziwne , ¿e moja kole¿anka niedawno sz³± do ginekologa i powiedzia³a jej , ¿e po 10 opakowaniach powinno zrobiæ siê miesi±c przerwy..
czy¿by siê myli³a i ten miesi±c nic nie daje ? tylko tak jak ty mówisz , 6 miesiêcy..
roxon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 17:27   #15
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomo¶ci: 12 553
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

Cytat:
Napisane przez roxon Poka¿ wiadomo¶æ
minimum 6 miesiêcy ?
dziwne , ¿e moja kole¿anka niedawno sz³± do ginekologa i powiedzia³a jej , ¿e po 10 opakowaniach powinno zrobiæ siê miesi±c przerwy..
czy¿by siê myli³a i ten miesi±c nic nie daje ? tylko tak jak ty mówisz , 6 miesiêcy..
Co to za lekarz?!
Nie ma ¿adnych wskazañ, ¿eby sobie zrobic po 10 opakowaniach przerwe, tym bardziej na miesiac ;O to dzia³ania czysto destrukcyjne na gospodarke hormonalna, ktora sie takimi poczynaniami rozwala. Owszem, jak bierzesz pigu³ki te 5 lat, to warto zrobiæ sobie przerwe na pó³ roku, bo w tym czasie organizm powinien zaczac pracowac jak nalezy, jajniki powinny dzialac naturalnie i w miare normalnie, chociaz dla niektorych kobiet nawet te pol roku to za krotko.
__________________
Frutti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 18:22   #16
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 3 017
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

Cytat:
Napisane przez roxon Poka¿ wiadomo¶æ
przepraszam ale krzywdzê w³asne cia³o bo przesta³am braæ tabletki ?
zauwa¿y³am , ¿e jest co¶ nie tak i nie przechodzi wiêc poprostu skoñczy³am.
ogólnie to branie pigu³ek to krzywdzenie w³asnego cia³a , wiêc dlaczego przerwanie to krzywdzenie ? ...

idiotyzmy. Jak ja nienawidzê forów.. jestem przeciwniczk± forów i nigdy siê nie udzielam, ale teraz chcia³am siê poradziæ.. widzê, ¿e sie nie da.
DZIÊKUJE
1. Tak, krzywdzisz przez przerwanie, bo tak siê nie robi! W OGÓLE NIE WIESZ do czego s³u¿± tabletki antykoncepcyjne.
2. Nie czyta³a¶ ulotki, jak mo¿na braæ co¶ bezmy¶lnie?!
3. W ogóle nie skontaktowa³a¶ siê z lekarzem, co ju¿ samo w sobie wo³a o pomstê do nieba...
4. Pigu³ki brane prawid³owo czyni± mniej krzywdy ni¿ branie ich nieprawid³owo lub robienie sobie na w³asne ¿yczenie przerw! Ich siê NIE ROBI, je¶li nie masz problemów hoormonalnych lub zdrowotnych innego rodzaju (np. problemy z kr±¿eniem). Robienie przerw dla "odpoczynku" jest G£UPOT¡!!! I ka¿dy lekarz, który faktycznie jest lekarzem powie Ci to samo. Twój to jaki¶ znachor i radzi³abym Ci uciekaæ, póki masz zdrowie.
5. Po uja siê w takim razie udzielasz na forach?! JP, no pad³am. We¼ id¼ trolluj gdzie indziej. Zg³aszam ten w±tek moderatorom, bo to jaka¶ paranoja.

Edytowane przez Lia89
Czas edycji: 2012-06-20 o 18:23
Lia89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 18:39   #17
roxon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

... ?

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

weszlam bo potrzebowalam pomocy..
ale to potwierdzilo tylko moje przekonania
roxon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 18:51   #18
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej ³±ki:)
Wiadomo¶ci: 3 503
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

Cytat:
Napisane przez Lia89 Poka¿ wiadomo¶æ
5. Po uja siê w takim razie udzielasz na forach?! JP, no pad³am. We¼ id¼ trolluj gdzie indziej. Zg³aszam ten w±tek moderatorom, bo to jaka¶ paranoja.
No i po co zg³aszasz w±tek do moderatorów?
Dziewczyna nikogo przecie¿ nie obrazi³a
__________________
...gdyby tak cz³owieka skrzy¿owaæ z kotem,
cz³owiekowi wysz³oby to na dobre, ale kotu by z pewno¶ci± zaszkodzi³o...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 19:05   #19
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 3 017
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

Bo robi siê tu niepotrzebny burdel? S³owne potyczki? Czy naprawdê trzeba kogo¶ obraziæ, by móc zg³osiæ w±tek? Dziewczyna odpowied¼ uzyska³a, po uja kontynuowaæ tê szopkê? Wie lepiej, niech robi co chce.
Lia89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 11:23   #20
WickedVirgo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomo¶ci: 494
Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

Cytat:
Napisane przez roxon Poka¿ wiadomo¶æ
... ?

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

weszlam bo potrzebowalam pomocy..
ale to potwierdzilo tylko moje przekonania
Dosta³a¶ naprawdê wyczerpuj±ce odpowiedzi od forumowiczek wiêc nie wiem o co ci chodzi. Je¶li siê z nimi nie zgadzasz i ,,wiesz lepiej" to nie wiem po co tu wchodzi³a¶, to s± dziewczyny które tabsy bior± po kilka lat i u niejednego lekarza by³y. Nie mo¿na odstawiaæ tabletek tak sobie, je¶li co¶ ciê zaniepokoi to najpierw powinna¶ i¶æ do lekarza i siê nim skonsultowaæ. Tak robisz sobie krzywdê bo co innego jakby¶ odstawi³a tabsy po wziêciu ostatniiego ca³ego blistra, a ty to zrobi³a¶ jako¶ na pocz±tku i sobie burdel trochê zrobi³a¶ w organi¼mie. Poza tym, podczas brania tabletek czêsto ma siê ró¿ne skutki uboczne, ten ¶luz móg³ tym byæ. Pierwsze co to LEKARZ, a nie dzia³anie na w³asn± rêkê. Powiem ci ponadto ¿e te przerwy co 10 miechów to ¶miech na sali i ka¿dy ci to powie, jednej dziewczynie lekarka powiedzia³a ¿e za ka¿dym razem pierwszego dnia krwawienia ma braæ wiêc wiesz... I siê ³askawie nie fochaj kiedy kto¶ wy¶mieje a¿ tak± ¿enuj±c± niewiedzê, bo bior±c tabletki powinna¶ jednak wiedzieæ ciut wiêcej. Nikt ciê nie obrazi³, a je¶li tak ³atwo ciê ,,uraziæ" to rzeczywi¶cie rób po swojemu i nie za¶miecaj forum. Tyle ode mnie bye.
WickedVirgo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-26, 13:10   #21
oxlidziaxo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 50
Exclamation Dot.: br±zowy , ¿ó³ty i bia³y ¶luz

Hej, co mo¿e oznaczaæ przezroczysto-bia³y ¶luz z bia³ymi grudkami? Dla tych, co nie znaj± mojej sytuacji: 13 lutego wziê³am ostatni± tabletkê, 17-tego mia³am normalnie krwawienie z odstawienia. Nie rozpoczyna³am kolejnego opakowania i czekam na 1szy "normalny" okres. Do tej pory cisza. Zabezpieczyli¶my siê, gumka nie pêk³a, ale i tak ju¿ zaczynam schizowaæ. Od kilku dni boli mnie podbrzusze, piersi te¿, szczególnie sutki. Zmieni³am trochê tryb zycia, ostatnio zaczê³am æwiczyæ i w pracy mam trochê wysi³ku. Wcze¶niej mia³am taki ¿ó³tawy ¶luz. Co to mo¿e oznaczaæ?
oxlidziaxo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Ginekologia


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.