No dobrze... ale co z MOTORAMI? :) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-16, 22:23   #1321
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

O ja te z chcę monstera na przyszły sezon

Ja po 14 godz lekcji dostałam papiery na egzamin, zdałam za pierwszym razem
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 22:26   #1322
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się, że bardziej dbają o wymiany/naprawy... Przynajmniej ja takiego nie spotkałam
Co do umiejętniej to nie potrafię określić, bo znam aż jednego faceta, który jeździ od wieeeeluuu lat, a reszta niewiele dłużej niż ja (albo i krócej/mniej) i ich umiejętności są albo podobne do moich albo i mniejsze... Tak więc znam mało facetów-dobrych kierowców
Po prostu mam jakieś dziwne opory do sprzętów po kobietach. Nie wiem czemu


GS500F to GS500E z owiewkami, nie jestem pewna czy nie dołożyli też kilku koni mocy, ale chyba nie. Tak więc super jak na pierwszy
Może wiesz po sobie? Żartuję oczywiście ale ja mam tak z telefonami. Porównując, ile przeżyła moja roczna nokia, a ile Tż trzyletnia, to
Cytat:
Napisane przez aguna Pokaż wiadomość
jak ja wam zazdroszczę, że macie chociaż to głupie prawo jazdy. ja mam wyjechane 16h,a nie wiem nawet gdzie w tym motocyklu jest zbiornik płynu hamulcowego itd instruktor pokazywał mi na pierwszej lekcji i myśli, że pamiętam! mam nadzieję, że uda mi się jeszcze zajechać na plac...

a za którym razem udało wam się zdać? pewnie już o tym pisałyście, ale nie śledziłam wątku od początku
Najlepsze w takim wypadku -> Google "<model motocykla> egzamin prawo jazdy", ja w taki sposób wiedziałam wszystko przed pierwszą jazdą
I nieoceniane przed samym egzaminem, do powtórki

Za 2
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 06:08   #1323
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Nie wiem skąd co u niektórych awersja do kupna motocykla użytkowanego przez kobietę Po sobie i po koleżankach widzę, że motocykle nasz o wiele bardziej zadbane są, przeglądy na czas i nie idziemy na półśrodki, czyli pogrzebię sobie i jakoś tam będzie.

Faceci o wiele cześciej nie chcą się przyznać, że czegoś nie zrobią sami i wolą jeździć gdy coś puka i stuka niż oddać do porządnego serwisu sprzęt.

p.s. zdałam za pierwszym razem
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 15:14   #1324
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Tak na pół się zgodzę, że wiem po sobie
Wszystkie wymiany, naprawy, przeglądy itd na czas, wtedy kiedy trzeba, ale po prostu mam za ciężką nogę jak na to, czym jeżdżę Od siebie bym samochodu nie kupiła Motor ewentualnie tak, ale moje pierdzidło na czterech kółkach (Skoda Felicia ) jest tak katowane, że aż się dziwię, że się jeszcze nie rozpadło. A ona się na mnie nawet nie obraża i zawsze wszędzie dojedzie

Pierwszy sezon aż raz pojechałam 155km/h, ale stwierdziłam, że zaraz mnie zwieje i odpuściłam, ale jakoś teraz sobie więcej pozwalam.

Zdałam za 1 razem.
__________________
W świni siła! W świni moc!



Edytowane przez Świniaczek
Czas edycji: 2010-08-17 o 15:16
Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 15:45   #1325
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

To widzę, że tylko ja jeżdżę jak wariatka ile fabryka dała...

Za to mój samochód jest w rewelacyjnym stanie, nigdy nie katowany, wszystko wymieniane na czas i czyściuteńki baaardzo o nią dbam..
Za to motocykla nie szanuję, może dlatego, ze średnio mi się podoba no i był tani, więc nawet specjalnie nie musiałam na niego odkładać...
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 17:20   #1326
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Zrobilam CBT!!!!

Moge jezdzic Narazie tylko na 125cc az zrobie prawko na duzy motocykl (Direct Access or Restricted Access). Ale jezdzic moge na mojej malej ceberce.

Szczesliwa!
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 17:39   #1327
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

1qazse4 dzięki. mój instruktor traktuje kat.A zbyt olewczo, dale motocykl i każe kręcić ósemki, w życiu nawet nie pryszedł zobaczyć czy robię to prawidłowo miałam z nim również jazdy na kat. B i byłam baardzo zadowolona, eh...
Problem polega na tym, że szukałam w internecie gdzie to wszystko się znajduje w motocyklu, na stronie wordu było rozpisane ze zdjęciami, lecz nie wiem, jak i gdzie otwiera się kanapę by dostać się do płynu hamulcowego tylnego koło

a co możemy wylosować na egzaminie?
światła stopu
światła pozycyjne
światłą mijania
światła drogowe

zb. płynu hamulcowego przedniego i tylnego koła
zbiornik oleju
poziom oleju
sygnał dźwiękowy

coś jeszcze?

ale jestem zorientowana w temacie...

Edytowane przez aguna
Czas edycji: 2010-08-17 o 17:41
aguna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 21:17   #1328
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
To widzę, że tylko ja jeżdżę jak wariatka ile fabryka dała...

Za to mój samochód jest w rewelacyjnym stanie, nigdy nie katowany, wszystko wymieniane na czas i czyściuteńki baaardzo o nią dbam..
Za to motocykla nie szanuję, może dlatego, ze średnio mi się podoba no i był tani, więc nawet specjalnie nie musiałam na niego odkładać...

Ja też jeżdżę jak wariatka, ale dopiero w tym sezonie Pierwszy się bałam :P
Mój samochód jest ciemnozielony pomieszany z rdzą i błotem, oprzeć się o niego to ciuchy nadają się do prania Pominę tonę koperku na tylnym siedzeniu (ostatnio z matulą wiozłyśmy koper od dziadków do kiszenia ogórów ), piach od ogórków i pełno psiej sierści... Ale wszystko wymieniane, przez co wygląd odstrasza a technicznie nie zawodzi
A motor myty średnio co drugi wyjazd

Aguna, ja miałam jeszcze naciąg łańcucha sprawdzić.

P.S. Chyba jutro umyję tego mojego zielono-zardzewiałego paskuda .
P.S.2. I tak uwielbiam ten samochód i zmiana nastąpi jak się rozpadnie
__________________
W świni siła! W świni moc!



Edytowane przez Świniaczek
Czas edycji: 2010-08-17 o 21:19
Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 06:25   #1329
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Czyli mamy odpowiedź nie ma znaczenia czy od kobiety czy od mężczyzny kupuje się sprzęt. Zazwyczaj kobiety bardziej dbaja - sprzątają, wymieniają, ale jak widać są wyjątki To po prostu zależy od człowieka. Jestem zdania, że sprzęt ma służyć, a nie być eksponatem muzealnym, ale lubię gdy jest czyściutki

Moje auto jak i motÓr są zazwyczaj czyściutkie, ale wolno nimi nie jeżdżę. Gdy jestem pewna, ze wszystko jest zrobione pędzę śmiało przed siebie.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 07:32   #1330
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Jaka szkoda że nie jeszcze nie potrafię merytorycznie z Wami dziewczyny pogadać, ale mam nadzieję że to się wkrotce zmieni. Na razie próbuję dojść do ładu z tym, co z moich włosów robi kask :/
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:46   #1331
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

ja po ostatniej wyprawie nie mogłam włosów rozczesać - bo ja głupia pomykałam w rozpuszczonych - bo to tak fajnie wygląda jak spod kasku wysypują się blond włosy.... wiatr nieźle je potarmosił
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 16:18   #1332
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Ale bym tak chciała jak Wy macie te opowieści o motorach...ahhh ale zrobiłam krok na przód! znajomy instruktor doradził mi, żebym najpierw robiła kat. B, bo pózniej egzaminator na kat. A bardzo na to patrzy, czy ma się już prawo jazdy na samochód. Więc dążąc do zrealizowania marzenia o tym, by jezdzić motorkiem, zapisałam się dzisiaj na kurs kat B
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:55   #1333
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Ale po co robiąc na raz 2 kategorie jest taniej, zarówno kurs jak i nie musisz 2 razy zdawać teorii no i tylko raz płacisz na plastik...
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 18:28   #1334
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
Ale po co robiąc na raz 2 kategorie jest taniej, zarówno kurs jak i nie musisz 2 razy zdawać teorii no i tylko raz płacisz na plastik...
pytała i powiedzieli, że na motor jest dużo więcej wtedy testów i że szkoda robić dwie kategorie, bo tylko 30% takich zdaje...
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 18:53   #1335
1qazse4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 326
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

również robiłabym wszystko na raz .
1qazse4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:06   #1336
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

no niestety, ale nie wygląda to tak ładnie w realu jak się wydaje tez tak sobie na początku wymyśliłam, że zrobię równocześnie....ale znajomy instruktor zdecydowanie odradził, a chyba wie co mówi nie będę się łakomić na tą niewielką zniżkę:P
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:25   #1337
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

laski, miała któraś z Was hamowanie awaryjne na egzaminie? jak prawidłowo powinien zostać wykonany taki manewr. w internecie można przeczytać wiele niezgodnych opinii...
aguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 22:22   #1338
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Ja miałam i baaaardzo się tego obawiałam, gdyż na kursie zablokowało mi się koło i się przewróciłam.... I na egzaminie nie rozpędziłam się do 50km/h tylko tak gdzieś do 30 na pierwszym biegu i hamowałam raczej delikatnie - tylko dwoma hamulcami, egzaminator uznał manewr za prawidłowo wykonany...

Dla mnie to jest bez sensu robić najpierw jedną kategorię jak się chce zrobić i drugą i ma się na to środki. Najgorszy jest w tym wszystkim stres, na samochód będziesz zdawać potem na motocykl znów stres a to byłoby zbędne.... I co z tego, że w teorii masz więcej pytań? zdając tylko na motocykl masz te same pytania co w teście na kat. B tylko dodatkowo są dołożone pytania związane z motocyklami i też jest ich ponad 400 do wykucia.... 2 razy trzeba płacić, 2 razy zdawać to samo (teorie) i 2 razy więcej się niepotrzebnie stresować = bez sens totalny!! Ja bez wahania zrobiłabym obie kategorie na raz, ale za B zapłacił mi tata, nie pracowałam i najnormalniej w świecie nie było mnie na to stać
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016

Edytowane przez mala19881
Czas edycji: 2010-08-18 o 22:24
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 22:27   #1339
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Ja też chciałam robić dwie kategorie od razu, ale po rozmowie z instruktorem z ośrodka, gdzie mam robić prawko mnie od tego zdecydowanie odwiódł, to ufam, że wie co mówi robiąc dwie kategorie (przynajmniej w moim mieście) nie ma praktycznie żadnej zniżki, a testów jest tyle samo do wykucia
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 23:13   #1340
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Hamowanie awaryjne - podobnie jak opisała mala
Z tym, że mi się zablokowały koła, a egzaminator doczepiał się do tego, że za wcześnie wystawiłam nogę

Gdyby nie to, że jestem z listopada, to nawet nie wahałabym się i od razu zrobiła obie kategorie. Po pół roku musiałam na nowo uczyć się testów
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 07:38   #1341
Stefannia
Wtajemniczenie
 
Avatar Stefannia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 994
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
ja po ostatniej wyprawie nie mogłam włosów rozczesać - bo ja głupia pomykałam w rozpuszczonych - bo to tak fajnie wygląda jak spod kasku wysypują się blond włosy.... wiatr nieźle je potarmosił
Po właśnie takim samym pomyśle, tylko u mnie brązy, dorobiłam sie takiego kołtuna że musiałam obciąć. I z włosów za łopatki zrobiły sie do ramion
Tak ze wcześniejszych doświadczeń wiem, że najlepiej sprawdza się warkocz, nie tarmosi się a ładnie wystaję
Stefannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 07:39   #1342
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Jaka szkoda że nie jeszcze nie potrafię merytorycznie z Wami dziewczyny pogadać, ale mam nadzieję że to się wkrotce zmieni. Na razie próbuję dojść do ładu z tym, co z moich włosów robi kask :/
sylwia.gda, masz Fireblade'a, czy mi się wydaje, czy na avie go widzę?
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:11   #1343
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
Ja też chciałam robić dwie kategorie od razu, ale po rozmowie z instruktorem z ośrodka, gdzie mam robić prawko mnie od tego zdecydowanie odwiódł, to ufam, że wie co mówi robiąc dwie kategorie (przynajmniej w moim mieście) nie ma praktycznie żadnej zniżki, a testów jest tyle samo do wykucia

Radziłabym się jeszcze innego instruktora spytać
Tak jak wśród znajomych praktycznie każdy robił u innych instruktorów, to KAŻDY instruktor mówił, że lepiej dwie naraz jak są w planach

Co do hamowania awaryjnego- trza pytać instruktora jak ma ono wyglądać, tam gdzie ja zdawałam życzyli sobie zblokowanego koła

Rozczesywanie włosów po jeździe jest straszne, teraz akurat mam krótsze włosy (były do połowy pleców, są do ramion ) więc nie ma aż takiego problemu, ale przy dłuższych to w efekcie lądowały pod kurtką
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 06:35   #1344
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
sylwia.gda, masz Fireblade'a, czy mi się wydaje, czy na avie go widzę?
niee to cbr600
W dodatku TŻa....
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 10:26   #1345
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Witam wszystkie zmotóryzowane
Już dosyć długo bywam na wizażu, a jakoś nigdy nie wpadłam na pomysł poszukania wątku motórzystek mój błąd

Ja zawsze marzyłam o sporcie, ewentualnie nakedzie...a mam Virażkę 535 nie to samo, ale też pięknie pracuje więc jestem zadowolona.
Tym bardziej, że dopiero od roku mam prawko i nie licząc dosyć krótkiej przygody z crossem, miałam przyjemność jeździć tylko na zabytku
Teraz w końcu mam konkretną pracę...więc mam i motorek.
Może kiedyś wywalczę z TŻem coś sportowego, jak złapię trochę umiejętności bo póki co, za dużo pochowaliśmy znajomych, i za dużo durnych akcji na drogach nas spotykało gdy jeździliśmy kilka lat razem i mój mężuś się zbuntował. Stwierdził, że wystarczającą ma nerwicę jak mnie widzi na Virażce (co nie przeszkadza mu w ochaniu i achaniu, jak pięknie na niej wyglądam ).
Nie ważne. Poszliśmy na kompromis...i nie wiem czy nie zakocham się w tej małej bestyjce
Na podstawie pierwszych wrażeń, wygląda mi ona na rewelacyjny motocykl dla początkujących i dla drobniejszych kierowców = jak by nie patrzeć, pasuje do mnie

Co ja chciałam...a tak.
Jeśli chodzi o awaryjne na egzaminie, tu u mnie było tak, że jak była za mała prędkość to trzeba było powtórzyć (sama tak miałam :P ). I absolutnie nie wolno było zblokować koła, należało tak dozować OBA hamulce żeby jak najszybciej zahamować, bez żadnych dodatkowych "przyjemności" typu uślizgi itp.

A odszukałam wątek przez/dzięki temu że chodzi mi o włosy.
Jak widzę nie macie jakichś cud-patentów, albo chwilowo żadna z was go nie ujawniła
Czyli pozostaje mój marny warkoczyk Niestety mam cienkie włosy i związane nie wyglądają zbyt dobrze...a znowu rozpuszczone, po wyjęciu spod kasku... no tragedia, tak przylizane, że nic tylko znowu kask wsadzić na łeb...ehh, co to się trzeba namęczyć przez tą dwukołową miłość

Jedzie któraś z was do Krotoszyna dzisiaj?
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY
venealin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 17:05   #1346
1qazse4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 326
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Mysle, ze to czym jeździmy nie ma większego wpływu na nasze bezpieczeństwo przynajmniej do mocy <100KM, to od kierowcy zależy czy da "w palnik" i czy świruje czy nie - a zabić można się i na skuterze... Ja za to sie nasłuchałam, ze choppery sa za trudne na pierwszy motor, głownie chodziło tu o pokonywanie zakretów.

Edytowane przez 1qazse4
Czas edycji: 2010-08-20 o 17:08
1qazse4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 20:02   #1347
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Jak wsiadłam na ojca motor (właśnie virago 535 ), to prosto dałam radę, ale na zakręcie prawie się wyglebiłam :P W efekcie nie pokonałam ani jednego zakrętu, zatrzymałam się i zlazłam z niego :P
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 16:04   #1348
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

A ja właśnie wróciłam z jednego z najstarszych zlotów w Polsce.
Straszna lipa.
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 18:22   #1349
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

A ja jeżdżę codziennie nadal mam tylko problem z wyminięciem samochodów - zdarzyły mi się 2 sytuacje, samochody stały na światłach, ja dojeżdżałam, zrobiło się zielone i kutas nie chciał mnie wpuścić... jeden mnie prawie zepchnął na pas zieleni... to takie troszkę niebezpieczne jest, więc jak stoją 2,3 samochody na światłach to staję za nimi.
I jeszcze mam pytanie odnośnie korka, wiadomo jak stoją to się je wyminie, ale jak jest korek gdzie się poruszają, z minimalną prędkością ale jednak jadą - wymijacie czy jedziecie żółwim tempem za wszystkimi?
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 18:44   #1350
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Zazwyczaj jadę za nimi, nie będę ryzykować że komuś zachce się wychylać sprawdzić czy daleko jeszcze ten korek W ogóle żeby wyminąć boczkiem to potrzebuje peeeełnoooo miejsca
Niestety codziennie nie jeżdżę, brak czasu i finansów na paliwko Ale dzisiaj byłam nad jeziorkiem
Kropka, gdzie był ten zlot? Krotoszyn?
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.